PDA

View Full Version : Kupio org. i neće

saleR9
12-24-2006, 22:46
Igrao sam kopiju normalno bez problema i kao svi imao sam želju da kupim orginalku da bi mogao online da igram, i sada kada sam je konačno uzeo dobijem ovaj eror koji sam očekivao jer nemože ići odma glatko :furious:
A required security module can not be activated. This program can not be executed (7000).

Zna li neko kako da riješim ovo ? gooooglao sam i nalazio sam neke pričice oko toga ali uglavnom bez konkretnih odgovora......nešto je ostalo u registry od piratski igara što bi trebalo sredit, izbrisao sam Deamon tools jer sam negdje pročitao da je do njega ali da samim uninstal-iranjem neću riješiti problem...........nemam pojma stvarno presjede mi i grafička i gamepad i PES6 sve što sam želio za božić sam dobio i vidi belaja. Odo popit pivo da se smirim :drunk:

Hvala svima i pozdrav,

Sale

lary
12-26-2006, 21:49
Jedino da formatiratiras particiju gde se nalazi windows i da instaliras operativni sistem ponovo!!!

E sad idem i ja da popijem pivo!!!

Schock
12-27-2006, 18:47
Sta ovaj lary pise gluposti ko da je slogiran u mali mozak :furious:
Ako ne mozes da mu pomognes,pusti nekog ko moze. :furious:
Covek je za razliku od vecine nas kupio original i izpostovao stvari koje voli :hmm:
Sigurno ce se naci neko da mu pomogne
P.S.
Oce li? :(
:help:

Konfucije
12-27-2006, 21:24
sale, gde je tačno problem, jel si se registrovao na sajtu Konamija?

Veliki_Brat
12-27-2006, 21:52
jel si iskljucio firewall?

zexsim
12-27-2006, 23:42
poshalji mi cd key na pm i probacu da te aktiviram

saleR9
12-29-2006, 15:55
Eh ovako, kao prvo hvala svima na pomoći ali kao što se moglo primjetiti nisam odgovarao jer nisam bio na netu od kako sam sredio ovo čudo od zabave ustvari nisam ništa drugo ni radio osim igranja online što je nevjerovatan užitak i zabava koja se nemože porediti sa igranjem protiv kompa.
Igricu sam inst. normalno i reg. se tamo gdje treba i dobio onaj password i sve to je prošlo OK ali nije htjela da se pokrene uopšte javljao mi se taj error, nakon dosta patnje bez uspjeha ostalo mi je samo da formatiram disk što sam i htjeo uraditi ali rekoh da probam još jednu ofirnu soluciju pa ću onda ako neuspijem formatirati sve nek ide u p.... samo da više zaigram :D uzmem crack od pirata kojeg sam imao i zaljepim ga da vidim šta će bit kad gledaj igra se pokreni kao što sam i očekivao ali sam mislio da neće moći u network ali na svu sreću uleti i tamo nakon što sam ugasio i firewall i antivirus, kada sam ušao imao sam problema sa tim password-om koji nije htjeo da prođe pa sam opet se bacio na net i gooooooglao i trazio i nađem jedan post slučajno gdje lik govori da treba pisati password koji sam izabereš a ne onaj koji dobiješ od KONAMI-ja (što mi nije bilo logično, ali eto). Uđem ponovo i upišem svoj password i prođe fino do kreiranja profila i onda je počela zabava :D sa orginal igricom koju sam crack-ovao, čudna kombinacija ali bitno je da radi.
Orginal PES6 je vrijedio svakog centa i više tako da preporučujem svakome ko ima mogućnost da stavi sebi na 1 mjesto misiju "kupi ovih 20 brojeva" koje niko nema i uživaj.
Još mali info za online igranje jer sam čitao da treba dobra konekcija da bi sve išlo glatko bez smetnji, ja imam ADSL 1024/192 i može se super igrati ovisno u koje vrijeme i na kojem serveru se igra, naravno da je bolje ko ima brži upload jer sa ovih jadnih 192 zna dobro da trza i kasni tako da se nemoze igrati, ali sve u svemu je OK od 60 utakica koje sam do sada odigrao 5 ih je možda trzalo.

Pozdrav svima i sretna vam nova godina

Sale ili saleR9 za one koji bi da poigramo :D