PDA

View Full Version : World of Tanks

ChopiNho
12-03-2011, 13:27
http://img.wallpaperstock.net:81/world-of-tanks-wallpapers_26803_1680x1050.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=hJd9iCbpwuI

http://www.youtube.com/watch?v=mxSBU9UsVQI&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=D4Kuumslq4M&feature=relmfu

http://www.dodaj.rs/f/2E/F1/3V6MDlYj/wot.png

dexnsk
12-03-2011, 14:11
Pod kojim nikom igras i za koji klan?

ChopiNho
12-03-2011, 14:19
Sinoc skinuo,ortak mi rek'o.
chopinhoo96

4evra
12-03-2011, 15:32
dobra igra.
Besplatna,uvek ima igraca,a onako,odmaras zivce(cast izuzecima).
Ja poceo pre neka 3,4 meseca,americke tenkove.
http://img4.imagetitan.com/img4/small/2/2_worldoftanks2011-12-0315-27-59-05.jpg (http://img4.imagetitan.com/img.php?image=2_worldoftanks2011-12-0315-27-59-05.jpg)

Mada sad ne igram aktivno,udjem cisto dnevno jednom kad se setim da pokupim first victory bonus exp za tenkove.

dexnsk
12-03-2011, 17:30
Ja sam istrazio sve kod rusa sto postoji i pola svaba.
Nick dexnsk.

LimaMc
05-25-2012, 19:55
http://www5.picturepush.com/photo/a/8336008/640/Picture-Box/205636-leonard.jpg (http://picturepush.com/public/8336008)

Da li iko igra ?!

LimaMc
05-25-2012, 19:55
http://www.computerlandgames.rs/world-of-tanks-key-2000-gold-50000-credits-7-days-premium-acc-premium-tank-invite-code--5778-c111-view.htm

https://www.facebook.com/pages/ComputerLand-Games-Nis/150117111724601

had111
11-01-2012, 07:23
Ljudi koja je zahtevnost ove igre, tj. realna mislim na iskustvo koje imate?
Pre neki sam igrao kod ortaka, za prvi put 4 kills plus sam preziveo svidja mi se igra zarazna a besplatna.

P.A.I.N
11-01-2012, 10:37
Igra je odlicna i veoma zarazna,zahtevnost nije velika,ja sam opusteno igrao sa gforce 9400gt 1gb, i 2 gb rama procesor dual core na 2,7 ghz.

4evra
11-01-2012, 13:45
Igra je odlicna i veoma zarazna,zahtevnost nije velika,ja sam opusteno igrao sa gforce 9400gt 1gb, i 2 gb rama procesor dual core na 2,7 ghz.

al' na low igrao.
Ja ne znam za bolju free igru sa boljim komjunitijem.
Ovde je balavurdija i flejmeri u manjini,uglavnom igraju ljudi izmedju 20-40 godina.

Ja sa 9600GSO,4800+ i 2gb rama gonim sve na low sa 30ak fpsa.Nekad komp moze trokirati pa da fps ode ispod 20.Al' moj komp je iz doba Jure,tako da ne znaci to puno.
Igriva je igra,zanimljiva,zarazna a nije zahtevna sto se tice vremena koje joj treba posvetiti.

had111
11-01-2012, 21:17
Znaci ipak trazi malo jacu masinu

witchfighter
11-02-2012, 12:26
Trazi itekako jacu masinu, imaju problema sa optimizacijom. Mada izgleda sasvim pristojno i na low detaljima (sa improved grafikom). Vidim na forumu ljudi sa opasno jakim masinama na max imaju 30-ak fps...

Nego ako niste videli ovaj event sto je aktuelan, aktivirate kod GGWP i dobijete 3 dana premium.

4evra
11-02-2012, 18:35
Da,zaboravih na improved engine.
Pre 8.0 updejta nije bilo problema sa fpsom,ja sam imao stabilnih 40ak uvek,sad su podigli standard,eksplozije i ostalo bolje izgleda,samim tim,i moj komp se nekad pati na lowu.

4evra
11-05-2012, 01:42
al' na low igrao.
Ja ne znam za bolju free igru sa boljim komjunitijem.
Ovde je balavurdija i flejmeri u manjini,uglavnom igraju ljudi izmedju 20-40 godina.

Ja sa 9600GSO,4800+ i 2gb rama gonim sve na low sa 30ak fpsa.Nekad komp moze trokirati pa da fps ode ispod 20.Al' moj komp je iz doba Jure,tako da ne znaci to puno.
Igriva je igra,zanimljiva,zarazna a nije zahtevna sto se tice vremena koje joj treba posvetiti.

moram sam sebe ispraviti ovde,ovaj fps sam imao na nativnim drajverima od sedmice.
Tek danas sam skontao da nisam instalirao od nvidie drajvere,sad imam 46 fps sa istim podesavanjima.
kad dignem na medium texture i efekte,fps oko 28.

4evra
06-16-2013, 22:57
Nisam video igru sa boljom online podrskom od razvojnog tima.

Hvalih i komjuniti u igri,al' opet,partije su kratke,brze,ne prica se puno,samim tim,i ne postoji neki kompleksan komjuniti u igri.

Ali,ono sto Wargaming radi sa nagradnim igrama,zanimljivostima,izvlacenjem,vestima,to je nesto neverovatno.
Svaki dan po 4,5 novih vesti,od kojih su 2,3 neke promocije za igrace.Svaka im cast.

Ne igram toliko,mozda u 2 dana jednom sednem u komadu i provozam zanimljive tenkove,ali stvarno,svaki dan otvorim pocetni prozor klijenta samo da vidim sta su novo smislili kreativni ljudi.

