PDA

View Full Version : PES 2012 Online - Pomoć i Pitanja

Pages : [1] 2

operativac
10-02-2011, 15:58
NEOPHODAN JE ORIGINAL DA BI IGRAO ONLINE PES 2012
ko pita da li je potreban original da bi igrao online, dobija ban na 10 dana,
ne postoji patch ili lek koji će omogućiti online igranje bez dvda ili cd-keya

REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2012 SERVERA
SVAKOG UTORKA OD 07.00 DO 10.00, ponekad i duže.
U to vreme, svake nedelje, log-in neće biti moguć.
Vanredni maintenance je skoro svakog drugog ponedeljka, od 20.00 do 23.00.
Takodje, igra vam napominje kada će biti NOVO vanredno sredjivanje servera,
poruke su na engleskom kada se logujete online i tu sve piše.

LINK ZA PROVERAVANJE SERVERA (http://www.konami.jp/we/online/2012/?tg=gb&pf=pc)
http://www.konami.jp/we/online/2012/?tg=gb&pf=pc
ako tu piše da je server DOWN, ili UNDER MAINTAINCE
nema potrebe pitati ovde šta se dešava, niko od nas ne radi na Konamijevom serveru.

U ovoj temi pitajte šta vas zanima i opišite svoj problem. :)

AKO VAS SISTEM UPOZORAVA DA IMATE NEKI PROCENAT NEZAVRŠENIH MEČEVA
ne dižite buku oko toga, to će uvek napisati kada se neki meč prekine ili ne završi
iz nekog razloga.
Sve dok u 10 polednjih mečeva imate više od 7 odigranih do kraja, ne morate da brinete.
Desiće se da se prekine 1 meć u 20, i opet će vas sistem upozoriti.
NEMA RAZLOGA ZA BRIGU,
osim ako namerno ne izlazite iz mečeva prečesto.

marko030
10-13-2011, 15:39
Pozdrav svima.Zanima me da li ponovo moram da se registrujem na konamijevom sajtu? Pitam ovo iz razloga sto hocu da promenim nadimak na online.

STUDIOX
10-13-2011, 16:20
Da li moze sa vise usera da se uloguje na jedan cd-key.... Dakle 3-4 KONAMI ID na jedan serial? Posto je na Konamijevom sajtu besplatna registracija.... Hvala....

Mihajlodc
10-13-2011, 16:24
@ marko030

ja sam se logovao sa proslogodisnjim nickom . proveri samo na konamijevom sajtu , da kod njih promenis nick . Mislim da ces moci da promenis nick .

maremas
10-13-2011, 16:27
NE, jedan serijski ti se veže za taj jedan Konami ID.

STUDIOX
10-13-2011, 16:31
Da ali recimo ja sam editovao proslogodisnji... Nick na konamijevom sajtu i nije mi trazio cd key na sajtu... Kada sam startovao igricu ukucao sam taj editovan nick... i radi normalno... a nece sad sa nekim drugim... posto sam cuo da na PS3 moze da igraju neogranicen broj usera samo im treba KONAMI ID.. e sad ne znam da li isto moze sa PC verzijom...

igoork
10-13-2011, 16:39
Kakva je situacija sa lagom u odnosu na PES 2011?

STUDIOX
10-13-2011, 16:41
Meni na 4/512 nije imalo laga samo sam se izbedacio sto sam igrao MLO sa nekim leekovima koji imaju CR7, riberija, Bale-ta... itd,

zuke
10-13-2011, 16:52
Pozdrav svima.Zanima me da li ponovo moram da se registrujem na konamijevom sajtu? Pitam ovo iz razloga sto hocu da promenim nadimak na online.

Ne moras na njihovom sajtu.Udjes u online mode,udjes npr. quick match ,onda ti nudi da se registrujes ili udjes sa starim accountom.Udjes na login,treca opcija.Tu ukucas stare podatke ,konami id i pass.I posle toga ti nudi da ukucas koji nick zelis da koristis za ovaj pes .Mozes da promenis na koji hoces ,ne moras da koristis isti.

Meni na 4/512 nije imalo laga samo sam se izbedacio sto sam igrao MLO sa nekim leekovima koji imaju CR7, riberija, Bale-ta... itd,

Odigro sam jedan mec,i veza je bila dosta dobra.Videcemo kako ce biti kad se stvori guzva na serverima.

marko030
10-13-2011, 17:21
Ne moras na njihovom sajtu.Udjes u online mode,udjes npr. quick match ,onda ti nudi da se registrujes ili udjes sa starim accountom.Udjes na login,treca opcija.Tu ukucas stare podatke ,konami id i pass.I posle toga ti nudi da ukucas koji nick zelis da koristis za ovaj pes .Mozes da promenis na koji hoces ,ne moras da koristis isti.

Pravi odgovor,hvala puno brate moj.

operater1
10-14-2011, 21:36
Imam ja neko pitanje ::)
Posto sam igrao pes2011 i naravno registrovao sam se na konamijevom sajtu,sada kada je izasla 2012 ja se logujem sa starim Id i starom sifrom sa novim registracionim kodom i sve radi extra ali posto imam 2011 kuci i ne igram je vise,resio sam da je utopim,kako ide postupak brisanja accounta i da li cu ja morati da pravim isti za 2012 ako ga obrisem za 2011 ? Hvala :)

zuke
10-16-2011, 12:40
Imam ja neko pitanje ::)
Posto sam igrao pes2011 i naravno registrovao sam se na konamijevom sajtu,sada kada je izasla 2012 ja se logujem sa starim Id i starom sifrom sa novim registracionim kodom i sve radi extra ali posto imam 2011 kuci i ne igram je vise,resio sam da je utopim,kako ide postupak brisanja accounta i da li cu ja morati da pravim isti za 2012 ako ga obrisem za 2011 ? Hvala :)

E ovo i mene interesuje,a ja sam moj prodao :) .Jel ovo znaci da ovaj sto sam mu prodao trenutno ne moze da igra online !?

nemus(novi acc)
10-16-2011, 17:10
moze neko da postavi ovde bar link za dva sajta sa kog moze da se naruci original?

nemus(novi acc)
10-16-2011, 17:21
vidim da ima na domacim sajtovima za 2700? A da je regularna cena 3000 e ne 4000 kao do sada??? ili nisu menjali cenu od pre ordera..

jurun
10-17-2011, 17:20
kako da igram pes na facebooku?vidim da ima neka aplikacija mypes...ušao sam u nju i napravio account i u personal data u igri ukucao lozinku sa facea i piaslo mi je da sam ulogiran.i šta sad???ako može pomoć

operativac
10-17-2011, 17:25
kako da igram pes na facebooku?vidim da ima neka aplikacija mypes...ušao sam u nju i napravio account i u personal data u igri ukucao lozinku sa facea i piaslo mi je da sam ulogiran.i šta sad???ako može pomoć
to je to, samo salje tvoju statistiku na aplikaciju na fb.

Chillioner
10-17-2011, 20:41
danas sam kupio pes 2012 i odigrao par tekmi,posle toga kada sam hteo da igram ponovo pise mi stalno UNABLE TO CONNECT ON SERVER.jesam li banovan ili je nesto drugo u pitanju?odvalicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Toja
10-17-2011, 20:44
Mislim da je server offline, neka popravka ili prebacivanje divizija... bice ok

Kepa
10-17-2011, 20:45
Ne rade serveri do 23h, probaj posle toga da udjes.

Edit : Pretece me Toja... :)

Chillioner
10-17-2011, 20:47
jel je to cesta pojava i jel se vama to desavalo?

Toja
10-17-2011, 20:52
To je pojava koja se desava najmanje jednom nedeljno... (u pes 2011 je bilo svakog utorka pre podne, sad izgleda ponedeljak uvece...), prebacuju se igraci iz divizije u diviziju. Igraci koji imaju dobar broj poena idu u diviziju gore, a slabiji igraci idu u diviziju dole.
Pored toga, ponekad (ne toliko cesto) su radovi na serveru, pa su serveri offline

Lepo u prvom postu pise:

REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2012 SERVERA
SVAKOG UTORKA OD 07.00 DO 10.00, ponekad i duže.
U to vreme, svake nedelje, log-in neće biti moguć.
Takodje, igra vam napominje kada će biti NOVO vanredno sredjivanje servera,
poruke su na engleskom kada se logujete online i tu sve piše.

operativac
10-17-2011, 21:23
danas sam kupio pes 2012 i odigrao par tekmi,posle toga kada sam hteo da igram ponovo pise mi stalno UNABLE TO CONNECT ON SERVER.jesam li banovan ili je nesto drugo u pitanju?odvalicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kad bi malo citao postove umesto da kuckas to uuuuu, mozda bi znao sta se desava.

Gilmar
10-17-2011, 22:17
Ja sam kupio samo Cd key, kako sada?Sta dalje?Imam onu nemacku verziju PES-a, dal da skidam ponovo drugi ili moze na ovaj samo da ubacim cd-key sto sam dobio imailom?Molim pomoc , dobrih i strpljivih ljudi :(

Ah da , instaliram nemacki PES i ubacim serial (original), on mi trazi dvd :(

qwertimir
10-17-2011, 22:19
Jel ima pes-serbia community? Ako nema, mogli bi da je napravimo pa da poupadamo mi sa foruma :) sta kazete na to? taman da se izdodajemo u prijatelje :)

Kure
10-17-2011, 22:20
Pes-Serbia pw 123

bata bogdan
10-17-2011, 22:21
Ja sam kupio samo Cd key, kako sada?Sta dalje?Imam onu nemacku verziju PES-a, dal da skidam ponovo drugi ili moze na ovaj samo da ubacim cd-key sto sam dobio imailom?Molim pomoc , dobrih i strpljivih ljudi :(
Serveri trenutno ne rade....kad prorade serveri znaci udjes u igru pa onda u online....registrujes se na njihovom sajtu i kad sve to odradis vratis se u igru i log in i tu upises sve sto je potrebno i to je to....i da nema potrebe da skidas ponovo igru....( pitanje za tebe jel ti je cist pes bez patcheva? )

Gilmar
10-17-2011, 22:25
Pes je cist ali je nemacka verzija (ne krecena :) ) pa mi trazi DVD , neznam kako da resim to.Znaci nece da startuje igru nego trazi DVD.Hvala na brzom odgovoru

bata bogdan
10-17-2011, 22:31
Pes je cist ali je nemacka verzija (ne krecena :) ) pa mi trazi DVD , neznam kako da resim to.Znaci nece da startuje igru nego trazi DVD.Hvala na brzom odgovoru
OK super sto je cist pes
Evo ti ovo skini iz prvog posta raspakuj i pokreni instalaciju....http://www.pes-serbia.com/threads/20484-PES-2012-Official-patch-1.01
A za dalje sacekaj da prorade serveri i onda kao sto sam ti napisao....

