PDA

View Full Version : PLEYSTEJSHN 3 DOLAZI,A VI VIDITE SHTA TJE TE.

Pages : [1] 2

super cancel
12-27-2006, 09:28
kakvo tje ovo biti useravanje od svega.mega multimedia i to sve na jednom mestu.,prosto savrsheno.

da li ste vi svesni uopshte,kakvo je ovo sonyevo chedo????????.ma jeste li??e moj ...... ste.

mars 2007 je taj mesec kada tje izatji u jevropskoj nam unii,a vjerojatno i kod nas pirata..

to sto tje vas koshtati otp 600 jevreja bitje sitnica u odnosu na to shto tje te morati da pazarite i full kandrnje lcd mu televizor sa 1080 progresjiv,ako hotjete potpuni ugadjaj,a otjete.

+optickji kabel i josh edan dzhoj i aj toi.naslovi su oko 200 djunti (din),to za otprilike 2. dvje dine,dok hackeri ne izhackerishu isti,a do tad oklo 50e,da 50e,da 50e...

dodatne opshns=gledanje nove gen filmovea na plavoemue ljaseru,a bd ima 50gb na djual leeru.izmisli format i ps3 tje ga pushtjati.kompaktibilan je sa svim mogutjim uredjajima u

kutji,jeste jeste,shta se smeesh!

da zakljucham: "it`s not high definition,it`s higher definition" rekle su neke mlogo pametnije chike od mene,a i od vas (mozhda ne od schoka) eto.........

http://www.playb3yond.com/

Schock
12-27-2006, 11:29
Cuo sam da PS3 ameri bas ne mirisu nesto posebno :hmm:

super cancel
12-27-2006, 11:37
pa shta mislish ,zashto???
pa, sine majkrosoft i on njihova shitina od konzole..
japanci su to,sony je to,razlika je to..

Schock
12-27-2006, 11:40
O.K.Nisam znao
:hail:

nesta
12-27-2006, 14:05
ma sony1 je zakon :D

super cancel
12-27-2006, 14:14
ma sony1 je zakon :D

jeste

Konfucije
12-27-2006, 14:47
Xbox 360
:hail: :hail:

super cancel
12-27-2006, 14:55

Konfucije
12-27-2006, 15:07
Jeftiniji + HDD DVD + Microsoft
Skoro pa je dobar kao ÄŒeda

super cancel
12-27-2006, 15:19
Jeftiniji + HDD DVD + Microsoft
Skoro pa je dobar kao ÄŒeda

eto tebi argumenti..
1.kad se pazari dodatna oprema chak je i skuplji.+online se platja za xbox360 (vrhunski odradjen online)
2.hdd dvd....jel znash ti shta je blue ray?????
3.onda je ps3 kao premijer iz 2003(da ne imenujem choveka)..

Schock
12-27-2006, 19:16
Sta je bolje Kompijuter
ili sve te skalamerije
:think:

hule
12-27-2006, 19:40
Sta je bolje Kompijuter
ili sve te skalamerije

Те скалам ÂµÃ‘€Ð¸Ñ˜Ðµ можеш понетР¸ под мишку и игратà Â¸ где желиш, а комп....Ñ‚à ÂµÃ‘ˆÐºÐ¾ :rolleyess:

Schock
12-27-2006, 19:44
Sta je bolje Kompijuter
ili sve te skalamerije

Те скалам ÂµÃ‘€Ð¸Ñ˜Ðµ можеш понетР¸ под мишку и игратà Â¸ где желиш, а комп....Ñ‚à ÂµÃ‘ˆÐºÐ¾ :rolleyess:

Ja imam Laptop
:fume:

super cancel
12-27-2006, 20:04
mam i ja laptop...
zavisi,da li ove dve stvari mogu da se porede????
sony. ama stvarno ovog puta nudi chudo..neke igre jte biti u 1920x1080 rez.(ovo je samo za igre).
to je multimedijalni sistem od 5kg.

nesta
12-27-2006, 21:36
ma komp je vrh :D

gajich
12-27-2006, 21:49
ma komp je vrh :D

Svaki ciga hvali svoga konja :MrGreen:

super cancel
12-27-2006, 21:50
ma komp je vrh.

zamolio bih,da laici ovde ne ostavljaju tragove..

nesta
12-27-2006, 21:52
ja lajcic, ee prijatelju moras ti jos da rastes

Schock
12-27-2006, 21:54
ma komp je vrh.

:bat:
Nedo ti bog da se ovo odnosilo na mene i ono moje;
KOMP JE ZAKON

super cancel
12-27-2006, 21:55
...

nesta
12-27-2006, 21:56
ma komp je vrh.

:bat:
KOMP JE ZAKON

moj si covek brate

super cancel
12-27-2006, 21:57

Schock
12-27-2006, 22:05
tvoja potreba da odgovorish mi je dosta toga kazala o tebi..
kada dajesh komentar,potrudi se da to bude opshirnije..

KOMP JE ZAKON
Nece ti pomoci ni Mao Ce Tung,ni Cirilo i Metodije
ni Mahmud Ahmedinezad,ni Branko kockica,ni Ceda
...ma ne vuci me za jezik,opet ces da napravis neko *****e
necu da ja budem kolateralna steta zbog tebe.....
:angry:
P.S.
Opet si otero temu u ....

super cancel
12-27-2006, 22:16
[quote author=Schock

Konfucije
12-27-2006, 22:23
Smarate

gajich
12-27-2006, 22:28
Smarate

Konfucije
12-27-2006, 22:30
Smarate

nesta
12-27-2006, 22:31
super cancel jer se to nesto odnosi na mene??? :evil:

super cancel
12-27-2006, 22:54
j

gajich
12-27-2006, 22:55
Smarate

Totti
12-27-2006, 23:11
@super cancel

odvratan ti je recnik...smarate!!!

super cancel
12-27-2006, 23:15
kakvo tje ovo biti useravanje od svega.mega multimedia i to sve na jednom mestu.,prosto savrsheno.

da li ste vi svesni uopshte,kakvo je ovo sonyevo chedo????????.ma jeste li??e moj ...... ste.

mars 2007 je taj mesec kada tje izatji u jevropskoj nam unii,a vjerojatno i kod nas pirata..

to sto tje vas koshtati otp 600 jevreja bitje sitnica u odnosu na to shto tje te morati da pazarite i full kandrnje lcd mu televizor sa 1080 progresjiv,ako hotjete potpuni ugadjaj,a otjete.

+optickji kabel i josh edan dzhoj i aj toi.naslovi su oko 200 djunti (din),to za otprilike 2. dvje dine,dok hackeri ne izhackerishu isti,a do tad oklo 50e,da 50e,da 50e...

dodatne opshns=gledanje nove gen filmovea na plavoemue ljaseru,a bd ima 50gb na djual leeru.izmisli format i ps3 tje ga pushtjati.kompaktibilan je sa svim mogutjim uredjajima u

da zakljucham: "it`s not high definition,it`s higher definition" rekle su neke mlogo pametnije chike od mene,a i od vas (mozhda ne od schoka) eto.........

VAPA89
12-31-2006, 11:56

Decko da bi taj krs imao bolju grafiku od kompa ti lepo moras da das jedno 250 hiljada dinara za lcd tv........
Ma kakav sony,ne mozes porediti obicnu platformu za igre sa multimedijalnom masinom tipa racunar koja je daleko prakticnija i savrsenija iz dana u dan...

Jel ti stvarno mislis da sony moze da uradi jaci ps od primera radi novog kompa sa procesorom od 4 jezgra i dual sli grafickama tipa 8800gtx,decko idi spavaj,pa tu mozes da igras lepo igru na projektoru,kupis projektor,stavis rezoluciju od nekoliko megapiksela i igras na susednoj zgradi.....

Ipak poredjenje sony-a i racunara je apsurdno...
Jeste do skora sony imao malo bolju grafiku ali ipak sada je sve reseno,sa novim kombinovanjem 4 graficke preko dual sli sistema sony nema sta da trazi.........................

super cancel
12-31-2006, 16:42
ajde josh jednom...poshto imash taj stav....

1.da oko 160 000 din.
2.pogledaj negde shta je ps3
3.koliko para ti treba za najnoviji komp????(otjesh g5)
4.uvek tje komp biti bolji za neke stvari(zato ga i posedujem)
5.dovoljno je retji 1080p na jedno "50 i sve ti je jasno,kakvi **** projektori i pm.
6.volim takve kao ti,sit se nasmejem..

pozz

evil_geko
12-31-2006, 17:07

1.da oko 160 000 din.
5.dovoljno je retji 1080p na jedno "50 i sve ti je jasno,kakvi **** projektori i pm.

pozz

Komp rules, 'ebeš ti sve te pederaje, ja stvarno ne razumem kako ljudi uopšte možete da upoređujete jednu konzolu sa PC-em... :rolleyess:

super cancel
12-31-2006, 18:39

1.da oko 160 000 din.

pozz

Komp rules, 'ebeš ti sve te pederaje, ja stvarno ne razumem kako ljudi uopšte možete da upoređujete jednu konzolu sa PC-em... :rolleyess:

u pravu si.

VAPA89
12-31-2006, 18:50

1.da oko 160 000 din.

pozz

Da da,samo se ti smej,blago meni,za te pare za koje ces ti da kupis ps3 i nov tv lcd visoke rezolucije ja cu da uzmem 4800+ dual core,tft 21" Benq lcd monitor,barem 7900GTX sli i jedno 2x 1Gb DDRII memorije sa lepih 400Gb SATA II hard diskom i jos gomilu stvarcica i jos ce da mi ostane......

A u to cudoviste ja mogu da instaliram gomilu igara i da ih pokrecem jednostavno klikom misa a ne da ubacujem dvd svaki put kad hocu da nesto promenim.......

E aj sad ti mene ubedi da taj jadni ps3 moze da bude konkurencija ovom hardwerskom monstrumu koji vuce jedno 800-900W min ako ne i vise....

VAPA89
12-31-2006, 18:53
E da,sa tom konfiguracijom bih mogao bez problema da igram bilo koju igru (osim microsoft flight simulator-a) u rezoluciji preko 2000x1800 piksela,monitor podrzava,koji tv ce to da podrzi????????????

super cancel
12-31-2006, 19:19
E da,sa tom konfiguracijom bih mogao bez problema da igram bilo koju igru (osim microsoft flight simulator-a) u rezoluciji preko 2000x1800 piksela,monitor podrzava,koji tv ce to da podrzi????????????

21" ili 50"..
kapiram da si kompjuterash,pa teshko mozhesh da se pomirish sa chinjenicama..naravno,ali alo,naravno da su neke stvari na kompu bolje.jedini komp koji bi me ocharao to je g5 ove ostale trte mrte i to me ne zanima..
`e si video sonijev eye toy.nisi naravno.
o igricama netjemo da prichamo,gde je shta bolje..
za kraj.,najbolja igra je za SONY,a ti presudi koja je to??????
ma retjtju ti,igrao bi sad fiffu da nije bilo sony-a..eto

VAPA89
01-01-2007, 14:52

Opet nisi odgovorio na pitanje,decko imas ti jos mnogo stvari da naucis....

super cancel
01-01-2007, 15:11

Opet nisi odgovorio na pitanje,decko imas ti jos mnogo stvari da naucis....

pa jel bolje da igrash na "21 ili na "50?pitam ja tebe

SALE P.F.C.
01-01-2007, 15:34
**** sony!kad bi me iznervirala neka igrica izlupo bi ga i onda bi se pojeo ziv,a komp mogu da shamaram do mile volje i njemu nishta

super cancel
01-01-2007, 15:36
**** sony!kad bi me iznervirala neka igrica izlupo bi ga i onda bi se pojeo ziv,a komp mogu da shamaram do mile volje i njemu nishta

zato si se tako i potpisao

SALE P.F.C.
01-01-2007, 15:39

zato si se tako i potpisao

NNNEEE SSSEEERRRIII !!!

super cancel
01-01-2007, 15:42
ochekivano,
daj neke argumente ili ostavi trag negde drugde..

