PDA

View Full Version : Gamepad

iLija
10-08-2013, 18:09
Skoro uzeh genius macfire grandias 12v (dole sa slike) džojstik, i neće na pes... Pritisnem RT/RB i on radi neke desete kontrole, iako sam podesio u settings kako treba, i uključio ili isključio mode dugme, isto... Zna li iko rešenje?
Da napomenem, u kontrole ne može da se namjesti ova dva RT/RB, isto i sa LB/LT jer rade po nekoliko kontrola kada to pritisnem....

http://www.geniusnet.com/wSite/public/Data/geniusOnline/upload/images/product/game/MaxFireGrandias12V/Grandias12V_feature_1.jpg

pilojac85
10-08-2013, 18:31
sta su ti ti dugmici u sredini, start, selekt, analog i jos ta dva? Probaj to da cackas, mozda su neke multifinkcionalni dugmici. Ako nista probaj naci drajvere za njega i tvoj operativni sistem. Mora da moze jbt, nije to spejs shatl pa da je nekompatibilan.

iLija
10-08-2013, 18:49
Macro i turbo su ostala dva dugmića u sredini. I u pravu si, do njih je. ****m li ga, nemam pojma za šta to služi, ali ono macro je bilo uključeno za određene dugmiće. I pazi sad, ne isključuje se na macro, kako se i uključuju, nego treba da držim to dugme za koje je uključeno i dva puta turbo da pritisnem. Sve u svemu, riješio sam :)

dajan.pes
10-09-2013, 10:52
Meni iz nekog razloga desni analog izjednaci sa desnim tipkama.. Ima li nesto sto mogu instalirati da u potpunosti sredim dzojstik, jer ovako sam osakacen. Penale ne mogu sutati, slobodnjake ne mogu do kraja namjestiti.. :/