PDA

View Full Version : da li postoji?

Toza Car
06-30-2006, 00:08
da li postoje petchevi za Winning Eleven 9, kako domaci tako i strani? bas me zanima kakvi su i da li su dobri kao za pes!

Pro_Evolution_Montenegro
06-30-2006, 00:17
Ja misli mda s emogu koristiti i ovi za za WE9..to je neko prije priacao na 4umu,ne mogu se sjetit ko sad..ali :P

had111
07-01-2006, 04:41
Sve sto mozes da koristis za PES-5 mozes i za WE9 provereno. :afro:

bacago
07-06-2006, 08:52
Mozes, ali ti za option file treba konvertor, koji ces potraziti na nekim od vec cuvenih foruma (pogledaj temu "linkovi vazni za editovanje").
Takodje, struktura fileova u 0_textu, nije ista. Poneki patch ces sigurno moci da proguras, ali generalno, nije isto kao za PES5 (patch se recimo djelomicno instalira-npr. instaliras flagpatch i on popravi grbove timova ali je dio navijackih zastava na pogresnom mjestu).
Kao sto znas ni exe fileovi, u kojima su smjestena imena rerezentacija, nisu isti. Tako da se ja ne slazem sa kolegama :rolleyes: :P
No, kako ti sve ovo prenosim sa drugih foruma, nije iskljuceno da su kolege u pravu :8
Probaj, samo ako imas vec nesto preradjeno backup je OBAVEZAN.

Kozara
07-06-2006, 18:10
Kolega je u pravu, svi pečevi šljakaju na oba proizvoda. Npr. ja na PES5 imam instaliran Superpatch 3.0 a na WE9 Powerpatch 2.6, za oba patcha imam PES5.exe i WE9.exe (napravijo sam). Dakle, svi timovi su u istom rasporedu u oba proizvoda, oba proizvoda su jaje jajetu samo što je WE9 za ameriku, PC ko PC, nema tu mnogo mudrovanja. Oba Option Filea su indentična i netreba konventor (probaj da iz WE9 kopiraš Option u PES5). E sad što se tiče exe fajla, nema problema, uzmeš PES5 T&S Exe Editor 1.5d sa njim otvoriš Superpatch 3.0 PES5.exe, uradiš save teams list, zatvoriš, otvoriš WE9.exe import teams list i to je to.

Ma sve piči 100/h