VAPA89
01-01-2007, 15:44
Ok,prekidamo raspravu,kojih 50",dosta je vala 21",cak i mnogo,sa velikom rezolucijom grafika bi bila vrh,dok tv nikad ne moze imati kvalitet slike kao i monitor,ama nikad i nema te osobe koja moze u to da me ubedi,ma mozes da ga platis i 100000 eura opet tv nema kvalitet kao monitor!!!!!!!!!!
Ali da se ne raspravljamo,ako ti kazes da je bolji sony,evo onda se ja slazem,aj sad svi da prodamo kompove i kupimo sony.........

super cancel
01-01-2007, 15:55
Ok,prekidamo raspravu,kojih 50",dosta je vala 21",cak i mnogo,sa velikom rezolucijom grafika bi bila vrh,dok tv nikad ne moze imati kvalitet slike kao i monitor,ama nikad i nema te osobe koja moze u to da me ubedi,ma mozes da ga platis i 100000 eura opet tv nema kvalitet kao monitor!!!!!!!!!!
Ali da se ne raspravljamo,ako ti kazes da je bolji sony,evo onda se ja slazem,aj sad svi da prodamo kompove i kupimo sony.........

ma nije to u pitanju,shto bi ja prodao moj komp(opet ponavljam komp je bolji za neke stvari).
kako ti je dosta dijagonala od 52,5cm,verovatno nemamo iste kriterijume.
pogledaj negde sonijevu specifikaciju..da bi video shta on stvarno pruzha.
video si sixaxis,vidi ga.

http://www.us.playstation.com/PS3/About

VAPA89
01-01-2007, 16:01
Pa dosta je,na tft displeju koji ima veliku rezoluciju je lepsa slika,a sedis uvek blizu monitora,sad ako ti hoces da lezis u krebetu jedno 5 m daleko od displeja i igras pes (to moj drugar radi) e onda treba nesto vece,ali kad si na razdaljini od oko 80cm i 19" je mnogo..
Sto se tice igara cak i sad su igre sa pc-a konkurentne igrama na sony-ju,a sta cemo sad sa vistom i prelepim DX10??????
Sony je izgubio bitku sa Microsoftom,to je sigurno,jos jedno godinu dana ce se drzati a nakon toga ima da ga igraju samo neke okorele pristalice sony-a u Japanu i to je to.....

VAPA89
01-01-2007, 16:04
Hmm,256 gddr3 memorije ram-a ima,uporedi to sa sada aktuelnih 2GB DDRII ram-a......
Plus procesor plus kapacitet i brzina graficke,sony je do skor bio bolji zbog softwerskog ogranicenja pc-a,sugavi windows,ali sad vise prepreka nema,VISTA I DX10 ima da zbrisu sve pred sobom........
Videces i sam....
Pozz

super cancel
01-01-2007, 16:38
Cell Broadband Engineâ„¢
The PLAYSTATION®3 system’s Cell Broadband Engine™ is the very thing that game developers have always dreamt about. Its unique multi-processing unit design represents a tour de force in parallel processing. The ability to do more of everything at the same time means more enemies, more AI, more explosions, and more realistic game play. Game play that takes into account ragdoll physics and keyframe animation, enemy AI behaving unpredictably, glass cracking based on the size of the object that impacted it, and individual flecks of dust in a beam of sunlight to create a more believable experience. The Cell Broadband Engine has the muscle and horsepower to move beyond artificial intelligence. This is the power that is the digital soul of PLAYSTATION®3.

Key Features of the Cell Broadband Engineâ„¢
This powerful engine brings you an intense PLAYSTATION®3 experience - here’s how:

Unique Multi-Core Design
Breakthrough architectural design features a main Power Processing Element (PPE) and up to eight Synergistic Processing Elements (SPE).
True Parallel Processing
Each Synergistic Processing Element (SPE) has its own fast memory for true parallel processing. This and its unique memory design make the Cell Broadband Engineâ„¢ more powerful and more efficient than traditional single core and multi-core processors for many types of processing.
Power
40 times faster than the chip that runs PlayStation®2 computer entertainment system.

super cancel
01-01-2007, 16:40
Blu-ray Discâ„¢
Next-generation entertainment needs a next-generation format. Blu-ray Discâ„¢ (BD) is that format. Just as the DVD offered a technological leap from CDs, Blu-ray Disc is the next leap forward in the advancement of data storage technology and digital entertainment.

With Blu-ray, the PLAYSTATION®3 computer entertainment system offers game developers unprecedented power to express their creativity and a larger canvas to produce a level of interaction, sophistication and reality that has never existed in gaming. More than an evolution, Blu-ray is a revolution that frees developers from the constraints of storage space and allows them to dream in Blu-ray.

Key Features of the Blu-ray Discâ„¢
Here is what the amazing Blu-ray brings you.

High-Definition
Vast storage capacity (50 GB BD vs. 5 GB DVD) supports the large data requirements of high-definition games and movies*.
Pristine Picture Quality
Pristine picture quality at 1080p – the highest-definition resolution available today.
Theater-quality Audio
Audio that redefines “life-like” with 7.1 channel surround sound and true lossless audio. This theater-quality "uncompressed" audio supports 8 channels of Liner PCM and up to 32 audio streams.
Home Entertainment Content
Delivers a broad range of home entertainment content - seven of the eight major movie studios have already announced titles for Blu-ray, including Warner, Paramount, Fox, Disney, Sony, MGM and Lionsgate.
Recordable Media
Blu-ray offers a recordable format with unsurpassed storage capacity to store your digital world: photographs, home videos, music libraries and data, as well as games and movies.
Maximum Bit Rate
With the overwhelming computational power of its Cell Broadband Engine™ processor, PLAYSTATION®3 is capable of playing back with ease content from BD at a bit rate of multiplex 48Mbps, the maximum bit rate defined in BD standards.
Industry Support
Supported by more than 170 of the world’s leading consumer electronics, personal computer and media manufacturers including Apple, Dell, Hitachi, Hewlett-Packard, JVC, LG, Mitsubishi, Panasonic, Pioneer, Philips, Samsung, Sharp, Sony, TDK and Thomson – Blu-ray has the broadest industry support for any disc format ever launched.
For more information about Blu-ray Disc technology, see http://www.blu-raydisc.com.

* Video output in HD requires cables and an HD-compatible display, both sold separately. Copy-protected Blu-ray video discs can only output at 1080p using an HDMI cable connected to a device that is compatible with the HDCP standard. HDMI cable not included. Additional equipment may be required to use the HDMI connector.

super cancel
01-01-2007, 16:43
With the PLAYSTATION®3 computer entertainment system’s Cell Broadband Engine™ creating experiences that were never thought possible, a controller was needed that would enable your experience to match its potential. Enter the new SIXAXIS™ wireless controller. Utilizing sensors designed to read when a player angles, tilts, thrusts, or pulls, the SIXAXIS controller allows game play to become a natural extension of the player’s body.

And with the heritage of the PlayStation system’s basic controller design still intact, gamers are now able to play the controls they’ve grown accustomed to while harnessing the added intuitive movements of the multi-axis controller.

Key Features of the SIXAXISâ„¢ wireless controller
Enjoy the incredible features made possible with the SIXAXIS controller.

Motion Sensing System*
Thanks to breakthrough technology and a highly sensitive motion sensing system, the controller becomes a natural extension of the user’s body.
Bluetooth
Bluetooth for wireless gameplay (the PLAYSTATION®3 system can support up to seven wireless controllers at one time).
Wireless or Wired
The SIXAXISâ„¢ controller can be easily switched from wireless to wired.
Analog Joy Sticks
The tilting angle of the analog joy sticks have been slightly broadened to enable more delicate and dynamic manipulation.

super cancel
01-01-2007, 16:45
CPU Cell Broadband Engineâ„¢ GPU RSX Memory 256MB XDR Main RAM 256MB GDDR3 VRAM HDD 2.5' Serial ATA (60GB) I/O USB 2.0 X 4
Memory Stick/SD/CompactFlash Slots Communication Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
IEEE 802.11 b/g Wi-Fi*
Bluetooth 2.0 (EDR)
Wireless Controller Bluetooth (up to 7) AV Output Screen size: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p
HDMI**: HDMI out - (x1 / HDMI)
Analog: AV MULTI OUT x 1
Digital audio: DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1
Blu-ray/DVD/CD DRIVE "read only"
Dimensions Approximately 325mm (W) x 98mm (H) x 274mm (D)
Weight Approximately 5 kg

super cancel
01-01-2007, 16:50
PLAYSTATION®Network - It's free*!
Experience the next-generation of "always on" connectivity with PLAYSTATION®Network including free* online gaming and messaging with friends, access to exclusive content on the PLAYSTATION®Store and Web browsing. When connecting the PLAYSTATION®3 to a broadband Internet connection, access to PLAYSTATION®Network is immediately available for FREE* - no purchase or subscription required!

Key features of PLAYSTATION®Network:
Online Gaming
With PLAYSTATION®Network, you create a globally unique Online ID to engage in online multi-player games. Experience a whole new generation of gaming, with PLAYSTATION®3 games that support up to 40 simultaneous players online.

PLAYSTATION®Store
Enrich your entertainment experience with free and premium exclusive content from the PLAYSTATION®Store. Enjoy a rich and unique selection of downloadable games, from classics to never before seen titles designed specifically for the PLAYSTATION®3 system. You can also enhance your disc-based games with game add-ons, such as new levels, maps or weapons. PS one® games can be downloaded directly to your PLAYSTATION®3 system and then transferred to be played on your PSP® (PlayStation® Portable) system.

Friends & Messaging
Use your unique Online ID to stay connected with your PLAYSTATION®Network friends. Talk with others during game play, say hello anytime you’re online, or have a video chat with an Eye Toy®; USB Camera and headset (each sold separately).

Always on connectivity with PLAYSTATION®3 system also means you can:
Browse the Internet
Easily browse the Web with the built-in PLAYSTATION®3 Internet Browser. Up to six PLAYSTATION®3 Internet Browser windows may be open simultaneously. You're free to choose your own online destinations.

PLAYSTATION®3 System Software Updates
Its easy and free to keep your PLAYSTATION®3 system software up-to-date.

VAPA89
01-02-2007, 00:13
Umem ja da citam,nisi morao da kopiras tekst sa onog sajta.......

Svako svoga konja hvali,to su oni napisali,ce da vidimo mi to u praksi kako ce da funkcionise........

Ipak je pc daleko brzi,sta mislis koliki treba da bude procesor da bi izvlacio i upisivao nove podatke u 256Mb memorije,jeste da je ona GDDRIII,brza je od klasicnog DDRII ram-a na kompu,ali komp ima GDDRIII memorijju na grafickoj,a to sto igrice u DX9 varijanti zahtevaju oko 2GB ram-a (novi batlefield,novi fear,crysis)....

Koliko sam ja razumeo ovaj sony ima hard,i iz njega salje teksture u svoju ultra brzu GDDRIII memoriju......
Kako to mozes da poredis sa novim racunarom koji iz svoje DDRII memorije koja je jedno 40-stak puta brza od sataII hard diska prebacuje u memoriju graficke koja je takodje GDDRIII priblizne ako ne i brze memorije i daleko veceg kapaciteta.......

Vidis,sony svoje podatke prebacuje sa diska ili harda u memoriju graficke,a to ima ogranicenu brzinu,sto znaci da bi postigli da igra lepo radi ne moze da ima mnogo velike teksture......

Za razliku od toga komp lepo sve teksture koje su mu potrebne prebaci u ram,a nakon toga bez problkema ih prebacuje u GDDRIII......

Prosto ko boza,jos sa novim DX10,ce da se nosimo sa PS3..........

Tako da ako nemas neke ubedljive argumente a ne puko kopiranje teksta sa njihovog sajta..........

Mogao bih ja da ti postujem ovde karakteristiku kompa koji je pobedio na testu 3dmark05,ipak ono je monstrum,tako da te karakteristike sony-a su smesne ako ne i banalne u poredjenju sa ovim...........

super cancel
01-02-2007, 03:15
kolko para ti treba za takav komp?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????
opet napominjem da: ps3 u nekim stvarima nije konkurentan kompu i to stoji,,
eto vidish,nisi ni znao da ima hard(60gb)koji se mozhe zameniti sa novim od ko zna koliko gb.motji tje da se povezhe sa kompom,i odatle obavlja svakakve funkcije..

evo ti tri velike razlike:

1.blu ray disc 50GB,da 50gb dobro si video.supports the large data requirements of high-definition games and movies.picture quality at 1080p – the highest-definition resolution available today. Theater-quality Audio

kada tje komp ovo da ima,kada.jbg ostaje ti josh uvek dvd na 480p..(odgovori mi,za blu-ray ako te ne mrzi).

2.games-ti tjesh mi naravno odgovoriti da su bolje igre na kompu,to znam.kako mozhe nekom pes da bude bolji na kompu,ja to ne shvatam..razuveri me sa pes-om na kompu,ajde.

od ostalih zhanrova,pucachine i point&click su bolje na kompu.,priznajem..vozhnju koju nikada netjesh videti na pc-u je gran turismo koja je daleko najbolja simulacija te vrste.

sixaxis-video si iz prilozhenog da je vajrles i da imaÂÂ* Motion Sensing System*(to je ono kada levo,ti ga okrenesh na levo).Bluetooth for wireless gameplay (the PLAYSTATION®3 system can support up to seven wireless controllers at one time).sedam dzhojpeda,uuu je.malo.

3.mozhesh da ga nosish gde hotjesh,a sa kompom to nije sluchaj

uporedi nipon i usa,isto je sa microsoftom i sony-em,,

evil_geko
01-02-2007, 04:11
Blue-ray ima za komp...

Darko101
01-02-2007, 08:52
Blue ray 50gb, stavi ti u komp 2x500gb 1000gb ili ti 1terabajt kad ce to da ima u ps, sve sto si navodio gore moze da se uradi i s kompom, a i moze da se prenosi(laptop)

super cancel
01-02-2007, 12:06
Blue-ray ima za komp...

koloko koshta?????
kad tje neko sa ovog foruma to da poseduje?????

super cancel
01-02-2007, 12:07
Blue ray 50gb, stavi ti u komp 2x500gb 1000gb ili ti 1terabajt kad ce to da ima u ps, sve sto si navodio gore moze da se uradi i s kompom, a i moze da se prenosi(laptop)
sony se lako povezhe sa kompom.

VAPA89
01-02-2007, 12:26
kolko para ti treba za takav komp?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????
opet napominjem da: ps3 u nekim stvarima nije konkurentan kompu i to stoji,,
eto vidish,nisi ni znao da ima hard(60gb)koji se mozhe zameniti sa novim od ko zna koliko gb.motji tje da se povezhe sa kompom,i odatle obavlja svakakve funkcije..

evo ti tri velike razlike:

1.blu ray disc 50GB,da 50gb dobro si video.supports the large data requirements of high-definition games and movies.picture quality at 1080p – the highest-definition resolution available today. Theater-quality Audio

kada tje komp ovo da ima,kada.jbg ostaje ti josh uvek dvd na 480p..(odgovori mi,za blu-ray ako te ne mrzi).

2.games-ti tjesh mi naravno odgovoriti da su bolje igre na kompu,to znam.kako mozhe nekom pes da bude bolji na kompu,ja to ne shvatam..razuveri me sa pes-om na kompu,ajde.

od ostalih zhanrova,pucachine i point&click su bolje na kompu.,priznajem..vozhnju koju nikada netjesh videti na pc-u je gran turismo koja je daleko najbolja simulacija te vrste.

sixaxis-video si iz prilozhenog da je vajrles i da imaĂ‚Â* Motion Sensing System*(to je ono kada levo,ti ga okrenesh na levo).Bluetooth for wireless gameplay (the PLAYSTATION®3 system can support up to seven wireless controllers at one time).sedam dzhojpeda,uuu je.malo.

3.mozhesh da ga nosish gde hotjesh,a sa kompom to nije sluchaj

uporedi nipon i usa,isto je sa microsoftom i sony-em,,

Pa lepo ti diskovi od 50GB barem koliko ja znam postoje za komp........

Pes je vala na mom kompu daleko bolji nego na sony 2,deset puta,rezolucija 1280x1024,high,u kitserveru sve na veryhigh (tekstura kopacke je 512x256,crkni sony),plus antialisasing 8x SUPERSAMPLING i 16x Antistropic filtrering,jadni sony ne moze ni da mu prismrdi.....

Sto se tice grand turisma,pa bas bih voleo da vidim WARCRAFT na tom sony-ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poredimo pes na kompu i pes na sony-ju,ajmo da napravimo poll na forumu pa da vidimo koliko njih igra pes na sony-ju a koliko na kompu......

super cancel
01-02-2007, 12:32
pa shta imash da pravish,kad ovde svi igrajuÂÂ* na kompu..
nisi mi odgovorio za blu ray filmove????
to je oodskoro,e a videtjesh kad izadje ps3,gde tje tad fudbal biti bolji..
warcraft je igra za pc,toliko.
gran turismo,vlada..

VAPA89
01-02-2007, 12:36
Koje blu ray filmve,decko jel znas ti koji je bitrate filmova na obicnom dvd-ju,pa cak je i to previse,kakva ce to razlika bti na blu ray-ju bas me zanima...

Sta to moze da ima novi sony sto nema najnoviji komp,fudball nema za sony3 i nece biti do kraja ove godine,pa ti ga onda lepo igraj.........

super cancel
01-02-2007, 12:38
Koje blu ray filmve,decko jel znas ti koji je bitrate filmova na obicnom dvd-ju,pa cak je i to previse,kakva ce to razlika bti na blu ray-ju bas me zanima...

Sta to moze da ima novi sony sto nema najnoviji komp,fudball nema za sony3 i nece biti do kraja ove godine,pa ti ga onda lepo igraj.........

izlazi na proletje u japanu..
pa vidish da ne znash shta je br?

VAPA89
01-02-2007, 12:55
Idi u Japan pa igraj........

Znam ja dobro sat je blu ray,ista velicina ali ima daleko vecu gustinu upisa pa zato i daleko veci kapacitet.........
Ali ti meni objasni zasto ce film bolje izgledati na tom disku...
Jel sony uzimas za igranje igara ili gledanje filmova????

super cancel
01-02-2007, 13:05
Idi u Japan pa igraj........

Znam ja dobro sat je blu ray,ista velicina ali ima daleko vecu gustinu upisa pa zato i daleko veci kapacitet.........
Ali ti meni objasni zasto ce film bolje izgledati na tom disku...
Jel sony uzimas za igranje igara ili gledanje filmova????

pa bitje i ovde na proletje..
imao sam sve konzole od nes-a pa do ps2 i naravno da tju prvenstveno uzeti zbog igara.
mozhda ti ne volish da ti je sve na najvetjem nivou,ali ja sam hedonista i uvek je kod mene sve naj..
Blu-ray Discâ„¢
Next-generation entertainment needs a next-generation format. Blu-ray Discâ„¢ (BD) is that format. Just as the DVD offered a technological leap from CDs, Blu-ray Disc is the next leap forward in the advancement of data storage technology and digital entertainment.
it`s not high definition,it`s higher definition

VAPA89
01-02-2007, 13:11
Opet nisi objasnio zbog cega ce film na tome biti bolji,sta ti treba da bi taj flm izgledao bolje,koji tv,koliko ce kostati taj br. i koliko ce kostati film na tome,plus malopre smo rekli da br ima i za komp tako da to sto pricas nema nikakve veze sa sony-jem......

super cancel
01-02-2007, 13:23
Opet nisi objasnio zbog cega ce film na tome biti bolji,sta ti treba da bi taj flm izgledao bolje,koji tv,koliko ce kostati taj br. i koliko ce kostati film na tome,plus malopre smo rekli da br ima i za komp tako da to sto pricas nema nikakve veze sa sony-jem......

idi na ::::http://www.emulationgalaxy.co.yu/emuforums/forumdisplay.php?fid=79

super cancel
01-02-2007, 13:25
ne znash gde udarash...
nisi mi odgovorio na sva pitanja

VAPA89
01-02-2007, 13:28
Na koja nisam?

super cancel
01-02-2007, 13:39
mozhesh da ga nosish gde hotjesh,a sa kompom to nije sluchaj
kako je bolje "21 nego "50??
pogledao si forum ispod,tu tjes natji sve ovo shta ti ja pricham..
i gomila stranih foruma.
igrao si gran turismo4??i kako ti se svidja ako si ga igrao??
pogledaj kakav je demo gthd za ps3

VAPA89
01-02-2007, 13:47
Nisam igrao grand turismo,niti imam nameru,koliko kosta 50" a koliko 21"??????
Pogledao sam forum,nista nema sto bi me ubedio da je ps3 bolji od novog racunara sa AMD Quad FX platformom http://www.benchmark.co.yu/modules.php?name=BenchmarkNews&file=article&sid=12145&oliver=0 :-) :-) :-)

VAPA89
01-02-2007, 13:56
E ovako posto nemam mnogo vremena za raspravu,posto je ps3 najmnocnija konzolaska platforma onda cemo je uporediti sa jednim od mocnijih racunara (ne najmocnijim vec jedan solidan)......
Zato evo tebi jedan linkic pa ti i bilo ko sa ovog foruma neka pogleda ovo i neka me onda ubedi da taj mali ps3 moze da konkurise ovo monstrumu,ipak onaj ko ima pare za ps3 i lcd tv ima pare za naj komp,e ajmo sad da te vidim bate,reci nesto molim te....

Link je http://www.overclockers.com/tips1253/

super cancel
01-02-2007, 13:58
brzo si ga neshto pregledao...sumnjam.
otom potom..videtjemo,vreme tje pokazati

opet ti kazhem da ove dve stvari nisu bash za uporedjivanje
ma super je komp,ja posedujem lap i mnogo sam zadovoljan,a li neke stvari su prosto bolje na soniju

VAPA89
01-02-2007, 14:04
Vala na ovom monstrumu jesu,covece pogledaj samo koje hladjenje koristi,pa sa ovim bi mogao da hladim kucu a kamoli malo kuciste....

preko 20000 3dmark-a,eeeeeeeeeee
A ja tricavih 5800.........

Jeste da nisu za poredjenje jer ovaj komp kosta jedno par hiljada eurica ali ti kazes da je ps3 bolji od kompa,ja ti sad dajem dokaz da nije jer ovo jede sve........
Komp je komp i tacka........

super cancel
01-02-2007, 14:20
Link je http://www.overclockers.com/tips1253/

dobro,otjesh da kupish neshto shto zauzima 2 m2,

super cancel
01-02-2007, 14:22
g5 koshta oko 8 `iljada e i to je za mene komp a ove mashine shto imaju 100 kila su potpuni nonsns

prenosivost?????/
velika mana

VAPA89
01-02-2007, 15:30
g5,ma daj,gluposti,ovaj bi ga pojeo za dorucak........
Sta sto kila,malo je tezi od normalnog kucista,jedno 20%,sta je tu toliko tesko,decko stalno pominjes prenosivost,pa dobro,nosi ti onda taj sony i lcd tv od 50" :-)

Nemas sanse,koji sony,pa gde nadje sa mnom da se rapsravljas pa i da je bolji ja to ne bih priznao i bez porblema bih nasao argumente da to potvrdim,a kamoli kad sam u pravu............

VAPA89
01-02-2007, 15:31
Odustani na vreme da ne bih ja pravio moju dram konfiguraciju pa nu poredio sa tvojim g5 i sony3.......
Oni sa foruma su amateri,ipak tricavi 1900xtx crosfire,da sam ja to pravio stavio bih sli 8800GTX.........

super cancel
01-03-2007, 01:17
ok.zakljuchih da si tvrdoglav i objektivan.reci mi koliko koshta tvoja dream konfiguracija?????????????????
znamo da dzhojstik igra veoma bitnu ulogu,a sony ima takav dzhojstik da pc mozhe samo da ga bezuspeshno kopira.
to je sixaxis(kada ga okrenes na levo,player ide na levo) i josh je vajrles i blutut..(pariraj,ako imash s chim)???????????????????????
eye-toy-u ovo tje biti prava bolest(predlazhem svim pesoholicharima da ovo vide i nek se oglase.da se chuju impresije)..,,?????
evo primera:

http://www.youtube.com/watch?v=_ntXrdBDuPg&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=_PzvcsLIQg0&mode=related&search=

reci mi shta ti mislish,iskreno...?

ono nije amaterski sajt,samo da znash..

-

VAPA89
01-03-2007, 16:42
Kazes dzojstik,i reci mi na cemu je bolje igrati CALL OF DUITY ,na dzojstiku ili pak na tastaturi sa misom (inace ta igra je izasla za sony2,joj kakva je majko)..........

Tvrdoglav jesam sto jese,ali sam i objektivan,ajmo ovako,ako ignorisemo sve prednosti racunara i samo gledamo grafiku,znaci samo to neracunajuci ni monitor i tv,znaci samo graficke procesore,realnost,fiziku,opet sony nije bolji od novog kompa.......

Ipak novi HDR sistem ukombinovan sa AA AF (to sam probao kod mene da ukljucim,graficka i komp su se samo nasmejali i rekli da sam lud :-) )

Tako da ne znam,sony je sony,ali i racunar je sada opasan igrac,realno gledano za te pare za koje kosta sony bolje ga je uzeti nego racunar jer je grafika bolja,ali ko ima pare da kupi sony3 i nov tv lcd onda vala ima pare za nekog monstruma od kompa..........

super cancel
01-03-2007, 16:54
iz prvog lica treba sve igrati na tastaturi i mishu..ali sixaxis je chudo..

pa mozhda i nije,ali sony koshta 600e,a taj komp o kome prichash?????

treba ti oko 200 000 din za 1080p lcd i ps3.

nisi me reko` shta mislish o eye toy-u.

VAPA89
01-03-2007, 17:00
Vala jeste cudo,ludi japanci,nisu normalni,za 200000 bih mogao da sastavim konfiguraciju koja bi parirala sony-ju (naravno malo klokova,malo domace radinosti,modova,i pojelo bi sony),sto se tice eye,usao sam u sajt ali sam odmah zatvorio,ima neki klip a ja em sto imam *****e net em sto skidam jedan fajl tako da.....

super cancel
01-03-2007, 17:18
je l ti pes omiljena igra?ako jesteshta mislish gde tje bolje izgledati???
dobro na sony3 izlazi na proletje a za komp???
jedva chekam novi we next-gen za sony3..pozz

VAPA89
01-03-2007, 21:32
Pa pes mi je jedna od omiljenijih,ali recimo kad ce biti prelepi oblivion za sony?????

Lepo ce izgledati pes na kompu i tft monitoru,daleko bolje nego na sony-ju i tv-u.......

A i neverujem da ce iko sa ovog foruma dati tolike pare da bi igrao pes...........

super cancel
01-03-2007, 21:35
Elder Scrolls IV: Oblivion, The izlazi 30. januara za ps3(dechko prvo,nisi uputjen dovoljno)

nema shanse da izgleda bolje nego na ps3.pa kad izlazi novi fudbal za komp,za sony3 na proletje.

VAPA89
01-03-2007, 21:39
Posluzice pes lepo dok ne izadje pes7 u oktobru-novembru....
Hmm,e aj objasni mi kako ces da igras oblivion na dzojstiku,meni je to nezamislivo..........

VAPA89
01-03-2007, 21:42
Ja nisam dovoljno upucen,aj objasni mi na cemu ce grafika da bude bolja,na sony 3 ili pak na novom kompu sa dve sli 8800GTX nVidia graficke,da cujem sad argumente.........

super cancel
01-03-2007, 21:44
a sad me pitash drugo pitanje,a nisi reko nishta povodom toga da nisi bash uputjen..

pes6 je *****e,mozhesh da kazhesh shta god hotjesh.ako kazhesh da je dobar,ti imash mishljenje kao i 80% ljudi ovde a to znachi kao klinac iz igraonice.

we je prava simulacija, mada i ona ima bagove..

super cancel
01-03-2007, 21:46
Ja nisam dovoljno upucen,aj objasni mi na cemu ce grafika da bude bolja,na sony 3 ili pak na novom kompu sa dve sli 8800GTX nVidia graficke,da cujem sad argumente.........

ako gledamo grafiku,verovatno tje biti bolja na pc-u od 5000evra
i opet nije samo grafika presudna

VAPA89
01-03-2007, 21:47
Hah,joj kakvo prozivanje,sta fali pes6,jeste da normalan we ima bolje stadione i malo bolju grafiku ali pes6 sa patchom prosto jede we........
Kao drugo reci ti meni sta je bolje ,dual 8800GTX sa par gigaherca grafickim procesorom ili jadni sony3,a,necujem te...
A sto se tice upucenosti za sony igre,evo priznajem tu si me bolji,nemam pojma o tome i pravo da ti kazem uopste me ne zanima......

VAPA89
01-03-2007, 21:49
Nego sta je presudno pametni reci mi molim te,sta je to presudno,sta to sony ima sto nema pc,aj molim te objasni mi,aj otvori nama slepima sa foruma oci,sto mi imamo racunare i igramo losi pes6 kad mozemo da kupimo sony i da igramo "bolji" we......
Ajde prosvetli nas malo.........

super cancel
01-03-2007, 21:54
"ja znam da nishta ne znam"

pa jel mozhesh da poboljshash gameplay u patchu??

ma ,svako bira na chemu tje da igra,ali shto se tiche ps3,sve sam ti rekao u ranijim postovima..

VAPA89
01-03-2007, 21:56
Gameplay je zadovoljavajuci,a we nema nista bolji gameplay od pes-a...........

Sve si rekao,koliko ja vidim ti se to povlacis iz rapsrave,nestalo ti argumenata nakon susreta sa dual 8800GTX...

super cancel
01-03-2007, 22:02
ako gledamo grafiku,verovatno tje biti bolja na pc-u od 5000evra

na sva pitanja do sad sam ti odgovorio,tako da mozhesh samo da prichash sad..a i nisam ovde da bi se sa tobom nadmetao.

we nema bolji gameplay od pes-a...uuuuuuuuuu jbt pa igram ovaj fudbal od snes-a tj od `94,valjda znam shta je bolje...

super cancel
01-03-2007, 22:02
="http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/heavy_rain_1.jpg"

e vidish, ovo je ps3,

VAPA89
01-03-2007, 22:04
Vala ja igram od iss1 na sony1,jes bio dobar fudbal,ali komp je bolji,a u tome je poenta ovde......

super cancel
01-03-2007, 22:10
pogledao si sliku...i i i

po 17. put ti kazhem da je komp bolji za neke stvari

ako ti kazhesh da je komp bolji onda ok.

nemamo shta da prichamo ako si reko da je pes isti kao we..

VAPA89
01-05-2007, 00:25
Ovo je tema o ps3,ti si napisao provokativan naziv teme,pa sam ja morao dsa odgovorim,sada rapsravljamo o tome da li je bolji ps ili pc a ne o we i pes........

Poenta je da je komp i isplativiji i bolji.........

super cancel
01-05-2007, 14:10
laik.,znam,mlad si,komp je zakon,....?jeste, da jeste.

http://www.youtube.com/watch?v=jzkYIED9qqA

VAPA89
01-05-2007, 21:18
Laik,mozda sam ja mlad,ali sto se tice novih tehnologija mislim da mogu da ti drzim casove,pa nisam ja za dzabe zaludjenik :-)

U svakom slucaju dosli smo do zakljucka da ne mozemo porediti babe i zabe,komp ima svoje prednosti kao i sony,svako kupuje ono sto mu odgovara i ono zasta ima pare....
Jesi li zadovoljan ovo konstatacijom prijatelju....

super cancel
01-05-2007, 21:37
kako to mozhesh da mi drzhish chasove????kako to znash???/
mozhda znash vishe o kompu,ali o novim tehnologijama nikako..pitaj neshto,shta te zanima???

da,doshao sam do zakljuchka nakon prvog posta,a tebi je trebalo vreme..
dobro je da si shvatio..

VAPA89
01-07-2007, 11:20
Trebalo vreme,ha,vrlo zanimljivo........

super cancel
01-07-2007, 13:19
http://i126.photobucket.com/albums/p99/kontrolisanishoot/gthd4.jpg"

gthd za sony 3..

VAPA89
01-07-2007, 22:07
Nista onda,cekamo craysis pa cemo da vidimo ko je tata za grafiku :-)

super cancel
01-07-2007, 22:29
video si gran turismo hd,nisi i ntjesh,naravno.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots =shta da radim sa ovim,,ekskluziva sonijeva,..

VAPA89
01-08-2007, 23:11
Ne mozes da poredis crysis sa bilo cime,to se ne moze porediti,to je nemoguce porediti sa igrom,to nije igra,to je savrsenstvo hardwera,softwera,tela,duha,ma to je neverovatno...
Gledao sam trailer i u pocetku se zapitao koji je ovo film,tek sam posle shvatio da je to igra,grafika da se....

Vidim da si ti raspolozen za svadju,ali ja niti imam zivaca niti vremena za to.....

super cancel
01-09-2007, 03:08
da ja sam hejter,miner;nemam druga posla nego da se svadjam sa nackliem.mozhda je ovo po tvom mishljenju svadja,za mene svakako nije.

ti si josh tinejdzher,tako se zapitajjj///i shvatitjesh josh ,shto shta,opcije,mogutjnosti...zamisli da sam ja stavi J o

==~...nac

playstation3 dolazi,a "ti" vidi shta tjesh..fljas i napush 2geder.

Konfucije
01-09-2007, 03:11
Ma, dao bih ruku za xbox360 :hail: :hail:

evil_geko
01-09-2007, 04:05
Mene pravo da vam kažem boli tuki za grafiku, bitno da je igra igriva, zarazna i dobra.

Danas se samo nadmeću ko ima bolju grafiku ali ima mnogo starih igara koje su mnogo bolje od današnjih našminkanih kreacija.

super cancel
01-09-2007, 04:21
Mene pravo da vam kažem boli tuki za grafiku, bitno da je igra igriva, zarazna i dobra.

Danas se samo nadmeću ko ima bolju grafiku ali ima mnogo starih igara koje su mnogo bolje od današnjih našminkanih kreacija.

bravo,svaka chast
reci,shta mislish o ps3u???

evil_geko
01-09-2007, 05:41

bravo,svaka chast

Još je rano da bilo šta mislim o njemu.

super cancel
01-09-2007, 05:59

Danas se samo nadmeÄâ₠¬Ã‚¡u ko ima bolju grafiku ali ima mnogo starih igara koje su mnogo bolje od danaÅ¡nj ih naÅ¡mink anih kreacija.

bravo,svaka chast

Još je rano da bilo šta mislim o njemu.

vreme tje pokazati

VAPA89
01-09-2007, 15:27
da ja sam hejter,miner;nemam druga posla nego da se svadjam sa nackliem.mozhda je ovo po tvom mishljenju svadja,za mene svakako nije.

ti si josh tinejdzher,tako se zapitajjj///i shvatitjesh josh ,shto shta,opcije,mogutjnosti...zamisli da sam ja stavi J o filip83

==~...nac

playstation3 dolazi,a "ti" vidi shta tjesh..fljas i napush 2geder.

