PDA

View Full Version : Anketa za PES 2017

MakiBor
08-17-2016, 23:15
Poštovani menadžeri,

Serijal PES 2016 se bliži kraju. Bio je takav kakav je, ali važno je da smo se u većini slučajeva držali fer pleja a u, koliko sam skontao, malom broju slučajeva fino i zabavili (ja bar jesam).

Obzirom da dosta vas prelazi na konzolu i da je oduševljena konzlnom verzijom PES-a došlo je vreme za jednu ozbiljnu anketu.
S tim u vezi otvaram ovu temu gde svi treba da se izjasnite da li planirate da ozbiljno igrate menadžer ligu na PES 2017.
Akcenat je na ozbiljnosti. Poslednje dve sezone su bile jako neozbiljne i bolje ako vam nije do igre da se rastanemo nego da zavlačimo jedni druge i time kvarimo ligu i odnose.

Zato vas molim da ukoliko planirate da igrate menadžer ligu na sledećem serijalu PES-a to ovde i napišete. Ukoliko se ne javite smatraće se da ste odustali i tim će vam biti rasformiran.
Ova odluka neće imati nikakve posledice na vaše učešće u PS4 verziji menadžera jer nam je bitnije da ostanu ljudi jer žele da igraju a ne da ostaju samo da bi mogli da igraju PS4 ligu. Ima ljudi koji žele da igraju PSML a još nemaju tim tako da nije ni fer da im zadržavate mesto samo zbog PS4 lige.

Ja lično potvrđujem učešće, već sam naručio PES za PC i nema razloga da se ne igramo sledeće sezone.

Drugarski pozdrav,
Maki ispred UO PSML

MakiBor - potvrđujem učešće!

Za sada potvrdili učešće:

1. MakiBor
2. Yoda
3. circulation
4. gustavo_fring
5. Cule (odustao)
6. internacional 1
7. pilojac85
8. Riky_93
9. Mihael
10. CroW
11. fakizmaj
12. darko_pfc
13. Mihajlodc
14. Admiral
15. senkavetra
16. Loki87
17. gorantz
18. 186boris
19. shope
20. shokanito
21. koca013
22. javicuse
23. AST
24. Hadis Zekic
25. Soufiane
26. Nix92
27. Milor@d
28. Operativac
29. Mitta
30. Seena_BiH
31. Leka034
32. Dominik97
33. Vojo_90
34. Chelikmanutd
35. Strahinja19
36. Zokis
37. Toja

Yoda
08-17-2016, 23:25
Yoda - potvrdjujem

circulation
08-17-2016, 23:28
da!

braned98
08-17-2016, 23:30
Bio sam trener i jos sam ove sezone u mng ligi. Ozbiljno nameravam da igram pes 17 naredne godine i vec sam narucio za PC. Nemam mng klub, ali se nadam da cu ga dobiti uskoro i spreman sam da redovno igram mng ligu sto sam i kao trener ove sezone pokazao. Ukoliko neko odustane ili dode do prosirenja, mozete ozbiljno da racunate na mene sto se mng lige tice, a svakako cu ostati prisutan i u klasik ligi pa cak mozda ako ponovo formiramo 11x11 repku... :D

gustavo_fring
08-17-2016, 23:39
Potvrđujem!

CuleNBGD
08-17-2016, 23:50
Cule legenda vodi Novi Beograd do novih pobeda ! GRME BLOKOVIIIII

internacional 1
08-18-2016, 00:13
Potvrdjujem

pilojac85
08-18-2016, 00:25
Potvrda ucesca.

Riky_93
08-18-2016, 00:41
Potvrdjujem i ja.

Mihael
08-18-2016, 00:52
Potvrdjujem!

CroW
08-18-2016, 01:35
Potvrdjujem

fakizmaj
08-18-2016, 01:48
Potvrda

darko_pfc
08-18-2016, 02:16
Mozda su poslednje dve sezone posebne, letnje (bez ispadanja + odmori), par igraca je pauziralo kao i obicno, a kod mnogih od njih to nema veze sa PS4, recimo Maki, Mihael, Fone, Milorad, Strahinja, Souf.
Zokis ima PS4, a da li je to razlog pauze ili sta li je, ne znam. Ima svako legitimno pravo na jednu sezonu pauze, kao i na trenera.