Nije ni cudo sto su uspesni,igra ne moze dosaditi jer uvek imaju nesto novo.

pex
06-16-2013, 23:38
Јел може голд да се хакује некако? да узмем једног Левеа и миран сам...:)

dexnsk
06-17-2013, 00:31
Јел може голд да се хакује некако? да узмем једног Левеа и миран сам...:)

Kasno Marko na Kosovo stize. Gde si bio kad su se farmali promo kodovi? Ja sam imao 120 000+ golda.

pex
06-17-2013, 00:46
А јбг кад је то било...ја играм од децембра 2011...тад није било ништа...јел имаш неки премијум тенк?
Добро дође да зарађујеш паре...играм са е75 и кад изгубим битку после морам са Панцером да победим да бих повратио паре...

had111
06-17-2013, 00:47
Nauci da igras pa ti hakovi ne trebaju u ostalom ako te uhvate na**** si.

nesa24
06-17-2013, 00:56

ako nauci ollydbg mogu samo da ga gledaju

http://www.youtube.com/watch?v=LfacXCbAK4c

had111
06-17-2013, 01:01
Probo si pa znas?

nesa24
06-17-2013, 01:05
Probo si pa znas?

:triprsta:

Jesam. Imaju slabu enkripciju.

witchfighter
06-17-2013, 01:21
@ evra Ne znam koliko posecujes forum ali svi se zale na odnos prema igracima i komjuniti i suport :D Inace igrao sam mnogo online igara i wot me za sada najduze drzi i ni najmanje me nije smorio posle nekoh 8 meseci igranja (po pola dana :D)

4evra
06-17-2013, 02:12
ne budem na forumu.
ne znam gde moze skripiti.
Ima report opcija,ako neko nesto jebava,prijavis ga.
Ima mute opcija,ako neko bas smara,turis ga na ignore.
I najbitnija stvar,partije traju 10ak minuta,jednostavno niko ne odvaja vreme da kucka po chatu,nema se kad.
tako da ne moze covek ni da vidi neka debilisanja.
ima levata pa se izivciraju i ubijaju svoje,ali kao sto rekoh,to se prijavi.

Akcije sto vrse mi se svidjaju.
bese biranje mesecnog tenka,i onda bi taj tenk dobio bonus.
Pa bude svako malo za low tirove promocije neke sa popustima i bonusima.
Pa onda svako malo bude podsecanje na neku bitku gde se tenkovima da bonus.
Pa sad sto je aktivno izvlacenje nekog tenka,i onda popust na celo 'stablo' do njega.
Pa zaradi neku medalju.
Svasta nesto ima,uvek je sveze,uvek ima nesto novo iz dana u dan.

had111
06-17-2013, 03:37
Jedino mi je glupo sto su serveri odvojeni pa nemogu da igram sa ortacima iz evrope.
I glupi m4 sa HEAT-om jedva cekam 8.6 da dupliraju cenu heata plus nerf samoga heata.
Drugo nije mi jasno kako ljudi stalnu kukaju za pare trenutno imam 7 miliona a bar sam potrosio 4 do sada na opremu a nemam premium tenknove i nalog. Ne pada mi napamet da trosim pare na besplatnu igricu i da kupujem nesto sto ne postoji, sve od zlata sto imam dobio sam kokanjem serifa i onim promocijama i to sam spiskao na garaze i to kad su na 50% off.

dexnsk
06-17-2013, 03:43
А јбг кад је то било...ја играм од децембра 2011...тад није било ништа...јел имаш неки премијум тенк?
Добро дође да зарађујеш паре...играм са е75 и кад изгубим битку после морам са Панцером да победим да бих повратио паре...

Au ti si onda propustio 3 puta otimanje kljuceva sa sajtova. Kad je igra izasla iz bete delio je jedan domaci sajt i casopis kljuceve (1 250 golda + M3 stjuart tenk), tu sam ugrabio oko 23 000 zlata. Posle je delio jedan poljski sajt (750 zlata) tu nisam stigao nesto puno da uzmem mozda svega 10 000. U martu prosle godine je zadnji put bilo kljuceva delio je jedan nemacki sajt (1 250 zlata), e tu se ugrabilo bas mnogo preko 120 000 zlata. Od premiuma sam tad uzeo sve sto je postojalo to jest lava i kineza + neke sitne premijume + premijum na godinu dana. Jbg steta sto te niko nije obavestio kada su se delili kljucevi, a i ne verujem da ce ikad biti vise tako nesto posto su se ovi iz wot-a tada zeznuli, pa su sad stavili da moze samo jedan kljuc po akauntu. E da zadnji put je delio alienware (mislim da je bilo oko 1 250 zlata kljuc ali nisam sigiran), pre par meseci.

had111
06-17-2013, 08:35
Pazi stavrno alienware daje kljuceve. A kako uspes da nabijes toliko zlata?

4evra
06-17-2013, 10:33
Pa pre nije bilo 1 kod od promocije po akantu,vec ode covek na te sajtove i samo generises i generise i stalno dobija gold.
Sad mozes samo jednu promociju golda po akauntu dobiti,pa ne mozes farmati tako :)

Ja sam sebi prosirivao garazu tako sto bih,kad najave novu granu u pecu,popunio sve slotove,i onda kad izadje pec,dobio bih novi Tier1 tank koji bi mi prosirio slot u garazi za 1.
Ne znam da li je uopste imalo veze to sto mi je garaza puna u tom momentu,nisam testirao.Uglavnom,prosirio sam sebi lepo slotove,bez golda,mogu jedno 10,11 tenkova imati.
Gold sam trosio na barake i njihovo prosirenje,posto cuvam sve posade od tenkova.

