PDA

View Full Version : PES 2012 Online diskusija

MatijaPG
10-16-2011, 11:46
Nema slicne teme tako da mislim da ne smeta jedna ovakva tema.

Razlog zbog kojeg mi je to palo na pamet jeste sto je pocelo da me nervira da razliciti protivnik, razlicita brzina igre znaci ono nema poente igranja online. Npr odigrao sam meceve sa lakijem,spaletom na jednoj brzini a soufiane i zuketom na drugoj brzini znaci totalna glupost.

zuke
10-16-2011, 12:04
Brate to ti zavisi do brzine neta tvoga i protivnika.Tako je bilo i na Pes 11 ,samo sto je u globalu bilo dosta sporije i lag-ovitije nego dosad na pes 12.Samo me interesuje jel protiv mene bilo brzo ili sporo?Meni je upload 1mb ,zbog tog pitam.

MatijaPG
10-16-2011, 12:08
Kod tebe brzo i nerealno.

zuke
10-16-2011, 12:13
Da kao i offline,brzo.Ako hoces sporo nadji nekog sa dial up-om !

MatijaPG
10-16-2011, 14:31
Nije cini ti se. To je ono o cemu pricam, nije bilo isto kao offline ...

Hadis Zekic
10-17-2011, 21:50
Da li ja mogu da igram online sa ovakvom konekcjiom?
http://www.dodaj.rs/t/42/Dj/4QMic0Wv/speedtestnet.jpg (http://www.dodaj.rs/?42/Dj/4QMic0Wv/speedtestnet.png)
http://www.dodaj.rs/t/2D/7R/1Fnf11bh/pingtestnet.jpg (http://www.dodaj.rs/?2D/7R/1Fnf11bh/pingtestnet.png)

Kepa
10-17-2011, 21:59
Mozes, samo instaliraj Javu da bi ti rezultat PingTesta bio sto bolji.

Hadis Zekic
10-17-2011, 22:23
jel ping treba da mi je manji ili veci :), instaliro sam javu i sad mi je 33?
i neko kaze da treba da iskljucim antivirus dok igram online?

bata bogdan
10-17-2011, 22:29
jel ping treba da mi je manji ili veci :), instaliro sam javu i sad mi je 33?
i neko kaze da treba da iskljucim antivirus dok igram online?
Ping sto je manji to je bolji.....ja isto nemam Javu a ping je skroz ok....

Hadis Zekic
10-17-2011, 22:30
sad je 28, ne moze :) bolje nadam se da nece biti problema?
http://www.dodaj.rs/t/1V/h5/4ivXcHUR/48820810.jpg (http://www.dodaj.rs/?1V/h5/4ivXcHUR/48820810.png)

fantaz
10-17-2011, 22:34
sad je 28, ne moze :) bolje nadam se da nece biti problema?
http://www.dodaj.rs/t/1V/h5/4ivXcHUR/48820810.jpg (http://www.dodaj.rs/?1V/h5/4ivXcHUR/48820810.png)
sad ti je sve 5 ;), okaci prijavu ako nisi u temi za online lige, odigraj tri dvomeca i prijavi se za turnir koji pocinje u cetvrtak, uh koliko informacija :D

Hadis Zekic
10-18-2011, 09:30
hocu brate :), cekam jos original dzojstike od sonia sa adapterom i bice me svugde, jedva cekam :). Hvala puno...

zuke
10-18-2011, 16:33
...i popravi taj grb sto si stavio,nemoj da se brukas :).

