PDA

View Full Version : PES2012 EDIT 2.8 UPDATE CRVENA ZVEZDA by Senjakboy

Senjakboyy
02-07-2012, 02:31
PES2012 EDIT 2.8 UPDATE CRVENA ZVEZDA by Senjakboyy
Dodatak na PESEdit patch Crvena zvezda (umjesto Arminia Bielefeld)
07.02.2012
Nakon sto je PESEdit ubacio Partizan ,nedostaje Crvena Zvezda...
DOWNLOAD
http://speedy.sh/sEmrY/PES2012-EDIT-2.8-UPDATE-CRVENA-ZVEZDA-by-Senjakboy.rar
DOWNLOAD -Instalacija patcha manually (ručno)
http://speedy.sh/QJbwx/PES2012-EDIT-2.8-UPDATE-CRVENA-ZVEZDA-by-Senjakboy.rar

-----------------------------------------------------------------------

Postupak instalacije:
Ovaj dodatak radi samo na PesEdit 2.8 patch

1.Potrebno je da na racunaru imate instaliran WinRaR
2.Raspakujte ovaj patch na zeljeno mjesto(destkop)
3.Kad ga raspakujete u folderu dobicete 3 instalacijona fajla,instalirajete ih jedan po jedan.Kad pocne sa instalacijom pitace vas -Yes , Yes to All ,Rename - vi svaki put stisnite - Yes to All - !!!
-KONAMI (save ,edit,option file koji se nalazi u my documents)
-GDB (Dresovi Crvene Zvezde ,mjenjaju se za dresove Arminije)
-Logo (Logo Crvene Zvezde umjesto loga Arminije)

4.Nakon sto instalirate ta 3 instalacijona fajla,umjesto Arminije Bielefeld dobijate Crvenu Zvezdu sa zadnjim prelaznim rokom)
5.PESEdit 2.8 dao vam je Partizan a od mene imate sad i Crvenu Zvezdu :))) Uživajte u igri !!!

-------------------------------------------------------------------------
OVAJ PATCH SAM PRIKUPIO,ALI DRESOVI I GRB NIJE MOJ RAD VEC JE UZET SA WWW.PES-SERBIA.COM

cupke4ever
02-07-2012, 03:11
meni je i logo i igraci arminije

cupke4ever
02-07-2012, 03:20
ae okaci edit fajl

Senjakboyy
02-07-2012, 05:25
ae okaci edit fajl edit faj je pod instalacionim imenom konami

Kuzma
02-07-2012, 06:23
A zasto Zvezdi nisi stavio prave dresove?

Senjakboyy
02-07-2012, 17:28
Ja koliko znam da su to pravi dresovi Zvezde,zar imaju neki drugi?Ako imaju posalji pa da stavim!!!
A zasto Zvezdi nisi stavio prave dresove?

МилошЦЗБГ
02-07-2012, 17:37
To su fantazy dresovi Zvezde :)

Melna*Vcz
02-07-2012, 19:58
Sve je dobro ali vilotica treba izbaciti odma

TheBernandinho
02-07-2012, 21:18
Malo sam imao problema kod instalacije,pa sam uradio ovu ručnu(preporučujem svima).
Ali kad sam uporedio Zvezdu i Partizan video sam da su nam sve ocene za klasu bolje :)

Senjakboyy
02-07-2012, 21:59
Malo sam imao problema kod instalacije,pa sam uradio ovu ručnu(preporučujem svima).
Ali kad sam uporedio Zvezdu i Partizan video sam da su nam sve ocene za klasu bolje :)Zato sto smo bolji :)

TheBernandinho
02-08-2012, 11:18
Lepo je kad se tako vidimo,još to i da dokažemo. :)

MC93
02-08-2012, 11:45
Baš zato što ste za klasu bolji, zato se i sami naknadno ubacujete u patch xD... Odličan update, bravo xD

jackbauer24
02-08-2012, 15:05
Senjakboyy,

Nadam se da ces vrsiti u za naredne peceve ubacivanje Zvezde. M
ogao bi samo da smanjis vrednost igraca Crvene Zvezde, uzmi od Pes EDIT-a za 2011 godinu imas vrednosti za vecinu igraca sto od njih sto original KONAMIJA!!!!