@Had,verovatno nisi dosao do high tier tenkova,pa zato nemas problema sa parama :)
Secam se i ja pre M4 cetvorke,Easy8-ta,i onda T20-tke.
T20 pa M4 su mi najbolji tenkovi iz americke linije.
Pare pocnes gubiti uglavnom kad predjes sa tenkovima tier VI.
A od tiera 8 obavezno.
Recimo,skupljao sam sebi para,kontah uzeti M103,i onda rekoh da se ne za****m jer cu biti u minusu,ja odem i uzmem artiljeriju M40/M43,i evo,s njom u plusu mozes biti samo ne budes ostecen i ubijes barem dvojicu.Ako te ubiju,dzaba ti da si pola tima ubio,bices u minusu :)
A npr sa M12 sam redovno zaradjivao 10+k po partiji,crko/osto

Pre sam vise zaradjivao jer sam i igrao vise,npr uzmes jednog tenka i igras jedno 10ak partija s njim.
Sad i kad udjem u igru,udjem i odigram sa nekim tenkovima dok ne dobijem 2x,onda prestanem.

Svidja mi se niz D1>BDR>ARL 49 kod francuskih teskih tenkova.
Ko nije probao nek proba,stvarno prelepo nesto,MM je uvek lep i nagradjuje,a tenkovi extra.
ARL narocito sa 212 penetration topom,mozes oznojiti koga god oces.

witchfighter
06-17-2013, 11:38
Uzmi m103 cim budes imao para, za mene jedan od najboljih tenkova u igri :) Inace pare se najvise gube kad grindas 9. tir, bez premijuma ides i 10-20k u minus... Koji su vam nickovi, mozda i znam nekoga od vas?

Ja sam Ludi_konj pa mozda nekad da odigramo neki vod :)

pex
06-17-2013, 11:48

Буди реалан и реци шта се дешава кад изгубиш са 9-им нивоом?
Не знам ко да сам опет зависим од екипе...

had111
06-19-2013, 07:53
Slazem se ja stobom ali nemoras ni da varas.

4evra
06-19-2013, 10:14
Uzmi m103 cim budes imao para, za mene jedan od najboljih tenkova u igri :) Inace pare se najvise gube kad grindas 9. tir, bez premijuma ides i 10-20k u minus... Koji su vam nickovi, mozda i znam nekoga od vas?

Ja sam Ludi_konj pa mozda nekad da odigramo neki vod :)

Mene znaju samo severno od Svarcvalda,tamo sam ARL44tkom teror sejem :)

Nema sta onda,m103 mi je sledeci na listi za dovodjenje,za jedno 2,3 meseca.
Ionako moram imati jedan uber high tier,da mogu da kompletiram Master Tanker medalju.

pex
06-19-2013, 11:51
Хад што јес јес у праву си...

had111
06-19-2013, 16:18
Sad posle 8.6 patcha mnogi ce tenkovi zaradjivati vise i popravke ce biti manje tako da ce bez premiuma biti manje bolno.
Svidja mi se sve sta su uradili narociti sa preciznocu osim sto su slusajuci ove kukumavce koji se stalno zale ojadili artiljeriju narocito su-26 koji nikad nije bio OP. Meni licno artiljerija nikad nije smetlala toliko koliko su me nervirali DERP topovi sa HEAT-om ali ljudi kukaju i sad su ih ojadili toliko da prodajem svu artiljeriju koju imam.

Mene znaju samo severno od Svarcvalda,tamo sam ARL44tkom teror sejem :)

Nema sta onda,m103 mi je sledeci na listi za dovodjenje,za jedno 2,3 meseca.
Ionako moram imati jedan uber high tier,da mogu da kompletiram Master Tanker medalju.
Ja bi ti vise preporucio e-75.

4evra
06-19-2013, 23:09
nisam pipno njemacki tree,samo LOL traktor imam tamo :)

Za par dana dobijam 203tku na M40/43 artiljeriji,cujem da je ludnica onda :D

had111
06-20-2013, 07:24
Pa ti neznas sta si propustio.

4evra
06-20-2013, 08:01
u pocetku je isla prica da svabe imaju najjaci armor,rusi najjaci dmg a amerikanci su balans izmedju.
Zato i odabrah njih.

Ne znam kako je kod vas,imam acc ev' skoro ce mu 2 godine,4500 meceva odigranih,ali u mom 'glavnom' USA treeu imam otkljucan samo jedan tir IX i par tirova 8.

E75ticu bih otkljucao tek za jedno dve godine :)

EVo linka do profila,da ne duzim :D
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500972176-4evra/

had111
06-20-2013, 08:24
Ja francuze ne igram aiming time je uzasno spor, britanci dosao sam do matilde i vise me ne zanima.
Rusi dosao sam do kv1 nemam nameru da idem dalje.
Nemci radim na Vk3001p i vk 36001h, planiram da uzmem tigar p koji je zakon i e75 koji sakati. Tier 10 americki je najbolji ali ostali su uzas.
Ljudi vole t29 a nemaju pojma koliko je to *****e u poredjenju sa tigar P jer sam probao oba kod prijatelja i t29 je posle prodao, tigar p mozda ima manji damage ali daleko preciziji top sa boljom penetracijom i 4X jeftiijom municijom sa brzim relaodom. I dzaba mi kupola na t29 kad niko ne puca u nju svi korsite one skinove za slabe tacke zato je meni tigar p bolje resenje. T32 je katastrofa tenk isti top kao i t29 slaba penetracija vec m103 je bolji ali e75 je strah od tenka.
Sto se amera tice kod njih jedino volim TD liniju i dosao sam do helcate ali nisam ga kupio jos.
Kod kineza volim nc31, chiha i moj najomiljeniji tenk type t34 mozda odem do type 58 ali to je to ne idem gore vise.
type t34 je zakon brz realod za sudare zakon uspeo sam da udarim dva kv1s i oba unistim da mi pritom ostalo 20% a jedan od njih je imao 100% naravno sreca da me je promasio, da ne pricamo sto dobro pravi pare.
Ja igram od decembra prosle godine imam oko 3500 partija, ali sve sam zivo isprobao kod prijatelja koji je dogurao 10 ali on ima premium. Tako da znam o cemu pricam jer pre nego sto sam poceo kuci igrao sam kod njega jedno 3 meseca.
Ja sam vise TD i medium igrac, svako je drugaciji. Idem jako polako i ako imam free XP ne koristim ga jer zelim da isprobam svaki tenk, i tako isprobavajuci nasao sam dobre tenkove, preskakanjem ljudi ne znaju da ima i dobrih tenkova, nakupio sam 105000 free xp ali me ne zanima da ga koristim ustvari koristim ga jedino da nabudzim tek kupljeni tenk. Imam 33 garaza toliko. NAjvise sto sam u mecu ukokao je 12 tenkova i to dva puta ali nisam dobio nista jace od topguna zato sto su bili nizi tirovi.
I ono da dodam ne varam igram posteno pa kako bude bitno mi je da uzivam nemozes uvek ni da pobedis, zlata nemam s****o sam na garaze i to sam dobio kokanjem serifa. Da kupujem nesto sto ne postoji ne pada mi napamet i onda kad izadje world of warships pitanje je da li cu i ovo da vise igram.

4evra
06-20-2013, 09:58
dzaba im skin kad se ukopas na brdu i samo pustis kupolu da ti vidi sa t29 :)
Njih sam prosao,npr meni je M6 bio pregotivan tenkic,bolji mi je bio od t29.
T34 mi je bio dobar kad mi MM bude naklon,ako budem najveci tier samo picim pravo i niko nista ne moze.

T20 mi je nadrazi tenk iz americke linije.Zlo od tenka.

witchfighter
06-20-2013, 11:50
Cela americka heavy linija je zakon, E75 jeste dobar tenk ali je za mene m103 ubedljivo najbolja devetka. Inace francuze obozavam, Bat Chat 25t je zlo od tenka, 2k stete iz jednog punjenja, pobegnes da napunis pa opet... Ali naravno sa batom treba znati igrati, ne moze svako da ga igra...

had111
04-13-2014, 00:38
Ljudi jel odradio neko ove misije za zlato? Ja uzimam max po danu, zlato cu da cuvam za brodove.:D::

bogdandelija
04-13-2014, 04:16
Ja dobih danas i premium ni kriv ni duzan :D
Inace krenuo sam pre 2 nedelje ovo da peglam, sto vise igram sve je zanimljivije. Jos uvek istrazujem po malo, imam dosta razlicitih tenkova, najjaci mi je trenutno Rus - kv1s, idem i na Amera (Hellcat), tu sam trenutno na tier5 i nekoliko Nemaca i Francuza B1, tier 4 i 5. Nemam pojma jos uvek koji su dobri, trenutno imam neki plan da nastavim ovog Rusa da derem, pa mozda kasnije i neke Amere. Britanci su mi neverovatno dosadni jer su nevidjeno spori, mada i Francuzi nisu nesto bolji, al sam cuo da su kasnije odlicni.

had111
04-13-2014, 06:47
Sta ti treba za tenkove tu sam, jediino me nervira sto ne mogu da igram na evropskom serveru sa vama nego sam zakucan na americkom.

4evra
04-13-2014, 08:14
ja prestadoh pikati kako sam poceo raditi,moracu se vratiti na stari istinski put.

Solidni su francuzi,malo ubije u pojam brzina i slaboca topa u pocetku.
B1 je veoma lep tenk,u svom tieru je jedan od boljih bio pre 6,7 meseci dok sam igrao.
A B1>BDR>ARL44 je po meni najugodnija tranzicija koju sam dozivio.

Znaci,44rka **** keve kad skines onu grdosiju od pocetne kupole.
Uzmi sebi 90mm sa visokom penetracijom,nemoj onu 105mm i bog da te vidi.
Mislim da mi je najefikasniji tenk upravo 44tka,mlatio sam s njim i male i velike,ne pitam nista :)

evo vidis koliko je dobro islo na francuzima 4>5>6 tier
http://snag.gy/UJaeo.jpg

Kod amera je T1 meni bio super,isto tako posle njega i M1,iako oba pate od toga sto ti svaki pogodak s**** gusjenice.
T29 se meni nije toliko svidjao,ali znam da je *****an tenk ako se dobro postavljas,jer mu je kupola nenormalno jaka.
sa T20 sam najbolje partije igrao i najvise zabave imao sto se tice americke grane.On i M4

witchfighter
04-13-2014, 18:20
Iskreno koju god naciju da krenes neces pogresiti.... Uvek gledaj kakav je deseti tir linije koju kreces jer ipak ces pre ili kasnije zavrsiti na desetom, kreci linije koje se igraju u klanskim da ne bude posle udjes u neki ozbiljniji klan i imas nekoliko desetki a ni jedna se ne igra u klanskim.... Ako imas pitanje u vezi nekog konkretnog tenka pitaj slobodno, igrao sam ih skoro sve za 2 godine koliko ih igram :)

I da, ako neko hoce platun (od 6. tira na gore) nek me doda pa mozemo odigrati. Nick Ludi_konj

Koji ti je nick na NA serveru Had?

pex
04-13-2014, 20:05
Цепам ово за голд...променио сам шифру и добио 300 голда...планирам да узмем премиум Т-25 док је на попусту...таман ћу да накупим са овим мисијама...

bogdandelija
04-14-2014, 00:53
Kakva su vam iskustva sa nemackim tenkovima. Trenutno imam dva tier5, vk30.01h i Pz III/IV, sad ne znam kako da napredujem dalje, da li da uzimam jos neki itd.

pex
04-14-2014, 19:36
Тигар П можда најбољи на седмом нивоу...А ни обичани Тигар није лош...брз и прецизан топ...Тигар 2 сасвим солидан тенк...Е75 убедљиво најјачи на нивоу 9...што се тиче медијума Пантер је добар, док Пантер 2 иако није лош тенк често уме да упада са 10-им нивоима...Е50 је унапређени Тигар 2, док сам на другој грани стигао до Индиен панцера који јефин тенкић...питај још нешто ако те занима...

witchfighter
04-15-2014, 00:01
Tigar je meni bolji od Tigra P al dobra su oba, racunaj na to da e100 igra klanske mnogo vise nego Maus. A i dobra je cela linija prema e100. A za mediume ti je rekao pex, e50 linija je malo tromija, vise vuce na heavy nego na medium dok je ova od leoparda brza ali bez armora.

had111
04-15-2014, 09:21
Probao sam oba i Tigar I razbija Tigar P sporo puni ne lezi mi, Panter sakati, PZ4 mi je bolji od m4 u svemu, stugIII obozavam a i hetzer gona hetz, treutno radim na RHM, VK D je dobar a VK3001H ima dobru pucu. Inace dobri su mi nemci ali rusi su nezgodni. Inace ne otvaram cele linije nego idem dok ne dodjem do dobrog tenka, imam probem kad zavolim tenk ne zelim da ga prodam. Najvise volim TD. Inace volim brze tenkove sa brzim punjenjem. Moj ti je savet da provalis sta volis postoje ljudi koji samo cepaju lake tenkove, neki teske itd, ja sam TD sa kupolom ili bez. Kad odlucis onda cepas tu liniju.
Evo ti primer americki tier 7 T25/2 onaj sto ide posle hellcata ljudi mrze ja ga obozavam sve zavisi od stila. I jos nesto kad pocnem ne preskacem i ako imam free xp nego probam svaki, tako pre godinu dana dobijem 8000 zlata na td takmicenju sa ValentineAT sroz slucajno jer mi je u glavi bilo da sto pre dodjem do AT2 i ispadne da roknem njih 9 i mesec dana kasnije oni meni zlato nisam ni imao pojma o cemu se radi dok nisam video moje ime na listi, sto je najsmesnije bio sam stock. Ocu da kazem probas svaki dok ne naletis na ono sto ti odgovara i onda to zadzis, nije sve u tiru 10. Pozz

had111
04-18-2014, 21:35
Ubi me ovaj novi patch treba mi novi komp sve mi je na minnimum.

nesa24
04-18-2014, 21:36
Ubi me ovaj novi patch treba mi novi komp sve mi je na minnimum.

HD rodjo a da je samo HD nego i LAGDE

had111
04-20-2014, 01:33
Kanda malo bolje danas, ali me ubija kad nego pogodi nekoga nije bitno da li ga vidim ili ne za laguje do koske pa secne.

witchfighter
04-20-2014, 12:35
Meni i ne radi lose igra ali ucitava borbu pola sata, kasnim i po minut na pocetak borbe.... A najgore je sto imam solidnu masinu... Ovi HD modeli izgledaju opasno dobro, samo ne znam kakav komp ce trebati da gura to kad budu svi tenkovi HD.

had111
04-21-2014, 02:13
Glupo sto nema opcija da se iskljuci HD.

TheBernandinho
04-21-2014, 15:07
Ja od kako sam instalirao ovaj 9.0 ne mogu ni da dođem do prilike da startujem igru. Kad udjem u garažu kreće da treperi igra i to je to. Vrv je do rama, ali ako ne vrate na 8.11 ili ne urade neku optimizaciju, mogu da se pozdravim s wotom XD

had111
06-12-2014, 07:59
Id78vWTf8hI

Dolazi sa novim patchem, bice zezanje do jaja.

chelikmanutd
06-23-2014, 11:28
Jel se igra jos WOT.....ajde da se malo pokrenemo sto se tice ove fantasticne igre.
Ima li igraca ovde koji vec imaju svoje klanove?

Darcoolio
06-23-2014, 11:32
Ja sam svojevremeno počeo dok je igra bila još u ranijoj fazi, ali mi je bila dosadna a i, makar tada, ne bš sjajno optimizovana.
A inače team based MMO igre slabo igram jer za razliku od nekih koji mogu svako ili svako drugo veče da igraju, ja igram jednom u 3-4 dana, pa zaostajem u levelima i opremi...

chelikmanutd
06-23-2014, 12:00
Ja sam poceo tek pre 2 meseca na insistiranje prijatelja.
Mnogo mi se svidja, pogotovo posle ovog update 0.9.0 gde grafika izgleda prosto fenomenalno iako vidim da je mnogo ljudi racocarano zbog toga jer treba mnogo jaca masina.
Imam vec jedan tier 9 HT amerikanac i jednu sedmicu ruskog lovca....jos par linija zapoceto.
U svakom slucaju dosta sam naucio oko same vestine borbi i gadjanja.....na taktickom planu mislim da ne postoji nijedan MMO blizu WOT.
Pozdravljam sve igrace ovde na forumu i mozda se sretnemo u nekoj od borbi :D

4evra
06-23-2014, 13:51
kad pre tier 9 koji q :)
Ja sam 2 godine igrao i nisam uspeo dogurati do njega
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500972176-4evra/

prestao sam igrrati negde tamo pre 7,8 meseci,kad sam poceo raditi,nisam se mogao uklpiti.

