PDA

View Full Version : PES 2013 Demo - PS3

Darko_87
07-26-2012, 14:26
Kad izlazi? Vidim da je izas'o za XBox i PC, a za PS3 jos uvek nije, nestrpljiv sam...? :(

Nohly
07-26-2012, 14:35
Kad izlazi? Vidim da je izas'o za XBox i PC, a za PS3 jos uvek nije, nestrpljiv sam...? :(

Ja sam jučer skinuo japansku verziju,a li sada sam za eu. pogledaj, sada možeš skinuti:)

Darko_87
07-26-2012, 14:38
Sada sam bio u PS Network-u i u Store-u ga nema... Idem gde i uvek kad skidam neki demo.

Nohly
07-26-2012, 14:56
Sada sam bio u PS Network-u i u Store-u ga nema... Idem gde i uvek kad skidam neki demo.

Prezadnja opcija DEMOS(tako nešto) i onda vidiš na desno ikone od demo igrica, pes je odmah u vrhu...

Slypire
07-26-2012, 15:38
Imas ga u storu, sa leve strane kada udjes u store nadji gde pise Demos udji tu na X sacekaj da ti ucita slike i videces PES 2013 :)

DJ_URKE
07-26-2012, 15:58
Da li neko zna moze li se DEMO igrati na 1920x1080p na PS3?

Nohly
07-26-2012, 16:01
Imas ga u storu, sa leve strane kada udjes u store nadji gde pise Demos udji tu na X sacekaj da ti ucita slike i videces PES 2013 :)

Da te pitam odmah... kakva ti je grafika na ps3? meni je pes kao da igram na ps2, a ne na trojci. ne znam zbog čega je to. na pc mi je je sve čisto, na high 1920/1080, a tv je full hd i perfektno se vidi dok kad upalim ps3 i preko hmdi kabla kako se več zove mi je dosta slabo. ne znam da li do kabla ili šta već.

edit:tako mi je i orginal pes 12, sada i demo pes 13. drugih igi ni nemam...

HBO
07-26-2012, 16:19
Da li neko zna moze li se DEMO igrati na 1920x1080p na PS3?
Koliko ja znam i koliko sam upucen, ne moze da se igra u full HD...

HBO
07-26-2012, 16:24
Da te pitam odmah... kakva ti je grafika na ps3? meni je pes kao da igram na ps2, a ne na trojci. ne znam zbog čega je to. na pc mi je je sve čisto, na high 1920/1080, a tv je full hd i perfektno se vidi dok kad upalim ps3 i preko hmdi kabla kako se več zove mi je dosta slabo. ne znam da li do kabla ili šta već.

edit:tako mi je i orginal pes 12, sada i demo pes 13. drugih igi ni nemam...
Nemoj da te cudi grafika jer je ipak to demo, a ne konacan proizvod. Imam i ja 40 inca full HD tv i isto izgleda malo ruznjikavija grafika, oni su obratili paznju vise na gameplay... ;)

Nohly
07-26-2012, 16:49
Nemoj da te cudi grafika jer je ipak to demo, a ne konacan proizvod. Imam i ja 40 inca full HD tv i isto izgleda malo ruznjikavija grafika, oni su obratili paznju vise na gameplay... ;)

Sad sam malo prošarao kroz postavke ps3 pa vidio da nije ni bila opcija upaljenja za 1080 pa sam sve to upalio i sada je na uvodnom meni od ps3 grafika extra dok npr. u samoj ps12 ili demo pes 13 je malo mutna. gledam na omot od pes 12 i tu piše... hdd 50 mb minimun, pal, HD 720p. znaći da je sama igrica takva i da ne može bolje? ne kontam se previše u sve to:)

Slypire
07-26-2012, 21:02
Meni grafika na PS3 izgleda extra, imam LG LCD takodje ima FULL HD ali koliko sam video PES 13 moze max u 780p da se igra.
Inace dobro pogledaj podesavanja sonija, to je i mene *****avalo na 12ici dok nisam skontao sta sam zaboravio da podesim, ne znam sada tacno putanju da ti kazem, ugl idi na settings za grafiku(video valjda) i pogledaj za igru.
Bitno je da sve stikliras koje imas, ja nisam stiklirao onoliko koliko PES maksimalno moze da izvuce, i grafika mi je bila, boze me sacuvaj.
Samo stikliras sve i to je to, verovatno igras na 512p ili tako nesto.... Mada, mozda je do HDMI kabla, nzm, ja imam 2 sonija ali kazem ti samo sta je bio jedini problem... procackaj malo, ugl treba da imas listu

x 280p
x 512p
x 780p
x 1080p

Ovo sto sam ja stavljao 280,512,780, verovatno nisu te cifre, nezz sad ja tacno kako je bilo xD
ovde gde je x tu je kvadratic prazan, i treba samo da stikliras ako ti je vec sve stiklirano, onda je verovatno do HDMI kabla, meni je grafika na ovom pesu bolja nego na 12ici, na PS3 ... Ugl ta lista ti tako izgleda, pa potrazi malo :P

