PDA

View Full Version : PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Darcoolio
01-06-2013, 22:59
Prijava grešaka i sugestije.

djuka11
01-07-2013, 00:50
- Kod mene kad Damjanovic iz D. Srema primi loptu, komentator ga nazove 'Oskar Kardozo', a kad je primi Maric iz Slobode, on kaze 'Otamendi'(uzgred Maric je levak, a ne desnjak)
- Nisu pogodjene pozicije mnogih igraca( recimo Tijago iz Slobode je AMF,moze da igra i SS i CF, Stajic iz Slobode je LMF, a ne CF, Jovanovic iz Slobode je AMF, moze da igra i CF,Adamovic iz Spartaka je LMF, Lovre je DMF, a ne AMF itd.
- Vidim da je odradjen veliki broj faca za igrace svih klubova i svaka cast na tome, ali face ostalih igraca su katastrofa, mislim da ste mogli da vidite slike ostalih igraca i otprilike ih uradite u editoru
- Stoper iz Slobode se preziva Ćulibrk, a ne Čulibrk
- Mnogim klubovima se cuje navijanje od Srbije valjda, neke pesme o cetnicima i tako nesto
- Ocene su naravno, katastrofa, ja mislim da je bolje da mi pravimo ocene za nasu ligu, valjda bolje znamo od tamo nekih sa PSD- a :D
P.S. Da kazem samo da sam ja kod mene sve ovo sredio u editoru, posto sa 100% siguran da bi mi neko od admina odgovorio nesto u stilu: 'Pa izmeni u editoru sta ti se ne svidja' :D Samo kazem sta treba da se ispravi.

EDIT: Takodje, predlazem da pitate za dozvolu one sa BPB, odlicno su odradili 'Karadjordje'

NikolaJgd
01-07-2013, 00:59
Što se tiče ocena smanji sam prema svojim prohtevima, kako tebi odgovara. Lepo si i sam rekao.
PSD su realne ocene i njih smo ubacili. Što se tiče navijanja sređena su u sledećoj verziji biće. Ocene je izrađivao naš član edit tima VUK, tako da nije baš tako kao što si napisao ''valjda bolje znamo od tamo nekih sa PSD- a''.
Pozicije igrača su sa PSD-a tako da nisu izmišljene ili stavljene ofrlje.
Ovo za Damjanovića i Marića je kod mene okej.

Face za ostale igrače su odrađene čisto da liče, prvo face na google-u nema za pola njih a ja ne mogu napamet da znam kakvu kosu ima...Znači za one koje smo našli slike odradili smo face u editu.

Darcoolio
01-07-2013, 01:12
Ako greške postoje biće sređene, a što se ocena tiče ne vredi vam da se žalite pošto PSD sistem ostaje.
Makar dok se ne pojavi neki drugi sistem pa ćete moći da birate.
Default Konami ne dolaze u obzir pošto je smešno koliko su favorizovane pojedine ekipe.

Manojlovic
01-07-2013, 11:18
Cini mi se da dresovi u Benfike nisu uredu ... Izvinite ako sam pogrijesio :)

NikolaJgd
01-07-2013, 12:30
Kod mene su okej, proveri da li si sve lepo instalirao.

djolesrb
01-07-2013, 14:39
Vukicu i Tomicu je stavljeno da je jaca leva noga

Darcoolio
01-07-2013, 14:41
Pokrenuo je ML sa starim sejvom, već je nekolicina njih to napomenula i rešilo se kad su krenuli novu ML.

EL SeLe
01-07-2013, 16:05
Ја сам имао проблем са МЛ, избацивало ме. Али сам променуо име сејва мастер лиге из МЛ01.бин, у МЛ02.бин и сад све нормално ради. Тако да зна свако ако му се исто деси!

Vax
01-07-2013, 16:23
Zalbe:
-U BAL-u neki timovi iz Prve lige Srbije igraju Copa Santander
-Neki timovi iz JSL-a imaju dresove Benfike umesto svojih (bar kod mene)
-JNA ne priznaje u CL-u
-Srpski prevod je polovicno uradjen (Primer : Today you will play Trening utakmica against Zenit.Igraces u startnoj postavi.)
Predlozi:
-JSL Scoreboard
-Srpski komentator (da se nastavi rad ili da objasnite zasto ste prestali)
-Muske sudije
-JSL lopta (Ona Nike Maxim sa nekim natpisom napisanim flomasterom)
-Ako je moguce MLS ili Npower Liga ili bar par klubova iz njih (LA Galaxy,Ny Red Bull,Houston,B.City,Portsmouth,Bolton...)
-http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_Club_World_Cup ali kad izace logo
-BSK i Jugoslavija :) kao sto ima i Partizan i Zvezda iz proslosti

NikolaJgd
01-07-2013, 17:05
Objašnjeno je zašto je obustavljen rad na komentatoru, mogao si i sam da pročitaš razlog...
''Da se nastavi rad'' Ako smatraš da je to lako i da snimiš preko 20 000 fajlova, onda izvoli snimi, nikakav problem.
Lako je reći, ali je teže to odraditi. ;)

Darcoolio
01-07-2013, 17:07
Zalbe:
-U BAL-u neki timovi iz Prve lige Srbije igraju Copa Santander
-Neki timovi iz JSL-a imaju dresove Benfike umesto svojih (bar kod mene)
-JNA ne priznaje u CL-u
-Srpski prevod je polovicno uradjen (Primer : Today you will play Trening utakmica against Zenit.Igraces u startnoj postavi.)
Predlozi:
-JSL Scoreboard
-Srpski komentator (da se nastavi rad ili da objasnite zasto ste prestali)
-Muske sudije
-JSL lopta (Ona Nike Maxim sa nekim natpisom napisanim flomasterom)
-Ako je moguce MLS ili Npower Liga ili bar par klubova iz njih (LA Galaxy,Ny Red Bull,Houston,B.City,Portsmouth,Bolton...)
-http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_Club_World_Cup ali kad izace logo
-BSK i Jugoslavija :) kao sto ima i Partizan i Zvezda iz proslosti

Što se žalbi tiče:
Ti dresovi Benfike su do tebe.
Takođe nisam primetio da se žale na to da se JNA ne pojavljuje u Ligi Šampiona.
Za prevod je rađen meni i ostale sitnice vezane za to, kad članovi foruma budu imali vremena radiće i za FL.

Predlozi:
-JSL scoreboard nećemo raditi najverovatnije.
-Objašnjenje si dobio, a to su zdravstveni problemi člana koji je preuzeo to na sebe. A iskreno, predlog ti i nije baš najsvetlija tačka, probaj da napraviš pa ćeš videti zašto ti to kažem.
-Imaš Nike Maxim
-Imaš i muške sudije, obrati pažnju na selector.
-Nećemo ubacivati nove lige, bar ne za sada.
-BSK ne, Jugoslavija je u planu i još nešto, ali polako.

pekitheboy
01-07-2013, 17:17
Ево овако од мене:

Сугестије:

- Пребогати клубови у МЛ моду. Буџети сваких екипа огромни. Све би то требало смањити некако, па да добијемо осећај финансијске јадности ове наше лиге :)
- Недостатак навијања за многе екипе. Пример: Раднички Крагујевац. Верујем да заслужују навијање јер су један од посећенијих тимова у лиги и један од тимова са најбројнијом навијачког групом (после вечитих, наравно). И плус мислим да имају добре песме, и вредело би убацити их.
- Превисоке оцене у нашим тимовима. Видим да је неко то горе поменуо, али ја имам један предлог, да ако је могуће, се генерално све оцене свих играча из наших лига смање за 3 или 5. Овако кад играм МЛ или БАЛ, пола репрезетанције Србије је састављено од играча из наше лиге.

Предлози:

- Да се преко оног едитора у игри направи неколико стадиона који "личе" на стадионе у нашој лиги, кад већ не постоје квалитетно одрађени стадиони. То је нешто налик ПесЕдит печу, они то раде већ неко време. И да сваки тим има своје име стадиона.
- Неки свич за избацивање класичних Звезде и Партизана за МЛ и БАЛ модове. То је један од разлога зашто нисам ни почео један од та два мода.
- Музички пакет са химнама домаћих клубова.

