PDA

View Full Version : 1v1 svi klubovi 22.04.2012. u 13h igraonica KGB

Kure
04-10-2012, 16:10
Posto necete da igrate sa slabijim klubovima i repkama evo vam od sad svaki put BARSA I REAL pa igrajte

1v1 svi klubovi

Turnir ce biti igran na Play Station 3 konzolama , i svako ko ima svoj PS3 dzojstik neka ga ponese da ne bi kukali kako vam ne radi !

Maksimalan broj igraca : 32

Vreme : 22.04.2012. sa pocetkom u 12:30h

Mesto odrzavanja turnira : KGB

Igra : Pes 2012 PS3

Ucesce : 500 rsd

Prijave na 060/575-0766 ... Dakle prijave a ne neka pitanja na koje ni ja sam ne znam odgovor dok ne vidim koliko ljudi ima

IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI , NARAVNO AKO NIKO NE ISPALI KAO STO UME , I AKO NAS JE 8 - 12 - 16 - 20 - 24 - 28 - 32 ... A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

Grupa :

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)

Ako 2 igraca imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret pa medjusobno vise golova ako je i to isto gol razlika u grupi ako je i to isto onda se gleda ko je postigao vise golova u grupi

Knockout :

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub)

NE VAZI GOL U GOSTIMA

Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale :

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)
Extra Time, Penalty: YES, YES

Prijavljeni :

1) Kure
2) Lopez
3) FoneTag
4) Macan
5) Mita
6) Kombe
7) Headhunter
8) Nikic
9) Janic
10) Kinez
11) Camper
12) Vignja
13) Siri
14) Viktorius
15) Napolitanac
16) Petar Scepanovic
17)

DA SE NACRTATE SVI DOLE u 12:30 !

foneTag
04-10-2012, 17:08
foneTag

Macan
04-10-2012, 17:26
Macan

popxl
04-11-2012, 01:25
Ne mogu da verujem da neko sebe zove igracem pesa, a da ne zeli da igra sa slabijim klubovima...
Nisam u mogucnosti da dodjem, kao ni prosli put, ali sam morao da prokomentarisem.
Pozdrav.

Kure
04-11-2012, 11:32
ja se izvinjavam ali turnir mora da se pomeri za nedelju dana zbog uskrsa , ja sam potpuno zaboravio i izvinjavam se svima ... dakle turnir je 22.04.2012. u 13h !!!

vignja91
04-14-2012, 03:23
Mislim da je glupo sto se zabranjuje izvodjenje slobodnih udaraca sa CR zato sto on stvarno daje takve golove u stvarnosti, evo npr protiv atletiko m. je dao dva gola ma taj nacin... Ja sa Kasiljasom nisam imao problema sa tim slobodnjacima jer je on to dobro branio... Onda nece moci da se da gol iz slobodnjaka zato sto dobri igraci poput npr Nikica upravljaju golmanom... Sad si igracima koji igraju sa Realom (a nas je malo) uzeo jedinu prednost koju imamo u odnosu na barsu! Oces da mi kazes da je realno da Messi koji u stvarnosti u svom zivotu nije dao gol sa preko 20 metara daje gol na mrtvi bag sa preko 30 metara ili da Piqea u skoku niko ne moze da nadvisi u protivnickom sesnastercu itd... Jos nesto u pes2011 je bio bag kod izvodjenja penala pa to nisi zabranjivao. Jednostavo igrica nije savrsena i mi je takvu igramo vec 7 meseci i sad posto mrtvi valdez prima takve golove to treba da se zabrani a ostali bagovi su uredu... Ocekujem da me podrzite ljudi ipak sam sa Realom konstantno u zavrsnicama turnira a i sami znate koliko je to tesko pored mocne Barse...

Kure
04-14-2012, 13:54
Mislim da je glupo sto se zabranjuje izvodjenje slobodnih udaraca sa CR zato sto on stvarno daje takve golove u stvarnosti, evo npr protiv atletiko m. je dao dva gola ma taj nacin... Ja sa Kasiljasom nisam imao problema sa tim slobodnjacima jer je on to dobro branio... Onda nece moci da se da gol iz slobodnjaka zato sto dobri igraci poput npr Nikica upravljaju golmanom... Sad si igracima koji igraju sa Realom (a nas je malo) uzeo jedinu prednost koju imamo u odnosu na barsu! Oces da mi kazes da je realno da Messi koji u stvarnosti u svom zivotu nije dao gol sa preko 20 metara daje gol na mrtvi bag sa preko 30 metara ili da Piqea u skoku niko ne moze da nadvisi u protivnickom sesnastercu itd... Jos nesto u pes2011 je bio bag kod izvodjenja penala pa to nisi zabranjivao. Jednostavo igrica nije savrsena i mi je takvu igramo vec 7 meseci i sad posto mrtvi valdez prima takve golove to treba da se zabrani a ostali bagovi su uredu... Ocekujem da me podrzite ljudi ipak sam sa Realom konstantno u zavrsnicama turnira a i sami znate koliko je to tesko pored mocne Barse...

Cekaj bre oces da kad je 0-0 i kad je gusto neko primi takav gol , pa znas kolko ljudi nece da dolazi na turnire zbog ovih *****a . **** te CR on ti je njajbolji igrac u igrici prolazi kroz pikea i pujola video to pre neko vece igra sa fonetom , skace vise od pikea , i sad vam i ovo treba da bagujete ? ne daje jedini on te golove daje i alves i ibra to smo mogli da vidimo na turniru slabih repki (1-1 i Macan puca Janicu taj ***** i dobija 2-1) jel on njega tu nadmudrio ? ne nego je opalio bag i dobio 2-1 ? TI sad meni oces da kazes da je to fer i u redu ? Neki samo cekaju faul da bi mogli to da sutnu i nemoj da mi kazes da nije tako jer ja to znam bolje od svih !

ShevaSerbia
04-14-2012, 19:11
Postoji odbrana i od ovih slobodnjaka, samo jbg ko ne zna, ne zna...ne mozes ti da diktiras kako cu ja da izvodim slobodnjake, ili bilo ko, onda mozemo da zabranimo jos 1000 bagova, ti si meni prosle godine dao 3 gola sa centra L1 trougao odmah, pa se nisam bunio, niti cu, bilo kakav gol da primim, takva je igrica, branis se od bagova i koristis bagove da pobedis, to i ti radis i svi mi

Kure
04-14-2012, 19:17
Postoji odbrana i od ovih slobodnjaka, samo jbg ko ne zna, ne zna...ne mozes ti da diktiras kako cu ja da izvodim slobodnjake, ili bilo ko, onda mozemo da zabranimo jos 1000 bagova, ti si meni prosle godine dao 3 gola sa centra L1 trougao odmah, pa se nisam bunio, niti cu, bilo kakav gol da primim, takva je igrica, branis se od bagova i koristis bagove da pobedis, to i ti radis i svi mi

Ok koristite sve sto znate , lepo je kad nas je 10 na turniru . Nemam snage da se upustam u neku diskusiju sa vama posto gleda svako svoje dupe . Sve vam je dozvoljeno

vignja91
04-14-2012, 22:44
Ja nisam nigde napisao da je to super i da su ti golovi prelepi. Neki golmani to dobro brane, vecina slabo i koga nervira da primi takav gol promeni ekipu i nece takve golove primati... Vecina u nadoknadi nedozvoljava da se organizuje napad i namerno pravi prekrsaje ili zadrzavaju loptu, a to je kao ok? Ili onaj najmrtviji bag koji svaki indijanac koji uzme u dzojstik moze da uradi (kocka+iks) gde se moj odbranbeni igrac baci kao da ga je neko pokosio i ako ja nista nisam pritisnuo... Usput prijavljujem se za turnir:D

Moca-Ac Milan
04-15-2012, 12:37
vidim ja da je vreme da se organizuje turnir u 2k12, tu umece dolazi do izrazaja, znaci tu sam nepobediv xD

ShevaSerbia
04-15-2012, 14:38
vidim ja da je vreme da se organizuje turnir u 2k12, tu umece dolazi do izrazaja, znaci tu sam nepobediv xD
Ili Top spin 4 koji je realniji od pravog tenisa :)

Viktorius
04-17-2012, 16:11
prijavljujem se.

Macan
04-19-2012, 18:08
Pisi tamo Napolitanac.

Cepa33
04-19-2012, 19:40
pisi cepa

Kure
04-21-2012, 10:36
SUTRA JE MARATON IMAJTE TO NA UMU KAD KRECETE DA NE ZAKASNITE :) Vidimo se sutra