PDA

View Full Version : pomoc za online igranje

s_dejan
02-04-2012, 14:25
imam cd key od pes 12 malprije sam se zamijenio sa drugom ja njemu fifu on meni pes.ja pokusam da se ulogujem ali nece.u cemu je problem nemam orginal cd nego je skinut sa pirata i nanovo sam ga instalirao i pokusam ali mi javlja gresku kao pogresan user i pass.odem na konami.jp i ulogujem se sve oko i tamo mi pise da imam pes 12 ali iz igra nece.do cega je problem dali trebam njega da igram preko origina ili kako sta je problem

011Djordjevic
03-03-2012, 18:24
imam cd key od pes 12 malprije sam se zamijenio sa drugom ja njemu fifu on meni pes.ja pokusam da se ulogujem ali nece.u cemu je problem nemam orginal cd nego je skinut sa pirata i nanovo sam ga instalirao i pokusam ali mi javlja gresku kao pogresan user i pass.odem na konami.jp i ulogujem se sve oko i tamo mi pise da imam pes 12 ali iz igra nece.do cega je problem dali trebam njega da igram preko origina ili kako sta je problem

kontaktiraj KONAMI Support na njihovom sajtu.

Groksan
03-03-2012, 19:01
Ako si skinuo pirata i sa njim pokusavas onda in game moras uneti pravi cd key... dzaba ti da ukucavas username i pass ako je cd key od pirata od kojeg si skinuo. Pripazi i na mala i velika slova, to je mene 3 dana zezalo

Soufiane Touzani
03-03-2012, 19:04
Probaj da promeniš pass online, pa se onda uloguj iz pes-a.

MatijaPG
03-04-2012, 05:27
Do CD KEY-a mu je problem 100% ...

011Djordjevic
03-04-2012, 19:01
ako je sa tim CD KEY-em vec pravljen profil, mora se preko istog logovati, ne moze novi profil da se registruje pre kontaktiranja KONAMI Supporta.

antispin
04-16-2012, 22:30
moze li se kako napravit konami ID za dzabe brate? citam da narod igra online i bez originalnog CD-a uz pomoc nekih PATCHeva...znas li sto o tome? :D pomazite :D

ragazzi
04-16-2012, 22:35
Ne moze brate, da moze nebi mi kupovali i bacali dzabe pare na original CD-ove :)