Hadis Zekic
10-18-2011, 18:54
izgleda da cu morat, a mogao bi i taj kao tvoj da stavim ;)

trogdor
11-01-2011, 22:16
Pes online ne vredi ni dinar, moje akcije su zavrsavale nerealno lose, dok neki noob skrene malo(ako zna sta radi),
nesto se ruzno odbije i onda samo drzi loptu i smara dok se ne zavrsi tekma.
Skapirao sam sta igrica trazi, nisam hteo tako da igram, kod im je skroz iskrivljen.
Sve se svodi na neku nesrecu ili uzmi igraca i trci ko lud, pa ubac na glavu ili zavuci loptu, dok golman ko balvan gleda.
Pri tome da bi se bilo sta od toga desilo tvoji igraci moraju prvo da popiju stun, onda ovaj krene da te siluje, onda izgubis tekmu.
O tome igrica odlucuje, meni je bilo UVEK na moju stetu, svirani su mi penali sto sam bio pored njegovog igraca u 90+...
Nije me slosilo, ja sam lepo igrao, sto oni napravise krs igricu mene boli briga.
Jedino sa cim mogu da se pohvale je sto svaka utakmica pruza jedinstveno iskustvo laga, u prevodu taman i da ste ludi da naviknete na ono, svaki put vas ubija na drugi nacin.
Krivo mi je sto sam naseo na price kako je online bez laga, pa sam zato i kupio igru, inace igraci su pijani na terenu, ono je nesto izmedju klizanja ludaka i pijanih bolida.
Nisam mogao da igram fifu, malo je kruta i dalje, ali bolje bih prosao da sam to kupio, sada mi je jasno.
Voleo bih da vidim da naprave simulaciju fudbala bez nekih ludackih ideja, kao ova odbrana ili da bar igrica malo manje odlucuje sta ce da se desi.
Gomilu puta sam sam ispred gola, ili neki volej, ili udarac glavom i nema gola, pravo u golmana ili katastrofalan promasaj. Kome je to zanimljivo?
Oni su jurili neku relanost, napravili su parodiju.

MatijaPG
11-01-2011, 23:48
I sta je pjesnik htio da kaze? Kako igrica ne valja, bla bla bla bla ? Culi 300 puta i bas smara ta prica. Ako ti se ne svidja igrica kakva je, ti nemoj da je igras i kraj price, a ne dodjes i smaras nas ovuda po forumu. Privikni se ili odustani.

Prleso90
11-02-2011, 08:55
bravo Matija ,meni ne laga ni jedna tekma mozda 4 od 111 i to dok nisam reinst windows!!! Tako da 21 vek komp mora da bude dobar,kao i net!!!

Toja
11-02-2011, 09:35
Pes online ne vredi ni dinar, moje akcije su zavrsavale nerealno lose, dok neki noob skrene malo(ako zna sta radi),
nesto se ruzno odbije i onda samo drzi loptu i smara dok se ne zavrsi tekma.
Skapirao sam sta igrica trazi, nisam hteo tako da igram, kod im je skroz iskrivljen.
Sve se svodi na neku nesrecu ili uzmi igraca i trci ko lud, pa ubac na glavu ili zavuci loptu, dok golman ko balvan gleda.
Pri tome da bi se bilo sta od toga desilo tvoji igraci moraju prvo da popiju stun, onda ovaj krene da te siluje, onda izgubis tekmu.
O tome igrica odlucuje, meni je bilo UVEK na moju stetu, svirani su mi penali sto sam bio pored njegovog igraca u 90+...
Nije me slosilo, ja sam lepo igrao, sto oni napravise krs igricu mene boli briga.
Jedino sa cim mogu da se pohvale je sto svaka utakmica pruza jedinstveno iskustvo laga, u prevodu taman i da ste ludi da naviknete na ono, svaki put vas ubija na drugi nacin.
Krivo mi je sto sam naseo na price kako je online bez laga, pa sam zato i kupio igru, inace igraci su pijani na terenu, ono je nesto izmedju klizanja ludaka i pijanih bolida.
Nisam mogao da igram fifu, malo je kruta i dalje, ali bolje bih prosao da sam to kupio, sada mi je jasno.
Voleo bih da vidim da naprave simulaciju fudbala bez nekih ludackih ideja, kao ova odbrana ili da bar igrica malo manje odlucuje sta ce da se desi.
Gomilu puta sam sam ispred gola, ili neki volej, ili udarac glavom i nema gola, pravo u golmana ili katastrofalan promasaj. Kome je to zanimljivo?
Oni su jurili neku relanost, napravili su parodiju.

Druze, igra je svima ista, svaki igrac kakav je tebi, takav je i drugima, to sto ti uvek laguje je do tebe, evo npr meni nikad ne laguje, sto me vrlo iznenadilo.
Nema ovde da se potplacuje sudija pa da ti svira penal u 90+ minuti bez razloga... kao sto svira zvezdi u kupu. Ako je tvom protivniku svirao penal, za istu takvu situaciju svirao bi i tebi. Sad druga je prica sto ti nisi uspeo da se nadjes u njegovom sesnaestercu, a on tebi jeste.
Hocu da kazem da je prema svima igra ista. A ti se zapitaj zasto bas ti gubis svaku utakmicu i to, kako sam kazes, od noobova. Ako ne mozes da skontas zasto, ja cu ti reci... nemas pojma igrati pes, a utehu, tj izgovor trazis u tome sto je igra losa.
A samo malo pogledaj realno, zasto je online milion puta bolje od svega otalog. Bas u offline moze da bude tih stvari, jer komp zna svaki tvoj potez unapred, zna sta primeniti, cudna je ta vestacka inteligencija. Dok su u online oba igraca u skroz istoj poziciji, pobedjuje bolji, snalazljiviji ;)

circulation
11-02-2011, 10:49
Druze, igra je svima ista, svaki igrac kakav je tebi, takav je i drugima, to sto ti uvek laguje je do tebe, evo npr meni nikad ne laguje, sto me vrlo iznenadilo.
Nema ovde da se potplacuje sudija pa da ti svira penal u 90+ minuti bez razloga... kao sto svira zvezdi u kupu. Ako je tvom protivniku svirao penal, za istu takvu situaciju svirao bi i tebi. Sad druga je prica sto ti nisi uspeo da se nadjes u njegovom sesnaestercu, a on tebi jeste.
Hocu da kazem da je prema svima igra ista. A ti se zapitaj zasto bas ti gubis svaku utakmicu i to, kako sam kazes, od noobova. Ako ne mozes da skontas zasto, ja cu ti reci... nemas pojma igrati pes, a utehu, tj izgovor trazis u tome sto je igra losa.
A samo malo pogledaj realno, zasto je online milion puta bolje od svega otalog. Bas u offline moze da bude tih stvari, jer komp zna svaki tvoj potez unapred, zna sta primeniti, cudna je ta vestacka inteligencija. Dok su u online oba igraca u skroz istoj poziciji, pobedjuje bolji, snalazljiviji ;)

Šta je penal ako ono u kupu nije?

zuke
11-02-2011, 10:54
Ma sta se palite odmah,covek je rekao sto cesto mozemo cuti i od iskusnijih online igraca.Njemu ne zameram,ali zameram kad neko ko igra nekoliko sezona online,i ko zna kolko liga i turnira ima,moze da se vadi na slicne stvari.I to uvek kad izgubi ,dok pobedjuje sve je u najboljem redu.Tako da dok god bude postojao EGO,postojace i ove stvari ,ne samo ovde.Inace kad smo kod laga i veze na Pes 12,meni je nekih mesec dana radilo extra,gotovo offline.I tu sam video sta mi je falilo na proslom pesu,brate veza nenormalno utice na rezultate i igru.Poslednja tri dana ,radi lose ,kao i prosli PES,nadam se da je nesto trenutno,ali ni sada ,kao ni tada se nisam vadio na to,i nisam govorio kako je igra sra... Sra... smo mi ,a igra je ,kao i sve u zivotu ,NESAVRSENA!!!