Moze se tu negde kad izadje igra napraviti anketa na PSML sajtu kao i obicno, ko nastavlja, a ko ne... Ne znam zelite li odluku mesec dana pre izlaska igre ili je bolje sacekati da se vidi sta se igra. Cak i da svi sad potvrdimo, odluka se moze promeniti, da li zbog verzije, a vise ako iskrsne posao ili nesto slicno u zivotu, kao sto su odustajali i ranije. Ko nece da igra, taj zna da nece. Mislim neka kaze ili cemo videti tek pa ce se lako dati tim zainteresovanima. A ko hoce, igrace koliko god osakacena verzija da je, mozda zbog druzenja, a i zbog igraca u timu. A nije losa verzija. Moze se kukati na brzinu i par animacija i to je skoro sve. PS4 verzija cini mi se nije razlog da nekome propadne tim gradjen par godina, pod uslovom da neko ima vremena i volje da igra obe verzije. Iako ne podrzavam price "ovo igram cisto onako, ona verzija mi je primarna", aktivnost je jedino bitna.

Verujem da cu biti tu, a aktivnost i ozbiljnost podrzavam. Ako neko nece da igra neka kaze. Bice i medju onima koji hoce (a ne igraju PS4) manje aktivnih, a bas i nije fora da neko nije tu nedeljama (iako je cesto posao uzrok), a poslednjih 10 dana u sezoni jeste. Ili nestane u poslednjih par nedelja. Eto, to je po meni veci problem od necije ozbiljnosti, zainteresovanosti, pa ne bi valjalo razvrstavati igrace na one sa konzolom i one bez, posto dobrih i losih (mislim na ozbiljne i neozbiljne) moze biti na svakoj strani.
Moj predlog: Nenajavljeno odsustvo/nestanak od par nedelja kaznjavati zesce. Najavljeno, blaze, osim ako nije standardno letovanje/zimovanje u pitanju. Mislim zbog regularnosti i cari lige, da se sve igra na vreme. Ja bih tako voleo, ali ako nije izvodljivo ili je glupo... OK. Slabije aktivnih ce uvek biti (posto im je dozvoljeno), sta god oni odabrali sada i koliko god godina "staza" da imaju. Da li neko tankuje, kampuje, kako vec nazvati, do verzije igre koja ce mu leci ili do viska vremena, tu se tesko sta moze. Poziv na fer odustajanje ili ustupanje mesta ako neko nema vremena je OK, ali opet kazem ne bih to sa konzolom povezivao, posto vidim da zaljubljenici u PES igraju svuda, to malo meceva nedeljno. Tamo timovi nisu preneti pa da se bira ili-ili, daleko su slabiji nego mnogima ovde.

Izvinjavam se za duzi komentar, moje vidjenje, jbg.

Mihajlodc
08-18-2016, 04:21
Necete tako lako da me se otarasite. Aguero i drugari ce se druziti i dalje sa Vama!

Admiral_Kolchak
08-18-2016, 06:05
potvrdjujem

senkavetra
08-18-2016, 07:25
Jedan od najredovnijih i najozbiljnijih ucesnika zadnje tri mng sezone senkavetra potvrdjuje dalje ucesce u takmicenju... :001_smile:

Loki87
08-18-2016, 09:11
Potvrdjujem ucesce!

gorantz
08-18-2016, 12:15
Tu sam :)

Sent from mTalk

186boris
08-18-2016, 13:47
Potvrdjujem :)

shope
08-18-2016, 13:54
Nis se trese! Aubameyang stize, spremite se polecemo!

shokanito
08-18-2016, 14:11
potvrda

koca013
08-18-2016, 14:52
potvrda mada jos ne znam kad cu uzeti pred zimu kod mene vlada parenemija

javicuse
08-18-2016, 16:32
Potvrđujem. Bila bi prava šteta da vas Baltazarigrači ne pune i na PES2017 u ovakvom sastavu :D

AST
08-18-2016, 17:07
Čeraćemo se mi jos,tu sam ;D

Hadis Zekic
08-18-2016, 19:24
Odustajem :)...

