PDA

View Full Version : [DONACIJE] - CTL lige

Slyz
01-19-2014, 17:12
Poštovani CTL učesnici, kao što je i bilo najavljeno krajem leta 2013. godine CTL liga je rešila da uvede donacije. Donacije su slobodna volja Vas učesnika da novčano nagradite i dodatno motivisete Admina lige za pravljenje, organizovanje i održavanje CTL lige, koja traje još od 2009. godine, dakle na vama je da Vašom voljom donirate (apsolutno nikoga ne teram, naročito ne one koji nemaju posao) i da na taj način nagradite, pomognete i produžite rad CTL lige.

Ne bi vas gnjavio pričom u kakvo vreme živimo, ali jednostavna i tačna računica je ta, da ja provodim dosta vremena da bi moja i Vaša CTL liga funkcionisale kako treba.
Ne želim da hvalim svoj petogodišnji rad i stvaranje ovakve lige uz pomoć mojih saradnika, o tome svedoče komentari učesnika i prisutnih ljudi.

Moj pogled se zasniva na tome, da posle 5. godina besplatnog rada i stvaranja CTL Lige, kao neko ko je visoko obrazovan, sa lošim poslom van svoje struke i još manjom zaradom, osetim Vaše poštovanje prema meni i mom radu kroz ove donacije.

Ukoliko ste spremni da CTL liga i dalje ide uzlaznom putanjom i ukoliko imate finansijske mogućnosti (ne tražim da oni koji nemaju, doniraju) javite mi se putem PM poruke na forumu i odaberite jedan od 3. načina uplate donacije.

Donacije su predviđene da budu na svake dve sezone,
ili ako neko želi u startu da uplati više - smatraću da je to ok i za godinu dana.

Način uplate donacija:

1) iz Srbije, na moj račun u Komercijalnoj banci
2) iz Inostranstva, na moj devizni račun
3) PayPal varijanta (za koju jos uvek ne radi primanje novca u Srbiji) koju ću koristiti preko mog posrednika.

javite mi se na PM, kažite koji način Vam najviše odgovara i ja ću Vam poslati uputstvo za uplatu donacije, koja je ponavljam jos jednom Vaša slobodna volja, ali će u isto vreme meni pokazati koliko moj rad i ja u ovoj ligi vredimo.

* Donatori neće imati nikakve pogodnosti što se same lige tiče, ali im mogu izaći u susret sa estetskim delovima patcha, modifikovanjem tima, konsultacijom oko novih pravila, mogućnost da prvi testiraju inovacije itd.

http://www.dodaj.rs/f/1h/Ii/pgaiOLU/ctllogolq200px.png