PDA

View Full Version : PES 2016 - Goalissimo > Novine

Nemanja
11-24-2015, 18:13
Ovako, otvorio sam temu iz razloga sto razmisljam da uvedem neke novine u takmicenje, a verujem da dosta vas ima neke ideje koje bi mogle da posluze pa eto, ako imate iskoristite ovu temu da predlozite i mozemo svi zajedno da diskutujemo o tome sta je najbolje da se doda. :player:

goran_pesmaster
11-24-2015, 18:19
a neki kostur, svih meseci takmicenja, pa biranje 3 najbolja gola na kraju sezone ili nesto tako

pecanac82
11-27-2015, 11:35
Mogli bi da se šalju snimci po temema, tipa nejlepši gol iz slobodnjaka, najbolja odbrana, vrhunska akcija, atraktivni golovi itd.

bokirivaldo
11-27-2015, 14:58
Recimo svaki pobednik meseca se kvalifikuje na finalno takmicenje koje bi bilo negde leti 5,6 mesec i tad bi ucestvovali samo pobednici po mesecima
kao kraj sezone recimo pred sledeci novi PES ..Znaci odredi se dokle traje ovo takmicenje recimo pred pocetak godisnjih odmora i onda zavrsnog meseca ucestvuju samo pobednici po mesecima ..
:yes:

Recimo mozes u temi za decembar kad bude se takmicilo okaciti klip najboljeg gola za novembar i ime clana i tako svaki put,u januaru okaciti klip
od pobednika za decembar ..

Nemanja
11-28-2015, 15:18
Mogli bi da se šalju snimci po temema, tipa nejlepši gol iz slobodnjaka, najbolja odbrana, vrhunska akcija, atraktivni golovi itd.
Istu ideju sam imao i ja nego nisam smeo od prvog meseca da krenem tako jer nisam znao kakav ce odaziv da bude posto je za PES15 samo prvi mesec bio koliko-toliko popularan, mada svakako je bilo manje nego ovog meseca tako da se nadam da ce ove godine da se nastavi cele sezone kao u ovom mesecu, 16 golova + ovih par kojima save file nije radio, 20-tak golova, sasvim solidno, nista u odnosu na 13 kada je bilo po 40-50 golova ali veliki napredak u odnosu na PES14 i 15.

a neki kostur, svih meseci takmicenja, pa biranje 3 najbolja gola na kraju sezone ili nesto tako

Recimo svaki pobednik meseca se kvalifikuje na finalno takmicenje koje bi bilo negde leti 5,6 mesec i tad bi ucestvovali samo pobednici po mesecima
kao kraj sezone recimo pred sledeci novi PES ..Znaci odredi se dokle traje ovo takmicenje recimo pred pocetak godisnjih odmora i onda zavrsnog meseca ucestvuju samo pobednici po mesecima ..
:yes:

Recimo mozes u temi za decembar kad bude se takmicilo okaciti klip najboljeg gola za novembar i ime clana i tako svaki put,u januaru okaciti klip
od pobednika za decembar ..

Ovo je koliko-toliko ista ideja i svidja mi se. Recimo bi takmicenje moglo da traje do Juna, to je 8 meseca zajedno sa ovim i onda u Julu da se odradi finalno glasanje, taman posle Avgust pauza i onda cekamo novi PES u Septembru. :)

Lectos99
12-06-2015, 20:29
Pazi ako ces nagradu staviti tipa original PES 2016 bolje mesecno deli Pes jer ti u junu das original Pes a u Septembru izlazi novi msm ako me razumes

goran_pesmaster
12-06-2015, 21:06
sigurno, davace se original PES, k*rva na vrata i pehar sa potpisima svih admina i moderatora ovog foruma

Nemanja
12-06-2015, 23:03
Pazi ako ces nagradu staviti tipa original PES 2016 bolje mesecno deli Pes jer ti u junu das original Pes a u Septembru izlazi novi msm ako me razumes

Gde si inace ti procitao da sam napisao da cu da dajem original PES? Ako ti u ovom takmicenju ne vidis nikakvu zabavu, druzenje sa forumasima niti bilo sta nego ti je cilj samo nagrada, sto se mene tice ti ne moras da ucestvujes ni u jednom takmicenju. :)

A inace, kad si vec napisao to sto si napisao, ne mogu, a da ne odgovorim, pomnozi 8 meseci sa cenom PES-a pa vidi koliko ispada to, a onda se zapitaj ko ce da finansira to i odakle. Jedino da mi drzimo Konami, pa da stancamo diskove svakog dana pa onda da delimo po disk svakom ko ucestvuje u takmicenju, plus sto kaze Goran, da platimo kurvu da mu isporuci disk na kucnu adresu.

Lectos99
12-06-2015, 23:08
Gde si inace ti procitao da sam napisao da cu da dajem original PES? Ako ti u ovom takmicenju ne vidis nikakvu zabavu, druzenje sa forumasima niti bilo sta nego ti je cilj samo nagrada, sto se mene tice ti ne moras da ucestvujes ni u jednom takmicenju. :)

A inace, kad si vec napisao to sto si napisao, ne mogu, a da ne odgovorim, pomnozi 8 meseci sa cenom PES-a pa vidi koliko ispada to, a onda se zapitaj ko ce da finansira to i odakle. Jedino da mi drzimo Konami, pa da stancamo diskove svakog dana pa onda da delimo po disk svakom ko ucestvuje u takmicenju, plus sto kaze Goran, da platimo kurvu da mu isporuci disk na kucnu adresu.
Ma ranije sam procitao nesto pre takmicenja , naravno da sam uvek prvenstveno za zabavu , razumem nije malo uopste tako da razumem . E predlazem ti da uzmes I da napravis sa svim tim golovima koje ti posalju jedna snimak na youtube I postavis ih kao pregled na sve golove , ali to tek na kraju takmicenja , eto ti jos jedne ideje [emoji6] [emoji16]