PDA

View Full Version : PES-Serbia.com Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja

Pages : [1] 2

Darcoolio
03-21-2015, 21:06
Tema sve govori, ovde postavljajte vaše probleme vezane za peč, u temi sa linkovima će biti obrisani.
Pre nego što nešto pitate pročitajte i ovaj post:
http://www.pes-serbia.com/threads/34909-PES-Serbia.com-Patch-JSL-2015?p=1356847&viewfull=1#post1356847

Za update:
-biće sređena ruska liga što se tiče transfera i izgleda igrača
-biće sređeno par timova što se tiče izgleda u other european teams
-konami timovi u ML
-boja kože za pojedine igrače
-navijanja za jsl
-Salami je još u Zvezdi, ubačen da bi mu se sredila faca i posle nije hteo da ode, biće sređeno
-face i za ostale timove u JSL
-ostalo*

*post će biti editovan po potrebi.

Ivan94
03-22-2015, 08:37
Ја имам проблем да ми се у МЛ не појављују ни стадион "Рајко Митић" ни стадион Партизана а када сам ушао да одиграм пријатељску ту има и "Рајко Митић" и стадион Партизана? У чему је проблем?

Darcoolio
03-22-2015, 08:40
Videli smo, biće sređeno za update, nadam se da ćemo osposobiti to.

dzoni3
03-22-2015, 09:26
Ljudi imam mali problem. 25394 Izvanjavam se ako je neko glupo pitanje, ali sta da radim. Hvala unapred. :D

Darcoolio
03-22-2015, 09:37
Neka neko kome radi patch uporedi svoje i tvoje .dll fajlove i neka okači, ja sam tu tek oko 14h.

dzoni3
03-22-2015, 09:46
Vazi, hvala u svakom slucaju. :D

pandic
03-22-2015, 11:34
ljudi izgleda da samo meni ne radi
nesto ne radim kako treba. jel moze neko da mi pomogne, instaliram patch u folder gde je i pes2015... izbaci mi ikonice na desktop ali kada treba da pokrenem izbaci mi gresku

nataeos
03-22-2015, 12:03
nesto ne radim kako treba. jel moze neko da mi pomogne, instaliram patch u folder gde je i pes2015... izbaci mi ikonice na desktop ali kada treba da pokrenem izbaci mi gresku

Pogledaj ovde razne varijante da resis problem: https://www.youtube.com/watch?v=5eyw9m5x9pQ

Inace imas temu za probleme i pitanja ;)

ancomata
03-22-2015, 12:08

Obrisao si neke fajlove koji su u sklopu samog pesa to se i meni desilo jednom

=Leonidas=
03-22-2015, 12:52
Verovatno si imao neki pec pa si na svoju ruku brisao fajlove.. Instaliraj Pes 2015 i na cist pes instaliraj JSL :)

SoneKragujevac
03-22-2015, 12:59
Je l kad instaliramo patch odma nam se instalira Nesin dodatak ?
I kad udjem u selector i izaberem njegov dodatak ili music pack izbaci gresku

Darcoolio
03-22-2015, 13:00
Ubačen torrent, ubačeni Google drive linkovi.

rajo100
03-22-2015, 13:14
I meni izbaci 0xc0000142 error. Pokusao sam instalirat cist PES ponovo, pa onda JSL, ali opet ne radi, ne znam u cemu je problem. PES radi, ali JSL ne, pa ako moze pomoc, hvala unapred :) Pozz

Djape33
03-22-2015, 13:23
Jel imaju navijanja za Partizan,Zvezdu,Vojvodinu ili meni ne radi ?

N1kola
03-22-2015, 13:25
Imam problem skinuo sam lepo sve,instalirao ali nece da se pokrene patch evo slike prvo izadje ovo http://prntscr.com/6jwdhd , a kada kliknem na ok onda se pojavi ovo http://prntscr.com/6jwefu
Hvala unapred :)

=Leonidas=
03-22-2015, 13:32
I meni izbaci 0xc0000142 error. Pokusao sam instalirat cist PES ponovo, pa onda JSL, ali opet ne radi, ne znam u cemu je problem. PES radi, ali JSL ne, pa ako moze pomoc, hvala unapred :) Pozz

Nesto je do tebe. Proveri da li si dobro instalirao.. Pre nego sto ubacis pec, proveri da li pes radi na cisto.. Ako radi onda ubaci pec.. Ako ne radi, javi se da potrazimo novu pomoc.. Ali pre svega budi siguran da si dobro sve ubacio i instalirao.. (iskljuci antivirus (za svaki slucaj) pri instalaciji).

Jel imaju navijanja za Partizan,Zvezdu,Vojvodinu ili meni ne radi ?

Nemaju bice za update. :)

Imam problem skinuo sam lepo sve,instalirao ali nece da se pokrene patch evo slike prvo izadje ovo http://prntscr.com/6jwdhd , a kada kliknem na ok onda se pojavi ovo http://prntscr.com/6jwefu
Hvala unapred :)

Nesto je do tebe. Proveri da li si dobro instalirao.. Pre nego sto ubacis pec, proveri da li pes radi na cisto.. Ako radi onda ubaci pec.. Ako ne radi, javi se da potrazimo novu pomoc.. Ali pre svega budi siguran da si dobro sve ubacio i instalirao.. (iskljuci antivirus (za svaki slucaj) pri instalaciji).

Nemanja 7
03-22-2015, 13:32
Sve pohvale za pec otkinuli ste alal vam vera.
Recite mi kad se ocekuje update za stadiona nasa dva u Master Ligi?

=Leonidas=
03-22-2015, 13:36
Sve pohvale za pec otkinuli ste alal vam vera.
Recite mi kad se ocekuje update za stadiona nasa dva u Master Ligi?

Uveliko se radi na update-u.. A to kada ce izaci ti ne moze niko reci, kada se sve zavrsi (a ima posla).. Uzivaj malo u official-u :ziveli:

N1kola
03-22-2015, 13:40
opet sam sve iz pocetka instal i pes radi normlano bez peca ali posle,i kad instal pec i dalje pes radi ali jsl nece...

=Leonidas=
03-22-2015, 13:54
opet sam sve iz pocetka instal i pes radi normlano bez peca ali posle,i kad instal pec i dalje pes radi ali jsl nece...

Pogledaj da li si ovako stavio:
http://www.dodaj.rs/f/J/HH/Dpfyv3U/untitled-3.jpg
Zaokruzio sam ovo jer ne sme da ima nista iza Pro Evolution Soccer 2015 (kod mene), proveri i to..

Choda10
03-22-2015, 14:08
Skinuo 2 puta part 1 i 5 jer mi prijavlijuju Checksum error.Ima li kakav fix za to? Ocistio sam registry al i dalje se pojavljuje.

=Leonidas=
03-22-2015, 14:11
Skinuo 2 puta part 1 i 5 jer mi prijavlijuju Checksum error.Ima li kakav fix za to? Ocistio sam registry al i dalje se pojavljuje.

Si skidao sa razlicitih linkova ta dva puta i opet ti nece?

rajo100
03-22-2015, 14:15

Nemaju bice za update. :)

Hvala na brzom odgovoru, ne znam u cemu je problem, iskljucio sam antivirus, sve sam ponovo instaliro kako treba, ali i dalje ne radi.
PES na cisto radi odlicno, ali JSL ne radi i dalje, a i vidim da nazalost nisam jedini koji ima taj problem, pozz :)

Miki Silbas
03-22-2015, 14:19
Ljudi, nasao sam resenje za "0xc0000142 error". Cekam odobrenje admina pa ga postavljam ubrzo! Imao sam isti problem i resio sam ga, i sad radi normalno :)

=Leonidas=
03-22-2015, 14:20
Ljudi, nasao sam resenje za "0xc0000142 error". Cekam odobrenje admina pa ga postavljam ubrzo! Imao sam isti problem i resio sam ga, i sad radi normalno :)

Postavi ovde slobodno, mnogima ce znaciti. :)

Miki Silbas
03-22-2015, 14:28
Svi koji imate problem sa "0xc0000142 error", kao i ja sto sam ga imao, uradite sledece i igracete bez problema! :)
Prvo skinite Sandboxie sa ovog linka : http://www.sandboxie.com/
Nakon toga ga instalirajte.
Nakon sto ste instalirali, kliknite desnim klikom na ikonicu JSL, i kliknite "Run Sandboxed". Nakon toga, izacice vam prozorcic, i samo obelezite opciju "Run As UAC Administrator" i kliknite OK. Uzivajte! Javite mi da li vam je svima uspelo! Pozdrav!

LoD Scorpion
03-22-2015, 14:29
meni je izbacilo gresku pri pokretanju ali sam pokrenuo sa "run as administrator" i radi.
Kod nekih igraca registrovana im je pozicija koju uopste ne igraju (npr. Lukovic i Andjelkovic u Zvezdi), i kada odem u edit i pokusam da promijenim izbaci me iz igre (ne izbacuje kod svih igraca u edit-u)

N1kola
03-22-2015, 14:29
Uradio sam tako nece opet...A kada idem run as administrator pokrene igricu ali je crn ekran i tako stoji

Darcoolio
03-22-2015, 14:40
Svi koji su imali taj problem su lose instalirali.

Choda, pogledaj velicine skinutih fajlova ili cepi torent.

Choda10
03-22-2015, 14:57
Si skidao sa razlicitih linkova ta dva puta i opet ti nece?

