PDA

View Full Version : Imena timova i blaze sudjenje

zika
12-13-2006, 19:13
Trebali bi ste da lepo napisete imena svih timova u svim svetskim ligama.Sudije na svaki "start" sviraju faul.To je za mene malo prestrogo i trebali bi ste da uvedete vise "prednost igre" i manje faulova!!!!ÂÂ* ÂÂ*ZIKA ;)

baja vule 007
12-13-2006, 20:03
Trebali bi ste da lepo napisete imena svih timova u svim svetskim ligama.Sudije na svaki "start" sviraju faul.To je za mene malo prestrogo i trebali bi ste da uvedete vise "prednost igre" i manje faulova!!!! ZIKA ;)

meni je bs obrnuto za sudiju. U petici sviraju mnogo faulova, u :6ica: je realan. A za imena se slazem kao i za prednost

Stella Rossa
12-13-2006, 22:35
imena ne zavise od njih.

ne slazem se.ovde mnogo manje faulova sudija svira ali je problem sto kad svira odma da zuti.jednu tekmu vodim protiv druga 4:3 a utakmica se zavrsila sa 0:3 za njega?pa ti vidi zasto.

Igor1987
12-14-2006, 14:58
Ã…Â*to se tiče sudija pogedaj temu "Glavni sudija" pa ćeÅ¡ videti na drugoj strani objaÅ¡njenje za suÄ‘enje

Schock
12-17-2006, 13:46
Trebali bi ste da lepo napisete imena svih timova u svim svetskim ligama.Sudije na svaki "start" sviraju faul.To je za mene malo prestrogo i trebali bi ste da uvedete vise "prednost igre" i manje faulova!!!! ZIKA ;)

meni je bs obrnuto za sudiju. U petici sviraju mnogo faulova, u :6ica: je realan. A za imena se slazem kao i za prednost

Tako je! :hail: