PDA

View Full Version : Pravimo sebe u PESu

Shollym
05-31-2014, 14:31
Napravite svako sebe u igrici i ubacite se u svoj tim koji vodite, pa cu ja sve vas ubaciti u SPML patch u neke 2 ekipe koje cemo koristiti za za'ebanciju.

Sablon po kome treba da se napravite:

- ime - isto kao vas nick na forumu (eventualno nick sa servera)
- visina, tezina, godine i svoj izgled (facu) - uradite sami u edit mode
- pozicija u timu i ocene - sto se tice ocena, skinite OF gde sam ja sebe uradio, pa na osnovu mojih ocena uradite sebe da li losije da li bolje, to sami procenite na osnovu svoje fudbalske ili pivopijske karijere :)

- kada "se uradite" okacite option file na www.sendspace.com kao sto sam ja uradio i postavite ovde u temi.
usput napisite da li ste trenirali fudbal, koliko godina i koliko uspesno (utice vam na ocene), i da li ste trenirali druge sportove, koliko godina

Ocene ce nakon fudbalice koja se odigra u julu biti apdejtovane, svakome po zasluzi :D::

Shollym
05-31-2014, 14:31
Shollym:
option file sa mnom u ekipi Lokomotive:
http://www.sendspace.com/file/y69130

pozicija - CF

- trenirao fudbal oko 2 godine, kosarku 5-6, igrao za faks studentsku ligu (osnovao fudbalski tim Filoloskog fakulteta, i uveo isti u Prvu studentsku ligu (nije uopste bilo lako majke mi), najbolji strelac u istoriji svog fakulteta (valjda jos uvek :D). Na fudbalici sa forumasima pre 4-5 godina pokazao zavidno fudbalsko umece, trenutno u padu forme i kondicije, ali sut i dalje sluzi :ave:

Bejn 93
05-31-2014, 15:57
Shollym je pravi joga bonito igrac, ako se okupimo na adi videcete :D Igrac poput Adebayora :D

Darcoolio
05-31-2014, 16:08
Bez kose liči malo na Šeldona.

Shollym
05-31-2014, 19:03
a to je faca od Van Bommela, lici na mene jedno 90% zato nikad nisam cimao nekog facemakera da me napravi

p.s. Bane Gattuso :D

iv1989
05-31-2014, 19:11
Kako da krenem pravim igraca?

Savke SD
05-31-2014, 19:28
Bravo Shollyme, pre kada sam pisao da se svi napravimo i ubacimo u dva tri tima onako iz zezancije niko me nije shvatao ozbiljno, ekstra sto si pokrenuo ovo. :) Moj predlog je da napravis tri tima, jedan za igrace iz prve lige, drugi za igrace druge lige i tako i za trecu, pa kad neko ispadne iz prve ide odma u 2. Malo za zezanje. :D

Edit: Neka mi se javi neko ko zna da pravi face. :D

Bejn 93
05-31-2014, 22:57
p.s. Bane Gattuso :D

Pohvala je za mene biti Gatuzo :D Mozda sam vise - http://www.dodaj.rs/f/3M/F8/II9HV1B/th.jpg :001_tongue::001_tongue::001_tongue:

SIR ALEX
05-31-2014, 22:59
Koji si ti onda divljak, ja necu sa tobom da igram fudbal :D

Bejn 93
05-31-2014, 23:37
Koji si ti onda divljak, ja necu sa tobom da igram fudbal :D

Sala, posalica, ja takve mrzim :) Sta se pecas :slap::lol:

dado zd
06-01-2014, 12:47
imam osjecaj da nece biti golmana ni stopera..svi su nap
adaci :-D
al ako je gatusso tu i netrebaju :-p

Pantela36
06-01-2014, 14:17
Ja sam stoper ! :D Treniram fudbal aktivno vec 7 godina, necu da se hvalim sad ovde videcete me kad budem doso :D I ja sam slican kao baneee, volim ostar fudbal, ostrvski fudbal, ne volim spance, da ne bude da vas nisam napomenuo posle ! :D

holajuniorpes
06-01-2014, 14:49
Eh kad shollym ima sa 30godina Stamina 81 onda mi mladi ispod 85 nista :D A takodje i za TopSpeed - 194cm a 81speed :D HAHA

Filkaja
06-01-2014, 16:03
Eh kad shollym ima sa 30godina Stamina 81 onda mi mladi ispod 85 nista :D A takodje i za TopSpeed - 194cm a 81speed :D HAHA

onda ja imam speed 99 :D

Prijam
06-01-2014, 16:18
Zasto neko ko je visok ne bi mogao biti brz? Dug korak, jos ako je taj neko nesto trenirao, pa ima razvijenu motoriku. Svi uslovi da bude brz. Ne moze biti startan, to je ubrzanje u pes. Ali brz moze biti prilicno.

ssoonnee
06-01-2014, 16:55
imam osjecaj da nece biti golmana ni stopera..svi su nap
adaci :-D
al ako je gatusso tu i netrebaju :-p

Imate i golmana ali sam to odavno batalio inace me svojevremeno krasio refleks kao u Smajhela sad sam ala Bajko samo sa normalnom frizurom :D
P.S. ja cu da uzmem Bajkove ocene samo da smanjim po 5 svaku i godine stavim moje i visinu i to je to

Admin SPML
06-02-2014, 08:48
Pocnite sa pravljenjem sebe i kacite option file gde se napravite.

Filkaja
06-02-2014, 14:54
Filkaja:
option file sa mnom u ekipi Sosijedada:
http://www.sendspace.com/file/qi5doi

pozicija - CF

Trenirao sam kratko nesto fudbal kad sam bio mali ,uvek sam igrao za skolu i to al nikad nisam hteo da se obavezujem treningom i to (zato sam propali fudbaler :D) i sada igram aktivno po balonima,skolama itd..
Inace sport gde sam najvise da kazemo dogurao jeste stoni tenis,aktivno sam trenirao 2 godine i igrao KG Storek III Ligu za Ekonomsku ,i kada smo usli u drugu ligu ja sam prestao (zbog skole i dosadnog trenera) po neki put sam imao nedelju dana trening od 22h do 02h u prostorijama skole zamislite al nas je izrabljivao :D.I kosarku sam trenirao mesec dana playa sam igrao i dan danas obaozavam basket da igram ...I eto ako izuzmemo stoni tenis fudbal nekako najbolje igram i tu sve zasnivam na brzini kao sto se vidi i po ocenama (Inace zovu me messi zbog stila kako igram :D) ne prija mi poneki put al dobro :D....

Ako bog da da dodjem i ja na to okupljanje pa da igramo ceo dan,al tesko....

p.s. naravno stavite mi #10

Savke SD
06-02-2014, 15:10
Filkaja uporedi tvoje ocene i Shollymove, malo si se precenio za dve godine. :D Kakve onda da stavimo mi sto treniramo 14 godina. :D (lepa ti je frizura) :D

Doktor90
06-02-2014, 15:21
Doktor:
option file sa mnom u ekipi Bologne: http://www.sendspace.com/file/fdv5a5

Trenirao sam fudbal kao klinac u pionirima, kadetima... Bio sam perspektivan ali sam sa aktivnim treninzima prestao negde u trecoj godini srednje skole. Onda sam igrao fudbal za klub iz mog mesta u beton ligi na pozicijama CF, SS kao i oba krila, krase me brzina, startnost i brz prvi korak. Moj klub se nazalost zatvorio posle 50 godina duge tradicije, bukvalno svi iz mog mesta otisli u inostranstvo, gradove itt (standarno za nasu zemlju) tako da vec godinu ipo dana ne igram fudbal, samo ponekad sa klincima od 12-13 godina iz zezanja :D . Igrao sam rukomet za skolu, a poslednje sto sam trenirao je kick-box dve pune godine i to sam batalio zbog obrazovanja i potrage za boljim zivotom "preko grane".

Filkaja
06-02-2014, 15:36
Filkaja uporedi tvoje ocene i Shollymove, malo si se precenio za dve godine. :D Kakve onda da stavimo mi sto treniramo 14 godina. :D (lepa ti je frizura) :D

pa za brzinu i dribling mislim da mi je ok ,a ove ostale sam lupao,nek smanji shollym koliko on misli da treba,samo mi je dribbling agility i speed bitan :D

sa frizurom sam se igrao malo :D

SIR ALEX
06-02-2014, 16:20
Sir Alex
Option file sa mnom u ekipi Svonsija: http://www.sendspace.com/file/dkzebj

Trenirao sam fudbal 2 sezone i mogu vam reci da mi nikad nije isao preterano veliki fudbal. Igrao sam na poziciji zadnjeg veznog, bez mnogo pametovanja, znao sam samo da kvarim protivnicku igru.
Volim da igram mali fudbal i igram ga kad god stignem..
Nisam neki kvalitetan igrac kao sto se moze videti po ocenama ali mogu da se pohvalim time da me je trenirao ovaj covek:
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201101/62630/the-legend-himself-li.jpg

Savke SD
06-02-2014, 17:06
Izvini Dragane nisam te prepoznao. :D

tiho88
06-02-2014, 18:12
Tiho88

ovako nisam neki za te stvari .. ako je neko voljan da mene napravi odlicno ako ne jbg ja cu vam sebe opisat pa vi stavite ocijene sto se face tice moze sve sam da nisam crnac :D
E ovako trenirao sam 12godina nogomet sve dok nisam za**** koljeno prije 2 godine tako da ako i dodem na okupljanje meni pripremite gajbu jelena :D.. Pozicija mi je DMF desna noga. Nikad nisam bio od onih koji ce rijesit utakmicu požrtvovnost i srce na terenu su mi bili jaca strana nikad odustajo uvijek do kraja.. U kadetima sam cak igrao za Velebit iz benkovca dok su seniori bili 3liga.. kad sam ja dosao u seniore to su uglavnom blie zupaniske lige uvijek standardan.. znaci ja sam nesto tipa ognjen vukojevic haha di njega nade ne znam ni ja al ugl takav tip visina 184 tezina 74 ( ako treba duzina kite stavi 25 :p ) naravno i za skolu sam igrao dok sam bio u osnovnoj i rukomet i kosarku.. i takoo

dado zd
06-02-2014, 21:07
Tiho88

ovako nisam neki za te stvari .. ako je neko voljan da mene napravi odlicno ako ne jbg ja cu vam sebe opisat pa vi stavite ocijene sto se face tice moze sve sam da nisam crnac :D
E ovako trenirao sam 12godina nogomet sve dok nisam za**** koljeno prije 2 godine tako da ako i dodem na okupljanje meni pripremite gajbu jelena :D.. Pozicija mi je DMF desna noga. Nikad nisam bio od onih koji ce rijesit utakmicu požrtvovnost i srce na terenu su mi bili jaca strana nikad odustajo uvijek do kraja.. U kadetima sam cak igrao za Velebit iz benkovca dok su seniori bili 3liga.. kad sam ja dosao u seniore to su uglavnom blie zupaniske lige uvijek standardan.. znaci ja sam nesto tipa ognjen vukojevic haha di njega nade ne znam ni ja al ugl takav tip visina 184 tezina 74 ( ako treba duzina kite stavi 25 :p ) naravno i za skolu sam igrao dok sam bio u osnovnoj i rukomet i kosarku.. i takoo

uuuuu bilo je to davno prije 26 god al kad sam znao jednom,napravit cu te opet...:tongue_smilie: :w00t:

Prijam
06-02-2014, 22:20
Prijam - zadnji vezni, stoper, centralni vezni.
http://www.sendspace.com/file/p5y7dw