To je to.Ukoliko se nekome drugom desi da izbaci checksum error,kombinujte linkove i to je to.Hvala Leonidas!

milanexclusive
03-22-2015, 15:05
Evo da iznesem za sad primecene nedostatke.
Dakle kao sto sam rekao tamo na onoj temi,
- Parker iz daleka ima duzu crnu kosu, i skoro da je belac. Kad se zumira na Replay, vrati se u normalu
- Primetio sam da su nekim igracima dodeljene pozicije na kojima on ne moze da igra. Npr, u Zvezdi, Parker je napravljen da moze da igra desnog beka. Usao sam u edit player to da ispravim, i tu mi kresovala igrica. Takodje kod svih drugih, kome je dodeljena neprirodna pozicija na terenu, kad hocu da promenim, kresuje. Dok kod ostalih, koji su realno napravljeni, ulazi u Edit position normalno, i ne kresuje.
- Imena igraca koje komentator izgovara pogresno. Ali to i nije neki problem, to svako moze rucno da izmeni u edit.
- Kad hocu nekom da promenim hairstyle, izgubi mu se faca, ostanu samo oci i usta.

Ne kudim nista, i ne zameram, ovu su samo stvari oko kojih pokusavam da pomognem.
Jos jednom svaka cast za uradjeno.

=Leonidas=
03-22-2015, 15:27
Evo da iznesem za sad primecene nedostatke.
Dakle kao sto sam rekao tamo na onoj temi,
- Parker iz daleka ima duzu crnu kosu, i skoro da je belac. Kad se zumira na Replay, vrati se u normalu
- Primetio sam da su nekim igracima dodeljene pozicije na kojima on ne moze da igra. Npr, u Zvezdi, Parker je napravljen da moze da igra desnog beka. Usao sam u edit player to da ispravim, i tu mi kresovala igrica. Takodje kod svih drugih, kome je dodeljena neprirodna pozicija na terenu, kad hocu da promenim, kresuje. Dok kod ostalih, koji su realno napravljeni, ulazi u Edit position normalno, i ne kresuje.
- Imena igraca koje komentator izgovara pogresno. Ali to i nije neki problem, to svako moze rucno da izmeni u edit.
- Kad hocu nekom da promenim hairstyle, izgubi mu se faca, ostanu samo oci i usta.

Ne kudim nista, i ne zameram, ovu su samo stvari oko kojih pokusavam da pomognem.
Jos jednom svaka cast za uradjeno.

Hvala ti na sugestijama, svaka primedba je dobro dosla. Ispravicemo sve u update-u.. Isto tako, svako ko primeti neku gresku ili ima nesto da doda, slobodno neka kaze.. :)

Darcoolio
03-22-2015, 15:28
Parker je dugo igrao desnog beka prijatelju, u Sloveniji i kod nas su ga vratili na napadača.
Kad ubaciš custom facu nema više menjanja frizure.
Za imena sam rekao da ću ispraviti za update.

SaW
03-22-2015, 15:28
Prilikom pokretanja stoji mi crn ekran i nista se ne desava, resenje? :)

=Leonidas=
03-22-2015, 15:35
Prilikom pokretanja stoji mi crn ekran i nista se ne desava, resenje? :)

Zato sto si instalirao u folder KONAMI a ne u Pro Evolution Soccer 2015.

N1kola
03-22-2015, 15:44
Evo proradilo je samo od sebe,samo da pitam da li mogu da pokrenem sad ml i da posle na njoj rade svi update,msm na stadione i promene ili ako sad pocnem to nece na nju uticati kasnije?
\

=Leonidas=
03-22-2015, 15:47
Evo proradilo je samo od sebe,samo da pitam da li mogu da pokrenem sad ml i da posle na njoj rade svi update,msm na stadione i promene ili ako sad pocnem to nece na nju uticati kasnije?
\

Nzm samo da li ce imati neke greske sama ML, ubacivanjem novog OF-a moze da izbaci dont send.. Kao sto na FM izbacuje crash kada se ubaci neki fajl u editor data (ako dolazi do spajanja transfera)..
A stadioni ce raditi, kao i navijanja..

Darcoolio
03-22-2015, 15:47
Receno je za stadione vec, kad sredimo to nece nista uticati na save.

milanexclusive
03-22-2015, 15:54
Parker je dugo igrao desnog beka prijatelju, u Sloveniji i kod nas su ga vratili na napadača.
Kad ubaciš custom facu nema više menjanja frizure.
Za imena sam rekao da ću ispraviti za update.

Nema potrebe za tom dozom arogantnosti. Iz najbolje namere pisem sve ovo, a to za pozicije vise zbog toga sto kresuje kada pokusam pojedinim igracima da pormenim.

Elem, ako mislis da Darko Lazic moze da igra napadaca, i da je Lukovicu zgodnije na desnom nego na levom beku, i da Andjelkovic moze da igra desnog beka podjednako kao levog wingera, onda je nesto do mene.

25398
25397
25399

slikao bih i Stojanovica koji je bio i napadac, ali sam njega vec izmenio, jer mi on nije kresovao.

Darcoolio
03-22-2015, 15:56
Ne znam gde si nasao aroganciju, ali neka ti bude.
Stojanović i jeste napadač primarno.

Samke
03-22-2015, 16:18
Problem: Kada udjem u igricu, samo stoji crni ekran i nista se ne desava. Ne znam gde sam pogresio u instalaciji, a sve prethodne patcheve sam obrisao pre nego sto sam instalirao JSL. Moze pomoc ?:)

SaW
03-22-2015, 16:20
Resio sam problem koji sam imao, hvala :) Nego, kako da budem siguran da mi radi Nesin gameplay, nisam igrao odavno pa ne primecujem razliku. Elem, evo slike foldera, prepravio sam ime kako je navedeno ali nisam siguran da li radi!? :)
http://prntscr.com/6jyktq

SoneKragujevac
03-22-2015, 16:33
Da li se zna tacan izlazak update ? :D
jeste malo *****e da pitam ,ono tek je izasao patch ali samo da znam kad da ga ocekujem :)
uvideo sam neke greske:
Naprimer De.Gavrilovic ,.. Mislim da je e visak :D
Neki igraci primer Fejsa itd iz Radnickog mnogo njih vise ne igra :)

=Leonidas=
03-22-2015, 16:59
Resio sam problem koji sam imao, hvala :) Nego, kako da budem siguran da mi radi Nesin gameplay, nisam igrao odavno pa ne primecujem razliku. Elem, evo slike foldera, prepravio sam ime kako je navedeno ali nisam siguran da li radi!? :)
http://prntscr.com/6jyktq

Radi. :)

Problem: Kada udjem u igricu, samo stoji crni ekran i nista se ne desava. Ne znam gde sam pogresio u instalaciji, a sve prethodne patcheve sam obrisao pre nego sto sam instalirao JSL. Moze pomoc ?:)

Zato sto si instalirao u folder KONAMI a ne u Pro Evolution Soccer 2015.

[QUOTE=SoneKragujevac;1357322]Da li se zna tacan izlazak update ? :D
jeste malo *****e da pitam ,ono tek je izasao patch ali samo da znam kad da ga ocekujem :)
uvideo sam neke greske:
Naprimer De.Gavrilovic ,.. Mislim da je e visak :D
Neki igraci primer Fejsa itd iz Radnickog mnogo njih vise ne igra :)

Patch ce izaci kad sve bude zavrseno. Nije visak E zato sto pored njega postoji i drugi Gavrilovic koji se zove na D.
Svi propusti oko transfera ce biti odradjeni za update.

Samke
03-22-2015, 17:32
Instalirao sam bas u ovaj folder, 'Pro Evolution Soccer 2015'
Ja mislim da je zbog toga sto imam Steam verziju, pa onda treba tamo da instaliram, provericu pa cu da javim :)

EDIT: Radi sada, trebalo je da instaliram u Steam PES folderu :D

Darcoolio
03-22-2015, 18:08
mislim da nema veze sa steam pošto imamo svoje dll fajlove.
dakle, taj problem se javio u dva slučaja, loša instalacija peča ili, što je ortak uradio, čačkao dpfile.

Samke
03-22-2015, 18:20
mislim da nema veze sa steam pošto imamo svoje dll fajlove.
dakle, taj problem se javio u dva slučaja, loša instalacija peča ili, što je ortak uradio, čačkao dpfile.

Ne znam sta je, ali bitno je da radi :)
Najjaca fora vam je grb za reprezentaciju Kosova, bogovi! KOSOVO JE SRBIJA!

=Leonidas=
03-22-2015, 18:53
Uvek bilo i bice. :)

Sandman
03-22-2015, 18:55
Patc je odlican ali necu da ga igram dok ne izdje zakrpa.Volim da igram sa komentatorom a posto prica svasta bojkotujem ga dok ne nauci Srpska imena i prezimena :) i ponekog stranca.

Darcoolio
03-22-2015, 19:02
Imena nećemo ubacivati jer bi se razlikovao glas ili bi bio robotizovan, a dok mi ne izbacimo, što može da bude i za koju nedelju, možeš i sam u editu da ugasiš imena komentatora.
Drago mi je ako su ti stadioni i imena najveći problem.

=Leonidas=
03-22-2015, 19:04
Ili idi na igraca i iskljuci im ime, ili ugasi komentatora. Prosta stvar. :)

Sandman
03-22-2015, 19:07
Imena nećemo ubacivati jer bi se razlikovao glas ili bi bio robotizovan, a dok mi ne izbacimo, što može da bude i za koju nedelju, možeš i sam u editu da ugasiš imena komentatora.
Drago mi je ako su ti stadioni i imena najveći problem.

Ma nije problem nego volim da slusam komentatora dok prica a to u editu cu da probam mada sam duduk za te stvari.Ostalo mi je super.Stadion mi i nije bitan.Kamo srece da nasi klubovi cesce igraju na stranim stadionima :) Mislio sam i na imena igraca iznad samog igraca dok igram sa Zvezdom protivnicka imena se vide a Zvezdina se ne vide.

nessko
03-22-2015, 19:09
pozdrav i ja imam problema sa crnom slikom ubacio sam ga u folder kao sto je ispisano iz predhodnih komentara al isto slika crna :/

=Leonidas=
03-22-2015, 19:13
pozdrav i ja imam problema sa crnom slikom ubacio sam ga u folder kao sto je ispisano iz predhodnih komentara al isto slika crna :/

Ako ti pes radi odlicno pre JSL-a, onda nisi dobro instalirao pec i to je 100%..

Sandman
03-22-2015, 19:20

Kod instalacije moras rucno da promenis gde ce da ti instalira i ja sam se zeznuo pa sam instalirao u Konami/pes 2015 umesto u Pesov folder koji je vec instaliran u Program files-u

nessko
03-22-2015, 19:31
resen problem sa crnom slikom ipak bio promasen folder hvala za pomoc :)

Serbia96
03-22-2015, 19:37
Neke ekipe imaju bele golmanske dresove,a cela ekipa velsa ima skroz bele dresove...:P

Sandman
03-22-2015, 19:46
Probo sam ja da editujem da se vide imena Zvezdinih igraca iznad samih njih dok igram i nemam pojma.Ako neko zna kako da im vidim imena neka javi.Hvala unapred.Onog komentatora neznalicu cu da prezalim do updeta. :)

=Leonidas=
03-22-2015, 19:48
Probo sam ja da editujem da se vide imena Zvezdinih igraca iznad samih njih dok igram i nemam pojma.Ako neko zna kako da im vidim imena neka javi.Hvala unapred.Onog komentatora neznalicu cu da prezalim do updeta. :)

Odgovorio sam ti na PM.

alkapone52
03-22-2015, 23:07
Ljudi moze mala pomoc... kada hocu da udjem preko JSL Selectora ne mogu da udjem izbacuje me... " http://www.dodaj.rs/f/3A/vF/35nj0Lt4/untitled.png " Dok recimo ovako bez selectora ulazi bez problema i ok mi je... nista ne mogu u selectoru da uradim ni da podesim muziku niti da izaberem gameplay...

A sto se tice peca super je... samo ima nekih duplih igraca u radnickom iz nisa 2 su dupla npr. nema jednog igraca nekog kirgistanca, i video sam takodje za jos nekoliko timoma iz JSL-a i PLS-a kojima nisu lepo igraci rasporedjeni tj na kojim pozicijama igraju... nadam se da ce u fixu biti sve popravljeno ...

NikolaJgd
03-22-2015, 23:12
Pokreni selector kao admin i probaj.
Desni klik run as admin.

Darcoolio
03-22-2015, 23:12
ko je duplikat u nišu?

=Leonidas=
03-22-2015, 23:19
ko je duplikat u nišu?

M. Petrovic.. Umesto njega sam trebao da stavim Strahinju Petrovica.. Zamenio ime.. Bice ispravljeno u update-u. :)

Ljudi moze mala pomoc... kada hocu da udjem preko JSL Selectora ne mogu da udjem izbacuje me... " http://www.dodaj.rs/f/3A/vF/35nj0Lt4/untitled.png " Dok recimo ovako bez selectora ulazi bez problema i ok mi je... nista ne mogu u selectoru da uradim ni da podesim muziku niti da izaberem gameplay...

A sto se tice peca super je... samo ima nekih duplih igraca u radnickom iz nisa 2 su dupla npr. nema jednog igraca nekog kirgistanca, i video sam takodje za jos nekoliko timoma iz JSL-a i PLS-a kojima nisu lepo igraci rasporedjeni tj na kojim pozicijama igraju... nadam se da ce u fixu biti sve popravljeno ...

Potrudicemo se, ali nam moras reci za kog tacno mislis da smo pogresili oko pozicije na koju igra.. A mi cemo razmotriti da li je greska ili nije..

alkapone52
03-22-2015, 23:45
Dzabe opet nece... probao sam kao admin ali nece... hteo sam da popravim Milosa Petrovica u Strahinju ali me isto izbacuje kao sto nece da mi pokrene selektor...

Ok su igraci ... ja se izvinjavam :) zeznuo sam se posto su pretunbani na nekim drugim pozicijama tj. nisu rasporedjeni bas po svojim :D ja sam se malo zeznuo :D izvinjam se stvarno ... :D

=Leonidas=
03-22-2015, 23:48
Sto se tice selektora, izbacice Nesa novu verziju koja ne zeza.. ;)

alkapone52
03-22-2015, 23:53
Ima i onaj M. Ljubinkovic , naso sam kod njih na sajt radnickog da je to ustvari Zoran Ljubinkovic i igra na poziciji CB a ne AMF... Evo sada sam bas gledao neke timove iz JSL-a pa sam naso njihove sajtove ko igra na onoj poziciji, kojliko god itd...

Za Partizan, Zvezdu nema greske super su odradjeni samo jos face da se odrade za sve igrace i bice frh...

mozda jedina primedba je ta sto nisu recimo ocenjeni malo bolje igraci iz JSL-a malo samo su mogli da budu bolje ocenjeni ... ali ok je s obzirom kakav igramo fudbal :)

Stojanovic u zvezdi je po meni trebao da bude bolje ocenjen... po mom misljenju da budu on i Babovic tu sa istim ocenama, jel mislim da su stvarno 2 najkvalitetnija fudbalera trenutno kod nas u ligi ...

=Leonidas=
03-23-2015, 00:07
Ima i onaj M. Ljubinkovic , naso sam kod njih na sajt radnickog da je to ustvari Zoran Ljubinkovic i igra na poziciji CB a ne AMF... Evo sada sam bas gledao neke timove iz JSL-a pa sam naso njihove sajtove ko igra na onoj poziciji, kojliko god itd...

Za Partizan, Zvezdu nema greske super su odradjeni samo jos face da se odrade za sve igrace i bice frh...

mozda jedina primedba je ta sto nisu recimo ocenjeni malo bolje igraci iz JSL-a malo samo su mogli da budu bolje ocenjeni ... ali ok je s obzirom kakav igramo fudbal :)

Stojanovic u zvezdi je po meni trebao da bude bolje ocenjen... po mom misljenju da budu on i Babovic tu sa istim ocenama, jel mislim da su stvarno 2 najkvalitetnija fudbalera trenutno kod nas u ligi ...

Ljubinkovic Zoran i Ljubinkovic Marko nisu isti igraci. Ljubinkovic Zoran je levi bek i skoro je dosao, tako da nisam stigao da ga prebacim (prebacen ce biti za update), dok je Marko sad napustio klub i free je.. Hvala na tom zapazanju, a sto se tice Stojanovica, mozda je mogla koja ocena gore za pas, sut ili tome sl, ali nikako nema iste ocene kao Babovic.. Slazem se da je Stojanovic kvalitetan igrac. Ne slazem se da je trebalo svim igracima povecati ocene, jer onda ne bih imao dovoljno velike ocene da stavim za igrace u ostalim klubovima.. :)

Mishiken
03-23-2015, 00:10
Peč je super , samo ako mogu da zamolim da iskljucite "commentary names" za nase igrace... editovacu ja to, samo da sledeci update ne ponisti to pa da moram opet :ahah: Jos jedna stvar... kad hoces igracu da promenis "Playable position" igrica se sruši... Sve ostalo je super i svaka cast na peču :thumbup:

=Leonidas=
03-23-2015, 00:27
Peč je super , samo ako mogu da zamolim da iskljucite "commentary names" za nase igrace... editovacu ja to, samo da sledeci update ne ponisti to pa da moram opet :ahah: Jos jedna stvar... kad hoces igracu da promenis "Playable position" igrica se sruši... Sve ostalo je super i svaka cast na peču :thumbup:

Vec smo to promenili za update. Ako ti trenutno smeta, dok ne izadje update, promeni sam.. Pa ti nemoj da menjas :D Salim se, napisi kom igracu mislis da je stavljena pogresna pozicija da ispravimo to u update-u..

vuja98
03-23-2015, 00:49
da li je moguce vratuti default travu, posto mi se ova u pecu uopste ne svidja, zato sto izgleda nerealno?

Mishiken
03-23-2015, 04:17
Vec smo to promenili za update. Ako ti trenutno smeta, dok ne izadje update, promeni sam.. Pa ti nemoj da menjas :D Salim se, napisi kom igracu mislis da je stavljena pogresna pozicija da ispravimo to u update-u..

Neki tripovi, primera radi S. Urošević iz Napredka , levi bek..moze da igra stopera i kako kad desnog beka... e sad problem koji primecujem je da igracima kojima je primarna pozicija (LB u ovom slucaju) nije osvetljena na onom malom terenu na kom se vidi gde sve moze da igra.