chelikmanutd
06-23-2014, 15:36
Heh...to me svi pitaju.
Od pocetka sam poceo da furam sa premiumom.
Jednostvano bez toga ne vredi igrati pogotovo kasnije
Iskreno i ja sam izbegavao da je pocnem igrati iskljuivo zbog probelema sa vremenom, ali uklopio sam se nekako i sad skroz zarazio.
Uglavnom igram u vecernjim satima

http://www.zaslike.com/files/l152591qj83x0l6ujzy_thumb.jpg (http://www.zaslike.com/viewer.php?file=l152591qj83x0l6ujzy.jpg)

witchfighter
06-23-2014, 16:20
Au jbt, sto si sarao toliko sa skillovima na posadi? Imas samo jednu popravku a popravke su ti skoro pa najbitnije na teskasima... Inace intuicija ti je skoro pa beskorisna, mentor ti isto ne daje neku preteranu prednost... Vidim da si treci na komandiru stavio BIA, da bi ti radio skill treba da ga imas na svim clanovima na 100%. Iskreno mozda ti je bolja varijanta da igras manje tireve dok si neiskusan, ovako jusris desetku a jos nisi pohvatao fore. Na 5-6 tiru se najbolje uci (moje misljenje).... Ako si za neki vod dodaj me pa mozemo odigrati koju borbu, nick ludi_konj

chelikmanutd
06-23-2014, 16:31
Pa nemam jednu popravku nego tri :D i jednu kamuflazu. Komadndiru sam prvo razvio 6-to culo.
Mentor je dobar da ga imas u pocetku jer daje dodatno iskustvo posadi. Upravo sam stavio komandiru BIA a uskoro cu to staviti ostatku posede jer su vec svi na 95.
U svakom slucaju uvek mozes resetovati skilove.
Mada moje misljenje da su to jako male nijanse u performansama i ne daju tolko poboljsanja izuzev sestog cula.
Cinjenica je da nisam bas iskusan igrac jer igram tek 2 meseca , ali opet igram borbe za desetkama i cesto pravim ostecenja preko 3000. ;)
Licni rejting mi je oko 3100 i raste :D
Naravno da mozemo igrati...moj nick je chelikmanutd

had111
08-05-2014, 10:17
Ljudi cesto tvrde da premium nalog ne utice na MM, ali ovog vikenda su davali 3 dana dzabe premiuma i od 50 partija jedva da sam 2 izgubio. Inace igram bez premiuma i ponekad je tesko pobediti. Sta znam mozda je mit mozda i ne ali nekako sve govori da je istina.

witchfighter
08-05-2014, 13:16
Hm, ja igram stalno sa premiumom, ima dana kada ne mogu da izgubim a ima i obrnuto, nema to nikakve veze sa premiumom.... Kako te u**** tako ti je....

chelikmanutd
08-07-2014, 11:43
Ja sam do sada igrao pola - pola....znaci nikakve veze nema premium nalog sa sansama za pobedu ili poraz. Instaliraj one modove pa ces vec na startu borbe videti kakve su ti sanse za pobedu.

had111
08-07-2014, 14:47
Ne zelim da se na startu nerviram, neznanje je bolje.

witchfighter
08-07-2014, 16:44
Sto manje modova to zabavnija igra :) Jedino bez cega ja ne mogu da igram je Jimbo nisan, navikao na njega, sad kad izadje novi pec ja ne mogu da se sastavim dok ne ubacim...

4evra
08-07-2014, 20:00
Meni je koristan onaj mod gde ti na minimapi prikazuje HP tenkova,uvecam mapu na pola ekrana i pikam.
To i mod gde vidis liniju sto se tice smera gde ti cev nisani.

Za par meseci ako zbavim novi komp moracu se vratiti WoTu,zanimljiva je igra.

witchfighter
08-08-2014, 02:07
Ne znam da li ste primetili, ali sve vise ljudi koristi razne cheat modove, pocinje da me nervira vise, prestao sam da igram klanske jer mi komandir u klanu ima ta *****a i zna vise nego sto treba tokom borbe.... A i u random borbama ima svakakvih *****a.....

chelikmanutd
08-09-2014, 14:27
Jel koristite onaj zoom mode? Znaci strateski gledano to je super jer mozes dobro da osmotris pozicije ostalih tenkova na mapi....mozes zumirati do pticije perspektive.Takodje zoom na snajper i do 30 puta :D.
Korisni su i oni modovi sto pokazuju koliko si stete naneo ukupno u toku same borbe

had111
08-09-2014, 18:17
Cheat modovi mislis na XVM, svi koriste XVM on se ne smatra cheatom, to je nesto sto moras da naviknes i onda kukaju i cvile po chatu. E zato ja ne koristim nista i imam ugasen chat da mi ne bi kauč generali pricali gde da idem i sta da radim sto me uzasno nervira. Meni je mnogo zanimljivije tako.

chelikmanutd
08-09-2014, 22:15
Tako je. XVM modovi nisu nikakv cheat, a za druge ne znam . Takodje pomazu pri izracunavanju levela igraca, tj. koliko je koji igrac dobar ili los. Shodno time bolji igraci imaju za "pravo" da komanduju celom ekipom jer vide da su u toj bitci oni najjaci igrac u ekipi.
Recimo witchfighter je stvarno top igrac, igrao sam sa njim nekoliko puta i stvarno se moze nesto nauciti ;)

had111
08-10-2014, 08:06
Koliko sam ja cuo ne postoje hakovi za ovu igricu. Desava mi se da me zovu haker jer znam gde da pucam. Ono sto ljudi ne znaju je da strelica menja boju kad je uperis u neki tenk i time pokazuje da li zrno moze da probije oklop.
Recimo kad je crvena nema proboja, zuta mozda hoce mozda i nece a zelena sigurno probija oklop. Stim sto zaobljeni tenkovi mogu da odbiju zrno, recimo primer IS3 kupola uperis strelicu i pokaze zeleno znaci da zrno moze da probije kupolu ali se cesce desi da je ne probije jer je jako zaobljena. Za tako nesto vam ne traba mod to dolazi sa samom igricom ali ljudi ne obracaju paznju na to. Doduse nisam ni ja dok nisam gledao na youtubu neki video koji je objasnjavao princip igre. Takodje treba poznavati neprijatelja i znati gde treba da pucate, primer T29 nikad ne pucajte u kupolu osim ako ne gadjate vrh kupole tj komandirov vizir. Sa vremenom se nauci tenk i onda znate gde treba da pucate. Uglavnom ja tako igram i dobro prolazim.
Ima tu dosta fora sa izvidjacima, razaracima itd. Moze se dosta nauciti preko youtuba, medjutim ljudi samo voze i pucaju i onda se posle zale da je neko cheter ili haker. Koliko su me samo puta zvali tako a ja ni XVM ne koristim.

nesa24
08-10-2014, 09:30
Koliko sam ja cuo ne postoje hakovi za ovu igricu. Desava mi se da me zovu haker jer znam gde da pucam.

postoje 2 aktivne hack zajednice za mmo igre i imaju hackove za WoT [maphack-wallhack-tier hack...]

na veliku zalost postoji i bolest koja se zove powerleveling od koje nema leka
dosta likova plati za levelovanje pa posle preuzmu dalje kad je lik unapredjen
i tako ti igras sa timom i mislis da su svi svoj nivo stekli kroz borbu kad ono lik je pocetnik a ima level da se zapitas cemu sve to...

