PDA

View Full Version : PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja

Pages : [1] 2

Darcoolio
04-30-2016, 13:57
PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - FAQ

-Instalacija je zakucala i ne mrda, što ste napravili da ne radi?
Radi, ali to što se "zamrzne" na početku je zaštita od pucanja instalacije pošto su fajlovi kompresovani.
Ostavite neka radi, završiće instalaciju.

-Ne radi mi peč, šta sam loše uradio?
Prvo proveri da li je peč instaliran na dobru lokaciju, a zatim proveri i da li ti je ubačeno u izuzetke u antivirusu.
Takođe, pri ekstraktovanju i instalaciji poželjno je ugasiti antivirus, fajlovi su skenirani sa licenciranim Karpersky antivirusom i Malwarebytes.
To bi trebalo da izgleda kao na slici (ovo je primer kod mene na računaru, vi verovatno imate i Konami folder):

http://s32.postimg.org/ufn394mz9/Capture.png

- Neće da se ekstraktuje, zašto ste okačili loše linkove?!
Linkovi su OK, promeni pretraživač i ugasi antivirus.

-Ispiše mi se Konami i onda crn ekran, šta sad?
Pokreni opet exe, a ako neće ni iz drugog pokušaja onda je najlakše da padne reset kompa i opet upali PES.

-Ubacio sam dodatne fajlove, sad mi ne radi?!
Loše zu zapakovani, nisu upisani u CPK ili nisu kompatibilni sa našim.

-Tamo sam video da se irgra pokreće u high priority i da to rešava potencijalo seckanje, a meni je i dalje na low/normal?
Obavezno pokretati igru preko selektora.

-Ne radi mi Master Liga, izbacuje "save data is corupted", a taman sam hteo da pokorim Evropu sa Dinamom iz Vranja, šta da radim?
U prvom postu gde si skinuo peč imaš i fix za to.

-Lažeš Darko kao lopov, saznaću gde živiš i izlupati te kao siroče, ništa od ovoga ne radi!
Prvo, sve i da me nađeš teško ćeš izaći na kraj sa mnom, drugo imaš temu baš za to (ne za izuvanje iz cipela već za probleme), postavi pitanje, probaćemo da pomognemo.

Zoxx g-g
05-01-2016, 10:33
Darcolio opusti se sve radi kao sat. Instalirao sam je za 15m i vrhunski je odradjeno. Ljudi imaju uputstvo a ko ne zna nek se snalazi. Sve ste lepo objasnili toliko ste se mucili da napravite ovaj pec i ljudi su nezadovoljni. Svaka vam cast najbolji ste za mene. A ko ne zna da instalira nek udari glavom o zid.

Slyz
05-01-2016, 10:40
Prvo da se zahvalim,
Uveliko se skida patch i hvala celokupnom edit timu!

Ja bi da pitam nesto, pre nego sto to probam,
imam jednu ekipu napravljenu u pes2016 (koristio sam PTE patch), da li je moguce da tu ekipu exportujem, pa onda instaliram vas SLS Patch i da tu ekipu importujem, da li ce ostati...to me zanima?
i da li nekako mogu da sacuvam ili exportujem CREATED PLAYERS pa da ih imam i nakon ubacivanja SLS Patcha?

Hvala na odgovorima.

Darcoolio
05-01-2016, 10:48
to sa importom ide obično preko ekipe koja je na toj poziciji u of, ali probaj preko ingame editora da uradiš export, videćeš opciju.
a igrače probaj preko next gen editora, mada ne garantujem da funkcioniše 100%.

BoskoS84
05-01-2016, 11:14
Treba mi pomoć nisma mrdnuo dalje od ovoga šta da radim 26750

Darcoolio
05-01-2016, 11:16
možda next?

BoskoS84
05-01-2016, 11:19
Probao sam ali ništa. Neće dalje ne mogu da namestim da instaliram u folder gde je PES.

nesa24
05-01-2016, 11:22
Probao sam ali ništa. Neće dalje ne mogu da namestim da instaliram u folder gde je PES.

posalji mi privatnu poruku sa ID i Password za TeamView da pogledam

... a jbg bio si online 20 min i nisi poslao ...
da vam pomognemo da resite probleme dzaba sto hocemo kad vi niste zainteresovani

BoskoS84
05-01-2016, 11:48
Izvinjavam se

Slyz
05-01-2016, 12:21
Edit: ide...treba mu malo vremena da krene instalacija (bez obzira na jacinu kompa..)

Darcoolio
05-01-2016, 12:42
Ima u prvom postu to navedeno :-)

Mitros
05-01-2016, 14:35
Kada ukljucim master ligu i sacuvam, sledeci put kada hocu da otvorim, pise mi save data is corrupted. Da li jos neko ima isti problem ili neko zna kako ovo mogu da popravim?

Korida
05-01-2016, 14:35
Ako moze neko da mi pomogne,imam problem sa Master Ligom,igrao sam sve normalno,sacuvao i kada sam pokusao ponovo da udjem nisam mogao...........posle krenem da igram ispocetka,sacuvam,krenem da udjem ponovo ne moze !! JEL ZNA NEKO U CEMU JE PROBLEM ? 26751

Shankly
05-01-2016, 14:36
Када пробам да покренем печ(обично или са посебним гејмплејом, исто буде), само буде црн екран(не појављује се ни оно КОНАМИ прво)

Korida
05-01-2016, 14:39
Imam isti problem,valjda ce neko naci resenje :D

Delija Brate
05-01-2016, 14:39
Imam 2 pitanja:
Prvo, zna li se otprilike kad ce biti update da znam zbog master lige
I drugo, ima li sanse da se nađu još neki naši stadioni osim zvezdinog i partizanovog?

Darcoolio
05-01-2016, 14:40
Za ovo master league save data is corupted ćemo videti, a za crn ekran je loše instalirano.

Shankly
05-01-2016, 14:43
Значи да деинсталирам и опет инсталирам?

MilanCv
05-01-2016, 15:22
Darcoolio jel ste rešili problem za ovo ''master league data is corrupted'', imam isti problem?

Like a boss
05-01-2016, 15:34
Pozdrav svima! :D Pre svega zelim da kazem da je pec fenomenalan, a dokaz za to je sto mi je najveca zamerka to sto Bogosavac nema svoju facu. :bounce: Vidim da neki imaju problem sad master ligom, ja sam usao odradio prvi mec i sve radi normalno, kad sacuvam i kad udjem opet nemam nikakv problem. Veliko hvala svima koji su ucestvovali u pravljenju ovog peca, znam da dobijate gomile ovakvih poruka, ali stvarno ste sa svakim pecom sve bolji. Za Pes Serbia sam cuo prvi put kad je izasao JSL za Pes 2015, ali sam posle skidao jos neke starije stvari. Jos jednom veliko hvala! :ave::ave::ave::ave::ave::ave:

Darcoolio
05-01-2016, 15:49
Darcoolio jel ste rešili problem za ovo ''master league data is corrupted'', imam isti problem?
Nismo, praznik je prijatelju, a treba malo vremena.

Mitros
05-01-2016, 16:28
Ja sam kod mene ovo popravio. Usao sam u KONAMI fajl, pored save fascikle, imam i fasciklu PSRB, iz koje sam prekopirao ML00000000 u save fasciklu i to je to, sad radi. :D

MilanCv
05-01-2016, 16:29
Ja sam kod mene ovo popravio. Usao sam u KONAMI fajl, pored save fascikle, imam i fasciklu PSRB, iz koje sam prekopirao ML00000000 u save fasciklu i to je to, sad radi. :D
To je to.Radi i kod mene.
Hvala.

banalek
05-01-2016, 16:48
Bozinovu kosa preko sredine glave je bela, za vreme utakmice.

Nemanja 7
05-01-2016, 16:51
u become a legend na sred utakmice 3 po redu crna slika i tako stoji moze da se izadje ne moze da se nastavi igra

Darcoolio
05-01-2016, 17:02
Videćemo ovo za ML, trebaće nam dan-dva fs izbacimo i testiramo fix.

=Leonidas=
05-01-2016, 17:42
Zvanicno:
ML kompjuter pogresno pamti.. Dok mi ne popravimo, udjite u
My Document/KONAMI/PSRB
Fajl ML00000000(to je fajl ako ste na prvom upamtili, ako ne onda je ML000000** (* - neki broj)) njega kopirajte u folder save tj:
My Document/KONAMI/save

Za BL je verovatno ista stvar samo sto ne javlja pogresan fajl vec crni ekran nakon par utakmica, isti postupak je i za BL, cim napravite karijeru zapamtite je i onda udjite u My Document/KONAMI/PSRB i BL fajl kopirajte u save folder.

Popravicemo to u update-u, pozdrav.

Shark M.
05-01-2016, 18:50
pozz momci i srecan vam praznik :) zanima me na osnovu cega igraci dobijaju ocene, primarne pozicije i tako to... posto su mi malo nelogicne neke ocene i pozocije igraca konkretno u zvezdi. Inace stvarno svaka cast na izdvojenom vremenu i trudu za sve ovo iz godine u godinu :thumbup: :thumbup:

Darcoolio
05-01-2016, 19:12
recimo?