Gilmar
10-17-2011, 22:40
Hvala druze , ubacio sam ali opet trazi Cd/dvd, mozda treba da skinem Englesku verziju?Izvini sad namucih te.

Toja
10-17-2011, 22:45
Mislim da ti treba lekic... al to je zabranjeno na ovom forumu deliti...
Pa ako vec imas tu nemacku verziju, zar nemas neki lek ili nesto na njoj?

Gilmar
10-17-2011, 22:51
Evo sad instaliram ponovo sa ORIGINALNIM SERISKIM pa cu da ga okrecim (namacka ver), Javicu vam ubrzo sta sam uradio.koliko sam shvatio u 23;00 po nasem vremenu ce proraditi serveri?

fantaz
10-17-2011, 22:55
http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=65010 fajl exe je 1.01.
evo ovo ti je patch za skidanje blura i sve ti je vec unutra za igranje bez dvd, znaci raspakiraj ubaci u folder ovaj novi .exe i pici...
ako nisi siguran prije ubacivanja ovoga mozes sacuvati original .exe

Mihajlodc
10-18-2011, 10:32
Zanima me da li neko kojim slucajem zna neki sajt sa ocenama igraca a da nije PSD , nesto nalik onom welovewe ?

operativac
10-18-2011, 10:39
ja smao znam za ta dva,

milos2404
10-18-2011, 15:38
Zanima me da li postoji neki patch koji je za igranje online, sem onog oficijalnog data pack 1.01?

bajrozupic
10-18-2011, 16:10
Zanima me da li postoji neki patch koji je za igranje online, sem onog oficijalnog data pack 1.01?

Možeš da koristiš PESEDIT-ov patch, samo pročitaj uputstvo i milina....

Commandos
10-18-2011, 17:45
Poštovani Pesoholičari,

Imam pitanje pri registraciji da li ste stavljali da vam je country/region Serbia ili neka druga?

Hvala

Toja
10-18-2011, 17:49
Pa Serbia, zasto bih stavljao neku drugu? ::S:

Commandos
10-18-2011, 17:57
Ma zabagovao sam, u svakom slučaju hvala :chinese:

djordje026
10-18-2011, 19:33
Jel moze da radi Pes 2012 online,sa brzinom od 150 kb/s...Da bi znao dal da kupujem original..I da li neko igra online,a ima istu brzinu kao moju...?

Toja
10-18-2011, 20:16
Okaci rezultate sa speedtest.net i pingtest.net pa cu ti reci

milos2404
10-19-2011, 14:52
Quote Originally Posted by milos2404 View Post
Možeš da koristiš PESEDIT-ov patch, samo pročitaj uputstvo i milina....

Hvala druze,

instalirao i radi perfektno. jedino se pokrece preko pes edit.exe fajla. mada valjada to nema nikakve veze. Online prikljucak je najnormalnijji kao i sam game play.

Ako imas vremena daj mi pojasnjenje na nekoliko pitanja molim te, zanimaju me lige koje se organizuju cisto procedura kako se pronalaze u samoj igrici, sta mu predstavljaju utakmice fazon exebition pa onaj mach lobby u samom sistemu bodnovanja za sta to sluzi, master ligu kontam. eto ako moze neki odgovor ukratko. Hvala

marko030
10-19-2011, 17:39
Izvini brate ni mi nismo znali pa smo naucili :)

destroyer4b
10-19-2011, 17:53
Ljudi pomagajte. Imam sledeci problem. Kada hocu da udjem u match lobby izbaci mi sledece : http://www.dodaj.rs/?3j/pc/4Uz9xmnJ/pes2012-2011-10-19-17-45.jpg

bajrozupic
10-19-2011, 17:57
Ako imas vremena daj mi pojasnjenje na nekoliko pitanja molim te, zanimaju me lige koje se organizuju cisto procedura kako se pronalaze u samoj igrici, sta mu predstavljaju utakmice fazon exebition pa onaj mach lobby u samom sistemu bodnovanja za sta to sluzi, master ligu kontam. eto ako moze neki odgovor ukratko. Hvala

O ligama ne mogu da ti kažem ništa, jer ih nisam igrao, ali sve možeš saznati ovde:
http://www.pes-serbia.com/threads/20561-Pravila-U%C4%8Destvovanja-u-PES2012-Online-Ligi

Postoji nekoliko vrsta igranja online: Ranking match exibition i competitiom, master liga i bal mode.
Svaka varijanta se zasebno boduje i prema tome dobijaš odredjeni status odnosno bivaš rangiran u odredjenu diviziju.
Što bolje rezultate praviš u veću diviziju ideš.
To služi da možeš da se k.u.r.č.i.š. pred drugarima koliko si dobar...
Malo je komplikovano da ti objašnjavam, suviše je opširno pitanje, igraj pa ćeš vremenom sve skapirati sve, pa ako i onda ti ne bude nešto jasno, javni se...

fantaz
10-19-2011, 18:08
Ljudi pomagajte. Imam sledeci problem. Kada hocu da udjem u match lobby izbaci mi sledece : http://www.dodaj.rs/?3j/pc/4Uz9xmnJ/pes2012-2011-10-19-17-45.jpg
Otvori portove za pes da mozes normalno igrati, mislim da je u tome tvoj problem, mozda da ugasis i firewall, i on zna zezati.

destroyer4b
10-19-2011, 18:22
jel mozes molim te da mi pomognes oko otvaranja portova , stvarno ne znam ni sta treba ni kako ?

bata bogdan
10-19-2011, 18:47
jel mozes molim te da mi pomognes oko otvaranja portova , stvarno ne znam ni sta treba ni kako ?
Pogledaj ovde sto je maremas postavio , mozda ti to pomogne....
http://www.pes-serbia.com/threads/15780-ERROR-You-can-only-play-1vs1-in-Quick-Match%28Ranked-Match%29!!!

Hodza
10-19-2011, 19:05
Ljudi danas sam dobio orginal, prije nikad nisam imao i igrao online e sad moze li mi neko ukratko napsiati kako i sta trebam da se registrujem, i koji patch podrzava online da nebi sta *****ao.Hvala vam unaprijed.

Toja
10-19-2011, 19:18
Ne mozes nista zaj*bati
Instaliraj pes, idi u online i samo ce te preusmeriti gde treba da se registrujes i ostalo. :)

Bishop
10-19-2011, 19:20
Ljudi, imam problem sa chat-om i ne mogu da nadjem ljude za prijateljske mečeve, kako bih mogao da se prijavim za ligu.

Evo šta mi izbacuje:
http://s4.postimage.org/14ae0vuxw/Capture.jpg (http://postimage.org/image/14ae0vuxw/)

Uradio sam ovo što piše i sada kada proverim kaže mi da moj IP nije na listi blokiranih, ali meni i dalje ovo izbacuje :(
Može pomoć šts da radim?
Jel OK da napravim SS od nekih random utakmica koje igram on-line ili baš mora sa ljudima sa foruma?

bata bogdan
10-19-2011, 19:24
Ljudi danas sam dobio orginal, prije nikad nisam imao i igrao online e sad moze li mi neko ukratko napsiati kako i sta trebam da se registrujem, i koji patch podrzava online da nebi sta *****ao.Hvala vam unaprijed.
Sve uradi kao sto ti je Toja vec napisao i jos jedna bitna stvar moras ovaj oficijelni patch od konamija da ubacis evo
http://www.pes-serbia.com/threads/20484-PES-2012-Official-patch-1.01 DLC ces skinuti iz igre same u extra content-u...

Ljudi, imam problem sa chat-om i ne mogu da nadjem ljude za prijateljske mečeve, kako bih mogao da se prijavim za ligu.
Evo ti link za chat http://cbe001.chat.mibbit.com/?channel=%23pesserbiacommunity&server=irc.mibbit.net
Da i moras sa clanovima foruma da odigras prijateljske utakmice....

Bishop
10-19-2011, 20:31
Evo ti link za chat http://cbe001.chat.mibbit.com/?channel=%23pesserbiacommunity&server=irc.mibbit.net
Da i moras sa clanovima foruma da odigras prijateljske utakmice....

Pa znam ja na kom je linku chat, ali ne radi. Neće da me pusti. Ja ne znam šta sam ne razumljivo napisao :S:
Čak sam probao i sa programima koji maskiraju moj IP i nikako neće.

operativac
10-19-2011, 20:42
Pa znam ja na kom je linku chat, ali ne radi. Neće da me pusti. Ja ne znam šta sam ne razumljivo napisao :S:
Čak sam probao i sa programima koji maskiraju moj IP i nikako neće.

ako tako nece, probaj preko mIrca, server irc.mibbit.com, port 6667, soba #pesserbiacommunity

ili probaj da resetujes modem ak osi na dinamickoj ip,
posto ti je ta trenutna blacklistovana

Bishop
10-19-2011, 23:26
ako tako nece, probaj preko mIrca, server irc.mibbit.com, port 6667, soba #pesserbiacommunity

ili probaj da resetujes modem ak osi na dinamickoj ip,
posto ti je ta trenutna blacklistovana

Hvala druže, evo ga radi preko mirc-a

Hodza
10-19-2011, 23:37
Momci imam par pitanja jbg prvi put nabavio orginal pa se slabo snalazim:
1.Moze li mi neko objasniti kako to ide sa ovim match loby i mlo kako to funkcionise
2.Moze li se smanjivati brzina u igri kad se igra ili je default
3.Koji patch se moze instalirati i da moze na online.
Hvala unaprijed.