4evra
08-10-2014, 09:50
Sve se moze resiti koliko toliko.
Ja sam svojevremeno recimo na svim tenkovima uvek uzimao manji kalibar koji je prezicniji i veceg penetrationa,i nikad nisam bio rambo ili igde u prvim redovima.
Vidim gde idu veliki tirovi,stanem iza da mi otkriju protivnike,i onda samo pucam u gusenice da onesposobljavam.
HE runde prava stvar recimo,one ne gube na snazi na vece daljine.

Dakle opet se mogao iskoristiti svaki tenk,ako neko ne zna gde treba da puca i gde da ide,barem moze otkriti protivnike.

Meni je tada najveca smrt za partiju bila kad se svi zalete na jednu stranu i onda ustekaju umesto da projure na broj.

witchfighter
08-10-2014, 14:20
Sta bre ne postoje hakovi, pa hocete sad sajt da vam dam gde imate kakav god cheat pozelite za wot???? xvm nije cheat, i dozvoljen je od strane wargaminga. Pricam o dosta ozbiljnijim hakovima, tipa vidis na minimapi gde se rusi bilo sta tipa drveca, ograda, kuca, imas 6. culo iako ga nemas na posadi, skripta za automatski pp aparat iako nije, onda laseri da u svakom trenutku vidis gde koji protivnik gleda i kako je okrenut, svi tenkovi sve vreme spotovani i tome slicno, cak i aimbot ima, nisani sam slabe tacke tenkova, ti samo klikces.... Katastrofa je to sto wg zgrce pare i ne obraca paznju na ovo.... Sve vise ljudi napusta igru zbog ovakvih stvari.

had111
08-10-2014, 14:54
Od mene nisu zaradili ni dinar, svo zlato koje imam dobio sam na takmicenjima.

chelikmanutd
08-10-2014, 17:13
Witchfighter nisam imao pojma za nista od ovoga sto si rekao. Ne razumem kako razvojni tim moze da dozvoli takve instalacije u svoju igru i da one bez problema rade u online. To je kao kad bih ja ceo svoj tim u PES-u stavio da imaju 99 ocenu i igrao online protiv drugih igraca??? Zaista ako je nesto tako istina dobro cu razmisliti da uplatim sledeci premium paket i uopste da igram igru.

had111
08-10-2014, 18:50
Nije bas da dozvole ali neko prodje tu i tamo. Postoji fail u igrinom folderu koji navodno po WG sluzi da prati nedozvoljeno modifikovanje klienta i automatski iznese ban. Ranije je to mnogo vise prolazilo ali od patcha 8.6 sve informacije koje je igra sadrzila pebacene su na server, pre je bilo na klientu pa su lakse hakovali zlato, XP, silver, itd, sad je to malo teze jer ono sto ti mozes je da modifikujes klient ali kad se spoji sa serverom prepozna modifikaciju. Bar tako WG kaze e sad da li ljudi prolaze ili ne tesko je reci.
Uglavnom davati pare za besplatnu igricu je ludost, istina je da brze dodjes do zeljenog cilja sa premiumom ali ja nigde ne zurim a i nizi tirevi nisu toliko dosadni dok sakupljas za veci tenk.
Inace po meni igra postaje dosadna posle tira 7, sve nekako sporo, ume da smori.

nesa24
08-11-2014, 11:51
100 miliona korisnika
http://www.gamereactor.eu/grtv/?id=185624&sid=5a36d15592a771a680a6c05b636e0079

chelikmanutd
08-31-2014, 12:34
Poceo sam da istrazujem liniju srednjeg tenka francuske nacije.Razlog je taj sto zelim da imam jedan dobar srednji tenk u garazi i zato sto mi se svidja sto ta linija ima top sa 5 metaka u sarzeru.
E sad vidim da je generalno penetracija veoma slabija u odnosu na druge tenkove.....ima li neko misljenje u vezi sa tom linijom ili neki savet?
To je ona linija sa AMX modelima...ujedno je i jedina linija srednjih tenkova te nacije

4evra
09-08-2014, 12:01
Poceo sam da istrazujem liniju srednjeg tenka francuske nacije.Razlog je taj sto zelim da imam jedan dobar srednji tenk u garazi i zato sto mi se svidja sto ta linija ima top sa 5 metaka u sarzeru.
E sad vidim da je generalno penetracija veoma slabija u odnosu na druge tenkove.....ima li neko misljenje u vezi sa tom linijom ili neki savet?
To je ona linija sa AMX modelima...ujedno je i jedina linija srednjih tenkova te nacije

u teoriji bi trebalo funkcionisati extra na scoutima,uletis na brzinu,okreces se i stalno pucas dok ne izrucis sve caure,onda pobegnes da napunis.
I ja sam probao tako,ali,na kraju je praksa ispala nesto sasvim drugo.

Retko kada sam sa skoutom uspeo da izrucim sve caure,uvek bih pre bio ubijen.
Onda je tu i penetracija,cesto i kad dodjes u poziciju da odvalis protivnika sa 2,3 dobra metka 50% njih se odbije i dzaba si pucao.