Trenirao sam fudbal od 6. godine pa sve do 18-19 aktivno. Igrao za Mladost(PG), pa onda za Buducnost. Bio sam i kapiten dvije sezone. Pozivan sam za kadetsku repku SCG, ali nikad nismo igrali protiv nikog. Nas 30+ izmedju sebe imali meceve i pripreme. Odigrao sam i za prvi tim 3 utakmice(prijateljske). Prekinuo sam sa velikim fudbalom na nagovor roditelja. Imala je uticaja i teska povreda druga iz ekipe, danas kuma mi. Sad igram mali fudbal za Studenski centar. Ali ono, igram kad mogu, sramota me da nekom uzimam minute a ne treniram sa njima. U nedjelji trcim najmanje 4 puta, tako da sam spreman za jedno poluvrijeme velikog fudbala, mozda. Ne znam ko mi se smijao od vas kad sam rekao odoh na trcanje pa na pivo :)
Ovako sam jako druzeljubiv, pozitivan, flegma lik, tesko se iznerviram. Ali na fudbalu sam posve drugi tip covjeka.
Sto se ocjena tice, nisam vican tome. To moze da isprave ovi koji ce to raditi. Ono sto je bitno da znaju je da sleper me ne moze pomjeriti kad sam na lopti(kad zagradim), niti mi je uzeti. Sad mali fudbal igram tako, sidrasa igram i u odbrani flaster na najboljem igracu protivnika(strijelcu). U jednoj sezoni sam od 107 golova mog kluba dao 12(sa pozicije zadnjeg veznog) od toga 9 glavom. Genetski imam jake udove, noge prije svega, pa sam zahvaljujuci tome imao/imam i vrlo jak sut. Lijeva noga mi ne sluzi puno, mogu da dam precizan pas 10m. Ali stranu prebaciti lijevom cu jednom od 5 puta :)
Ja sam nesto pokusao uraditi, pa vi to ispravite. poz

Admin SPML
06-02-2014, 23:25
okacio si pogresan fajl

Prijam
06-02-2014, 23:26
okacio si pogresan fajl

Ispravio sam, izvinjavam se.

dado zd
06-02-2014, 23:57
dado zd - CF,LWF cruzeiro
tiho88 - DMF,CMF Udinese
http://www.sendspace.com/file/0pwz6h

Trenirao sam nogomet od svoje 8 god ali pravu poziciju sma dobio sa 14-15 god. igrao sam tada za HNK hajduk pridraga,klub koji se natjecao u zupanijskoj ligi,
Igrao sam napadača i lijevo krilo,sebe opisujem kao Ivicu Olića,wayne rooneya.. dok sam igrao bio sam dosta brz a i ne bas neki tehničar kao navedeni OLA..
kondicijski sam uvijek bio najspremniji u klubu,i tako da sam trkom i brzinom pokrivao nedostatke.
Najvece dostignuće karijere koja je rano prekinuta zbog obaveza a i zbog zgloba
Upper cup u Austrijskom gradiću Wellsu gdje sam imao priliku zaigrat protiv ekipa koje su dosle iz albanije,maroka,bugarske,perua i chillea..
dosli smo do finala gdje gubimo od chillea 2-1 tu sam.(zabio sam gol u finalu)
ja se upisujem u strijelce 7 puta sto me je dovelo do drugog strijelca turnira
2 puta na stanovima igram finale kupa protiv zadra i oba puta gubimo
i najvise golova sto sam dao u jednoj sezoni (ligi) je 27 (to je bila sezona snova).
za mali nogomet nisam rodjen ali nisam ni loš :-D

Sada je ostao samo agility za izbjegavat policiju u ranim jutarnjim satima

Savke SD
06-03-2014, 00:20
Je li Dado a gde vam je taj Picin sokak? :D http://www.dodaj.rs/f/2y/Qq/3GNpceyd/103640556465556420926856.jpg (27gola) :D

tiho88
06-03-2014, 00:27
dado zd - CF,LWF
tiho88 - DMF,CMF
http://www.sendspace.com/file/0pwz6h

Trenirao sam nogomet od svoje 8 god ali pravu poziciju sma dobio sa 14-15 god. igrao sam tada za HNK hajduk pridraga,klub koji se natjecao u zupanijskoj ligi,
Igrao sam napadača i lijevo krilo,sebe opisujem kao Ivicu Olića,wayne rooneya.. dok sam igrao bio sam dosta brz a i ne bas neki tehničar kao navedeni OLA..
kondicijski sam uvijek bio najspremniji u klubu,i tako da sam trkom i brzinom pokrivao nedostatke.
Najvece dostignuće karijere koja je rano prekinuta zbog obaveza a i zbog zgloba
Upper cup u Austrijskom gradiću Wellsu gdje sam imao priliku zaigrat protiv ekipa koje su dosle iz albanije,maroka,bugarske,perua i chillea..
dosli smo do finala gdje gubimo od chillea 2-1 tu sam.(zabio sam gol u finalu)
ja se upisujem u strijelce 7 puta sto me je dovelo do drugog strijelca turnira
2 puta na stanovima igram finale kupa protiv zadra i oba puta gubimo
i najvise golova sto sam dao u jednoj sezoni (ligi) je 27 (to je bila sezona snova).
za mali nogomet nisam rodjen ali nisam ni loš :-D

Sada je ostao samo agility za izbjegavat policiju u ranim jutarnjim satima

hahahahaha dobar dobar neko ce i pomislit da si dobar,, koji opis da rooney hahahahhaha.. pa ti covjece u karijeri nisi zabio 27 golova a kamoli u sezoni koga lazes :p

dado zd
06-03-2014, 00:49
tiho tako ti onom ko te napravi ccccccc :-),
pa brojio sam one i na treningu :blushing: :D:: hahahahaha

http://www.pohrani.com/t/3B/cu/NlTs2mB/2/slavni-dani.jpg (http://www.pohrani.com/?3B/cu/NlTs2mB/2/slavni-dani.jpg)

:D::

cesc_Emel_No4
06-03-2014, 12:01
cesc_Emel_No4 http://www.sendspace.com/file/1dsrcv

Pozicija: Univerzalni igrac za sredinu xd...a moze proci i SS, i WF :P

- Sto se tice fudbala igram ga od kako znam za sebe, mislim kako sam prohodao poceo sam pucati loptu, i to mi je jedina prava ljubav xd..Poceo sam trenirati u nashem lokalnom klubu, tu sam prosao skolu pjetlica djetlica cega vec nisam..kako se sada sjecam tu sam igrao na poziciji krila, brz i startan, mal..provlacio se ljudima kroz noge xd...tesko me je bilo uloviti, tada najjaci dribling je bilo BICIKLO. Kasnije sam otisao u mnogo jaci klub, Radnički iz Lukavca. Mislim da se danas takmice u Ligi ispod Premijer Lige BiH, znam da su ove sezone igrali sa Slobodom.

Tu sam krenuo dobro, prva tekma bio sam uvrsten u prvih 11, ali trener je ipak, prvo ubacio svog sina, a ja sam zapoceo 2 poluvrijem. Sjecam se da sam imao dobrih prilika, ali trema je ucinila svoje, pa nisam nista realizovao xd Nosila se 7 xd
Nisam se zadrzao dugo tu, zbog svog starog, kojem je obrazovanje uvijek bilo No1. Napustio sam Radnički kada sam krenuo u srednju.

Dok sam isao u srednju samo sam se jednom vratio u juniore, odigrao par tekmi sa njima, tu sam imao ludog trenera. Nije bio trening na kojem nije bio pjan, ak nije bio, onda je bio mamuran. Tu sam cak igrao defanzivnog veznog, sto je smijesno. Mozda sam tada bio visok 167, a tezak 55 kg, znao je covjek svoje znanje xd.Ubrzo sam opet ostavio se velikog fudbala zbog skolovanje i eto. Za rekreaciju sam uvijek rasplozan. Ako treba i 24 sata da se igra.

Sto me danas krasi je i dalje da sam brz, kao i pasovi. U srednjoj su me zvali Fabregas, sto mi nije smetalo, a i dan danas taj nadimak koriste :) zbog toga cesc_Emel. Dribling mi sada nije jaca strana, jer se fudbal igra s mladjima i pretezno je tu uvijek zezancija, ali zna se nekada neki omaci, pa ni ja sam ne budem svjestan otkud to. Pretezno koristim svoju brzinu :P Sto se tice kondicije, ne znam odakle mi ovolika snaga. Inace sam desnjak, ali ponekad koristim i lijevu, koja je nepredvidiva. xd I eto to je to o meni, valjda dovoljno xd

Toliko od mene..sam nesto izostavio?

P.S. I zelim da nosim broj 4 :P da nisam dzaba cesc :)

Filkaja
06-03-2014, 13:50
cesc_Emel_No4 http://www.sendspace.com/file/1dsrcv

Pozicija: Univerzalni igrac za sredinu xd...a moze proci i SS, i WF :P

- Sto se tice fudbala igram ga od kako znam za sebe, mislim kako sam prohodao poceo sam pucati loptu, i to mi je jedina prava ljubav xd..Poceo sam trenirati u nashem lokalnom klubu, tu sam prosao skolu pjetlica djetlica cega vec nisam..kako se sada sjecam tu sam igrao na poziciji krila, brz i startan, mal..provlacio se ljudima kroz noge xd...tesko me je bilo uloviti, tada najjaci dribling je bilo BICIKLO. Kasnije sam otisao u mnogo jaci klub, Radnički iz Lukavca. Mislim da se danas takmice u Ligi ispod Premijer Lige BiH, znam da su ove sezone igrali sa Slobodom.

Tu sam krenuo dobro, prva tekma bio sam uvrsten u prvih 11, ali trener je ipak, prvo ubacio svog sina, a ja sam zapoceo 2 poluvrijem. Sjecam se da sam imao dobrih prilika, ali trema je ucinila svoje, pa nisam nista realizovao xd Nosila se 7 xd
Nisam se zadrzao dugo tu, zbog svog starog, kojem je obrazovanje uvijek bilo No1. Napustio sam Radnički kada sam krenuo u srednju.

Dok sam isao u srednju samo sam se jednom vratio u juniore, odigrao par tekmi sa njima, tu sam imao ludog trenera. Nije bio trening na kojem nije bio pjan, ak nije bio, onda je bio mamuran. Tu sam cak igrao defanzivnog veznog, sto je smijesno. Mozda sam tada bio visok 167, a tezak 55 kg, znao je covjek svoje znanje xd.Ubrzo sam opet ostavio se velikog fudbala zbog skolovanje i eto. Za rekreaciju sam uvijek rasplozan. Ako treba i 24 sata da se igra.

Sto me danas krasi je i dalje da sam brz, kao i pasovi. U srednjoj su me zvali Fabregas, sto mi nije smetalo, a i dan danas taj nadimak koriste :) zbog toga cesc_Emel. Dribling mi sada nije jaca strana, jer se fudbal igra s mladjima i pretezno je tu uvijek zezancija, ali zna se nekada neki omaci, pa ni ja sam ne budem svjestan otkud to. Pretezno koristim svoju brzinu :P Sto se tice kondicije, ne znam odakle mi ovolika snaga. Inace sam desnjak, ali ponekad koristim i lijevu, koja je nepredvidiva. xd I eto to je to o meni, valjda dovoljno xd

Toliko od mene..sam nesto izostavio?

P.S. I zelim da nosim broj 4 :P da nisam dzaba cesc :)

Moj brat isti ja :D

banarinjo
06-03-2014, 14:51
Option file sa mnom u others http://www.sendspace.com/file/5cn7e5

Nikada nisam trenirao fudbal ali sam zato igrao pomalo sa strane.Nekako sam uvijek volio da igram veznog,zato što mi je mnogo išla tehnika,timska igra.Inače sam trenirao karate čak GODINU!Pa prešao na kik boks gdje sam bio Dražin pionir :D Ko je čuo za Ninića,zna ko je taj čovjek.U glavnom,tu sam bio neke 2 godine a pre toga sam trenirao kik boks kod sebe u gradu nekih 5 godina.Moglo je šta biti od mene da je politika grada bila bolja.Takođe sam i košarku dorao,i trenutno derem kad god se skupi ekipica.Trenutno aktivno treniram,teretana,plivanje kad se ima para i tako to.

holajuniorpes
06-03-2014, 16:53
Holajunior
Download link.
http://www.sendspace.com/file/5qdg49
ubacio sam i face i hair pa se to takodje mora nalepiti, ima tamo uputstvo. Nije neko al hajd :haha:.

Pozicija - LB★, SMF

Trenirao fudbal kao manji, sad zbog skole batalio. Ali i dalje igram neke turnire i tako to.
Nesto sam i osvajao :haha: http://www.dodaj.rs/t/3b/a2/4PUqYKUi/104463487359653497873159.jpg (http://www.dodaj.rs/?3b/a2/4PUqYKUi/104463487359653497873159.jpg) (inace ovo pored natpisa Hola je nagrada za najboljeg igraca turnira.)

Trenirao Ajkido,Kosarku i Odbojku. Igrao fudbal,odbojku,rukomet i kosarku za skolu, igram i sada.

