PDA

View Full Version : Turnir (Bitka za bebe) - misljenja ...

Kure
02-03-2012, 18:54
E ovako drugari . Dosao sam na ideju koja ce nadam se biti dobro ispracena od strane nas (igraca PES-a) . Da ne duzim , evo o cemu se radi ...

Svi znate ili ste na televiziji culi da su nam potrebn inkubatori za bebe , ko nije cuo evo moze pogledati sajt http://www.bitkazabebe.rs/ ... Dosao sam na ideju da svako ko zeli da igra turnir na kome NECE BITI NAGRADA (mozda ce biti samo pehar) , vec ce sve pare ici na racun "Bitka za bebe" ... Pokusao bih da se dogovorim i sa igraonicom da ne uzmu nista za igranje , i pokusao bih da nadjem neke sponzore nadam se da humanih ima ...

- Ucesce na turniru iznosilo bi 1000 rsd (znam da je 1000 dinara nije mala para , ali takodje mislim da mozemo da ne izadjemo i popijemo 2 soka , ili popusimo 3-4 pakle cigara i eto ucesca ... )
- Popricao sam sa nekim drugarima koji ove turnire igraju , neki su za , neki ne , ali uglavnom ova tema je samo da vidimo koliko nas moze da se skupi , pa ako ideja uspe otvoricu temu sa detaljnim stvarima oko turnria (igraonica , datum , vreme etc etc ... )

-Dakle slobodno napisite svoja misljenja samo nemojte da lupate gluposti jer ovde im nije mesto , ovo nije turnir za nas , vec za bebe .

- Dodjite da se druzimo i pomognemo , ovo nije mnogo ali je ipak nesto !!!

- Ko zeli da igra neka ostavi ime i prezime dole da bi otprilike znao koliko bi ljudi doslo

- Ko zeli da pomogne moze da mi se javi , svaka pomoc je dobrodosla !!!

HVALA

EDIT !!!

NAGRADA JE OBEZBEDJENJA , ZAHVALJUJEM SE MIHAJLODC-u !!!

Kure
02-03-2012, 19:03
Igrali bi :

1) Stefan Milivojevic - Kure
2) Nemanja Smiljevic - Neka
3) Bosko Nikolic - Bole
4) Milan Mihajlovic - Mihajlodc
5) Aleksandar Alijevic
6) Jeremic Milos -Jerema
7) Marko Stevanovic - Tweety
8) Marko Vignjevic - Vignja
9) MakiBor ?
10) Milos Milicevic
11) Goran Rebic - Rebba
12) Filip Panic - Sheva
13) Bojan Mitic - Mita
14) Nemanja Popadic - Cepa33
15)

Mihajlodc
02-03-2012, 19:05
Moju podrsku imas i svaka cast na ideji. Sta treba da se pomogne tu sam. I racunaj na mene da ucestvujem. Probacu i sponzora da ti organizujem ali se nenadaj za mnogo para :) .

Edit:

Sredjena je nagrada za osvajaca turnira. Tako da imas sponzora i medijsku podrsku :D

vignja91
02-03-2012, 20:13
Imas i moju punu podrsku, ako se bude desilo da imam neke obaveze za vreme turnira sigurno cu donirati odredjenu sumu novca. Marko Vignjevic

MakiBor
02-03-2012, 20:32
Dobra ideja druze... Ja bih igrao samo je pitanje da li cu moci da dodjem kad se bude igrao... Mozda ne bi bilo lose da se ovaj turnir odigra online za ljude koji ne mogu da prisustvuju licno a igrali bi (evo na primer ja posto sam iz Bora a u Bg-u sam cesto ali uglavnom na kratko a pretpostavljam da bi to u Bg-u negde organizovali).
Razmislite o ideji online ovakvog turnira. Uplate bi mogle da idu na neki racun a sve ostalo je isto kao da smo se licno okupili. Osim naravno druzenja ali ovde druzenje dolazi u drugi plan dok je u prvom planu akcija.

Jos jednom svaka cast za ideju!

P. S. Ako i ne budem mogao da dodjem racunajte na moju uplatu za ucesce!

customiZer
02-03-2012, 21:19
Bilo bi neozbiljno da obecam ucesce jer sam u NS/BN, ali bih se potrudio da dodjem definitivno.
Takodje, ja mogu pomoci u onome sto je moj fah, ako ovo zazivi kako treba mogu napraviti dizajnirati neke plakate, letke ili sta bi vec pomoglo ;)

Milos
02-03-2012, 21:42
Kure na ovakav turnir dolazim 100%.Sjajna ideja.

maremas
02-03-2012, 21:53
Ako treba vest o turniru za početak može da se okači na pes-serbia portal (pa fejs), zbog bolje reklame.

Kure
02-03-2012, 22:06
Ako treba vest o turniru za početak može da se okači na pes-serbia portal (pa fejs), zbog bolje reklame.