Na kraju sam se i ja prebacio na jaci top sa jednim metkom,recimo na AMXu od tiera V(valjda),imao si 105mm,uletis ko munja unutra,odes nekom tenku s guza i odvalis mu pola jetre sa jednim metkom.
Ubiju te posle ali barem si posteno odvalio nekoga.

chelikmanutd
09-08-2014, 16:57
Bas tako! U teoriji sve to tako lepo izgleda, dok na bojnom polju potpuno druga prica :D
U sustini ja sam hteo neko vozilo koje ispaljuje vise metaka od jednom i kocka pala na te francuze. Posle sam skontao da je tesko sa lakim tenkom ispaliti vise metaka od jednom a da nebudes unisten.

chelikmanutd
09-10-2014, 20:23
Ajde da se malo pohvalim :D
8 unistenja u napetoj borbi i opet nisam AS

24207

chelikmanutd
09-13-2014, 11:43
Dali neko moze da mi kaze kako funkcionise resetovanje perkova u praksi. Hocu da resetujem neki perk i da umesto njega ubacim drugi....e sad pitanje je:
Mogu li ja resetovati perk od 100% i zameniti ga drugim (novim) i dali je onda taj novi perk takodje 100% ili krece sve iz pocetka?

witchfighter
09-13-2014, 15:40
Imas isto kao i kad pretreniras posadu, 3 varijante: Za gold gde ne gubis nista, jednostavno ti se poniste perkovi, ti izaberes nove i na istom si. Za kredite, gubis 20% i za dzabe, gubis 40% (to nemoj nikako). Ako ces za kredite, isteraj sledeci perk malo da bi ti prethodi bvio na 100% posle reseta.

chelikmanutd
09-13-2014, 16:57
Imas isto kao i kad pretreniras posadu, 3 varijante: Za gold gde ne gubis nista, jednostavno ti se poniste perkovi, ti izaberes nove i na istom si. Za kredite, gubis 20% i za dzabe, gubis 40% (to nemoj nikako). Ako ces za kredite, isteraj sledeci perk malo da bi ti prethodi bvio na 100% posle reseta.

E hvala ! U toku je popust za promenu perkova pa cu iskoristiti da izmenim neke koje sam neiskusno postavio :)

chelikmanutd
09-23-2014, 18:40
Jel igra neko ovaj mod Utvrdjenje?

chelikmanutd
09-25-2014, 17:28
Zasto nema vise WN8 statistike u panelu posle bitke u desnom donjem uglu?

http://www.igreklik.com/slike/images/36609262628173957891_thumb.jpg (http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=36609262628173957891.jpg)

TheBernandinho
09-25-2014, 20:35
Nije to do igrice to je do modpacka. Skini neki ako je izasao za ovu novu verziju i aktiviraj opet na sajtu xvm

chelikmanutd
09-25-2014, 21:29
Nije to do igrice to je do modpacka. Skini neki ako je izasao za ovu novu verziju i aktiviraj opet na sajtu xvm

Ja koristim aslain's mod, ali izgleda da jos ne stima sa ovom novom verzijom....dosta stvari mi cudno izgleda

TheBernandinho
09-25-2014, 22:03
Moraju tek da srede te stvari, večeras ili sutra verovatno, pa ćeš morati da instaliraš za 9.3 kad srede to. Ja na primer koristim anfieldov modpack i on je već izbacio za 9.3. Potraži na netu možda već ima i drugih.

nesa24
10-01-2014, 11:14
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-tank-racing/

Commanders,

We have promised you something exciting to come at the end of the month and it’s time for us to deliver. You will now be able to take control of a special Chaffee tank and engage in some fast-paced racing action on the map Port, adapted for this specific purpose!

https://www.youtube.com/watch?v=ywT5nClwpE8

Daklem juris...

had111
10-01-2014, 21:09
Probah videh i komsija za****. Ne znaju vise sta ce da izmisle da mame narod.

bogdandelija
10-01-2014, 21:39
Meni je ovo mnogo zanimljivije nego onaj fudbal sto je bio, a i nagrada za misiju je sasvim solidna.

chelikmanutd
10-23-2014, 14:52
Sta je bolje istraziti: A-43 ili T-34-85 ?
Generalno gledano i kasnije vozila koja dolaze?

bogdandelija
10-23-2014, 20:13
Meni je bolji T-34-85, mnogo. T43 je solidan, ako igras sa svojim tierom i ako znas da ga koristis mozes da resis svaku partiju. T44 jos uvek nisam uzeo, mada sam ga istrazio, ne izgleda lose, al je zato T54 vrhunski to znam sigurno.

witchfighter
10-25-2014, 00:41
Dobre su ti obe linije, malo je ta od A43 teska za igranje, ako smatras da nemas dovoljno iskustva sa mediumima ti uzmi 34-85 i sibaj tu liniju.

had111
03-03-2015, 09:27
aPKWlkNrN7M

Najsmesniji video koji sam skoro gledao.
Batici svaka cast :haha:.

Krivo mi sto nisam snimao partiju kad sam sa protom dobio Raider medalju.

chelikmanutd
03-05-2015, 13:07
Heh...iskoristio covek to sto nema artiljerije i flankera.
Svaka cast !

Cepa33
04-26-2015, 00:18
https://www.kupujemprodajem.com/Nalog-za-WOT-21695445-oglas.htm?filter_id=

Prodajem akaunt EU server

had111
05-16-2016, 21:10
tbUCW3cu9Dg

Ima covek ukus za muziku nema sta. :ave:

Barcelona_Boy
03-16-2017, 22:49
Ima li ko iz Sremske Mitrovice da igra?
Ja sam pod vladasm pa me dodajte.

Pejko
02-21-2018, 22:53
Ako ima neko da cepa ovo,nek se javi da pikamo zajedno.

daimy2017
03-31-2018, 23:31
Sa novim update-om je jos bolja....