PDA

View Full Version : Duel igra

terry
01-25-2007, 21:00
Duel igra treba da bude realnije uradjena.Da se igraci povlace za rame ili dres ili ruku,da koriste laktove.A ne ono brate neki spor igrac ti ga pretrcis ko krava kroz kukuruz.Znaci da igraci budu mnogo ostriji u duel igri,da se realnije guraju,kao sto sam rekao povlace za dres,ruku,koriste lakat....Takodje da jedan igrac moze da iscenira faul prilikom duel igre(ako slabije udje u duel,da se jednostavno srusi)x)

super cancel
01-25-2007, 22:27
ma da,ako udjesh igrachu u telo da on padne ako je slabiji..

akiman
01-26-2007, 08:43
Duel igra treba da bude realnije uradjena.Da se igraci povlace za rame ili dres ili ruku,da koriste laktove.A ne ono brate neki spor igrac ti ga pretrcis ko krava kroz kukuruz.Znaci da igraci budu mnogo ostriji u duel igri,da se realnije guraju,kao sto sam rekao povlace za dres,ruku,koriste lakat....Takodje da jedan igrac moze da iscenira faul prilikom duel igre(ako slabije udje u duel,da se jednostavno srusi)x)

sve to vec ima izuzev povlacenja za dres. Ako igrash odbranu sa jakim igrachem protiv slabog udjesh mu u putanju ili se zakucash u njega uz pomoc super-cancela. Igrachi sa slabim body balance-om chesto padaju, i sudija ume da dosudi faul iako nije bio, tako da ti to dodje kao da je iscenirao. A shto se samog simuliranja tiche od toga nema nishta, ako si chitao tu temu.

мирегробар
01-26-2007, 15:14
Ма дајте људи које црно симулирање.Доста ми је што гледам брдо фолираната како падају и глуме на текмама,сад још то и да гледам и доживљавам у песу.НИКАКО!!!!!

terry
01-26-2007, 18:48
OK ljudi ako se ne slazete sa predlogom nema problema ja sam samo predlozio.Al mislim da treba da urade povlacenje za dres!

trane
01-26-2007, 19:00
da se mrdaju dresovi i da ne budi isti kao kad se pocinje utakmica tj. na pocetku ravan na kraju zguzvanx)

manijak iz Kaknja
02-06-2007, 11:37
Slazem se sa Traneom

nebojsapetkovic
02-06-2007, 14:15
da postoji opacija kad se iznerviras da zabodes igraca za sta se naravno sudi crveni...
i opcija da kleknes i molis sudiju sto ti ponekad koristi dobijes zuti umesto crveni.. il sammo opomenu ha ha! kakav sam freak

manijak iz Kaknja
02-06-2007, 15:54
nije to losa ideja.barem meni

manijak iz Kaknja
02-06-2007, 15:55
da ne udaram jadnu tastaturu,haha

manastirac
02-06-2007, 21:32
dobar je...