Igram slicnu igru kao Alba, mnogo volim da ucestvujem u stvaranju akcije. :) U zadnje vreme i ne treniram nesto pa mi kondicija pada, ali i dalje znam ono osnovno.

bobicr7
06-06-2014, 13:27
Bobimkd

Klub: Borussi M. broj-20

Link: http://www.sendspace.com/file/z0hjsb

Pozicija: WF,SMF,CB
Fudbal igram od kada znam za sebi, uglavno sam trenirao mali fudbal dok sam bio u srednu skoli igrao sam u ligu, nemam neke velike uspesi trofeja,medalje i sl., pokusao sam i golemi fudbal al nemao sam dovoljno uslove, Imam brzinu i centarsut, visok sam 191cm, umem dobro odigrat u odbranu, ostale sportove koji sam trenirao je bio Plivanje i Vaterpolo skoro 4 god, a za kondicije sto se tice spreman sam jer 2013god. sam prosao fizicki test za specijalne policije, a imam i otsluzeni vojni rok za moju Makedoniju.

Bejn 93
06-06-2014, 13:54
Bane

OF: http://www.sendspace.com/file/6rshnp

Ajaks - broj 6 ili 4 :)

Pozicija: DMF★, SB, CMF

Trenirao sam veliki fudbal 10 godina, ne sa velikim uspehom i ne ozbiljno, uglavnom druzenja radi. Ranije sam bio u mnogo vecoj formi, trcanje, teretana, medjutim imao sam povredu, pa sad i ne treniram toliko, malo sam se demotivisao. Odem sa drustvom do skolskog na fudbal, basket. Vise sam uvek voleo da igram mali fudbal, a i mnogo mi bolje ide. U osnovnoj smo bili najjace odeljenje Giga i ja i jos par drugara, sve smo redom malerisali sto se kaze :D Nisam preterivao sa ocenama, cenim da neki jesu, no svako za sebe.

Shollym
06-06-2014, 19:37
Kazem ja - Gattuso :)

Prijam
06-06-2014, 20:11
Skinuh da vidim kako ste se napravili, da uporedim sa onim sto sam ja radio :) Neki bi trebali biti pozvani za repku :D

ToniBigT
06-06-2014, 21:46
OF: http://www.sendspace.com/file/gw8yft

Dodao sam sebe u OTHERS, nisam u klubu

Pozicija: CB★, SW, DMF

Igrao sam mali i veliki fudbal za skolu i naselje uvek, uglavnom radi drustva i rekreacije. Odigram u naselju partiju fudbala ili basket. Vise se bavim kilometarskim setnjama u kasne sate od kraja do kraja satima... Nisam preterivao sa ocenama, jedino sam naglasio svoje fizicke prednosti (body balance, jump, jak sut i guranje posto sam stena covek :))
#11 omiljeni broj.
Smorio sam se sto nemogu fino dredove da napravim :)
Peace

http://www.dodaj.rs/t/3i/Bq/4hlsCqFQ/977042102015335080440872.jpg (http://www.dodaj.rs/?3i/Bq/4hlsCqFQ/977042102015335080440872.jpg)

Dauda9
06-06-2014, 22:29
OF: http://www.sendspace.com/file/nkpch5
Pozicija: AMF*,CMF,SS
Treniram već 5 godina fudbal u nazad.Kroz tih 5 godina igrao sam za razne gradske klubove kao što su Spektar Sombor i Radnički Sombor.U oba se baš i nisam proslavio .Trenutno sam u jednom seoskom klubu.Stavio sam neke normalne ocene, trenutno sam niži od Messia:ninja: .Malo sam poveco attack inace sve ostalo po meri.
Omiljeni broj : #11 ako ne bude taj moze i 16 ili 22

Lapi
06-07-2014, 17:44
Lapi, naravno u ekipi CSKA MOSCOW: http://www.sendspace.com/file/gqoddv

Pozicija- GK

(Napravljen preko Karlosa Kamenog, mrzi me da potrazim Kamposa, lud sam na golu kao Iguita, kad sam bio mali voleo sam Fahrudina Omerovica, Gorana Pandurovica, ljubio sam Ivicu Kralja na ekranu, cenio sam Djanluku Paljuku, Valter Zenga je jednom pao u mojim ocima:D)

Duga je prica moje karijere:D, necu da davim ... Uglavnom, sve se svodilo na ljubav prema bubamari, igrao sam na rukometne i na male golice po vasceloj Mos.., pardon gradu Beogradu. Ono sto mogu da istaknem je fudbalica uvek bila sa ljudima koji su igrali jedni sa drugima, a ne jedni protiv drugih. Tekme sam provodio uglavnom izmedju stativa(zato sto se iza gola steka pivo, nisam imao strpljenja da sacekam trece poluvreme).

Vec par godina aktivan samo na gamepadu, ali i dalje mogu da izvucem mec na iskustvo:D

Savke SD
06-07-2014, 22:23
Munjazzz - Flamengo http://www.sendspace.com/file/9kmyl7

Zamolio je mene da ga napravim. (po drugi put :D)

Pozicija CMF (ne znam sta drugo da mu stavim, jednom smo igrali fudbal 11 na 11 i on je igrao CMF )

Covek je rodjen sa talentom ali nazalost nije nikada trenirao fudbal, otac mu je bio odlican fudbaler, i stricevi isto, cak je jedan stric igrao za Partizan(ili zvezdu mozda i gresim :) ). Steta za njega sto nije trenirao ali je stvarno talentovan sto se tice fudbala. Stavio sam mu body balance malo jaci, jer je krupan i veoma jak, inace dobro dribla, sto ce se neki clanovi i uveriti na Adi (nadam se). :D Za nekoga ko nikada nije trenirao igra solidno, cak i sa svojom tezinom koja nije mala. :D

Savke SD
06-08-2014, 02:13
CiraSD - Dinamo Moscow http://www.sendspace.com/file/ztx4wq

Evo napravio sam i Ciru, ako se ne varam on je jedini profesionalni fudbaler koji igra ligu. Igrao je fudbal u Srbiji, Austriji i Albaniji. Igrao je i Ligu Sampiona u malom fudbalu sa ekipom iz Austrije. Igra DMF, ali moze i jos nekoliko pozicija koje sam oznacio. Krasi ga kratak i tacan pas, odlicna odbrana i velika snaga. :D Probao sam da nadjem neku facu za njega i Munjazzza i mislim da bar malo lice. (uskoro Misko i Pantela ako njih mrzi) :D

