PDA

View Full Version : Nova ,,baza" nekih liga

chobo 87
01-25-2007, 17:48
Poshto Konami ochigledno nema kinte da pravi sve licencirane lige,barem one njihove iz igre,(npr. ne secam se da su napravili Premier Ligu licenciranu) i ne mora,al onda neka napravi novu ,,bazu" igre.Ne mislim na novi engine nego na kapacitet liga i zona reprezentacija.Sta bi im skodilo da su u Asia-Oceania,ili Africa,poshto tamo ima mesta stavili recimo Other National Team 1,Other National Team 2...Nema veze,neka se timovi isto zovu,pa i igraci u tim timovima-MI cemo ih prepraviti.Pokushavao sam preko svih zivih programa da napravim dodatne timove,al nema shanse.Samo ako ih napravim preko nekih starih.Chinjenica je da naprave i 100 liga sa svim licenciranim timovima,nas okorele pesoholichare ce opet neshto vuci da napravimo neki tim.Al znajuci da Konami nikad nece napraviti vishe od oko 5-6 liga beznadezno je nadati se.Da su stavili josh i Other Leagues D i E,onaj Patch za Bundes ligu nebi brisao Eredivisie,a i MSL Patch bi lepo legao na Other Leagues E.Dobar je novitet u PES6 ono international challenge,al bilo bi dobro da mozemo da formiramo grupu u kojoj igra Srbija - al nema npr. Azerbejdzana.Dobro,da ne pominjem one glupe ,,zakljuchane" opcije za menjanja imena reprezentacijama.Morao sam preko DKZ studia da brishem ono ,, & Montenegro".Odlichni su oni predlozi za trenera i rezervnjake koji prate tekmu,a ne tamo prazna klupa kao da je Silent Hill 8.Takodje i ofsajd sudija mora da koristi neku vrstu kamuflaze,jer ga bash neshto i ne vidim.Znachi sve shto treba da naprave neku njihovu vrstu kitservera u koji je moguce ubacivati sve sto i ranije,a sad i timove pa mozda i lige.Jeste dosta truda ali posle toga bi FIFA mogla da se sagne PES-u.

Ski85
01-25-2007, 18:03
Takodje delim milsljenje sa tobom,ali to je vec malo preterano.Nema sanse da to urade,ali u zivotu treba biti optimista.

мирегробар
01-26-2007, 15:35
Можда једног лепог дана.Не треба се томе надати скоро.:(

Dr.Sale
01-28-2007, 12:22
Bilo bi dobro da naprave jos nekoliko praznih liga kao other C, da bi vec ako ne mogu da stave jos neku ligu, mi sami mogli da pravimo, i dodajemo timove.

Hristov
01-29-2007, 21:43
podrzavam te brate....

мирегробар
01-31-2007, 14:33
Ionako se pes vec moze editovati,pa nevidim razlog sto nebi napravili kao u npr. NBA da moze da se ubacuje nova baza klubova sa svojim posebnim save-ovima i posebnom ligom.To bi bilo extra.Mada kao sto sam vec rekao nema izgleda da ce se to desiti skoro.

manijak iz Kaknja
02-06-2007, 11:30
Dobra bi bila opcija,dodaj tim/ligu,to bi bilo odlicno.

sladjan_992
02-06-2007, 12:56
To je odlicna ideja x) x) x)