PDA

View Full Version : Nasi komentatori za PES12

pilojac85
11-20-2011, 11:02
Da li je iko razmisljao o tome da ubaci nase komentatore? I koliko je to uopste komplikovano odraditi , sa tehnicke strane? Kontaktirati gospodu Milojka Pantica , Strajnica, Acu Stojanovica ili nekog cetvrtog i pitati koliko traze kinte za to. To bi im oduzelo dan , mozda dva. Srediti snimanje u nekom studiu (ne mora studio, ali mislim da bi tu zvuk bio najcistiji) , zakupiti termin i odraditi to. Bar za JSL patch kad ga zavrse. Novac bi mogli skupljati dobrotvorno, ko koliko moze da da. Bilo bi od koristi i nama i njima. Nama bi bilo daleko zanimljivije cuti Milojka u PES-u :)) a njima novac i taj osecaj nekog licnog zadovoljstva sto ce biti slusani u najboljoj simulaciji fudbala. Osim svega toga to bi se verovatno moglo iskoristiti i za narednih nekoliko izdanja fudbala. Ne treba tu neka velika folozofija, samo da prevedu sve recenice koje govore ovi standardni komentatori, i ubace po nesto svoje, tipa "ku*ac gol, stativa" i tako to :).

Sad znam da ce vecina vas pomisliti "Da li si normalan, i ovako ugasim ton kad prenose neku utakmicu na tv" ali verujte mi da bi Milojko u bilo kojoj kombinaciji sa nekim drugim komentatorom uneo mnogo zivosti u sve ovo. Mislim da covek trenutno radi na nekoj od lokalnih televizija u juznoj Srbiji. Ja sam tu da pomognem ako treba.

SaW
11-20-2011, 11:10
Pazi ovako, pre nekoliko godina se zapocelo na tom projektu u kojem sam licno ucestvovao i smislu prevodjenja recenica na srpski ali nije to TO...Tkd uradjen je jedan deo, snimljen ubacen u igricu ali ono...sta znamm..To je bilo kazem, pre par godina u pesu

pilojac85
11-20-2011, 11:17
Da ali mislim da bi to bilo to kad bi ovi nasi profesionalni komentatori odradili. Boli me uvo da slusam Peru, Miku, Lazu , ili cak mene kako komentarisem utakmicu.

SaW
11-20-2011, 11:19
Prijatelju, nece oni za dzabe da snime...Nema dzabe ni za babe:rofl: Tkd...Jedino ako ne poznajes Milojka licno pa da ga nateras da snimi :D :triprsta:

Darcoolio
11-20-2011, 11:25
postojeća tema, mada se moliš pogrešnoj crkvi.