PDA

View Full Version : Moj prijedlog

skicha
01-10-2007, 19:31
Mozda ce zvucati malo nesvatljivo ali ,moj jos jedan prijedlog je : Trazenje igraca od svoga suigraca loptu ka npr. Jednu ruku gore i trcati ;) , drugo obadvije ruke pokraj sebe ispruzene ka dole :ptdr:. Eto to je moj prijedlog. Hvala. :clap: :clap:

cufte
01-22-2007, 07:27
Pazi i nisu ti neki predlozi. Nema potrebe da igrac trazi loptu kada se ubacuje, jednostavno prati svoje igrace na radaru, a mozda ti pomogne i l2.
A shto se tice ruku, stvarno smeshan predlog, pa kako ti mislish da igrac trci sa spustenim rukama ispruzenim ka dole?

harambasha
01-22-2007, 14:11
to vec postoji medjutim radi samo kad igras sa fixovanim kursorom ili dva igraca u istom timu (ne znam tacno na koje dugme, ali pogledaj u command listu).....

kepke90
01-22-2007, 20:32
drzis dugme za menjanje igraca (u napadu) (to je dugme koje drzis prilikom izvodjenja loba, samo sad umesto shot, pritisnes pass) i pritisnes dodavanje i igrac kod kog je bila lopta predaje loptu najblizem igracu i trci dalje cekajuci povratnu.

akiman
01-25-2007, 14:51
a zashto bi pocinjao dupli? Zar nije bolje da pritisnes dugme i igrac pocne da utrcava? Sem toga kada kreces na dupli ne daje bash najpreciznije loptu i daje je u noge iz prostog razloga - da se izvede dupli. A ovo je mnogo laksa varijanta, bar za mene.
Dobar predlog!