Da ja sam tinejdzer,ako i 90% clanova foruma,e kad bi pamet merili godinama.........

Hoces da kazes da su igre sa sony-a igrivije od igara sa pc-a,pa jesi li ti covek normalan,jel ti znas sta je warcraft,counter strike,guild wars....
Pa hiljade ljudi svakog dana igra to preko net-a,sta hiljade,stotine hiljada,pa kako sony moze da ima sanse protiv toga,e pa ja jos uvek igram warcraft3 redovno,svaki dan barem 1sat,vec 3 godine svaki dan,i ti pricas o igrivosti..........
Ja ipak mislim da ti mnogo volis da se svadjas i stalno trazis razlog za novu prepirku,razumi dete ja nemam vremena da se ubedjujem sa tobom,lepo pregledaj sve postove unazad i videces iz napisanog da je komp bolji...
Ja sam svoje rekao.....

super cancel
01-09-2007, 17:59
meri se iskustvo,a ne pamet...

ne,ja znam shta je d&d..

novi teh loyaer
01-22-2007, 22:18
kompjuter je bolji u to ne sumnjam ,jer koiko god hardwer sony 3 bude jak nikad nece imat takve igrice kao sto i ima kompjuter,pa hajde 90% igrica su shooteri i to su neke od
fenomenalnih igara ,splinter sell,rainbow six,counter strike,prey,hitman i jos mnogi drugi su kao stvoreni za igranje na kompjuteru,sto se tice grafike ps3 ce dostici grafiku jednog osrednjeg kompjutera ali je nikad nece prestici.

PODRZAVAM SVE STO JE VAPA89 REKAO,ZAO MI JE ALI SUPES CANCEL ALI JE BOLJE DA SE POMIRIS SA SUDBINIOM DA NI JEDNA KONZOLA NIKAD NECE DOSTICI PC A POGOTOVO PLAY STATION ,I ZATO JE BOLJE DA PRESTANES DA RATUJES SA VAPOM I SUCIS SE SA CINJENICAMA.

super cancel
01-23-2007, 01:42
kompjuter je bolji u to ne sumnjam ,jer koiko god hardwer sony 3 bude jak nikad nece imat takve igrice kao sto i ima kompjuter,pa hajde 90% igrica su shooteri i to su neke od
fenomenalnih igara ,splinter sell,rainbow six,counter strike,prey,hitman i jos mnogi drugi su kao stvoreni za igranje na kompjuteru,sto se tice grafike ps3 ce dostici grafiku jednog osrednjeg kompjutera ali je nikad nece prestici.

PODRZAVAM SVE STO JE VAPA89 REKAO,ZAO MI JE ALI SUPES CANCEL ALI JE BOLJE DA SE POMIRIS SA SUDBINIOM DA NI JEDNA KONZOLA NIKAD NECE DOSTICI PC A POGOTOVO PLAY STATION ,I ZATO JE BOLJE DA PRESTANES DA RATUJES SA VAPOM I SUCIS SE SA CINJENICAMA.
vidim,poznajesh materiju..koju?
sony ima te igre vetj,
jel ima komp hdmi????
podrzhavam sve shto je vapa 89 god. rekao..ok,onda vapa93 za predsednika opshtine,mozhe?

VAPA89
01-23-2007, 22:11
Hmm,dzabe ti je taj sarkazam,lepo covek kaze,pomiri se sa istinom...

super cancel
01-23-2007, 22:48
Hmm,dzabe ti je taj sarkazam,lepo covek kaze,pomiri se sa istinom...
pomiri se sam sa sobom..sedi u fotelju malo,razmisli,ti si kompjjjuterash,kapirash.,ne.

Konfucije
01-23-2007, 22:56
PS3 :thumbdown:

XBOX360 :thumbup1:

super cancel
01-23-2007, 23:23
pa gde si ti prijatelju,druzhe moi.
pa..kako si mi?
dosho malo da zakuvash chorbu,a?
jao konfufije...

novi teh loyaer
01-24-2007, 19:32
PS3

XBOX360 :thumbup1:

konfucije kralj:thumbup1:

WII I XBOX 360 :thumbup1:
NERVIRANJE SUPRER CANCELA DA DOKAZEE DA JE PS BOLJI:thumbdown:

Johnny
01-24-2007, 19:42
Ma ljudi novi Sony je cudo, ali komp uvek mozes da nabudzis i napravis ga "jacim".
E sad nekome vise odgovara dzojstik a nekome tastatura, meni je na primer lakse na tastaturi i to je moja stvar. Ko vise voli dzojstik nek kupi vec pomenuto cudo i uziva.

novi teh loyaer
01-24-2007, 19:44
:thumbup:Johnny

super cancel
01-24-2007, 19:47
Ma ljudi novi Sony je cudo, ali komp uvek mozes da nabudzis i napravis ga "jacim".
E sad nekome vise odgovara dzojstik a nekome tastatura, meni je na primer lakse na tastaturi i to je moja stvar. Ko vise voli dzojstik nek kupi vec pomenuto cudo i uziva.
neko neshto da izjavi,a da ne ispadne nackli.
bravo

super cancel
01-24-2007, 19:50
konfucije kralj:thumbup1:

WII I XBOX 360 :thumbup1:
NERVIRANJE SUPRER CANCELA DA DOKAZEE DA JE PS BOLJI:thumbdown:

verovatno mislish da bi se tvoi ortaci iznervirali,zato shto su nacklii,a..plus si odatle dje si....hahaha
ee,nema dalje od ovog,a.
fljas i napush 2geder

novi teh loyaer
01-24-2007, 19:50
moj super cancel shta ti je ovo nackli:lol:

super cancel
01-24-2007, 19:56
moj super cancel shta ti je ovo nackli:lol:
to ti je u glavi

Konfucije
01-24-2007, 20:06
Ja igram sa dĂ…Âľojstikom na kompu, tako da ta tvoja teorija otpada.

pa gde si ti prijatelju,druzhe moi.
pa..kako si mi?
dosho malo da zakuvash chorbu,a?
jao konfufije...
Ništa ja ne zakuvavam, samo šaljem neoborive činjenice :thumbup:

Blue ray :thumbdown:
HD DVD :thumbup1:

Johnny
01-24-2007, 20:11
[quote=Konfucije;118074]Ja igram sa dĂ…Âľojstikom na kompu, tako da ta tvoja teorija otpada.

E pa nije isto Sonyev gamepad i taj na kom ti igras na kompu.

super cancel
01-24-2007, 20:12
ajmo ,,samo bez chinjenica,,,,,,,ovde serite bez chinjenica,idemo..hh

super cancel
01-24-2007, 20:13
[quote=Konfucije;118074]Ja igram sa džojstikom na kompu, tako da ta tvoja teorija otpada.

E pa nije isto Sonyev gamepad i taj na kom ti igras na kompu.
pa to dechko zna.ili????konfufije koji je to dzhoj,javi

Konfucije
01-24-2007, 20:36
Neki logitechov džojstik, ali koliko sam primetio, Johnny je napisao da ako hoćete na džojstiku kupite sony, a ako hoćete da igrate na tastaturi kupite PC, što nema veze sa mozgom.

super cancel
01-25-2007, 04:49
jooojjjjjj koa sretja za mene kad sam chuo kad izlazi ps3 u EVROPI..

23.03.2007

super cancel
01-25-2007, 04:51
PLAYSTATION 3 LAUNCH TITLE LINE-UP

Resistance: Fall of Manâ„¢ - SCEE - Disc
MotorStormâ„¢ - SCEE - Disc
Genjiâ„¢: Days of the Blade - SCEE - Disc
FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION - SCEE - Disc
Ridge Racerâ„¢ 7 - SCEE - Disc
Tekken®: Dark Resurrection - SCEE - Network
Lemmingsâ„¢ - SCEE - Network
Go! Sudoku - SCEE - Network
Go! Puzzle - SCEE - Network
Blast Factorâ„¢ - SCEE - Network
flOwâ„¢ - SCEE - Network
Super Rub’a'Dub - SCEE - Network
Call of Duty 3 - Activision UK Ltd - Disc
Marvel: Ultimate Alliance - Activision UK Ltd - Disc
Tony Hawk’s Project 8 - Activision UK Ltd - Disc
Gundam – Target in Sight - Namco Bandai Games - Disc
Full Auto™ 2: Battle Lines - Sega®Europe Ltd - Disc
Sonic the Hedgehog™ - Sega®Europe Ltd - Disc
Virtua Fighter™ 5 - Sega®Europe Ltd - Disc
Virtua Tennis™ 3 - Sega®Europe Ltd - Disc
World Snooker Championship 2007 - Sega®Europe Ltd - Disc
NBA 2K7 - Take 2 International SA - Disc
NHL 2K7 - Take 2 International SA - Disc
Blazing Angels Squadrons of WWll - Ubisoft Entertainment SA - Disc
Enchanted Arms - Ubisoft Entertainment SA - Disc
Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent - Ubisoft Entertainment SA - Disc
The Elder Scrolls lV: Oblivion - Ubisoft Entertainment SA - Disc
Def Jam: Icon - Electronic Arts Ltd - Disc
Fight Night Round 3 - Electronic Arts Ltd - Disc
NBA Street 4 Homecourt 2007 - Electronic Arts Ltd - Disc
Need for Speed Carbon - Electronic Arts Ltd - Disc
The Godfather: The Don’s Edition - Electronic Arts Ltd - Disc
Tiger Woods PGA Tour 2007 - Electronic Arts Ltd - Disc
Untold Legends: Dark Kingdom - Electronic Arts Ltd - Disc
F.E.A.R. Vivendi - Universal Games Intl SA - Disc
Gripshift - Sony Online Entertainment - Network

Johnny
01-25-2007, 14:37
Uh, uuu. Al ovo ima da bude dobro. Kako bi se tek videlo da imam HDTV. Tu grafika ubija kolko dobra. Bice mi opet zadovoljsto da obrnem Carbon, jer to je potpuno novo iskustvo kad igras na Sonyu. Jedva cekam.... :clap:

super cancel
01-25-2007, 19:30
ali ne obichan hdtv,morash imati 1080p ako hotjesh full kandrnjee..

23.3.2007

super cancel
01-31-2007, 21:44
http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/gta4.gif

KsEnOn
02-07-2007, 23:11
PS 2 je najbolji :clap:

hule
02-07-2007, 23:16
http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/gta4.gif
Мислим да ће бити на једно 4 ДВД-а :)

super cancel
02-07-2007, 23:16
PS 2 je najbolji :clap:
da jeste ali na redu je njegov najmladji brat.(ps3)

super cancel
02-07-2007, 23:18
Мислим да ће бити на једно 4 ДВД-а :)

na kompu verovatno,na ps3 staje na jedan disk

Hell
02-08-2007, 22:03
sad sam na netu video nekog kineza kako igra.....mamu mu je*em

super cancel
02-24-2007, 09:47
Playstation PS3
Sony

http://www.bigapple.co.yu/slike/ps33.jpg

Kao i konkurenti, novi Sony Playstation 3 može biti orijentisan i horizontalno i vertikalno u odnosu na podlogu. Izmena maski neće biti moguća kao na XBox 360 konzoli koje su i preskupe u maloprodaji. Gabariti PS3 konzole su gotovo identične sa XBox 360 konzolom, s'tim Å¡to XBox 360 ima glomazno eksterno napajanje dok PS3 ima interno. Sledeća bitna razlika među konzolama je način ubacivanje diskova, kod XBox 360 je u pitanju "tray" a na PS3 "slot" sistem. Naravno, PS3 ima Blue-Ray optiku koja može da pročita i CD/DVD diskove. Srce sistema je tzv. Cell procesor na 3.2GHz koji su zajednički razvili Sony, Toshiba i IBM. Ukupna snaga procesiranja iznosi fantastičnih 2.18 TFLOPS-a, računajući zbirne performanse "centralnog" i grafičkog procesora. Grafički procesor je baziran na nVidia G70 arhitekturi koji koristi 256MB GDDR3 VRAM-a takta od 700MHz. Sony PS3 podržava standardne i rezolucije visoke definicije preko HDMI konektora.
Zvuk se može reprodukovati u 7.1 formatu uz Dolby TrueHD standard. Dvoipo-inčni SATA hard disk, kao Å¡to je napomenuto, može da ima 20GB ili 60GB kapaciteta. Čitač kartica dolazi uz skuplji model, a oba imaju gigabitnu mrežnu karticu, a skuplji i bežičnu mrežnu karticu, potom Bluetooth adapter i četiri USB 2.0 priključka. Hlađenje konzole je izvedeno koriÅ¡ćenjem "heat-pipe"-ova, Å¡to mu omogućava veoma tih rad. Konzola je mase oko 5 kilograma i dimenzija 325x274x98mm. Napajanje je ugrađeno u samu konzolu, pa Vam eksterno napajanje neće biti potrebno.
Kontroler je bežičan, funkcioniÅ¡e preko Bluetooth konekcije. Novost su dodatni R2 i L2 tasteri koji podsećaju na okidač na vatrenom oružju. Kontroler se puni preko USB porta, klasičnim kablom USB-MiniUSB. Kontroler ima 4 signalne lampice koje prikazuju redni broj kontrolera, a može ih istovremeno biti čak sedam priključeno na jednu konzolu.
Glavni adut je detekcija pokreta u svih Å¡est smerova, ali je izostavljen force-feedback koji jednostavno ne bi mogao da radi istovremeno kad i detekcija pokreta. Prednosti detekcije pokreta su programeri igara oberučke dočekali i istu integrisali u svoje proizvode. Svakako je Sony hteo da preotme deo kolača od Nintendo-a sa svojim kontrolerom koji ima detektor pokreta takođe. Postoje indicije da će se i ovaj problem vremenom reÅ¡iti, pa će i PS3 imati force-feedback kontrolere. Sony je obećao do 30 sati neprekidnog igranja pre dopune baterija. Na žalost baterija se ne može zameniti, pa ukoliko otkaže moraćete da kupite novi kontroler - na ovom polju su XBox 360 i Nintendo Wii bolji jer koriste obične punjive AA baterije. Za razliku od prethodnika, SIXAXIS ima i centralni Home taster koji služi za povratak u glavni meni operativnog sistema konzole. Brz, intuitivan i pregledan glavni meni operativnog sistema je zaista savrÅ¡en. Posle inicijalnog privikavanja ćete se izuzetno brzo kretati kroz glavni meni. Glavni meni je podeljen u osam glavnih delova: Users, Settings, Photo, Music, Video, Game, Network i Friends. Treba naglasiti da se lako koriÅ¡ćenje kopletnog operativnog sistema oslanja na vrlo logičnom mapiranju svih tastera na kontroleru pa su Vam sve moguće funkcije vrlo lako dostupne.Settings - se sastoji iz većeg broja opcija (System Update, BD/DVD, Music, Chat, System, Date&time, Accessory, Display, Sound, Security i Network). Posle kreiranja korisnika izvrÅ¡ite podeÅ¡avanja konzole i tek onda možete da idete dalje, tj. da sluÅ¡ate muziku, gledate filmove, igrate igrice ili pak surfujete internetom. Photo - standardna aplikacija za pregled slika, podržani formati su: JPEG (DCF 2.0/Exif 2.21 compliant), TIFF, BMP, GIF i PNG. Zbog jake konfiguracije, "slide" efekat prelaska sa fotografije na fotografiju je prosto fantastičan. Zaista ćete uživati u gledanju fotografija sa letovanja na PS3 konzoli. Tasteri L1 i R1 služe za prelazak na sledeću fotografiju unazad/unapred, a L2 i R2 za rotaciju slike na levo/desno. Levi džojstik služi za kretanje po slici koja ja zumirana. Brzina pregleda slika sa DVD diska je neočekivano brza.

Music - segment u kome Sony sa posebnim zadovoljstvom prilazi je svakako sluÅ¡anje muzike. Omogućeno je puÅ¡tanje muzike po direktorijumima, uz koriÅ¡ćenje random i shuffle funkcija. Tasteri L1 i R1 služe za prelazak na prethodnu/narednu pesmu, dok L2 i R3 služe za premotavanje nazad/napred. Podržani su sledeći formati: Memory Stick Audio Format(ATRAC), MP3(MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4(MPEG-4 AAC) i WAVE(Linear PCM). S'obzirom da bežični kontroler ima domet od preko 10-15 metara čak i kroz armirane betonske zidove, možete lako pomoću kontrolera birati muziku u svom stanu ili pak poslovnom prostoru iako ne znate ni gde se tačno nalazi konzola. Prilikom pisanja ovog teksta kontroler se nalazio sve vreme udaljen od konzole bar desetak metara, pa smo kada naiđemo na neku neomiljenu pesmu lako prelazili na drugu jednim klikom na R1 taster. Čak smo često premotavali pesme do segmenta koji nam se dopadaju.

Video - gledanje DVD snimka Vangelis-ovog koncerta u Atini povodom NASA-ine misije je u potpunosti bilo izvanredno, zahvaljujući i fantastičnoj slici i fantastičnom zvuku koji konzola proizvodi. Broj funkcija u ovom segmentu je znatno veći nego kod prethodna dva. Opet, neverovatno koliko je lako kontrolisati reprodukciju DVD-a koristeći kontroler. Prelazak sa segmenta na segment, premotavanje, gledanje svakog frejma posebno u nizu unazad ili unapred, formatiranje slike u zavisnosti od ekrana, prikaz informacija o fajlu koji se reprodukuje i slično je neverovatno brzo. Zaista ne možete da stignete toliko brzo da izdajete komande koliko je konzola brza. Zaista mnogo bolje od klasičnih DVD plejera u svakom aspektu. Podržani formati su: Memory Stick Video Format, MPEG-4 SP (AAC LC), H.264/MPEG-4 AVC Main Profile(AAC LC), MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2), MPEG-2 PS(MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM) i MPEG-2 TS (MPEG2 Audio Layer 2).

Game - niÅ¡ta posebno ne treba naglasiti ovde. Kada ubacite igru u konzolu, ovde Vam se pojavi ta igra koju jednostavno samo pokrenete. Network - tek ovde možete uvideti koliko je savrÅ¡eno smiÅ¡ljen kontroler, jer možete da surfujete internetom bez tastature i miÅ¡a sličnim komforom. Najbolje bi bilo kupiti neki televizor visoke definicije, ili pak konzolu priključiti na monitor, kako bi prikaz stranice bio Å¡iri od 752 piksela koji imaju standardni televizori, pa bi i surfovanje na konzoli preko televizora bilo blisko kompjuteru. Macromedia Flash animacije se prikazuju bez problema, sve stranice su propisno formatirane. Levi džojstik koristite da se krećete po stranici, a desnim pomerate miÅ¡a. Kombinacijom džojstika možete se brzo naći na delu strane, pa i na linku koji želite da posetite. Nisam verovao da surfovanje preko kontrolera može biti tako dobro, da verovatno i ne bih palio računar kada bih hteo da surfujem manje od pola sata. JoÅ¡ kada sve to radite iz kreveta ili fotelje, tek onda shvatite koliko to može da Vam olakÅ¡a svakodnevicu. Drugi deo Network opcije se odnosi na Playstation Store.

Friends - softver za komuniciranje preko interneta sa drugim korisnicima PS3 konzole.

WishmasteR
02-24-2007, 10:17
Znaci bice extra!!!

super cancel
02-24-2007, 10:35
Znaci bice extra!!!
ma drkanje...jedva chekam da izadje,zamisli samo we 11 na njemu.

zxa
02-24-2007, 11:46
ja sam skupio 450 evra jos 200 i to je to

super cancel
02-24-2007, 12:27
pametna investicija shto se tichr zabave..

ne znam tachno koliko tje koshtati ovde na launchu(pdv i ta *****a)ali vredi,stvarno.

igratjemo preko neta novi we ove godine,nadam se.

VAPA89
02-24-2007, 15:40

A koji tv imas?

zxa
02-24-2007, 15:58
ma neki ALtus i Tosibu(ali neznam sto je to bitno)

tale
02-25-2007, 15:23
Xbox 360

moram da se slozhim sa konfom 360% shto se tiche xbox-a, ali skidam kapu ps trojci stvarno, blu-ray je revolucija i u filmskoj industriji i u zezanju

super cancel
02-27-2007, 16:07
S obzirom na neverovatnu potražnju PlayStationa 3 u Evropi (čime je još jednom dokazana lojalnost Starog kontinenta Sonyjevom brandu) odnosno činjenicu da je trebovano 7, a da će biti isporučeno samo milion konzola, oficijalni srpski distributer GMC-YU D.O.O. u startu će dobiti samo manji broj sistema koji verovatno neće zadovoljiti potrebe bez obzira na prilično visoku cenu. Druga "tura" PlayStationa 3 očekuje se u junu, kada bi snabdevanje trebalo da bude koliko-toliko normalizovano.

Cena o kojoj se dosta spekulisalo je onakva kakvu smo mi lično i očekivali - 725 evra. Naravno, u pitanju je skuplja verzija sistema koja se u drugim zemljama prodaje za 600 evra, a posledica ove razlike je naravno, PDV od koga ovaj tip uređaja naravno nije izuzet. Što se tiče igara, cena bi trebala da bude standardnih 59 evra, dok se dodatni kontroleri i slični uređaji za sada ne pominju.

Sama prodaja počeće isti kada i u ostalim zemljama Evrope - 23. marta.

Za Novosađane i one koji često borave u ovom gradu postoji i alternativni način nabavke konzole...ne taj, mislimo na legalan način! Dovoljno je da posetite posetite prodavnicu "Crash Bandicoot" koja se nalazi kod kadice na SPENS-u, napravite pazar od 2000 dinara i time postanete učesnik u nagradnoj igri u kojoj je premija upravo PS3 sa 60Gb HDD-om.

dakle,oovde se nishta nije promenilo:sve po starom i dalje kradu

gajich
02-28-2007, 19:33
da nije malo skupo

super cancel
02-28-2007, 19:41
jeste,nije malo nego malo vishe,,u nechemu smo najbolji a to je u dranju mushterija..ja tju kupiti ps3 ove godine pa makar je uvez`o iz kroejshe..(tamo je sigurno manje para)

gajich
02-28-2007, 19:50
A kad bi se se porucilo preko Amazona ili ovih drugih sajtova za prodaju je li bi ispalo jeftinije nego ovih 725 evra.Mada mislim da ce vec u junu u ovoj drugoj seriji cena biti ispod 700 evra.

super cancel
02-28-2007, 19:55
cena je 600e i tachka,,vishe ne dajem za konzolu koju chekam vetj dve godine(smaram se po sajtovima i chitam vesti)

nadam se da tju dotji do nekih informacija u vezi cene konzole kad izadje,ovo i nije 100% sigurno shto sam postovao(kod nas nishta nije sigurno)

super cancel
02-28-2007, 19:56
A kad bi se se porucilo preko Amazona ili ovih drugih sajtova za prodaju je li bi ispalo jeftinije nego ovih 725 evra.Mada mislim da ce vec u junu u ovoj drugoj seriji cena biti ispod 700 evra.
amazon ima ali ne znam koliko bi ispala konzola???

super cancel
03-11-2007, 14:36
Sinoć je u San Francisku odrĂ…Âľana Playstation 3 konferencija na kojoj je prikazano nekoliko veoma zanimljivih servisa i igara koje na revolucionaran način iskorisćavaju mogućnosti PS3 konzole. Phill Harrison (Vice President SCEE) je predstavio buduće projekte zasnovane na online povezanosti, interakciji izmedju usera, individualnom radu, deljenju fajlova i kupovini preko Interneta. I sve to upakovano u jednom besplatnom paketu. No da krenemo redom.

http://www.emuglx.net/images/emuglx/home1.jpg

Playstation Home je 3D svet koga korisnici PSN mreĂ…Âľe kogu koristiti za interakciju, komunikaciju, kupovinu, deljenje sadrĂ…Âľaja, kreiranja online igara ili čak pravljenja svojih ličnih odaja gde mozete pozvati ostale članove mreĂ…Âľe. Svet Home-a je izuzetno detaljan sa milionima mogućih kombinacija u pravljenju svoga avatara, ili podešavanja izgleda svoga stana. U javnim delovima Home-a se mogu naći mnogobrojne lokacije od kojih se izvajaju javni bioskop (sa projekcijama trailera, isečaka iz igrara, pa čak i celih filmova i user created snimaka) i deo za rekreaciju (gde se mogu odigrati partije bilijara, kuglanja, košarke, pa čak i arkadnih aparata koji imaju modularne igre koje se mogu dopunjavati sa centralnog servera).

http://www.emuglx.net/images/emuglx/home2.jpg

Privatni deo Home-a se odgleda u vašem apartmanu, koji se moze opremiti sa hiljadama artikala. Naravno za premium predmete poput bilijarskog stola ili arcade aparata će se morati odvojiti novac, ali velika većina predmeta će biti besplatna. Jedna zanimljivost je i mogućnost korišćenja materijala sa hard diska konzole. Bilo koja slika se moze preneti u Home, kao i pustiti bilo koji audio i video zapis. Savršeno za pravljenje online okupljanja i projekcija filmova, ako vam bandwith izdrzi :).

http://www.emuglx.net/images/emuglx/home3.jpg

Poseban deo vašeg apartmana čini i soba zvana "Hall of Fame" u kojoj će se drzati "trofeji" osvojeni igranjem video igara na PS3 konzoli. Naime, Sony je potvrdio da su developeri igara od sada u obavezi da ubace trofeje u svoje igre, koji su pandan Mirosoftovim Achivements poenima. Jedina razlika je što Sonyjevi trofeji mogu biti 3D modeli, slike ili čak video zapisi koji moĂ…Âľete sa ponosom postaviti u vaš Hall of Fame.

Sve u svemu, Playstation Home je čudna kombinacija MMO-a, SIMSa, YouTubea, MySpacea i PlayStation Store servisa. Za April je najavljen početak javnog beta testiranja, a finalna verzija se očekuje na jesen, kada će Playstation Home postati sastavni deo PS3 firmware-a.

zxa
03-11-2007, 16:17
Stvarno je extra ali i mnoogo skupo.Mislim imam 450 evra ali dali da kupi ovo ili novi komp c c c

buki
03-11-2007, 17:08
ja sam razmisljao i kupujem definitivno novi komp

Konfucije
03-11-2007, 17:38
Ja sam razmišljao i definitivno nemam 450e.

trane
03-11-2007, 18:11
ajmo u pljacku svi sa foruma pa da nakupujemo se...hhaha
mozda ja da kupim a prije mi je na pameti ako dode mi u grad ADSL da bih njega uzeo al mozda i PS3 vjerovatno 97%da kupujem

super cancel
03-12-2007, 16:31
ko prezhivi prichatje..

nameravam da podignem kredu za ps3 i novi hdtv...i onda svrsh

super cancel
03-12-2007, 16:33
PlayStation 3 u Srbiji za 725 evra

http://img409.imageshack.us/img409/7087/sonyannouncesps3setbackhm2.jpg (http://img409.imageshack.us/img409/7087/sonyannouncesps3setbackhm2.jpg) Nova Sonijeva konzola PlayStation 3 naći će u prodaji u Srbiji od 23. marta po ceni od 725 evra, najavio je danas GMC (http://www.gmc-yu.co.yu/), distributer Sony PlayStation opreme. U pitanju je "jači" model konzole sa hard diskom od 60 GB i WLAN funkcijom dok se "slabiji" model (HD 20 GB) očekuje kasnije tokom godine. Ă…Â*to se tiče ponude igara, na trĂ…Âľištu će se naći samo neke od 28 launch naslova a njihova cena još uvek nije poznata ali se očekuje da će iznositi oko 60 evra.
Podsećamo, cena konzole u ostatku Evrope iznosi 600 evra izuzev u par zemalja kao što su Grčka i Irska gde je cena konzole 659 odnosno 630 evra.
i dalje smo banana drzhava

zxa
03-12-2007, 16:35
auu vrti mi se u glavi od cene

super cancel
03-12-2007, 16:51
ja ga verovatno nabavljam preko grane za trichavih 600 jevreja

zxa
03-12-2007, 17:07
Kako bre

super cancel
03-12-2007, 17:41
pa snadjesh se i tako,neko ako ti ide preko mozhe da ti donese

zxa
03-12-2007, 18:14
a carina i to

super cancel
03-12-2007, 18:19
a carina i to
a carinu zaobidjesh...nosish ga kao lichni prtljag

zxa
03-12-2007, 18:22
aha i ja pitam glupa pitanja .a jel mogu da ga uvezem iz SAD ali misli da su tamo nesto utikaci razliciti pa sta da radim

super cancel
03-12-2007, 18:24
aha i ja pitam glupa pitanja .a jel mogu da ga uvezem iz SAD ali misli da su tamo nesto utikaci razliciti pa sta da radim
mozhe,sve se nabudzhi

zxa
03-12-2007, 18:49
a j pa videcu onda c c c dali ovo ili komp

super cancel
03-12-2007, 18:52
a j pa videcu onda c c c dali ovo ili komp
komp vetj imash,,,netjesh se sigurno pokajati ako zabodesh ps3 (shta,dovedesh neku ortakinju da ti ga pljaga dok gemblash soni,ko snup)

zxa
03-12-2007, 19:25
hahah u pravu si:lol::lol:

Hell
03-12-2007, 20:02
ovaj sony je prava perverzija.....samo treba da se shtekaju pare......700e (*****ana stvar) :)

super cancel
03-13-2007, 00:14
iskreno ja nebi voleo da ps3 koshta 300-400 e..ovako se chini kao neshto o chemu mashtash

super cancel
03-13-2007, 12:04
Iako je PlayStation Home predstavljao centralni deo Sony-jeve prezentacije, mala igra programerske kuće Media Molecule osvojila je naklonost svih prisutnih u San Francisku i miliona fanova širom sveta. U osnovi, LittleBigPlanet je online kooperativni platformer sa 4 igrača, ali sa nekoliko opcija koje je izdvajaju od uobičajenog šablona. Naime igrači imaju neograničenu mogućnost da u toku igre kreiraju i modifikuju same nivoe, sa velikim izborom izmedju stotina prisutnih objekata i slika koje mogu upotrebiti. PodrĂ…Âľana je i mogućnost preuzimanja slika sa hard diska konzole i njihovog korisćenja u igri. Sam engine je neverovatno napredan, i omogućava veliku kontrolu nad objektima u igri. Fizika objekata u igri takođe igra veliku ulogu, i često se dešava da igrači moraju da ukombinuju svoju snagu u pomeranju nekog velikog objekta ili rešavanju neke zagonetke.

http://www.emuglx.net/images/emuglx/sackboy1.jpg

Kulminacija igre je mogućnost slanja i primanja user-created nivoa na centralni server igre, gde se sve mape rangiraju po raznim kategorijama. Ta mogućnost će definitivno proširiti popularnost igre, i produĂ…Âľiti njen Ă…Âľivot. Naravno pored odličnog gameplaya nemoĂ…Âľe se zaobići činjenica da igra ima neverovatno lep engine. Skoro realistična upotreba Motion Blura, Depth of Fielda i ostalih efkekata doprinosi da ova igra izgleda kao najbolji Pixarov dugometraĂ…Âľni film! Demo LittleBigPlanet-a će se pojaviti ove jeseni, a puno izdanje će je planirano zs početak 2008. godine. Posto reči nemogu opisati ovu igru veoma vam preporučujem da odgledate kompletan demo igre sa GDC prezentacije.

super cancel
03-15-2007, 17:04
Danas je objavljeno da ce u martovskom 1.6 firmware-u biti ukljucen i online Folding@home program univerziteta Stanford, u kome ce useri moci da povezu svoju konzolu u mrezu superkompjutera i da pomogu u lecenju raznih bolesti. Nova ikonica ce biti postavljena u meniju XMB-a sa kojom ce se manueno moci startovati program, ili se podesiti da se program sam pokrene kad je konzola neaktivna.
Ugradjena je i graficki element, u kojem ce biti prikazana planeta zemlja sa oznacenim mestima gde se nalaze useri sa ps3 konzolom. Po procenama Stanforda ako samo 10.000 konzola bude ucestvalo, vec ce se duplirati procesorska snaga koju Stanford vec ima.

I josh se ljudi bune oko cene! HEEEY! YOU CAN SAVE LIVESWITH PS3! THERE IS NO PRICE FOR THAT! http://www.emuglx.net/emuforums/images/smilies/smile.gif

Evo i nekoliko slika sa press fonderencije:
http://img218.imageshack.us/img218/6350/lwk070315sce06ux0.jpg
http://img134.imageshack.us/img134/3575/lwk070315sce07xd8.jpg

zxa
03-15-2007, 20:40
super

telacc
03-15-2007, 21:29
extra

irule
03-19-2007, 16:12
lepo prodam yuga i kupim playstation 3

Johnny
03-19-2007, 16:14
lepo prodam yuga i kupim playstation 3
Pametno.

zxa
03-19-2007, 16:48
Pametno.ali ne i korisno

Hell
03-19-2007, 19:07
josh malo pa dolazi.....

evil_geko
03-19-2007, 19:24
Evo šta ćemo...

http://www.youtube.com/watch?v=4CTy7Nx0oPI

Johnny
03-19-2007, 19:58
Evo šta ćemo...

LoOoL

zxa
03-19-2007, 20:15
Auu budale majko moja stvarno nije normalan :beta1:

super cancel
03-19-2007, 23:29
Evo šta ćemo...

ovo je bilo 18 novembra na usa launchu,,mentol retardirani je samo hteo da privuche pazhnju(mozhda i marketing igra ulogu)
stara vest...

zxa
03-23-2007, 13:17
Danas bi trebao da izadje ali jos nemam pare

Misko
03-23-2007, 19:16
Данас кренула продаја 690 еврића.:scared:
Да имам новаца купио бих га 100 %.
Овако ништа.:smile:

irule
03-23-2007, 21:44
Ko ne bi

super cancel
03-24-2007, 02:38
http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/banner35.jpg

Hell
03-24-2007, 08:05
t h i s i s l i v i n g

Miloske
03-24-2007, 08:12
Jer bolji PS3 ili Wii ili XBOX 360.I kakve su im cene

Hell
03-24-2007, 11:50
PS3 je najjachi i najskuplji.......

Konfucije
03-24-2007, 11:52
Xbox rulzz

zxa
03-24-2007, 12:05
http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/banner35.jpgJel si kupio

Misko
03-24-2007, 13:27
http://i130.photobucket.com/albums/p253/kontrolisanishut/banner35.jpg

Иначе је много јефтинији али наши су доста подигли цену због царине.
Све то зато што нисмо у европској унији.

Konfucije
03-24-2007, 15:24
Jebali nas radikali.