Све у свему, надам се да нећете да замерите, али осим за зезање са ортацима, печ је тренутно незанимљиво играти у сингл плејеру. Нема осећаја реалности јер се не добија онај осећај играња наше лиге... Надам се да ће то бити омогућено у следећим верзијама. :)

MiLjKoS
01-07-2013, 17:44
Igra i dalje kresuje kada se dodje do izbora kontrolera, skinuo sam sve verzije pesa koje sam nasao i nijedna nije pomogla, skinuo sam obe instalacije za JSL i tada nije htelo. Skidao sam i registry fix i sve ostalo ali ne pomaze ni to... pokretao kao administrator, ali nisam uspeo nikako da pokrenem igru neku ..

NikolaJgd
01-07-2013, 18:11
Sredi svoj sistem.

jadan ja
01-07-2013, 21:07
i dalje me izbacuje iz become a legenda,a kada treba da se igra na napredku izbaci me iz igrice crashuje odjednom kada odemda biram taj stadion

NikolaJgd
01-07-2013, 21:26
Pročitaj prethodne postove i vidi šta je pisano i kako su ljudi rešili problem.
Napisano je minimum 5x.

saletwix
01-08-2013, 20:52
Evo vam klip ako neko ima problema sa instalacijom http://www.youtube.com/watch?v=Rjb5N-OTGtc

Miki Silbas
01-09-2013, 23:53
POMOC! Instalirao sam sve redom. V1,pa update,pa stadione i na kraju League structure fix ubacio tamo gde treba. Udjem u igru,kad tamo nijednog tima nemam,samo free agents i ostalo...Sta je problem????

NikolaJgd
01-09-2013, 23:57
Logično je. Nisi lepo instalirao update na istu lokaciju.
A stadione briši(Napredak, Banjica)

MiksaT
01-10-2013, 00:03
Install sam JSL i pogresan je edit,za celu jsl ima grbovi i za sve timove imaju grbovi,ali imena timova i ocene igraca su iste kao u obicnom pesu,jel moze neko da mi okaci edit.bin od jsl ili da mi kaze kako da resim ovaj problem

PeroDeformero
01-10-2013, 09:25
EDIT.bin za v1.00
http://www.mediafire.com/download.php?f4fh0b394frsn8w

EDIT.bin za v1.01
http://www.mediafire.com/?f2dp5buend4ftug

djolesrb
01-10-2013, 14:57
Install sam ove nove stadione ali nema Banjice?

Klicko
01-10-2013, 15:19
Nesto sam sjebao pa mi, umesto onog replaya(mislim na ono kad pritisnem ESC pa da mi pise REPLAY i da ima neka slika) koji ima u patchu sad mi se pojavljuje onaj default. Mene zanima kako se zove fajl od toga?

nataeos
01-10-2013, 18:41
Install sam ove nove stadione ali nema Banjice?

i ne treba ti, banjica kao i stadion za napredak ima da te izbacuju iz igre ako ubacis

Miki Silbas
01-10-2013, 19:07
Meni ne rade nijedni stadioni! Koje god da instaliram! Zasto to?

nataeos
01-10-2013, 19:14
Meni ne rade nijedni stadioni! Koje god da instaliram! Zasto to?

kako mislis nerade? nema ih ili??

Miki Silbas
01-10-2013, 20:11
Kad ih instaliram,izgube mi se timovi! Postanu portugalski timovi...

