PDA

View Full Version : Miloš Jovanović - Ajax (Top Player)

milosh-96
12-15-2011, 13:35
16403

Počeo sam master ligu sa Ajaksom i završio prvu sezonu, sad kad počnem sledeću pisaću izveštaje sa mečeva a evo učinka iz sezone 11-12.

SEZONA 2011-2012:
Liga: 4. mesto (plasman u Ligu Evrope)
Liga šampiona: 4. u grupi (Inter, Malaga, Porto)
Kup: Eliminisan u četvrt finalu (1-0 poraz od Ajntrahta)

Dovedeni igrači: Thil, David Suazo, Sionko, Belhadj
Prodati igrači: Nema

Najčešća prva postava (2011-12):
Vermer (GK)
Belhadj (RB)
Oiijer (CB)
Van der Viel (LB)
Jansenn (CMF)
Enoh (CMF)
Sionko (RMF)
Sulejmani (LMF)
S. de Jong (AMF)
Thil (CF)
David Suazo (CF)

Formacija: 3-2-3-2
IZMENE:
Cillesen (GK)
Alderweireld (CB~CMF)
Lodeiro (LMF~RMF))
K. Sightorson (CF)
T. Serrero (AMF)
Bulykin (CF)
Silva (LB)

ima još igrača ali ovi su najčeće u izmenama
---------------------------------------------

milosh-96
12-15-2011, 14:45
http://www.dutchnews.nl/img/dutchnews-logo.gif
AJAKS PREDSTAVIO PRVO POJAČANJE

Prvo pojačanje u prelaznom roku leto 2012 je bivši fudbaler Utrehta a sada Ajaksa, Asare.
Asare igra na poziciji levog krila a bio je i svrtsan u Eredivizija timu za sezonu 2011-2012.
16399
Asare je izjavio:
"Srećan sam što me Ajaks želi u timu, potrudiću se da ispunim očekivanja trenera i predsednika kluba".

na pitanje novinara o Asareu, Miloš Jovanović je izjavio:
"Asare je igrač koji nam treba, mlad je i vrlo talentovan, siguran sam da će ispuniti naša očekivanja".

Ajaks je doveo Asarea za 1,200,000€ a prodat je Van der Vil za 22,000,000€ Juventusu.

Ajaks je pokušao da dovede i Armera iz Udinezea ali Udineze je odbio ponudu.

milosh-96
12-15-2011, 18:09
http://www.zurnal.rs/wp-content/themes/blognews/images/logo.gif
LOŠ START AJAKSA U EREDIVIZIJI
16400Fudbaleri Ajaksa loše su startovali u prvenstvu, nakon drugog kola imaju samo bod. U prvom kolu Ajaks se sastao sa Herevenom i odigrao 1:1, strelac gola na tom meču je bio David Suazo a Jovanović je izjavio da je utakmica bila teška i da ekipa nije bila na svom nivou.
-Ekipa Herevena je bila odlična, igrali su otvoreno i umalo da to i iskoriste, ali mi smo organizovali dobar kontra napad i Suazo je to rutinski završio, možda smo mogli i do pobede ali s obzirom kako je igrao Herevenom pre našeg gola najrealnije je 1:1. - rekao je Jovanović.

U drugom kolu Ajaks je odigrao veliki derbi na De Kuip-u u Roterdamu gde je domaćin Fejenord uspeo da preokrene rezultat sa 1:0 za Ajaks na 2:1. Strelac gola Ebecilio smatra da je njegova ekipa mogla do pobede.
-Prvo poluvreme smo sjajno odigrali, Fejenord jeste imao dobre prilike ali nakon mog gola imali smo šanse da povedemo sa 2:0, nismo to iskoristili i to je Fejnord iskoristio, ali sezona još traje i ima vremena za uspon na tebeli - zaključio je Ebecilio.

Ajaks će u Ligi Evrope biti u grupi sa Atletiko Madridom, Dinamom iz Zagreba i Vislom Krakov.

RADOVANJE IGRAČA
16401
STARTNE POSTAVE
16402

(ove crne dresove sam ja preuredio da budu za Ajaks)

Dzoni 123
12-15-2011, 18:13
Srecno

pravnikzarko
12-18-2011, 01:21
Srecno,lepo zamisljeno...samo tako nastavi..!

Dane94
12-18-2011, 01:25
Formacija...Nevera.

milosh-96
12-20-2011, 17:01
Može LOCK ne igram više sa Ajaksom, prešao sam sad na Become a Legend