PDA

View Full Version : TURNIR u PES6 u Pancevu !!! 03.dec.2006. info: www.panet.co.yu

sergiok
11-23-2006, 00:54

Konfucije
11-23-2006, 09:22
Mogao si nešto da napišeš u poruci :D

foxinho
11-23-2006, 14:05
http://www.panet.co.yu/
Evo...iako sam PS igrac bicu tamo X)

fiki
11-23-2006, 18:30
Svaka cast!!!Tako nesto i treba da se desi na nasim prostorima ali na u Pancevu!!!Svakoga casa se moze oglasiti sirena da je pao dim u gradu ili nesto jos gore,ne daj Boze,pa treba da popadamo svi kao pilici.Izvini ali stvarno je tako. :think: :rolleyess:

MLADEN
11-23-2006, 20:14
Verovatno cu se pojaviti,zavisi od odziva

hule
11-23-2006, 22:39
Svaka cast!!!Tako nesto i treba da se desi na nasim prostorima ali na u Pancevu!!!Svakoga casa se moze oglasiti sirena da je pao dim u gradu ili nesto jos gore,ne daj Boze,pa treba da popadamo svi kao pilici.Izvini ali stvarno je tako. :think: :rolleyess:

Не сери.
Зашто не у ПанчеР²Ã‘Æ’?
Јел тебе неко тера да долазиà ‘ˆ?
Ако си песохÐ ¾ÃÂ»ÃÂ¸Ã‘‡Ð°Ñ₠, дошао би на турни Ñ€ макар и да гледаш ако већ нема нигде другдÐ µ турни ра!

Konfucije
11-23-2006, 22:49
:clap:

Veliki_Brat
11-23-2006, 23:02

Не сери.
Зашто не у ПанчеР²Ã‘Æ’?
Јел тебе неко тера да долазиà ‘ˆ?
Ако си песохÐ ¾ÃÂ»ÃÂ¸Ã‘‡Ð°Ñ₠, дошао би на турни Ñ€ макар и да гледаш ако већ нема нигде другдÐ µ турни ра!

ne vidim razloga da vredjas choveka. on je izneo svoje mishljenje i kakvo god da je morash ga poshtovati..

Konfucije
11-23-2006, 23:10
Prvi je fiki vređao Pančevce bez ikakve potrebe

Veliki_Brat
11-23-2006, 23:14

pa to je realno gledano istina :S nisu panchevtzi krivi zbog toga ;) ali doista je tako...

Konfucije
11-23-2006, 23:15
Ako misliš da će sirena prekinuti pes turnir onda :rolleyess:

Veliki_Brat
11-23-2006, 23:17
pa ne mislim :D

hule
11-23-2006, 23:50

Не ÅƒÂÄÂµÅƒà ‚¬ÄÂ¸.
Đ—Đ°Å ƒÂˆÅƒâ€šÄ „¾ не у ПаĐË Åƒâ€¡ÄÂµà Ë›ÅƒÂƒ?
ÄÂˆÄÂµÄà » теĠÃ‚±ÄÂµ неĐÅ ŸÄÄ¾ Ã…Æ’Ã¢â‚¬Å¡Ã„ÂÃ‚ÂµÃ…Æ ’€Đ° Đ´Đ° доР»ÄÂ°ÄÂ·Ä ‚¸ÅƒÂˆ?
АкĐÄ ¾ си ÄÅ¼ÄÂµÅƒà ÄÄ¾Åƒâ€¦à „Ä¾ÄÂ»ÄÂ ¸Ã…ƒâ€¡ÄÂ°Å ƒâ‚¬, ÄÂ´ÄÄ¾Åƒà ˆÄÂ°ÄÄ¾ би на туÅ ƒâ‚¬ÄËÄà ¸Åƒâ‚¬ ĐĽĐ°ĐÅ ŸÄÂ°Åƒâ‚¬ и Đ´Đ° глĐà ‚ÂµÃ„ÂÃ‚Â´Ã„ÂÃ‚Â°Ã…Æ ’ˆ Đ°ĐşĐÄ ¾ веŃ ¢â‚¬Âº неĐÄ ½ÄÂ° ниĐÅ ‚де Ã„ÂÃ‚Â´Ã…Æ’Ã¢â€šÂ¬Ã…Æ ’ƒĐłĐ ´Ã„Âµ туÅ ƒâ‚¬ÄËÄà ¸Åƒâ‚¬ÄÂ°!

ne vidim razloga da vredjas choveka. on je izneo svoje mishljenje i kakvo god da je morash ga poshtovati..

