PDA

View Full Version : Ovo vise nema smisla.

Alcatraz1
10-29-2011, 13:34
Meni je stvarno vise muka da igram ovaj pes,pitam je dal cu da dozivim da odigram bar 5 utakmica a da se ne desi nijedan bag,izgubio sam od benfike 7:3,svaki njihov gol je bag bre,a ja se mucim ko konjina da dam smrdljivi gol,prvo su vodili 2:0, pa je bilo 2:2, pa 3:3 i onda jednostavno nisam vise mogao,bagovi kod svakog gola bre,nek je proklet dan kad sam zaigrao pes,ova igrica ce da mi skrati zivot za 10 godina. evo prvo ovaj bag pa onda oni protiv benfike,
http://www.youtube.com/watch?v=fbjyZZBuo8k&feature=player_embedded ...

Alcatraz1
10-29-2011, 13:36
ne kazem da ja nisam pravio greske ali u nekim situacijama jednostavno ne mozes nista da uradis,
http://www.youtube.com/watch?v=c4CfW8AORVo kao npr. moj igrac radi makazice u svom kaznenom prostoru,aloo bre!?

srki82
10-29-2011, 14:05
Tesko da moze golman tako da ti vileni kao muva bez glave a da ga nisi aktivirao menualno,meni se takve situacije nikad nisu desile,desava se da mu prodje kroz ruke i noge,da se odbije od golmana pa udje u gol ali ovako da se pomera nikad,jel si ti siguran da nisi istovremeno pritisnuo L1 i R3 dok si se branio,mozda slucajno nevodeci racuna da ces aktivirati golmana...

Alcatraz1
10-29-2011, 14:14
Tesko da moze golman tako da ti vileni kao muva bez glave a da ga nisi aktivirao menualno,meni se takve situacije nikad nisu desile,desava se da mu prodje kroz ruke i noge,da se odbije od golmana pa udje u gol ali ovako da se pomera nikad,jel si ti siguran da nisi istovremeno pritisnuo L1 i R3 dok si se branio,mozda slucajno nevodeci racuna da ces aktivirati golmana... brate sve je podeseno kako treba,nisam aktivirao nista,siguran sam 100 %, jednostavno bag.

OriGinaL
10-29-2011, 15:37
1. Nije bag nego je knuckle shot(Onaj Ronaldov sut iz slobodnjaka). Lopta je odjednom skrenula i zato je tako ispalo.
2. A kao da nikad nisi video da lik radi makazice u kaznenom da bi izbacio loptu? :D

Alcatraz1
10-29-2011, 17:50
1. Nije bag nego je knuckle shot(Onaj Ronaldov sut iz slobodnjaka). Lopta je odjednom skrenula i zato je tako ispalo.
2. A kao da nikad nisi video da lik radi makazice u kaznenom da bi izbacio loptu? :D knuckle shot,pa mogao je bar ruke da podigne,pa da je skocio glavom bi udario i odbranio xD 2. pa brate mislim stvarno,ae da je bar izbio, uradio makazice i izbio loptu citavih pola metra :D

Eror_beatz
10-31-2011, 22:49
Vidi buraz, slazem se s tobom, stvarno je i meni muka od ovog PES-a, odustao sam od njega ima vec sedam dana, igram ga samo s prijateljima, a sam nikada, sto i sam kazes, najgore je to sto bezveze neke golove primim i onda mi se i neigra, a ja se vamo mucim ma nema sanse, ili moji igraci fulaju zicere, stvarno grozno, jednom sam kako da kazem *izdio, i ajd sad cu krenut od tezine "beginer" pa na dalje, medjutim ja odigram nerjeseno na beginre, a prvu sezonu koju sam igrao na pes 2012, na profesional sve razvaljivao, sve titule osvojio, *****e zivo, kontam mozda je i do patcheva ili sta ja znam, al defult pes me josh vise nervira,,,poz za istomisljenike ;)

foneTag
11-01-2011, 00:31
ja bolje da ne kacim snimke koje sam snimio :) evo posto sam jedan najinteresantniji obrisao objasnicu...

dajem igracu u ofsajdu loptu, pomocni dize zastavicu kada sam krenuo, tog trenutka uklizava igrac odbrabreni u kaznenom tom igracu, i umesto ofsajda svira penal :D ko razume shvatice...

takodje, daje lik prednost u kaznenom umesto penala :D

onda, ubacim pomocnog igraca na slobodnjaku, kada se sklanjao pomeri loptu( neverovatno ali istinito) i igrac sutira u prazno iako je lopta 5m od njega, ali iz tog mesta lopta ide u gol (hahahhahhaha ovo da sam snimio valjali bi se smehy svi :D ) i ovo ko razume shvatice...

da ne pricam kada je igrac zaronio u travu, ili kada je bufon primio gol sa 50m , glavom iako se lopta jedva dokotrljala do gola a on na liniji... :)))))))

jednostavno glup je pes, ali se mora igrati, sta je tu je :D nadjimo nacin da uzivamo u njemu :D

Alcatraz1
11-01-2011, 09:45
ja bolje da ne kacim snimke koje sam snimio :) evo posto sam jedan najinteresantniji obrisao objasnicu...

dajem igracu u ofsajdu loptu, pomocni dize zastavicu kada sam krenuo, tog trenutka uklizava igrac odbrabreni u kaznenom tom igracu, i umesto ofsajda svira penal :D ko razume shvatice...

takodje, daje lik prednost u kaznenom umesto penala :D

onda, ubacim pomocnog igraca na slobodnjaku, kada se sklanjao pomeri loptu( neverovatno ali istinito) i igrac sutira u prazno iako je lopta 5m od njega, ali iz tog mesta lopta ide u gol (hahahhahhaha ovo da sam snimio valjali bi se smehy svi :D ) i ovo ko razume shvatice...

da ne pricam kada je igrac zaronio u travu, ili kada je bufon primio gol sa 50m , glavom iako se lopta jedva dokotrljala do gola a on na liniji... :)))))))

jednostavno glup je pes, ali se mora igrati, sta je tu je :D nadjimo nacin da uzivamo u njemu :D ehh brate,stvarno strasno,nazalost koliko god da je ovaj pes glup ja cu da igram,mada ne igram nekih dva dana,cekam da mi se vrati zelja :D @ Eror_beatz jbg brate,verujem da nisi jedini koji je prestao da igra pes,stvarno tuzno,umesto da ova igrica iz godine u godinu bude sve bolja,ona je sve gora. pozz

pesminator
11-01-2011, 14:04
i ja sad popusim 5 : 2 od citya u prvom dijelu i ugasim pes. ml na professional, na exibition igram top player ili super star i to bez problema, jer nema tih *****a ko na ml. od svih jacih klubova izgubim ili bude gusto pa sad ne znam da li da se vratim na pes 2011 jer ovo je bzvze. :S
ali prva sezona master liga peto mjesto ispadnem u kupu u prvom krugu. cl u 16ini finala. ove godine se borim za naslov 4 boda imam minus cl izgubio. i ne znam kako sam ove godine u cl kad sam bio peti, eto i to nema smisla jer ih samo 4 idu a peti je za kup uefe lol

PalocPESfan
11-03-2011, 22:18
Izrežiran je pes maksimalno,puknem sa Barsom od Genka 0:2 u Ligi Šampiona,odigram isti taj meč u exb. i dobijem 4:0
Desi se često da igrač koga ne kontrolišem u trenutku napravi faul kada JA imam kontru,i tada znam da će ovaj da da gol iz slobodnjaka,jednostavno je namešteno tako,kao što je namešteno da ti igrači zaglupe skroz,najčešće oko 65. minuta,barem mi je laknulo videvši tvoj video,mislio sam da sam jedini :) Letela je tastatura na 2 dela već :D

Hernanes 93
11-03-2011, 22:28
Čekaj sada.Zar svi niste tražili realniji PES, teži AI, a sada kukate.Sad ne moze svaka šuša da na top player da rasturi komp.Zar nije ovako zanimljivije, kada treba da se namučiš za pobedu?A što se tice vaših konstatacija da je mnogo lakše igrati prijateljske neko ML utakmice, zar tako nije i u stvarnosti da su ekipe na prijateljskim utakmicama opuštenije, dok se u utakmicama za bodove mnogo više trude?

pesminator
11-04-2011, 12:22
mora se podesit igra kako ti najbolje odgovara, svako igra na razlicit nacin, meni je sad mnogo bolja igra nego prije 5 dana zbog nekih opcija koje su mi bile na automatic a zbog kojih sam gubio.

mAn!T
11-04-2011, 13:14
Ja u zivotu nisam igrao gori PES a to je i misljenje skoro svih mojih ortaka!!!