Toja
10-20-2011, 00:23
Momci imam par pitanja jbg prvi put nabavio orginal pa se slabo snalazim:
1.Moze li mi neko objasniti kako to ide sa ovim match loby i mlo kako to funkcionise
2.Moze li se smanjivati brzina u igri kad se igra ili je default
3.Koji patch se moze instalirati i da moze na online.
Hvala unaprijed.

1. Pa udji u PES, idi u online i skontaces sve sam :) nema tu sta da se objasnjava, to su "sobe" gde se igraju mecevi, znaci jedan igrac napravi sobu, drugi igrac udje u nju, i mec pocinje
2. Nema povecanja i smanjivanja... mislim to nema logike, ako ti npr oces da igras na najsporije, a tvoj protivnik na najbrze, kako je moguce igrati? Svima je isto
3. Za sada ni jedan (osim onog konamijevog). Kada izadje ProEvo, taj ce moci

Gilmar
10-20-2011, 00:31
Hoce li neko da mi objasni ili da neki link za online(objasnjenje sistema kazni itd.) .Igram PES dosta dugo ali me nervira ovo gubljenje rejtinga kod diskonektovanja.Da se razumemo, nijednom nisam izasao iz meca ali neki likovi izadju ili im pukne veza a meni rejting opada .Za sada mi je 91,3 , last 10 games 80, zato sto su dvoica izasla, lol.Primer jednog naseg sa foruma, probamo da igramo dvomec i on kaze u chatu nisam izabrao dobar tim i izadje, meni rejting opada, pa mislim nije posteno!Da li se rejting resetuje svremena na vreme ili je to jednostavno tako.Po meni mnoooogo glupo!!!!

operativac
10-20-2011, 00:33
kad bi malo razmislio video bi d je to pametno i da to resava jedan od najvecih problema koji smo imali na pes2011.
sve dok si preko 70% nemas da brines, a ako ne izlazis, neces ni pasti ispod 70%

Bishop
10-20-2011, 01:00
jbg-a i ja mislim da je 70% niska granica. Mislim da bi 60% bilo realnije. Meni se recimo desilo da je zakucala igra i nisam mogao ništa sem da je ugasim iz Task Managera...

milos2404
10-20-2011, 09:28
O ligama ne mogu da ti kažem ništa, jer ih nisam igrao, ali sve možeš saznati ovde:
http://www.pes-serbia.com/threads/20561-Pravila-U%C4%8Destvovanja-u-PES2012-Online-Ligi

Postoji nekoliko vrsta igranja online: Ranking match exibition i competitiom, master liga i bal mode.
Svaka varijanta se zasebno boduje i prema tome dobijaš odredjeni status odnosno bivaš rangiran u odredjenu diviziju.
Što bolje rezultate praviš u veću diviziju ideš.
To služi da možeš da se k.u.r.č.i.š. pred drugarima koliko si dobar...
Malo je komplikovano da ti objašnjavam, suviše je opširno pitanje, igraj pa ćeš vremenom sve skapirati sve, pa ako i onda ti ne bude nešto jasno, javni se...

Hvala..

Gilmar
10-20-2011, 10:20
kad bi malo razmislio video bi d je to pametno i da to resava jedan od najvecih problema koji smo imali na pes2011.
sve dok si preko 70% nemas da brines, a ako ne izlazis, neces ni pasti ispod 70%
Druze naravno da ne izlazim, nisam klinac (38 god), ali 2 igraca su mi izasla i ja imam last 10 match 80, sta ako naletim na jos dva debila?Ode meni rejting!

Hodza
10-22-2011, 18:19
Upravo ko sto Gilmar kaze i meni se isto desava da mi protivnici izadu a meni pada rajting i mozes otici ispiod 70% nek ti od 10 4 izadu tebe nema nigdje mislim pravo glupo jos mene upozorava.

nemus(novi acc)
10-23-2011, 09:20
Moze uputstvo oko registracije, sta da kucam za konami id sta za game id itd...

Toja
10-23-2011, 09:54
Pa zar ti nisi imao i pes2011 original? Ako si tamo umeo da sve sredis, umes i sad sigurno, jos je jednostavnije, sve sto si kucao u pes 2011, isto kucas i ovde prilikom logovanja, ne moras nigde da se registrujes. Samo ti je cd key drugaciji

nemus(novi acc)
10-23-2011, 09:56
ma registrovao sam s eja, ali kad hocu da se logujem u igru, uvek mi kaze da su mi game id i konami id pasvord pogresni..

Mihajlodc
10-23-2011, 10:17
Da li se pojavio neki patch za online tj. da li je izasao neki patch koji ispravlja grbove i dresove za online .

Gilmar
10-23-2011, 11:07
Ja igram online sa PES EDIT patch, nema nikakvih problema.Imas u njemu online mod, sa pravim grbovima, dresovima, imenima itd.

operativac
10-23-2011, 11:45
^^
to nisam znao

shope
10-23-2011, 12:06
Da li se pojavio neki patch za online tj. da li je izasao neki patch koji ispravlja grbove i dresove za online .

i mene ovo zanima . gde da skinem taj pec glimar ?

MatijaPG
10-23-2011, 12:25
Ja igram online sa PES EDIT patch, nema nikakvih problema.Imas u njemu online mod, sa pravim grbovima, dresovima, imenima itd.

Taj patch baguje online ;)

Gilmar
10-23-2011, 12:41
Meni ne baguje.Evo ti ovde patch skini pa probaj.Imas opciju Online swich. http://www.pes-serbia.com/showthread.php?t=21151

makki22
10-23-2011, 12:51
Igram i ja sa PESEdit patchom online, i sve ima, grbovi dresovi, nema bagova, tako da slobodno skinite samo prebacite patch na online mod i to je to. :)

Hodza
10-24-2011, 00:44
E jesam sad napredovao nakon sto sam osvojio onaj wepes national turnir,bruku sam bodova uzeo.
http://www.dodaj.rs/t/2J/pS/1rwwxRgs/23102011178.jpg (http://www.dodaj.rs/?2J/pS/1rwwxRgs/23102011178.jpg)

igoork
10-24-2011, 20:03
Da li ikom onaj kao status za jacinu veze svetli jace od jedne crte?

nattydread
10-24-2011, 22:09
E jesam sad napredovao nakon sto sam osvojio onaj wepes national turnir,bruku sam bodova uzeo.

Jel se dobijaju (oduzimaju) ranking bodovi i u kvalifikacijama?

Mihael
10-25-2011, 11:33
Jel bi radio Pes 12 online sa ovakvim brzinama:

http://www.speedtest.net/result/1553598734.png

Hodza
10-25-2011, 11:36
Jel se dobijaju (oduzimaju) ranking bodovi i u kvalifikacijama?
I dobijaju i oduzmaju.
Mihael kako nebi, meni sa duplo manjim uploadom radi bez sjeckanja.
Treba mi pomoc, posto se sa ovim pesedit patchom 2.0.1 moze igrati online, je li se u pesedit selectoru prebacuje na online mod, ja nemogu da otvorim selector trazi mi da instaliram netframework 4 a ja ga imam instaliranog.Zna li neko do cega je.

T3mplar
10-25-2011, 13:06
Jel bi radio Pes 12 online sa ovakvim brzinama:

http://www.speedtest.net/result/1553598734.png

Da,imas jak upload ;)

Mihael
10-25-2011, 19:10
Momci, hvala vam na odgovoru...

Posto ja planiram da narucim samo cd-key, da li treba fresh instalacija PES-a ili ne? Da se ne cimam jel vec imam instaliran i Pes Edit patch...

Gilmar
10-26-2011, 11:45
I ja sam kupio samo samo seriski. Nemas potrebe da instaliras ponovo.Samo je bitan original serial number da upises i naravno da napravis svoj ID ako ga nemas.

Aleksa Krizan
10-27-2011, 14:41
Nov sam u ovome online i te fore ali sam ranije igrao dosta pes
Pa me sad zanima kako da se prikljucim u te turnire i sve o tome ?

Aleksa Krizan
10-27-2011, 14:44
I da koja brzina treba da se ima da bi se igralo ?

circulation
10-27-2011, 17:14

ćao Aleksa ovde je odgovor na tvoje pitanje:
http://www.pes-serbia.com/showthread.php?t=20855

Commandos
10-27-2011, 23:40

Odradi i okači nam rezultate od www.pingtest.net i www.speedtest.net u odgovarajuću temu pa ćemo ti dati odgovor..

Aleksa Krizan
10-28-2011, 17:13
Kako da odigram te tri prijateljske utakmice da bi igrao ?
Gde da ih nadjem

shope
10-28-2011, 17:33
Samo idi u podforum prijateljske utakmice sve procitaj i samo ce ti se kasti :)

Manca
10-30-2011, 19:46
e momci nzm da li je ovo cit ili sta..ali danas sam stigao u finalu D2 lige i kada je trebala da pocne tekma samo mi se vrti onaj plavi krug nekih 10 sek i onda se samo vrati u onaj turnir meni i pise da sam drugi na tom turniru....:wacko:

darkok
10-31-2011, 16:21
Drustvo,

Igram online, ali svaki put kad krene utakmica zvuk se izgubi, da li se neko od vas sa tim susretao?
Znaci nemam zvuk uopste.
Kada igram offline, sve lepo radi.
Imam original PES.
Hvala unapred

MatijaPG
10-31-2011, 23:08
Da li si pokusao da reinstaliras komplet pes ?

darkok
11-01-2011, 00:40
Da li si pokusao da reinstaliras komplet pes ?

To nisam probao, jer mi ostalo sve radi.... Probacu

Aleksa Krizan
11-01-2011, 14:33
E ljudi ne razumem zasto sam banovan sa svih kupova znaci nemam cit niti bilo sta :P
Prvo sam pomislio kao da treba da imam skor u poslednjih 10 utakmica veci od 70 % ali imao sam i idalje sam banovan ima neka pomoc :P

Hodza
11-01-2011, 18:18
Ja mislim da to nema veze sa zadnjih 10 utakmica, nego se gleda onaj postotak all matches i ako ti on padne ispod 70% onda ti je ban i brisu te iz svih rankinga.

Aleksa Krizan
11-01-2011, 18:55
pisalo je je da se gleda poslednjih 10

johnyinter
11-01-2011, 19:08
aaauuu. NA koju foru ja izgubim poene ako neki lik izadje?!?!?!?!?! i na koju foru izgubim poene ako odigram nereseno sa likom koji ima veci ranking od mene?!?!! W T F?! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

makki22
11-01-2011, 20:03
e momci nzm da li je ovo cit ili sta..ali danas sam stigao u finalu D2 lige i kada je trebala da pocne tekma samo mi se vrti onaj plavi krug nekih 10 sek i onda se samo vrati u onaj turnir meni i pise da sam drugi na tom turniru....:wacko:
Jeste. :)

Stefan_91
11-02-2011, 02:34
Pozdrav svima... Imam mali problem u igranju PES-a...
Jedino mogu da igram quick match, i kad odigram jedan quick match onda mogu da igram competition u ML-u, i tako uvek moram 1 ili 2 quick matcha, pa tek onda competition ...
Ali kada se ulogujem online pise da mogu da igram samo 1 v 1... Ne mogu da igram nikakve lige, legend mode....
Imam Orion ADSL 6/1 ruter ZyXEL 660WH-T1 v3, iskljucio sam firewall na ruteru i widowsu, imam mogucnost UPnP igranja i sad mi je trenutno ukljucen, a bio mi je isljucen i isto nije radilo. Povezan sam preko kabla sa ruterom, a imam mogucnost Wi-fi na ruteru koja je ukljucena i zakljucana.
Da li neko moze da mi kaze sta sad da radim da bi resio ovaj problem?

johnyinter
11-02-2011, 10:57
http://www.pes-serbia.com/threads/15780-ERROR-You-can-only-play-1vs1-in-Quick-Match%28Ranked-Match%29!!!

Probaj ovo da odradis pa pokusaj

Toja
11-02-2011, 11:01
Otvori portove ako vec nisi, detaljnije ovde: http://www.pes-serbia.com/threads/15780-ERROR-You-can-only-play-1vs1-in-Quick-Match%28Ranked-Match%29!!!

ti sa statickom ip adresom... ne znam, al ne bi trebalo da ima bilo kakve veze ::S: ja imam dinamicku, pa normalno igram

johnyinter
11-02-2011, 11:25
Jel zna neko na koju foru se dobijaju u gube poeni??? posto kad god odigram nereseno sa nekim likom koji ima malo vise poena od mene, ja izgubim malo poena, a on dobije... :S

Stefan_91
11-02-2011, 12:12

Probaj ovo da odradis pa pokusaj

Iskljucio sam sve firewall-ove, i ukljucio UPnP, ali ne znam kako da otvorim te portove... Skinuo sam onaj programicic, ali nista mi nije jasno :D

Stefan_91
11-02-2011, 13:43
Da li moze neko da mi pomogne oko otvaranja portova?
ZyXEL 660HW-t1 v3 ruter ...

Zvao sam korisnicki serivis, i on rekli su mi da treba samo da prolsedim portove...
Rekao mi je da odem u NAT, pa tamo Port Forwarding, al ne znam sta tamo treba da upisem ...

iniesta1986
11-02-2011, 19:45
Imam jako čudan problem, samo kad igram online. Naime, zvuk u igri se stišava automatski čim odem se ulogirat na online. Nevjerojatno. Smeta mi, htio bi čuti sve, a ono ništa. Nije mi jasno zašto. Igram na laptopu, sve je normalno kad offline igram, ali online, zvuk se automastki stišava... Ako netko zna u čemu je problem...

MatijaPG
11-02-2011, 19:54
Da li moze neko da mi pomogne oko otvaranja portova?
ZyXEL 660HW-t1 v3 ruter ...

Zvao sam korisnicki serivis, i on rekli su mi da treba samo da prolsedim portove...
Rekao mi je da odem u NAT, pa tamo Port Forwarding, al ne znam sta tamo treba da upisem ...

http://portforward.com/

johnyinter
11-03-2011, 20:29
eee... jel se poeni vrate na 500 kada predjemo u visu ligu, ili ostanu onoliko koliko imamo pre prelaska???

zuke
11-04-2011, 21:49
E sad bolje ovde da napisem jedno zapazanje nego da otvaram novu temu ;) . Naime ,nocas PES online radi ocajno,dva put me izbacilo(naravno izgubio sam 3-0) sa Hadisom koji je inace iz mog grada desetak puta je ukocilo po nekolko sekundi dobro smo i zavrsili mec.Ali nista ovo nije novo naravno,nego to sto uzeh da izmerim ping i brzinu neta u ovim trenucima. Svi govore da su rezultati sa pingtest-a(kad je ping u pitanju) relevantnije od rezultata na speedtest-u(nemam nista protiv toga).Ali je sada pingtest zakazao,daje mi odlicne rezultate(barem za mene,kao u najboljim trenucima.Na speedestu mi pokazuje 520 ms ,na pingtestu 13ms. A praksa pokazuje da je tacnije ovo prvo !? Cemu verovati vise i odakle ovolika razlika,kad mi je dosad bilo barem priblizno ? Dole su izmereni rezultati .

http://www.speedtest.net/result/1573823569.png (http://www.speedtest.net) http://www.pingtest.net/result/49927188.png (http://www.pingtest.net)

Admiral_Kolchak
11-05-2011, 15:02
Odigrao sam D5 turnir i dosao do polufinala...Zanima me kod master lige, kako se dobija onaj rank pored mog imena D1, D2, D3, D4, D5?

zuke
11-05-2011, 15:05
Nastavi sa igrom ,i za koji dan ces dobiti i to.

Admiral_Kolchak
11-05-2011, 20:04
Nastavi sa igrom ,i za koji dan ces dobiti i to.
Добро, ако је тако. Прекјуче сам инсталирао. Да искористим прилику да се похвалим. ;)

http://www.dodaj.rs/t/34/Ws/3RbrY4oc/1/pes2012-2011-11-03-13-20.jpg (http://www.dodaj.rs/?34/Ws/3RbrY4oc/1/pes2012-2011-11-03-13-20.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/41/MI/A6ESFf3/pes2012-2011-11-05-20-00.jpg (http://www.dodaj.rs/?41/MI/A6ESFf3/pes2012-2011-11-05-20-00.jpg)

shope
11-06-2011, 14:08
Da pitam nesto, reistalirao sam PC , i sad uzmem istaliram pes da udjem u online i ono mi kaze da je PES incomipatable( tako nesto ) , kako da resim ovo ? :O

gawric
11-06-2011, 15:23
Ako si obarao system, a pes na drugoj particiji, i verovatno nisi dirao tu particiju ne mozes uci u pes.

Samo REINSTALL PES i bice sve kako treba.

shope
11-06-2011, 16:52
obarao sam stistem, ali sam REINSTALL Pes i opet nece :/ kada udjem u online loginujem se i pise to *****e

operater1
11-06-2011, 17:05
Da pitam nesto, reistalirao sam PC , i sad uzmem istaliram pes da udjem u online i ono mi kaze da je PES incomipatable( tako nesto ) , kako da resim ovo ? :O

Skini ovo i radice ti
http://dl.pes2012.konamionline.com/pes2012/patch/1.01/d4fb3aa5626b452601c836d4afbbda62/PES2012Patch101.zip

i instaliraj :)

shope
11-06-2011, 18:42
provalio sam da mi to fali, i uzmem ja sad sknem ga i instaliram i uopste sad nece igircu da mi pokrene pokazuje mi eror i kao da mi fali taj fajl (DFengine.dll tako nesto ) :/

evo uspelo je najzad nekako :) hvala

Manca
11-07-2011, 15:09
evo ja bas sad imam taj problem nadam se da cu da ga resim.....skidam ovaj patch :)

Manca
11-07-2011, 15:10
ali ovo je 101...meni sad trazi 102..???

Kepa
11-07-2011, 15:15
Danas je izasao, skini ga.

johnyinter
11-08-2011, 01:40
A jbm ti ovaj PES!!! kad se ja plasim da dam gol da on meni slucajno ne bi izasao i da mi se ne bi spustilo ispod 70%!!!!!! Sad mi je 70%!!! a ni jednom nisam izasao nikome....!!!! NITI NAMERAVAM!!!!! :SSS

darkok
11-08-2011, 10:33
Imam problem sa online igranjem.
Naime od jutros izbacuje mi poruku "Unable to Login" nakon sto pritisnem dugme login.

Interesuje me da li je to problem do njih, ili je uzrok sledeci razlog:
Naime, juce sam igrao online 1 utakmicu bez problema.
Zatim sam krenuo drugu da igram, 1vs1 match, i u jednom trenutku mi je izbacio da ne moze da se uspostavi veza jer je losa konekcija sa ovim drugim.
Medjutim, iako nisam ni poceo da igram utakmicu, on mi je smanjio procente, i obavestio ako u 10 tekmi imam manje od 70% primenice restrikcije.

Od tada ja ne mogu da se nakacim uopste.

Da li je to razlog?
Ako jeste, glup je, jer ja nisam kriv sto nekome je losa veza...a ipak mi se smanjuje procenat uspesnosti (kao da sam izgubio)

Hvala unapred

circulation
11-08-2011, 11:11
Imam problem sa online igranjem.
Naime od jutros izbacuje mi poruku "Unable to Login" nakon sto pritisnem dugme login.

Interesuje me da li je to problem do njih, ili je uzrok sledeci razlog:
Naime, juce sam igrao online 1 utakmicu bez problema.
Zatim sam krenuo drugu da igram, 1vs1 match, i u jednom trenutku mi je izbacio da ne moze da se uspostavi veza jer je losa konekcija sa ovim drugim.
Medjutim, iako nisam ni poceo da igram utakmicu, on mi je smanjio procente, i obavestio ako u 10 tekmi imam manje od 70% primenice restrikcije.

