PDA

View Full Version : Glasanje ~ Novembar 2015

Nemanja
11-22-2015, 20:12
https://www.youtube.com/watch?v=cRn-2nmKTPs

Sistem glasanja:

- Jedan član foruma može glasati maksimalno za pet golova.

- Glasanje je anonimno, tako da nije dozvoljeno pisanje u temi "Komentari i pitanja" za koji je gol ko glasao ili da se daju sugestije tipa "ovaj gol je baš dobar" i slično,

- Preporučljivo je da svi članovi čiji se golovi nalaze u anketi za glasanje i sami učestvuju u glasanju, ali nije obavezno.

- Članovima čiji se golovi nalaze u anketi za glasanje nije dozvoljeno da glasaju za svoj gol.

- Glasanje traje do 30. Novembra, nakon čega se proveravaju i prebrojavaju glasovi.

Korisnici čiji golovi nisu ušli u takmičenje:

BataDelija - Nije poslao gol
Chevu15 - Nije poslao gol
MUJJDA07 - Save file nije radio
stefan nemanja - Save file nije radio
mata7777 - Save file nije radio
fantom666 - Nije potvrdio učesće

salecz
11-22-2015, 20:50
Samo cu da kazem koji god gol bude pobedio ne treba zaliti. Svi do jedan su fenomenalni :gunsmilie:

Bayern-fussball
11-23-2015, 15:27
Jedno pitanje ja nisam slao gol ,da li mogu da glasam kao posmatrac i nije mi zelja za off topic samo pitam u vezi glasanja poz:

Nemanja
11-23-2015, 15:48
Jedno pitanje ja nisam slao gol ,da li mogu da glasam kao posmatrac i nije mi zelja za off topic samo pitam u vezi glasanja poz:

Mozes naravno, svi sa foruma imaju pravo da glasaju.

Acke93
11-23-2015, 18:10
sem mene :crying:

Nemanja
11-23-2015, 23:56
sem mene :crying:
A bice valjda ispravljeno i to :D

bokirivaldo
11-24-2015, 16:42
Nadam se da ce svakog meseca biti ovo takmicenje .. Nekako mi vec nezamisliv ovaj forum bez ovog takmicenja ..

Nemanja
11-24-2015, 18:05
Nadam se da ce svakog meseca biti ovo takmicenje .. Nekako mi vec nezamisliv ovaj forum bez ovog takmicenja ..

Bice. :) Planirao sam da uvedem i neke novine u takmicenje ali o tome jos razmisljam sta bi moglo da bude. Otvoricu kasnije temu pa cete moci da predlozite svi ako imate nekih ideja.

Nemanja
11-24-2015, 23:10
Glasanje traje do?

Pise sve u prvom postu.

Nemanja
11-30-2015, 03:07
Rezultati glasanja:

http://www.pes-serbia.com/poll.php?pollid=1192&do=showresults

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poništeni glasovi:

Boki0812 - Glasao za sve golove (5 glasova je maksimum). Sledeci put ces da odmoris od foruma kad se budes nasao ovako pametan da udaras kontru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP 3

1. grobare - 17 glasova

2. majmuni - 12 glasova

3. pecanac82, max - 11 glasova