=Leonidas=
05-01-2016, 19:14
pozz momci i srecan vam praznik :) zanima me na osnovu cega igraci dobijaju ocene, primarne pozicije i tako to... posto su mi malo nelogicne neke ocene i pozocije igraca konkretno u zvezdi. Inace stvarno svaka cast na izdvojenom vremenu i trudu za sve ovo iz godine u godinu :thumbup: :thumbup:

Igraci dobijaju ocene, kao i primarne pozicije sa igrice Football Manager-a, koja je zvanicno najrealnija sto se toga tice, sa najvecom bazom podataka. Usputno, mi iz edit tima (koji smo zaduzeni za OF) dodamo po neku primarnu poziciju ako je igrac u mladjim kategorijama tj. u seniorima igrao na tu poziciju i mi procenimo da se dobro snalazio. Tipa Bandalovski na mesto stopera, iako je desni bek. Naravno, za svaku ocenu i primarnu poziciju mozes ovde da napises, ako mislim da je realno i prihvatljivo, bice popravljeno u update-u. Stavise, zelja mi je da cujem vasa misljenja oko toga, naravno, nece sve biti prihvaceno.. I nije stvar da napisete da treba neka ocena da se popravi, cisto da bi nesto napisali. Ja kao navijac nekog kluba hocu da svi imaju 99, ali to nije realno. Dolaze u razmatranje samo ocene koje su pisane hladne glave, a ne sa navijacke tacke gledista. Pozdrav! poz:

ГрујоДелија
05-01-2016, 19:32
Mozete li za sledeci update da dodate facu za Sinisu Mihajlovica, prosle godine je bila a ove ne...?
I koja je razlika izmedju nesinog i obicnog gameplaya? Meni svaki isti :D

=Leonidas=
05-01-2016, 19:57
Nesin je mnogo realisticniji, tezi za igranje. Igraj na nesin gejmplej na superstar, a igraj na obican.. Na obican kad vodis i drzis loptu kod golmana oko 80 min oni te i ne napadaju dok ti ne krenes napred, kod nese je drugacije.. Bolji pokret i odbrane golmana, bolje se ponasaju igraci, bolji trzaj i jos mnogo mnogo toga.. Bice za Sinisu u update-u, nema brige. :)

Shark M.
05-01-2016, 20:05
e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan :) Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to :) ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM

ДејанР
05-01-2016, 20:16
Све похвале за печ. :clap2:
Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји. И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао. poz:

Darcoolio
05-01-2016, 20:26
Sve će to biti sređeno sem E Silva stadiona, za njih nećemo raditi podršku.

KoridaNS
05-01-2016, 20:59
Ako moze neko da mi pomogne,imam problem sa Master Ligom,igrao sam sve normalno,sacuvao i kada sam pokusao ponovo da udjem nisam mogao...........posle krenem da igram ispocetka,sacuvam,krenem da udjem ponovo ne moze !! JEL ZNA NEKO U CEMU JE PROBLEM ? 26751

imam isti problem... nadam se resenju sto pre, jer je patch bomba :D

EDIT: ipak sam nasao resenje tu iznad, hvala leonidi :D

=Leonidas=
05-01-2016, 21:28
e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan :) Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to :) ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM

Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји. И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао. poz:
Mihajlovic je odmah promenjen, zapazio sam tokom prve utakmice sa Partizanom, za update je to sredjeno, za Stevanovica nisam zapazio, dobra sugestija, ako je greska ispravice se. Bozinov bice sredjen, za stadione si dobio odgovor, za Skuletica smo i mi odmah primetili po izlasku peca, za update bice sredjen. Ima jos par igraca i primetili smo sve te greske, nema brige. Hvala na komentaru! Pozdrav! poz:

Za master ligu i BL napisao sam iznad, mislim da nije potrebno postavljati oko toga pitanja, bice sredjeno ukoliko bude mogucnosti. (a nadamo se da hoce)

Christiano
05-01-2016, 21:29
Skuletic je napravljen samo mu treba vratiti frizuru na default u editu i to je to...poz:

ГрујоДелија
05-01-2016, 21:30

Idi samo na hairstyle i stavi default za Skuletu ima faca nego kosa menjana a nepravilan model pa nece da moze :)

vlidi
05-01-2016, 21:35
Sve pohvale za patch,stvarno je sjajan. Slazem se potpuno sa Shark M. sto se igraca zvezde tice stim sto bi dodao jos da je Marku Mijailovicu primarna pozicija RB

Shark M.
05-01-2016, 21:38
[QUOTE==Leonidas=;1427670]Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

e super sto se Joveljica tice sigurno ce zaigrati do kraja prvenstva mozda mu se i posreci pa postigne i neki gol i odmah ce svi da traze pa da ih preduhitrimo ;) salim se malo puno pozdrava pa se cujemo nakon updet-a poz:

=Leonidas=
05-01-2016, 21:48
[QUOTE==Leonidas=;1427670]Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

e super sto se Joveljica tice sigurno ce zaigrati do kraja prvenstva mozda mu se i posreci pa postigne i neki gol i odmah ce svi da traze pa da ih preduhitrimo ;) salim se malo puno pozdrava pa se cujemo nakon updet-a poz:

Moram da proverim registracije Zvezde, ako je registrovan bice i Joveljic.. Marku Mijailovicu je pozicija desnog beka primarna, tako da bice stavljen. U mladjim kategorijama je cas igrao na poziciji stopera cas je igrao desnog beka, tek je u rezervistima Zvezde postao standardan desni bek kada je i postigao pogodak. Zato mu nije bila stavljena RB pozicija, ali, bice sredjeno u update-u. Nema brige! :)

Shark M.
05-01-2016, 22:07
[QUOTE=Shark M.;1427677]

Moram da proverim registracije Zvezde, ako je registrovan bice i Joveljic.. Marku Mijailovicu je pozicija desnog beka primarna, tako da bice stavljen. U mladjim kategorijama je cas igrao na poziciji stopera cas je igrao desnog beka, tek je u rezervistima Zvezde postao standardan desni bek kada je i postigao pogodak. Zato mu nije bila stavljena RB pozicija, ali, bice sredjeno u update-u. Nema brige! :)

:thumbup:

KoridaNS
05-01-2016, 22:27
Pokrecem preko selectora, ali mi konstanto malo secka, dok u nekim trenucima mi bas bas jako zasece.. Postoji li resenje?

Delija Brate
05-01-2016, 22:29
Imam 2 pitanja:
Prvo, zna li se otprilike kad ce biti update da znam zbog master lige
I drugo, ima li sanse da se nađu još neki naši stadioni osim zvezdinog i partizanovog?

Moze li odgovor?

Dve Leve
05-01-2016, 22:38
Kada ukljucim master ligu i sacuvam, sledeci put kada hocu da otvorim, pise mi save data is corrupted. Da li jos neko ima isti problem ili neko zna kako ovo mogu da popravim?

Ja imam isti problem sa BAL :wall:

=Leonidas=
05-01-2016, 23:10
Moze li odgovor?

1. Bice kada se zavrsi izrada istog.
2. Mi jos ne znamo ni da li ce biti zvezdin i partizanov stadion, a kamoli sta vise. Ako izadje, a mi dobijemo dozvolu za isti bice u update-u. Vec par godina nemamo coveka koji zna da pravi stadione, tako da to ne zavisi od nas. Steta sto niko ne zeli da nauci, dobrodosao bi u edit tim.

Pre nego sto komentarisete nesto, procitajte prosle probleme i resenja.
Dakle:

Zvanicno:
My Document/KONAMI/PSRB
Fajl ML00000000(to je fajl ako ste na prvom upamtili, ako ne onda je ML000000** (* - neki broj)) njega kopirajte u folder save tj:
My Document/KONAMI/save

Za BL je verovatno ista stvar samo sto ne javlja pogresan fajl vec crni ekran nakon par utakmica, isti postupak je i za BL, cim napravite karijeru zapamtite je i onda udjite u My Document/KONAMI/PSRB i BL fajl kopirajte u save folder.

Sto se tice seckanja, smanji rezoluciju na medium ili low, nisam proveravao da li je nesto menjano u tom smislu, cisto sumnjam ali ajde. Ne znam dok ne vidim sta je u pitanju, ima milion razloga. Da li ti je seckao obican? Pogledaj da li je ovaj na istoj rezoluciji kao obican, itd itd..

Shankly
05-02-2016, 00:03
Пробао сам и са реинсталацијом, чак сам пробао и да деинсталирам сасвим и антивирус, па да пробам онда да реинсталирам и опет црни екран чим упалим и не помери се одатле, тако да сигурно није лоша инсталација.

=Leonidas=
05-02-2016, 00:32
Пробао сам и са реинсталацијом, чак сам пробао и да деинсталирам сасвим и антивирус, па да пробам онда да реинсталирам и опет црни екран чим упалим и не помери се одатле, тако да сигурно није лоша инсталација.

Ma kakva instalacija, instalacija nikad bolja. Tek sam sad video sta je tebi problem..
Da li ti uopste radi obican pes 2016? Radi? Tako sam i mislio.
Mozes ti da instaliras i reinstaliras do sutra, ne radis pravilno.

1. Ne instaliras u pravi Pes folder. Evo ti npr. moja putanja pes foldera:
26752
Ako dobro pogledas, moja putanja se sastoji iz
D:\Program Files (X86)\Pro Evolution Soccer 2016\Pro Evolution Soccer 2016
Znaci ja sam (kad sam instalirao obican pes) napravio dva foldera pro evolution soccer 2016 i ako obelezim samo ovaj prvi instalira ga u prazno. Moras da budes siguran da je to pravi folder. I veruj mi 99,9% ne izaberes pravi folder. Zadrzi se malo kod instalacije i pronadji pravi folder ili mi ovako slikaj, ja sam uveren da ti tu gresis, koliko god to prosto bilo.

Nemanja 7
05-02-2016, 00:42
Reci mi kad prebacujem Bal u save da li idem copy ili cut?To me buni nikako da potrefim.Jel nece izbacivati nakon toga da ne pocinjem dzabe

=Leonidas=
05-02-2016, 00:53
Reci mi kad prebacujem Bal u save da li idem copy ili cut?To me buni nikako da potrefim.Jel nece izbacivati nakon toga da ne pocinjem dzabe

Ides copy. Nisam isprobavao, ali ne bi trebalo. Probaj pa vidi, u slucaju da ne valja, javi nam ovde. Ali mislim da bi trebalo sve da bude okej, ukoliko ti postupis kako sam napisao..

EDIT: Bal nisam stigao da proverim, ali uveren sam da je do toga. ML proverio i ako se uradi kako sam napisao, radi perfect.

Petar Delija 95
05-02-2016, 01:23
Da li moze da se sredi da se manje novca dobija od karata? Odigram 3-4 utakmice vec sam skupio pare da kupim novog igraca, za nase uslove malo nerealno :D

vlidi
05-02-2016, 01:24
@Leonidas
Ako cemo pošteno Marko Mijailovic je dosao u zvezdu kao napadac ali je vrlo brzo prebacen na desnog beka sto je i igrao do kadeta. Dolaskom trenera Kaplanovica pocelo je eksperimentisanje sa njim na poziciji stopera,doduse njemu su i zadnji vezni igrali bekove ali da ne idem previse u off. U svakom slucaju daleko bolje se snalazi na RB nego na CB.