Evo ih Zvezdini pravi dresovi (dresovi su od PES SERBIA EDIT TEAM-a):

http://www.mediafire.com/?6mmjjmlhtfzzs4n

Pozdrav

p.s. Pitaj Pat-a, tj posalji mu sve ovo pa nek nas ubaci za neku narednu verziju!!!

ikaca
02-08-2012, 15:05
kako se ovo skida,ne mogu nikako da skinem ovaj edit.

jackbauer24
02-08-2012, 15:07
stani na naziv fajla kad odes na speedy.sh, krupna crna slova i klikni jedanput dvaput

ikaca
02-08-2012, 15:18
Hvala ti...

Senjakboyy
02-08-2012, 16:21
Senjakboyy,

Nadam se da ces vrsiti u za naredne peceve ubacivanje Zvezde. M
ogao bi samo da smanjis vrednost igraca Crvene Zvezde, uzmi od Pes EDIT-a za 2011 godinu imas vrednosti za vecinu igraca sto od njih sto original KONAMIJA!!!!

Evo ih Zvezdini pravi dresovi (dresovi su od PES SERBIA EDIT TEAM-a):

http://www.mediafire.com/?6mmjjmlhtfzzs4n

Pozdrav

p.s. Pitaj Pat-a, tj posalji mu sve ovo pa nek nas ubaci za neku narednu verziju!!!
Ja iako sam Zvezdas nisam odredjivao ocjene igracima,cak sam i smanjivao da budu priblizne igracima Partizana.Igrace sam skinio sa Merdijan lige novog updatea i malo ih modifikovao za ovaj patch.Pozivam sve one koji mogu pomoci da sto bolje usavrsimo ovaj moj dodatak,koji planiram da radim za svaki novi PESEdit patch,takodjer smatram da bi trebalo ubaciti i Vojvodinu od nasih i Hajduk od Hrvatskih timova da poboljsamo kvalitet Patcha.Kome je potrebna jedna Arminija ili sta znam neka bezvezna ekipa.Izjasnite svoje zelje i nek se javi svako ko pravi dresove,Grbove al da su u formi PESEdit patch-a,takodjer mi je potreban neko ko zna da pravi instalacijoni fajl da bi lakse se to postavilo(mislim na nekoga ko pravi update PESEdit patch npr sa 2.7 na 2.8 itd)

Prince
02-08-2012, 16:28
Ocene uzimaj sa sajta PSD jer mislim da je smesno da stavis iste ocene Zvezdi kao sto su i Partizanu ili cak i bolje a razlika na tabeli +10 u korist Partizana i derbi 0-2.

Nadam se da ces dobronamerno shvatiti kritiku, samo zelim da te savetujem da kad radis ovako nesto da uradis profesionalno i objektivno a ne pristrasno. ;)

jackbauer24
02-08-2012, 17:11
Senjakboyy,

Slazem se sa Tobom i za Vojvodinu i za Hajduk, ali ja ne bi ni jedan tim od postojecih iz njihovog patcha promenio svi su dobri, i dobro namesteni, jer koji god promenis osim Armenia iz Bilefelda poremetices reprezentacije (zbog igraca) i klubove u evro takmicenjima, jedino Armenia nikog ne ugrozava, jer je postavljena na prazno mesto, i nema ama bas ni jednog igraca koji igra u reprezentaciji!!! PES EDITOV patch je osetljiv na pomeranja,

VAZNO: i jos nesto realnog V. Pacheco (KONAMI OCENA 66) imas u Gremio koji se nalazi u Copa Libertadores timovima, samo ga muvni u Zvezdu a ovog nerealnog od OCENA 79 mozes da izbrises ili stavis Kaludjerovica ako nije otisao posto se jos ne zna dal ide ili ne

Ja sam Zvezdas ali neralno imamo ocene, jaki smo kao Benfica, Porto, Sahtjor, itd..............

nadam se da ces uvaziti sugestije koje su dobronamerne da zajedno poboljsamo patch sa nasim timovima.

Pitanje za sve kako u PES ULTIMATE EDITORU mogu da se ubacuju i izbacuju igraci pojedinacno i ubacuju iz drugog OF-a?
i drugo pitanje kako se pravi slot recimo za PES EDIT patch za novi tim a da se ne ubacuje jedan tim preko drugog?

RedJo83
02-14-2012, 20:17
Evo ovde mozete da skinete Edit fajl u kome su realne ocene za Zvezdu i Partizan,nisu PSD,vec slicne Konamijevim ocenama,iz menadzera konvertovane za PES 2012 ali najrealnije. Probajte necete se pokajati.

