PDA

View Full Version : Prijave za sezonu 20

Шоми
01-11-2016, 19:49
Da vidimo koliko nas ima pa da polako startujemo novu sezonu, naravno ako ima dovoljnan broj ljudi, steta je da ovo propadne, a siguran sam da tako i ostali misle o ligi.

Imate dve opcije, ako ste sigurni da mozete da odigrate celu sezonu onda tako i stavite da ne bude kao prosle sezone da pred kraj svi prestaju sa utakmicama.

Jos jedna stvar, nece vise biti dopusteno da se onako javite kao: ''igram, igram'' i onda odete u sred sezone pa vam se sledece opet pruzi sansa, nema vise toga, zato sam vam i napisao da se izjasnite ako ste sigurni.

Toliko za sada.

Hopopa
01-13-2016, 13:03
Ja ću malo pauzirati... Tu sam narednih sezona (ako ih bude) :D

Kool & Gang
01-13-2016, 19:18
kao sto sam rekao shomiju na gareni
igrao bi' ligu kada bi postojala mogucnost da ona traje i igra se kao nekad, makar postojala samo prva liga, verovatno ima dosta ljudi koji isto razmisljaju, pa nece da se izjasne
siguran sam da nece biti nista od lige jer nema ko da je vodi, i ako pocne sezona, opet ce se raspasti posle mesec dana
ako sezona pocne i bude sve kako treba, ja se vracam od sledece, ali sanse za to ne prelaze 2%

Рембрант
01-13-2016, 19:36
siguran sam da nece biti nista od lige jer nema ko da je vodi, i ako pocne sezona, opet ce se raspasti posle mesec dana

Извол'те, сви који имају вишак времена и желе да помогну организацији ЦТЛ-а нека се јаве приватном поруком Шомију, Довли или Вељку.

Slyz
01-14-2016, 14:25
Ja sam sto puta ponavljao, necu vise, imate moj post kad sam to rekao:

"Ja necu igrati, necu se takmiciti jer mi igranje pes6 ne predstavlja vise uzivanje (koliko god se ja trudio na razne nacine), ali za vodjenje svoje lige sam i dalje tu, ako bude bilo potrebe (sigurno da necemo raditi ligu za 10 ljudi :) )"

Za mene je PES6 zavrsio svoju karijeru, mi smo matori 32 god.... liga traje evo ove godine ce biti 7 godina... Po meni je bilo vreme jos pre 2 godine da se predje na novi pes, ali eto... novi pes nije igriv kao pes6.

nakalmiki
01-14-2016, 14:57
Novio pes je itetakako igriv,nije kao sestica,ali mozemo da ga pikamo ,pa da se nadamo da ce u buducnosti da izadje neki razbijac poput sestice...Ja licno ne bih igrao,sklapao transfere,posvetio svoje vreme ligi,a da ne znam dal ce se liga igrati sledece sezone,da se ne zna nista poput pocetka lige,transfer perioda itd....Kad bi se to lepo ustanovilo,kada bi imali svi elana,ja sam tu ...

Panchev
01-17-2016, 10:02
Djeluje da ima dosta nesigurnosti, pa zato ni ja nisam ništa stavio. Žao mi je, vjerovatno k'o i svima, ekipe koju skockah, pa
zanimljivih transfer perioda i čega sve ne, al' ne bih ništa silio. Nisam "mator" k'o Sly, al' nisam vala pun slobodnog vremena
i teško je onda odlučiti se potrošiti ga na nešto gdje nema nekog zajedničkog hype-a. Dunno.

Danijel 10
01-17-2016, 19:21
Nisam se ni ja izjasnio, nije me bilo na gareni od zavrsetka sezone, niti sam igrao pes, prezasitio sam se a u tome mi je pomogla i trenutna situacija, liga nikad nece biti ista, makar se pojavilo jos 20 novih, to je kao da celog zivota gledamo premijer ligu sa vec ustaljenim ekipama i onda se u jednoj sezoni sve promeni...pre svega mi nedostaje druzenje i sprdnja sa vama igracima ali msm da je vreme da se presece, nisam se jos odlucio ali ono...