Mihael
08-18-2016, 21:28
Za sada potvrdili učešće:

MakiBor
Yoda
circulation
gustavo_fring
Cule
internacional 1
pilojac85
Riky_93
Mihael
CroW
fakizmaj
darko_pfc
Mihajlodc
Admiral
senkavetra
Loki87
gorantz
186boris
shope
shokanito
koca013
javicuse
AST
Hadis Zekic

chelikmanutd
08-18-2016, 21:59
Anketa kao anketa je OK, da se vidi ko zeli da igra a ko ne. Medjutim, potpuno mi je ne shvatljivo u kojem obliku i sa kojim motivom ona dolazi.
PS4MNG ugrozava PSML ili jos bolje receno igraci koji prelaze polako na konzolu postaju neozbiljni kad je u pitanju PSML i mole se da ukoliko nece biti aktivni ustupe svoje mesto drugima.Poslednje dve lige su bile neozbiljne i razlog tome je prelazak na ps4.

Bilo bi dobro da ste pre izbacivanja ove "ankete" dobro razmislili i malo bolje sagledali stvari. Koji je to igrac iz PS4 bio neozbiljan, ima zaostale meceve? Zbog kojeg je to igraca iz PS4 liga imala puno sluzbenih i zbog kojih se to igraca iz PS4 izveo zakljucak da je liga ispala neozbiljna.

Svako od nas koji je presao na PS4 presao je zato sto je veliki ljubitelj pesa i sto zeli da ga igra na najbolji moguci nacin i da uziva u njemu. Nemojte mesati babe i zabe. Stalo mi je do ljudi, do druzenja i samo iz tog razlioga kupujem pes i na pc.
Nisam od onih koji zele da imaju tim cisto da bi ga gledali kako zeleni i uzivali u tome kako su dobri menadzeri na papiru. Od onih sam koji se igraju....pretplacuju, prodaju i uzivaju u igrici i druzenju.
Cisto zbog samog Pesa, voleo bih da svi mi sa PSML predjemo na konzolu..da bude ista ekipa..da uzivamo opet u igrici jer je dosta bolja na toj platformi. Naravno da nemaju svi iste mogucnosti i toga sam svestan, zato kupujem PES i na PC i igracu celu sledecu sezonu.

Ali prozvati ljude koji su kupili konzolu da uticu na neozbiljnost i nestabilnost lige bez ikakavih argumenta je totalna besmislica. Pogotovo sto je rec o ljudima koji su dugogodisnji clanovi, koji se znaju izmedju sebe, druze svakodnevno na chatu i forumu.

Ljudi vise je nego ocigledno da KONAMI nemari za PC, da ga unistava iz godine u godinu i na nama je da se opredelimo. Kosta nas zivaca, komentari su se sveli na to ko ce vise da oblati i isproziva konami umesto da cestita pritivniku.

Na kraju, mnogo sam srecan sto se pojavio PS4MNG. Medjutim, nemam prioritete sta mi vaznije...zelim samo da se igram i druzim. U ovom trenutku nemogu da uzivam u igranju PC verzije, ali mogu da se druzim i dalje :)

Zadrzavam tim i igramo sledecu sezonu.....PES SRBIJA ZAUVEK !

Soufiane Touzani
08-18-2016, 22:41
Igram.

pilojac85
08-18-2016, 22:53
Celik sve se slazem sto si napisao, osim ovoga da je MakiBor nekog prozivao. Jednostavno je izneo cinjenicno stanje.

Ne znam koliko puta sam procitao na chatu kako neki izjavljuju da im je PS4 mng prioritet i da ce gledati da odigraju to, a PC ako stignu stignu. Nemamo mi nista protiv, ko zeli nek potpuno predje na PS4, nema tu nikakve ljutnje. Bolje i to nego da ostane na PC-u pa da se i dalje patimo sa sluzbenim rezultatima.
Samo zelimo da vidimo koliko ce nas biti naredne sezone, koji timovi ce biti rasformirani, koliko novih menadzera cemo onda da primimo itd. Mislim da je svima u interesu da se to sto pre sazna, makar okvirno (s obzirom na to da ima onih koji se jos dvoume da li ce kupovati PC verziju).
Svi bismo naravno voleli da ostanemo u ovom broju i da nam naredne sezone na PES17 budu kao prve dve recimo na ovom serijalu, kad je aktivnost bila dobra.

