PDA

View Full Version : kosovo 2007,,kuda,gde,shta,nikako,a???

super cancel
02-07-2007, 00:14
2007 shta tje biti?

SALE P.F.C.
02-07-2007, 00:29
ja bi voleo da se zarati npr. mi, rusi, kinezi, iranci, korejanci(severni) protiv amera i shiptara.Upadnemo lepo sa saveznicima na kosovo i istresemo bagru iz gaca!!!

djusk
02-07-2007, 00:35
Ја бих волео да никад више не буде рата.
Него, ево неке петиције против независности Косова и Метохије

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187?ltl=1170709521

SALE P.F.C.
02-07-2007, 00:41
ma slobin recept je bio najbolji:ETNICHKO CHISHCENJE DO POSLEDNJEG!!!

super cancel
02-07-2007, 01:06
ma slobin recept je bio najbolji:ETNICHKO CHISHCENJE DO POSLEDNJEG!!!
sachekaj malo,ohladi glavu,prichaj neshto umerenije..

mnooogo ima takvih,otjesh u rat?idi.meni nije do rata,nama nije do rata,dokle vishe ratom zavrshavati poslove,dokle....otjemo normalno da zhivimo,da saznamo kako drugi razmishljaju..dosta s tim"mi smo najjachi,ovi su glupi"
okrenimo se lepshim stvarima u zhivotu,ajde da se po prvi put udruzhimo i zaputimo nekim drugim putem..

SALE P.F.C.
02-07-2007, 01:44
sachekaj malo,ohladi glavu,prichaj neshto umerenije..

mnooogo ima takvih,otjesh u rat?idi.meni nije do rata,nama nije do rata,dokle vishe ratom zavrshavati poslove,dokle....otjemo normalno da zhivimo,da saznamo kako drugi razmishljaju..dosta s tim"mi smo najjachi,ovi su glupi"
okrenimo se lepshim stvarima u zhivotu,ajde da se po prvi put udruzhimo i zaputimo nekim drugim putem..

OK aj onda sutra da beremo cvece:lol:,shalim se naravno

Konfucije
02-07-2007, 10:34
mi, rusi, kinezi, iranci, korejanci(severni) protiv amera i shiptara.
Zašto bi oni uopšte ulazili u taj rat?
Pogotovo kinezi i iran?

SALE P.F.C.
02-07-2007, 16:25
Zašto bi oni uopšte ulazili u taj rat?
Pogotovo kinezi i iran?

Zato shto mi deluju kao anti americhki nastrojene.

hule
02-07-2007, 16:46
Шта имају они од тога? Имају друга посла, нарочито Иран, развијање нуклеарних постројења. :p

WishmasteR
02-07-2007, 16:49
Ma ljudi bre nedamo kosovo i tacka, evo ja sam danas bio da se evidentiram za vojsku i meni covek kaze kad ja budem trebao da idem u vojsku da vojska tad nece postojati, pa kako oni misle da spasu kosovo ako necemo imati vojsku

zxa
02-07-2007, 17:15
Moj istoricar nam je danas srao kako ce kosovo biti nezavisno i tacka.Kako netreba da se bunimo zbog toga i da neidemo u rat:lol::lol:

super cancel
02-07-2007, 17:15
dechko je za rat,jbt te rat vishe..
nemash pojma shta je rat,a ovamo kao ima sa vojskom na kosovo..

masne
02-07-2007, 17:21
jbes RAT! ovi nasi glupavi politicari kao nesto *****ju,nece dati Kosovo,Srbi povratnici ,neke trule fore.. Kakvi bre povratnici?veliki deo njih je prodao sve sto je imao dole,za ogromne pare,stotine hiljada maraka,ko je imao mnogo ,uzimali su i milione..sad su mi dosli ovde,kao izbeglice?ma daj bre? ja da idem da ginem zbog njegovog dvorista,koje je on proda komsiji albancu? neka hvala.. a mora da je Slobica zadovoljan i srecan,voja igra kako je on svirao!

Koma
02-07-2007, 17:27
Ja sam za rat.Za razliku od mnogih naroda na ovom svetu,
mi imamo sta da branimo,ako treba i ratom.Mnogi narodi 1389
nisu ni postojali,a sada nam namecu neko resenje Kosova.
Ako su Srbi ginuli 1389 na Kosovu,onda neka ginu i 2007,
a ko nece neka bere cvece.....

zxa
02-07-2007, 17:28
dechko je za rat,jbt te rat vishe..
nemash pojma shta je rat,a ovamo kao ima sa vojskom na kosovo..Fino pise da neidemo u rat

Koma
02-07-2007, 17:30
Fino pise da neidemo u rat
Ma pusti slihtaru,on misli da zna sta je rat,
pa prica o njemu,.....

zxa
02-07-2007, 17:32
pa prica o njemu,.....Ma da bre(nema veze):clap:x)

super cancel
02-07-2007, 17:49
pa prica o njemu,.....
pa ne znam ko je kome slao private poruke "dobar si ti momak,ja sam mislio da si lud"

super cancel
02-07-2007, 17:51
Ja sam za rat.Za razliku od mnogih naroda na ovom svetu,
mi imamo sta da branimo,ako treba i ratom.Mnogi narodi 1389
nisu ni postojali,a sada nam namecu neko resenje Kosova.
Ako su Srbi ginuli 1389 na Kosovu,onda neka ginu i 2007,
a ko nece neka bere cvece.....

eto zashto napredujemo strahovito..

WishmasteR
02-07-2007, 18:09
E covece o cemu mi pricamo da damo nesto sto je nase, odakle je i pocela srbija, ako treba branicemo i ratom, da nije bilo kosova ko zna dal bih mi postojali.Albancima je trenutno stalo do kosova a ko moze danas da ti garantuje da nece oni posle da napadnu sumadiju.Ako si musko idi brani svoju porodicu a ne da ja pustam nekome da radi sta hoce sa mojom drzavom

super cancel
02-07-2007, 18:17
E covece o cemu mi pricamo da damo nesto sto je nase, odakle je i pocela srbija, ako treba branicemo i ratom, da nije bilo kosova ko zna dal bih mi postojali.Albancima je trenutno stalo do kosova a ko moze danas da ti garantuje da nece oni posle da napadnu sumadiju.Ako si musko idi brani svoju porodicu a ne da ja pustam nekome da radi sta hoce sa mojom drzavom

"ako si mushko idi i brani"ovo je najjache

pa koliko se setjam `95, dali smo dosta zemlje,,i to je bila srpska zemlja

kad sam ja rekao da bih dao kosovo,samo sam rekao da je dosta rata..

WishmasteR
02-07-2007, 18:21
Mislim da su sve diskusije suvisne!!!

super cancel
02-07-2007, 18:25
Mislim da su sve diskusije suvisne!!!
pa da zbog 16 godina,jbg

Koma
02-07-2007, 18:30
Ovo je poenta.
Covek je kratko i jasno rekao sve.
Svaka cast.
:thumbup:

Koma
02-07-2007, 18:47
Odlučna borba na Kosovu zbila se na Vidovdan, u utorak, 15. juna 1389. po starom, a 28. juna 1389 po novom kalendaru. Pojedinosti o celom toku bitke nisu poznate. Nepoznato je ni kad je poginuo sultan Murat. Ni sami srpski izvori ne slažu se međusobno. Najvažniji izvor, Konstantin Filosof, kazuje da su jednog srpskog plemića neki zavidnici tužili knezu Lazaru da će mu učiniti neveru. Da pokaže ko je vera taj plemić, kome je, po docnije upisanom tekstu, bilo ime Miloš, u zgodnom času potrčao je Turcima pretvarajući se, da hoće da se preda. Kad je došao do sultana, Miloš je zario mač u Murata. Turci su ga, razjareni, sasekli na mestu. Drugi izvor, Jefimijina Pohvala knezu Lazaru, pisana na samom početku 15. veka, saopštava da je Murat poginuo posle borbe. Narodno predanje je razvilo verziju da je Miloš izvršio svoje delo pre početka borbe. Iz drugih izvora dobija se da Miloš svoj podvig nije izvršio sam, nego da je imao i društva. Jedno pismo bosanskog kralja Tvrtka pominje dvanaest plemića zaverenika, a narodna pesma dva Miloševa pobratima Milana Toplicu i Ivana Kosančića, dva inače istorijski sasvim nepoznata lica. Ni o samom Milošu istorija ne zna nikakvih pojedinosti. Njegovo prezime Kobilović ili Kobilić, koje se od 18. veka menja u Obilić, uneli su, po narodnom predanju, tek pisci od druge polovine 15. veka. Međutim, turski izvori tvrde da je Murat poginuo ili posle bitke ili malo pre njenog svršetka na prevaru od jednog srpskog skrivenog zaverenika ili ranjenog borca, dok je posmatrao ishod borbe, koja je već bila odlučena u tursku korist.
O samom toku borbe zna se sigurno, da su Srbi iz početka napredovali i da su potisli odeljenje sultanova sina Jakuba. Vlatko Vuković sa Bosancima imao je toliko uspeha, da je svom kralju, u dva maha, slao vesti o hrišćanskoj pobedi. Dobro se držalo i krilo Vuka Brankovića. Pobedu u korist Turaka rešio je Bajazit, brz i odlučan i s toga prozvan "Jilderim" (Munja), koji se sa svom snagom oborio na kneza Lazara. Glavna borba vodila se oko Mazgita i Gazimestana. Nije sigurno da li Muratovo tulbe na Kosovu pokazuje baš mesto njegove pogibije, ali je vrlo verovatno da je na prostoru oko njega razvijana glavna snaga konjice. Knez Lazar borio se hrabro, ali turskom naletu nije mogao odoleti. U srpskoj vojsci nije bilo jedinstva komande i povezanosti. Ranjen, on je pao Turcima u ruke i bio posečen u odmazdi za Muratovu glavu. Odeljenja i Vuka Brankovića i Vlatka Vukovića mogla su da se spasu, jer ih Turci nisu daleko progonili. Bajazitu je bilo preče da pogubi brata Jakuba navodno za kaznu zbog poraza, a u stvari da ga ukloni kao takmaca za presto i da odmah potom krene kući i da bi osigurao svoj presto. Narodno predanje teško je osudilo Vuka Brankovića, kao da je on izdao na Kosovu. On je, zna se, i pre i posle Kosova bio protivnik Turaka i preporučivao veze sa Mađarima, a od Turaka niti je što tražio ni dobio. Njemu je narodno predanje stavilo na teret kasniji sukob njegovih sinova sa Lazarevim naslednikom Stefanom i jednu mnogo kasniju tuđu izdaju na Kosovu, a verovatno mu se nije htelo oprostiti što i on na Kosovu nije našao smrt uz Lazara i ostale srpske vitezove.

Konfucije
02-07-2007, 19:51
Zato shto mi deluju kao anti americhki nastrojene.
Kina je ekonomski najjača svetska sila, ne treba im rat, a Iran je muslimanska zemlja, teško da će sa nama protiv šiptara.

Ma ljudi bre nedamo kosovo i tacka, evo ja sam danas bio da se evidentiram za vojsku i meni covek kaze kad ja budem trebao da idem u vojsku da vojska tad nece postojati, pa kako oni misle da spasu kosovo ako necemo imati vojsku
Postojaće profi vojska u koju ti niko ne brani da ideš.

manijak iz Kaknja
02-07-2007, 19:58
pa kako je moguce da Kosovo postane nezavisna drzava,to mi nije jasno majke mi,to je dio Srbije,jedino mozda peticija ili nesto....

Konfucije
02-07-2007, 20:15
Moguće je kroz SB ujedinjenih nacija, svi glasaju za ili su neutralni i to je to (molim vas da ne smarate sa ruskim vetom).

manijak iz Kaknja
02-07-2007, 21:18
Aha,kontam.

Koma
02-07-2007, 21:25
Mogu Ujedinjene Nacije da donesu odluku,
kakvu hoce vezanu za Kosovo.
Dok postoji zadnji pravi Srbin,Kosovo ce
biti i ostati kolevka Srpstva.

super cancel
02-07-2007, 22:22
Mogu Ujedinjene Nacije da donesu odluku,
kakvu hoce vezanu za Kosovo.
Dok postoji zadnji pravi Srbin,Kosovo ce
biti i ostati kolevka Srpstva.

sutra lichnu kartu i vojnu knjizhicu i u vojni odsek,pa ratuj

hule
02-07-2007, 22:28
Такви ставови су нас довели у ову ситуацију где смо сада.

Konfucije
02-07-2007, 22:28
Ja sam takođe 101% za to da Kosovo ostane u Srbiji, ali moramo da se zapitamo kako i na koji način, a ne da ko nojevi zabadamo glavu u pesak i vičemo svima da je na ustavu jasno rečeno kako je to neotuđivi deo Srbije.
Politika prema Kosovu nam je ravna nuli!

A što se tiče rata, zapitao bih ove "ratnike", čime mi da ratujemo, da li oni znaju kakva nam je "vojska"?
Da li su svesni da bi nakon samo nedelju dana rata otišli u inflaciju?
A ja lično, sa svojih 18 godina imam neke druge ambicije u životu, nego da ginem u nekom suludom ratu koji ionako ne možemo dobiti.

hule
02-07-2007, 22:31
A ja lično, sa svojih 18 godina imam neke druge ambicije u životu, nego da ginem u nekom suludom ratu koji ionako ne možemo dobiti. :thumbup1:

super cancel
02-07-2007, 22:35
ajmo ponovo::

otjesh u rat?idi.meni nije do rata,nama nije do rata,dokle vishe ratom zavrshavati poslove,dokle....otjemo normalno da zhivimo,da saznamo kako drugi razmishljaju..dosta s tim"mi smo najjachi,ovi su glupi"

evil_geko
02-07-2007, 22:37
Ja sam takođe 101% za to da Kosovo ostane u Srbiji, ali moramo da se zapitamo kako i na koji način, a ne da ko nojevi zabadamo glavu u pesak i vičemo svima da je na ustavu jasno rečeno kako je to neotuđivi deo Srbije.
Politika prema Kosovu nam je ravna nuli!

A što se tiče rata, zapitao bih ove "ratnike", čime mi da ratujemo, da li oni znaju kakva nam je "vojska"?
Da li su svesni da bi nakon samo nedelju dana rata otišli u inflaciju?
A ja lično, sa svojih 18 godina imam neke druge ambicije u Ă…Âľivotu, nego da ginem u nekom suludom ratu koji ionako ne moĂ…Âľemo dobiti.

:thumbup1:

zeksa90
02-07-2007, 22:40
Nije mi jasno sta hocete da postignete ovom temom

super cancel
02-07-2007, 22:46
nishta,,samo sam hteo da vidim kako ljudi razmishljaju generalno.

Konfucije
02-07-2007, 22:48
A šta hoćemo da postignemo sa bilo kojom drugom temom?
Razmena mišljenja i zdrava diskusije :wink:

MozzART
02-07-2007, 22:50
-KOSOVO is SERBIA-

Misko
02-08-2007, 00:23
Moj avatar i potpis vrede vise nego hiljadu reci tako da nema potrebe sta da kazem.

Konfucije
02-08-2007, 10:51
Moj avatar i potpis vrede vise nego hiljadu reci tako da nema potrebe sta da kazem.
Upravo ovakvi stavovi su loši.
Ă…Â*ta dobijamo time što u bg-u ili nekom drugom gradu van Kosova idemo i vičemo kako je to naše?
Treba preduzeti neke konkretne mere da vidimo šta i kako i šta ćemo sa oko 2.000.000 albanaca tamo dole.

Дон Корлеоне
02-08-2007, 10:51

BOJIM SE SAMO U NASIM GLAVAMA!!!

Џони
02-08-2007, 11:28
Kosovo Srbija nikada albanija!

Koma
02-08-2007, 11:30
sutra lichnu kartu i vojnu knjizhicu i u vojni odsek,pa ratuj
Ako su moji Srpski preci ginuli i ratovali na Kosovu 1389 godine,
onda cu i ja,Srbin,ako treba danas ili sutra ratovati na Kosovu.

Konfucije
02-08-2007, 11:34
E jbg, moji preci su 1389 živeli u austro ugarskoj, ili kako se tad već zvala, a ko tebi garantuje da ti nije neki turčin predak?

Koma
02-08-2007, 11:50
E jbg, moji preci su 1389 Ă…Âľiveli u austro ugarskoj, ili kako se tad već zvala, a ko tebi garantuje da ti nije neki turčin predak?
:offtopic:
Na ovom Forumu sa'Super Cancelom'i tobom'Konfucije',
ne ulazim u polemike jer sam shvatio da samo trazis,
razlog da me Banujes,sto'Super Cancel'vrlo dobro zloupotrebljava.
Moji preci su Srbi,sto se moze uociti na mnogo nacina,
ovde na Forumu,konkretno mojim postovima.
:yes:
KOSOVO JE SRBIJA

markotor
02-08-2007, 11:56
Lepo je rekao Dinkic, mora prvo da se utvrde granice jer je sadasnja granica Kosova posred Kopaonika. Skijas do pola staze, a onda pasos cariniku sa belom kapicom na glavi :osama: .

Koma
02-08-2007, 12:03
Lepo je rekao Dinkic, mora prvo da se utvrde granice jer je sadasnja granica Kosova posred Kopaonika. Skijas do pola staze, a onda pasos cariniku sa belom kapicom na glavi :osama: .
Ta granica ne postoji,a taj carinik sto tamo stoji sa kapicom,on moze da dobije.....
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb323.gifhttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb045.gifhttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb110.gif

Konfucije
02-08-2007, 12:15
Na ovom Forumu sa'Super Cancelom'i tobom'Konfucije',
ne ulazim u polemike jer sam shvatio da samo trazis,
razlog da me Banujes,sto'Super Cancel'vrlo dobro zloupotrebljava.
Da hoću da te banujem, banovao bih te dosad već 100 puta.
Samo kažem da su moji preci 1389 bili van Srbije, a da ti ne znaš sa sigurnošću da li su ti Srbi preci :wink:
Kosovo jeste deo Srbije i treba da ostane, ali ga nećemo sačuvati time što ćemo međusobno pričati Kosovo je Srbija, Albanci mogu da dobiju... i slično.

zxa
02-08-2007, 14:19
Da hoću da te banujem, banovao bih te dosad već 100 puta.
Samo kaĂ…Âľem da su moji preci 1389 bili van Srbije, a da ti ne znaš sa sigurnošću da li su ti Srbi preci :wink:
Kosovo jeste deo Srbije i treba da ostane, ali ga nećemo sačuvati time što ćemo međusobno pričati Kosovo je Srbija, Albanci mogu da dobiju... i slično.U pravu si potpuno

super cancel
02-08-2007, 17:54
koma,zavrshi vishe sa super cancelom.rekao sam ti u pm pre neki dan..

Koma
02-08-2007, 18:03
Za ono sto si mi Super Cancel na'pm'psovao MRTVU MAJKU a ovde
niko nista nije preduzeo,za to te trazim......i veruj mi,upoznacemo se mi.....vrlo brzo!

super cancel
02-08-2007, 18:11
Za ono sto si mi na'pm'psovao MRTVU MAJKU a ovde
niko nista nije preduzeo,za to te trazim......i veruj mi,upoznacemo se mi.....vrlo brzo!
eee,nemoj takooo

koju mrtvu majku,shta prichas,shto lazhesh tako..(samo sam ti rekao da odje...u poruci)

Koma
02-08-2007, 18:15
Brisi post,ali polako'Super Cancel'za mene i moju ekipu nije daleko Banovo Brdo od Novog Beograda.
Izvinices se za to,ti meni prijatelju'LICNO'

Koma
02-08-2007, 18:15
Evo saveta za one,koji se susrecu
sa istim problemom sa kojim sam se doskoro
susretao i ja.Ukoliko vam neki clan stalno smeta,
kao npr ovde,time sto stalno tera temu'Spamom'
u'off topic',ili odgovorima koje niko ne razume,
ovaj Forum'vBulletin'pruza korisno resenje.
Dovoljno je otici na'Profil'tog clana Foruma,
(kao naprimer ovde'Super Cancel')gde ce te
videti opciju;Add'Super Cancel'to your ignore List.
Kada ovu opciju aktivirate,vise necete morati de se
zamarate'Spamovima'tih clanova,necete vise bivati izazivani,
vredjani,ili cak i Banovani zbog svakojakih Slihtara koji ce
to vrlo vesto zloupotrebljavati.Umesto toga,moci cete
maksimalno da se posvetite zeljenoj temi,ili umesto
prepucavanja i gubljenja vremena sa takvim usiljenim'nazovi'clanovima,
to vreme mozete mnogo bolje iskoristiti u delovima
Foruma kao npr PES6-Edit,PES6-Tutorijali,itd.gde mozete nauciti
kao ja,mnogo korisnih stvari vezane za PES.Na kraju krajeva,
zbog tog PES-a smo svi i ovde,a ne zbog svadja i politike.
Ovo sam rekao,napisao kao pomoc i preporucujem iz licnog primera.
P.S.
Zivela opcija'Ignore List'
PES6-Edit,PES6-Tutorijali,(najkorisniji delovi ovog Foruma)
i Pro Evolution Soceer.

super cancel
02-08-2007, 18:16
Polako'Super Cancel'za mene i moju ekipu nije daleko Banovo Brdo od Novog Beograda.
Izvinices se za to,ti meni prijatelju'LICNO'
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha,ti si lud
kad da dodjem u kblo?i koji?

Koma
02-08-2007, 18:19
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha,ti si lud
kad da dodjem u kblo?i koji?
NEMORAS TI,DOCI CU JA

super cancel
02-08-2007, 18:21
NEMORAS TI,DODCI CU JA
ne.pa ja otju u tvoj kraj da dodjem

i dosta dobitjemo ban,a ja to ne zhelim,vetj sam dva puta bio banovan

super cancel
02-08-2007, 18:35
ako si taj sa avatara,onda teshko meni..i reci mi vetj jednom koji si blok?

Koma
02-08-2007, 18:37
Brisi postove'Super Cancel'slobodno,niko ovde nije toliko glup....

Koma
02-08-2007, 18:38
ako si taj sa avatara,onda teshko meni..i reci mi vetj jednom koji si blok?
Reci cu ti LICNO

zxa
02-08-2007, 18:43
Ovde ce izgleda biti *****ano :death::hang::gun_bandana::2guns:

super cancel
02-08-2007, 18:49
Za ono sto si mi na'pm'psovao MRTVU MAJKU a ovde
pokazhi tu poruku,,pokazhi je,ajde...zashto izmishljash???

Koma
02-08-2007, 18:51
pokazhi tu poruku
Pokazao sam onome ko je trebao da zna

super cancel
02-08-2007, 18:53
Pokazao sam onome ko je trebao da zna
pa kako onda ja ne znam da sam je napisao,kako???pokazhi da je vidim ili nek je vide admini,,ajde,

Koma
02-08-2007, 18:55
pa kako onda ja ne znam da sam je napisao,kako???pokazhi da je vidim ili nek je vide admini,,ajde,
Admini su je i videli,vise necu da trosim reci na tebe,dosta sam ja tebe trpeo,
sve sto nas dvoje treba da resimo,resicemo LICNO da vise nebi
smarali ovde ljude bez potrebe.

Koma
02-08-2007, 19:01
Evo saveta za one,koji se susrecu
sa istim problemom sa kojim sam se doskoro
susretao i ja.Ukoliko vam neki clan stalno smeta,
kao npr ovde,time sto stalno tera temu'Spamom'
u'off topic',ili odgovorima koje niko ne razume,
ovaj Forum'vBulletin'pruza korisno resenje.
Dovoljno je otici na'Profil'tog clana Foruma,
(kao naprimer ovde'Super Cancel')gde ce te
videti opciju;Add'Super Cancel'to your ignore List.
Kada ovu opciju aktivirate,vise necete morati de se
zamarate'Spamovima'tih clanova,necete vise bivati izazivani,
vredjani,ili cak i Banovani zbog svakojakih Slihtara koji ce
to vrlo vesto zloupotrebljavati.Umesto toga,moci cete
maksimalno da se posvetite zeljenoj temi,ili umesto
prepucavanja i gubljenja vremena sa takvim usiljenim'nazovi'clanovima,
to vreme mozete mnogo bolje iskoristiti u delovima
Foruma kao npr PES6-Edit,PES6-Tutorijali,itd.gde mozete nauciti
kao ja,mnogo korisnih stvari vezane za PES.Na kraju krajeva,
zbog tog PES-a smo svi i ovde,a ne zbog svadja i politike.
Ovo sam rekao,napisao kao pomoc i preporucujem iz licnog primera.
P.S.
Zivela opcija'Ignore List'
PES6-Edit,PES6-Tutorijali,(najkorisniji delovi ovog Foruma)
i Pro Evolution Soceer.

super cancel
02-08-2007, 19:01
e imam zhenu i decu i 23 godine i nisam u tom fazonu da dolazim u blok,razumesh..

Koma
02-08-2007, 19:03
e imam zhenu i decu i 23 godine i nisam u tom fazonu da dolazim u blok,razumesh..
Nemoras ti da dolazis.......JA CU DOCI

super cancel
02-08-2007, 19:06
dobro dodji:ulica shumadijski trg 6,to je veliki soliter pored opshtine,vecheras u 09:00,chekam te ispred svoje zgrade

Konfucije
02-08-2007, 19:51
Obojici ban na po 5 dana, mislim da nema potrebe objašnjavati.

djusk
02-08-2007, 20:03
Хех, ово ме подсети на моју и Пулетову тучу. qq :P :P

Djacic
02-08-2007, 20:08
Ovaj Koma je zesci srbin,vec je poceo da se kolje,ali sa srbima..Takvi "SRBI" su nam i rascepali drzavu..dosta mi je takvih "Srba" bez imalo mozga..a i vojska nam je opasna,sest generala,tri vojnika i cetiri puske..a tako da "ratujemo":lol::lol:

Toza Car
02-08-2007, 21:52
Kakvi ste vi ludaci!!! Svadjate se zbog ****ne politike,i mozda se i pobijete,a ona goveda u vrhu SVIH stranaka,svaki dan sede i piju kafu zajedno,i smeju se nama "boraniji" kako vole da kazu,kako se svadjamo i krljamo! Jedni je diskutovati i pricati o politici,a drugo je sto vi radite-da se bijete(u najavi) i to zbog koga i zbog cega!? Zbog lopova iz SVIH stranaka koji su nas pokrali (a i dalje ce)!!! Alo ludaci ZBOG koga se svadjate!? ZBOG KOGA???!!
Ne trebaju nama siptari da ratujemo-dovoljni smo mi sami sebi!!!
Sto je neko onomad rekao "braco srbi stoko jedna"... Najgori smo i zato nam je ovako kako nam je!!!
U pamet se uzmite i izmirite,i to javno ovde na forumu!!!
Konfucije skini im ban i nek se izmire,a ne da se svadjaju zbog sto bi rekao Dragan J. Vucicevic "stoke bez repa"!!!
Momci na potezu ste...

hule
02-08-2007, 21:55
Kakvi ste vi ludaci!!! Svadjate se zbog ****ne politike,i mozda se i pobijete,a ona goveda u vrhu SVIH stranaka,svaki dan sede i piju kafu zajedno,i smeju se nama "boraniji" kako vole da kazu,kako se svadjamo i krljamo! Jedni je diskutovati i pricati o politici,a drugo je sto vi radite-da se bijete(u najavi) i to zbog koga i zbog cega!? Zbog lopova iz SVIH stranaka koji su nas pokrali (a i dalje ce)!!! Alo ludaci ZBOG koga se svadjate!? ZBOG KOGA???!!
Ne trebaju nama siptari da ratujemo-dovoljni smo mi sami sebi!!!
Sto je neko onomad rekao "braco srbi stoko jedna"... Najgori smo i zato nam je ovako kako nam je!!!
U pamet se uzmite i izmirite,i to javno ovde na forumu!!!
Konfucije skini im ban i nek se izmire,a ne da se svadjaju zbog sto bi rekao Dragan J. Vucicevic "stoke bez repa"!!!
Momci na potezu ste...
Браво за пост...
Бан им остаје

Konfucije
02-08-2007, 22:04
Ma nek se pobiju bre, uvek treba braniti političke stavove, pa makar i krvlju! :tank::gun_bandana:

Toza Car
02-08-2007, 22:09
Ma nek se pobiju bre, uvek treba braniti političke stavove, pa makar i krvlju! :tank::gun_bandana:

Da,al prema siptarima i drugim neprijateljima,a ne izmedju sebe!!!
Srpska nesloga-Srpski usud!!!

Konfucije
02-08-2007, 22:20
Ma kakvi bre šiptari, sa svima zakrvi!

Sve mi diraj, partiju mi ne diraj!!

Alexxxa
02-08-2007, 23:15
Čitam, čitam ove postove. Smejem se i nerviram se...

Prvo: Rat....Mi možemo da odemo u rat i oteramo Albance sa Kosova, ali će onda Amerikanci da nas satanizuju, jer njima odgovara nezavisno Kosovo, da bi imali na meti Rusiju. Da ako dođe do 3. svetskog rata imaju odličnu bazu na Kosovu. A ako nas amerikanci budu satanizovali, onda će da bude srba tek toliko da stanu pod jedan orahov hlad, što kaže Kremansko proročanstvo.

Drugo: To da li je Koma srbin ili ne, to sam bog zna. Bili smo 5 vekova pod turcima, i čudo što su srbi uopšte opstali. I moj i Knoin i Super Cancelov, ili bilo čij pre pre predak je mogao da bude Turčin, Austrijanac, Srbin, Crnogorac, Hercegovac... Znači mi naše poreklo ne možemo da znamo, jer nema pisanih podataka. Naprimer moji pretci (koliko se zna) potiču iz hercegovine...

Treće: Svaki Srbin neće dozvoliti nezavisnost Kosova, koliko god godina imao. Kao i svi i ja sam protiv nezavisnosti KOSOVA.

Četvrto: A to što se tiče kosovske bitke na vidovdan 1389., nije ni malo slično kao sada. Tada su bar bili ravnopravni. Nisu imali puške, bombe, nuklearke. Vladari su se borili u boju. Znači ako dođe do rata. Taj rat neće biti NI SLIČAN onom 1389. To valjda svako pametan zna.

Peto: Super Cancel i Koma su dobili zaslužene banove, a i da se ja pitam, dao bih im na duži vremenski period. Preterali su, i vređali se na nacionalnoj osnovi.

Ako se setim još nečega, ću dopišem. :)

wrez
02-09-2007, 01:30
Odlučna borba na Kosovu zbila se na Vidovdan, u utorak, 15. juna 1389. po starom, a 28. juna 1389 po novom kalendaru. Pojedinosti o celom toku bitke nisu poznate. Nepoznato je ni kad je poginuo sultan Murat. Ni sami srpski izvori ne slaĂ…Âľu se međusobno. NajvaĂ…Âľniji izvor, Konstantin Filosof, kazuje da su jednog srpskog plemića neki zavidnici tuĂ…Âľili knezu Lazaru da će mu učiniti neveru. Da pokaĂ…Âľe ko je vera taj plemić, kome je, po docnije upisanom tekstu, bilo ime Miloš, u zgodnom času potrčao je Turcima pretvarajući se, da hoće da se preda. Kad je došao do sultana, Miloš je zario mač u Murata. Turci su ga, razjareni, sasekli na mestu. Drugi izvor, Jefimijina Pohvala knezu Lazaru, pisana na samom početku 15. veka, saopštava da je Murat poginuo posle borbe. Narodno predanje je razvilo verziju da je Miloš izvršio svoje delo pre početka borbe. Iz drugih izvora dobija se da Miloš svoj podvig nije izvršio sam, nego da je imao i društva. Jedno pismo bosanskog kralja Tvrtka pominje dvanaest plemića zaverenika, a narodna pesma dva Miloševa pobratima Milana Toplicu i Ivana Kosančića, dva inače istorijski sasvim nepoznata lica. Ni o samom Milošu istorija ne zna nikakvih pojedinosti. Njegovo prezime Kobilović ili Kobilić, koje se od 18. veka menja u Obilić, uneli su, po narodnom predanju, tek pisci od druge polovine 15. veka. Međutim, turski izvori tvrde da je Murat poginuo ili posle bitke ili malo pre njenog svršetka na prevaru od jednog srpskog skrivenog zaverenika ili ranjenog borca, dok je posmatrao ishod borbe, koja je već bila odlučena u tursku korist.
O samom toku borbe zna se sigurno, da su Srbi iz početka napredovali i da su potisli odeljenje sultanova sina Jakuba. Vlatko Vuković sa Bosancima imao je toliko uspeha, da je svom kralju, u dva maha, slao vesti o hrišćanskoj pobedi. Dobro se drĂ…Âľalo i krilo Vuka Brankovića. Pobedu u korist Turaka rešio je Bajazit, brz i odlučan i s toga prozvan "Jilderim" (Munja), koji se sa svom snagom oborio na kneza Lazara. Glavna borba vodila se oko Mazgita i Gazimestana. Nije sigurno da li Muratovo tulbe na Kosovu pokazuje baš mesto njegove pogibije, ali je vrlo verovatno da je na prostoru oko njega razvijana glavna snaga konjice. Knez Lazar borio se hrabro, ali turskom naletu nije mogao odoleti. U srpskoj vojsci nije bilo jedinstva komande i povezanosti. Ranjen, on je pao Turcima u ruke i bio posečen u odmazdi za Muratovu glavu. Odeljenja i Vuka Brankovića i Vlatka Vukovića mogla su da se spasu, jer ih Turci nisu daleko progonili. Bajazitu je bilo preče da pogubi brata Jakuba navodno za kaznu zbog poraza, a u stvari da ga ukloni kao takmaca za presto i da odmah potom krene kući i da bi osigurao svoj presto. Narodno predanje teško je osudilo Vuka Brankovića, kao da je on izdao na Kosovu. On je, zna se, i pre i posle Kosova bio protivnik Turaka i preporučivao veze sa Mađarima, a od Turaka niti je što traĂ…Âľio ni dobio. Njemu je narodno predanje stavilo na teret kasniji sukob njegovih sinova sa Lazarevim naslednikom Stefanom i jednu mnogo kasniju tuđu izdaju na Kosovu, a verovatno mu se nije htelo oprostiti što i on na Kosovu nije našao smrt uz Lazara i ostale srpske vitezove.

ma slusaj **** sam ja tebe i tvoju historiu samo ti gledaj nazad i neka gleda cela srbija unazad kao ti i necete nikad imati standard kao resto evrope i buducnost ce vam biti nikakva kao sto je sada zauvek !

takvi kao ti su odgovorni za sve zlo sto se po balkanu desava... ne samo sa srpske strane nego sa svih strana.

Totti
02-09-2007, 01:49
joj kako je ovo extra da li se ova da slepca na kraju pobise.....

Joj kako bih voleo to da vidim...momci snimite frku....

joj boze koje budale...
Kako sam se ismejao...

Totti
02-09-2007, 01:50
@wrez

Reci ti meni od koje si ti sorte???
Koje si nacionalnosti pa ovako pricas???

Totti
02-09-2007, 02:03
I ja cu da napisem koji post....

Dakle moj otac dusan,covek je 62 godiste i ima bilmeza (mene) 19 godina...

Dakle covek je bio na ratistu:
Kosovo
Postojinska jama
Vukovar
Rogunica
Sisak

Iz ovoga prilozenog mozete primetiti da nije zaobisao ni jedan rat od 90'
Tako da je on dosta ratovao i za mene i za mog "sina"
Naravno da sam protiv rata...
Ali,ako smo dotle dosli,neka ide malo Kolov sin u rat,neka ide malo Velja Ilic sin u rat da ih vidim onda...politicare i te patriote!!!!

Inace sto se kosova tice...svi pricaju kosovo je srbija kosovo ovo kosovo ono...

Ljudi ja jesam veliki patriota,smem za sebe da kazem da sam Srbenda,ali shavtite da je kosovo izgubljeno...
Danas u zemlji,najbolji borac za kosovo ce biti onaj koji smisli bolju parolu,a nista se ne cini delima!!!!

I jos nesto....zato sto nam se SRBIJA raspada kriv je hostapler Tito...
Zato sto je na kongresu dodelio autonomiju kosovu,vojvodini...pa da nije to uradio sada albanci ne bi imali sta da traze...
Oni ljudi traze granicu,koju je tito napravio...STOKA!!!

markotor
02-09-2007, 08:46
Sa ovdasnjom vojskom (na civilnom sluzenju) , naoruzanjem (skromno) i saveznicima (kojih nema) prosli bismo gore nego '99.
Zasto ne bismo bili jedanput pametni i dobili nesto pregovorima...

Konfucije
02-09-2007, 08:48
I jos nesto....zato sto nam se SRBIJA raspada kriv je hostapler Tito...
Ajde da malo oladiš od Josipa, ok?

Misko
02-09-2007, 09:45
Totti legendo!

zxa
02-09-2007, 12:53
Bravo totti masjtore hehe

wrez
02-09-2007, 20:43
zovem se Veljko roden u hrvatskoj cale srbin mati hrvatice eto ti :)

i sad zivim u svedskoj :)

buki
02-09-2007, 20:45
imal zime

Џони
02-09-2007, 21:44
imal zime

Kako je kod vas u Svedskoj?
Ladno, a?
Jbga standard!

Toza Car
02-09-2007, 22:45
09.02.2007.
Izvor: Press

Dragan J. Vučićević DOSTA ZLOČINA!

ZAĂ…Â*TO ZAPAD GURA SRBIJU U VELIKO ZLO?

http://www.pressonline.co.yu/img/tackice.gifSrbiji danas preti realna opasnost od "vajmarizacije". U Srbiji koja je danas suočena sa strašnim, frustrirajućim realpolitičkim bezizlazom lako, naime, moĂ…Âľe da se izrodi neko novo veliko zlo!

Taman kao što su saveznici posle Prvog svetskog rata svojom prekomernom silom i međunarodno-pravnom torturom naterali Vajmarsku Nemačku u još jedan veliki rat, tako i danas postoji realna opasnost da "demokratski Zapad" utera Srbiju u neki novi mračni ciklus krvavih balkanskih sukoba, od kojih će na kraju svi imati štete.
Svi osim moćnika koji zarađuju na tuđoj nesreći.Nema tu mnogo filozofije, stvar je očigledna, samo što malo ko Ă…Âľeli da je vidi. Elem, činjenica je da su Srbi danas jedini evropski narod kome se negira pravo na teritoriju. Fakat je da je Srbija danas jedina drĂ…Âľava na svetu za koju ne vaĂ…Âľi Povelja Ujedinjenih nacija.
Istina je da su Srbi danas jedina nacija koja je stavljena van zakona. Istina je da je Srbija drĂ…Âľava kojoj se danas, sedam godina posle demokratske revolucije, i dalje natura ekskluzivna krivica za građanski rat u bivšoj Jugoslaviji. Strašan je fakat da postoji ozbiljna mogućnost da Srbija bude jedina zemlja na planeti koja je osuđena za genocid!?!E, ta Srbija, prignječena sa svih strana, ta Srbija ostavljena i zaboravljena, ta Srbija bez ijednog pravog prijatelja, a sa mnoštvom zakletih neprijatelja, ta i takva Srbija, dakle, moĂ…Âľe danas lako da eksplodira i raznese i sebe i mnoge druge oko sebe!
Bezočni, decenijski pritisak Zapada na Srbe, stalno izmišljanje sve novih i novih uslova i preduslova, politika koja Srbe označava kao jedine i najcrnje đavole na Balkanu za logičnu i, bojim se, jedinu posledicu moĂ…Âľe imati ekstremnu radikalizaciju istih tih Srba. To se u fizici zove zakon akcije i reakcije. Ako previše pritiskaš, mora da pukne. Pre ili kasnije.
Oni koji danas Srbima otimaju Kosovo, oni koji danas na pravdi Boga sakate demokratsku Srbiju namerno ili nenamerno previđaju taj elementarni, opštevaĂ…Âľeći zakon. Svetski silnici koji upravo ovih dana "na Ă…Âľivo" odsecaju 15 odsto srpske teritorije misle, valjda, da su Srbi u prethodne dve decenije toliko otupeli da sa njima danas svako moĂ…Âľe da radi šta god poĂ…Âľeli. Oni, po svemu sudeći, sve nas ovde doĂ…Âľivljavaju kao evropske Indijance kojima treba što pre i što jeftinije oteti najbolji deo zemlje i koje valja saterati u ograđeni i strogo nadgledani rezervat.

Jer, kako drugačije nego upravo tako razumeti poruku američke drĂ…Âľavne sekretarke Kondolize Rajs, koja objašnjava da se kosovskim Albancima mora što pre udovoljiti, jer će oni u suprotnom "srušiti poredak" i izazvati sukobe na Kosmetu. Otkud to i kako, molim vas lepo, da Rajsova strahuje od reakcije milion i po Albanaca, a svejedno joj je kako će reagovati osam miliona Srba?! Kako su to svetski silnici tako sigurni da će Srbija mirno gledati još jedno strašno nasilje i da će ćutke otrpeti još jedno javno silovanje?! Otkud to čvrsto uverenje da će Srbi tiho preći preko još jednog potpuno nezakonitog otimanja teritorije?!
Da li je moguće da moćni svet veruje da će Srbija ćutke odgledati još jednu traktorsku kolonu izbeglica?!
Postoje samo dva moguća odgovora. Ili su svetski silnici iskreno uvereni da su se Srbi odavno transformisali u bezličnu, amorfnu masu nesposobnu da se odupre bilo kakvom nasilju ili nas to oni sve zajedno namerno guraju ka još jednom ratnom ambisu kako bi završili ono što su započeli u proleće 1999?! Znam da ovo drugo na prvi pogled izgleda potpuno neverovatno. Ali, kad malo bolje razmislite...
Dragan J. Vučićević

Sta reci,osim svaka cast za text!!!

Totti
02-10-2007, 00:49
Ajde da malo oladiš od Josipa, ok?

A sto?????

Pa konfucije covece,kad su vredjali Drazu ja sam cutao,kad su vredjali Tottija ja sam cutao,kad su mi vredjali romu ja sam cutao kad su mi vredjali Kerber ja sam cutao,kad su mi vredjali grad ja sam cutao....e pa znate sta ne mogu ni ja vise da cutim....

Znam da na forumu ima dosta pi*kica koji se ulizuju adminima i ophode se prema njima kao da su javne licnosti...tako da ja nemam respekt ni prema kome!!!!

Dakle,znas li ti konfucije kako se preziva TAJ koji za kojeg kazes da ga ne diram?
Da li si procitao knjigu Hostapler???

ps. Znam da cu sada biti na piku kod admina ali sta cu!!!
Znam da mislite da sam,seljak nevaspitan ali GRESITE!!!!

Konfucije
02-10-2007, 14:35
Da li bi to smeo reći u njegovo vreme?

Misko
02-10-2007, 23:10
Evo ga jedan smajli iz 1389 godine.
http://www.krajinacafe.net/rsk/uploads/smil45a837d4b4e6f.gif

Pustolov
02-12-2007, 02:27
Хех, ово ме подсети на моју и Пулетову тучу. qq :P :P

Стара добра времена... Сад не умеју ни ко људи да се потуку. ,,Дођи испред моје зграде'', ,,Не, дођи ти у мој блок'' и остале глупости. Уместо да лепо к'о људи одреде неутрално место и датум, као што смо ми урадили...

Konfucije
02-12-2007, 06:20
I sad reci da ne spamuješ...

Дон Корлеоне
02-13-2007, 18:16
ma slusaj **** sam ja tebe i tvoju historiu samo ti gledaj nazad i neka gleda cela srbija unazad kao ti i necete nikad imati standard kao resto evrope i buducnost ce vam biti nikakva kao sto je sada zauvek !

takvi kao ti su odgovorni za sve zlo sto se po balkanu desava... ne samo sa srpske strane nego sa svih strana.

Koga ti "****s"?
Sta je drzava bez (h)istorije? Sta sada treba? "Sve niz vodu? Ha?
Vidim polutan si. Izgleda da ti je jedna "strana" isprala mozak.
Govoris o standardu? Vazno je da ti zivis tamo negde.
MA KOLIKO TI IMAS GODINA?

Totti
02-16-2007, 00:12
Bravo don corleone...bravo...

Pusti ga vidis li da je ovde samo da provocira...

J*bem ti drzvu...KIFLU...

zlaxy
02-16-2007, 13:20
ma malo su nas svi podcenili shto se tice kosova i svega

Konfucije
02-16-2007, 13:26
Ko nas je podcenio i zašto misliš tako?

zlaxy
02-16-2007, 15:47
chuo sam pre neki dan izjavu nekog eu zvanicnika kako su albanci spremni da ginu za kosovo,a srbi ne i da je zato realnost nezavisnost..mislim izjava kao izjava nije toliko vazna jer ne znam tacno ko je rekao,ali mislim da vecina tih eu budza razmislja ovako...a za mene to bas i nema veze sa istinom

Konfucije
02-16-2007, 15:54
Hoćeš da kažeš da smo mi spremni za rat, a oni ne?

zlaxy
02-16-2007, 15:59
ne,ali mislim da ni mi ne bi mirno gledali kako neko kolje dole nashe ljude da bi zauzeo NASHU teritoriju..

Konfucije
02-16-2007, 16:00
Teško da će iko ikoga sada da kolje za tu teritoriju, a šta misliš da bi mi preduzeli?

zlaxy
02-16-2007, 16:02
e pa shto se tiche politicara mislim da niko ne zna shta bi oni preduzeli.
a shto se tice klanja,da ne budem pogresno shvacen,nisam ja za rat,ali izgleda drugacije ne moze,jer pravo je na nasoj strani (pravo koje su donosile danasnje sudije srbiji),a niko ga ne postuje..

Totti
02-16-2007, 16:07
Ljudi treba biti realan...kao sto ste primetili veliki sam patriota...

Inace,moramo reci sami sebi,ili cemo ici svim silama da odbranimo kosovo ili cemo ga pustiti.
Nikakam Ahtinsari ne dolazi o obzir nikakve gluposti.
Kosovo ostaje Srpsko i .
Mislim da je potrebno samo ljudima povratiti neku veru i samopouzdanje.

Konfucije
02-16-2007, 16:20
Kosovo ostaje Srpsko
Na osnovu čega tvrdiš da je naše?
Postoji predsednik Kosova, premijer Kosova, vlada Kosova, policija Kosova.
Da li mi imamo ikakvu vlast nad na primer Prištinom, Prizrenom ili Peći?

TrueBlue
02-16-2007, 17:07
Ja kao neutralan clan ove rasprave mislim da je bolje da se Srbija rijesi i Kosova i Vojvodine i cega vec jos...jer tada nece biti ovih sukoba i moci ce u EU sto ranije.

Konfucije
02-16-2007, 17:15
Kako misliš da se Srbija reši Vojvodine??

markotor
02-16-2007, 17:46
Ja nikada nisam bio na Kosovu i ne bih voleo da idem tamo kao vojnik, samo turisticki

Дон Корлеоне
02-16-2007, 18:02
Ja kao neutralan clan ove rasprave mislim da je bolje da se Srbija rijesi i Kosova i Vojvodine i cega vec jos...jer tada nece biti ovih sukoba i moci ce u EU sto ranije.
Ti su luuuuuuuud:scared:

Johnny
02-16-2007, 18:30

Covek je skroz u pravu, ja ga u potpunosti podrzavam...

markotor
02-16-2007, 18:33
Nije on neutralan kad predlaze takve gluposti

zxa
02-16-2007, 19:01
Nije on neutralan kad predlaze takve glupostitako je on hoce da nam zemlja bude ko luxemburg.

zlaxy
02-16-2007, 19:18
mozda je slusao samo chedu narkosa

Konfucije
02-16-2007, 19:38
Kad je Čeda rekao da Vojvodina treba biti nezavisna?

zlaxy
02-16-2007, 20:53
nije bukvalno tako,ali ni ahtisari nije rekao bukvalno da je predlog nezavisno kosovo

Konfucije
02-16-2007, 22:02
Ali ja i dalje ne vidim razlog da ti Čedu povezuješ sa nezavisnom Vojvodinom.

zlaxy
02-16-2007, 22:11
shta da radim kad ne mogu da zaradim ni za drogu
i da mogu sta mi vredi,drogu daju samo chedi :lol:

sorry shto sam dirao chedu,nije on tema

Johnny
02-16-2007, 23:21
shta da radim kad ne mogu da zaradim ni za drogu
i da mogu sta mi vredi,drogu daju samo chedi :lol:

sorry shto sam dirao chedu,nije on tema
Nemoj Cedu :innocent: da vredjas i silazis u off-topic.

TrueBlue
02-16-2007, 23:51
Nije on neutralan kad predlaze takve gluposti

Razmisli o tome sto si napisao....nisam ni srbin a ni sa Kosova,znaci da nisam direktno ukljucen tako da sam NEUTRALAN,a mislim da nisam nista lose rekao

Дон Корлеоне
02-16-2007, 23:53
Covek je skroz u pravu, ja ga u potpunosti podrzavam...
I ti si luuuuuuuud:scared:
Ma kakva bre Vojvodina? Pa koliko vi imate godina?
Otvorite topic "Branko kockica" pa tamo pametujte i pisite neozbiljne postove. O moj Boze...

A zamislite da Kosovo ostane u Srbiji. Velika pobeda? Aha, malo sutra. Pa Siptara ima preko 1 300 000 na Kosovu. Posto imaju prirodni prirastaj kao pacovi za 30 godina ima da ih bude...ma sami skontajte. E onda kada dodju izbori koja ce biti najjaca stranka u Srbiji? Radikali sigurno nece. Mislite o tome.

Johnny
02-17-2007, 00:01
I ti si luuuuuuuud:scared:
Ma kakva bre Vojvodina? Pa koliko vi imate godina?
Otvorite topic "Branko kockica" pa tamo pametujte i pisite neozbiljne postove. O moj Boze...

A zamislite da Kosovo ostane u Srbiji. Velika pobeda? Aha, malo sutra. Pa Siptara ima preko 1 300 000 na Kosovu. Posto imaju prirodni prirastaj kao pacovi za 30 godina ima da ih bude...ma sami skontajte. E onda kada dodju izbori koja ce biti najjaca stranka u Srbiji? Radikali sigurno nece. Mislite o tome.

Pa, sta pricas ti, bre. Jel si ti procitao sta je uopste TrueBlue napisao...

Дон Корлеоне
02-17-2007, 00:06
Pa, sta pricas ti, bre. Jel si ti procitao sta je uopste TrueBlue napisao...

Jesam, procitao sam. Nije upucen a pametuje. Nista lose nije rekao a izvalio je kralja gluposti.
A i oko cega si ti slazes kada njega podrzavas?

Konfucije
02-17-2007, 10:40
Meni još uvek Totti nije objasnio kako je trenutno Kosovo naše i kakvu mi vlast imamo nad Prištinom, Prizrenom ili Peći i na koji način bi ga mogli vratiti.

Johnny
02-17-2007, 22:58
Jesam, procitao sam. Nije upucen a pametuje. Nista lose nije rekao a izvalio je kralja gluposti.
A i oko cega si ti slazes kada njega podrzavas?

Ja sam rekao da podrzavam to da je Kosovo vec uzeto, i da mi samo kocimo nas ulazak u Evropsku uniju time sto hocemo da vratimo vec izgubljeno... a sto se tice Vojvodine, ako budu hteli odvojiti se, neka im...
Nek budemo mali i kao Luksemburg, pa sta... bar cemo se pre razviti kao drzava, eto sam hteo da kazem...

Konfucije
02-17-2007, 22:59
Ajde da više ne govoriš, ok?

Johnny
02-17-2007, 23:12
Ajde da više ne govoriš, ok?

Sta ti je tu bre Ok...

Mikri
02-18-2007, 00:29
Ja jesam, S R B I N ,ali moramo svi mi da stavimo ruku na srce i da priznamo da ce nama drago Kosovo dobiti svoju nezavisnost...
Jer nema tu nikakve druge opcije.Za nezavisno Kosovo se znalo cim je Amerikanac krocio na teritoriju KiM-a.....

Ja bih voleo da nije ovako,ali sta cu,kada je ovo ziva istina!

mirkesoni
02-18-2007, 00:40
Pa nije ni Kosovo oduvek bilo u teritoriji Srbije.A i neznam za sta se 'bore' ovi iz vlade kad su tamo velika vecina siptari.I ako nekim CUDOM ostane Kosovo pod srpskom teritorijom sta dobija srpski narod koji zivi tamo-NISTA.Sve bi ostalo kao i sad.Uslovi za zivot na Kosovu su ko u Engleskoj u 18 / pocetkom 19 veka.Bolje da stvore uslove da se taj narod sto zivi tu prebaci u Srbiju u gradove sa veoma losijim natalitetom...

djusk
02-18-2007, 00:48
Није народ стока па да га пребацују. :mad:

Johnny
02-18-2007, 00:48

:scared:

mirkesoni
02-18-2007, 00:50

Normalno da nije.Moze se smatrati stokom ako se ima na umu u kakvim uslovima sada zive....Zive u 21 veku bez vode i struje...ma daj

Konfucije
02-18-2007, 00:50
Pogotovo na traktorima, kao što je bilo za vreme šešelja i slobe!

Дон Корлеоне
02-18-2007, 23:17
Pogotovo na traktorima, kao što je bilo za vreme šešelja i slobe!
Ma daaa...
Sada ce doci charter letom.

Konfucije
02-18-2007, 23:34
Ma daaa...
Sada ce doci charter letom.
:lol::lol:

Mikri
02-21-2007, 19:47

Nemam protiv tebe nista,ali ovo je NAJGLUPLJI post na forumu,,
Dobro,kosovo je vec jednom nogom nezavisno,ali sto bre mora Vojvodina!??
Sta ce posle,da ostane Drzava Cukarica i 2 benzinske pumpe!

hule
02-21-2007, 19:50
Ало, каква Војводина?
Шта морам да носим пасош са собом да би отишао на Партизан???
Ма за**** те приче

zlaxy
02-21-2007, 20:07
mislim da je firma svoje rekla shto se toga tice
firmu pominjem kao najorganizovaniju navijacku grupu iz tog dela SRBIJE

TrueBlue
02-21-2007, 20:37
Nemam protiv tebe nista,ali ovo je NAJGLUPLJI post na forumu,,
Dobro,kosovo je vec jednom nogom nezavisno,ali sto bre mora Vojvodina!??
Sta ce posle,da ostane Drzava Cukarica i 2 benzinske pumpe!

Znas cega ti nisi svjestan da to mene ne interesuje uopste,ja ti govorim ko ZELI da se odvoji ako nisam upravu onda reci,a to sto nam se misljenja ne slazu nema potrebe da govoris da su mi postovi glupi.

Konfucije
02-21-2007, 20:44
Otkad to Vojvodina želi da se odvoji?
Pre će se Republika Srpska odvojiti nego Vojvodina :)

мирегробар
02-22-2007, 01:14
Znas kad ce Vojvodina da se otcepi-NIKAD.Srbi su apolutna vecina i nema tu ko sta da trazi da se otcepi.Ko bude imao muda da tako nesto trazi dobice po pi*ki.

Дон Корлеоне
02-22-2007, 22:58
Znas cega ti nisi svjestan da to mene ne interesuje uopste,ja ti govorim ko ZELI da se odvoji ako nisam upravu onda reci,a to sto nam se misljenja ne slazu nema potrebe da govoris da su mi postovi glupi.