Стање у ПанчеР²Ã‘Æ’ људи није тако као што се чини.
ИстинÐ ° је да се понекаà Â´ осећа неприÑ œÃÂ°Ã‘‚ан мирис, али није тако увек.
Сада је било загађÐ µÃ‘šÐµ жестоÐ ºÃÂ¾, па се и зато Ñâ€*ела јавнос Ñ‚ обавес ‘‚ила, али није тако сваки дан.
Ð’Ð°Ð·Ð´Ñƒà … није пуно прљавà Â¸Ã‘˜Ð¸ од беогрР°ÃÂ´Ã‘ÐºÐ¾Ð³.
:offtopic: :offtopic: :offtopic:

Елем, он је мене увредÐ ¸Ð¾, каже да турни ра не би требаà Â»ÃÂ¾ бити у ПанчеР²Ã‘Æ’! ЗАШТО?

Ако неко ван ПанчеР²ÃÂ° буде желео да дође ја ћу врло радо бити домаћР¸ÃÂ½ :D

Konfucije
11-23-2006, 23:55
Ok, nećemo više o tome ;)

foxinho
11-24-2006, 02:14
Pa mozda nemamo Sport Caffe ili McDonalds,ali zato prasimo PES X)
Oko cistoce vazduha vam je Hoole sve objasnio...

MLADEN
11-24-2006, 11:14
Alo bre,pa nije ovo tema o Pancevu!!!

Igor1987
11-24-2006, 20:36
E ljudi a na kojoj je platformi igra

darkado
11-24-2006, 20:39
ja ucestvujem (nadam se). ajde ljudi shto veci odziv sa sajta. ajde lazo, nesho, mishko...

neserijea
11-25-2006, 16:39
ma daj ko ce da se cima do pancheva? ajd u bg-u neshto?

Taban
11-25-2006, 18:00
pa nije PAncevo na kraju sveta...
Sta je tebi problem da sa NBG sednes na voz i dodjes ili meni da odem do Pancevackog mosta uhvatim voz i odem...

Ja bi otisao ali mi je jedini problem sto sam zauzet preko vikenda...

zexsim
11-25-2006, 20:41
Panchevo je OK
Doći ću da gledam!!
Laza će doći samnom pod gas maskom...... ali, ne znam gde će sa kosom? :ptdr:
cool brate!

crnobeli
12-03-2006, 23:51
Jel igrao neko na turniru sa owog site-a ?a mozda i osvojio :rolleyess:

MLADEN
12-04-2006, 11:14
Da stvarno,zaboravih da pitam,jel bio neko?

stole
12-04-2006, 11:24
Izgleda da jos traje verovatno se ceka zlatni gol u finalu ;) Ajde ako je neko bio neka napise kako je bilo kako je sve bilo organizovano, i da li vredi da dolazim sledeci put ako bude, i da li su svi preziveli :ptdr:

hule
12-04-2006, 12:29

Izgleda da jos traje verovatno se ceka zlatni gol u finalu ;) Ajde ako je neko bio neka napise kako je bilo kako je sve bilo organizovano, i da li vredi da dolazim sledeci put ako bude, i da li su svi preziveli :ptdr:

Овако, били смо даркаР´ÃÂ¾, стамеÐ ½ÃÂ¸ и ја....
ПријаÐ ²Ã‘™ÐµÐ½Ð¾ је било 80 људи.
ИгралР¾ се по групаÐ ¼Ð°, 16 група по 5 у групи.
Ја и даркаР´ÃÂ¾ смо издува ли, нарочà Â¸Ã‘‚о ја....
Идиот нисам понео своју таста ‘‚уру него сам играо без q, није радилР¾. :rolleyess:
После сам прешаÐ ¾ на неки утром бољенР¸ ÑŸÐ¾Ñ˜ÑÑ‚à ¸Ðº, и наравР½ÃÂ¾ пукао сам...
Једино стамеÐ ½ÃÂ¸ је прошаÐ ¾ групу, али није успео даље од 1/16 финалР°.
Лепо је органР¸ÃÂ·ÃÂ¾ÃÂ²ÃÂ°ÃÂ½ÃÂ¾ , исÑâ€*имÐ °ÃÂ»ÃÂ¸ смо се добро, било је људи из Ð‘ÐµÐ¾Ð³Ñ€à °Ð´Ð°, чак један из Новог Сада.

Konfucije
12-04-2006, 12:30
A stameni je?
Nisam mogao ići, bio sam u bolnici :(

hule
12-04-2006, 12:32
A stameni je?