Mihajlodc
08-18-2016, 22:56
Imate gresku. Hadis je odustao, barem je tako napisao :)

Nix92
08-18-2016, 22:57
Gamba nikad jaca, igracemo se jos!

Milor@d
08-18-2016, 22:59
Aj igram i ja :-)

pilojac85
08-18-2016, 23:00
Hadis je devojcica i kod njega "Ne" znaci "Da" :)

Vojo_90
08-19-2016, 01:15
Ma sad da sednem i da pisem mogao bi do sutra koliko mi je zao sto sam pare bacio na ova govna sto je neko iz Japana nazvao fudbalom... Nije pitanje u novcu, nego u tome sto se smatram debelim majmunom sto sam podrzao ovaj projekat PC PESa koji nije dorastao ni arkadnim igrama na aparatima. Koliko kod da sam zaludjenik za ovom igrom, koliko god da sam proveo pola zivota pored nje, oni su uspeli da mi sve to unazade sa poslednje 3 verzije iste!

E sad, kad sam bio i u najvecoj guzvi zbog privatnih obaveza, kad sam uspeo da naucim sta je mrzeti jednu obicnu debilnu PC igricu sto mi se nije desilo nikad u zivotu do ove verzije pesa, opet, ni jedan jedini sluzbeni rezultat nemam, a da sam ja kriv, u koliko vec sezona igram ovu do skoro zanimljivu igru. Realno, sto Chelik kaze, podvucite crtu pa vidite da li PS igraci zaostaju za ostalima...

I iskreno, ne pada mi napamet da uzmem u prvih par meseci ovu PC verziju. Videh neki dan post na pes-serbia grupi na face-u da ce razlika samo da bude u grafici. Evo ovom prilikom Vas molim, daj ne lazite ljude!

Koliko ja znam pravo imam da pauziram jednu sezonu, jednu da uzmem trenera, a verujem da ce posle toga mozda PES za PC biti i dzabe ili ce biti simbolicnih 20ak eura sto bi uzeo samo zato jer mi zao truda i vremna provedenog da napravim ovaj tim sto imam u mngu. Nekim igracima su oprastani i mnogo veci izostanci od dozvoljenih koje ja planiram da iskoristim tako da ne vidim problem i razlog zasto bi mi se oduzeo tim.

Prica o ljudima koji cekaju timove, pa ima ih, ali pada u vodu. Mnogi su uzimali trenere koji su bili projektovani da dobiju timove pa isti ti nisu dolazili na chat po 10-15 dana. Iskreno PC PES me ne zanima mnogo, generalno ne zanima me ni PS, jer u sustini igara je losa, samo sto ovamo mnogo bolje radi pa i imas neku kontrolu. Nego mi je mnogo zao da izadjem iz svega pa cu bar za pocetak uzeti PS, mozda posle nekog vremena ako me demantuju japanci i PC, ali necu da se odreknem svog tima i koristicu 2 sezone koje smem pa cu onda da odlucim!

I ako na kraju uzmem i PC verziju, pa evo mogu da se kladim da cu iako ga igram preko ****a biti jedan od redovnijih...

Mihajlodc
08-19-2016, 10:07
Nema potrebe da se iko oseti prozvanim ovde, ja ovu anketu nisam doživeo kao takvu. Jednostavno proverava se brojno stanje za sledeću verziju PES-a ali je možda pogrešan izbor reči upotrebljen pa se stekao utisak da se problem pravi sa igrom PS4 lige. To jednostavno nije tako, niko nije "ugrožen" ako smem da iskoristim tu reč, niti iko "ugrožava" sistem PC lige.

Pokušajmo da spustimo malo loptu, da se obrati pažnja na to šta se piše i da se lepo formuliše kako ne bi došlo do pogrešnog tumačenja.