Od tada ja ne mogu da se nakacim uopste.

Da li je to razlog?
Ako jeste, glup je, jer ja nisam kriv sto nekome je losa veza...a ipak mi se smanjuje procenat uspesnosti (kao da sam izgubio)

Hvala unapred
održavanje servera, svakog utorka. ne brini za sat dva biće sve po starom, jedino što ćeš promeniti diviziju :)

Lonic
11-08-2011, 15:15
ja imam sljedeci problem,instalirao sam sve,i sve radi,jucer sam odigrao 7-8 mečeva,ali danas kada sam isao na quick match,pise searching for an opponennt,onda neki bip,onda pise checking connection status,i dalje se vrti ono *****e u krug i nista ne bude,i nakon izvjesnog vremena pise da nije nasao nikakvog protivnika,i to me izludjuje..... :@

poblem je do spore konekcje i riješio sam ga :D

johnyinter
11-11-2011, 13:57
eee na koju foru mi lik izadje i ispadne kao da sam ja izgubio 0:3 kad sam domacin....??????

circulation
11-11-2011, 14:45
na foru da je on čiter a ti nisi...

boleee
11-11-2011, 16:26
eee na koju foru mi lik izadje i ispadne kao da sam ja izgubio 0:3 kad sam domacin....??????

bas zato sto si domacin, postoji fora da se izadje i konami uvek registruje 3;0 za gosta

johnyinter
11-11-2011, 18:04
fala za odgovor... kakav majmun.. par njih sam sreo do sad.. a taj danas sto me je zezno se zvao stratos, da znate

darkok
11-11-2011, 20:06
To nisam probao, jer mi ostalo sve radi.... Probacu

Probao sam reinstalaciju, ali nece, isti problem, nema zvuka kad igram online.
Ima li neko ideju?

darkok
11-11-2011, 20:07
Imam jako čudan problem, samo kad igram online. Naime, zvuk u igri se stišava automatski čim odem se ulogirat na online. Nevjerojatno. Smeta mi, htio bi čuti sve, a ono ništa. Nije mi jasno zašto. Igram na laptopu, sve je normalno kad offline igram, ali online, zvuk se automastki stišava... Ako netko zna u čemu je problem...

Jesi uspeo da resis, ja nisam :(

Lonic
11-12-2011, 13:38
Probao sam reinstalaciju, ali nece, isti problem, nema zvuka kad igram online.
Ima li neko ideju?

probaj kad zapocne meč,sstisnuti pauzu,odi na system settings i vid da nije tu smanjeno...

Groksan
11-12-2011, 13:50
ja imam sljedeci problem,instalirao sam sve,i sve radi,jucer sam odigrao 7-8 mečeva,ali danas kada sam isao na quick match,pise searching for an opponennt,onda neki bip,onda pise checking connection status,i dalje se vrti ono *****e u krug i nista ne bude,i nakon izvjesnog vremena pise da nije nasao nikakvog protivnika,i to me izludjuje..... :@

poblem je do spore konekcje i riješio sam ga :D

kako si ga resio?

Kepa
11-12-2011, 15:40
E ovako, imam jedan problem od kako sam instalirao PES...
Igra mi puca pre nego sto pocne mec, znaci idem na Kick Off, pojave se oni kosaci trave i tada odjednom zabode onaj kruzic i izbaci mi dont send...ne desava se stalno, ali bas izludjuje, najgore mi kad igram sa nekim ligasku pa moram da mu objasnjavam sta se desilo...

Ima li neko resenje za ovaj problem i jel se jos nekom desava ovo ?

Lonic
11-12-2011, 23:37
kako si ga resio?

u mene je internet u paketu tv+internet,tako da ja iskljucm tv iz modema dok ne odigram prvu utakmicu,a nda ukljucim i tv jer je dalje lako naci protivnika :D

makki22
11-13-2011, 13:10
E ovako, imam jedan problem od kako sam instalirao PES...
Igra mi puca pre nego sto pocne mec, znaci idem na Kick Off, pojave se oni kosaci trave i tada odjednom zabode onaj kruzic i izbaci mi dont send...ne desava se stalno, ali bas izludjuje, najgore mi kad igram sa nekim ligasku pa moram da mu objasnjavam sta se desilo...

Ima li neko resenje za ovaj problem i jel se jos nekom desava ovo ?
Reinstaliraj PES :)

Lonic
11-14-2011, 21:03
imam problem,imam 2 compa tj comp i laptop,kupio sam original,instalirao ga na comp i sve super radi,ali sam onda pokusao da pes instaliuram na laptop,koristio sam drugi key,sa neta neki obicni jer mi na laptopu ne treba online play vec samo offline,pes nalaptopu radi ali sada na compu nece da igra online,pise da je neki maintance(provjerio na netu vec i sluzbeno nema nikakav rad na s erveru) ili da je do mog networka,konekcije imam i sveega,da li znate u cemu jee problem i kako da ga rješim,hvala...

Toja
11-14-2011, 21:07
Radovi su na serveru od 19h... i trajace nekoliko sati, pa ce sutra ujutru opet biti radovi.
Od sutra od podne ce moci normalno da se igra

Lonic
11-14-2011, 21:13
joj hvala brate,ja već počeo paničariti haha

Toja
11-14-2011, 21:22
Opusteno druze. Ako zelis sa nekima sa naseg foruma igrati online dodji na nas chat pa se dogovori sa nekim: http://cbe001.chat.mibbit.com/?channel=%23pesserbiacommunity&server=irc.mibbit.net

Kasnije posle nekoliko odigranih utakmca, mozes se i prijaviti za online lige, videces vec po forumu kako to funkcionise :)

shope
11-16-2011, 11:21
Evo ja sad imam pitanje, pitao sam vec neke na chatu, ali mozda ovde neko mzoe da pomogne. Instalirao sam Pes2012 kod brata u sobi, ofline mu radi normalno, ali kada pokusa da udje u online deo pise mu unable to login( inace sam sve lepo napravio konami id i te zebancije ) . Kada posle toga probam da se loginujem kod mene sve hoce normalno, ili kada probam sa njegovog na moj id hoce isto... Kolko sam ja razumeo, mislio sam da cemo i on i ja moci da igramo online samo ne u isto vreme...

Prleso90
11-16-2011, 11:25
Ja mislim da moras update da odaradis !!!

Lonic
11-16-2011, 23:37
ee ljudi,jel vama teško nalaziti protivnike na quick match u master league online,meni je fakat teško naći jer često nakon "search for an opponent" piše cheking network connection,skontao sam da kad odigram prvu tekmu dalje sve idu,ali tog prvog protivnika mi je stvarno teško dobiti,da li je kod vas takav slucaj ili samo menne mrzi...

MatijaPG
11-17-2011, 00:01
Los ti je net...

Armin Yella Jelacic
11-17-2011, 00:43
i meni se desava da mi je tesko nac protivnika e sad da pitam kolko bi minimalna brzina neta i ping morali bit da igram normalno da nadjem protivnika od prve ?

Prleso90
11-17-2011, 11:59
http://imageshack.us/photo/my-images/853/unbenanntdpz.png/ need help

makki22
11-17-2011, 12:24
Zaleči ponovo igricu pa vidi.

zuke
11-17-2011, 13:35
Ma directx treba da instal,pretpostavljam da si resio problem.

MatijaPG
11-17-2011, 14:15

Kakve ovo ima veze sa online igranjem ?

BGFCRS
11-17-2011, 15:35
jel mioze neko da mi kaze kako da napravim master league team i sa njim da igram online meceve,ali da ne igram master ligu protiv kompa

johnyinter
11-17-2011, 15:42
jel mioze neko da mi kaze kako da napravim master league team i sa njim da igram online meceve,ali da ne igram master ligu protiv kompa

Udji u ONLINE koji se nalazi u main-menu... i onda izaberi master league u online-menu...

Toja
11-17-2011, 15:50
Udji u ONLINE koji se nalazi u main-menu... i onda izaberi master league u online-menu...
Ne lupetaj, nije to pitao.

Ako prvo oces da napravis neki svoj ml tim, prvo moras igrati offline da bi napravio taj tim. Kad napravis tim i sacuvas, ako zelis sa tim timom da igras online, ides online, pa u match lobby kao kad igras obicnu utakmicu online. Napravis sobu, i kad namestas podesavanja sobe, tamo gde se bira dal ce se igrati sa timovima, reprezentacijama, tu udjes i izaberes da moze i da se igra sa ML timovima (ukljucis User Data). I onda kad ti se soba napravi, pre nego sto pocne utakmice, ides u options pa load user data i ucitas tim koji si sacuvao :)

BGFCRS
11-17-2011, 16:02
evo sta sam ja uradio:
otisao sam u edit i prebacio sve igrace koje hoce u olimpijakos
zatim sam poceo master ligu sa olimpijakosom sa svim igracim koje sam dove u editu i sacuvao tim,da mogu sa njim da igram,potom sam izbrisao option file cime su vraceni svi transferi
kad idem u exibition imam taj tim,ail kad idem online u user data nemam nista
ne znam da li je problem posto sam izbrisao master league save file

MatijaPG
11-17-2011, 16:49
Pa moras da snimis ono Team Data ...

Toja
11-17-2011, 17:22
Pa sto si brisao uopste?
Znaci samo napravi tim, pocni master ligu offline, sacuvaj igru, idi online i cepaj.

Al pazi, nece mnogo likova hteti da igra protiv tebe kad imas rucno napravljen ml tim... nije zanimljivo igrati sa timom gde su ti igraci svi sa overall preko 95.
Ja prvi izbegavam da igram sa ml timovima online... cim vidim da je neko ukljucio da se biraju ml timovi, idem dalje od te sobe, ne vidim svrhu

BGFCRS
11-17-2011, 17:58
ma znam da nije zanimljivo,niti ja zelim da igram sa tim timom,vec kad igram sa nekim degenima koji igraju sa takvim timom da budem ravnopravan

boleee
11-17-2011, 19:40
zna li neko kako da prekopiram Barsinu formaciju i sa njom da igram MLO, u tripu sam da mi samo njihova formacija odgovara

zna li neko kako da prekopiram Barsinu formaciju i sa njom da igram MLO, u tripu sam da mi samo njihova formacija odgovara

provalio sam

kraupa
11-18-2011, 23:21
ljudi, meni se prečesto dešava da ispadnem iz igrice. mislim da to čak i prelazi tih 30%. Potpuno mi je nejasno, Voleo bih da znam da li se to dešava i drugima. Mislim da će me na kraju izbaciti, a propast je što ispadam nevezano za rezultat. Ima i kad vodim i ispadnem. Plašim se da je problem u podstanarki, koja surfuje, ili četuje dok ja igram (dogovorili smo se da ne koristi download). Da li to što četuje na gmailu može da mi prekine utakmicu? Ili što jednostavno otvara razne stranice? Ako ne može, onda verovatno downoaduje i moraću da menjam šifru kad igram. Inače, brzina neta mi je 5,87 / 0,48. Problem je što me ponekad izbacuje i kad ona nije tu, pa mi je frka da joj prebacujem kad nisam siguran da je ona kriva. zanima me da li još neko ima sličan problem. hvala

Mihajlodc
11-20-2011, 11:05
Da li moze neko da mi pomogne da smanjim ping koji me od jutros ubi. Nece da se spusti na neku normalu.

http://www.speedtest.net/result/1602286717.png (http://www.speedtest.net) http://www.pingtest.net/result/50906437.png (http://www.pingtest.net)

Od jutros su mi rezultati na ova dva testa ocajni. Da li neko ima neki savet a da nije vezan sa reinstalacijom sistema?

Toja
11-20-2011, 11:08
I meni je bilo jednom tako, ne znam zasto... al posle sat vremena se vratilo sve na normalu :)

opijat
11-22-2011, 00:26
ljudi, pomagajte:

1. instalirao PES nanovo i ubacio ORG CD KEY
2. instalirao PES Edit 2.2
3. isao na Online, registrovao se

medjutim, nemogu da se ulogujem, pise mi "invalid player data found"

A) probao da se logujem sa e-mailom - kaze da mi je pogresan mail ili pasvord
B) probao promjenu passworda na KONAMI ID - i nista - invalid player data found.....

pomagajte drugovi...

rijesio sam problem :)

u700vlada@hotmail.rs
11-23-2011, 23:36
Kako brate? Objasni,isto mi se desava...

u700vlada@hotmail.rs
11-23-2011, 23:40
rijesio sam problem :)
Kako brate? Objasni,isto mi se desava...

u700vlada@hotmail.rs
11-23-2011, 23:41
Quote Originally Posted by opijat View Post
ljudi, pomagajte:

1. instalirao PES nanovo i ubacio ORG CD KEY
2. instalirao PES Edit 2.2
3. isao na Online, registrovao se

medjutim, nemogu da se ulogujem, pise mi "invalid player data found"

A) probao da se logujem sa e-mailom - kaze da mi je pogresan mail ili pasvord
B) probao promjenu passworda na KONAMI ID - i nista - invalid player data found.....

pomagajte drugovi...

u700vlada@hotmail.rs
11-23-2011, 23:51
Da li znas ti brate ovo da resis?

Toja
11-24-2011, 00:01
Kad instaliras pes edit, idi tamo gde ti instalirana igra, pa udji u pesedit, pa u switch obelezi online, pa stisni ok.
Pa onda probaj da se ulogujes

MatijaPG
11-24-2011, 00:27
Da li znas ti brate ovo da resis?

Izbrisi pes edit, pa podji u documents/konami pa izbrisi i tamo one nepotrebne fajlove sve sto ti je pes edit napravio i onda igraj. LJUDI BATALITE PES EDIT ocete li svatit jednom da to samo baguje igru?

u700vlada@hotmail.rs
11-24-2011, 00:29
Kad instaliras pes edit, idi tamo gde ti instalirana igra, pa udji u pesedit, pa u switch obelezi online, pa stisni ok.
Pa onda probaj da se ulogujes

nema switch u pesedit-u brate?

Toja
11-24-2011, 00:37
Brate ima, ides u program files/konami/PESEDIT/ pa u karatici SWITCHES stavis ONLINE.
Ako si dobro instalirao pesedit, ima sto posto.
Na kraju krajeva, ako ti je online igranje u prvom planu, onda batali i pes edit i bilo koje patcheve, samo mogu praviti problem, nista drugo.
Koliko znam jos nije izasao patch koji je iskljucivo namenjen za online igranje, kao sto je u pes2011 bio proevo.

u700vlada@hotmail.rs
11-24-2011, 00:37
Ne vredi nista ...

Stefan_91
11-24-2011, 00:49
Da li su ovi ljudi na PES Online poceli da koriste citove ili sta je u pitanju?
Igram 3 meca za redom, i igramo skoro do kraja i ja vodim i odjedanput pise lost connection to server...
Posle toge igram jos jedan mec, opet vodim i sad me samo izbaci iz meca, kao da mi je pukla konekcija, ali i dalje sam bio u onom online delu.
Treci mec ista prica kao i drugi.
Dok sam danas (pre ovoga) igrao sa nekim hrvatom do kraja i nista se nije desilo...
Istina je da imam problema sa ruterorom, imam ZyXEL ruter, i ne mogu da podesim da bi igrao lige, cupove i tako ta cuda, mogu da igram samo quick match. Imam instaliran PES EDIT patch, da li je mozda do njega problem, do skoro mi je sve normalno radili sto se tice konekcije...
Da li mozda neko zna kako da podesim ruter da bi mogao da igram i ostala cuda a ne samo quick? Zamenio sam ruter, tj uzeo sam ruter sa novijim firmerom, prosledio portove, isljucio firewall i nista nece...
Mnogo pitanja za jedan post, ali nadam se da ce mi neko pomoci.
Pozdrav.

u700vlada@hotmail.rs
11-24-2011, 00:52
Brate ima, ides u program files/konami/PESEDIT/ pa u karatici SWITCHES stavis ONLINE.
Ako si dobro instalirao pesedit, ima sto posto.
Na kraju krajeva, ako ti je online igranje u prvom planu, onda batali i pes edit i bilo koje patcheve, samo mogu praviti problem, nista drugo.
Koliko znam jos nije izasao patch koji je iskljucivo namenjen za online igranje, kao sto je u pes2011 bio proevo.
Pazi,udjem u pesedit,ima ikona sa dva zupcanika,i zuta pozadina,pise online,ali,kad je otvorim,samo pise slovo "O"...Ali nigde nema ono,switches.Jesam instalirao lepo,i ponovo sada,to je patch 2.1 pesedit,ali nema brate....

MatijaPG
11-24-2011, 02:58
Da li su ovi ljudi na PES Online poceli da koriste citove ili sta je u pitanju?
Igram 3 meca za redom, i igramo skoro do kraja i ja vodim i odjedanput pise lost connection to server...
Posle toge igram jos jedan mec, opet vodim i sad me samo izbaci iz meca, kao da mi je pukla konekcija, ali i dalje sam bio u onom online delu.
Treci mec ista prica kao i drugi.
Dok sam danas (pre ovoga) igrao sa nekim hrvatom do kraja i nista se nije desilo...
Istina je da imam problema sa ruterorom, imam ZyXEL ruter, i ne mogu da podesim da bi igrao lige, cupove i tako ta cuda, mogu da igram samo quick match. Imam instaliran PES EDIT patch, da li je mozda do njega problem, do skoro mi je sve normalno radili sto se tice konekcije...
Da li mozda neko zna kako da podesim ruter da bi mogao da igram i ostala cuda a ne samo quick? Zamenio sam ruter, tj uzeo sam ruter sa novijim firmerom, prosledio portove, isljucio firewall i nista nece...
Mnogo pitanja za jedan post, ali nadam se da ce mi neko pomoci.
Pozdrav.

To je do tebe, kad ti kaze lost connection ti si kriv. Nisu oni, pukla ti veza sa serverom. A sto se tice tog drugog problema, treba da otvoris portove na ruteru. Ovo je za pes 11, al trebalo bi da radi i za ovo jer je ista stvar.

Ukoliko imas DMZ podesavanja na ruteru najlakse ti je to da upalis...

predator7.62
11-24-2011, 03:29
E ovako, imam jedan problem sa igranjem Pes-a na netu... Cesto mi se desi da kad igram protivnik restartuje modem ili pusti torrent da skida i konekcija pukne! (gubi 2-3 gola razlike, vidi da ce izgubiti) Pise da je veza losa i da se mec ne moze nastaviti. Bodovi ostanu isti uglavnom, ali lopta na profilu iz naduvane se pretvori u izduvanu. Budes izbacen sa svih rang lista i sto je najgore kasnije ti trazi protivnike sa izduvanom loptom. A ti sa izduvanom loptom su uglavnom citeri. Zanima ma da li neko jos ima ovakvih problema? Pozdrav

MatijaPG
11-24-2011, 04:06
Svi imamo takvih problema, nisi jedini ne boj se :) I da, nema resanja za to jednostavno ne mozes nista da uradis...

Stefan_91
11-24-2011, 13:37
To je do tebe, kad ti kaze lost connection ti si kriv. Nisu oni, pukla ti veza sa serverom. A sto se tice tog drugog problema, treba da otvoris portove na ruteru. Ovo je za pes 11, al trebalo bi da radi i za ovo jer je ista stvar.

Ukoliko imas DMZ podesavanja na ruteru najlakse ti je to da upalis...

Probao sam sve ovo ali nece...
Ne znam sta je taj DMZ, verovatno nemam mogucnost za to...

T3mplar
11-26-2011, 14:29
Da li neko odavde igra online preko narodne verzije?

Ne radi mi citac pa moram preko nje a znam da je sad za 1.02 bio virus u leku koji je skupljao korisnicka imena i lozinke..

Armin Yella Jelacic
11-26-2011, 19:11
ako formatiram racunar ocul opet moc igrat online bez problema

Toja
11-26-2011, 20:06
Zasto ne bi mogao?

Armin Yella Jelacic
11-26-2011, 20:26
ma cito sam ono sam jedan key na jedan racunar pa kontam mijenjat os sa xp na w7 pa da se nece sta sjebat promjenom operativnog

MatijaPG
11-26-2011, 20:59
Ne sjekiraj se, moci ces da igras bez ikakvih problema...

kraupa
11-27-2011, 13:38
Ljudi, imam 2 pitanja (mada na prethodno jedno niko nije reagovao)
1. Od kad sam kupio fudbal, a mislim da ima oko 2 meseca, nisam ga ni vadio iz laptopa. **** ga, zašto bih ga vadio kad igram svakog dana i kad igrica traži da je disk non-stop unutra. Sad sam oko otvora na disku primetio fleke, kao da disk korodira ili šta već, a čitač ga sve teže učitava. Neki put mi treba i da po pet puta resetujem laptop da bi čitač video disk. Dešava li se to još nekome? To je katastrofa. Imam silne original diskove i svi su mi očuvani, a baš ovaj koji ne može da se prereže korodira. Užas! Ipak je to plaćen 3000 dinara i ko zna kako bih uspeo da se skrpim za novi, koji takođe posle 2 meseca može da korodira.

2. od čega zavisi u kojoj sam diviziji? negde sam video da kada pređeš 500 poena ideš u bolju diviziju, ali se meni to jednostavno ne dešava. Nisam neko ko rastura fudbal. Uglavnom sam izmedju 500 i 550 poena i igram isključivo quick mečeve (nemam živaca ni vremena za ostalo). Ali vidim da su mi protivnici iz boljih divizija, a imaju ponekad manje ili isto bodova. Zna li neko od čega zavisi hoćeš li izaći iz divizije 5?

predator7.62
11-27-2011, 20:09
Od igre ti zavisi u kojoj si diviziji. Ne znam tacno od koliko poena do koliko je koja divizija, ali znam da kad imas od prilike 500, onda si D3. Ako imas oko 550, onda si D2. Ja sam uglavnom D2. Jos nisam bio D1, kontam da treba preko 580-590, nisam siguran. Utorkom ujutru se vrsi rangiranje.

izida
11-27-2011, 21:08
Da li neko poseduje Vip-ov mobilni internet? Koliko podataka se potrosi za jednu online utakmicu? Ajde da zamolim nekog ko ima Vip net i Pes2012 da odigra neku tekmu i da proveri stanje!
Pozdrav.

MatijaPG
11-27-2011, 21:15
Ljudi, imam 2 pitanja (mada na prethodno jedno niko nije reagovao)
1. Od kad sam kupio fudbal, a mislim da ima oko 2 meseca, nisam ga ni vadio iz laptopa. **** ga, zašto bih ga vadio kad igram svakog dana i kad igrica traži da je disk non-stop unutra. Sad sam oko otvora na disku primetio fleke, kao da disk korodira ili šta već, a čitač ga sve teže učitava. Neki put mi treba i da po pet puta resetujem laptop da bi čitač video disk. Dešava li se to još nekome? To je katastrofa. Imam silne original diskove i svi su mi očuvani, a baš ovaj koji ne može da se prereže korodira. Užas! Ipak je to plaćen 3000 dinara i ko zna kako bih uspeo da se skrpim za novi, koji takođe posle 2 meseca može da korodira.

2. od čega zavisi u kojoj sam diviziji? negde sam video da kada pređeš 500 poena ideš u bolju diviziju, ali se meni to jednostavno ne dešava. Nisam neko ko rastura fudbal. Uglavnom sam izmedju 500 i 550 poena i igram isključivo quick mečeve (nemam živaca ni vremena za ostalo). Ali vidim da su mi protivnici iz boljih divizija, a imaju ponekad manje ili isto bodova. Zna li neko od čega zavisi hoćeš li izaći iz divizije 5?

Skini KREC i ne treba ti cd da igras...

Armin Yella Jelacic
11-28-2011, 16:32
Unable to connect to Connection Test Server.
The server may be too busy or taken down for maintenance work.
Communications may also be restricted by your Firewall software or Router.

imal ko ovakvih problema na W7?
pogasio sam firewall od routera od anti virusa i od windowsa i opet nece da konektuje
na XP sam normala igro

kraupa
11-30-2011, 07:04
Hvala na odgovorima. Sada sam u diviziji 3. Usput, ima li neko odgovor na pitanje zašto se toliko teško nalaze protivnici. Silno vreme izgubim dok on mota tražeći mi protivnika.

boleee
11-30-2011, 21:12
Hvala na odgovorima. Sada sam u diviziji 3. Usput, ima li neko odgovor na pitanje zašto se toliko teško nalaze protivnici. Silno vreme izgubim dok on mota tražeći mi protivnika.

zato sto si u on line setings stavio da igras samo sa ljudima iz engleskog govornog podrucja, umesto english stavi any i brze ce da ti nalazi protivnika

pedja95ars
11-30-2011, 22:34
ja kad ocu da igram online pise mi ono "invalid player data found" reg sam se tamo na id konami ali pise ono sta da radim?

Macan
11-30-2011, 22:35
Instalirao sam PesEdit patch 2.0 i skinuo .net framework 4.0.
Kada preko PESEDIT Selector-a zelim da pokrenem igru izadje mi ovo: The dynamic library "rld.dll" failed to load. Please confirm that:
1) The file was copied over the same folder as the cracked executable
2) The antivirus software is not false-detecting the file (in which case white-list the folder/file)

Da li neko moze da mi pomogne?

T3mplar
11-30-2011, 22:37
Instalirao sam PesEdit patch 2.0 i skinuo .net framework 4.0.
Kada preko PESEDIT Selector-a zelim da pokrenem igru izadje mi ovo: The dynamic library "rld.dll" failed to load. Please confirm that:
1) The file was copied over the same folder as the cracked executable
2) The antivirus software is not false-detecting the file (in which case white-list the folder/file)

Da li neko moze da mi pomogne?

Da li ti se to desava samo kad pokusas iz selcetora ili uvek?

Macan
11-30-2011, 23:03
Uvek, ne mogu ni da udjem normalno.

T3mplar
11-30-2011, 23:12
Uvek, ne mogu ni da udjem normalno.

Stavi lek u exeptions u antivirusu i opet zaleci igru ;)

Macan
11-30-2011, 23:22
Da li zna neko kako da ubacim lek u svoj AVG antivirus?

Macan
11-30-2011, 23:39
Konacno sam ubacio lek u svoj antivirus ali mi se javio drugi problem: kad udjem u igricu i idem exhibition, i taman kad izaberem timove izbaci mi iz igrice i pise mi da mogu da kliknem send error report i don't send (vise puta sam ulazio u igricu i isto). Da li neko ima resenje za ovo?

mafi
12-01-2011, 13:25
Koja je sifra za Pes-seriba community?

fantaz
12-01-2011, 13:42
Koja je sifra za Pes-seriba community?

pazi na slova, Pes-seriba nije nego Pes2012 komjuniti "Pes-Serbia", pass 123
;)

MatijaPG
12-01-2011, 17:58
Konacno sam ubacio lek u svoj antivirus ali mi se javio drugi problem: kad udjem u igricu i idem exhibition, i taman kad izaberem timove izbaci mi iz igrice i pise mi da mogu da kliknem send error report i don't send (vise puta sam ulazio u igricu i isto). Da li neko ima resenje za ovo?

Izbrisi pec, to kazem po 55 put. To samo moze da ti smeta, da ti igra baguje(tebi ili protivniku) . Ne treba ti nista.

luster
12-03-2011, 00:38
Ljudi jedno pitanje,igram pes na playstation3,tamo nema mogucnosti da chitujes,tek sam ove godine poceo da igram online i sta mi se desava,bio sam D1 696 bodova(igram samo quick match),povedem 3:0 ili 4:0 i od 10 utakmica protivnici se iznerviraju i izadju mi iz 8 utakmica u prosjeku,ja dobijam poene i dalje ako oni prekinu al su me izbacili iz svih divizija i evo vec mjesec dana ne mogu da se vratim u diviziju jer igram samo sa tim likovima koji su izbaceni iz divizije a oni samo prekidaju meceve kad gube,sad imam 780 bodova a nisam ni u jednoj diviziji,smucilo mi se vise da igram sa ovim pajserima koji prekidaju,sta da radim,hvala unaprijed na odgovoru???????????

MatijaPG
12-03-2011, 01:11
Ili si ti citovao, pa sad ti se smanjio % zavrsenih utakmica i sad ne znas sto ces, bice prije da je ta verzija price al dobro... Mora % zavrsenih meceva da ti bude preko 70 da bi mogao da igras normalno :)

luster
12-03-2011, 02:35
Ili si ti citovao, pa sad ti se smanjio % zavrsenih utakmica i sad ne znas sto ces, bice prije da je ta verzija price al dobro... Mora % zavrsenih meceva da ti bude preko 70 da bi mogao da igras normalno :)Meni se desavalo 3-4 puta da mi se restartuje ruter i dolazilo bi do pucanja veze,al su u tim slucajevima meni skidani bodovi jer je bilo pucanje veze zbog mog rutera [ise LOCT CONECTION TO SERVER,nikad nijednu utakmicu ja nisam prekinuo,ajde mi nadji toga koji cituje na ps3 odigrao sam 400 utakmica ja na takvog nisam naletio,al da prekidaju utakmice-prekidaju vecina cim pocnu da gube,odigras 100 utakmica 50 ce ti prekinuti cim vide da ce da izgube i registruje sluzbeni 3:0 za tebe,i sta ja sad ne mogu da se vratim u diviziju jer mi neko prekida utakmice???Pa valjda moze da se vidi u Konamiu ko prekida utakmice??????

aleksandardragovic83
12-04-2011, 12:21
Pa jel moguce da ortak i ja, na PS3 igramo online 2vs2, vodimo 5:3 u 70 min, nekom pukne net ili sta vec, izbaci me u Online menu, odem da vidim kako je registrovan mec, kad ono nigde utakmice, stoji mi da je poslednji mec onaj pre ovog, pa na koju foru vise??!!

kraupa
12-04-2011, 14:59
Ljudi, zna li neko da li mogu da igram online bez diska u kompu? Mislim da ---eko--- moze, ali ne i online... Mozda neko moze da mi objasni. I jos nesto me muci i bilo je podnosljivo dok nisam primio odlucujuci gol pre pola sata... Kad izvodim korner i promenim pecurkom udesno da menjam igraca koji ce primiti centarsut iz kornera, kako se menjaju igraci? ja menjam pritiskom na istu (desnu) pecurku, ali mi on, konkretno kod barselone, naizmenicno menja puyola i abidala, koji su skroz pozadi. Nece da promeni na napadace, nego samo menja odbrambene. Ja izveo korner, ovaj centrirao pujolu koji je pozadi, protivnik mi uzeo loptu i dao mi gol. Ne znam da li sam dobro objasnio. Izvodim korner, desnu pecurku mrdnem udesno, promeni mi kameru... sta dalje?

