PDA

View Full Version : Fizika !

neserijea
12-05-2006, 07:14
Definitivno bi trebalo da se promeni fizika u igrici npr kada igrach udari glavom loptu da ona ne preleti ceo teren! Ne mislim bukvalno ali deshava se u odredjenim situacijama da igrach(najchesce odbrambeni) opali loptu i ona dodje skoro do pola terena.Takodje me nervira kada izvodim corner lopta se odbije do nekih 16 m i moj igrach naleti i pokushava GLAVOM sa 16m!!!Tad se iznerviram i olupam dzojstik o pod... :furious: ~ i josh jedna stvar vezana za :6ica: ~ deshavalo vam se sigurno-hocete da uklizate sa nekim igrachem ali promeni se igrach u zadnjem trenutku i ukliza drugi i primish glup gol ... :respect:

Alexxxa
12-05-2006, 10:47
E to nije loshe.
P.S. Za to uklizavanje, promenish u opcijama da automatski menjash igracha. ;)

imported_NightRider
12-05-2006, 15:35
Mene najvise nervira kad igrac presece neki pas on automski stane

neserijea
12-05-2006, 18:17
E to nije loshe.
P.S. Za to uklizavanje, promenish u opcijama da automatski menjash igracha. ;)
ajd reci tachno gde plz ! i kako to automatski?sam ti menja igracha?

jaran
12-06-2006, 08:00
haha pa u opcijama imas da povecas ili smanjis automatsko prebacivanje
a ti ga skroz iskljuci

Schock
12-17-2006, 13:58
To sa uklizavanjem si 100% u pravu :clap:

super cancel
12-23-2006, 02:13
a shta da radish kad igrach prodje kroz tebe,narochito ovi malo jachi leekovi iz simulacije.
kad ti igrach da gol glavom sa 12-16m.
kad npr messi nadskochi npr ferdinanda.(ima super cancel,pa stanesh ispred njega,a i to nije u redu).
dokle vishe oni vetj vidjeni golovi.idesh na korner liniju pa se okrenes i bacish team mate-u i on onda da gol i ovaj mentol shto sedi pored mene se kao raduje i josh kazhe kao :e si video kakva akcija..strashno.
nekim igrachima mozhe da se odbije lopta ix x i opet driblaju oni,ma shta, daju ti gol na kraju.
tandem intera: bosanac i brazilac shutiraju sa 20-30 m i to onda ulazi onako lagano.
golmani su posebna pricha..lopta ide metar pored gola,oni se bacaju i prave parade kao boxuju u korner.
neki leekovi nose po 3 igracha na ledjima i to tri vrhunska..
kod klizetjih lopta u dosta sluchajeva zavrshi kod igracha koji je uklizao..retko kad vidite to na terenima.
ima ovde malo vishe od fizike :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Cosa
12-24-2006, 02:29
Definitivno bi trebalo da se promeni fizika u igrici npr kada igrach udari glavom loptu da ona ne preleti ceo teren! Ne mislim bukvalno ali deshava se u odredjenim situacijama da igrach(najchesce odbrambeni) opali loptu i ona dodje skoro do pola terena.Takodje me nervira kada izvodim corner lopta se odbije do nekih 16 m i moj igrach naleti i pokushava GLAVOM sa 16m!!!

ovaj prvi je bosanac, ovaj drugi misli da je onaj prvi...
Unapred izvinjenje onima koji se mogu naci uvredjeni.

Schock
12-24-2006, 09:25
Definitivno bi trebalo da se promeni fizika u igrici npr kada igrach udari glavom loptu da ona ne preleti ceo teren! Ne mislim bukvalno ali deshava se u odredjenim situacijama da igrach(najchesce odbrambeni) opali loptu i ona dodje skoro do pola terena.Takodje me nervira kada izvodim corner lopta se odbije do nekih 16 m i moj igrach naleti i pokushava GLAVOM sa 16m!!!

ovaj prvi je bosanac, ovaj drugi misli da je onaj prvi...
Unapred izvinjenje onima koji se mogu naci uvredjeni.

:bat:
Ja sam se nasao uvredjen,ajde sad pametnjakovicu objasni
sta si time hteo da kazes!

radoszver
12-26-2006, 23:18
http://gnu.fon.bg.ac.yu/fonforum/images/smiles/ludizbunjen.gif

Schock
12-27-2006, 10:18
http://gnu.fon.bg.ac.yu/fonforum/images/smiles/ludizbunjen.gif :teeve: :loool:

radoszver
12-27-2006, 14:43
sto se tice te fizike ja mislim da bi trebali da ubace da golman boksuje one ludacke suteve iz daljine
http://gnu.fon.bg.ac.yu/fonforum/images/smiles/waves.gif