=Leonidas=
03-23-2015, 06:30
da li je moguce vratuti default travu, posto mi se ova u pecu uopste ne svidja, zato sto izgleda nerealno?
Sve je moguce, ali ja to tebi ne bih preporucio.. Pokvarices nesto..

Neki tripovi, primera radi S. Urošević iz Napredka , levi bek..moze da igra stopera i kako kad desnog beka... e sad problem koji primecujem je da igracima kojima je primarna pozicija (LB u ovom slucaju) nije osvetljena na onom malom terenu na kom se vidi gde sve moze da igra.

S. Urosevic-u stoji da je levi bek, to je vazno, a to sto ima neki bag igrica to je druga prica.. :) Vazno je da se njemu ne smanjuje ocene kad igra na levog beka, vec mu je tad maksimum..

DusanSilniII
03-23-2015, 10:59
Momci imam problem kad ocu da instaliram patch,evo vec tri puta instaliram i svaki put mi iskoci error ne znam sta je u pitanju ali imam opciju da idem retry i kad izaberem retry krene ispocetka i stane gde je stalo prosli put ako moze mala pomoc 25402

KaSskadeR
03-23-2015, 11:30
Momci imam problem kad ocu da instaliram patch,evo vec tri puta instaliram i svaki put mi iskoci error ne znam sta je u pitanju ali imam opciju da idem retry i kad izaberem retry krene ispocetka i stane gde je stalo prosli put ako moze mala pomoc 25402

Izgleda da je neki fajl ostecen tako da skini ponovo pec i instaliraj, najbolje bi bilo, na cist pes.

DusanSilniII
03-23-2015, 11:45
Hvala evo stavio sam ponovo da se skida sa torrenta pa cu videti kad se skine da probam ponovo samo da naglasim da sam ovaj patch JSL 2015 instalirao na cist patch bez ikakvih prethodnih patcheva al ne kosta me nista da probam ponovo :)

Darcoolio
03-23-2015, 11:50
Ako ti neki fajl konstantno pravi problem skini sa torenta, ugasi antivirus i probaj onda

dzola.brdjanin
03-23-2015, 12:19
Svakako bi za update trebalo srediti postave i transfere, moja preporuka je da Transfermarkt treba izbegavati, jer iako su relativno ažurni, ipak ne mogu baš sve da pohvataju, a i mešaju neke igrače. Na http://www.srbijafudbal.net/ je ažurirana JSL, a verujem da će uskoro i PLS. Ja inače znam sastave skoro svih timova iz JSL i PLS, a trebalo bi da su i na menadžeru ubacili većinu. Kapa dole za patch!

skktj1999
03-23-2015, 12:31
Koliko bi bilo tesko da mi rucno ubacimo stadione u master ligu? :)

Darcoolio
03-23-2015, 12:34
Dovoljno teško.

Petar062
03-23-2015, 13:31
Ljubinkovic Zoran i Ljubinkovic Marko nisu isti igraci. Ljubinkovic Zoran je levi bek i skoro je dosao, tako da nisam stigao da ga prebacim (prebacen ce biti za update), dok je Marko sad napustio klub i free je.. Hvala na tom zapazanju, a sto se tice Stojanovica, mozda je mogla koja ocena gore za pas, sut ili tome sl, ali nikako nema iste ocene kao Babovic.. Slazem se da je Stojanovic kvalitetan igrac. Ne slazem se da je trebalo svim igracima povecati ocene, jer onda ne bih imao dovoljno velike ocene da stavim za igrace u ostalim klubovima.. :)

Marko Ljubinković nije član Radničkog već godinu dana, slobodan je igrač. Zoran Ljubinković je došao na početku ove sezone. I u ekipi Radničkog fali još i Anton Zemljanuhin (http://www.transfermarkt.co.uk/anton-zemlyanukhin/profil/spieler/58917) ali i Strahinja Petrović, koji se zimus vratio iz Radničkog 1923.. A u ekipi su dva Miloša Petrovića (pretpostavljam da je jedan trebao biti Strahinja) :D Ostalo je super, svaka čast :clap2:

7,8puta
03-23-2015, 14:11
I meni selektor izbacuje

SoneKragujevac
03-23-2015, 14:17
Imam jedan predlog ,.. Ako neko uopste zna a, vidim da u pesu ne moze da se prave stadioni da se napravi nesto univerzalno da makar lici na ove nase livade :D

BazZa
03-23-2015, 14:44
Da ima neko da napravi univerzalne napravio bi i te livade...

Srdan
03-23-2015, 15:24
Da bi mi radio Nesin gameplay moze li mi neko pojasniti treba li skinuti odredjenu verziju, i kom tacno fajlu treba promijeniti ime?

Darcoolio
03-23-2015, 15:50
Piše lepo u prvom postu, ne znam stvarno šta nije jasno.

djole88
03-23-2015, 16:44
Posto sam video da mnogi pisu za radnicki iz nisa, evo vam informacija iz prve ruke...

Vladimir Djordjevic CB
Milos Petrovic CB, RB
Zoran Ljubinkovic CB ali moze da igra na LB
Nemanja Lakic - Pesic CB
Rados Bulatovic CB
Marko Tomic CB, DMF
Darko Bulatovic LB
Vladan Pavlovic LB
Nikola Valentic RB

Milan Culum DMF
Dusan Kolarevic DMF, CMF
Pavle Popara CMF, AMF
Nikola Mitrovic DMF,CMF i povremeno igra AMF
Sasa Marjanovic CMF i povremeno igram AMF
Anton Zemljanuhin AMF i povremeno igra LMF, RMF
Petar Djurickovic LMF, RMF i povremeno igra LWF i AMF
Aleksandar Jovanovic LMF, RMF
Strahinja Petrovic RMF

Ovo su informacije iz prve ruke... znaci 100% su tacne, kum mi igra za njih, pa ako me on laze onda ja lazem vas :D ... Napadaci su ok svi mislim sto se tice njihovih pozicija...

Nista nisam prepisivao sa transfermarkta, nego sam njega kontaktirao i on mi je dao te informacije o pozicijama... neke se slazu sa transfermarkta i njegovom pricom a neke ne... nadam se da sam pomogao ;)

markobgd99
03-23-2015, 17:01
Imam problem kada pokrenem bude mi crn ekran
U pes 2015 mi je instalirano ali nece
evo ss
Hvala unapred :D !
25403

NikolaGrkovic123
03-23-2015, 17:15
Ja sam skinuo, instalirao i sve super radi, al ima jedan problem nece da mi radi nesin gameplay sto ne znam jednostavno kad ga izaberem u selektoru od kao izbacuje problem? a radi mi na obican gameplay? HVALA
I malo ste mogli oko faca da se potrudite jbga bolje face ima ofk beograd nego zvezda al okej valjda ce biti u update

Cekichi
03-23-2015, 18:41
KOLAROV sut minimum 99, ako moze napravite 129, 84 ne odgovara. Veliki pozdrav, hvala vam na svemu sto radite svih ovih godina :thumbup:

nataeos
03-23-2015, 18:57
Imam problem kada pokrenem bude mi crn ekran
U pes 2015 mi je instalirano ali nece
evo ss
Hvala unapred :D !
25403

Nisi instalirao pec gde ti je pes. Po skrinu se vide samo fajlovi i folderi peca :)

Znaci izbrisi to, i ponovo instaliraj i instaliraj gde ti se nalazi igra i moci ces i ti da uzivas.

markobgd99
03-23-2015, 19:13
Ajao kakav sam ja debil pomerio sam ga na D

Bebek1970
03-23-2015, 21:01
Da li se zna kada ce izaci update treba mi samo zbog navijanja i stadiona :)

Darcoolio
03-23-2015, 21:04
Kad bude spreman, nemamo ni okviran datum.

=Leonidas=
03-23-2015, 21:25
KOLAROV sut minimum 99, ako moze napravite 129, 84 ne odgovara. Veliki pozdrav, hvala vam na svemu sto radite svih ovih godina :thumbup:

Planirao sam da mu stavim 500. Videcemo :)

Ступи
03-23-2015, 21:34
Zasto ne mogu da igram na full screenu? Ne mogu ni da stikliram tu opciju kada udjem u podesavanja.

bedazzled
03-23-2015, 21:39
Kad izaberem Nesin gejmplej izbacuje gresku i nece tako da se pokrene? Jer ovo kod svih ili je do mene samo? Preko ikonice jsl radi ali sa nesinim gejmplejom preko selektora nece? Evo sad sam pokusao i sa izborom muzike i isto ,ne radi u selektoru?

=Leonidas=
03-23-2015, 21:44
Zasto ne mogu da igram na full screenu? Ne mogu ni da stikliram tu opciju kada udjem u podesavanja.

Udji preko selektora u settings pa pokusaj..

Kad izaberem Nesin gejmplej izbacuje gresku i nece tako da se pokrene? Jer ovo kod svih ili je do mene samo? Preko ikonice jsl radi ali sa nesinim gejmplejom preko selektora nece? Evo sad sam pokusao i sa izborom muzike i isto ,ne radi u selektoru?

-Nešin gameplay:
Da bi njegov gameplay radio samo preimenujete JSL 2015 - modern- nesa24, u JSL 2015 - nesa24.

Ступи
03-23-2015, 21:45
Udji preko selektora u setting-s pa pokusaj..

Nece ni tako.