NikolaJgd
01-10-2013, 20:12
Čitaj uputstva po 50x treba da se ponovi

-1.0 verzija
-1.01 update
-struktura fix

Za stadione je rečeno bar 50x da se ne ubacuju Banjica i Napredak.

bomba1994
01-10-2013, 22:57
Čitaj uputstva po 50x treba da se ponovi

-1.0 verzija
-1.01 update
-struktura fix

Za stadione je rečeno bar 50x da se ne ubacuju Banjica i Napredak.
msm da i ne mora da izbacuje banjicu ja sam sklonio sam napredak i sve savrseno radi :)

Alcatraz1
01-11-2013, 14:20
Momci moze pomoc, sad sam trebao da odigram protiv cagliari calcia u bal modu i izadje iz igrice i pise pes 13 has stopped working.. ?
EDIT: nije cagliari nego calcio catania, samo sam promenio njihov domaci teren i sada je dobro, izgleda da onaj stadion ima bag, evo sad igram nadam se da nece da izadje..

jadan ja
01-11-2013, 14:48
Pročitaj prethodne postove i vidi šta je pisano i kako su ljudi rešili problem.
Napisano je minimum 5x.
procitao sam sve,ne vidim nigde resenje

nataeos
01-11-2013, 16:18
procitao sam sve,ne vidim nigde resenje

Jel nigde nevidis da se stadion za Napredak i Banjica trebaju izbaciti da nebi krasovalo???? Pise barem 5X samo na ovoj stranici!

nemozes to sam da povezes sa tvojim pitanjem??

poz:

petar vs dejan
01-11-2013, 17:05
Ronalo i jos nekoliko igraca Reala ima 21 godinu :) .To i nije neka greska al nek se zna :D .

NikolaJgd
01-11-2013, 17:10
Nemaju, nego ti još uvek care koristiš 1.0 verziju.

nemanja271294
01-11-2013, 17:52
Jel zna neko zbog ceka mi izbacuje ovo inace to se desava kad igram ML sa zvezdom?
http://www.dodaj.rs/t/2O/7F/WmcNhhF/pes13.jpg (http://www.dodaj.rs/?2O/7F/WmcNhhF/pes13.png)

SombrerosTifoza
01-11-2013, 18:58
Imam par predloga.. nisam skidao ovu dodatnu verziju.. neda mi se, ali generalno patch je dobar, samo imam par sugestija.. :)

- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači igrali 1930 god..)..
- Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana, zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. :) Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
- Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
- Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina.. :)

I ako se setim još nečega dodaću.. uglavnom ovo za ocene mi baš bode oči.. kad vidim Volkov ili neko takav da ima 80+ .. :D Inače za čitav peč.. pogotovo grafički sve pohvale.. :)

Darcoolio
01-11-2013, 19:12
- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači igrali 1930 god..)..
Radi se na tome.

- Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana, zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. :) Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
Sa tim overalom ne bi mogao sa petlićima da izađeš na kraj.
Uostalom radimo PSD ocene.

- Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
Neće da može.

- Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina..

Ne verujem da će biti za sledeći update.

Srdan
01-12-2013, 09:16
Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem? :D

Miki Silbas
01-12-2013, 11:18
Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem? :D
Nesto ti se u mapu pojebalo... Ja sam tako naisao u Borcu iz BL na iste 3 face,i samo u mapu promenio nesto i to je to :)

igoor996
01-12-2013, 11:32
igram drugu polovinu become a legend-a u ofk beogradu i stigo sam do druge utakmice i kad hocu da pokrenem utakmicu izadje mi iz igrice sta da radim ?

jadan ja
01-12-2013, 15:16
Jel nigde nevidis da se stadion za Napredak i Banjica trebaju izbaciti da nebi krasovalo???? Pise barem 5X samo na ovoj stranici!

nemozes to sam da povezes sa tvojim pitanjem??

poz: meni banjica radi normalno a napredak sam izbacio to znam i sam ali ne vidim resenje za ovo sto mi crashuje igra u bal-u

stevo_bn
01-13-2013, 15:04
Zasto mi u ruskoj ligi ima FK Šahtar Donjeck i Dinamo Kiev ?

NikolaJgd
01-13-2013, 15:06
Tako mora već sam rekao par puta.

nenad77
01-13-2013, 17:55
Ćao svima.Ja bih da prijavim greške kod novog update 1.01,a možda sam ja glup pa ne znam.Danas sam ga instalirao i nestali su grbovi od svih timova plus nema komentatora kada igram football life.U čemu je problem?