MatijaPG
11-02-2011, 11:02
Igra nikad nece biti zavrsena, moze da tezi ka tome, ali nikad nece i ne moze biti savrsena. Ovo je po meni najbolji PES do sada, ima problema naravno ali evo iskreno se nadam da ce u 2013 da ostave isti ovakav pes samo da ga popravljaju.

operater1
11-02-2011, 11:04
:001_cool:Mislim da je pes 2012 mnogo bolji od 2011,kao igrica i offline i online. Samo moja zamerka su golmani,istrcavanja prilikom 1na 1 i obavezno zalezanje prilikom loba :/ jbg nadam se da ce to nekad biti ispravljeno /

MatijaPG
11-02-2011, 11:09
Da ono zaobilazenje golmana, a oni se ponasaju kao kreteni stvarno jeste problem, ista ta stvar je mnogo bolje bila uradjena na 2011 npr.

amantino2008
11-16-2011, 17:47
I sta je pjesnik htio da kaze? Kako igrica ne valja, bla bla bla bla ? Culi 300 puta i bas smara ta prica. Ako ti se ne svidja igrica kakva je, ti nemoj da je igras i kraj price, a ne dodjes i smaras nas ovuda po forumu. Privikni se ili odustani.

Istom logikom sam i ja 300 čuo priču "ako ti se ne sviđa nemoj da smaraš po forumu", pa istom logikom i mene smara tvoja priča i ne moraš da čitaš moj post ako ti se ne sviđa. Bez uvrede ali nisi ispao ništa pametniji nego si samo produžio vrzino kolo koje možemo da vrtimo do sutra. S tom razlikom da sam ja za igru dao 35 evra i ako ništa imam pravo da je iskritikujem, a tebe moj post ništa nije koštao i niko te nije terao da ga čitaš.

S tim što ja baš i nemam toliko toga da zamerim samoj igri, više zajednici igrača na onlajn modu. Igra sama po sebi nema nikakve tragične falinke, ništa što par pečeva ne može da popravi, i ništa na šta igrač ne može da se navikne. (da se razumemo, po meni je ovo i dalje možda najbolji nastavak PESa u serijalu, iako ima većih propusta kojih ranije bilo) Ali... Posle stotinak odigranih utakmica, moj objektivni utisak je da je PES zajednica jedna mala trka pacova naspram koje Counter Strike igrači deluju kao liga izuzetnih džentlmena. U čemu je tačno problem?

Zamisli da igraš Warcraft ili Ejdž na serverima na netu i da protivnik ima pravo da lupi sebi hendikep da bude 20/30/50% jači od tebe u startu. Ti kapiraš da su to uglavnom dobri igrači i da niko od njih nije toliki Rom da to uradi, pališ online i onda ti realnost lupi šamarčinu kad provališ da će 9 od 10 igrača da uradi upravo to, bez obzira koliko to glupo bilo i koliki cigančić ispao, njemu je jako bitna stvar u životu da te pobedi pa makar igrao kao žena. Znate na šta mislim, a? Da, baš na Barselonu. Možete da mi pričate do sutra kako je Konami samo pokušao realno da preslika najjaču evropsku ekipu, ja igram pes već 7 godina i u četvorci sam izbacio sve igrače Barselone u klubove iz druge lige i zamenio ih Saragosinim igračima, oni su mi i dalje davali golove s pola terena samo jer su se zvali Barselona. Mesi i Vilja jesu odlični igrači, što ne znači da će svaki njihov šut iza leđa da završi u raklji, da nikada nemaju loš dan i da su uvek savršeno pozicionirani da prime loptu. Ulazim na online kup i pazi sad, od 20 igrača, 15 su uzeli Barselonu. Kada me pobediš sa Barsom u 90% slučajeva me nisi pobedio ti nego me je pobedila Barsa. Istu stvar bi mogao 50 puta da pokušaš sa Juventusom i nikad ne bi dao gol. Objasnite mi ovo, vi koji uzimate Barsu? Konami je napravio 300 ekipa od kojih je bar 20 odličnih. Sve te ekipe imaju različite stilove igre, ni Barsa nije savršena i svaka ekipa ima neku tačku u kojoj je jača od Barse, samo treba da provališ. Moraš da ih probaš sve da bi našao ko ti najbolje odgovara...i opet, 9 od 10 igrača uzima Barsu ili u kranjem slučaju Real. Je li moguće da baš svima najviše odgovara stil igre te dve ekipe? Ili jednostavno idete logikom 12-godišnjaka UUU MATORI BARSA MATORI NAAČI SU ZNAČI DAJ UZMI MESIA DA GAZIMO KIKIKOKOKOKO.

Ali i to je ok, kapiram ja da dobar igrač pesa mora da uzima dobru ekipu da bi mogao da uradi sve što zna, glupo je da uzmeš lošu ekipu pa da ti akcije propadaju samo jer su igrači loši. Logično je. Ono što meni smeta je način na koji većina igrača koristi Barselonu. Brani se-brani se-brani se-brani se-uzmi loptu sa štoperom-STISNI TROUGAO IZ SVE SNAGE i rokaj supercancel sa mesijem, pa ako prođe prođe. Kako vas ne smara?!?! Ozbiljno pitam?!?! Ja ne gubim mnogo mečeva, uglavnom više dobijem nego što izgubim, nije problem što gubim nego što me užasno smara ovakav fudbal, dosadno mi je da igram.

Znate šta je najjača stvar kod PES-a? To što svaku akciju možete da odigrate na milion načina, svaka akcija je jedinstvena i šanse da se odigra dvaput isti napad su otprilike 1:500.000, jel tako? I pored toga većina igrača koji uzimaju Barselonu, nekako uspeju da odigraju 20 identičnih napada zaredom. Matematički fenomen. A to ide jedno s drugim. Kao što možeš da proceniš karakter većine ljudi po tome kako voze kola tako možeš da proceniš i po tome koji tim uzimaju i kako s njim igraju. I uglavnom budem u pravu. Igrač koji uzme Barselnu, ako ga dobijam na poluvremenu mi uglavnom na chatu viče "**** you man, you sister is a ****ing whore", dok neko ko igra sa Arsenalom recimo (desilo se jednom) će mi često čestitati kada dam lep gol i priznaće ako sam bolje igrao. Da ne pričam o likovima koji daju gol sa 40 metara, a onda mi otmu loptu i dodaju se 20 minuta na svojoj polovini da ja ne uzmem loptu. Neverovatno. Jel mi verujete da dok igram PES na netu osećam se kao da igram fudbal u nekom romskom naselju ispod Sajmišta i da me protivnici grebu po podlaktici svojim ogromnim prljavim noktima, pljuju mi na majicu kad im uzmem loptu i usput mi psuju kevu na ciganskom. Bukvalno se tako osećam. Igranje uživo sa ortacima je potpuno druga priča.

Mislim, sve su to subjektivne zamerke, blabla mehanika pasova blabla odbrana trućtruć, možda nije toliko bitno koliko utisak kad ugasiš igru (posle stotinak mečeva za ovih mesec dana), koji teško može da te za****. Igranje treba da bude zezanje i hobi, posle 15ak minuta Counter Strike-a uvek se osećam kao da sam se dobro zezao i radio nešto, a posle 2-3 partije pesa uglavnom se osećam kao da sam samo kao onaj baja u Clicku fast-forwardovao praznih pola sata, a često ugasim igru iznerviran i oneraspoložen. To je samo moje mišljenje, verovatno mnogi od vas bolje igraju od mene, pa vam samim tim i manje smetaju stvari koje smetaju meni, ne namećem nikome mišljenje da je igra bezveze, ako vam to išta znači, i pored svega ovoga mislim da je igra vredna 3500 dinara i da je greška ako je često igrate a ne kupite original. Opet kažem, ovo se odnosi samo na igranje preko neta, igranje uživo sa drugarima je potpuno druga priča. Toliko.

makki22
11-16-2011, 18:09
Igrač koji uzme Barselnu, ako ga dobijam na poluvremenu mi uglavnom na chatu viče "**** you man, you sister is a ****ing whore"
Jos niko mi nije tako nesto napisao, to mora da je samo kod tebe slucaj, koliko puta mi likovi pre tekme kazu srecno i da bolji pobedi, pa i posle tekme lepo napise GG, a da psuje i slicno to jos nisam video ni u 12-ci ni u 11-ci.

bata bogdan
11-16-2011, 18:15
Jos niko mi nije tako nesto napisao, to mora da je samo kod tebe slucaj, koliko puta mi likovi pre tekme kazu srecno i da bolji pobedi, pa i posle tekme lepo napise GG, a da psuje i slicno to jos nisam video ni u 12-ci ni u 11-ci.

Aaaaa makki22 ja sam to dozivei u pes11 online od nekog engleza ....nismo ni poceli da igramo a on poceo da me psuje samo zato sto sam srbin...izvredjao me svasta napisaoooo.....al na kraju sam ga dobio i samo sam mu na kraju matcha napisao losseerrrr covek tek onda odlepio...ma ima budala svakakvih.....

makki22
11-16-2011, 20:18
Aaaaa makki22 ja sam to dozivei u pes11 online od nekog engleza ....nismo ni poceli da igramo a on poceo da me psuje samo zato sto sam srbin...izvredjao me svasta napisaoooo.....al na kraju sam ga dobio i samo sam mu na kraju matcha napisao losseerrrr covek tek onda odlepio...ma ima budala svakakvih.....
Znam da ima, ali u 12-ci jos nijednog takog nisam sreo :)

Admiral_Kolchak
11-21-2011, 16:45
pizdim sto se koristi iskljucivo barselona... ja sam sa manchesterom uzeo prvu ligu, wepes championship... ne igram online vec dve nedelje i nekako me smorilo jer svaki protivnik je isti, isti tim(barsa), isti sablon igranja....klasicno ciganisanje... videcu sad ovih dana da opikam sa nekim nasim pa da se ukljucim u PESoholicarski online turnir, ovaj public online je ocajan...

Groksan
11-21-2011, 19:32
često ugasim igru iznerviran i oneraspoložen. .
ovo je tuzna istina...

boleee
11-22-2011, 20:14
za operativu i lock na temu MLO:
pa o cemu da pricamo!? pricamo o onome sto nam pravi probleme, a i mogao bi ti da nam lepo napises o cemu smemo da pisemo. jedno vreme dok smo pisali o Mesiju i CR7 pricao si da ne smemo ni o tome da pisemo. a lepo si primetio da pisu samo jedni te isti, ali sada i to ne valja, e pa ti nas lepo banuj, pa onda nece niko nista da pise, pa mozes komotno da ugasis ovaj forum:angry:

makki22
11-23-2011, 20:52
Pusi mi ***** KONAMI, da bog da se raspali slepci jedni, 2 lika meni izadju iz utakmice, njima registruje 3 nula, i svi mi igraci budu dodatno umorni, i sad mi pao procenat na 60%, stvarno su idioti, da jedan ****ni online ne umeju da naprave, pa onda bolje da ni ne prave ako ce stalno ovako biti, gadovi, smradovi jedni japanski ruzni oni retardirani.... :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

Pendula30
11-23-2011, 22:42
Pa kad si mu napisao da je bolje da igra tetris i nije cudo sto je vristao
Secam se kralju:tongue:

Admiral_Kolchak
11-25-2011, 18:11
Када ставите неког на блек листу да ли га аутоматски избегавате у жребу турнира, сем наранов у нокаутфази евентуално?
Ја сам почео да стављам све који играју са Барсом на блек листу. Дојадили су!

MatijaPG
11-25-2011, 18:12
Ne, to ti je samo za quick match. Sta stavis na black list svakog ko te dobije i sta onda igras? Presmijesan..

ak47badhr
11-25-2011, 19:37
hej.. moze pomoc? evo,inace igram pes od pes 3.. i sad prvi puta kupio online,zadovoljan jako.. i dobro mi ide,ali dali ikako mogu poboljsat da me svaku petu utakmicu ne izbaci jer je konekcija sa suparnikom prekinuta,i onda izgubim 3:0 nakon sto sam tu utakmicu vodio... to mi se desava stalno... neznam jer mogu kako poboljsat to,pa eto... molim za savjete :) i onda na kraju mozes ispast quitter jer kao izletis iz utakmice... a sta je najzanimljivije,svaki put mi izleti dok vodim,nikad nece kada gubim :D

MatijaPG
11-25-2011, 19:49
Pa jeli moguce da nisi ukapirao da to oni namjerno izlaze bas kad ti vodis i onda se registruje 3-0 za njih. Ti tu ne mozes da uradis nista, mozes da batalis da igras sa debilnim strancima(kao ja) i dodjes igras sa nama lige i turnire ili da nastavis da se moroni izivljavaju...

Admiral_Kolchak
11-25-2011, 20:02
Ne, to ti je samo za quick match. Sta stavis na black list svakog ko te dobije i sta onda igras? Presmijesan..
Не знам дал разумеш српски, али сам лепо рекао да стављам на листу оне који бирају само барсу, победио их ја изгубио од њих или играо нерешено, свеједно. Иначе мало пре двапут водим са Србијом против Аргентине, 2:0 и 1:0 и оба меча су прекинули пацери против којих сам играо и регистровани су резултати од 0:3 у њихову корист... Наравно да ћу да их стављам блек листу.

Presmijesan..
А ово код своје куће...у ПГ

ak47badhr
11-25-2011, 20:09
novi sam pa bas ne kuzim koliko ima smisla da ak on izadje i prekine,da se njemu pise da je pobjedil?? i jos samo da pitam,koliko je vama signal?? meni je uvijek jedna crtica,na najmanje i to onak zna se pojavljivat kao da se i ta jedna crtica smanjiva na nijednu...

MatijaPG
11-25-2011, 20:20
Не знам дал разумеш српски, али сам лепо рекао да стављам на листу оне који бирају само барсу, победио их ја изгубио од њих или играо нерешено, свеједно. Иначе мало пре двапут водим са Србијом против Аргентине, 2:0 и 1:0 и оба меча су прекинули пацери против којих сам играо и регистровани су резултати од 0:3 у њихову корист... Наравно да ћу да их стављам блек листу.

А ово код своје куће...у ПГ

Kao sto sam rekao decku gore batali igru sa strancima, a ti sa barsom te ocigledno pune pa ti presmrdjeli. Jel Barsa tim isto ko i Napoli i Bajern, pa ako si bolji uzmi dobij ih. Jeste da ima bugova tipa LRD i tih *****a al ****ga.

novi sam pa bas ne kuzim koliko ima smisla da ak on izadje i prekine,da se njemu pise da je pobjedil?? i jos samo da pitam,koliko je vama signal?? meni je uvijek jedna crtica,na najmanje i to onak zna se pojavljivat kao da se i ta jedna crtica smanjiva na nijednu...

Zato sto on kad prekine kad si ti gost njemu se pise pobjeda, jos jedna od gluposti konamija :)

ak47badhr
11-25-2011, 20:25
eh,a sta drugo za ocekivat od konamija... ajde hvala ti puno,barem znam na cemu sam :D
samo jos mi reci to za signal.... kakav ti je,jer zna mi i zatrzavat... sad jer je to normalno il nije.... pa eto :D puno hvala na pomoci ;)

boleee
11-25-2011, 20:38
ko o cemu vi o izlascima. zaboravili ste da to nervira operativu. sad ce lock i na ovu temu, pa da vidim gde cete posle da pisete:excl::excl::excl:

Admiral_Kolchak
11-25-2011, 20:39
Kao sto sam rekao decku gore batali igru sa strancima, a ti sa barsom te ocigledno pune pa ti presmrdjeli. Jel Barsa tim isto ko i Napoli i Bajern, pa ako si bolji uzmi dobij ih. Jeste da ima bugova tipa LRD i tih *****a al ****ga.

