PDA

View Full Version : Instrukcije za nastavak lige

Stević
09-22-2014, 21:49
Dragi članovi CTL porodice, a i svi oni koji žele da postanu deo iste, zamolio bih vas da odvojite par minuta Vašeg vremena i pročitate upute kako bi nastavili takmičenje u najboljoj PES6 ligi na svetu.

Dakle, poželjno bi bilo da svako od nas uplati 500 dinara (naravno u skladu sa mogućnostima može i više) na račun organizatora i uma koji stoji iza ove lige, Sly-a (http://www.pes-serbia.com/members/10361-Slyz).Svi punoletni članovi lige se smatraju obaveznim da uplate taj novac kako bi stekli pravo igranja u ligi, dok maloletni učesnici trebaju samo da prođu kroz test utakmice, bez uplata.
Za sve potrebne informacije o načinu uplate obratite se Sly-u na PM ili garenu.

Ja kao član ove lige bih vas zamolio da izvršite uplate pre svega u skladu sa mogućnostima, ali najbolje bi bilo do polovine oktobra da se zna neki okvirni broj uplata, a samim tim i učesnika. Takođe napominjem da nam Sly nije dao nikakve upute o ovoj temi, te smo mi uz dogovor na Gareni samoinicijativno pokrenilu plan nastavka lige. Ako sam nešto pogrešno napisao izvinite, ali mislim da je to kratko i jasno za početak. U slučaju primedbi i saveta slobodno pišite u ovu temu. Takođe bi zamolio sve koji uplate da se jave ovde i da napravimo spisak uplata (ne morate otkrivati količinu novca ako ne želite).

SLY EDIT POST:

Hvala Stevicu na pokrenutoj akciji, ali mnogo bitniji post je ovaj ovde: http://www.pes-serbia.com/threads/33369-Instrukcije-za-nastavak-lige?p=1306968&viewfull=1#post1306968
Donacije su dobrovoljne prirode! ali naravno mali broj donacija na godisnjem nivou ne donosi nastavak lige!

Amokachi
09-23-2014, 01:43
Javili su mi na fb da pogledam ovo. Mada sam rekao kulgangu kad smo pricali, evo i ovdje da ponovim. Izgubio sam zelju za pobjedom, svoj ego sam zadovoljio u sudaru sa vama koji ste najbolji sto se tice pes-a. Nemam ga ni instaliranog na kompu, jer ne zelim da me tjera opet da ulazim u pricu oko igre. FIFU sam narucio i to je ono sto ce dijelom ospuniti prazninu koju pes6onlie ostavlja. Jedino kako bih igrao ligu je uz garanciju da ce ona trajati duze od 3,4sezone. To ne moze niko da garantuje...a ja jednostavno iz iskustva znam da je to nemoguce. Pricao sam o tome. Sa dva covjeka sam imao dil da im posaljem novac da sly uplate. Nijedan od njih se nije javio, da ne imenujem. Ako skupite nesto kesa javite mi poslacu 20-30e posle 5.u mjesecu. Iz respekta prema svima vama... Jer kolko god mi neki isli na ***** i koliko god ja nekima isao na *****, postovanje i repekt je uvijek postojao. Pozdrav.

dzoni94bg
09-23-2014, 07:56
Meni je stvarno zao, ali ja nisam neko ko moze da novac da bi se liga nastavila, jednostavno nema se para, a zelim vam svima koji ste pokrenuli ovu akciju da uspete u njoj i da na kraju nastavite ligu. POZDRAV :)

Kool & Gang
09-23-2014, 09:28
evo, ja sam uplatio

nakalmiki
09-23-2014, 09:48
I ja sam upravo uplatio

MIKI_NS
09-23-2014, 13:53
Ajde da u ovoj temi ne pricamo o tome ko nece vise da igra ili ko nema, neka tema bude samo za prijavu, ko je uplatio nek prijavi i to je to.

Atlantis
09-23-2014, 14:07
Uplacujem u toku dana 1000din. Ne mislim da igram niti ocekujem da cu ikada igrati CTL ponovo.

Zasto onda uplacujem?

1. Zato sto toliko svako od nas potrosi jedno vece u gradu. Ako ne mogu da izdvojim toliko sa strane za godinu dana a imam preko 20god. ja bih se stvarno zapitao sta ja trazim u zivotu. Nekada su ljudi kupovali originalni PES6 da bi se igrali, znate...

Ne znam za vas, ali mislim da sva prijateljstva, zabava i uzbudjenje koje vam CTL godinama donosi vredi vise nego dve gurmanske pljeskavice...

2. Zato sto je steta da nesto sa tradicijom i kvalitetom propadne a da kojekakve bzvz lige skupljaju ljude na ustrb toga. Neka to bude prosta donacija bez ikakvog uslovljavanja.

I ono najvaznije. Za sve ljude iz BiH - u toku dana cu pribaviti ziro-racun od prijatelja na koji mozete uplatiti zeljeni iznos. Da Sly ne bi cekao ja cu po prijemu tog novca isti uplatiti njemu na racun a kasnije pokupiti to sto ste uplatili. Dobicete sliku uplatnice sa pecatom kao dokaz da niste prevareni.

Toliko od mene.

elcapiteno7
09-23-2014, 14:39
Ako može neko da odgovori do kada trebamo sakupiti pare, ja ću dati 100% ali kada bude sljedeća plata. Znam da mi dosta vas neće povjerovati, ali ova plata koju sam dobio otišla na registraciju auta i pa rata koje imam, tako da u narednih mjesec dana ne mogu dati :(

noviice
09-23-2014, 15:09
Evo dokaza da sam jos jednom uplatio iako sam dao i prvi put najvise a ova uplata je samo pokusaj da vas koji nemate ili ste lenji ili necete samo malo volje i malo love unesete u nasu zabavu pa majku mu u javnoj kuci cete dati 100 evra a ovde ne mozete ni 5 a hocete da se j4buckate za dz :)

odvojite parce pice (ionako skoro svi imamo visak kilograma :) ) ili jedno ladno pivce vi koji smatrate da je mnogo dati 1000 dindzi a vi koji mozete da date ....pa ajde dajte uplatite ...dosta praznih prica ;)

http://i60.tinypic.com/i5zrk3.jpg

nakalmiki
09-23-2014, 15:09
Atlantis je dao za tebe i dzonija ...

Slyz
09-23-2014, 15:16
Zamolio bi sve koji zele da igraju CTL ligu, da procitaju ovu temu: http://www.pes-serbia.com/threads/31687-DONACIJE-CTL-lige

Dakle uopste nije bitno da li imate da donirate ili zelite da donirate, bitno je da li zelite da igrate CTL onako kako pravila CTL-a nalazu.

Ne zelim da neko misli da ja ovde skupljam neki harac ili postavljam ultimatume!
Ljudi, ****m mu mater, poslednji put pricam, poslednji put ponavljam:

Donacije su slobodna volja Vas učesnika da novčano nagradite i dodatno motivisete Admina lige za pravljenje, organizovanje i održavanje CTL lige, koja traje još od 2009. godine, dakle na vama je da Vašom voljom donirate (apsolutno nikoga ne teram, naročito ne one koji nemaju posao) i da na taj način nagradite, pomognete i produžite rad CTL lige.

Verujte mi da necu ponoviti ovih par redova opet. Dakle skapirajte, nije clanarina, sve je dobrovoljno i treba da doniraju samo oni koji imaju, tj. rade.
Ovde nas ima mnogo sa 30+ , 25+ godina, takvi bi trebalo da doniraju, a vi momci sto ste mladji, sto studirate i jos uvek nemate posao itd. vi treba samo da igrate i uzivate kako CTL pravilnik nalaze.

@Amokaci

Niko ne garantuje, ali ako se vas 10-15 organizuje pa donira za pola godine, pa drugih 10-15 za drugi deo godine, naravno da ce liga trajati...

@mirsad_bug

Ne postoji rok, niti ce ikad postojati :)
Dakle svi mozete da igrate, donirali ili ne, a ko zeli i ko moze da donira, moze to da ucini kad god pozeli.

@CTL-ovci

Ja cu imati listu donacija kod sebe u ekselu, imacete pogodnosti u smislu da vam izadjem u susret sto se tice estetike ili da pak vi prvi dobijete listu igraca za draft itd...
necete imati nikakve druge pogodnosti koje vas mogu isticati u odnosu na ostale igrace ctl-a (koji nisu donirali).

Dakle, svi mogu da igraju. Nije bitno da li ste ili niste donirali.

Razmotricemo jos jednom da li mogu neki stariji ligasi da se vrate, uz odredjene "uslove njihovog ponasanja".
Probajte da razglasite ljudima koje poznajete, (ukoliko ne prate forum) da cemo se igrati i dalje, pa da se jave da li igraju ili ne. (Cuvacemo timove za one standardne koji nisu tu trenutno ili nisu u toku...)

i jos jednom,
CTL donacije, nisu obavezne, ko zeli da donira nek donira onda kada moze i kada izrazi zelju za doniranjem, dakle sve je vasa slobodna volja,
a moja slobodna volja je, da ne vodim CTL ligu ako me ko prosle godine nagrade dva coveka, pa onda jos njih 5..... (dakle 7 od 50)
Dakle CTL ce trajati, to je moje obecanje svima vama, ljudima koji postuju mene i moj trud, rad i vreme koje sam potrosio da ova liga postane ovakva i traje ovoliko. (5 god.)

Nadam se da ste sad sve razumeli.
Ocistite prasinu sa dzojstika ;)

Mourinho`Legio
09-23-2014, 15:23
Bolji vijest nisam mogao cut ide lova i naocale za slya zastitne da covjek nebi s**** oci dok pravi razne linije po dresovima koje mi nezahvalna govna non stop trazimo...
Na poslu sam banke vec ne rade sutra novi dan nova slyeva nafaka ...

Novice a gdje pecat ?? :-D

Slyz
09-23-2014, 15:38
Bolji vijest nisam mogao cut ide lova i naocale za slya zastitne da covjek nebi s**** oci dok pravi razne linije po dresovima koje mi nezahvalna govna non stop trazimo...
Na poslu sam banke vec ne rade sutra novi dan nova slyeva nafaka ...

Novice a gdje pecat ?? :-D

Gde si bio juce? :D
Juce sam odradio pregled (ozbiljan sam), uzeo cvike za rad na kompu, skup ram...skupa stakla...

imam 0.25 i 0.5 na daljinu sam slab ;)

LimaMc
09-23-2014, 16:09
Uplaceno [emoji6]

Filkaja
09-23-2014, 16:56
Uplaceno ;)

Ziv bio Slyz ;)

joesampion
09-23-2014, 19:27
Uplaceno

stefboy202
09-24-2014, 14:08
Уплаћено. :)

Atlantis
09-25-2014, 13:31
Uplatio sa zakasnjenjem, iskrsle obaveze, ali ispade OK - video novicin iznos, pa da 'zaokruzimo' :)

Mada znam da Slyu iznos nije vazan. Bitan je momenat uplate. Verujem da bi mu vise znacilo da 50 vas uplati 100din nego 5 ljudi po 1000.

Sto se tice BiH uplata drugar mi se javlja u toku dana sa racunom, samo da ga otvori.

Drzite se i srecno dalje sa ligom!

Mihajlo_KL
09-25-2014, 14:39
Uplatio sa zakasnjenjem, iskrsle obaveze, ali ispade OK - video novicin iznos, pa da 'zaokruzimo' :)

Mada znam da Slyu iznos nije vazan. Bitan je momenat uplate. Verujem da bi mu vise znacilo da 50 vas uplati 100din nego 5 ljudi po 1000.

Sto se tice BiH uplata drugar mi se javlja u toku dana sa racunom, samo da ga otvori.

Drzite se i srecno dalje sa ligom!

Rece mi Sly da je Legio zaduzen oko Paypala. Nek ostavi adresu

Уплаћено. :)

Pa jeb se sto mi nisi javio da si placao? Jesi ti to otisao u Srbiju?

Mourinho`Legio
09-25-2014, 15:06
A mislim da je atlantis ovim zasluzio povratak .. nije nase da diskutujemo... al covjek nakon svega osto vjeran ctlu :-) a svi mi prqvimo gluposti ponekad...

Sto se tice paypala cekajte dok skontamo sly i ja kako slat s najmanjom provizijom ... jer provizija je i vise nego velka za Ino slanje novca ...

Ako neko ima neke ideje , ja sam savjetovo autobusom ili na racun kladionice al izgleda kladionice nisu iste u bih i srbiji...ako ni islo racunom onda meni bosanci na paypal a ja slyu rqcunom... s tim da se dogovorimo oko troskova koje banka sebi uzima...

stefboy202
09-25-2014, 15:14
Pa jeb se sto mi nisi javio da si placao? Jesi ti to otisao u Srbiju?
У Београду сам већ дуже време, полажем испите. http://www.pes-serbia.com/images/smilies/biggrin23.gif

Што се тиче донација из БиХ...

Ја имам отворен жиро рачун у Комерцијалној банци у БиХ, тако да сви они из БиХ који желе да донирају и имају Комерцијалну банку у близини, могу то да учине уплатом на мој жиро рачун, а ја бих затим новац уплатио на Слајев жиро рачун. :)

Mourinho`Legio
09-25-2014, 15:24
Ajde legendo na pm posalji sve sto je vezano za tvoj racun

stefboy202
09-25-2014, 15:49
Сви они из БиХ који желе да донирају, а имају у близини Комерцијалну банку, нека ми се јаве путем приватне поруке. :)

Mihajlo_KL
09-25-2014, 19:35
Ovako je najbolje preko stefboya. Komercijalna banka je ista u BIH i Srbiji tako da je lako. Ja imam u BL tako da cemo srediti to. Ostali koji nisu iz BL a nemaju komercijalnu banku mogu meni poslati nekako, wwin najbolje ja cu Stefiju i on nek salje kod gospodina :D

Amokachi
09-25-2014, 20:13
Aaa to i ja imam ovamo! Komercijalna ad Budva.

stefboy202
09-25-2014, 20:49
Да, само је проблем то што сам ја заведен у систему Комерцијалне Банке која се налази на територији БиХ, што значи да се уплате на тај жиро рачун могу вршити само са територије БиХ, док исплату новца преко дебитне картице могу да обавим у свакој земљи у којој се налази банкомат Комерцијалне банке.

Atlantis
09-26-2014, 11:46
@stefboy: pa super, to je mnogo jednostavnije, samo proveri da ti kom. banka ne uzima neku proviziju za isplatu u inostranstvu.

Javi se Hericu za racun posto me je kontaktirao vec.

Mihajlo_KL
09-26-2014, 12:01
Samo nek neko vidi za Pay Pal to nam treba.

Evra iz Italije salje mnogo novaca pa nam treba :D

Danijel 10
09-29-2014, 18:22
Uplacena kinta na racun cika Slyja... ;)

Victory
10-07-2014, 20:49
Uplaćeno danas za Shox i mene. :)

TheKop
10-08-2014, 19:08
Uplatio danas za Herica i za sebe. ;)

stefboy202
10-11-2014, 23:40
Они који су ми се јавили за донације из БиХ, а извршили су уплату, нека не забораве да ми пошаљу поруку са сумом новца коју су уплатили.

MIKI_NS
10-15-2014, 12:41
Konacno i ja uplatio :)

http://www.dodaj.rs/t/1Z/H1/3lRQ7XuM/20141015133506.jpg (http://www.dodaj.rs/?1Z/H1/3lRQ7XuM/20141015133506.jpg)

Panchev
11-05-2014, 14:41
Napokon sam izvrsio uplatu. Stefboy, ocekuj sliku :)

Slyz
05-23-2015, 11:46
Samo nek neko vidi za Pay Pal to nam treba.

Evra iz Italije salje mnogo novaca pa nam treba :D

Radi i Pejpal za Srbiju, probao Chopke da mi posalje, uspeo.
Prosle godine pejpal nije radio, pa eto imate i tu opciju.