NikolaJgd
01-13-2013, 17:57
Treba da imaš verziju 1.0 da bih instalirao 1.01

Darcoolio
01-13-2013, 17:59
greška je do tebe, loše si instalirao peč, ali ne znam konkretno šta.
ide v1.0 pa update, pa structure fix

bomili
01-13-2013, 18:32
љиди мало сам закаснио и моје питање је везано за прву верзију печа бре било каквог апдејта, елем кад изаберем да ми песме кроз игрицу тј мени итд буду песме клубова дешава се да свира нека музика као из оних видео игрица 90.-их, видим да има неки инсталер који поправља путању дали треба само да га скинем и инстал или треба у неком посебном фолдеру то да урадим, или ће апдејт то све да среди па да скинем само њега.

NikolaJgd
01-13-2013, 18:34
Instaliraj 1.0 pa update 1.01 i na kraju strukturu lige i to je to, update rešava te probleme.

nenad77
01-13-2013, 19:29
greška je do tebe, loše si instalirao peč, ali ne znam konkretno šta.
ide v1.0 pa update, pa structure fix
sve moguće sam instalirao v1.0 pa 1.01 i structure fix.Grbove sam imao dok nisam instalirao 1.01 i structure fix.
evo sad sam probao i master ligu,i na početku posle ukucavanja imena PES prestaje da radi,ugasi mi igricu

NikolaJgd
01-13-2013, 19:30
Opet kažem nisi lepo instalirao. Prilikom instalacije ti je napravio još jedan folder Pro Evolution Soccer 2013 u putanji, jedan se obriše.

nenad77
01-13-2013, 20:02
izbrisao sam "grbovi_2739bin.tmp" i sada imam grbove.Još samo da rešim problem sa komentatorom

TeO
01-14-2013, 22:54
sto meni kresuje igra kad igram protiv argentine a sve sam lepo instal i sve lepo radi osim ovoga...

Darcoolio
01-14-2013, 23:36
Sad sam odigrao dve utakmice, sve je ok, moguće da je do stadiona.

tihi1204
01-15-2013, 19:01
Igram mod lige sampiona i sa Zvezdom sam dosao do 2.faze i odigrao sam prvu utakmicu sa Sahtjorom i u drugoj nece, stalno me izbacuje,tj. kresuje. U cemu je problem, kako da ga resim? Ne znam da li je receno, ali T. Westu na ledjima pise CEST. I u modu lige sampiona mi Partizan ima dresove Zenita?

Darcoolio
01-15-2013, 19:41
Vezano za dres. Nešto nisi dobro instalirao,verovatno update.
Što se krešovanja tiče mislim da nisi ubacio fix.

tihi1204
01-15-2013, 19:52
Update je dobro instaliran, Partizan ima svoje dresove, ali su mu u modu LS od Zenita. Naravno i fix sam isto instalirao...

Darcoolio
01-15-2013, 19:54
Sad sam uključio LŠ i sve je ok.

tihi1204
01-15-2013, 20:02
E. izvini zaboravio sam da kaze da je u pitanju Classic Partizan, a sto se tice Sahtjora sad sam probao LS sa njima i cim udjem u game plan odmah kresuje. Aj isprobaj, pa mi reci da li postoji resenje.

nenad77
01-15-2013, 20:05
kada idem preko Selectora i u opcijama engleski i srpski komentatori su tamne boje,ne mogu da ih uključim,tako da nemam uopšte komentatora dok igram.Sve sam lepo instalirao.Možete li da mi date poseban folder za komentatore,pa da probam ponovo da instaliram.Hvala!

Darcoolio
01-15-2013, 20:16
E. izvini zaboravio sam da kaze da je u pitanju Classic Partizan, a sto se tice Sahtjora sad sam probao LS sa njima i cim udjem u game plan odmah kresuje. Aj isprobaj, pa mi reci da li postoji resenje.
Sve je ok, definitivno nešto nisi ubacio kako treba.
Proveri da nakon ovog update-a nije napravljen dupli folder u instalaciji.

kada idem preko Selectora i u opcijama engleski i srpski komentatori su tamne boje,ne mogu da ih uključim,tako da nemam uopšte komentatora dok igram.Sve sam lepo instalirao.Možete li da mi date poseban folder za komentatore,pa da probam ponovo da instaliram.Hvala!