Ne znam koliko puta sam procitao na chatu kako neki izjavljuju da im je PS4 mng prioritet i da ce gledati da odigraju to, a PC ako stignu stignu. Nemamo mi nista protiv, ko zeli nek potpuno predje na PS4, nema tu nikakve ljutnje. Bolje i to nego da ostane na PC-u pa da se i dalje patimo sa sluzbenim rezultatima.

Ne znam ko je ovo pisao a voleo bih da znam i opet mislim da je pogrešno formulisano. Mnogi igrači PC su pisali ovako nešto i tačna rečenica koju svi pišu je sledeća "Videću kakav je novi PES pa ću tek onda da vidim da li ću da ga uzimam" i druga "Sačekaću da vidim da li će moći sa krekovanom verzijom pa da znam da li ću da kupujem PES".

pilojac85
08-19-2016, 10:42
Mihajlo bio sam tu kad je tebi licno igrac na javnom chatu napisao "Gledam da odradim PS4 meceve, a PC ako stignem stignem". Ne znam kako se ne secas.

Nix92
08-19-2016, 10:47
Drugari, iz moje perspektive, mi koji imamo PS4 smo mnogo aktivniji i od onih sto igraju samo PC. Mozda Ima 2-3 managera koji su bili manje aktivni prethodne sezone ali to ne menja nista, video sam bar 10 menadzera koji samo PC igraju pa ih nema ni na mapi.

Poslednja recenica koju je MakiBor napisao je definitivno pogresno formulisana i stvara neki dodatni pritisak na celu situaciju.

Mihajlodc
08-19-2016, 10:51
Ja se više neću oglašavati povodom ovoga. Ukoliko neko od igrača koji učestvuju u PS ligi, pravi problem na PC. Zamoliću Vas da me obavestite na vreme kako bih mogao da reagujem.

Mislim da nema potrebe da ulazim u dalju raspravu, kao što volim PC ligu, tako volim i PS i ne želim da se stavljamo na stub srama ili kao tačka dnevnog reda da ispadne kao da mi ugrožavamo postojanje PC lige.

Ništa više od toga. Nadam se da sam malo bolje pojasnio svoj stav.

MakiBor
08-19-2016, 11:21
Ajmo ovako. Posto je odluka o anketi bila doneta od strane UO-a ali sam ja licno sastavio ovaj tekst za anketu da se oglasim po ovom pitanju.

Prvo odgovor za sve. Nisam nikog prozivao niti zeleo da uvredim Boze sacuvaj. Izvinjavam se, i ako je tako lose ste razumeli.

Mojim postom sam samo stavio do znanja da PS4 liga nema ama bas nikakve veze sa PC ligom i da ne postoji uslov da menadzer mora da igra PC i dalje da bi igrao PS4 jer sam stekao utisak da ljudi misle da je to povezano i da moraju da igraju i jedno i drugo. I evo bar za jednog menadzera sam bio u pravu.
Takodje uopste nisam nigde rekao da ljudi koji igraju PS4 imaju sluzbene ili zaostale meceve ili da su neaktivni vec sam rekao da ljudi koji igraju PS4 a NE ZELE da igraju PC mogu slobodno da odustanu i da ostave prostor za nekog ko zeli da igra PC verziju menadzera. Tu nigde apsolutno ne pise nista o vasoj aktivnosti vec o vasim zeljama i apsolutno nigde nisam prozvao nikog i ne znam zasto ste se vas dvojica, Chelik i Vojo, osetili prozvanim.

Takodje pitanje nije bilo da li planirate da igrate sledecu sezonu vec sledeci PES. Sto znaci da vam niko ne brani da sada kazete da zelite da igrate sledeci PES i da onda uzmete mirovanje ili trenera iz bilo kog razloga u prvoj ili bilo kojoj narednoj sezoni na PES 2017.

Molim vas ljudi da ne shvatate odmah sve licno, i da lepo procitate post a ne da se odmah uvredite i ljutite. Ne zelim nikog da uvredim ni direktno ni indirektno niti da bilo koga prozivam i uperim prstom. Samo zelimo (mi iz UO) da znamo kavo je stanje za sledeci PES i da stavimo do znanja da PS4 verzija nema apsolutno nikakve veze sa PC verzijom.