СтамеР½ÃÂ¸ је један лик из ЛескоР²Ã‘â€*а, ÑÑ‚ÑƒÐ´Ð¸à €Ð° у Ð‘ÐµÐ¾Ð³Ñ€à °Ð´Ñƒ.
ÐÂ*егисÑ⠚Ð¾Ñ€Ð°Ð²Ð°à ½ је овде на форум у али нема ни један пост за сада...

Misko
12-04-2006, 12:32
A stameni je?

Jbg nisam ni ja mogao ici bio sam pijan od Duginog Posela.

hule
12-04-2006, 12:34
A stameni je?

Jbg nisam ni ja mogao ici bio sam pijan od Duginog Posela.

Други пут ће те доћи! :respect:

VAPA89
12-04-2006, 13:07

Овако, били смо даркадо, стамени и ја....
Пријављено је било 80 људи.
Играло се по групама, 16 група по 5 у групи.
Ја и даркадо смо издували, нарочито ја....
Идиот нисам понео своју тастатуру него сам играо без q, није радило. :rolleyess:
После сам прешао на неки утромбољени џојстик, и наравно пукао сам...
Једино стамени је прошао групу, али није успео даље од 1/16 финала.
Лепо је организовано, исцимали смо се добро, било је људи из Београда, чак један из Новог Сада.

Stvarno sramota,vi kao predstavnici pesoholichara da ga tako ispusite,e da je taj turnir bio negde blize Cacku......

Pa kako izgubiste,nisi poneo svoju tastaturu,pa ja bez svog gamepad-a ne idem ni u WC....

hule
12-04-2006, 13:31
Stvarno sramota,vi kao predstavnici pesoholichara da ga tako ispusite,e da je taj turnir bio negde blize Cacku......
Pa kako izgubiste,nisi poneo svoju tastaturu,pa ja bez svog gamepad-a ne idem ni u WC....

Ако ти кажем да је учесцвовао човек из Новог Сада који нас је предсÑ ‚ављаРу ФранÑâ€*à ‘ƒÑÐºÐ¾Ñ˜, биће ти Ã‘ËœÃÂ°Ã‘ÂÃÂ½ÃÂ¸Ã‘Ë ÃÂµ да је турни Ñ€ био јак!
Нисам понео таста ‘€Ñ‚урÑ Æ’, мислеÑ⠺и да нико тамо није Ð¿Ñ€Ð¾ÑÑƒà ¾ Ñ˜Ð¾Ð³ÑƒÑ€à ‚ или кока колу у њу и да све ради како треба.
ОчиглРµÃÂ´ÃÂ½ÃÂ¾ сам се зај**ао...

Taban
12-04-2006, 16:46
jbg bices bolji sledeci put...

hule
12-04-2006, 16:48
jbg bices bolji sledeci put...

Надам се ;)

imported_stameni
12-04-2006, 18:20

brate... e da je taj turnir bio u cacku... ja bi dosao i u cacak... i u vranju i u subotici i u nishu... sta kao daleko ti pancevo... treba ti sat i po do bg-a (mozda i manje) i 25 minuta do panceva... i da si hteo dosao bi...
i nemoj da pricas da je sramota i da smo ga ispusili... sta pises tu kao ti si neki igrac... pa ajde dodji na turnir da vidimo kako igrash... svako moze da se registruje na forum i da prica... ja redovno pobedjujem sve u kraju... najbolji sam... iz slobodnih udaraca ne promasujem... dajem golove sa 40 m... iz kornera... najludji sam... pa ajde... evo kad bude sledeci turnir obavesticemo te... pa da dodjes i da nam pokazes kako se igra PES posto mi veze nemamo... i odigracemo ako hoces ja i ti... pa kad me isprasis i kad osvojis neki turnir... onda pricaj da je sramota i da smo ga ispusili... e da... mi smo se vazno dobro proveli, zezali i igrali a to je najvaznije ;)... i darkado je iz indjije pa je doshao na turniru... a i ne treba ti puno para... bus do bg-a bi blatio povratnu oko 350 dinara i do panceva i nazad ti treba 160... i da hasnes nesto treba ti najvise do 300 dinara... sto je sve ukupno manje od 900 dinara... e da... i nemoj da shvatas ovo nista licno... nego ne mozes tako da pricas... nista ja nemam protiv tebe... nego dodji da se igramo pa onda pricaj... pozdrav svima...