Pantela36
06-09-2014, 15:16
Pantela - Valencia http://www.sendspace.com/file/6dnl42

Evo i mene, treniram fudbal vec 7 godina i za to vreme sam mnogo naucio o fudbalu. Igram za FK Smederevo ceo zivot, kad sam krenuo bukvalno nista nisam znao, ali trud i rad se isplate i sad sam mnogo bolji, osecao sam napredak svake sezone, pogotovo poslednje 3 sezone :D Igram na poziciji stopera (CB), a po potrebi mogu da pokrijem poziciju zadnjeg veznog (DMF), a nisam los ni na desnom spoljnem(RB). Krasi me velika snaga, izdrzljivost i duel igra, jos kad bi imao malo vecu startnu brzinu bio bi u rangu sa Ivanovicem :D Ako moze broj 5 ili 13, to su mi omiljeni :)

Savke SD
06-09-2014, 15:21
Pantela - Valencia http://www.sendspace.com/file/yd1lmv

Evo i mene, treniram fudbal vec 7 godina i za to vreme sam mnogo naucio o fudbalu. Igram za FK Smederevo ceo zivot, kad sam krenuo bukvalno nista nisam znao, ali trud i rad se isplate i sad sam mnogo bolji, osecao sam napredak svake sezone, pogotovo poslednje 3 sezone :D Igram na poziciji stopera (CB), a po potrebi mogu da pokrijem poziciju zadnjeg veznog (DMF), a nisam los ni na desnom spoljnem(RB). Krasi me velika snaga, izdrzljivost i duel igra, jos kad bi imao malo vecu startnu brzinu bio bi u rangu sa Ivanovicem :D

http://www.sendspace.com/file/6dnl42 (ovaj sendspace je dobar) izbrisi taj gore.

Nervozni Pantela, drcan, srcan, dosta jak, dobar kratak pas, ali ima jednu veliku manu a to je brzina. Faca je od Rojsa jer ima istu frizuru. (Justin Bieber) :D Za njegove godine i vise nego dobar, ako nastavi da radi moze da bude nesto od njega.

Pantela http://www.dodaj.rs/f/2a/HG/2aYeUzAu/103043557169349983691925.jpg

CiraSD http://www.dodaj.rs/f/3n/Kj/pr1Ialt/365755191905447768641512.jpg

Misko_SD
06-09-2014, 16:19
MiskoSD -

Sta reci,osim univerzalac,mogu da pokrivam dosta pozicija na terenu,na sredini skoro sve,najvise kao zadnji veznii :D u omladincima igrao spica :D pa ovako,fudbal treniram vise od 18 godina,od kada znam za sebe trcao sam za loptom..poceo sam u jednom malom klubu u mom mestu da bih potom igrao u Smederevu,tadasnjem Sartidu..posle toga igrao drugu omladinsku ligu sa ekipom blizu mog mesta,tadasnjim zonasem Suvodolom,zatim iz omladinaca prelazim u prvi tim i tamo sam se zadrzao 4-5 godina i svih ti godina igrao Zonu..odatle odlazim u Proleter i te godine sa tom ekipom usao u Medjuopstinsku ligu Smedereva,da bi zatim otisao da igram po nekim ekipama po Pozarevcu u Medjuopstinskim ligama,i na kraju se opet vratio u Proleter sa kojom cu sledece godine ponovo juriti tu Zonu :D toliko o meni i mojoj karijeri :D krase me brzina,brzina sa loptom,tacan i precizan pas,duga lopta,sut nije toliko jak koliko je precizan :D toliko za sada o tome,napravice me Spartacus inace on me zna kakav sam igrac,posto mi je dosta puta sudio cak i bio saigrac :D

23919

Savke SD
06-09-2014, 16:41
MiskoSD -

Sta reci,osim univerzalac,mogu da pokrivam dosta pozicija na terenu,na sredini skoro sve,najvise kao zadnji veznii :D u omladincima igrao spica :D pa ovako,fudbal treniram vise od 18 godina,od kada znam za sebe trcao sam za loptom..poceo sam u jednom malom klubu u mom mestu da bih potom igrao u Smederevu,tadasnjem Sartidu..posle toga igrao drugu omladinsku ligu sa ekipom blizu mog mesta,tadasnjim zonasem Suvodolom,zatim iz omladinaca prelazim u prvi tim i tamo sam se zadrzao 4-5 godina i svih ti godina igrao Zonu..odatle odlazim u Proleter i te godine sa tom ekipom usao u Medjuopstinsku ligu Smedereva,da bi zatim otisao da igram po nekim ekipama po Pozarevcu u Medjuopstinskim ligama,i na kraju se opet vratio u Proleter sa kojom cu sledece godine ponovo juriti tu Zonu :D toliko o meni i mojoj karijeri :D krase me brzina,brzina sa loptom,tacan i precizan pas,duga lopta,sut nije toliko jak koliko je precizan :D toliko za sada o tome,napravice me Spartacus inace on me zna kakav sam igrac,posto mi je dosta puta sudio cak i bio saigrac :D

23919

Dobar momak i odlican fudbaler, kako si napisao tako sam i uradio. http://www.sendspace.com/file/2kzbjv

Ocene realne, niko nema preterano jake ocene koga sam ja pravio, mozda sam trebao jos da pojacam Ciri ali dobro.

http://www.dodaj.rs/t/1T/3G/TAoyLUA/pes6-2014-06-09-16-35-16.jpg (http://www.dodaj.rs/?1T/3G/TAoyLUA/pes6-2014-06-09-16-35-16.jpg)http://www.dodaj.rs/t/X/yt/2FnqwKdv/pes6-2014-06-09-16-35-53.jpg (http://www.dodaj.rs/?X/yt/2FnqwKdv/pes6-2014-06-09-16-35-53.jpg)http://www.dodaj.rs/t/1a/Eg/3oN19HeY/pes6-2014-06-09-16-36-24.jpg (http://www.dodaj.rs/?1a/Eg/3oN19HeY/pes6-2014-06-09-16-36-24.jpg)http://www.dodaj.rs/t/15/As/4IhOSvOz/pes6-2014-06-09-16-36-56.jpg (http://www.dodaj.rs/?15/As/4IhOSvOz/pes6-2014-06-09-16-36-56.jpg)http://www.dodaj.rs/t/3p/Uq/4EVjUYQz/pes6-2014-06-09-16-37-03.jpg (http://www.dodaj.rs/?3p/Uq/4EVjUYQz/pes6-2014-06-09-16-37-03.jpg)

brankos
06-10-2014, 16:12
brankos-Zenit-OF: http://www.sendspace.com/file/ez22t1

Pozicija: DMF,CMF

Fudbal nisam trenirao, ali sam svakodnevno igrao sa drugarima u skoli i na sportskim terenima. Trenirao sam cetri godine karate.

Savke SD
06-11-2014, 11:47
Savke - http://www.sendspace.com/file/1x1glz http://www.dodaj.rs/t/O/ev/497s3dkT/pes6-2014-06-11-11-29-10.jpg (http://www.dodaj.rs/?O/ev/497s3dkT/pes6-2014-06-11-11-29-10.jpg)

Pozicija : ★SMF, AMF, WF

Tim : Boca Juniors, broj 17

Fudbal treniram od svoje 8. godine, poceo sam u Smederevu, dosao do kadeta, presao u Jedinstvo tu bio i dalje kadet i onda presao u lokalni klub Suvodol, prvi tim je tada igrao Zonu i jurio Srpsku ligu dok smo mi omladinci igrali prvu ligu zapadne Srbije, (sa Miskom u ekipi). :D Posle toga odlazim u Zeleznicar Smederevo, isto igram Zonu nekoliko godina, da bih 2013. otisao u Svajcarsku i tamo odigrao polu sezonu, od tada do danas ne treniram godinu i po dana. Papiri su mi u Svajcarskoj, nisam mogao ovde da se registrujem.
Pre sam bio brz i imao jak sut, sada nisam brz kao pre, ali imam solidan sut. Dok sam bio u Svajcarskoj svakodnevno sam vezbao slobodnjake i mnogo mi se poboljsao sut a i slobodne udarce dobro izvodim. :)

Bejn 93
06-11-2014, 12:36
Vlado, odlican si sa facama :) Mozes li meni da ubacis facu? Nadji na fb neku sliku koja ti odg, druge nemam :D

ssoonnee
06-15-2014, 20:42
SSSone https://www.sendspace.com/file/kmj380
pozicija: GK tim: Atletico Mineiro (Napravio sam sebe preko Giovanni-ja)

Veliki fudbal nikada nisam trenirao, igrao sam ga iz ljubavi, branio sam 3 godine za svoje selo, usli smo iz opstinske u medjuopstinsku ligu za vreme mog branjenja i to mi je najveci uspeh :D Batalio sam ga pre godinu dana. Sto se tice malog i dalje sam aktivan na betoncetu, branio sam sasvim solidno na nekoliko turnira imam neka polufinala itd. Problemi sa vidom pre svega su ucinili da vise ne branim kao nekad mada jos nisam za otpad. Kada su turniri u pitanju maksimalno sam pozrtvovan, cesto krvav napustam teren mada ni protivnici ne prolaze bolje :D Volim povremeno da opalim neku sa distance i to je to sto se mene tice.

Shollym
06-26-2014, 16:32
napravite se ko jos uvek to nije uradio, posle ce vam biti zao kad vas ne bude u ekipi ;)

sAyoNarA
06-26-2014, 16:37
napravite se ko jos uvek to nije uradio, posle ce vam biti zao kad vas ne bude u ekipi ;)

do kada je rok,da se mogu organizovat s vremenom. Nesto sam napravio od face,al nije 100% dovrseno

bole 007
06-27-2014, 00:09
Bole007 https://www.sendspace.com/file/sbr3vq

Pozicija: CB,DMF

Tim: Malaga C.F. broj 20

Nikada nisam trenirao (kajem se zbog toga), dok sam shvatio koliko fudbal zaista volim vec sam prerastao za to, ali sam tu uvek bio za rekreativni mali fudbal (igrao sam i prijateljske na velikim terenima), sigurno se ne mogu porediti sa vama koji ste trenirali ili trenirate, pa sam tako i sa mojim ocenama bio skroman, :) mada cemo videti kada se od Boga zdravlja okupimo, sigurno ce to biti lep i far-play fudbal (bez cutbackova) :D posle cega se moze vrsiti update nasih ocena :)

Shollym
06-27-2014, 01:53
do kada je rok,da se mogu organizovat s vremenom. Nesto sam napravio od face,al nije 100% dovrseno
nema roka

Admin SPML
06-30-2014, 10:19
Jos nekoliko vas da se napravi i bice nas za 2 ekipe.

iv1989
07-02-2014, 20:31
iv1989 - https://www.sendspace.com/file/43gy1f
Pozicije: WF, SMF, CMF, LB, LWB, CWP
Tim: Hellas Verona, ako moze broj 91.

Trenirao fudbal u dva navrata, sve pozicije sto sam nabrojao sam igrao, uglavnom sam se kretao po levoj strani terena, CWP umem da budem kad igram sa drustvom. :D
Imam jak sut, mozda sam malo preterao, koji i nije nesto bas precizan, uglavnom kad jako sutnem lopta ode u ****u materinu, kad slabije sutnem ume da bude jako precizno. U vremenu dok nisam trenirao fudbal, trenirao sam plivanje i kosarku.
Fudbal sam ukupno trenirao nekih dve i po godine, plivanje jednu i po, a kosarku jednu godinu.
Mozda sam malo preterao sa ocenama, al' sta da radim, jbg. :D

Prince94
07-03-2014, 01:34
Prince - https://www.sendspace.com/file/58po60
Pozicije: SB★,WB,AMF
Tim: Partizan (Nisam mogao da prebacim sebe u Anderleht), Br. #13

E,da i ja o sebi nesto kazem :)
Prateci Partizan od malih nogu uz RTS i Predraga Strajnica,uvijek sam bio razocaran sto nikada nije bilo u timu nekog kvalitetnog desnog beka pa sam zeleo da zaigram na toj pozicji...Zavolio sam tu poziciju,i dan danas igram na njoj ;) Poceo sam nekad u osnovnoj skoli da treniram..
2. i 4. godinu srednje skole nisam trenirao.Posto sam bio druga smjena + problemi sa neopravdanim izostancima,nisam mogao da stizem na treninge.

Mogu da igram sve po desnoj strani,odlikuje me brzina,dupli pas,spretnost,reakcija a najveca mi je mana sto sam puno ofanzivan :D
Jedan sam od onih kojima se svaka lopta odbije pred protivnickim golom pa me svi 'mrze' kad dodjem na mali fudbal :bounce: Br. #13,ne treba dalje ;)

Nadam se da sam solidne ocene stavio,dace Bog da se nadjem na tom okupljanju,da se izigramo malo pa da padne neki apdejt ;)

Hugoo1999
07-18-2014, 20:36
Hugoo1999- Sunderland AFC

https://www.sendspace.com/file/f8t6f5

Trenirao sam fudbal 2 godine i onda odustao zbog povrede,sada znam igrati sa drugovima na stadionu.Igram na poziciji levog spoljneg (LB) i nisam los za svoje godine.Krasi me velika brzina i upornost.Ako moze broj 3 u ekipi.

Arsene_Wenger14
07-20-2014, 01:39
Arsene_Wenger14 - Olympique de Marseille

http://www20.zippyshare.com/v/33225229/file.html

Igrac: Arsene Wenger, broj mi nikad nije bio bitan tako da moze bilo koji, Marsej

Pozicija: DMF★, CMF, AMF

Nikad u zivotu nisam trenirao fudbal i to ce mi uvek biti veliki propust, 8 godina treniram odbojku ali skoro svaki dan igram fudbal jos od 3-4 razreda osnovne skole :D
Kad igram mali fudbal volim da ostanem zadnji igrac pozadini i da delim lopte i sprecavam kontra napade zato bi izabrao DMF. Cesto igram sa momcima koji su vrlo uspesni u profesionalnom fudbalu i tesko me prolaze. Preferiram pas igru. Svako bi bio brzi od mene na 100m ali tesko da bi me neko dobio na 10-20m moze se reci eksplozivan zato je top speed mana dok je ubrzanje plus, dribling nula. Bolji o odbrani nego u napadu iako mogu sve da igram najvise mi lezi sredina terena. Uostalom videcete sve u narednom vikendu ako se okupimo na adi ;) Posto sam radio preko igraca Espimasa ostala je njegova faca to treba ispraviti nemam dugu kosu :D

dzoni94bg
07-25-2014, 02:12
Ja nemam sta sebe da opisujem na igram sve pozicije i narvno sve ocene su 99 + sve zvezdice... Hahahahahahah salim se, ja koliko ne znam, mene bi bilo sramota da sebe napravim u pesu :P :D

Admin SPML
12-11-2014, 20:37
Napravljene su 2 ekipe od po 11 clanova, i odigran je prvi mec izmedju SMPL timova
sastavljenih od menadzera iz lige :)
timove cete naci u patchu za sezonu 15 (poslednja 2 tima u NT slotovima)
izmena nema tako da pozivamo preostale menadzere da naprave sebe i pomognu ovima bez kondicije koji moraju da igraju bez izmena :D

http://www.dodaj.rs/t/37/yl/2ebCtbh0/pes6-2014-12-11-19-58-30.jpg (http://www.dodaj.rs/?37/yl/2ebCtbh0/pes6-2014-12-11-19-58-30.jpg) http://www.dodaj.rs/t/1o/5D/2ZfXaWt4/pes6-2014-12-11-20-12-36.jpg (http://www.dodaj.rs/?1o/5D/2ZfXaWt4/pes6-2014-12-11-20-12-36.jpg) http://www.dodaj.rs/t/35/ce/4zMOH3a8/pes6-2014-12-11-20-12-52.jpg (http://www.dodaj.rs/?35/ce/4zMOH3a8/pes6-2014-12-11-20-12-52.jpg)

brankos
12-11-2014, 22:34
Pa naravno zna se ko je igrač utakmice! :haha:

Dauda9
12-11-2014, 23:27
Najmladji strelac u SPML jaoj jaoj niko ne cuva 15-godisnjaka :D

https://www.youtube.com/watch?v=1Y1-EGQkAHs&feature=youtu.be

Doktor90
12-12-2014, 02:28
Najmladji strelac u SPML jaoj jaoj niko ne cuva 15-godisnjaka :D

https://www.youtube.com/watch?v=1Y1-EGQkAHs&feature=youtu.be

Dauda, otkad si ti belac? :D::

Shollym
04-11-2015, 21:58
novajlije od sezone 16 mozete da se napravite, procitajte prvi post. (a mogu i ovi raniji koji jos uvek nisu)

chule
05-06-2015, 22:48
Chule - prva ekipa s lijeva SPML ekipi u kojoj su Dauda i Dreadshotta. Meni je to Saudijska Arabija jer sam samo OF stavio na jedan drugi patch da se napravim.

https://mega.nz/#!k1RCXAKY!OiHql5GwCxXEu4kfZl7PLaJAKfTgCSVVZqg0GBc rzdY

Nogomet sam trenirao kratko u mlađim kategorijama HNK Dubrovnik, tadašnjem prvoligašu. Trener reko sutra ćeš igrat beka, ja reko: nisam ja bek, na beka se stavlja onog ko ne zna da ne smeta, i nisam se više nikad pojavio na treningu :gunsmilie: Divljak.
Ko dijete sam paralelno trenirao tenis i plivanje, zatom vaterpolo, veslanje, košarku, savate boks i judo. To je sve negdje do 15te godine i uglavnom sam trenirao po dva sporta od jednom. Nakon toga se prebacujem uglavnom na borilačke sportove i cijelo vrijeme rekreativno igram mali nogomet, što po ligama, što po turnirima.
Nakon juda slijedio je jiu jitsu, pa boks, i na kraju logično MMA, intezivno do prije par godina, a sada povremeno, rekreativno da ne zakržljam. Mali nogomet još uvijek igram amaterski sa ekipom u gradskoj/kvartovskoj ligi.
U mnogim atruibutima sam pretjerao, ali pogledo sam par već gotovih igrača pa sam se po njima ravnao. Tehnički sam jak, dribler, fizički jak, čvrst i stabilan, nakupilo se godina pa sam spor ko puž i najčešće slabe realizacije. U obrani loš, nezainteresiran.