Nohly
07-27-2012, 08:18
Meni grafika na PS3 izgleda extra, imam LG LCD takodje ima FULL HD ali koliko sam video PES 13 moze max u 780p da se igra.
Inace dobro pogledaj podesavanja sonija, to je i mene *****avalo na 12ici dok nisam skontao sta sam zaboravio da podesim, ne znam sada tacno putanju da ti kazem, ugl idi na settings za grafiku(video valjda) i pogledaj za igru.
Bitno je da sve stikliras koje imas, ja nisam stiklirao onoliko koliko PES maksimalno moze da izvuce, i grafika mi je bila, boze me sacuvaj.
Samo stikliras sve i to je to, verovatno igras na 512p ili tako nesto.... Mada, mozda je do HDMI kabla, nzm, ja imam 2 sonija ali kazem ti samo sta je bio jedini problem... procackaj malo, ugl treba da imas listu

x 280p
x 512p
x 780p
x 1080p

Ovo sto sam ja stavljao 280,512,780, verovatno nisu te cifre, nezz sad ja tacno kako je bilo xD
ovde gde je x tu je kvadratic prazan, i treba samo da stikliras ako ti je vec sve stiklirano, onda je verovatno do HDMI kabla, meni je grafika na ovom pesu bolja nego na 12ici, na PS3 ... Ugl ta lista ti tako izgleda, pa potrazi malo :P

Svaka čast care na tako detaljnom objašnjenju:) Ovako... ja sam našao u postavkama ponuđeno HDMI kabel, skart i još nešto pa kliknuo na HDMI kabel i onda je došla ta opcija 560, 720, 1080 i 1080p. meni su kvačice na sve četri označene sa time da je na 560(ili 512) tamna ta kockica i ne mogu maknuti kvačicu sa nje. kad sam stisnuo 1080p i potvrdio grafika se promjenila u meniju sonya, sad je stvarno što ti kažeš extra, al sve je tako dok ne uđem u samu igru npr. pes 12 orginal. recimo stative od golova linije nisu ravne več je linija na rubovima isprekidana. teško za objasnit:) uglavnom takvo je sve što je na ekranu i zato djeluje mutno kao da igram ps2:) moguće da je do kabla. jedino ako ne treba namjestiti nešto posebno za samu igru? meni sonija prihvaća 1080p, al same igre su kao da je 512? ne kužim zbog čega je tako, al morat ću promjenit kabel za početak. Hvala puno;)

Slypire
07-27-2012, 08:31
560p ili koliko vec nebitno, to je default za svaki sony pa ti zato stoji stalno zatamljeno. U samoj igri nemas podesavanja za to....
Probaj onda da zamenis HDMI kabel, meni grafika na PS3 sabija, kada sam pokrenuo PES 13 mislio sam da je FULL HD ali je 720p...

Nzm onda stvarno, probaj da zamenis HDMI kabel :D

Nohly
07-27-2012, 09:13
560p ili koliko vec nebitno, to je default za svaki sony pa ti zato stoji stalno zatamljeno. U samoj igri nemas podesavanja za to....
Probaj onda da zamenis HDMI kabel, meni grafika na PS3 sabija, kada sam pokrenuo PES 13 mislio sam da je FULL HD ali je 720p...

Nzm onda stvarno, probaj da zamenis HDMI kabel :D

Danas ću to odmah kupiti pa da vidim da li je do kabla.
Gušt je igrat na trojci več sam narućio igricu:)
Hvala care i svako dobro;)

HBO
07-27-2012, 11:19
Ako neko sazna za dobru i prihvatljivu cenu za original igru neka slobodno napise. Ja uglavnom kupujem sa engleskih sajtova, ali ako neko ima neka me obavesti... :D
I zna li neko da li ima neki pec za ps3?

Stević
07-27-2012, 22:52
Upravo se skida :)

Na PC me nije odusevilo, sad cemo ovo da testiramo na ps3...

@HBO
Preko kog sajta si ti kupovao ranije igricu i koliko je bila?

HBO
07-28-2012, 01:41
@HBO
Preko kog sajta si ti kupovao ranije igricu i koliko je bila?
Nisam kupovao pes, kupovao sam neke druge, ali mnogo povoljnije nego kod nasih deraca koze... Na thehut, zavvi, dvd.co.uk, ima jos nekih na prva dva je postarina oko 1,3 funte i vrlo povoljne igre imaju...