PDA

View Full Version : Pomoc???

Eror_beatz
08-02-2012, 12:22
Ovako, prije sam imao problem stekao mi je PES, sta vise sjeckao, medjutim otkako sam reinstalirao sistem, sad mi nesteka (ali samo u singlplayeru) kada igram multiplayer i dalje mi sjecka i steka, i to na pocetku ide sve normalno, medjutim tamo iza poluvremena utakmice uzasno pocne stekat i sjeckat.

Imam:
2.8 procesor
2,5 gb ram ddr2
512 nVidia 210 HD graficku

A evo dole i slike od settings-a
18203
18204

Kao sto vidite stavio sam rezoluciju na minimalac, a i kvalitetu, bitno je jos napomenut da recimo kad igram i na normal kvaliteti, nesteka na pocetku ali kasnije uzasno pocne stekat!

I sad vi meni reciti u cemu je fazon :/??????????????????

Pozzz

P.S. u Taskmanageru mi se pojavljuje nei winlogon.exe, e sad da li je slucajno do toga, i mozel se to tako popravit?

Mixa YNWA
08-02-2012, 12:42
PES je ma-es-tra-lan !

Andre
08-02-2012, 12:51
mozda imas virus

woxer
08-02-2012, 13:14
brate jel moras za svaku glupost da otvaras temu??

AiN
08-02-2012, 13:19
Za svaku glupost?woxer jel vidis ti sta pises?Nije glupost,covek ima problem sa pesom seckamu i sta je tu sad glupost?
Ovako kada ti se pojavi taj winlogon.exe u taskmanageru probaj da iskljucis taj proces

woxer
08-02-2012, 13:21
brate ovo mu je jedno treca tema vec mogao je da pita u nekoj drugoj temi ili da pita u vec postojecoj koju je napravio

Eror_beatz
08-02-2012, 13:23
Za svaku glupost?woxer jel vidis ti sta pises?Nije glupost,covek ima problem sa pesom seckamu i sta je tu sad glupost?
Ovako kada ti se pojavi taj winlogon.exe u taskmanageru probaj da iskljucis taj proces

Ma probao sam to iskljucit, al ne moze :/

neckoni23
08-02-2012, 13:47
Mislim da je to normalan proces i da ne treba da ga diras.
Proveri temperature kompa, posebno za procesor i graficku, mozda se nakon nekog vremena previse ugreje i pocinje da secka.
Tu bi resenje bilo da ocistis komp od prasine ili eventualno dodas jos neki kuler.
Moze biti i virus, proveri koliko ti je opterecenje procesora kada ti je sve ugaseno osim task menagera, trebalo bi da je na nuli ili eventualno do 5%.

heavy_grobar
08-02-2012, 13:49
i meni je isto cpu good pa tjeram PES na High :)

Eror_beatz
08-02-2012, 14:31
Mislim da je to normalan proces i da ne treba da ga diras.
Proveri temperature kompa, posebno za procesor i graficku, mozda se nakon nekog vremena previse ugreje i pocinje da secka.
Tu bi resenje bilo da ocistis komp od prasine ili eventualno dodas jos neki kuler.
Moze biti i virus, proveri koliko ti je opterecenje procesora kada ti je sve ugaseno osim task menagera, trebalo bi da je na nuli ili eventualno do 5%.

Pa sad ne znam koliko bi pomoglo to ciscenje, al' cu probat i to, a sumnjam da je virus, skidao sam par programa nijedan nije pronasao nista sumnjivo, a procesor mi ide do 3% bez icega, ono normala sve, medjutim evo mali prije sam jos nesto skuzio, kad recimo igram multiplayer tastatura vs jostic onda ne steka, a kad jostic vs jostic onda sjecka :/