I treba da budu tamni pošto nema našeg komentatora.
Proveri da ti nije komentator ugašen u opcijama.

tihi1204
01-15-2013, 20:56
Instalirao sam sve ispočetka 1.0 pa 1.1 i fix i stadione, nisam imao naravno dupli folder i opet isto, stalno mi krešuje sa Šahtjorom u modu LŠ i isto tako Classic Partizan ima dresove od Zenita u modu LŠ. Da poludiš, ne znam u čemu je problem, ne znam da li da probam na čist PES...

NikolaJgd
01-15-2013, 21:04
Obriši stadione rečeno je već da prave problem.
Stadion Napredka.

tihi1204
01-15-2013, 21:08
Kako da ih obrisem, ne radi link za remover i da li bih mogao da ostavim bar Marakanu i JNA?

NikolaJgd
01-15-2013, 21:10
pes-serbia13\stad

Iz tog foldera obrišeš sve gde piše Napredak.

ADP10
01-15-2013, 21:36
Pozdrav svima! Kao i legendama koje prave ovaj patch! Sjajno je odradjen! Predstavlja pravo osvezenje za fanove u Srbiji! Puno odlicno odradjenih stvari! :)
Pored dosta hvale,imam i par zamerki normalno...ko radi taj i gresi. :)
Prva zamerka je ta sto na dresu golmana Vozdovca,iznad broja na ledjima stoji linija,mislim da je siva...sitna greska al prosto bode oci kad pogledas sve ostale stvari :D
Druga zamerka su ocene svih igraca,a pogotovo nasih,iz JSL lige. Mislim da je u tom pogledu PESedit mnogo realnije odradio patch od vas.
Treca je vezana za ML..Ima pregrst igraca koje najopustenije mogu da dovedem za smesne pare,npr. Iturbe,Bender,Jeffren doveo sam ih nikad lakse,dok je kod PESedita to znatno teze.Isto tako ima gomila igraca iz Afrike,Juzne Amerike koji imaju 16-22 sa ocenom 80 i preko,sto mislim da je dosta nerealno...

U svakom slucaju,nisam dosao da pljujem vas rad,naprotiv,ispisao sam ovo kako bih pohvalio vas rad,i pomogao da jos vise unapredite patch kroz savete i ono sto sam ja primetio.

Veliki pozdrav od dugogodisnjeg igraca PES-a :)

Darcoolio
01-15-2013, 21:51
Pesedit se bazira na default, mi na PSD ocenama.
Za dres Voždovca je prijavljeno i biće rešeno.
Za cene igrača...Moguće da ćemo popraditi na tome ali ne u nadolazećem update-u.

milosmilosmilos
01-16-2013, 16:27
Pomoc ljudi..istalirao sam sve i pojavljuje mi se Fatal error
The dynamic library "rld.dll" failed to load. Please confirm that:
1) The file was copied over the same folder as the craced executable
2) The antivirus software is not false-detecting the file(in which case white-list the folder/file) sta da radim???? obrisao sam neki microsoftov anti virus sto sam imao na kompu,i opet mi ne radi..molim vas pomozite mi odlepicu :) hvala

Mitar99
01-16-2013, 20:03
Jel može neko da mi da link ili da mi kaže koj ps dat da skinem jer hoću samo jsl i telekom prvu ligu srbije a ostalo mi ne treba jer vec imam :)

NikolaJgd
01-16-2013, 20:39
Jel može neko da mi da link ili da mi kaže koj ps dat da skinem jer hoću samo jsl i telekom prvu ligu srbije a ostalo mi ne treba jer vec imam :)

To što ti hoćeš nije moguće. ;)
Skidaj ceo update.

Nemanja
01-17-2013, 00:42

Nemoguce, sve ili nista...

TONI 4 BLACE
01-17-2013, 13:18
Metalist ima dresove Club Brugge-a.

