PDA

View Full Version : Glavni Sudija

Igor1987
12-11-2006, 11:49
Tema i kojoj svi vole da respravljaju :wall: :wall: :wall: :wall: i nazalost zbog koje se vecina nervira.
Ajmo predloge za bolje delioce pravde

roxton
12-11-2006, 12:17
E kad bi igrač mogao da lupi šamar sudiji...

Igor1987
12-11-2006, 13:25
:clap: :clap: :clap: :clap:
Eh kad bi mogao ja da mu lupim Å¡amar

Igor1987
12-11-2006, 16:02
Mislim da bi trebalo da se uvede opicja za menjanje dresova sudija pre pocetka utakmice. Ne malo puta se desilo da pomesam sudiju sa protivnickim igracima

Ogisha
12-11-2006, 16:02
kad bi mogao da ga pljune u facu............

roxton
12-12-2006, 09:41

Kad bi svi igrači jednog tima skočili na sudiju da ga tuku............

Taban
12-12-2006, 09:57

moze a moze i da ga pogode sa necim sa tribine pa onda mu se ako ukazuje pomoc...

roxton
12-12-2006, 12:23

moze a moze i da ga pogode sa necim sa tribine pa onda mu se ako ukazuje pomoc...

Kao Å¡to su Didu pogodili u LÃ…Â*

baja vule 007
12-12-2006, 13:18
sto se gubite.
kad bi moglo ovo, pa ono. :rolleyess:
ajmo da budemo malo realni.
to bi unistilo igricu, jedino sto treba je da odrzi sve minute nadoknade

roxton
12-12-2006, 19:06
Realni smo mi, malo tuče na terenu ne škodi....

baja vule 007
12-12-2006, 20:41
znas ima mortal combat, teken i jos mnogo igrica sa tucama....
:6ica: je FUDBAL

Taban
12-12-2006, 20:50
jbg da mogu da igram Teken na kompu ja bi igrao...

Ma dobar je nas sudija samo ga malo treba prebiti neki put ....

Igor1987
12-12-2006, 22:58
Evo jedan realan predlog:
Trebalo bi ovesti ocene sudija kao u FM-u i onda recimo ako igraju dve engleske ekipe pušta se malo oštrija igra, ako igraju dve italijanske ekipe igra se secka svaka dva minuta itd. Naravno tu bi takodje trebala biti i mogucnost biranja sudije po meri tj. po ocenama, pa kako kome odgovara

hule
12-13-2006, 00:13
Људи, не заборР°ÃÂ²ÃÂ¸Ã‘‚е да ми пишемо предлР¾ÃÂ³ÃÂµ како би се најкон ÂºÃ‘€ÐµÑ‚Ð½à ¸Ñ˜Ð¸ и најизв Â¾ÃÂ´Ã‘™Ð¸Ð²Ð Ñ˜Ð¸ послао КОНАМИ Ë†ÃÂ£ !

roxton
12-13-2006, 07:34
Trebalo bi ovesti ocene sudija kao u FM-u i onda recimo ako igraju dve engleske ekipe pušta se malo oštrija igra, ako igraju dve italijanske ekipe igra se secka svaka dva minuta itd. Naravno tu bi takodje trebala biti i mogucnost biranja sudije po meri tj. po ocenama, pa kako kome odgovara

Realan predlog

crnobeli
12-13-2006, 09:37

E ovo je ok...

masne
12-14-2006, 01:25

To vec postoji,sto vise klikces desno,kad biras sudiju,to ti je sudija laksi na pistaljci..Kazuki Ito svira svaki sa ledja za crveni,pa i na 50metara od gola..

Igor1987
12-14-2006, 14:49

To vec postoji,sto vise klikces desno,kad biras sudiju,to ti je sudija laksi na pistaljci..Kazuki Ito svira svaki sa ledja za crveni,pa i na 50metara od gola..

To već nisam znao, to je extra ali su trebali to negde da napišu, mislim ovi iz konami-a.
Hvala na infrormaciji, ali ipak ostaju dresovi... Ã…Â*ta sa njima?

jaran
12-14-2006, 21:24
eh to u vezi dresova to bi fakat trebali da promijene
i meni se desilo milionputa krenem ja u kontru i dodam loptu misleci da je tudji igrac a ono sudija i umjesto da samo prodjem presijeku mi napad i ....

Cosa
12-15-2006, 23:59

*****e nisam znao za ovo

baj d vej dobar predlog

Schock
12-17-2006, 13:37
E kad bi igrač mogao da lupi šamar sudiji...

A posle toga opsta tuca.... :bat: