PDA

View Full Version : To je PES!

Alcatraz1
10-10-2011, 21:28
http://www.youtube.com/watch?v=1TBgjS5GCB0 ...mene najvise nervira to sto se ja trudim ko volina da dam gol a oni meni na ovaj nacin daju gol,pitam se zasto ja igram kad oni meni na ovakav nacin zavuku!?Jos gore je to kad slucajno napravim faul pred kraj utakmice a jos vodim,i oni mi naravno daju gol iz slobodnog udarca,ne pomaze ni da pokrijem jedan deo gola sa svojim igracem zato sto igram na super star a tamo svi igraci skidaju paukovu mrezu iz slobodnjaka!!

Darcoolio
10-10-2011, 22:57
lepo se vidi da si ti taj koji je loše odigrao odbranu, defanzivac koji je stajao pored igrača koji je dao gol se kretao karakteristično za igrača na kojem se nalazi kursor, što znači da si primio otpadak na sopstvenu grešku.

Dimce PFC
10-11-2011, 14:53
Moze jedno pitanje.. Imam taj fraps ali ne znam da ga koristim koje se dugme klikce da pocnem i zavrsim snimanje klipa? Unapred hvala

rogn
10-11-2011, 15:26
Moze jedno pitanje.. Imam taj fraps ali ne znam da ga koristim koje se dugme klikce da pocnem i zavrsim snimanje klipa? Unapred hvalaSa F9 pocinjes i zavrsavas klip.

Alcatraz1
10-11-2011, 16:45
lepo se vidi da si ti taj koji je loše odigrao odbranu, defanzivac koji je stajao pored igrača koji je dao gol se kretao karakteristično za igrača na kojem se nalazi kursor, što znači da si primio otpadak na sopstvenu grešku. ma jeste brate,ovo se desi za sekundu,nisam ja supermen pa da reagujem tako brzo,ovo treba da bude golmanova lopta ali jbg,takva je igrica!

miloscalum
10-12-2011, 19:18
Tvoja greska trebao si da izletis sa golmanom....

Alcatraz1
10-12-2011, 20:41
Tvoja greska trebao si da izletis sa golmanom.... ma gotovo sad,pazi kad nam iz ovakve situacije slovenci dali gol xD