EDIT: Namestio, samo da proverim sad.

Bebek1970
03-23-2015, 22:23
Jel moze ovde neko da okaci sliku N.Drincica,L.Jovica,N.Kojica? Bio bih zahvalan.

Serbia96
03-23-2015, 22:28
Da li ce se raditi face i za ostale klubove u JSL ? :) I hteo sam da pitam za ove nase livade,da li postoji mogucnost da se ubaci neki stadion da lici na ove nase livade?

=Leonidas=
03-23-2015, 22:29
Jel moze ovde neko da okaci sliku N.Drincica,L.Jovica,N.Kojica? Bio bih zahvalan.
http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/296404/i/1/Untitled-1.jpg
http://static.mondo.rs/Picture/371496/jpeg/luka-jovic-jovic.jpg
http://www.en.partizan.rs/wp-content/uploads/2013/02/Kojic350-350x275.jpg

Da li ti treba jos neka?

Da li ce se raditi face i za ostale klubove u JSL ? :) I hteo sam da pitam za ove nase livade,da li postoji mogucnost da se ubaci neki stadion da lici na ove nase livade?

Uradjene su neke vec face i bice u update-u.. Nece mnogo, nemamo dovoljno ni facemaker-a niti kvalitetnih slika za slabije klubove, ali odradice se nekolicina..

bedazzled
03-23-2015, 22:55
RAdi mi sad kad sam preimenovao onaj nesin exe ali sad nema scena pri ulasku,mada to i nije toliko bitno. Zanima me da li moze da se nastavi ML kad izadju ti apdejti,da ne zapocinjem pa posle da prekidam?

=Leonidas=
03-24-2015, 00:26
RAdi mi sad kad sam preimenovao onaj nesin exe ali sad nema scena pri ulasku,mada to i nije toliko bitno. Zanima me da li moze da se nastavi ML kad izadju ti apdejti,da ne zapocinjem pa posle da prekidam?

Update nema veze sa save-om.. Moze naravno. :)

Reconner
03-24-2015, 02:03
Da li se vama cuju navijanja? Sad sam probao Crvena zvezda-Partizan i nisam cuo nikakvo navijanje

=Leonidas=
03-24-2015, 02:38
Da li se vama cuju navijanja? Sad sam probao Crvena zvezda-Partizan i nisam cuo nikakvo navijanje

Nismo ubacili navijanja, bice za update.

7,8puta
03-24-2015, 09:00
Nema navijanja za nase klubove...koliko sam cuo do sada sam naleteo na navijanje za milan,boku itd

SoneKragujevac
03-24-2015, 12:22
Ako ubacim svoj dres u pes nece imati problema kod update ?

Darcoolio
03-24-2015, 12:42
Ne bih znao, rizikuj :)

SoneKragujevac
03-24-2015, 12:51
Radi jedan drugar meni fantasy dres zbog master lige :D

nidza.995
03-24-2015, 13:19
cao ljudi svi koji imaju problem sa onom greskom samo neka izbrisi instalaciju skinu patch reko torenta i instaliraj te i sve ce raditi savrseno i ja sam imao isti problem i tako sam ga resio , a imam i pitanje za edit tim za koliko od prilike ce bidi update da bi znao dali da pocinje sada ml ili da sacekam jos malo :D

nataeos
03-24-2015, 15:08
cao ljudi svi koji imaju problem sa onom greskom samo neka izbrisi instalaciju skinu patch reko torenta i instaliraj te i sve ce raditi savrseno i ja sam imao isti problem i tako sam ga resio , a imam i pitanje za edit tim za koliko od prilike ce bidi update da bi znao dali da pocinje sada ml ili da sacekam jos malo :D

Izmedju 5 i 69 dana nakon derbija...zavisi od derbija i raspolozenja tima posle istog.

admir92
03-24-2015, 15:36
Sto se tice Error 0xc0000142, ko ima tu gresku, resenje je sledece:

Desni klik na Play PES-Serbia.com JSL 2015.exe
Properties
Compatibility
Run this program in Compatibility mode for:

Izabrati : Windows XP Service Pack 3.

Apply.

Darcoolio
03-24-2015, 15:48
A zapravo fali dll.

nebojsa20
03-24-2015, 17:45
Sve pohvale za patch, stvarno svaka čast kao i svake godine :thumbup: samo da se ispravi greška za selektor jer izbacuje (vidim da mnogi imaju problem s tim), a i ne mogu da nadjem reprezentaciju Kosova nigde medju timovima

ZubaIN
03-24-2015, 18:09
Koja je razlika između postojećeg gameplay-a i Nešinog?

=Leonidas=
03-24-2015, 18:27
Sve pohvale za patch, stvarno svaka čast kao i svake godine :thumbup: samo da se ispravi greška za selektor jer izbacuje (vidim da mnogi imaju problem s tim), a i ne mogu da nadjem reprezentaciju Kosova nigde medju timovima

Nikad ga neces ni naci. On je u sastavu Srbije i uvek ce biti.

Koja je razlika između postojećeg gameplay-a i Nešinog?
Nesin je realniji 100x. Uostalom dok ne probas ne mozes ni da znas koliko je puta bolji Nesin..

nebojsa20
03-24-2015, 18:33
[QUOTE==Leonidas=;1357986]Nikad ga neces ni naci. On je u sastavu Srbije i uvek ce biti[QUOTE]

Naravno druže da će uvek i biti, i sam sam sa Kosova i živim na njemu od rođenja nego vidim pominju neke zastave u temi pa reko da nije ubačena i reprezentacija

Darcoolio
03-24-2015, 18:34
Leonida je probao Nešin, 100x je bolji od postojećeg :3

=Leonidas=
03-24-2015, 18:44
Leonida je probao Nešin, 100x je bolji od postojećeg :3
Odgovaram samo ono sto ljudi zele da cuju. :D A i najlakse je tako, resen problem. :D

=Leonidas=
03-24-2015, 18:46
[QUOTE==Leonidas=;1357986]Nikad ga neces ni naci. On je u sastavu Srbije i uvek ce biti[QUOTE]

Naravno druže da će uvek i biti, i sam sam sa Kosova i živim na njemu od rođenja nego vidim pominju neke zastave u temi pa reko da nije ubačena i reprezentacija

Ima ga kad hoces nekom igracu da promenis nacionalnost.. Ili kad biras sebi na BL i ML ..

Bayern-fussball
03-24-2015, 18:55
Da li moze neko da mi posalje download link za soundtrack iz patcha JSL 2015 Pes ,pesme su epic i razbijaju ,samo zamislite Assassin's Creed i ovaj soundtrack ili neka neka druga igra :gunsmilie:

7,8puta
03-24-2015, 18:56
E ali ozbiljno sta donosi Nesin gameplay u odnosu na default gameplay?

nataeos
03-24-2015, 19:04

Imas temu za Nesin gameplay ako te interesuju detalji pa pogledaj objasnjenja. Uostalom odigras jednu normalnu partiju i jednu sa nesinim gameplay-om i vec vidis i sam razliku ;)

nesa24
03-24-2015, 19:24

u temi za gameplay je sve kazano
http://www.pes-serbia.com/threads/34050-PES15-Pro-Evo-Modern-Soccer

samo sto se u updated verziji nalazi I
*hotfixovi problema koji su javljeni
*promene u AI [ timski rad I borba za loptu ]
*bolji golman
*doradjena fizika

7,8puta
03-25-2015, 09:06
Hvala bracele...u sustini igrao sam sa tvojim gameplayom ali imam isti problem da ne kontam tacno razliku,sto automatski ne znaci da taj dodatak nista ne menja vec samo ne igram cesto pes. Jedino mi malo brze deluje igra,mozda gresim.

Inace verovatno da ste vec imali ovakvu zamerku,ali bezveze je sto Zvezda i partizan ne mogu da igraju na svojim stadionima u kup i liga meniju,jednostavno podeseno je da su im home ground drugi stadioni a u edit meniju nema stadiona Zvezde i partizana da moze da se promeni.

Darcoolio
03-25-2015, 09:15
videćemo da sredimo.

neckoni23
03-25-2015, 18:15
Ja sam mislio da i navijanja kao i stadioni rade samo u Exibition mecu a ne rade u takmicanjima, a u stvari za sada nema navijanja uopste jel?
Baguje mi Pes serbia Selector kada udjem da biram muziku i kad izaberem nesto drugo pojavi se ono OK i onda kresuje selektor i izadje samo iz njega, jel do mene nesto ili je to vec poznato?

Inace dobar pec, odigrao derbi naravno da probam, odlicno odradjeno kao i uvek, samo nastavite! :clap2:

Darcoolio
03-25-2015, 18:17
sređeno je to sa selektorom, biće za update.
za navijanja je rečeno 76437437 puta.

nataeos
03-25-2015, 19:28
U ML, u Mladim igracima ( Youth players) padaju i dekice od 37-38 godina? Jel to do editovanja i limitacija ili je neki propust? Mislim da je prosle godine to bilo do editora, mozda gresim.

Nisam nista video o tome, pa ako sam promasio brisite post.

Darcoolio
03-25-2015, 19:39
Video sam, bice sredjeno

SoneKragujevac
03-25-2015, 20:44
Sounds 90 :D ako moze heh

Darcoolio
03-25-2015, 20:45
Naravno da ne, pogotovo domaće.

SoneKragujevac
03-25-2015, 21:07
Ovo mi i nije nesto ovaj sad sounds :) ,.. Jedina zamerka u odnosu na patch .. i na patchove od proslih godina

Darcoolio
03-25-2015, 21:17
Cim slušaš devedeste ne može ni da ti bude.
A i prethodnih godina je bio ovaj pack, tako da ono...

SoneKragujevac
03-25-2015, 21:23
Ma kad stigne update odradicu sounds novi i to je to :)
Meni ta muzika ima ritma i to je to ,..

VajgadonnaDalabonna
03-25-2015, 21:33
veliki pozz svaka cast na trudu i zalaganju :)
ja licno nikad nisam imao nijedan pač,navika(ljubavpanika) jednostavno u mom mikro svetu cist pes je najbolji za online i to mi je mantra :)
ali sam zaintrigiran izborom muzike pa ako moze neka plej lista iz peča :) unapred zahvalan
i taman da malo sudimo o vama na osnovu izbora muzike :)
u svakom slucaju svaki trud se vrednuje svaka vam čast na zelji i znanju da zamisli sprovedete u delo!
samo tako nastavite :)
cekajućiplejlistu.. ;)
pozz

nataeos
03-25-2015, 21:54
ja licno nikad nisam imao nijedan pač,navika(ljubavpanika) jednostavno u mom mikro svetu cist pes je najbolji za online i to mi je mantra :)
ali sam zaintrigiran izborom muzike pa ako moze neka plej lista iz peča :) unapred zahvalan
u svakom slucaju svaki trud se vrednuje svaka vam čast na zelji i znanju da zamisli sprovedete u delo!
cekajućiplejlistu.. ;)
pozz

:)

Darcoolio
03-25-2015, 22:28
cekajućiplejlistu.. ;)
pozz

Epic

http://www.dodaj.rs/f/2t/W4/4E2AU2Zr/epic.jpg

Alternative

http://www.dodaj.rs/f/O/1j/qIwIP44/alt.jpg

Mix

http://www.dodaj.rs/f/3f/sl/2KXYdIs4/mix.jpg

nesa24
03-25-2015, 22:30
[QUOTE=Darcoolio;1358406]Alternative

http://www.dodaj.rs/f/O/1j/qIwIP44/alt.jpg

Jednostavno moralo..

https://www.youtube.com/watch?v=hYECLfqjdnw

Darcoolio
03-25-2015, 22:30
Muzičke želje i to.

VajgadonnaDalabonna
03-26-2015, 12:29
nista od Epic-a sve od Alternative pomalo od Mixa :)
GG :)
i ako bih mogao da primetim..obzirom na posvecenost nekih od stvaraoca ovog pača, liku i delu malenice Jelenice Rozgice :) mozda bi bilo ok da uz dizanje pehara ide neka njena numera ;)
nebihvasvišezadržavao svaka čast jos jednom pozz :)

nesa24
03-26-2015, 12:56
nista od Epic-a sve od Alternative pomalo od Mixa :)
GG :)
i ako bih mogao da primetim..obzirom na posvecenost nekih od stvaraoca ovog pača, liku i delu malenice Jelenice Rozgice :) mozda bi bilo ok da uz dizanje pehara ide neka njena numera ;)
nebihvasvišezadržavao svaka čast jos jednom pozz :)

rozga nema veze s nas u teamu

Darcoolio
03-26-2015, 13:19
Ne budi siguran.

Serbia96
03-26-2015, 19:05
Mislim da je glupost da bude nasa muzika u pecu,mislim da u ovom pecu treba da budu samo pesme koje su povezane sa fudbalom i sa pobednicima..Pesma Queen - We Are The Champions

Nemanja
03-26-2015, 23:34
Samo da vam javim da je resen problem vezan za stadione u ML.

Ivan94
03-27-2015, 09:22

То ми реци! :thumbup:

http://s10.postimg.org/72osa93ll/JSL_2015_2015_03_27_10_51_03_881.jpg

едит: Уђем да одиграм вечити дерби и све измешано. Каква су ово имена, шта је ово? У Партизану све океј а овамо није. Тако је и са осталим клубовима из ЈСЛ. Било који тим да узмем измешани састави, нека лева имена а код компјутера све нормално. Нормални играчи, нормална имена.

Bebek1970
03-27-2015, 12:38

Jel ce biti u update namesteno?

Darcoolio
03-27-2015, 13:01
Ne, to smo napisali čisto onako.

savic86
03-27-2015, 13:31
Ne, to smo napisali čisto onako.
HAHA kralju :-)))

Slevin
03-27-2015, 15:35
Ја имам проблем, играм са Звездом мастер лигу, али када сам домаћин не добијам паре од стадиона, тако да ме интересује је проблем до мене или до печа ?

Darcoolio
03-27-2015, 15:48
Nema to veze sa nama.

Ivan94
03-27-2015, 15:56
http://s10.postimg.org/72osa93ll/JSL_2015_2015_03_27_10_51_03_881.jpg

едит: Уђем да одиграм вечити дерби и све измешано. Каква су ово имена, шта је ово? У Партизану све океј а овамо није. Тако је и са осталим клубовима из ЈСЛ. Било који тим да узмем измешани састави, нека лева имена а код компјутера све нормално. Нормални играчи, нормална имена.

Јел зна неко у чему је проблем?

Darcoolio
03-27-2015, 16:34
Rečeno je, ili si loše instalirao ili si nešto čačkao na svoju ruku i s*ebao.

Klicko
03-27-2015, 21:26
Ubacite u uptade intro scene

Darcoolio
03-27-2015, 21:49
Ubačene su, za update su ubačene i za Nešin gameplay.

pesma
03-29-2015, 00:12
Istalirao sam sve lepo ali meni ovaj pec laguje, kad udjem na onu drugu pes ikonicu radi sve normalno na high, verovatno je do stadiona?

=Leonidas=
03-31-2015, 00:26
Istalirao sam sve lepo ali meni ovaj pec laguje, kad udjem na onu drugu pes ikonicu radi sve normalno na high, verovatno je do stadiona?

Nije do stadiona, onda bi svima seckalo.. Probaj da smanjis kvalitet, ako radi bez laga onda je do tvog kompjutera..

17januar
03-31-2015, 15:40
A gde je tu John Merry iz Vojvodine? Dosao je i nosi broj 99, samo sto je pokidao ligamente i verovatno nece nastupiti do kraja sezone.

SoneKragujevac
03-31-2015, 18:49
Da li moze da se namesti da ima tacno onoliko kola kao naprimer u JSL-u , PLS-u.?

Darcoolio
03-31-2015, 19:17
A koliko to kola ima ako je isti broj ekipa?

SoneKragujevac
03-31-2015, 19:35
Pa protiv svih da se igra po 2 puta ,a ovde igram i po 3,4 puta.

pecanac82
03-31-2015, 20:18
I po deset put ako treba dok se ne nauči :D
Inače je peč za pohvalu ove godine, s'obzirom da je 14-ica malo smorila ljude, ove godine je PES na starim stazama a i Pes Serbia patch je ponovo probudio svoje fanove i dao im nešto sa čime mogu da se zabavljaju, pa čak i za one koji su u bračnoj zajednici :)
Normlano ti manji propusti nikad nemogu da se zamere jer je posao obiman a stimulacije za simulacije su male.
Hvala celoj ekipi Edit tima što su odvojili svoje vreme i trud za nas pesoholičare i pozdrav za ovu zajednicu koja je hiljadu put bolja nego facebook, verujte mi!

EDIT: Promaših temu za pohvale jbg.

Serbia96
04-01-2015, 02:58
U nekim klubovima u Ruskoj ligi svi igraci imaju iste face.Klub Rio Ave nema sponzora na dresu.U novom zelandu stoperu W.Riedu vide se samo oci i usta.U Reprezentaciji UAE,Leabon,Irak beli golmanski dresovi.Igraci Finske i Velsa imaju bele dresove...

Darcoolio
04-01-2015, 06:29
U većini imaju iste face, rečeno je da će biti sređeno za update.
Za dresove igračaznamo, za golmanske ako imate još nešto da dodate cepajte, pravimo listu.

Ivan94
04-01-2015, 11:16
Aко треба помоћ око фаца, ја могу да нађем добре фотографије неких играча које сам довео у звезду а који немају своје фаце па да се то убаци у печ ако буде времена :)

Darcoolio
04-01-2015, 12:06
Fokus je na izradi faca za jsl, nece se izradjivati face za pls i strance.

Ivan94
04-01-2015, 12:20
Па за играче у ЈСЛ и кажем :)

CoNe Delija
04-01-2015, 21:02
Da li postoji mogućnost da se sredi da "select sider" proradi u apdejtu? Na Pes-u bez peča radi, otkako sam instalirao peč ne radi... A meni i bratu nije zanimljivo da igramo JSL ili LŠ a da igramo protiv kompa nego igramo 1 na 1 tj da ja igram sa njegovim protivnikom i obrnuto...

Darcoolio
04-01-2015, 21:08
možda, ne mogu da obećam.

shommyM
04-02-2015, 01:02
Ne znam da li je neko već prijavio ali nema Bellerina u Arsenalu a dečko je redovan u prvoj postavi. Takođe Vels nema prvi dres.

=Leonidas=
04-02-2015, 01:07
Ne znam da li je neko već prijavio ali nema Bellerina u Arsenalu a dečko je redovan u prvoj postavi. Takođe Vels nema prvi dres.

Ubacen je za update..

ancomata
04-02-2015, 12:42
Aко треба помоћ око фаца, ја могу да нађем добре фотографије неких играча које сам довео у звезду а који немају своје фаце па да се то убаци у печ ако буде времена :)

Rokaj u temu slike za facemakere ako imas nesto zanimljivo :)

Ivan94
04-02-2015, 13:35
Rokaj u temu slike za facemakere ako imas nesto zanimljivo :)

Имам, имам :) Сад ћу да се бацим на посао :)

CoNe Delija
04-02-2015, 17:04
Da li postoji mogućnost da se sredi da "select sider" proradi u apdejtu? Na Pes-u bez peča radi, otkako sam instalirao peč ne radi... A meni i bratu nije zanimljivo da igramo JSL ili LŠ a da igramo protiv kompa nego igramo 1 na 1 tj da ja igram sa njegovim protivnikom i obrnuto...

možda, ne mogu da obećam.

Našao sam šta je u pitanju... Trebalo je samo da se u "sider.ini" zameni "PES2015.exe" u "JSL 2015.exe"

Serbia96
04-03-2015, 01:52
Da li ce se ubacivati promene u timovima (transferi) posle nekog duzeg vremenskog perioda?

Darcoolio
04-03-2015, 07:50
Daleko je još da bi smo pričali o tome, ima vremena.

Zvone Boban
04-05-2015, 12:24
Peč radi nezavisno od ostalih pečeva, ima zaseban exe, save i download folder.

Ovo znači da mogu imati i JSL patch i PTE patch istovremeno instaliran?

Još se nisam sa takvim stvarima susretao pa samo pitam...

Darcoolio
04-05-2015, 12:53
bez problema.

pesovac994
04-06-2015, 03:00
jedno pitanje?
instalirao sam patch,nece da se renamu-je ali jer kad se udje u selector daje neku gresku. Ovako igrica radi sve i sve je okej imena klubova igraci i sve ali nema navijanje,sta je potrebno da se uradi ? :)

=Leonidas=
04-06-2015, 06:27
jedno pitanje?
instalirao sam patch,nece da se renamu-je ali jer kad se udje u selector daje neku gresku. Ovako igrica radi sve i sve je okej imena klubova igraci i sve ali nema navijanje,sta je potrebno da se uradi ? :)

Potrebno je da uzmes i prelistas malo teme. Ali naravno, lakse ti je da pitas.. To sto mi po 1000x pisemo da za official nismo ubacili navijanja to nista. Kako nece da se rename? Ako nece onda si ti lose instalirao.. I citaj ubuduce pre nego sto pitas nesto sto su njih 1000-du, pre tebe, pitali.

dpajnic
04-07-2015, 10:36
Kako da namestim u sideru da igram na dva gamepada a tastaruru ne mogu da pomerim u sredinu ? Probao sao da preimenujem PES.exe u JSL.exe u sideru ali opet nece da tastaturu pomeri u sredinu i kako podesiti u sideru da se igra sa nesin gameplay .Nadam se da ce u update za JSL patch biti opcija u selektoru za free side kao sto je u PES galaxy patchu.

Darcoolio
04-07-2015, 10:40
Nećemo ubacivati sider, tako da je tvoje pitanje za drugu temu.
http://www.pes-serbia.com/threads/34279-PES-2015-Free-Side-Select-by-Juce

Maksa992
04-07-2015, 10:52
Momci da vas pitam igram jsl ali igram i sa ortakom neki clasic patch cisto da se podsetimo stare skole :D e sad treba mi pomoc da nesim gameplay nekako povezem i sa ovim drugim patchom ? exe je isto 1.03 nista posebno ali kad promenim nesin gameplay na pes2015.exe i pokrenem pusti jelen super ligu?

Darcoolio
04-07-2015, 10:55
to znači da je taj exe vezan za naš peč, logično :)
za više informacija može neša da te uputi ako vidi poruku.

nesa24
04-07-2015, 12:01
Modern gameplay imaš u delu pečevi
Modern UPDATED gameplay je DORAĐENA verzija sa namerom da začini PES-Serbia peč i nije samostalan

Dakle verzija iz našeg peča je isključivo u njemu

LudziMNE
04-07-2015, 19:50
Je li izasao update ? :)

Darcoolio
04-07-2015, 19:53
Nije još, ne žurimo, svi imao svoje obaveze, pa kad bude pri kraju biće najavljen koji dan ranije.

LudziMNE
04-07-2015, 21:46
Nije još, ne žurimo, svi imao svoje obaveze, pa kad bude pri kraju biće najavljen koji dan ranije.

Vazi,vazi samoo lagano :D

DeJa'00
04-08-2015, 16:03
25507

Ima li resenje za ovu ?????!

ancomata
04-08-2015, 20:27
Vec je napisano ranije prelistaj postove obrisao si pes osnovne fajlove

DeJa'00
04-09-2015, 12:26
Nece opet obriso pes instaliro ga obriso jsl instaliro i opet isto....??

=Leonidas=
04-09-2015, 13:02
Nisi lepo instalirao JSL pec. Treba da ga instaliras u PES folderu a ne u KONAMI.
http://www.dodaj.rs/f/1y/Lh/2kRrB7aH/resenje.jpg
Ovako treba da ti izgleda kad instaliras pec.

srga90
04-09-2015, 20:21
Igra krešuje kada određenim igračim probam da promenim poziciju u Editoru.
Dešava li se kome još i zna li neko u čemu je problem?

Darcoolio
04-09-2015, 20:26
Ti nemoj da menjaš :)
Pogotovo igrači koji imaju facu, njima ne možeš da zameniš (makar 80% njih) a da igra ne krešuje ili se cela faca ne deformiše.

srga90
04-09-2015, 20:57
Znači da je to bag :yawn:
Igrač koji je ceo život RB, tu poziciju nema ni na B a kamoli na A, nego je stavljeno da je LB i desno krilo?

=Leonidas=
04-09-2015, 21:00
Tako je napravljeno. Kazi gde mislis da smo pogresili i mi cemo ispraviti.

srga90
04-10-2015, 00:01
Dusan Anđelković da mu se stavi DL na A
Guy Demel u West Hemu, DR na A
Cheikhou Kouyata osnovna pozicija DM

Ako naletim na još neke greške, editovaću post.

Darcoolio
04-10-2015, 00:12
Koje su im ocene na tim pozicijama u igri?

=Leonidas=
04-10-2015, 02:36
Dusan Anđelković da mu se stavi DL na A
Guy Demel u West Hemu, DR na A
Cheikhou Kouyata osnovna pozicija DM

Ako naletim na još neke greške, editovaću post.

Sad sam pogledao, kod mene u OF-u stoji Andjelkovicu DL na A, kao i Demel-u DR na A.. Samo za Kouyata je bila greska.. Ovu dvojicu sam ispravio odavno.. Bice za update.

Ivan94
04-11-2015, 13:00
Ја сам приметио један баг. Вукашину Јовановићу је само глава бела а ноге и руке црне

Darcoolio
04-11-2015, 13:04
Rečeno je već, nije problem.

alex98ks
04-11-2015, 14:24
Имам једно питање, у чему је разлика између обичног ЈСЛ печа и Нешиног24??

Darcoolio
04-11-2015, 14:26
U pitanju je gejmplej ne peč.
Nešin gejmplej je realniji.

alex98ks
04-11-2015, 14:33
Код мене се не види разлика између та два гејмплеја иако сам преименовао како треба иконицу JSL 2015 - nesa24(нов назив) ..?

Deki kmdz
04-11-2015, 19:32
Sredite i ostale ekipe...npr u Arsenalu nema Bellerin...

Darcoolio
04-11-2015, 20:24
Rečeno je i sređeno je.

Клошар
04-16-2015, 22:47
http://www.dodaj.rs/f/39/b8/3PuoGoea/untitled.png

Darcoolio
04-17-2015, 06:11
Google i muneš taj fajl :)

LudziMNE
04-19-2015, 13:30
Hoce biti jos stadiona ili samo ovo? :)

Darcoolio
04-19-2015, 15:46
To je to.

=Leonidas=
04-19-2015, 20:09
Hoce biti jos stadiona ili samo ovo? :)
Bice, ako napravis neki..

xSil3ntAssasin
04-19-2015, 20:22
Jel bi ste mogli da ubacite man utd 3 dres i da izbacite ne potrebna 2 igraca kellet i el fitouri i da ubacite ove mladje koji stvrano igraju u man utd?

=Leonidas=
04-19-2015, 22:06
Jel bi ste mogli da ubacite man utd 3 dres i da izbacite ne potrebna 2 igraca kellet i el fitouri i da ubacite ove mladje koji stvrano igraju u man utd?

Odradjeno. :)

xSil3ntAssasin
04-19-2015, 22:41
Da li se zna kad izlazi taj edit?

milosdelicPES
04-22-2015, 17:33
Jel mogu da ubacim neki drugi stadium pack u pec ? Ako mogu,gde ga ubacujem i sta treba da odradim :) ?

Darcoolio
04-22-2015, 17:59
Ne može.

=Leonidas=
04-23-2015, 17:35
Da li se zna kad izlazi taj edit?

Imas u info temi..