Kristijan
12-04-2006, 19:03
ko je osvojio turnir?ja ladno doso u subotu da se prijavim i nije vise bilo mesta a znao sam nedelju dana pre toga :wall: :wall:

hule
12-04-2006, 19:14
Не знам ко је освоји о, требаà Â»ÃÂ¾ је да изађе на blejanje.com али ништа...

stole
12-04-2006, 21:00
Sledeci put dolazim ja iz vrsca garant da olesim bar ovog stamenog sto je zaljubljen u svoje :6ica: umece ;)

imported_stameni
12-04-2006, 21:50
stole... nisam ja zaljubljen... mislim jesam ali ne u PES ;)... i ne kazem da sam najbolji... niti da sam blizu najboljem... samo sam rekao da kad vec nije igrao ne komentarise na onaj nacin rezultat koji smo postigli...

Veliki_Brat
12-04-2006, 23:16
ja isto nisam mogao doci posto sam poceo da polazem za auto i nisam mogao od chasova da dodjem

crnobeli
12-05-2006, 00:41
ja isto nisam mogao doci posto sam poceo da polazem za auto i nisam mogao od chasova da dodjem

:offtopic:
vozi , vozi i treba da vozish samo pazi da ne udarish negde ;) lolz shala :D

Posto vidim utiske od nekih sto su bili moglo bi se reci da je bilo 'very interesting' :clap:

VAPA89
12-05-2006, 23:09

brate... e da je taj turnir bio u cacku... ja bi dosao i u cacak... i u vranju i u subotici i u nishu... sta kao daleko ti pancevo... treba ti sat i po do bg-a (mozda i manje) i 25 minuta do panceva... i da si hteo dosao bi...
i nemoj da pricas da je sramota i da smo ga ispusili... sta pises tu kao ti si neki igrac... pa ajde dodji na turnir da vidimo kako igrash... svako moze da se registruje na forum i da prica... ja redovno pobedjujem sve u kraju... najbolji sam... iz slobodnih udaraca ne promasujem... dajem golove sa 40 m... iz kornera... najludji sam... pa ajde... evo kad bude sledeci turnir obavesticemo te... pa da dodjes i da nam pokazes kako se igra PES posto mi veze nemamo... i odigracemo ako hoces ja i ti... pa kad me isprasis i kad osvojis neki turnir... onda pricaj da je sramota i da smo ga ispusili... e da... mi smo se vazno dobro proveli, zezali i igrali a to je najvaznije ;)... i darkado je iz indjije pa je doshao na turniru... a i ne treba ti puno para... bus do bg-a bi blatio povratnu oko 350 dinara i do panceva i nazad ti treba 160... i da hasnes nesto treba ti najvise do 300 dinara... sto je sve ukupno manje od 900 dinara... e da... i nemoj da shvatas ovo nista licno... nego ne mozes tako da pricas... nista ja nemam protiv tebe... nego dodji da se igramo pa onda pricaj... pozdrav svima...

Uff,teske reci prijatelju,prozivas me ovde a,ok cim mi bude negde ovde turnir u blizini naci cemo se i onda cemo da razresimo sve dileme,ipak nemoj me potcenjivati,veruj mi da ni ja nisam toliko los igrac,barem sa Lyonom sam gotovo siguran da cu moci da te dobijem,ali videcemo......

imported_stameni
12-06-2006, 09:44
Uff,teske reci prijatelju,prozivas me ovde a,ok cim mi bude negde ovde turnir u blizini naci cemo se i onda cemo da razresimo sve dileme,ipak nemoj me potcenjivati,veruj mi da ni ja nisam toliko los igrac,barem sa Lyonom sam gotovo siguran da cu moci da te dobijem,ali videcemo......

ne... ne potcenjujem te... samo ti kazem da nije u redu da tako komentarises... nista ja nemam protiv tebe... e da... i nisam rekao da si los igrac... i nisam te prozivao... nego kazem da dodjes pokazes sta znas... pa onda pricaj da smo bruka i sramota... :) uostalom vidimo se na nekom od sledecih turnira... poslacu ti PP kad bude neki u bg-u... a ako dolazis do bg-a javi se... pa da svratish do mene... da se igramo :) pozdrav...

VAPA89
12-06-2006, 23:03
Ma Bg mi je daleko,barem sad dok traje skola nema sanse da dodjem,ali naravno cim bude bio neki dobar veci turnir ja sa drugarima dolazim,pa cemo da igramo...........
Nisam rekao da ste vi bruka i sramota,nego ipak je ovo najjaci sajt za pes na balkanu a i sire tako da bi trebalo da imamo igrace na svakom turniru i da se tamo lepo pokazemo......

Cim budem dolazio u Bg svraticu pa cemo da igramo pes....
Pozz....