Johnny
03-24-2007, 18:09
Jel si kupio
Jel li, Super Cancel?:detective:

super cancel
03-24-2007, 18:37
sigurno bi kupio da je izashao next gen fudbal,ovako chekam i mgs4 i gta4.
siguran sam i to da netju dati 700e za konzolu,,,

super cancel
03-24-2007, 18:39
Иначе је много јефтинији али наши су доста подигли цену због царине.
Све то зато што нисмо у европској унији.
ma i dalje smo mi banana drzhava,pazi kad jedan comtrade nije u stanju da zaradi 50e po konzoli,nego moraju da nas odradjuju za 150e,,mamu im hjihovu

super cancel
03-24-2007, 18:41
Jer bolji PS3 ili Wii ili XBOX 360.I kakve su im cene
ps3
wii
360

gajich
03-24-2007, 20:43
WII je najgori

telacc
03-24-2007, 20:46
ali se najbolje prodaje u cjelom svjetu a ps3 se najlosije prodaje

super cancel
03-25-2007, 03:04
ali se najbolje prodaje u cjelom svjetu a ps3 se najlosije prodaje
da vishe se prodalo 360ica zbog prednosti od 1.godine

super cancel
04-02-2007, 12:48
29.marta je premijerno prikazan prvi trailer sledećeg nastavaka legendarnog GTA serijala. Premijera nije najbolje prošla jer su svi sajtovi sa snimcima iz igre bili preopterećeni zbog navale fanova :) Ă…Â*to se igre tiče, prikazan je novi engine i njegove mogućnosti renderovanja velikih gradskih površina. Radnja ce se odvijati u New Yorku i pratice zivot za sada jos neimenovanog Ruskog imigranta. Igra će se pojaviti 16.Oktobra za PlayStation 3 i XBOX360.

http://www.emuglx.net/images/emuglx/gta4.jpg

Hell
04-02-2007, 14:11
moj drug kupio sony ali nema nijednu igru........jel znate da li je kod nas izasho u prodaju virtua tennis 3 za trojku?

hule
04-02-2007, 14:17
На сајму је био неки Logitech турнир.
Вожња Ф1 на пс3, ево 2 слике:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/1/1_sajam238.jpg (http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=1_sajam238.jpg)
http://img2.imagetitan.com/img2/small/1/1_sajam240.jpg (http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=1_sajam240.jpg)

графика је ненормална

zxa
04-02-2007, 14:37
Na obicnim tv nebi bila takva:smile:

hule
04-02-2007, 14:39
На пс2 на таквом ТВ-у није таква сигурно :wink:

super cancel
04-02-2007, 15:14
moj drug kupio sony ali nema nijednu igru........jel znate da li je kod nas izasho u prodaju virtua tennis 3 za trojku?
nek skine sa neta neku igru,,hd gt

super cancel
04-02-2007, 15:15
На сајму је био неки Logitech турнир.
Вожња Ф1 на пс3, ево 2 слике:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/1/1_sajam238.jpg (http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=1_sajam238.jpg)
http://img2.imagetitan.com/img2/small/1/1_sajam240.jpg (http://img2.imagetitan.com/pic.php?image=1_sajam240.jpg)

графика је ненормална
rekao mi ortak ali nisam ishao da vidim(to je samo pochetak)

Hell
04-03-2007, 20:36
aaaa!!!!!! kako je ovaj sony strava!!!!!! igrao sam danas kod druga Resistance........navuko sam se....uzas!!!!:)

super cancel
04-04-2007, 20:53
aaaa!!!!!! kako je ovaj sony strava!!!!!! igrao sam danas kod druga Resistance........navuko sam se....uzas!!!!:)
ja kupujem, za 50 dana,a to su samo prvee igre

Hell
04-04-2007, 20:57
al kako je dobar feeling.....igrao sam i motorstorm............aaa.......nisam razmishljao o kupovini ove makine ali sad razmishljam!

super cancel
04-04-2007, 21:15
ssamo kad izadju:gt5.mgs4,gta4,we.....bitje potpuno loodilo

zxa
04-04-2007, 21:34
Nepitaj :smile:

bane_bj
04-05-2007, 11:38
Sta ce mi sony kad imam kompjuter koji je mnogo korisniji

Konfucije
04-05-2007, 11:50
Naravno, pa takve igre će pre ili kasnije izaći i za PC.

Hell
04-05-2007, 14:49
a da bi igrao te igre moratjesh da budzish komp.....to ce sigurno biti vishe para nego shto koshta sony......ja vec evo shtekam pare za budzenje

VAPA89
04-05-2007, 21:20
a da bi igrao te igre moratjesh da budzish komp.....to ce sigurno biti vishe para nego shto koshta sony......ja vec evo shtekam pare za budzenje

Ne bih se slozio....

Za te pare koliko kosta sony (bez kupovine lcd tv-a od 200000din) mozes da nabudzis solidan komp da rade sve igre i to daleko bolje nego sto bi izgledale na sony-ju uz neki obican tv...

Hell
04-05-2007, 21:22
ali opet konzola ce ti trajati 5 godina, komp najvishe tri, pa ga opet morash budziti........

trane
04-05-2007, 21:30
Ne bih se slozio....

Za te pare koliko kosta sony (bez kupovine lcd tv-a od 200000din) mozes da nabudzis solidan komp da rade sve igre i to daleko bolje nego sto bi izgledale na sony-ju uz neki obican tv...ne mora se imat lcd tv nego ima se kupiti kabal koji moze da radi na obicnom tv

Konfucije
04-05-2007, 22:41
ali opet konzola ce ti trajati 5 godina, komp najvishe tri, pa ga opet morash budziti........
Traje 5 godina i šta onda? :)

Inače komp moĂ…Âľeš da koristiš i za mnoooge druge stvari + za neke igre koje ne moĂ…Âľeš na PS3.

zxa
04-05-2007, 22:54
pa neznam ja mozda izadje PS4 otkud znas a i neke igre imaju za komp a nemaju za sony i obrnuto :wink:

Hell
04-06-2007, 10:36
Traje 5 godina i šta onda? :)

Inače komp možeš da koristiš i za mnoooge druge stvari + za neke igre koje ne možeš na PS3.
ja pricham samo za igre..........naravno mislim da je komp bolji i da cu ipak budziti komp...........

VAPA89
04-06-2007, 11:30
ne mora se imat lcd tv nego ima se kupiti kabal koji moze da radi na obicnom tv

Ma nemoj pametni,a kako ce izgledati te vrhunske igre sa takvom grafikom na obicnom tv-u.....
Koju rezoluciju ima on a koju najlosiji 17 incha monitor...
Pa ne bih igrao sony na obicnom tv-u nema tih para,pre bih igrao igre na pentium 3 sa 17 incha monitorom nego sony 3 sa obicnim tv-om....

super cancel
04-06-2007, 13:59
ajmo ovako:poshto kensl zna.

1.metal gear solid je ekskluziva za soni i ako je neko igraao ovu igru mozhe samo da zamisli kako tje izgledati nastavak.

2.gran turismo 5 ,,objashnjava neke stvari shto se tiche vozhnje.

3. pc mozhe samo da ga blajvi soniju.. jasno,,

4.kad izlazi gta4 za pc?????2008,a,,hahahahahahh

Konfucije
04-06-2007, 14:00
3. pc mozhe samo da ga blajvi soniju.. jasno,,
Kako FM da igram na PS3?

Mikri
04-06-2007, 14:05
Nikako....

super cancel
04-06-2007, 14:05
Kako FM da igram na PS3?

eto, fm samo

Konfucije
04-06-2007, 14:07
A warcraft?

super cancel
04-06-2007, 14:13
e sad ..

ima li neko ovde da je igrao d&d???drushtvena igra..to je warcraft.

metal gear solid je ubedljivo najjacha igra na svetu,tako dA...

PITAJ PRAVOG GEJMERA

zxa
04-06-2007, 15:28
super cancel jel si nabavio sony3

Konfucije
04-06-2007, 20:26
Verovatno ste prosle godine slušali o umiranju PC-a kao igračke platforme, o svemogućim konzolama pored kojih PC izgleda kao dinosaurus. Na forumima širom sveta ljudi su pričali o prelasku na neku od konzola, a oni "PC Forever" igrači imali su osećaj da se nalaze pred apokalipsom. Godina 2007. donosi na ovo polju nešto novo, čak potpuno suprotno. Priču je započeo Blizzard, slede ostali developeri, a sada se uključuju i velike kompanije, sa porukom: "Još jedna generacija konzola i to je to". Kakav kontrast, ne samo što PC ne umire već će postati, za koju godinu, apsolutna igračka platforma. Da li su ovo istinita predviđanja IT vidovnjaka ili pak marketinška kampanja zarad PC-a, kao protiv teža prošlogodišnjoj konzolaškoj kampanji? Odgovor na ovo pitanje možda ćemo saznati tek za koju godinu. Na sajtu computerandvideogames.com možete pročitati članak "The days of consoles are numbered (http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=161496) ".

Izvor: www.pcigre.com

Konfucije
04-06-2007, 20:27
Najprodavanije igre u martu:

1. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl - THQ
2. The Sims 2 Seasons - Electronic Arts
3. World Of Warcraft: Burning Crusade - Blizzard
4. World Of Warcraft - Blizzard
5. The Sims 2 - Electronic Arts
6. Supreme Commander - THQ
7. Titan Quest - THQ
8. The Sims 2 Pets - Electronic Arts
9. Titan Quest: Immortal Throne - THQ
10. Battlefield 2142 - Electronic Arts2,3,4,5,8 ne mogu na PS3, za ostale ne znam.

Naravno, izvor je pcigre.com

zxa
04-06-2007, 22:07
Najprodavanije igre u martu:
1. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl - THQ
2. The Sims 2 Seasons - Electronic Arts
3. World Of Warcraft: Burning Crusade - Blizzard
4. World Of Warcraft - Blizzard
5. The Sims 2 - Electronic Arts
6. Supreme Commander - THQ
7. Titan Quest - THQ
8. The Sims 2 Pets - Electronic Arts
9. Titan Quest: Immortal Throne - THQ
10. Battlefield 2142 - Electronic Arts2,3,4,5,8 ne mogu na PS3, za ostale ne znam.

Naravno, izvor je pcigre.comni 10 a mislim i 7 i 9

super cancel
04-06-2007, 23:29
super cancel jel si nabavio sony3
za 50 dana ga kupujem,,

super cancel
04-06-2007, 23:32
recite mi bolju igru od metal gear solid-a aloooooooo

od gran turisma

od sony-a kao najboljeg,recite

Konfucije
04-06-2007, 23:45
To je po tebi najbolja, inače pogledaj onu listu od 10 najprodavanijih, pa napiši koje od njih mogu na PS3.

super cancel
04-06-2007, 23:51
pravom gejmeru je to najbolja igra.

vishe ljudi na svetu igra pc,zbog pristupachnosti sistema.

Konfucije
04-06-2007, 23:54
pravom gejmeru je to najbolja igra.
A uslovi za "pravog gejmera" su?

vishe ljudi na svetu igra pc,zbog pristupachnosti sistema.
Odnosno, zato što PS3 može samo da se sagne kompu.

super cancel
04-07-2007, 00:00
zashto si morao da se sagnesh na ono moje:pc mozhe samo da ga blajvi???

kazhem da je pc pristupachniji sistem od sonija,samim tim i zbog toga ljudi vishe kupuju igre za komp.

pravi gamer zna shta e mgs

trane
04-07-2007, 12:13
PS3 zakon!!!!!!!! al i pc nije za bacat

VAPA89
04-08-2007, 11:18
A uslovi za "pravog gejmera" su?

Odnosno, zato što PS3 može samo da se sagne kompu.

Slazem se...........

Ipak ja samo kazem WARCRAFT,COUNTER STRIKE.......
Momci sa ps placite,nikad nece nijedna igra sa ps moci da prismrdi ovim serijalima....

super cancel
04-11-2007, 20:31
Slazem se...........

Ipak ja samo kazem WARCRAFT,COUNTER STRIKE.......
Momci sa ps placite,nikad nece nijedna igra sa ps moci da prismrdi ovim serijalima....
kompjuterash

VAPA89
04-12-2007, 22:13
Da,ali pak sam realan,VIVA WARCRAFT,VIVA COUNTER STRIKE :-)

evil_geko
04-13-2007, 03:53
kompjuterash

konzolash,,