DusanKalja1993
05-02-2016, 01:30
Imam i ja jedan problem poceo sam master ligu i kada sam krenuo da igram utakmicu od jednom mi se samo stvotila crna slika teren se ne vidi samo imena igraca scorebord i pes live sto pise vreme ide ostalo zapucalo kako mogu do da popravim??? pozdrav inace pec je fantastican.

=Leonidas=
05-02-2016, 01:38
Da li moze da se sredi da se manje novca dobija od karata? Odigram 3-4 utakmice vec sam skupio pare da kupim novog igraca, za nase uslove malo nerealno :D

Nazalost, ne moze. Rado bi mi smanjivali i plate igracima i budzet svih SLS klubova, ali to nije do nas i jos ne postoji nijedan program koji bi tu pomogao, racunajuci sve pes-ove koji su do sada izasli.

@Leonidas
Ako cemo pošteno Marko Mijailovic je dosao u zvezdu kao napadac ali je vrlo brzo prebacen na desnog beka sto je i igrao do kadeta. Dolaskom trenera Kaplanovica pocelo je eksperimentisanje sa njim na poziciji stopera,doduse njemu su i zadnji vezni igrali bekove ali da ne idem previse u off. U svakom slucaju daleko bolje se snalazi na RB nego na CB.

Na update-u bice primarna RB, sekundarna CB. Bez brige! :)

Imam i ja jedan problem poceo sam master ligu i kada sam krenuo da igram utakmicu od jednom mi se samo stvotila crna slika teren se ne vidi samo imena igraca scorebord i pes live sto pise vreme ide ostalo zapucalo kako mogu do da popravim??? pozdrav inace pec je fantastican.
Ako si tek poceo, onda pre prve utakmice prvo upamti, izadji iz igrice, prekopiraj ML fajl iz PSRB u save, udji u igricu i igraj kao covek.

Nemanja 7
05-02-2016, 01:44
Brate ja nzm gde da kopiram Bal o koji sevj pesa cistog ili sta ne razumem ubi se trazeci:yawn:

=Leonidas=
05-02-2016, 01:49
Brate ja nzm gde da kopiram Bal o koji sevj pesa cistog ili sta ne razumem ubi se trazeci:yawn:

Zvanicno:
My Document/KONAMI/PSRB
My Document/KONAMI/save

Sta je ovde nejasno!?
Prvo udjes u igricu, napravis sebe (ili uzmes nekog igraca) dodjes do onog startnog menija u Bl, upamtis, izadjes iz igrice udjes u My Document/KONAMI/PSRB
i nadjes fajl koji pocinje sa BL
ides na njega "copy" izadjes iz tog foldera i udjes u My Document/KONAMI/save i tu ides "paste", ako te pita da prekopiras ides na "yes" i to je to.

Darcoolio
05-02-2016, 03:19
Nastavite da postavljate jedno te isto pitanje i da ne čitate prvi post i nećete imati nikakvu pomoć i zakatančiću obe teme.

Slyz
05-02-2016, 09:34
Nemojte da mislite da mracim ili da pozurujem ali cisto informativno me zanima:
"Da li mozda imate neki okvirni datum kad ce izadji update OF-a u vezi igraca koji imaju promasene pozicije" ?

Pitam jer sam ja vec poceo sam malo da sredjujem pa ne bih da moj poso propadne kad prebacim v2 OF od vas. :)
Ujedno ukoliko vam treba pomoc mogao bi da eksportujem igrace koje sam sredio preko next gen editora (reg.pozicije, playable pozicije, boots, po nekoga i izgled, a po negde i koju ocenu (ali jako sitno bukvalno ni ne utice) vise su to fizicke ocene npr podigao mu B.Balance jer je visok 199cm ... a stajalo mu je da ima 63 bbalance))

pa ih vi onda samo importujete preko postojecih.

Poz i jos jednom sve pohvale za patch!

BazZa
05-02-2016, 10:52
Kod mene Bozinov nema taj problem te linije na glavi, ono sto sam za sada primetio u Partizanu pored nekih promasenih pozicija je da je Mihajlovic levonog umesto desnonog, i da Vlahovicu ne mogu da se menjaju kopacke.

Svaka cast za trud, dobro kao i uvek!

=Leonidas=
05-02-2016, 11:45
Nemojte da mislite da mracim ili da pozurujem ali cisto informativno me zanima:
"Da li mozda imate neki okvirni datum kad ce izadji update OF-a u vezi igraca koji imaju promasene pozicije" ?

Pitam jer sam ja vec poceo sam malo da sredjujem pa ne bih da moj poso propadne kad prebacim v2 OF od vas. :)
Ujedno ukoliko vam treba pomoc mogao bi da eksportujem igrace koje sam sredio preko next gen editora (reg.pozicije, playable pozicije, boots, po nekoga i izgled, a po negde i koju ocenu (ali jako sitno bukvalno ni ne utice) vise su to fizicke ocene npr podigao mu B.Balance jer je visok 199cm ... a stajalo mu je da ima 63 bbalance))

pa ih vi onda samo importujete preko postojecih.

Poz i jos jednom sve pohvale za patch!

Hvala, trenutno nije potrebna pomoc. Dosta stvari je vec sredjeno, ocene smo doterali i neprestano radimo na tome. Ako imas neki predlog, pisi ovde pa cemo mi odluciti da li je zasluzno menjanja za update. Okvirno niko ne zna, ima tu jos dosta posla. Planiramo da update bude savrsen, pokriven svim postojecim ispravkama. Slobodno ti za sebe nastavi da radis, mi na update-u smo vec poceli da radimo, a kada ce biti gotov to jos ne znamo.

Kod mene Bozinov nema taj problem te linije na glavi, ono sto sam za sada primetio u Partizanu pored nekih promasenih pozicija je da je Mihajlovic levonog umesto desnonog, i da Vlahovicu ne mogu da se menjaju kopacke.

Svaka cast za trud, dobro kao i uvek!
Mihajlovic kao i Stevanovic su vec popravljeni i bice to sredjeno za update. Kojih promasenih pozicija? Molim da nas obavestite u slucaju da imate dobre argumente da neki igrac ima promasenu primarnu tj. sekundarnu poziciju. Pozdrav!

Darcoolio
05-02-2016, 11:49
Takođe, to kod Božinova se kod mene ne pojavljuje.
To za nogu kod Mihajlovića je sređeno, kao i ostali prigovori za pozicije.

Shankly
05-02-2016, 12:28
C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016
Ово би требало да је прави фолдер, пробао сам и Steam фолдер(пошто сам игру преко стима узео), али опет исто.

Darcoolio
05-02-2016, 12:28
Fix za Master Ligu u prvom postu teme: http://www.pes-serbia.com/threads/36923-PES-Serbia.com-Patch-SLS-2016

DusanKalja1993
05-02-2016, 13:26
Nisam uradio nista od navedenog ali sada mi radi nemam nikakvih problema i save mi radi ne pravi nikakvu gresku...u svakom slucaju hvala na pomoci...pozdrav :D

Skipe95
05-02-2016, 14:29
Sve je super sto se tice peca, odlicna grafika i realne ocene(sto se mene tice), i gejmplej je bolji. Jedina stvar koja mi se ne svidja je izvodjenje slobodnih udaraca, uzmem na treningu mesija i sa 20m moram da napunim skoro do kraja samo da prebaci zivi zid, ali golman posle lagano stize loptu. Da li jos neko ima ovakav problem?

nesa24
05-02-2016, 14:46
probaj razne tehnike izvodjenja [ strelica gore ... L1.... ]
vise u temi
http://www.pes-serbia.com/threads/35978-maremas-PES-2016-Free-Kick-Tutorial

VVlada
05-02-2016, 17:51
Odlican je! Samo bilo bi dobro kad bi se videlo koliko je vremena ostalo u nadoknadi, kad jurim rezultat dobro dodje :biggrin:

Darcoolio
05-02-2016, 17:56
Pise lepo da ce biti nov scoreboard za update

Slyz
05-02-2016, 18:09
Da li bi bio neko ljubazan da mi posalje originalni OF iz SLS Patcha na pm. Hvala

ps: zaboravio sam da bekapujem svoj...

VVlada
05-02-2016, 18:14
A kod slobonjaka kad napunim do kraja jedva dobaci do gola, isto je i kad kompjuter suta, jedva dobaci. To je kad udjem na nesa24 gameplay, nisam probao na obicnom

Evo video da vidite https://drive.google.com/file/d/0B-zgO67vAGAHR29NLWlKalJPUUU/view

Na obicnom gameplay-u radi normalno, sad sam probao

nesa24
05-02-2016, 18:19
Da li bi bio neko ljubazan da mi posalje originalni OF iz SLS Patcha na pm. Hvala

ps: zaboravio sam da bekapujem svoj...

SLSv1.00 OF (https://drive.google.com/file/d/0B0oeI5LpCREFbUZFNHZ5WFYwSTQ/view?usp=sharing)

EmilianoEmo
05-02-2016, 18:33
A kod slobonjaka kad napunim do kraja jedva dobaci do gola, isto je i kad kompjuter suta, jedva dobaci. To je kad udjem na nesa24 gameplay, nisam probao na obicnom

Znaci ovako, kao prvo pitanje, zasto u ovaj patch nema bar dva kluba kao sto ima u jedan patch od JSL-Pes Soccer-2016.
Drugo pitanje, zasto do sada nisu stavljeni prva i druga Makedonska liga.
I trece pitanje, zasto u Master ligu na ovaj patch, kada pojacas neki igrac od neki tim, igras i sve je okej, sve dok ne izadjes od igru, a kada si memorisao igru, kada si napravio Save, da tim bude zapamcen, i izadjes od igru, i ides da se ulogujes na tim od Master ligi, pise da je igra corumpt, i ne mozes da udjes u tim. A nisam probao dali isto ce da radi, ako ne pojacavas ni jedan igrac, da igras sa neki tim, da uradis Save, dali opet kad izadjes od igru, i da zelis da udjes u tim koji si memorisao, dali i tada nece moci da udjes. Dok u svih drugi Patch-ova do sada, Master ligu nije imao taj problem. Ovo morate da resite. Puno pozdrava na trud, i molim vas puno, da u sledeci Patch, da ima i Prva i druga liga Makedonskih.

VVlada
05-02-2016, 18:39
Znaci ovako, kao prvo pitanje, zasto u ovaj patch nema bar dva kluba kao sto ima u jedan patch od JSL-Pes Soccer-2016.
I trece pitanje, zasto u Master ligu na ovaj patch, kada pojacas neki igrac od neki tim, igras i sve je okej, sve dok ne izadjes od igru, a kada si memorisao igru, kada si napravio Save, da tim bude zapamcen, i izadjes od igru, i ides da se ulogujes na tim od Master ligi, pise da je igra corumpt, i ne mozes da udjes u tim. A nisam probao dali isto ce da radi, ako ne pojacavas ni jedan igrac, da igras sa neki tim, da uradis Save, dali opet kad izadjes od igru, i da zelis da udjes u tim koji si memorisao, dali i tada nece moci da udjes. Dok u svih drugi Patch-ova do sada, Master ligu nije imao taj problem. Ovo morate da resite. Puno pozdrava na trud, i molim vas puno, da u sledeci Patch, da ima i Prva i druga liga Makedonskih.

Ovo je Pes Srbija, ne Makedonija. Kome trebaju makedonske lige :zbun

Shankly
05-02-2016, 18:39

ЉОЉ
О
Љ

nesa24
05-02-2016, 18:40
dare ne nasedaj na provokacije
nemo' dare

Darcoolio
05-02-2016, 18:41
Nešo, odstupi (moj te lupi).

Prvo pitanje ne razumem, ne znam o čemu pričaš.
Drugo, Makedonci nas ne zanimaju, neka rade svoj peč.
Ako se budu nekad kvalifikovali za neko takmičenje u Evropi biće ubačen taj tim.
Za ovo treće je izašao fix, čak je i na ovoj stranici napisano, ali šta te briga, lakše je da iskucaš metar teksta.

srbindosmrti97
05-02-2016, 18:57
Da li ovaj fix za ml radi i za bal posto kada igram bal puca mi igrica?

Darcoolio
05-02-2016, 18:58
Probaj pa javi.

Slevin
05-02-2016, 19:54
Sve pohvale za pec koji je odlicno uradjen. Po meni najbolja v1 do sada, samo bih skrenu paznju na ocene igraca.
Smatram da Donald i Le Talec zasluzuju vece ocene, tipa Donald iz balansa i shoting power-a i passa a le talec iz stamine header-a i passa. Katai mozda da se prebaci na osnovnu poziciju da mu bude AMF posto smo svi videli da je mnogo korisniji na toj poziciji jer nema brzinu za krilo. Vieira malo vece ocene, nista posebno. I ako moze da se obrati paznja na ocene mladih igraca iz cele Super lige. Mislim da su slabije nego sto trebaju da budu.
I jos nesto, na Columbus Crew ( mislim da se tako zove) team iz MLS, njihovi igracu imaju nerealne ocene, tako da pogledajte ih cisto radi reda. Samo ovako nastavite :)

Darcoolio
05-02-2016, 20:07
Video sam sinoć Columbus, sređeno je, mada će za sve lige biti sređene ocene za V2.

EmilianoEmo
05-02-2016, 20:15
Nešo, odstupi (moj te lupi).

Prvo pitanje ne razumem, ne znam o čemu pričaš.
Drugo, Makedonci nas ne zanimaju, neka rade svoj peč.
Ako se budu nekad kvalifikovali za neko takmičenje u Evropi biće ubačen taj tim.
Za ovo treće je izašao fix, čak je i na ovoj stranici napisano, ali šta te briga, lakše je da iskucaš metar teksta.

Znaci lepo sam rekao, u jedan Patch na JSL ima dva Makedonski tima, a to su FC Vardar, i Rabotnicki, pa zasto ne bi moglo i tu da ima.
I nisam nista lose reko, ako sam te uvredio, izvini, i sve sam procitao, ali nigde nisam sreto da je ovaj problem za Master ligu neko spomnuo, ali nema veze, :D i da ne nadjem, ne mora da igram ovaj Patch, i ako sam ga instalirao, ali necu da ga igram, zbog problem u Master ligi.

Darcoolio
05-02-2016, 20:18
Kao što sam i ja, od bivših SFRJ republika imamo samo one timove koji igraju u Evropi.
Fiks postoji, a da li ćeš da igraš to je već do tebe, ako nećeš toliko da se potrudiš da nađeš, iskreno me baš briga.

banalek
05-02-2016, 21:51
Takođe, to kod Božinova se kod mene ne pojavljuje.

Na medium podesavanjima postoji problem sa Bozinovim.
Na high je sve OK

Darcoolio
05-02-2016, 21:53
To sam konstatovao danas.
To je problem od 2013 sa high/medium teksturama, ne smao kdo nas već generalno u PES-u.

Cvarkov Djordje
05-03-2016, 00:08
Imam problem sa ovim sta da radim??26759
Edit: proradilo hehe

Darcoolio
05-03-2016, 00:09
Da procitas prvi post ove teme.

boske
05-03-2016, 00:17
Mene zanima kako da iskljucim publiku zbog laga, ako je to ikako moguce, pa da mogu normalno da igram :)

Slevin
05-03-2016, 02:29
I jos da napomenem, odusevili ste me sa retro dresovima za zvezdu i partizan.. Stvarno sam oduseljven, kao kada sam video spider-mana u Civil War traileru.. Samo sa njima igram :D

Slyz
05-03-2016, 12:40
Krenuo sam da sredjujem Vojvodinu i naletim na: N. Maksimovic, ima svoju facu, ali crno telo tj. crnac je, a belac u faci. Pa eto da javim, ne znam da li je neko javio.

(ja mu podig'o carape i duge rukave, pa se ne vidi da je crnac)

Darcoolio
05-03-2016, 12:47
znamo za to, biće sređeno

ГрујоДелија
05-03-2016, 12:55
I Grujic je malo potamniji...

Slyz
05-03-2016, 12:57
Aj' da kazem jos nesto i dosta od mene, (jbga praznik pa neradni dani... :) )

Cisto zelim da dam savet, na transfermarktu imate: klik na igraca, izaberete sezonu, klub i kad kliknete na broj utakmica koje je odigrao u SuperLigi izacice vam u kojoj utakmici je odigrao koju poziciju u kojoj formaciji.
Samim tim vam to moze biti od koristi prilikom sredjivanja reg.pozicija i playable pozicija.

Evo primer:
http://www.transfermarkt.co.uk/marko-vukcevic/leistungsdatendetails/spieler/166229/saison/2015/wettbewerb/SER1/verein/448

Lepo pise da je Marko Vukcevic igrao LMF-a (ukoliko je formacija bila 4-2dmf-3-1) ili je igrao RWF...
Samim tim ukoliko transfermarket smatrate merodavnim mozete lako srediti te grescice u ekipama.

Nadam se da sam bio od koristi.
Pozdrav, odo se malo poigrati dok jos imam slobodan dan.

Nemanja
05-03-2016, 13:28
I Grujic je malo potamniji...

Ne izlazi covek iz solarijuma :D

Christiano
05-03-2016, 13:41
Pozdrav svima,dali ce biti sredjeni duplikati mislim na igrace u MLS ligi kao sto su npr. Giovani Dos Santos,Giovinco,Ivanschitz,Dempsey itd...svi ovi igraci imaju,a napravljeni su od nekih drugih igraca.

Darcoolio
05-03-2016, 14:02
video sam, probaćemo da pohvatamo duplikate, sve je to razbacano po timovima i reprezentacijama, pa ako je neko voljan da pomogne tako što će napraviti spisak bilo bi odlično.

Christiano
05-03-2016, 14:45
Ja sam poco vec da radim,i do veceras ce biti izbacen spisak igraca...poz:

Darcoolio
05-03-2016, 14:46
Ljubi brat!

ГрујоДелија
05-03-2016, 14:49
Ne izlazi covek iz solarijuma :D

Pa zato mu se i kosa potamnila :D

boske
05-03-2016, 16:22
Mene zanima kako da iskljucim publiku zbog laga, ako je to ikako moguce, pa da mogu normalno da igram :)

Ako neko moze da pomogne stvarno je super pec ali me nervira povremeni lag koji nestane kad iskljucim publiku...

Christiano
05-03-2016, 16:27
Ivanschitz-SEATTLE SOUNDERS FC (Free)
C.Dempsey-SEATTLE SOUNDERS FC (USA)
R.Torres-SEATTLE SOUNDERS FC (Millonarios)
Altidore-TORONTO FC (USA)
S.Giovinco-TORONTO FC (Rest Of The World All Star)
C.Bradley-TORONTO FC (Napravljen je kao Michael Bradley,tako da ovoga C.Bradleya obrisite ne postoji i ne igra za Toronto)
Bradley-TORONTO FC (USA)
Amro Tarek-COLUMBUS CREW SC (Free)
J.Jones-COLORADO RAPIDS (USA)
S.Gashi-COLORADO RAPIDS (Albania)
T.Barnetta-PHILADELPHIA UNION (Free)
B.Shea-ORLANDO CITY SC (USA)
K.Beckerman-REAL SALT LAKE (USA)
N.Rimando-REAL SALT LAKE (USA)
M.Diskerud-NEW YORK CITY (USA)
M.Besler-SPORTING KANSAS CITY (USA)
G.Zusi-SPORTING KANSAS CITY (USA)
C.Wondolowski-SAN JOSE EARTHQUAKES (USA)
G.Dos Santos-LOS ANGELES GALAXY (Mexico)
J.Kappelhof-CHICAGO FIRE SC (Free)
Wright-Phillips-NEW YORK RED BULLS (Free)
Masato Kudo-VANCOUVER WHITECAPS FC (Kashiwa Reysol)
L.Refaelov-CLUB BRUGGE KV (Israel)

Lista duplikata je odradjena,u zagradi sam napiso gde se nalaze pravi igraci koje treba registrovati...:pesoholichari:poz:

Darcoolio
05-03-2016, 16:33
hvala mačko, to ću već sutra da sredim da bude sve spremno za update.

MILAN_96
05-03-2016, 18:39
Jel postoji neki nacin da se isčituje da se dodaju pare timu u master ligi , ocu da dovedem kristijana ronalda u borču.

ГрујоДелија
05-03-2016, 18:57
Da li bi mogli u v2 da dodate Reprezentaciju Crne Gore? :001_cool:

Darcoolio
05-03-2016, 19:24
Jel postoji neki nacin da se isčituje da se dodaju pare timu u master ligi , ocu da dovedem kristijana ronalda u borču.
ne, plus ne podržavamo čitove u ovom delu.

Da li bi mogli u v2 da dodate Reprezentaciju Crne Gore? :001_cool:
mislim da nema ništa od toga.

vukasin98
05-03-2016, 20:13
Majstori, samo da dodam..
D. Krstic iz Kolubare ima facu Robbie Keane-a i Toresa nema u Atletiku... :D
I da, drago mi je da su se i ostali clanovi foruma ukljucili da na bilo koji nacin pomognu u izradi update-a..
Pozz.. :D

Darcoolio
05-03-2016, 20:33
za kina ćemo srediti, a toresa sam dodao odmah nakon izbacivanja peča, nemam pojma gde nestade čovek.

Christiano
05-03-2016, 20:48
Balazica resetujte(vratite ga na default) on je takodje napravljen...ima facu...

ГрујоДелија
05-03-2016, 21:00
И Никола Максимовић је одрађен а нема фаце, а то за Тореса имам исти проблем.
Едит: Д. Јовичић исто из Колубаре код мене има фацу неког брка појма немам да нисам ја нешта зезнуо како сам убацивао фаце :Д

Christiano
05-03-2016, 22:52
Zaboravio sam jos da dodam da Z.Camara ima facu od Luke Jovica,i hteo sam da pitam dali ce biti ispravljeno da pise Serbia a ne France za ligu. 26775

Shankly
05-03-2016, 22:52
Да поновим питање, можда је неко имао сличан проблем па решио или зна како да ово решим.
Када пробам да покренем игру(било који гејмплеј) само се појави црна слика(не показује се ни оно КОНАМИ, тако да није исто као и оно у првом посту, мада сам и то решење пробао).Пробао сам и да пребацим онај EDIT00000 фајл у save фолдер па да пробам на обичном ПЕСу да учитам то, али када га покренем са тим фајлом неће обичан ПЕС да се покрене.Печ је инсталиран у C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2016

vukasin98
05-03-2016, 22:54
Da, sad vidim da je Jovicic ustvari Juan Sebastian Veron.. :D
Da prebacis Toresa u Atleiko, idi u Tranfers/Atletiko/Add (A dugme)/Ponovo A dugme i u prvo polje koje ti izadje kucaj Torres/Izbacice ti nekoliko igraca a ti nadji njega, pise F. Torres i samo stisni Enter... :D

Christiano
05-03-2016, 22:56
Nzn u cemu je problem kod mene sve perfektno radi,dali si dobro instalirao pec?

Shankly
05-03-2016, 23:08
Све, није нешто ни да се може претерано погрешити.

Christiano
05-03-2016, 23:20
Onda nzn sta je problem voleo bih da mogu da ti pomognem,probaj prvo deinstalirati PES i obrisi KONAMI na My Documents,pa potom stisni Windows+R i ukucaj %programdata% i obrisi KONAMI...i onda ponovo instaliraj Pes i Pec.

Shankly
05-03-2016, 23:24
Пробаћу сутра, хвала на савету :)

Darcoolio
05-03-2016, 23:29
Zaboravio sam jos da dodam da Z.Camara ima facu od Luke Jovica,i hteo sam da pitam dali ce biti ispravljeno da pise Serbia a ne France za ligu. 26775

biće sređeno

vukasin98
05-04-2016, 00:01
L. Raicevic golman Radnickog 1923 ima pogresnu facu..
D. Cadikovski i D. Krstic ne igraju vise u Kolubari..
Mislim da je Filip Knezevic iz Cuke previse crn, pa ako moze malo i to da se ispravi.. :D
Takodje, predlozio bih da napravite novu temu samo za greske koje se mogu ispraviti za update, jer ovako mnogi postavljaju razna pitanja pa i vi tesko uocite ako je neko dao neki predlog ili primetio neku gresku u sadasnjoj verziji.. :D

Darcoolio
05-04-2016, 00:11
Gde je sad Krstić?

D3$iD3R0
05-04-2016, 00:31
1. Prilikom igranja na kameri blimp gornja linija auta, kao i gornja lijena šesnaesterca se ne vidi, dok prilikom replay-a se vidi.
2. Ne može se ''zoom out'' odradit na replay-u gdje je zoom face igrača
3. Da li možete recimo odraditi travu poput trave na PESProfessionals peču, gdje je odlična. Čak i prilikom izvođenja kornera linije šesnaesterca nisu isprekidane.

Darcoolio
05-04-2016, 00:41
pokrenuo sam na blimp, sve je kod mene ok na njoj, dok na wide imam problem sa linijama koje blinkaju, samo mi nije jasno šta može da bude problem, videćemo, toga nije bilo ranije.
zoom out radi normalno.
pesprof. koristi e. silva stadione i njegove turfove koji idu u paketu, njih najverovatnije nećemo koristiti.

Slevin
05-04-2016, 02:09
Da li postoji mogucnost da vratite onaj x gde pada lopta posto je ovako zaista tesko za nas koji koristimo slobodno kretanje igraca sa L2 ? Ili bar da dozvolite nama da ga sami ukljucimo/ iskljucimo...

Darcoolio
05-04-2016, 02:15
i ja koristim, ali nije problem da navatam jer ima senka a ne žuti x.
nisam siguran ali mislim da je u sls2016_tur, ukloniš samo ball target file koji se nalazi u rende/model...

vukasin98
05-04-2016, 06:17
Obojicu treba izbaciti iz Kolubare.
Cadikovski igra u 2. Austrijskoj ligi a Krstic u Srpskoj Zoni, za Ribnicu..

Christiano
05-04-2016, 14:58
Bice jos jedna lista duplikata koju cu izbaciti u toku dana,sve sam detaljno odradio igraca po igraca :001_smile: posto mi ovi duplikati bodu oci kad igram ML...poz:

Christiano
05-04-2016, 15:58
M.Seaton-PORTLAND TIMBERS (Jamaica)
Liam Ridgewell-PORTLAND TIMBERS (Free)
A.Powell-PORTLAND TIMBERS (Jamaica)
Joao Plata-REAL SALT LAKE (Ecuador)
J.M.Martinez-REAL SALT LAKE (Free)
A.Quintero-SAN JOSE EARTHQUAKES (Panama)
S.Dawkins-SAN JOSE EARTHQUAKES (Jamaica)
V.Bernardez-SAN JOSE EARTHQUAKES (Honduras)
R.Espinoza-SPORTING KANSAS CITY (Honduras)
Joao Meira-CHICAGO FIRE SC (Free)
D.Accam-CHICAGO FIRE SC (Ghana)
Gilberto-CHICAGO FIRE SC (Free)
G.Sauro-COLUMBUS CREW SC (Free)
R.Saravia-COLUMBUS CREW SC (C.A.Belgrano-Primera Argentina)
J.Meram-COLUMBUS CREW SC (Free)
H.Afful-COLUMBUS CREW SC (Ghana)
Cedrick-COLUMBUS CREW SC (Free)
Cedrick Mabwati-COLUMBUS CREW SC (Duplikat od ovog od gore,treba ga obrisati)
A.Saborio-DC UNITED (Costa Rica)
L.Acosta-DC UNITED (Lanus)
L.Ciman-MONTREAL IMPACT (Free)
A.Oyongo-MONTREAL IMPACT (Cameroon)
J.Venegas-MONTREAL IMPACT (Costa Rica)
J.Agudelo-NEW ENGLAND REVOLUTION (Millonarios)
J.Watson-NEW ENGLAND REVOLUTION (Jamaica)
K.Lawrence-NEW YORK RB (Jamaica)
G.Veron-NEW YORK RB (Free)
Baah-NEW YORK RB (Free)
S.Hines-ORLANDO CITY SC (Free)
C.Rivas-ORLANDO CITY SC (Deportivo Cali)
A.Blake-PHILADELPHIA UNION (Jamaica)
S.Badji-COLORADO RAPIDS (Senegal)
K.Doyle-COLORADO RAPIDS (Free)
M.Figueroa-FC DALLAS (Honduras)
C.Gruezo-FC DALLAS (Ecuador)
C.Lizarazo-FC DALLAS (Deportivo Cali)
J.Ortiz-FC DALLAS (Millonarios)
E.Boateng-LOS ANGELES GALAXY (Free)

Ovo je finalna lista sto se tice MLS League nadam se da nisam nikog promasio :001_smile: veliki pozdrav svima a narocito za Pes Serbiu Edit Team koji nam pruzaju svake godine da igramo sa timom za koga navijamo iz SLS! poz:

Darcoolio
05-04-2016, 16:05
Dakle, "samo" to su duplikati :)

Christiano
05-04-2016, 16:21
Hahaha samo to :001_smile: mnogo ih je,ako mogu bilo kako drugacije da pomognem tu sam...

Christiano
05-04-2016, 20:26
Golmanski dresovi za New York RB i Real Salt Lake su potpuno beli nevaljaju ako budete u mogucnosti i to da sredite...poz:

tihi1204
05-04-2016, 23:23
Ima neka greska sa stadionom, npr. imam neki stadion New stadium 19 i kad se izabere kick-off, samo ocitava i nista, ili uzmem Man City i stoji home ground isto to, s tim sto mu u editu stoji Giuseppe Meazza kao domaci stadion...

Darcoolio
05-04-2016, 23:30
To je zato što igraš sa Sitijem.
Problem sam rešio, bio je i kod mene, ali se iz nekog razloga ne pojavljuje kod svih.
Biće sređeno za update.

Christiano
05-04-2016, 23:52
Darcoolio odradio sam ove duplikate komplet MLS League i Predraga Luku,R.Keanea sredio sada je napravljen.Krstic i Cadakovski izbaceni iz tima i Torresa prebacio u Ateltico...ako hoces mogu da izbacim OF pa onda vi dalje sredjujte sta imate za update.

tihi1204
05-04-2016, 23:52
Haha, to samo protiv buraza igram sa Sitijem, a on uzima Celzi, s tim sto ja nekad i promenim ekipu, on nikad. Do update onda samo menjam stadion.

Darcoolio
05-04-2016, 23:58
Darcoolio odradio sam ove duplikate komplet MLS League i Predraga Luku,R.Keanea sredio sada je napravljen.Krstic i Cadakovski izbaceni iz tima i Torresa prebacio u Ateltico...ako hoces mogu da izbacim OF pa onda vi dalje sredjujte sta imate za update.

sređeno je sve to za update, a da nismo previše toga menjali verovatno bih uzeo of :)

Christiano
05-05-2016, 00:02
Znaci odradjeno je,mogli smo se odma dogovoriti da sam odmah to uradio al nema veze tu sam ako zatrebam drugi put...poz:

tihi1204
05-05-2016, 00:02
Cisto da dodam, ako vec neko nije, nije FK Backa Palanka nego FK Backa iz Backe Palanke. I treneri su pomesani dosta, slike one njihove.

Darcoolio
05-05-2016, 00:04
trenere nismo sve odradili, to je za update.

cercil95
05-05-2016, 04:17
Jel moze pomoc neka? udjem u instalaciju patcha i zabode i pise mi not responding jel moze neko objasnjenje za to ?

Darcoolio
05-05-2016, 08:48
ima, prvi post u ovoj temi.

ГрујоДелија
05-05-2016, 14:45
Mozete li u v2 da ubacite neke stare igrace iz SLS, na primer Milijas, Mbodj, Lukac, Nemanja Tomic i tako te, makar za one koji imaju facu? :D Ako mozete, mozete; ako ne mozete, boze zdravlja. :)

grobare
05-05-2016, 22:20
Ja imam problem sto mi se usred meca dogodi da pocrni ceo ekran i to bude to, nisam citao sve odgovore i unapred se iyvinjavam ako je resenje postavljeno a da ga nisam video :D

ГрујоДелија
05-06-2016, 13:32
Probaj uci preko selektora :)

Darcoolio
05-06-2016, 13:37
Nije mi poznat problem, mada se javio jedan lik u inbox, ubacio je stadione pored ovih naših i nema terene, samo publika :)

ugljesadok
05-07-2016, 11:19
pozdrav patch je odlican ali imam problem. poceo sam become a legend juce sam igrao normalno sve i sad kad sam krenuo da udjem izbacuje mi become a legend save data is corrupted. skinuo sam onaj hotlfix i kada sam krenuo da ga instaliram izbacilo mi je ovo i am not in pes2016 folder! put me in pes2016 folder, moze li pomoc? hvala

Darcoolio
05-07-2016, 11:41
englezki zeza?
ubaci fiks u folder gde je pes, pa ga onda pokreni.

nesa24
05-07-2016, 11:49
pozdrav patch je odlican ali imam problem. poceo sam become a legend juce sam igrao normalno sve i sad kad sam krenuo da udjem izbacuje mi become a legend save data is corrupted. skinuo sam onaj hotlfix i kada sam krenuo da ga instaliram izbacilo mi je
ovo i am not in pes2016 folder! put me in pes2016 folder, moze li pomoc? hvala

Kaže ti da ga turis tamo gde je igra
Tamo gde je PSB2016 exe

ugljesadok
05-07-2016, 12:22
turio sam ga tamo al nece izgleda imam neki problem na kompu

ugljesadok
05-07-2016, 12:34
267812678126781

nesa24
05-07-2016, 12:50
Restajtuj pc pa prvo pokreni hotfix i patchuj

Delija Brate
05-07-2016, 17:15
Postoji li neki editor za namjestanje stadiona, posto sam dodao silvin pack stadiona ali za neke timove se ne moze namestiti stadion?

Christiano
05-07-2016, 21:15
Evo imas ovaj http://www.pes-patch.com/2016/01/pes-next-gen-editor-2016-beta-0-6-0-by-razib_46.html

Delija Brate
05-07-2016, 21:31
Hvala puno. :D

ГрујоДелија
05-08-2016, 11:28
Z. Camara, Francuz, stoper ima facu Jovica...fixujte to :)

nesa24
05-08-2016, 11:46
Z. Camara, Francuz, stoper ima facu Jovica...fixujte to :)

Show TFZP

Darcoolio
05-08-2016, 12:03
već jemo

laza_iceman
05-09-2016, 14:09
Pozdrav, da li neko moze da mi kaze kako da sredim " Dummy" igrace koji mi se pojavljuju u ML? Hvala

Shark M.
05-09-2016, 14:13
citaj brate ostale postove............ bice sve za update.

bogdans
05-09-2016, 14:31
Samo jedno pitanje za novi jsl patch. Gde konkretno da raspakujem stadione? Postoji li poseban folder ili gde je igrica instalirana? Hvala unapred, pozdrav.

Darcoolio
05-09-2016, 14:41
Pozdrav, da li neko moze da mi kaze kako da sredim " Dummy" igrace koji mi se pojavljuju u ML? Hvala
mislim da se dummy pojavljuju samo ako si nastavio ML koja nema veze sa SLS ili si menjao bazu.

Samo jedno pitanje za novi jsl patch. Gde konkretno da raspakujem stadione? Postoji li poseban folder ili gde je igrica instalirana? Hvala unapred, pozdrav.

downpack folder

ГрујоДелија
05-09-2016, 15:58
[img] https://lh3.googleusercontent.com/KkwbQf6Tu2thq47LHH80rhlyTVA3bNwzWSkaTICCGZOcpKuRjv d06y_h87SS7rkB8ZX4=s104 [img] Ljudi moji sta je ovo? :D
EDIT: Ako ne vidite lopta je prosla kroz ovog dasu :)

nidzokralj
05-09-2016, 16:02
Treba mi pomoć nisma mrdnuo dalje od ovoga šta da radim 26750

Imam isti problem. Ne pojavljuje se next dugme uopšte.

laza_iceman
05-10-2016, 00:30
[QUOTE=Darcoolio;1428819]mislim da se dummy pojavljuju samo ako si nastavio ML koja nema veze sa SLS ili si menjao bazu.

Ma jok, nista nisam cackao, poceo novu ML. Ali nbt ispravili su mi se dummy posle instalacije v2 patch-a...a zasto je izbrisana tema sa tom verzijom patch-a?

Darcoolio
05-10-2016, 00:41
taj peč nema veze sa našim, v2 nije ni bio.

ovo je naš
http://www.pes-serbia.com/threads/36923-PES-Serbia.com-Patch-SLS-2016

laza_iceman
05-10-2016, 11:23
taj peč nema veze sa našim, v2 nije ni bio.

ovo je naš
http://www.pes-serbia.com/threads/36923-PES-Serbia.com-Patch-SLS-2016

Aaa ok, vidim ja nesto mi se ne slaze :)

I jos jedno pitanje samo, da li ce raditi stadioni ako ih ubacim iz ovog serbia evolution patch-a?

Darcoolio
05-10-2016, 11:34
Ne znam, iskreno.
Biće za update ali nisam još ništa ni pokušavao da ubacim pa ne smem ništa da tvrdim zbog fajlova koje imamo u sklopu peča.

vukasin98
05-10-2016, 13:30
Evo par transfera koji su potvrdjeni i koje mozete da odradite za update:
Hummels- Borussia D. -> Bayern M.
Renato Sanchez- Benfica -> Bayern M.
Erkin- Fenerbahce -> Inter
Banega- Sevilla -> Inter (ovaj transfer nije 100% siguran, igrac ima potpisan pred-ugovor sa Interom ali nije jos uvek ozvanicen, pa ako hocete mozete da ga odradite).. :D

ГрујоДелија
05-10-2016, 13:55
Mozda i Bosko Jankovic, Marko Marin, Marko Basa itd. > Crvena Zvezda, :) Ali potom otom :D

Nemanja
05-10-2016, 14:03
Evo par transfera koji su potvrdjeni i koje mozete da odradite za update:
Hummels- Borussia D. -> Bayern M.
Renato Sanchez- Benfica -> Bayern M.
Erkin- Fenerbahce -> Inter
Banega- Sevilla -> Inter (ovaj transfer nije 100% siguran, igrac ima potpisan pred-ugovor sa Interom ali nije jos uvek ozvanicen, pa ako hocete mozete da ga odradite).. :D

Zapravo necemo nista dirati dok zvanicno ne pocne letnji prelazni rok.

vukasin98
05-10-2016, 18:48
Mozda i Bosko Jankovic, Marko Marin, Marko Basa itd. > Crvena Zvezda, :) Ali potom otom :D

To su vec nagadjanja, ovo su provereni transferi..
Informacije direktno iz klubova... :D

Zapravo necemo nista dirati dok zvanicno ne pocne letnji prelazni rok.

Okej..

DusanKalja1993
05-10-2016, 20:33
drugari jel neko moze da mi napise kako da ubacim face igraca u pes npr predraga rajkovica vidim da je odradjen a nema ga u pecu kako bih to mogao da sredim ima ih jos npr gudelj itd??? pozdrav odlicni ste samo gruvajte...:D

shommyM
05-11-2016, 00:01
Da. Jedina zamerka što bar naši reprezentativci nemaju sve odrađene face kao npr. njih dvojica, Maksimović itd. Ostalo sve odlično urađeno, posebno igrivost i dresovi. :clap2:

ГрујоДелија
05-11-2016, 13:33
Maksimovica je odradio ancomata, a to za facu samo otvori cpk iz downpack foldera i onda ubacis tu facu, nakon toga spakujes u sls2016_fac.cpk i to Eto'o :D
Ne znam zasto nema Stojkovic Vladimir i Filip, Stojiljkovic, Nikola Ninkovic, Gacinovic, Rajkovic, Zdjelar, Gajic i dalje da ne nabrajam sve to bilo prosle godine u JSL. ;)

boske
05-12-2016, 15:08
Ljudi ako je neko iskljucio publiku na ovom pecu, molim da mi pomognem stvarno je vrh pec igram ga stalno, samo me nervira lag, na drugim pecevima mogu da iskljucim publiku i tad mi je igra tecna ovde laguje.. :crying:

Maestro_10
05-12-2016, 19:17
Da li mogu da se ubace stadioni i nova muzika u pec?

ГрујоДелија
05-13-2016, 09:58
Stadioni mogu samo da se zove: sls2016_sta.cpk, a muzika ti je komplikovana da se ubaci...

Kazu da nema seckanja igre kad udjes preko selectora, probaj tako ali ne znam posto nisam imao slican problem...

EDIT: Zasto nema Li Adija i Milosa Stojanovica?

Slevin
05-14-2016, 21:40
http://www.crvenazvezdafk.com/scc/prvi-tim Prvi tim Crvene Zvezde. Da li za fix mogu da se ubace Milos Stojanovic i Uros Racic i Filip Manojlovic koji su registrovani i tu su... Mijailovic je u omladincima... I takodje da li cete zameni klubove u prvoj i super ligi.. Tj Jagodina i OFK za Backu Palanku i Napredak ?

Darcoolio
05-14-2016, 22:03
Biće zamenjeno za sve koji imaju drugu ligu.

Djuka 23
05-14-2016, 23:16
1. Kad skinem ovaj JSL patch , da li mi nestaju lige poput portugalske i lige 2 francuske jer vidim da ih niste naveli na spisku za pec ?
2. ako skinem neki pec sa jos nekim stadionima onaj od 40 i kusur , moze li se pomjesati sa ovim vasim ?
3. kako skinuti balkan ligu ? vidjeh nedje da neko igra na forum
4. da li ce mi ovaj pec poremetiti moju Master Ligu i Sejv od ML ?

Darcoolio
05-14-2016, 23:22
1. Nestaju, a Portugalce koji igraju u Evro takmičenjima smo bacili u other
2. Ne znam, nisam testirao, ali ako ih u dpfile ubaciš iznad naših mislim da će raditi, ali će nestati pojedini grafičlki detalji
3. To je zaseban peč od BPB, im a na forumu
4. Hoće jer generalno ne možeš da mešaš sejvove različitih pečeva

Djuka 23
05-14-2016, 23:39
onda bolje da ne ubacujem jos barem dok traje ovaj moja save ..

a ako ubacim neki pec sa dresovima stadionima posebno , nece poremetiti ML ?

Darcoolio
05-14-2016, 23:44
Ne može to da poremeti, eventualno da se ne slaže sa našim fajlovima pa da krešuje igra, ali mislim da je ok.

Djuka 23
05-15-2016, 01:46
izvinjavam se sto smaram , ali ako nije problem , poseban link od stadiona , dresova , grafike one tv stajl i klubova , grbovi imena i to .. jer ovdje ima puno linkova i puno izvora , pa ne znam koji da odaberem ..

pa mi treba dresovi kompletni u sve lige ove default pesove .. i imena klubova liga , grbovi .. i stadioni ..

hvala unaprijed , izvinjavam se sto smaram , i kako se sve to ubacuje u igru ?

Darcoolio
05-15-2016, 02:32
Živ ti meni bio ako neko ima volje sve to da ti traži zasebno :)

ТомеГробар
05-15-2016, 08:04
Neki igrači, npr Maksimović iz Vojvodine, ima facu koju ste ubacili, a ima crne ruke!
Jel to neki bag ili ?

Samke
05-15-2016, 11:32
Neki igrači, npr Maksimović iz Vojvodine, ima facu koju ste ubacili, a ima crne ruke!
Jel to neki bag ili ?

Ne, verovatno su namerno tako ostavili

ГрујоДелија
05-15-2016, 17:40
Ubacite Racica, Filipa Manojlovica i Milosa Stojanovica u CZ, Lee Addy-ja u Cuku...i ubacite face iz JSL 2015 ima ih dosta: Stojiljkovic, Stojkovic (Filip i Vladimir), Balazic, Babovic, Kostic... :)

laza_iceman
05-17-2016, 14:54
Ljudi imam jedan problem, igram BL, i iz Radnickog predjem u Lester i tamo me nema nigde :D pise da igram prvu postavu, al kad utakmica pocne mene nema? koja je fora?

TepicV
05-18-2016, 20:10
Izasao sam iz igre i kada sam ponovo usao iskocilo mi je "Save Data is corrupted" i posle mi je iskakalo sve kao da sam tek instalirao igru. A kad udjem u neki load pise isto ono i fascikla sa trouglom u donjem desnom uglu i nece. Fix ne pomaze. Da li neko ima resenje?

Darcoolio
05-18-2016, 20:23
Prvi post.

ГрујоДелија
05-19-2016, 13:42
Prvi post.

Ne daj boze da se to procita...

TepicV
05-19-2016, 16:16
Proverio sam to vec, sve je u redu. Kad pocnem ispocetka i save-ujem radi sve. Nego tako odjednom mi izbrise sve, ne znam kako to da resim.

TepicV
05-19-2016, 16:32
https://www.facebook.com/delijatepic ako neko ima ideju neka mi se javi na fb-u.

dpajnic
05-20-2016, 22:23
Kad sam intalirao ovaj patch super je radio do pre tri dana kad je pocelo da secka. Tacnije sve lepo udje u igru i prilikom izbora klubova ili stadiona nema pravila krene da mi secka uzasno. Sa ostalim patchevima radi normalno imam pte 5.0 instaliran pored ovog Pes serbia patcha. Moze li neko da mi objasni kako da sredim to seckanje u igrici?

ГрујоДелија
05-21-2016, 14:26
Pokreni preko selectora. Koristis li sonetov gejmplej ili konamijev?

dpajnic
05-21-2016, 22:29
Preko selektora sam pokrenuo sa nesinim i konavijevim gameplay ali opet secka kad biram klub ili formaciju inace u settingsu su detalji na high i spec. su sve dobre.

Darcoolio
05-21-2016, 22:53
okači ovde konfiguraciju i reci samo da li si ubacivao stadione ili nešto?

dpajnic
05-23-2016, 13:25
Sad sve radi kako treba ne secka vise ni sa jednim gameplay -em .

ГрујоДелија
05-27-2016, 14:43
Duplikati:
Predrag Luka-ima u fri agent i u MLucani
Filip Knjezevic-fri agent i Cuka
Golubovic-fri agent i Pfk
I dalje da ne nabrajam, obrisite ove iz fri agent duplikate

Darcoolio
05-27-2016, 14:50
nemoj da nabrajaš pa će ostati ako nisu već obrisani

ГрујоДелија
05-27-2016, 15:03
Некаји' не'еду леба! :)

ГрујоДелија
05-27-2016, 21:15
Што неће ФСС да ме позове за селектора на крају сезоне на МЛ иако све освојим? И да ми неко предложи добар тим за мастер лигу. :)

kalikaliptus
05-28-2016, 19:02
Ljudi jel zna neko resenje za problem sa instalacijom kada nema "Next" dugmeta na prvoj strani menija?
Stoji mi otvoreno vec 2 sata i nista se ne pojavljuje.

http://s20.postimg.org/rrfsqz5od/Install_prva_strana.jpg

EDIT:

Provalio sam u cemu je problem. Eto ako se jos nekom desi treba samo promeniti "Text size" u Windows "Display" opcijiama.
Meni je bilo na 150% pa sam vratio na 100%. Izgubio sam ceo dan maltretirajuci se sa ovim. Strasno.

vukasin98
05-29-2016, 20:44
Што неће ФСС да ме позове за селектора на крају сезоне на МЛ иако све освојим? И да ми неко предложи добар тим за мастер лигу. :)

I meni se isto desilo prve sezone, ali na kraju druge sam dobio poziv Srbije i naravno prihvatio.. :D
Ja licno igram sa Interom i zanimljivo je igrati Seriu A..
Mislim da bi bilo zanimljivo igrati sa Napolijem, Borusijom Dortmund, Lesterom, a ako volis neke "manje ekipe" onda West Hem ili Celta.. :D

ГрујоДелија
05-30-2016, 14:17
I meni se isto desilo prve sezone, ali na kraju druge sam dobio poziv Srbije i naravno prihvatio.. :D
Ja licno igram sa Interom i zanimljivo je igrati Seriu A..
Mislim da bi bilo zanimljivo igrati sa Napolijem, Borusijom Dortmund, Lesterom, a ako volis neke "manje ekipe" onda West Hem ili Celta.. :D

Inter breee! :D Ja na obicnom PESu igro sa Interom 8. ili 9. sezonu :) A ne znam nesta razmisljam: Vosa ili Cuka?

Skipe95
05-30-2016, 22:44
Ne znam da li je neko vec napisao, ali meni u atletiku nema fernanda toresa..

Darcoolio
05-30-2016, 22:47
jeste, rešeno je za update.
ne znam kad će update ako je to sledeće pitanje :)

DjafteKurafte
05-31-2016, 15:46
Pozdrav,imam problem sa nepravilnim imenima u ekipi Crvene zvezde,dok na primer u Partizanu je sve OK.

Darcoolio
05-31-2016, 15:55
Loše si instalirao peč

shommyM
05-31-2016, 23:03
Dok još nije izašao apdejt ima li šanse za Glazgov Rendžerse?

Darcoolio
05-31-2016, 23:06
Imao sam u planu, ali sad je već 90% da ih neće biti.

vukasin98
06-03-2016, 19:47
Inter breee! :D Ja na obicnom PESu igro sa Interom 8. ili 9. sezonu :) A ne znam nesta razmisljam: Vosa ili Cuka?

Samo Inter bakii... :D
Ja bih igrao sa Cukom..
Odlicni su..
Pavlovic, Stojkovic, Regan, Piasentin..
Stvarno dobra ekipa.. :D

vukasin98
06-03-2016, 19:50
Ljudi, imam veliki problem..
Igram SLS vec evo vise od mesec dana, i danas sam hteo da pocnem novu ML sa Atletikom i dok sam pravio trenera prvi put me izbaci me iz igre..
Kada sam ponovo usao u igru, izaslo mi je ono Press any key a nakon toga dok ucitava izbaci Save Data Is Corupted..
Znam da se to desava za ML i BAL ali nzm kako ovo da resim..
Molim za pomoc..
Hvala unapred... :D

nesa24
06-03-2016, 20:31
Ljudi, imam veliki problem..
Igram SLS vec evo vise od mesec dana, i danas sam hteo da pocnem novu ML sa Atletikom i dok sam pravio trenera prvi put me izbaci me iz igre..
Kada sam ponovo usao u igru, izaslo mi je ono Press any key a nakon toga dok ucitava izbaci Save Data Is Corupted..
Znam da se to desava za ML i BAL ali nzm kako ovo da resim..
Molim za pomoc..
Hvala unapred... :D

imas odgovor u prvom postu ....

ГрујоДелија
06-03-2016, 20:35
Ubacis onaj hotfix u PES 16 folder udjes u taj tool i samo ides PATCH. :D To Eto'o :)
Jaka je i Vosa, malo sam i ja editovao ocene, poceh sad sa Stela Rosom a i kreirao sam ove mlade igrace i Lija Adija jer update Bog zna ka'ce. :D

vukasin98
06-03-2016, 20:59
Probao sam ali i dalje nece..
Izgleda da mi ostaje samo da reinstaliram patch i kopiram Edit.bin i to je too..
Sve u svemu, hvala puno.. :D

nesa24
06-03-2016, 21:37
Izgleda da mi ostaje samo da reinstaliram patch i kopiram Edit.bin i to je too..
Sve u svemu, hvala puno.. :D

nije nece nego nisi uradio kako treba
hoce 100% samo isprati

vukasin98
06-03-2016, 21:56
Kopirao HotFix u PES folder, raspakovao, usao u njega i kliknuo na Patch..
Izaslo mi je FIXED i to je to..
Pokrenuo sam ponovo PES preko selektora i i dalje mi pise save data is corupted..
Cak sam i kopirao sve sto je bilo iz PSRB foldera u Save folder ali nece..

ГрујоДелија
06-03-2016, 22:09
Jesil' prob'o uci bez selektora?

vukasin98
06-03-2016, 22:14
Nisam..
Ma nemorate se vise cimati, kao ni ja..
Skidam ponovo fajlove, napravio sam backup edit.bin fajla koji je meni najvazniji i to je to..
Ide opet instalacija..
Hvala vam puno na pomoci i izdvojenom vremenu... :D

Maksa992
06-04-2016, 11:00
Prvo sve pohvale jedva cekam update a onda mala zamerka na Nesu :001_tt2: sta napravi sa slobodnim udarcima crni Neso :D gameplay je do jaja kida kolko je dobar ali slobodni udarci su previse slabi :crying: Oce li biti u update i gameplay uptade-ovan ili ne ?

ГрујоДелија
06-04-2016, 11:32
Najjace sutnes, 95 posto gol, 5 posto precka :D

panzer
06-04-2016, 14:41
Da li mozda neko zna kako da resim problem. Uzeo sam iz Vaseg peca cpk fajl sa facama i ubacio ga preko generatora u igru. Sve face Partizanovih igraca su tu, ali Zvezdinih niti jedna? Koristim drugi pec.

Christiano
06-04-2016, 15:35
Nemas face od Zvezdinih igraca jer se ne poklapa ID igraca...

Miki Hear
06-05-2016, 11:17
Ja kada hocu da ubacim master league fix pisemi eror i to se uvek ponavlja mozete mi nekako pomoci

Christiano
06-05-2016, 15:41
Probaj ponovo da skines,i ubaci gde ti je instaliran PES,onda ga pokreni kao Run as administrator i samo idi na PATCH...trebalo bi da radi.

Miki Hear
06-05-2016, 16:09
Probaj ponovo da skines,i ubaci gde ti je instaliran PES,onda ga pokreni kao Run as administrator i samo idi na PATCH...trebalo bi da radi.
Hvala puno

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

shommyM
06-07-2016, 21:00
Izgleda da mi ostaje samo da reinstaliram patch i kopiram Edit.bin i to je too...

Kada ti javlja save data is corrupted, "Edit.bin" i jeste u pitanju. Ne kopiraj ga nakon toga!!! Iskopiraš ga nekad ranije sa vremena na vreme dok je igrica ok pa ako ti se to desi samo ubaciš taj stari kopirani Edit fajl. To se događa kad koristiš neproverene programe za editovanje, zablokiraju i pokvare Edit fajl.

Miki Hear
06-08-2016, 14:17
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160608/a08d1605bbcb035428ab3be5a47a4df6.jpg

Nemanja
06-08-2016, 18:31
Desni klik --> Run as Administrator

Miki Hear
06-08-2016, 19:53
Desni klik --> Run as Administrator
Ajde sada ću da probam

panzer
06-09-2016, 10:07
Da li neko moze da mi kaze koji su ID brojevi igraca Crvene Zvezde?

Skipe95
06-10-2016, 01:34
Igro sam sa francuskom i desilo mi se da pogba nema kopacke, ostali igraci su imali, ne znam da li ih ima u juventusu..

Djoxetina
06-10-2016, 22:02
Igro sam sa francuskom i desilo mi se da pogba nema kopacke, ostali igraci su imali, ne znam da li ih ima u juventusu..

Ima Juve para, ne brini ti za Pogbine kopacke :D :haha:

PrdoricGONN
06-11-2016, 12:30
Je l moram da brisem V1 da bih instalirao V2?

Delija Brate
06-11-2016, 16:55
Pokusao sam da impotrujem tim iz drugog peca ali pise da to nije moguce zbog data packa. Moze li se tu ista napraviti?

toni90
06-12-2016, 18:10
Pozdrav. Ja imam problem sa crnim ekranom. Kad ukljucim igru udje u igru i stoji crno, nista se ne desava. Reinstalirao sam 3 puta al isti djavo. Stiklirao sam i na selectoru "Run as administrator". Kako resiti ovo?

nesa24
06-12-2016, 18:58
Pozdrav. Ja imam problem sa crnim ekranom. Kad ukljucim igru udje u igru i stoji crno, nista se ne desava. Reinstalirao sam 3 puta al isti djavo. Stiklirao sam i na selectoru "Run as administrator". Kako resiti ovo?

lose si instalirao
daj slikaj folder gde ti je igra [pes2016.exe]

toni90
06-12-2016, 19:49
Evo ga...

nesa24
06-12-2016, 19:57
Evo ga...

nisi lepo instalirao
uopste nemas pes2016.exe a ni Data folder [ oba dolaze uz igru a ne patch ]

patch instaliraj tamo gde ti je igra a ona je ocigledno na drugoj lokaciji

toni90
06-12-2016, 20:05
Da da... Sad sam skontao. Meni je na steamu pa moram tamo da ubacim, zbunilo me uputsvo. Moja greska i hvala na pomoci.

nesa24
06-12-2016, 20:18
Uputstvo pisao Dare
Šta da se radi... Neke stvari mora da trpiš..

shommyM
06-14-2016, 03:24
Maksimović ponovo nema svoju facu i nisu stavljeni dresovi za EURO 2016 i COPA AMERICA 2016 (PTE ih ima???) !

skktj1999
06-14-2016, 08:43
Maksimović ponovo nema svoju facu i nisu stavljeni dresovi za EURO 2016 i COPA AMERICA 2016 (PTE ih ima???) !
Ovakvi ne zasluzuju patch, ceni malo njihov trud i rad.

milos987
06-14-2016, 10:38

Druže, evo pošalji Maksimovićevu facu i odmah ću je ubaciti.

Red Devil_20
06-14-2016, 10:51
Instalirao sam na cist PES ovaj Pes Serbia patch, ali mi igrica jako laguje, a pokrenuo sam preko selektora. Da li neko zna u cemu je problem ? Ne verujem da je do konfiguracije (AMD FX 6300 3.5 GHz, 8 GB, AMD R9 270 2 GDDR5). E sada kada u podesavanjima cekiram window mode umesto full screen onda bolje radi, ne laguje cini mi se, ali nije mi onda preko celog ekrana slika :) Ako moze pomoc bio bih vam zahvalan, hvala :)

26885

Deki kmdz
06-14-2016, 11:57
Instalirao sam na cist PES ovaj Pes Serbia patch, ali mi igrica jako laguje, a pokrenuo sam preko selektora. Da li neko zna u cemu je problem ? Ne verujem da je do konfiguracije (AMD FX 6300 3.5 GHz, 8 GB, AMD R9 270 2 GDDR5). E sada kada u podesavanjima cekiram window mode umesto full screen onda bolje radi, ne laguje cini mi se, ali nije mi onda preko celog ekrana slika :) Ako moze pomoc bio bih vam zahvalan, hvala :)

26885

Probaj u Settings da ides na Online skines stiklirano na Auto,izbrises brojeve 5739 i stavis 0
Ili ako ti je grafika na High,onda stavi na Medium

Red Devil_20
06-14-2016, 16:43
Hvala, probacu nesto, vidim da moze i sa D3DOverrider da se popravi lag. Jel mogu da se ubace stadioni u ovaj patch neki posebno i ako moze, kako ?

milosmilan
06-15-2016, 08:53
Ja kad pokrenem igru samo mi je crn ekran i to je to, nema ni onog KONAMI pre toga...instalirao sam patch gde treba, procitao u prvom postu da ponovo pokrenem exe i restartovao komp, medjutim nista.Pokretao sam preko selektora i odabrao Nesin gameplay...tokom skidanje patch-a i instalacije bio je ugasen antivirus (avast koristim), posle sam kroz njega odvojio fajlove da kojim slucajem " ne pojede" nesto?

=Leonidas=
06-16-2016, 01:39
Ja kad pokrenem igru samo mi je crn ekran i to je to, nema ni onog KONAMI pre toga...instalirao sam patch gde treba, procitao u prvom postu da ponovo pokrenem exe i restartovao komp, medjutim nista.Pokretao sam preko selektora i odabrao Nesin gameplay...tokom skidanje patch-a i instalacije bio je ugasen antivirus (avast koristim), posle sam kroz njega odvojio fajlove da kojim slucajem " ne pojede" nesto?

Da li ti obican pes radi? Ako radi, veruj mi, do instalacije peca je. Kapiram da si to milion puta radio, ali to se javlja kao jedino resenje crnog ekrana.. To ces proveriti tako sto ces uci u folder gde je instaliran obican pes i uporediti da li se tu nalazi i SLS.. Idi na precicu selektora i udji u folder iz kog je uzeta i slikaj mi taj folder da vidim raspored u njemu..

milosmilan
06-16-2016, 09:28
Sad sam provalio da sam pogresio folder, jos gledam kao ma da, da to je to (Program Files x86/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2016), al nije :D...hvala burazeru! :)