Link: http://speedy.sh/2UD6T/Save.rar

Prekopirati nakon raspakivanja ovde: C:\Documents and Settings\#######\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save
ako vam je po deafaultu instaliran PES 2012 ako ne onda nadjite gde vam je save.

Takodje posle toga u PES selektoru izaberete D2 koju hocete,kod mene je stavljeno da je D2 Championship ali to nije bitno,obavezno promenite ili ponovo pokrenite u PES selektoru D2 koju hocete da bi sve radilo kako treba.

Bune
02-17-2012, 11:42
Gde treba fasciklu SAVE da stavim? Kod mene je sve u D: i tamo imam od ovog peča PESEDIT i KITSERVER fascikle i PESEDIT ikonicu.
Grb sam promenio, dresove isto a ovo ne mogu, ako može pomoć bio bi zahvalan..

RedJo83
02-17-2012, 13:56
Gde treba fasciklu SAVE da stavim? Kod mene je sve u D: i tamo imam od ovog peča PESEDIT i KITSERVER fascikle i PESEDIT ikonicu.
Grb sam promenio, dresove isto a ovo ne mogu, ako može pomoć bio bi zahvalan..

Ne treba da ides tamo gde ti je instalirana igrica i kitserver vec nadjes samo gde ti je save za igru obicno u MY Cocuments

Da bi prekopirao Save otvori My Documents pa onda folder KONAMI pa udji u folder Pro Evolution Soccer 2012 i tu prekopiras SAVE.
Ako se ne snadjes javi ali bi trebalo tamo da ti je save fajl...

Znaci ovim putem ides

C:\Documents and Settings\ime tvog kompa\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save

Bune
02-17-2012, 14:13
Ne treba da ides tamo gde ti je instalirana igrica i kitserver vec nadjes samo gde ti je save za igru obicno u MY Cocuments

Da bi prekopirao Save otvori My Documents pa onda folder KONAMI pa udji u folder Pro Evolution Soccer 2012 i tu prekopiras SAVE.
Ako se ne snadjes javi ali bi trebalo tamo da ti je save fajl...

Znaci ovim putem ides

C:\Documents and Settings\ime tvog kompa\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save

Hvala druže, sređeno:thumbup:

Biby Locky
02-19-2012, 01:17
e ovo vam novi dresovi zvezde :) http://www.mediafire.com/?s62k532az1ofda1 uživaj te :) !
Nisam ja ovo pravio pravio je miloš

Infinity
02-20-2012, 18:45
Legeini?

МилошЦЗБГ
02-20-2012, 18:47
e ovo vam novi dresovi zvezde :) http://www.mediafire.com/?s62k532az1ofda1 uživaj te :) !
Nisam ja ovo pravio pravio je miloš
Ovo nisu zvanični.

Senjakboyy
02-21-2012, 18:35
Cekam novi PESEdit Patch pa da uradim novi update Crvene Zvezde sa novim dresovima i realnijim ocjenama!!!

Biby Locky
02-23-2012, 09:32
Senjak nisi lepo uradio dresove,oni treba da imaju veći grb :) .

Senjakboyy
02-23-2012, 23:09
Senjak nisi lepo uradio dresove,oni treba da imaju veći grb :) .
Opet kazem nisam ja radio dresove uopste samo sam ih ubacio !!!

Bishop
02-23-2012, 23:52
Ocene uzimaj sa sajta PSD jer mislim da je smesno da stavis iste ocene Zvezdi kao sto su i Partizanu ili cak i bolje a razlika na tabeli +10 u korist Partizana i derbi 0-2.

Kakve veze imaju trenutno stanje na tebeli i ocene u PES-u? Ja koliko znam Real ima 10 bodova više od Barse, a Barsa ima kud i kamo jače ocene?!?! Bez želje da širimo polemiku CZ vs Partizan ili Barsa vs Real, samo pitam pošto ti je konstatacija malo bezveze :(

Nego mene zanima, da li ovaj dodatak remeti igranje online, naravno kada se u PE switch prebaci na online?

SrbijaRS
02-24-2012, 11:28
Ljudi stavio sam sve ovo sto pise za Crvenu Zvezdu i sve je uredu, osim imena kluba. Sta god uradim naziv je idalje isti znaci nije Crvena Z. nego onaj klub od pre. Kako da napravim?

alexsimic7
02-29-2012, 19:48
Ima li neko PSD ocene partizana ? Hvala unapred.:winkiss: