PDA

View Full Version : "PES2014 has stopped working" posle prvog kola Lige sampiona

pilojac85
10-08-2013, 12:56
Da li se nekome desava da mu igra prestane da radi nakon prvog kola Lige sampiona? Meni svaki put, koji god tim da uzmem. Imam original PES i PESEdit patch instaliran. Bilo da ga pokrenem preko PESEdit ikonice ili ovako preko standardne ista prica, uvek puca nakon prvog kola. Ne pise nista posebno, samo da je igra prestala da radi i da ce se aplikacija zatvoriti.

kimica
10-08-2013, 20:07
Da li se nekome desava da mu igra prestane da radi nakon prvog kola Lige sampiona? Meni svaki put, koji god tim da uzmem. Imam original PES i PESEdit patch instaliran. Bilo da ga pokrenem preko PESEdit ikonice ili ovako preko standardne ista prica, uvek puca nakon prvog kola. Ne pise nista posebno, samo da je igra prestala da radi i da ce se aplikacija zatvoriti.

LOL :daa evo i meni se to upravo dešava i to sam odigrao 4 utakmice iste Benfika-Barselona i svaki put se isto dešava kao i tebi da "pro evolution soccer has stopped working" posle 1 kola. Probao sam i sa game boostero-m da sve poisključujem u pozadini i da compability mod postavim na xp sp3 i sa drugim exe-om i opet isto.