Alcatraz1
11-04-2011, 16:06
Čekaj sada.Zar svi niste tražili realniji PES, teži AI, a sada kukate.Sad ne moze svaka šuša da na top player da rasturi komp.Zar nije ovako zanimljivije, kada treba da se namučiš za pobedu?A što se tice vaših konstatacija da je mnogo lakše igrati prijateljske neko ML utakmice, zar tako nije i u stvarnosti da su ekipe na prijateljskim utakmicama opuštenije, dok se u utakmicama za bodove mnogo više trude? da,meni se svidja ovako tezak pes,ali mi se ne svidja sto se u svakoj utakmici dese 100 bagova,svaka utakmica gol iz slobodnog udarca,svaka utakmica golman pravi greske,ne mogu bre vise!

PalocPESfan
11-04-2011, 23:16
Čekaj sada.Zar svi niste tražili realniji PES, teži AI, a sada kukate.Sad ne moze svaka šuša da na top player da rasturi komp.Zar nije ovako zanimljivije, kada treba da se namučiš za pobedu?A što se tice vaših konstatacija da je mnogo lakše igrati prijateljske neko ML utakmice, zar tako nije i u stvarnosti da su ekipe na prijateljskim utakmicama opuštenije, dok se u utakmicama za bodove mnogo više trude?
Sve si lepo u pravu,ja bih bio presrećan kada bi me kompjuter nadigrao pošteno.Ali da se dogode nedopustivi bagovi kakvih za života nisam video ni na JEDNOJ utakmici,hajde sad,kao da su pravil da bi smo mi kidali živce..Otkidao sam na fifu ranije,sada bez pesa ne mogu,ali je toliko izrežiran da kada skontam po ponašanju mojih igrača da ću da primim gol,ja ostavljam tastaturu dok se to ne desi,zato što mi ništa ne vredi,ništa.

jurun
11-05-2011, 01:50
Ja sam također imao slične muke kao većina vas s ovim PES-om dok nisam pronašao Jenkey gameplay program(koji sam u početku osporavao).Zaista, igra postaje skroz drukčija s tom stvarčicom.AI više nije onako agresivan kao prije i lakše se dolazi do gola(igram na Super star).Naravno dogodi se da i izgubim ali jako rijetko.Evo, sad sam sa Cityjem odigrao jednu sezonu i sve sam osvojio i to uvjerljivo.Znači i Premiership i kup i LP.Da nije bilo ovog Jenkeya ja bih odavno prestao igrat ovaj PES jer mu je defaultni gameplay očajan, no s ovim programom sve se promijenilo i ponovno mi je gušt igranje PES-a kao u vrijeme slavne 'šestice'.
Inače koga zanima Jenkey gameplay može ga skinuti ovdje : http://www.pes-serbia.com/threads/21042-Gameplay-tool-New-gameplay-patch-version-1.41-by-Jenkey
Uvjeravam vas da će vam igra postati 10 puta bolja od onoga što je do sada bila.
Preporučio bih vam da u 'Gameplay setting'-'Game physic' stavite skroz na Lighter,'Shot power' stavite na 2 a dole odaberete samo 'Removal AI cheating script'.
Sretno!

Alcatraz1
11-05-2011, 07:56
Ja sam također imao slične muke kao većina vas s ovim PES-om dok nisam pronašao Jenkey gameplay program(koji sam u početku osporavao).Zaista, igra postaje skroz drukčija s tom stvarčicom.AI više nije onako agresivan kao prije i lakše se dolazi do gola(igram na Super star).Naravno dogodi se da i izgubim ali jako rijetko.Evo, sad sam sa Cityjem odigrao jednu sezonu i sve sam osvojio i to uvjerljivo.Znači i Premiership i kup i LP.Da nije bilo ovog Jenkeya ja bih odavno prestao igrat ovaj PES jer mu je defaultni gameplay očajan, no s ovim programom sve se promijenilo i ponovno mi je gušt igranje PES-a kao u vrijeme slavne 'šestice'.
Inače koga zanima Jenkey gameplay može ga skinuti ovdje : http://www.pes-serbia.com/threads/21042-Gameplay-tool-New-gameplay-patch-version-1.41-by-Jenkey
Uvjeravam vas da će vam igra postati 10 puta bolja od onoga što je do sada bila.
Preporučio bih vam da u 'Gameplay setting'-'Game physic' stavite skroz na Lighter,'Shot power' stavite na 2 a dole odaberete samo 'Removal AI cheating script'.
Sretno! evo skidam sad.