Darcoolio
01-17-2013, 14:01
Nema, veruj mi, do tebe je.
http://www.dodaj.rs/t/2j/jJ/1jYTVKRJ/capture.jpg (http://www.dodaj.rs/?2j/jJ/1jYTVKRJ/capture.png)

djolesrb
01-17-2013, 22:38
Krstajic moze da igra desnog beka ( ocena 79) ali ne i levog (ocena 59)...

EL SeLe
01-18-2013, 00:37
Nema, veruj mi, do tebe je.
http://www.dodaj.rs/t/2j/jJ/1jYTVKRJ/capture.jpg (http://www.dodaj.rs/?2j/jJ/1jYTVKRJ/capture.png)

И код мене Металист има дресове Клуб Бружеа, али само кад игра у гостима. Мислим играо сам против њих у лиги шампиона, у мојој МЛ. Ја сам мислио да је до мене, али сам реинсталирао пар пута, и у ГДБ-у буду њихови дресови, али 'вамо буду Бруже-ови.

nataeos
01-18-2013, 00:41
И код мене Металист има дресове Клуб Бружеа, али само кад игра у гостима. Мислим играо сам против њих у лиги шампиона, у мојој МЛ. Ја сам мислио да је до мене, али сам реинсталирао пар пута, и у ГДБ-у буду њихови дресови, али 'вамо буду Бруже-ови.

Juce sam igrao protiv njih, imaju svoje dresove!! Nesto ste pobrkali momci ;)

Darcoolio
01-18-2013, 00:44
Do vas je ali ne mogu da provalim šta.

EL SeLe
01-18-2013, 01:43
Немам појма, баш сам се зачудио. И ја после обрисао нешто печ, односно цео пес, и опет иснталирао и баш да погледам, кад они у китсерверу имају нормалне, а кад дођу на Маракану имају од Бружеа. Можда се боје да им Делије не покидају дресове.. :rofl:

И да, имам једно питање. Кад играм МЛ, ја не могу да нађем Евандра и Клеа и тако те. А желео бих да играм са њима, у чему је проблем?

Dzony87
01-18-2013, 20:08
necu da vrijedjam ali tema je prijava gresaka i sugestije a ovde ko god navede neku gresku odgovoreno mu je sa "To necemo radit " , "To je do tebe " , za prevelike budzete govore ti sam smanji , vama svaka cast na ovome pecu koji dugo godina radite ali ako vec pravite pec onda sami sredite greske u update-ima a ne sredite kako vam odgovara mi da ocemo mi da sredjujemo pravili bi sami sebe patch-eve ,moja zamjerka je sto ste u 1.01 verziji JSL-a ste sredili preko 1000 faca za strane igrace to jeste tako ste napisali u opisu update-a bolje da ste sredili 1000 faca za nase igrace jer od stranih mnogi imaju konamijeve a i nisu tolko bitno kao ove :D

NikolaJgd
01-18-2013, 20:11
A gde misliš da nađeš dobre slike za naše igrače? + misliš da je lako odraditi jednu facu za koju treba verovatno jedan ceo dan...
Da, pišemo da je ''do tebe'' jer pola ljudi ne ume da instalira peč na pravu lokaciju i pored uputstva, mogu da potpišem to. Ono što ne planiramo da radimo nećemo raditi i to je to.
Za budžete da si čitao video bi da ćemo srediti u nekim od narednih verzija.

nataeos
01-19-2013, 01:53
И да, имам једно питање. Кад играм МЛ, ја не могу да нађем Евандра и Клеа и тако те. А желео бих да играм са њима, у чему је проблем?

Oni su u Slobodnim igracima, moras ih ubaciti u svoj tim pre nego sto pocnes ML

tihi1204
01-19-2013, 16:21

Ista stvar, u exhibition mi imaju normalne dresove, a npr. kad udjem u LŠ imaju dresove Briža, kao i Classic Partizan, u LŠ od Zenita, a u exhibition normalne. :blink:

Elnino9
01-19-2013, 17:09
Sve pohvale edit-team,mogu da kazem da ste jedan od najboljih edit-timova na SVETU,pec je fenomenalno odradjen,jos me nije izbacilo evo vec igram od 10h i trenutno sam 18 kolo jsl,ako primetim neke greske javicu vam,Vi ste -THE BEST-