Iskoo
04-24-2015, 13:02
Zasto kada krenem da palim patch samo mi crn ekran bude kao da se pali al nista posle toga? :helpsmilie:

Darcoolio
04-24-2015, 14:40
Ima rešenje u temi, loše si instalirao peč.

Iskoo
04-24-2015, 18:00
Свака част за грб Косово!

Darcoolio
04-25-2015, 11:30
Ako sve bude išlo kako treba očekujte sledećeg petka update.
http://www.pes-serbia.com/threads/34399-PES-Serbia.com-Patch-JSL-2015-Info-tema?p=1365518&viewfull=1#post1365518

Jovan Calic
04-26-2015, 12:48
Ljudi kad ce taj UPDATE? Inace SUPER ste,patch je extra SAMO NAPRED MOMCI!!! :clap2: :thumbup::thumbup1::thumbup::thumbup:

Darcoolio
04-26-2015, 14:02
1. maj.

xSil3ntAssasin
04-26-2015, 19:43
hoce li biti ubaceno stadioni za strane timove npr u spaniji nemaju stadioni za sve timove?

Darcoolio
04-26-2015, 19:55
Neće pošto ne postoje svi, a i ono što postoji je otužno.

BazZa
05-01-2015, 20:18
Pogresni dresovi su Jang Bojsu koliko sam primetio, ostalo nisam uocio da ima gresaka.

Darcoolio
05-01-2015, 20:52
proverićemo, pravimo listu za v3.

tikazv
05-01-2015, 22:04
Veliki pozdrav za ekipu JSL-a, i molim Vas ne osvrćite se na pitanja tipa da li će biti ili neće biti. Vama svaka čast na dosadašnjem trudu, i do sada ste mnogo uradili za nas pesoholičare, a sve ostalo što uradite u update-u, hvala Vam. Neki možda ne znaju da Vi ulažete veliki trud da nam omogućite što bolji peč, pa Vas zamaraju pitanjima tipa "da li može ili ne može itd...". Slažem se da Vam šaljemo sugestije , ovaj igrač nije više u tom timu ili je prešao u drugi tim, i tako nešto slično, ali nek bude na Vama konačno izgled peča, tj. Vi se majstori pitate, a ne mi koji čekamo da nam izbacite gotov peč, pa mi posle komentarišemo. Nedajte to nikome, budite JSL majtori kao i do sada, a nama samo ostavite da dajemo sugestije...

=Leonidas=
05-01-2015, 22:07
Veliki pozdrav za ekipu JSL-a, i molim Vas ne osvrćite se na pitanja tipa da li će biti ili neće biti. Vama svaka čast na dosadašnjem trudu, i do sada ste mnogo uradili za nas pesoholičare, a sve ostalo što uradite u update-u, hvala Vam. Neki možda ne znaju da Vi ulažete veliki trud da nam omogućite što bolji peč, pa Vas zamaraju pitanjima tipa "da li može ili ne može itd...". Slažem se da Vam šaljemo sugestije , ovaj igrač nije više u tom timu ili je prešao u drugi tim, i tako nešto slično, ali nek bude na Vama konačno izgled peča, tj. Vi se majstori pitate, a ne mi koji čekamo da nam izbacite gotov peč, pa mi posle komentarišemo. Nedajte to nikome, budite JSL majtori kao i do sada, a nama samo ostavite da dajemo sugestije...

Hvala na lepom misljenju. Naravno da ne usvajamo sve, vec sami donosimo odluku. Ako procenimo da to treba tako, donosimo, a ako ne onda preskocimo. Pozdrav.

Darcoolio
05-01-2015, 22:20

živ bio :)

Nefi07
05-01-2015, 22:30
Prvi utisak je fantastičan! Bravo, momci samo tako nastavite i srećno u daljem radu. Jedino posle prve tekme što mogu da kažem su samo pohvale i divljenje. Ako primetim greške reći ću, ali mislim da ih gotovo i nema. Predlog jedino za update je da ako je ikako moguće napravite tanje linije kod ofsajda i jos neku facu boljim igračima napr. Lukaču, inače facemakeri odlični samo kad bi ih bilo više radili bi oni opuštenije i više, uostalom znate vi sve to i sami. Veliki pozdrav za celu ekipu.

7,8puta
05-02-2015, 10:36
Jel se jos nekom desava da stalno izbacuje eror "crc file exe file broken" znaci evo upravo skidam peti put iznova i iznova i dalje imam problem

Darcoolio
05-02-2015, 10:40
promeni browser i ugasi antivirus

7,8puta
05-02-2015, 11:27
mislim ne kontam...promenio skinuo prvo preko chroma,posle preko explorera,gasio ne gasio AV, promenio program za raspakivanje i kako god okrenem na 99% raspakivanja mi izadje poruka "crc failed" i raspakuje on nekako medjutim kad pokrenem instalaciju on mi naravno posle par minuta izbaci error.

Darcoolio
05-02-2015, 12:00
Ako mi veruješ ja još manje, x njih su instalirali, sve je ok, a mahom su imali problem sa AV ili pretraživačem i kad je prethodna verzija bila u pitanju.

7,8puta
05-02-2015, 12:04
Ne znam zaista,imao sam i prethodnu verziju isti problem,ali sam resio i to vrlo brzo,sad ne znam sta je. Nekako sam inace otpakovao delove,medjutim pokrenem instalaciju a ono

http://www.dodaj.rs/?3r/bw/1Mi5HCro/untitled.jpg

isao sam na ignore i vratilo mi sve na default verziju igre sa north london i ostalim. Ako neko zna resenje,neka javi.

=Leonidas=
05-02-2015, 12:31
Ne znam zaista,imao sam i prethodnu verziju isti problem,ali sam resio i to vrlo brzo,sad ne znam sta je. Nekako sam inace otpakovao delove,medjutim pokrenem instalaciju a ono

http://www.dodaj.rs/?3r/bw/1Mi5HCro/untitled.jpg

isao sam na ignore i vratilo mi sve na default verziju igre sa north london i ostalim. Ako neko zna resenje,neka javi.
Kazes resio si problem prethodne verzije? Da li si imao face igraca u pecu? Uzmi i obrisi fajl iz downpack-a JSL15_facesV2. Znaci samo v2 i nista vise. Pa probaj da udjes..

Darcoolio
05-02-2015, 12:43
Nije do toga Nikola, liku drnda i download, jedino da pokrene kao admin ili skine preko mozile, ne znam.

=Leonidas=
05-02-2015, 12:46
Mislio sam da se desila neka greska pri instalaciji i da je taj fajl corupted.. Nije sigurno do nas, do tebe je nesto..

7,8puta
05-02-2015, 15:37
obrisao sam pes,pa cu ga ponovo instalirati pa ponovo v1,pa v2,pa cu videti...

=Leonidas=
05-02-2015, 15:48
obrisao sam pes,pa cu ga ponovo instalirati pa ponovo v1,pa v2,pa cu videti...

Ajde pa javi ako si resio..

ДејанР
05-02-2015, 15:50
Покренут ти је ПЕС. Појавило ми се исто то, хтио сам да убацим на форум и фотографију, али онда опазих да ми је остао покренут пес.
Иди на старт, затим куцај "view running processes with task manager" нађи ПЕС и иди оно End process, па тек онда покрени инсталацију.

Mishiken
05-02-2015, 16:54
Zanima me da li je vasa ideja bila da se ne dobijaju pare od ulaznica u ML ili je neka greska ? :)

Darcoolio
05-02-2015, 16:57
Iskreno, nemam pojma ni da može to da se uradi, tako da nije do nas.

=Leonidas=
05-02-2015, 16:59
Zanima me da li je vasa ideja bila da se ne dobijaju pare od ulaznica u ML ili je neka greska ? :)

Nije nasa. Ne postoji alat koji moze da menja budzet u ML kao i koliko koji igrac kosta, a jos manje to za utakmice..

Mishiken
05-02-2015, 17:06
Nije nasa. Ne postoji alat koji moze da menja budzet u ML kao i koliko koji igrac kosta, a jos manje to za utakmice..

Ne znam do cega je onda... da li posle tog fix-a za partizanov i zvezdin stadion u ML igrica ne registruje da igram kod kuce?.. jer svaki put kad odigram kao domacin pise Gate receipts 0. Cudno da se samo meni to desilo :/

=Leonidas=
05-02-2015, 17:18
Ne znam do cega je onda... da li posle tog fix-a za partizanov i zvezdin stadion u ML igrica ne registruje da igram kod kuce?.. jer svaki put kad odigram kao domacin pise Gate receipts 0. Cudno da se samo meni to desilo :/

Da li si instalirao novi update- V2? Ako jesi, instaliraj ponovo i pazi gde ga instaliras..

Darcoolio
05-02-2015, 17:37
Probaj da staviš Konami stadion kao domaći pa vidi, možda je do custom stadiona.
A alat za budžet postoji, samo što menja budžet sključivo, ništa više.

Mishiken
05-02-2015, 17:41
Da li si instalirao novi update- V2? Ako jesi, instaliraj ponovo i pazi gde ga instaliras..

V2 sam instalirao preko prve verzije u .../KONAMI/Pro Evolution Soccer 2015 gde mi je i instaliran pes.. sve sto se tice patch-a je kao sto je i napisano i super osim ovog malog detalja :)

=Leonidas=
05-02-2015, 17:42
Ma to je bzvz alat.. Kakav je to alat, promenis budzet a igracima cena ista.. Kad je bal nek' je maskenbal..