PDA

View Full Version : Kada se igrac povredi da ga iznesu na nosilima

terry
01-26-2007, 19:13
Kada se igrac povedi da ga iznesu na nosilima i da se pored aut linije vide fizioterapeuti kako mu pruzaju pomoc a ne ono on radi jogu pored auta.

akiman
01-27-2007, 00:26
A shta sad ga ne iznose na nosilima ? Evo ponovo cu dodati: linijske sudije, fizioterapeuti, pokretljivi kamermani, dechaci skupljaju lopte, obezbedjenje pored tribina, klupa sa igrachima, trener skache i nervira se.....Saberi sve to (zaista bi bilo super da sve ima) pa izrachunaj kolika je to zahtevnost. Kad bi se spustio blizu svoje klupe, i tu stoji linijski, trener i josh 10 igracha sa odradjenim detaljima...

Ja dajem predlog da predlozi budu vezani za gameplay, jer je ovo gomila lepih ali nepotrebnih stvari koje bi smorile choveka za par utakmica...a zahtevnost opet ostaje....

neserijea
01-28-2007, 11:29
A shta sad ga ne iznose na nosilima ? Evo ponovo cu dodati: linijske sudije, fizioterapeuti, pokretljivi kamermani, dechaci skupljaju lopte, obezbedjenje pored tribina, klupa sa igrachima, trener skache i nervira se.....Saberi sve to (zaista bi bilo super da sve ima) pa izrachunaj kolika je to zahtevnost. Kad bi se spustio blizu svoje klupe, i tu stoji linijski, trener i josh 10 igracha sa odradjenim detaljima...

Ja dajem predlog da predlozi budu vezani za gameplay, jer je ovo gomila lepih ali nepotrebnih stvari koje bi smorile choveka za par utakmica...a zahtevnost opet ostaje....

:clap::clap::clap::thumbup:

Dr.Sale
01-28-2007, 12:10
To sa nosilima,fizioterapeutima... umesto joge koju igrac radi kad je povredjen je dobar predlog, ali to su sitni detalji na koje vecina ne obraca paznju. Po meni bi bilo dobro da to uvedu, ali...

arnes86
01-28-2007, 19:09
Detalji cine igru interesantnijom pa tako bi i Konami trebao poraditi na tim detaljima

sladjan_992
02-03-2007, 20:34
Slazem se sa tim bilo bi mnogo zanimljivije :)

super cancel
02-03-2007, 20:37
ili ona kola da udju ako je slomio nogu,

gajich
02-03-2007, 20:38
Ja mislim da ce se igraci mnogo vise obradovati nekim sitnim detaljima nego gameplayem posto je gameplay odlican moraju se baciti na sitnice

xcdr
02-04-2007, 08:09
Ja mislim da ce se igraci mnogo vise obradovati nekim sitnim detaljima nego gameplayem posto je gameplay odlican moraju se baciti na sitnice

Gameplay nije nije odlican i treba jos da se radi na njemu,a predlog je ok ali bi to povecalo zahtevnost.

King Of Stamford
02-04-2007, 13:57
mislim da to sa nosilima postoji ali mislim da takvi detalji nisu mnogo bitni jer vecina bar kad igra u drustvu pritisne start

markotor
02-05-2007, 15:53
Iznosenje sa terena bi bila animacija kao i proslava gola, a mnogi to prekinu da bi nastavili igru

manastirac
02-05-2007, 21:38
nije lose...:)

super cancel
02-05-2007, 23:57
ma najjache bi josh i bilo da napravite anlave automobilchitj u pechu,jbt..

denxho
02-17-2007, 22:30
to bi bilo super :clap:

dalibor
02-17-2007, 23:29
Super predlog ! :thumbup:

Johnny
02-17-2007, 23:39
Ja mislim da bi bilo cool da se nacicka sto vise detalja, meni je to uzbudljivije, ali u sve u granicama, a ne i navijaci da ulicu na teren, jbt... Ovako ova nosila, i pomocne sudje... moz da prodje...

Ali za PES 7 najvaznije je da urade publiku... najgora stvar je to, samo jos to da poprave, a ovo ostalo, ako moze....

sevcenko
02-18-2007, 00:30
I ja sam za detalje jer ako ako se na osnovu necega ova igrica pravi to je fudbal e onda simulacija treba toliko da mu se priblizava da skroz lici na pravi a to za zahtevnost nemoj da se brines za to ce Japanezi da muce svoju glavu a ako pogrese ili zakasne ebiga vulkan,harakiri..sta da se radi..