PDA

View Full Version : Okupljanje, dogovori, glasanje

Bejn 93
05-29-2014, 12:39
Glasajte za datum koji odgovara, pa da i mi pijemo i igramo fudbal ovako k'o Svajni :)

http://www.dodaj.rs/f/y/BS/lA59KiN/96766979151ff9e21e832d54.jpg

Gaucho92
05-29-2014, 12:52
A bila je neka prica i za majice, jel i dalje aktuelna? :D

Bejn 93
05-29-2014, 12:56
A bila je neka prica i za majice, jel i dalje aktuelna? :D

To je Pantela pomenuo. Po mom misljenju to je ambiciozno, dajte da se okupimo, majice manje vise. Ali ako neko hoce da se lati tog posla, nemam nista protiv :)

dado zd
05-29-2014, 12:57
DAJTE LJUDI, AJMO SE DOGOVORIT

nas 3 udaljeni 800km razmišljamo i želimo doći,razumijem da se nema,neki su maloljetni al skupit cemo se kolko ko ima i može dat ce za piće i hranu.
bez srama..
kasnije ce biti žao onim koji nedođu :-D

Savke SD
05-29-2014, 13:11
DAJTE LJUDI, AJMO SE DOGOVORIT

nas 3 udaljeni 800km razmišljamo i želimo doći,razumijem da se nema,neki su maloljetni al skupit cemo se kolko ko ima i može dat ce za piće i hranu.
bez srama..
kasnije ce biti žao onim koji nedođu :-D

Sto se tice vas trojica, nemojte da brinete za pice i hranu, bilo bi lepo samo da dodjete, ne samo vi vec kad bi mogli ovi iz Bosne, Makedonije. Ne znam da li imamo Crnogorce i Slovence. :)

Bejn 93
05-29-2014, 13:14
Sto se tice vas trojica, nemojte da brinete za pice i hranu, bilo bi lepo samo da dodjete, ne samo vi vec kad bi mogli ovi iz Bosne, Makedonije. Ne znam da li imamo Crnogorce i Slovence. :)

Imamo Jagu i Prijama :) Doduse Jaga je nase gore list samo prebiva u SLO, mislim zivi, nije decko nasilan. :D

Pantela36
05-29-2014, 13:29
Osmislite nesto za majice i ja cu da se potrudim da odradim to, nije mi problem, naravno ako oce i gospodin Vladan da mi pomogne u organizaciji !
:D::

Savke SD
05-29-2014, 14:03
Da da zaboravio sam za Jagu. :)

Edit: Sto se tice tih majica, moze obicna plava majica sa nick-om iza i napred Shollymov logo. Nista specijalno. http://www.dodaj.rs/f/1p/KJ/2ZPiJyOJ/shollym-patch-2012-by-cu.jpg (bez 2012)

Doktor90
05-29-2014, 14:20
Ja hocu da dodjem, samo nema niko iz mog kraja, jedini sam :no: Ne bih bas voleo sam da krenem, jedino ako ima neko usputno da ga pokupim pa da dodjemo zajedno do BG-a...

Filkaja
05-29-2014, 14:28
Ja hocu da dodjem, samo nema niko iz mog kraja, jedini sam :no: Ne bih bas voleo sam da krenem, jedino ako ima neko usputno da ga pokupim pa da dodjemo zajedno do BG-a...

odakle si ?

Pelemasca
05-29-2014, 15:15
treba da uskladimo termin kada mogu ovi iz daleka sto dolaze,a mi cemo lako tu smo svi u krugu od 100km... nedelja svi smo free uglavnom....

Doktor90
05-29-2014, 15:43
odakle si ?

okolina Jagodine

Admin SPML
05-29-2014, 15:45
13. jul je finale WC-a, najbolje da okupljanje bude 20. jula

Bejn 93
05-29-2014, 15:50
13. jul je finale WC-a, najbolje da okupljanje bude 20. jula

Pa ako je finale. Mozemo svi da sednemo u kafic i pogledamo. Ako to najvise odgovara ljudima da se tad dodje, sto da ne. Vazno je da bude sto vise ljudi

Doktor90
05-29-2014, 15:52
Pa ako je finale. Mozemo svi da sednemo u kafic i pogledamo. Ako to najvise odgovara ljudima da se tad dodje, sto da ne. Vazno je da bude sto vise ljudi

Bas to Bane! :clap: Sem ako se braca Bosanci ne plasiraju u finale pa nam jedan deo ligasa ode direktno za Brazil :D

Filkaja
05-29-2014, 17:42
okolina Jagodine

ja sam iz kg-a :banghead:

Admin SPML
05-30-2014, 02:10
ja nisam tu od 5. - 15. jula, ako baš mora u to vreme onda jbg... Biće valjda i drugog puta ;)
mozda je ipak bolje da bude 20. jul :D

Bejn 93
05-30-2014, 07:42
Bice datum koji se izglasa i kad vecina moze doci, kada se priblize datumi, videcemo oce li neko ko je glasao za neku opciju otkazati, pa videti sta nam je ciniti

flash87
05-31-2014, 07:02
Treba da vidimo iz koje opstine nas ima najvise i koji grad je najpogodniji, naravno i najpovezaniji. (sto su uglavnom Beograd, Novi Sad i Nis) Ako bude Novi Sad, kod mene neko moze da prespava. Zivim sa buducom zenom ali ako nekom ne smeta (nama ne) rad sam da primim nekog na gajbu (piva uvek ima ;) ).
Sto se tice ideje da gledamo finale WC-a zajedno, jete lepa ali ne znam koliko je izvodljiva. Neka nas dodje i pola samo trebace nam ceo kafic :D plus ako bude nedelja kada je vecina free, racunajte da je ponedeljak radan a da ce finale poceti kasno uvece (ziveo Brazil).
E sada.. Ja sam isao na okupljanja raznih vrsta [od counter-strike-a do SWOS-a (sensible world of soccer - mnogo mator ali zarazan fudbal i najprodavanija sportska igrica svih vremena :D ) ] i zakljucio sam da je najbolje u dvoristu kod nekog napraviti paprikas a JoeVlad neka cuva pivo, od SoneSD da ovaj ne bi sve popio :D Koliko je to izvodljivo ne znam, ali tu smo da se dogovorimo. ;)

JoeVlad78
05-31-2014, 17:01
S obzirom da bi trebalo da odem na more od 5. do 15., posle dve godine, ne ide da ispalim klince i ženu zbog okupljanja (mada sam blizu da to uradim...). :boat:
Jedino ako bude opet neko vanredno st/ranje pa se ukinu odmori, onda mi odgovara bilo koji datum ;). Ovako bih voleo da posle prvog kruga glasanja svi napišu zbog čega im ne odgovaraju ostali datumi i da probamo da se pomerimo. Cenim da većina ide negde u vreme koje im ne odgovara i da ja jednostavno nemam sreće... Zato i kažem da se okupi ko može a ja ću, ako Bog da, sledeće godine. Nek smo mi svi živi i zdravi, biće prilika :ziveli:

sAyoNarA
05-31-2014, 17:52
kako bi ja volio doci na to okupljanje, al sam bash previshe daleko,a nemam ni auto :S da ima neko od bosanaca da ce dolaziti,pa da se porezemo za gorivo, dosho bi najvjerovatnije :D

Shollym
05-31-2014, 18:11
bolje nek svako napise kad NE MOZE, pa da onda po tome organizujemo, ja npr mogu opusteno 13, 20, ili 27 ali ipak ne bih 13. jer je tada finale WC, ne znam kakve planove mozete imati leti osim eventualno ispita ko je na faksu ili odlaska na more ili gde vec, pa ako je neko vec isplanirao letovanje kao sto je Dzo nek napise kad ide, da vidimo kad bi vecini odgovaralo.
Evo posto Dzo ne moze 13, nek napise ko ne moze 20. naprimer i zasto? Ili kad jos ne mozete - napisite

Savke SD
05-31-2014, 18:19
bolje nek svako napise kad NE MOZE, pa da onda po tome organizujemo, ja npr mogu opusteno 13, 20, ili 27 ali ipak ne bih 13. jer je tada finale WC, ne znam kakve planove mozete imati leti osim eventualno ispita ko je na faksu ili odlaska na more ili gde vec, pa ako je neko vec isplanirao letovanje kao sto je Dzo nek napise kad ide, da vidimo kad bi vecini odgovaralo.
Evo posto Dzo ne moze 13, nek napise ko ne moze 20. naprimer i zasto? Ili kad jos ne mozete - napisite

13. Jul definitivno otpada, ipak je tad finale, napravicemo nekako da svi mogu.

Misko_SD
05-31-2014, 19:25
hahahahahaha,posto si ti Savke organizator ovog skupa,ako se mi ne skupimo do 20-og jula,mi ce da se sakupimo za tri sata,jer tako smo u mogucnosti :D hahahahahaahha

http://www.youtube.com/watch?v=KqSiHb7T5pQ

Savke SD
05-31-2014, 20:22
kako bi ja volio doci na to okupljanje, al sam bash previshe daleko,a nemam ni auto :S da ima neko od bosanaca da ce dolaziti,pa da se porezemo za gorivo, dosho bi najvjerovatnije :D

Sayo, raspitaj se koliko je karta oz Tuzle do Beograda, povratna ili ako ima iz nekog drugog grada, pronacicemo resenje, bitna je volja. :)

sAyoNarA
05-31-2014, 21:28
Sayo, raspitaj se koliko je karta oz Tuzle do Beograda, povratna ili ako ima iz nekog drugog grada, pronacicemo resenje, bitna je volja. :)

ako bi se uspjelo oragnizovati da to bude 27 jula onda bih dosho u Boegrad,al bi mi onda neko trebo izaci u susret da mogu prespavati kod nekog, a ovi svi ostali termini su za mene losi,jer je kod nas muslimana uskoro mjesec posta,pa tako da nebi mogo osim 27 jula :$

MIXI 8
05-31-2014, 21:53
Ja na zalost ove godine ne mogu da dodjem.
Imam dosta problema u privatnom zivotu,a ni sa poslom bas ne stojim najbolje,tako da nisam u stanju da dodjem...
Ne bi da smaram,ali ljudski je da se javim...
Ako boga da za sledece okupljnaje cu da budem spreman
Ziveli :ziveli: :pesoholichari:

elmirmc
06-02-2014, 20:26
Rado bih dosao,imali bi ste igraca iz omladinskog pogona Koln-a koji je trenirao rame uz rame sa Podolskim 90-tih kao klinac :P,ali valja meni iz Sarajeva doci.... :/ Predpostavljam da ce biti totalna ludnica!!! :D

sale zd
06-04-2014, 22:12
Evo, ulovio sam malo vremena da skoknem na forum i da vidim sta ima kod vas.

Iako vise nisam aktivan u pesu (jbg posao me zeznuo) i dalje sam u toku, tiho i kristo (dado) cesto mi pricaju o vasim utakmicama i natjecanjima.
Tako je do mene dosla i ta info o okupljanju pa bi se volio i ja pojaviti, naravno ako imam pravo (ipak vise nisam aktivan).

Eto toliko od mene, ja cu sve u vezi toga saznati od tihe i kriste, a vama svima veliki pozdrav i dobru zabavu zelim!