To sam hteo da pitam , samo nisam znao kome da se obratim :D

HVala

ShevaSerbia
02-03-2012, 23:11
Tu sam i ja sigurno ;)

Mihajlodc
02-04-2012, 09:52
Dogovorio sam se sa Soufianiem da okacimo vest na portal. Ja cu u ponedeljak da sredim nekoliko plakata koje cemo lepiti i baner koji ce ici kod mene na sajtu firme. Takodje ce ici newsletter svim kupcima moje firme. Samo da odredimo datum, nagrade smo obezbedili tako da sa te strane imamo sta nam treba. A sto se tice online turnira kao sto je makibor predlozio, mozemo organizovati i takav turnir.

Kure kad mi saznas samo mi javi na pm

1. datum i vreme odigravanja
2. mesto

Bishop
02-04-2012, 17:26
Odlična ideja, ali na želost nisam u mogućnosti da prisustvujem i tako pomognem. Ali sam voljan da se prihvatim posla i malo pripomognem.

Šta mislite o ideji da se organizuje uz ovaj i jedan on-line turnir, ali kako...
Da učešće na turniru bude 300 kinti, koje bi se uplaćivale na račun. Da učestvuje recimo 24 takmičara (podeljenih u 6 grupa - Dalje prolaze 1. i 2. i dve najbolje 3.plasirane ekipe). Da se pobedniku turnira obezbedi neki simboličan poklon recimo Sony2 gamepad koji košta oko 2500 din. (+200din. za troškove slanja)
A da se ostatak novca uplati vama na račun na koji će se uplaćivati i novac od ovog turnira.
To je 24*300=7200-2700= 4500din.

Znam da nije mnogo, ali mislim da bi odziv ljudi bio dobar i nikad nije na odmet dodati još koji dinar.

Mihajlodc
02-05-2012, 12:05
Nije ni to losa ideja ali onda i nije bas humanitarngo karaktera ako mislis od tih para da kupis poklon. Pare su namenjene za jednu veoma vaznu akciju i ici ce samo za nju. Ja sam obezbedio nagrade za ovaj live turnir. Mogu se potruditi i za online ali ne ocekujte nesto mnogo.

DOMM S4
02-05-2012, 14:30
Odlično,što se mene tiče mogu da ti ponudim da turnir organizuješ u mom klubu,besplatno naravno.Evo mejl :cucadragan65@beotel.net

Kure
02-05-2012, 18:02
Odlično,što se mene tiče mogu da ti ponudim da turnir organizuješ u mom klubu,besplatno naravno.Evo mejl :cucadragan65@beotel.net

Hvala DOOM , ako mozes posalji mi detalje igraonice ( koliko sony-a ima ) na pm :)

javicuse
02-05-2012, 19:00
Ja još ne znam da li ću moći da igram i dođem, zavisi od obaveza i termina igranja. Isto se odnosi i na par drugara (jbg, poslovni ljudi), ali ću sigurno uplatiti nekoliko kotizacija, igrao ili ne.

Bishop
02-05-2012, 19:33
Nije ni to losa ideja ali onda i nije bas humanitarngo karaktera ako mislis od tih para da kupis poklon. Pare su namenjene za jednu veoma vaznu akciju i ici ce samo za nju. Ja sam obezbedio nagrade za ovaj live turnir. Mogu se potruditi i za online ali ne ocekujte nesto mnogo.

Pa OK, što se mene tiče, može i sve da ide u humanitarne svrhe, ali sam to napisao jer sam siguran da bi bilo više interesenata, ako je uključena i nagrada.

Gibanko kralj
02-06-2012, 15:40
odlicna ideja, svaka cast, samo treba da nakupimo sto vise ljudi..i da nekako damo veranu pare i dzojstik :)

Kure
02-06-2012, 15:53
pisite ono sto treba da se pise ..

Ako biste igrali : ime i prezime

i ako imate nesto pametno da kazete , u suprotnom nemojte da trujete temu :)

HVALA

Cepa33
02-06-2012, 16:30
Brate pisi tamo najverovatnije Nemanja Popadic :) uvek za bebe,STOP beloj kugi !

DOMM S4
02-07-2012, 13:10
druze,ja sam nov na forumu.ne znam sta je pm.Igraonica je u stvari bilijar klub sa tri sony ps3,jedan je na ekranu od 50inca LG plazma dual HD engine(fenomenalan televizor),a druga dva su na lcd televizorima od 32 inča.Inače lokal ima oko 200m2 ,tako da ima mesta i za publiku i nije skučeno kao što zna da bude u igraonicama.Ako si zainteresovan,mogu ti poslati slike na mail pa pogledaj.Možda ostvarimo i neku drugu vrstu saradnje što se tiče pes-a,jer imam ideju da jednom mesečno organizujem turnir.Javi mi mail porukom na 069/2133419 pa će mo se nešto već dogovoriti,a i da ti pošaljem slike.Pozdrav

Kure
02-26-2012, 21:27
dosta smo pregurali nasli neke sponzore , drugari iz druge organizacije su mnogo pomogli napravice pored pes-a i turnir u CS-u , bice dobrog druzenja i sto je glavna stvar nadamo se bar nekih para za inkubatore :) Uskoro ocekute info o turniru