Eto toliko.

P. S. Drago mi je da je vecina ljudi zainteresovana za sledeci PES na PC-u i PSML. Ziveli!

darko_pfc
08-19-2016, 12:46
Pa post je smislen kao i reci onima koji igraju PC a ne zele da igraju mogu slobodno da odustanu. To vazi za sve. :) Jasno nam je odavno da nisu povezane te dve lige, da je obavezno ucestvovanje negde.
Rekao sam vec na prosloj strani, mislim da je prerano da se neko izjasni, a igru na PC-u nije video (osim ko je zaljubljen, zaludjen, a neko zeli i da saceka). Da, moze biti i besplatna, ko zna. Moze i da saceka sezonu-dve. Nateraj neozbiljnog da igra ozbiljno, na vreme sve. Nix je u pravu kad kaze da vise ima neaktivnih na PC, a u njihovu odbranu ide ipak sezona kupanja, sve je to normalno.
Nikakav smak sveta ako neko odustane, videcete vec. Zna se sta sledi posle toga, rasformiranje, novo slobodno mesto, ni prvo ni poslednje.
Nazalost lako se moze desiti da vise prijavljenih odustane koji igraju samo PC, nego onih koji igraju na obe verzije, kao sto su odustali hnikola, dimitar, rile i tako dalje. Ne prizivam i ne prognoziram nikakav veliki broj, minimalno je to, ali verujem da ce vise odustati PC-evaca, iako neki PC igraci zele da PC+PS igraci igraju samo PS, ima vernih i ornih za obe verzije.

MakiBor
08-19-2016, 13:09
Nigde ne pise da ljudi mora da se izjasne danas ili sutra. U stvari nikakav rok nismo ni dali i dozvolicemo da se ljudi do poslednjeg trenutka izjasne (do trenutka kad vec treba da se forimiraju lige i pokrene nova sezona). A kao sto vidis vec ima dosta ljudi koji znaju da ce da igraju i koji su vec narucili PES za PC.
Znaci anketa je otvorena sada ali ne znaci da cemo sutra da rasformiramo ekipe ako se neko ne javi. Anketa je da vidimo da li ima ljudi koji ne zele vise da se igraju, i evo nasli smo za sada jednog. I nemam nista protiv Hadisa, svaka cast sto je presekao, resio da igra samo na PS4 i javno rekao da zavrsava sa PSML za PC. Licno mi je zao sto nece da igra vise jer je tu odavno ali postujem to da mu se ne igra na PC vise i da prelazi samo na PS4.

Iako nisam bas siguran sta si hteo da pitas/kazes, nadam se da sam uspeo da odgovorim na to :)

darko_pfc
08-20-2016, 03:15
A nije vam jasno. :) Pa cudim se sta vi pitate. :) Zasto ne jednostavna anketa na onom sajtu kao pre, a razlog moze biti bilo koji, ne mora se potencirati ili navoditi bilo sta. Normalno da neko nekad odustane, kao u proslim verzijama, a koliko ima veze sa PS4 videcemo.
Zaista je zvucalo kao da mnogi koji igraju na PS4 nemaju vremena da igraju na PC-u, sjebavaju ligu neredovnim igranjem, pa se apeluje da odustanu. A broj nije ogroman, 95% igra i jedno i drugo, eto to kazem, i to redovnije od nekih jedinstvenih PC igraca. I dalje tvrdim da ce za nijansu vise jedinstvenih PC igraca odustati, koji su cak medju ovima koji su potvrdili, nego oni koji igraju obe verzije. Nije bitno sta prognoziram, vrsite anketu i imajte prividan uvid bar u nesto. Pravo stanje stvari par nedelja nakon izlaska igre.

gorantz
08-20-2016, 09:32
Pa ako cemo iskreno ja vjerujem da ce vjerovatno igraci koji igraju ps i pc a ps bude bolji mnogo od pc tj. Pc bude takvo govno da igraju bez volje pc verziju sto je sasvim normalno. Mi koji igramo samo pc igrali smo bez voljno prosle serijale zbog fudbala sto je toliko los, ali eto nekako se odigralo dosta je raspolozenje podiglo i redovan edit. Stvarno se nadam da pes 17 na pc nece biti fuj :)