Колико си ти једна безобразна особа. Није ствар у мојим поразима од Барсе, имам дупло више победа, ствар је у нечему другом. А ти научи да се понашаш.

makki22
11-26-2011, 09:11
ko o cemu vi o izlascima. zaboravili ste da to nervira operativu. sad ce lock i na ovu temu, pa da vidim gde cete posle da pisete:excl::excl::excl:
Procitaj naslov, PES 2012 Online diskusija, znaci ovde pises sta oces, a ono je MLO bio, pa je zato isao lock jer smo pricali o izlascima.

Колико си ти једна безобразна особа. Није ствар у мојим поразима од Барсе, имам дупло више победа, ствар је у нечему другом. А ти научи да се понашаш.

Lepo ti je Matija rekao, da samo na quick match mozes da ih izbegavas, i sta ti vise treba, sta ima da se prepires sa njim bez razloga...

amantino2008
12-04-2011, 16:00
Istu stvar sam uradio, stavio sam na blek listu sve koji igraju sa Barsom.

Nisam nešto gubio od njih, recimo da je bilo 50-50 poraza-pobeda, nego što ljudi sa Barselonom igraju najdosadniji, najodvratniji smarački fudbal na koji nisam spreman da bacam 10 minuta. Igram da bih se zezao a ne da bih se smarao. Šta će mi u životu klinci koji dođu na 40 metara i gruvaju L1+kocka i tako u krug.

Groksan
12-05-2011, 20:07
L1 + kocka za jaci sut ili sta? moras se pomiriti sa cinjenicom da na quick match ogras protiv barse a na mlo protiv igraca koji imaju mesija i ronalda u ekipi, pa ti vidi sta ti je bolje :)

customiZer
12-22-2011, 13:57
Kako se boduje u onom mrtvom Online-u?
(blizu sam lupanja kompjutera..)

circulation
12-22-2011, 14:59
ja nisam ulovio šablon bodovanja još uvek.
mislim da u mlo vadi neku sredinu iz vrednosti ekipe plus broja bodova, isto tako i za protivnika pa svakom pripadne onoliko koliko je matematički izračunato.

qwertimir
12-27-2011, 20:47
Imam problem. Hocu da uzmem na pr. borusiju D. i budu mi neki bzwz igraci, kad uzmem nasu repku isto budu na foru mirenic itd. i na pr. Arsenal ima dresove Celtika, a izbrisao sam pes i instalirao ponovo pesedit. Kad odem na exibition bude sve ok.

customiZer
01-20-2012, 01:37
(odmah da kazem, nije mi cilj posta kao ja sam smeker neki)
Je l' vam se desava da vam ljudi masovno izlaze cim povedete 3-4 gola razlike? Ono natrpas im rano i odmah izlaze.
Ja poslednja 2-3 dana nisam mogao da nabacim nikako 70% odigranih u poslednjih 10 utakmica, bilo mi je cak i na 30%. Sada povedem 2 gola razlike i samo privedem utakmicu kraju :s

PuL_
01-20-2012, 20:31
Hey guys ! Im from Lithuania and i want to play in your tournaments because our website peslt.lt is going to close. I plan to play with friend if u let us to play ;o

Zmaster
01-20-2012, 21:31
sta je ovo sad ovim dc-ovima jel ima neka fora da se to popravi

Mihajlodc
02-13-2012, 09:00
Vidim da je ova tema zaboravljena a otvaraju se nove sa sličnom tematikom. Potrudite se da sve što vas interesuje a vezano je za online ostavljate ovde. Nema potreba započinjati nove teme koje sadrže ista pitanja.

zokigunner
03-27-2012, 17:33
Kakav fascinantan čiterski niz pobeda. Ovo može samo u Konamijevom svetu fudbala...

http://www.dodaj.rs/t/1q/NB/wduXxJ0/pes2012-2012-03-27-04-25.jpg (http://www.dodaj.rs/?1q/NB/wduXxJ0/pes2012-2012-03-27-04-25.jpg)