E ovo je definitivno naj naj najgluplji post. Ajde vec kada pametujes upoznaj se malo sa nasim prilikama, sa prilikama u nasoj drzavi.
To je isto kada bi ja poceo da lupam gluposti o tvojim Manijacima, ali ja neznam nista o vama tako da cu da cutim i necu ispasti glup.
PS-nemoj da mislis da te napadamo zato sto zivis "preko Drine"

Totti
02-23-2007, 10:38
kao sto pricate sad za vojvodinu tako smo pricali za kosovo,nekada davno!!!!
SRBIJA CE SE RASPADATI SVE DOK BUDE UREDJENA KAO DRZAVA SRBA I SVIH OTALIH GRADJANA KOJI ZIVE U NJOJ....

мирегробар
02-23-2007, 11:07
SRBIJA CE SE RASPADATI SVE DOK BUDE UREDJENA KAO DRZAVA SRBA I SVIH OTALIH GRADJANA KOJI ZIVE U NJOJ....
Treba da bude drzava Srba i nikog vise.Ostali su manjine i imaju svoje drzave

Totti
02-23-2007, 11:35
naravno ili lepse receno...

SRBIJA JE ZEMLJA SRBA I SVIH SRBSKIH GRADJANA

мирегробар
02-23-2007, 11:38
:clap::clap::thumbup:

TrueBlue
02-23-2007, 14:56
E ovo je definitivno naj naj najgluplji post. Ajde vec kada pametujes upoznaj se malo sa nasim prilikama, sa prilikama u nasoj drzavi.
To je isto kada bi ja poceo da lupam gluposti o tvojim Manijacima, ali ja neznam nista o vama tako da cu da cutim i necu ispasti glup.
PS-nemoj da mislis da te napadamo zato sto zivis "preko Drine"

Nisam na to ni pomislio,ipak sam manje upoznat sa prilikama u vasoj drzavi nego sto sam mislio,ali boze moj ne gledamo svi dnevnik i politicke magazine.

мирегробар
02-23-2007, 15:00
Pa sta se onda guras gde ti nije mesto?

TrueBlue
02-23-2007, 17:14
Pa sta se onda guras gde ti nije mesto?

Ne moras svadju izazivati....rekao sam da nisam upravu i gotova prica,sto moras zakuhavati...

Toza Car
02-23-2007, 18:35

Република Србија

Члан 1.

Република Србија је држава српског народа и свих грађана који у њој живе, заснована на владавини права и социјалној правди, начелима грађанске демократије, људским и мањинским правима и слободама и припадности европским принципима и вредностима.

hule
02-23-2007, 19:00
Браво Салваторе...

Toza Car
02-23-2007, 19:07
Izgleda da drugi nisu obavesteni,a ne mi iz dss-a! :thumbup::thumbup::thumbup:

Konfucije
02-23-2007, 20:00
Ustav :thumbdown:

markotor
02-23-2007, 20:47
Da Srbi imaju po troje -cetvoro dece Kosovo ne bi bilo ni tema, a ovako sa jednim ili nijednim detetom trazice se od nas i ubuduce teritorije...

Totti
02-23-2007, 23:23
fino a jel ti nesto bode oci u tom clanu 1.

мирегробар
02-24-2007, 00:02
Ne moras svadju izazivati....rekao sam da nisam upravu i gotova prica,sto moras zakuhavati...
:thumbdown:

Milos 23
02-25-2007, 11:19
Kosovo je Srbija

VIDEO (http://www.youtube.com/watch?v=g2S34l71XSY)

frka24
03-24-2007, 21:21
I ja cu da napisem koji post....

Dakle moj otac dusan,covek je 62 godiste i ima bilmeza (mene) 19 godina...

Dakle covek je bio na ratistu:
Kosovo
Postojinska jama
Vukovar
Rogunica
Sisak

a imas se s cime i hvalit!

Fletch_hufc
04-01-2007, 02:30
naravno ili lepse receno...

SRBIJA JE ZEMLJA SRBA I SVIH SRBSKIH GRADJANA

Bravo Srbine, svaka ti cas'...

Citam ovu temu i sramota me sto sam Srbin...

Konfucije
04-01-2007, 12:03
Član 1 inače glasi ovako:
"Republika Srbija je država srpskog naroda i svih građana koji u njoj žive, zasnovana na vladavini prava i socijalnoj pravdi, načelima građanske demokratije, ljudskim i manjinskim pravima i slobodama i pripadnosti evropskim principima i vrednostima."

markotor
04-01-2007, 19:49
Srbija ne treba nikada da prizna nezavisnost Kosovu, a Ameri i njihovi vazali neka rade sta hoce

Fletch_hufc
04-02-2007, 00:06
Srbija se tu nista ne pita, jedino Rusi nasa kvazi-braca eventualno mogu da stave veto... Mada cisto sumnjam.

I zasto se lepo ne uvede pravilo da je zabranjeno diskutovanje o politici, samo se nerviram dok citam neke glupe postove,ljudi se svadjaju, ukazuju neke fajtove... U ovoj zemlji 8 miliona stanovnika, a 10 miliona predsednika koji znaju sta je najbolje za drzavu, a sve sto rade jeste sede u foteljama, gledaju TV i trose pare kojih nema. Samo rad Srbina spasava.

Dedza
04-02-2007, 02:32
Srbija se tu nista ne pita, jedino Rusi nasa kvazi-braca eventualno mogu da stave veto... Mada cisto sumnjam.

I zasto se lepo ne uvede pravilo da je zabranjeno diskutovanje o politici, samo se nerviram dok citam neke glupe postove,ljudi se svadjaju, ukazuju neke fajtove... U ovoj zemlji 8 miliona stanovnika, a 10 miliona predsednika koji znaju sta je najbolje za drzavu, a sve sto rade jeste sede u foteljama, gledaju TV i trose pare kojih nema. Samo rad Srbina spasava.
Sto kvazi-braca?

Fletch_hufc
04-03-2007, 08:44
Kvazi- braca, kvazi- prijatelji, protumaci kako hoces, uvek su nam KAO bili prijatelji, a iskusno su nas kulirali i prcali u dupe kad zagusti i kad nam stvarno zatreba pomoc.

Konfucije
04-03-2007, 13:28
Grupa Albanaca iz Kosovske Kamenice napala je porodicu Zdravković iz sela Velika Braina u opštini Medveđa. Selo se nalazi na administrativnoj granici sa Kosovom i Metohijom.

Branislav Zdravković je pretučen i nije u životnoj opasnosti. Albanci su porodici Zdravković ukrali stado od 150 ovaca, 10 goveda i nekoliko koza.

Kako RTS nezvanično saznaje Kfor i Kosovska policijska služba uhapsili su dvojicu Albanaca.

Predsednik Koordinacionog tela za jug Srbije Rasim Ljajić obićiće danas porodicu Zdravković.
Izvor: rts

hule
04-03-2007, 19:02
Докле бре више маму им шиптарску?!?!

zxa
04-03-2007, 19:32
majku im kaznice ih neko :death::hang:

marconi
04-05-2007, 00:01
Grupa Albanaca iz Kosovske Kamenice napala je porodicu Zdravković iz sela Velika Braina u opštini Medveđa. Selo se nalazi na administrativnoj granici sa Kosovom i Metohijom.

Branislav Zdravković je pretučen i nije u životnoj opasnosti. Albanci su porodici Zdravković ukrali stado od 150 ovaca, 10 goveda i nekoliko koza.

Kako RTS nezvanično saznaje Kfor i Kosovska policijska služba uhapsili su dvojicu Albanaca.

Predsednik Koordinacionog tela za jug Srbije Rasim Ljajić obićiće danas porodicu Zdravković.
Izvor: rts

Pa Medvedja nije ni Kosovo mamu im ****m mi smo budale! Jel ste videli kako je Bush sagradio zicu na granici sa Meksikom, kako su Izraelci digli zid Palestincima! e tako i mi trebamo na Kosovu da oko Kosovova dignemo zid! Kosovo je odvano izgubljeno! I trebamo ugasiti pozar a ne dozvoliti da se siptarska govna sire vrzinom svetlosti!