Sent from mTalk

zokis
08-20-2016, 14:49
Ja nikako ne znam, da li ću i pored MNG-a na PS4, igrati i MNG na PC-u.
Moram videti i probati na šta će da liči na PC-u.
Drugi razlog je i vreme za igranje dva fudbala, dve MNG igre, na dve različite platforme.
Treba taj fudbal na PC-u, biti bar približnog kvaliteta da bih mogao da odvojim toliko vremena, a da se rokovi odigravanja utakmica poštuju.
Moje legitimno pravo je zadržati klub, i u najgorem slučaju ću uzeti trenera u prvoj sezoni, pa i mirovanja, ako to želim.
A nadam se da ću po izlasku PES-a, znati bliže šta ću raditi.
I ako se kojim slučajem desi da odustanem od PC MNG lige, ja ostajem na chatu i nastavljam druženje i igranje MNG lige na PS4,
ali treba sačekati sa odlukom, a nju neću doneti sigurno pre oktobra, novembra meseca!

operativac
08-20-2016, 17:02
Potvrda

mitta
08-20-2016, 21:14
potvrdjujem

Seena_BIH
08-21-2016, 10:49
Potvrdjujem...

leka034
08-21-2016, 19:33
Potvrdjujem ucesce.

MakiBor
08-21-2016, 22:06
Dobro, ubedili ste me. Izvinjavam se ako se nisam lepo izrazio. Ali mislim da sam u prethodnim postovima objasnio sta sam mislio i da je sada jasno.
A situacija je jasna, a to je da vecina ljudi ZELI da igra PC verziju na sledecem PES-u i to je bas radosna informacija :thumbup:

Sportski pozdrav :ziveli:

Hadis Zekic
08-23-2016, 19:16
Igram, al da mi obecate da moj sin moze da nasledi tim za 10 godina :)...

koca013
08-23-2016, 19:18
Igram, al da mi obecate da moj sin moze da nasledi tim za 10 godina :)...

8====0

CuleNBGD
08-26-2016, 16:53
Zelim da najavim svoje povlacenje iz MNG lige sto se tice PC zajednice iako sam najavio pre par nedelja da cu istu igrati. Razlog je taj sto u tom trenutku nisam znao da cu nabaviti konzolu i samim tim ispucati sopstveni budzet za istu. Izvinjavam se svima sto sam prvo rekao da cu biti tu u narednom ciklusu pa je sad ispalo ovako pomalo bezveze, to i sam priznajem. Definitivno prelazim na PS4 u okviru kog cu igrati PSML i ostati Mihina nocna mora :) pozdrav za sve PC drugare uz napomenu da se i dalje druzimo na Mibbit-u uz standardne hitove iz blokova !

Mihajlodc
08-26-2016, 17:09
To da li ces da igras i da dobijes tim je diskutabilno.

Mihael
08-26-2016, 18:03
Hvala Culetu sto je na vreme obavestio PC zajednicu o svom povlacenju i sto je odluku saopstio javno i na fer nacin. Nadam se da ces dobiti tim u PS4 ligi i da ces ga sa uspehom voditi.

Eldinho
08-26-2016, 20:14
S žaljenjem obavestavam poštovane članove foruma, od kojih sam sa velikom većinom imao dobru saradnju, da više neću biti u mogućnosti da igram mng ligu na PC. Ovo je bila jedna sjajna avantura, i zahvaljujem se svim bivšim i sadašnjim članovima UO što si mi uopšte omogućili da igram jedno ovako fantasticno osmišljeno takmičenje. Trudio sam se da budem fer, i da budem redovan, i to sam i bio do poslednje sezone, kad sam imao tehničkih problema, koji su takodje jedan od razloga što se ne mogu vise družiti sa vama. Takodje, u toku mi je specijalizacija, gomilaju se obaveze, pa sam morao da presečem. A verujte, nije lako ostaviti Gimeneza, Comana, Saula i drugove. Nadam se da ćete me primiti u ps 4 mng zajednicu. Ali ako moje odustajanje zbog ps 4 znači da ne mogu odmah dobiti klub, rado cu da sačekam u redu za isti.
Što se tiče transfer politike na psml, kao svi vi, kao uostalom i klubovi širom Evrope, forsirao sam prodaju igrača svojim prijateljima iz Pazara, i za to ne treba niko da se ljuti. Prodaje su bile čiste, nije se radilo o igračima koje će da mi čuvaju za budućnost nego o čistoj prodaji.
Posebno se zahvaljujem bratu Hadisu koji me nagovorio da počnem da kupujem original PES, kao i Rikiju, sa kojim sam se najviše učio online PESa. Zahvaljujem se Pilojcu, sa kojim sam zajedno poveo od D3 na PES 14 i koji je uvek bio spreman da pomogne i podeli neke taktičke i tehničke detalje. Hvala i Darku, Urošu, MakiBoru, Mihajlu, Mihaelu, javicuseu, Hodži, Riletu, operi, Miloradu, shopeu, kao i svima sa kojima sam ikad igrao. Pozdravljam vas sve, i nadam se da ćemo se družiti i na ps 4. Srećno u svim narednim PC serijalima!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Loki87
08-26-2016, 22:26
Jedan odlican igrac i odlican menadzer, velika je steta sto si odustao Edo!!! Uvek veran svome stilu igre bez obzira na bagove koje je igra dozvoljavala,uvek je bilo lepo i zanimljivo igrati meceve sa tobom. Razmenismo par glupih reci zbog ****nog igraca ,ali i tada sam ti rekao da sam te uvek postovao i cenio kao igraca!

Dominik97
09-05-2016, 18:03
Potvrđujem učešće!
PES NARUČEN

Jednostavno ovu zadnju sezonu preko ljeta bio sam spriječen, računalo mi riknulo i bio sam spriječen i radi drugih stvari biti prisutan!

circulation
09-07-2016, 10:59
Veliki Eldinho! GG i nadam se da ćemo se uživo upoznati - kad tad!
edit: Vidim i Cule da ide, šteta!

shope
09-07-2016, 13:33
Veliki Eldinho! GG i nadam se da ćemo se uživo upoznati - kad tad!
edit: Vidim i Cule da ide, šteta!

najjaci samo ostaju :boat:

grobare
09-10-2016, 20:39
Ako se neko mesto otvori, ja sam spreman da maksimalno ozbiljno uletim.

Vojo_90
09-14-2016, 20:12
Igram

chelikmanutd
09-15-2016, 19:06
Vidim da nema mog imena na spisku, a ja sam lepo rekao da cu IGRATI !

Samo sam malo iskritikovao Makija zbog nacina na koji je napisao post, a njemu opet sve govori Pilojac kojem Mihael puni glavu, a ovaj opet samo slusa sta mu kaze Javicuse. Naravno da iza svega stoji Toja koji je neobavesten !

Sportski pozdrav ! :D

Toja
09-16-2016, 17:46
Igram

sinbadbalic
09-19-2016, 14:03
evo i ja bih se prijavio za pes17, steam id: sinbadbalic :)

darko_pfc
09-19-2016, 15:06
evo i ja bih se prijavio za pes17, steam id: sinbadbalic :)
Cuveni citer.

sinbadbalic
09-22-2016, 23:27
Cuveni citer.

kakav čiter koji vam je?' ne znam u čemu je problem, pobijedim ljude odmah prijava hampa a kad vi mene pobijedite sve oke i sve regularno

darko_pfc
09-22-2016, 23:52
kakav čiter koji vam je?' ne znam u čemu je problem, pobijedim ljude odmah prijava hampa a kad vi mene pobijedite sve oke i sve regularno
Popricali smo. Moja greska. Pomesao sam te izgleda ako ne igras online divizije. :) Neko je sa jako slicnim nickom meni izlazio nekoliko puta u 3 serijala i bas sam zeleo da ga nadjem i pitam zasto.

foneTag
09-29-2016, 18:04
Igram i ja