MatijaPG
12-04-2011, 20:50
Ubacis lekic... A sto se tice toga, mijenjas igrace na desno analog znaci mrdas analog lijevo desno...

samuray
12-05-2011, 14:24
Molim vas imam problem sa pes 2012 kupio sam original instalirao sam ga i ubacio sam pes edit patch 1.01 mislim da je i sad sam napravio konami id hteo sam sad da igram online ali nikako ne uspevam pa ne znam sta da radim stalno mi pise player data not found pa sta sad da radim.

boleee
12-05-2011, 17:54
Molim vas imam problem sa pes 2012 kupio sam original instalirao sam ga i ubacio sam pes edit patch 1.01 mislim da je i sad sam napravio konami id hteo sam sad da igram online ali nikako ne uspevam pa ne znam sta da radim stalno mi pise player data not found pa sta sad da radim.

da ne bi MatijaPG po 56 put odgovarao, evo ja cu: obrisi patch i ne stavljaj nikakav patch za igranje on line

kraupa
12-05-2011, 22:03
Ubacis lekic... A sto se tice toga, mijenjas igrace na desno analog znaci mrdas analog lijevo desno...

e hvala za kornere. ne znam odakle meni ideja da treba da pritiskam analogni :) a ne znam sta je to ''lekic''. rado bih da to odradim.

MatijaPG
12-05-2011, 22:24
To ti je Krec :) Zabranjena je piraterija na forumu inace bi ti poslao link....

kraupa
12-06-2011, 07:00
To ti je Krec :) Zabranjena je piraterija na forumu inace bi ti poslao link....
:) moze ovde: shomywoodman@gmail.com hvala!
ps jel to neće nešto da poremeti igricu?

Groksan
12-08-2011, 13:03
mogu li da snimim higlights od utakmice ? juce sam pobedio 7:0 o pokusao snimiti ali kad sam pogledao bio je snimljen jedan gol.
kako da izvucem iz igrice snimljeni replay da bi ga kasnije stavio na you tube)
hvala unapred

makki22
12-08-2011, 13:39
Jesi snimio sve golove, ili samo taj koji ti je potreban?

bajrozupic
12-08-2011, 14:06
mogu li da snimim higlights od utakmice ? juce sam pobedio 7:0 o pokusao snimiti ali kad sam pogledao bio je snimljen jedan gol.
kako da izvucem iz igrice snimljeni replay da bi ga kasnije stavio na you tube)
hvala unapred

Na kraju utakmice udješ u highlights i snimaš gol po gol, situaciju po situaciju.... Posle toga odeš u galeriju u glavnom meniju i uključiš fraps, snimiš šta ti treba, a klipove koje snimio možeš da obradjuješ u raznim programima, ja koristim vegas 7....

Groksan
12-08-2011, 16:57
hvala na odgovorima, ja sam mislio da se moze snimiti kompletan highlits :( ovako moram jedan po jedan, naporno je to kad dajes 7 po utakmici :D

Kepa
12-08-2011, 17:03
Naravno da mozes kompletan higlights da snimis, samo udjes u njega, ukljucis Fraps i snimas.

kraupa
12-16-2011, 20:35
Samo da zaključim da nema većeg baga u igrici, nego kad ti neki igrač ukliza tamo gde lopta uopšte i nije i za to dobije CRVENI. Koliko to upropasti utakmicu, nemam reči. Mogli su to da zamene žutim odavno. U stvarnosti neko treba da bude potpuni kreten da bi uklizao nekome iz čista mira, a da je lopta 10 metara od tog mesta, ali je u PES-u to moguće. To je bio samo komentar, a evo i jednog pitanja: kako igrate fudbal? džojstik ili tastatura? Ako igrate džojstikom, koji koristite? Ja nisam savladao ''pečurku'' (iako fudbal igram od devedesetih) nego i dalje igram analaogno (jbm li ga kako se to zove) i palac mi tako izgleda da me je sramota da ga neko vidi :)

boleee
12-16-2011, 22:44
imas posebnu temu ovde na forumu o dzojsticima, a ja posle desetine probanih i unistenih sam se najduze zadrzao i najvise mi odgovara SPS2. i naravno moras da pocnes da igras na pecurkama, mnogo je lakse i manje bolno:D::

kraupa
12-18-2011, 22:06
nisam to uspeo da nađem. ja igram sa sonijem sa ps2, pa je povezan preko adaptera. malo mi ta pečurka deluje nesigurno. suviše je pipava, jer sam baš navikao na analogno. još jedno pitanje: kako se prihvata chat u toku utakmice? često mi protivnici ponude chat. Najčešće verovatno žele da me izvređaju kada gube, ali nije uvek baš tako :)

Macan
12-18-2011, 23:29
nisam to uspeo da nađem. ja igram sa sonijem sa ps2, pa je povezan preko adaptera. malo mi ta pečurka deluje nesigurno. suviše je pipava, jer sam baš navikao na analogno. još jedno pitanje: kako se prihvata chat u toku utakmice? često mi protivnici ponude chat. Najčešće verovatno žele da me izvređaju kada gube, ali nije uvek baš tako :) U online modu ides options/online settings/quick match settings/ i u poslednjem redu imas text chat pa skreni jednom u lev ili desno da ti pise use. :)

MatijaPG
12-19-2011, 05:58
nisam to uspeo da nađem. ja igram sa sonijem sa ps2, pa je povezan preko adaptera. malo mi ta pečurka deluje nesigurno. suviše je pipava, jer sam baš navikao na analogno. još jedno pitanje: kako se prihvata chat u toku utakmice? često mi protivnici ponude chat. Najčešće verovatno žele da me izvređaju kada gube, ali nije uvek baš tako :)

Pa analog je ta vasa "pecurka". Ja igram na analogu jos od sonija 1 i winning elevena, lakse mi je :)

kraupa
12-19-2011, 16:32
U online modu ides options/online settings/quick match settings/ i u poslednjem redu imas text chat pa skreni jednom u lev ili desno da ti pise use. :)

pa to mi je uključeno, ali se dešava da se u toku utakmice pojavi da me taj sa kojim igram poziva na chat i onaj znak uzvika. E, na to ne znam kako da reagujem, tj odgovorim.

kraupa
12-19-2011, 16:34
Pa analog je ta vasa "pecurka". Ja igram na analogu jos od sonija 1 i winning elevena, lakse mi je :)

pa onda ja ne igram analogno, nego na onom običnom krstiću, od koga palac bude kao da se nabildovao :)

MatijaPG
12-19-2011, 17:05
pa to mi je uključeno, ali se dešava da se u toku utakmice pojavi da me taj sa kojim igram poziva na chat i onaj znak uzvika. E, na to ne znam kako da reagujem, tj odgovorim.

Pretisnes RS (Desni analog)

kraupa
12-19-2011, 20:21
hvala! ps meni trenutno ne radi online. unable to connect to game server...
nadam se da je do njih

Macan
12-19-2011, 21:19
hvala! ps meni trenutno ne radi online. unable to connect to game server...
nadam se da je do njih Meni je to izaslo kad sam poceo da igram D3 Cup dok sam bio u game plan-u.

kraupa
12-19-2011, 21:54
Meni je to izaslo kad sam poceo da igram D3 Cup dok sam bio u game plan-u.

i nemas i dalje? ja i dalje nemam

eye_
12-20-2011, 02:46
Ljudi ... Mozda sam zasrao ali ... Ovako.... posto sam zbog konekcije pukao na nekih 15 utakmca izgubio sam bodove i hteo sam da resetujem nalog... otisao sam na konami id i obrisao... napravio nov i nece a nece ni stari tj. kada sam(posle brisanja konam id-a) otisao na konami registration,da napravim drugi id sa istim cd brojem nije hteo,kaze da zabranjeno a ja ne mogu da se logujem na prvi id! Hteo sam drugi acc,da obrisem postojeci i na kraju nista,ni da se vratim na stari... Pomozite molim vas,smorio sam se uzasno ...

MatijaPG
12-20-2011, 03:53
Nemoguce je izbrisati konami id, niti napraviti novi sa istim CD Keyom. Negdje grijesis u passwordu. Resetuj pasword na mail i onda probaj.

eye_
12-20-2011, 16:45
Upravo sam to uradio.. Otisao na sajt - Konami Id,da bi povratio pass... Trazio mi je mail i ona uobicajena slova za overu,nako toga je trebao moj id samo da bi mi poslali sifru i kada sam ukucao PRVI id ( id na sa kim sam se logovao za online) pisalo je " The KONAMI ID you entered has been unsubscribed." Sto znaci da sam ja izbrisao,ali kao da je sa tim i cd key ostao zablokiran jer mi nece drugi id na istom serialu tj.,udje na sajt ali ne kada odem online u pes,kaze Unable to login ... Sta koj q.. Mozda deluje konfuzno sve ovo,ali nije uopste,samo sam obrisao stari id napravio novi i nece nijedan... Nakon toga,obrisao sam sve idijeve da se ne cimam,otisao na Konami REGISTER,jer vise nemam ni jedan id znaci sve ispocetka,napravio nov i ukucao moj placeni originalni pes serial i pise da ne moze,KAKO NE MOZE KADA NEMA ID-a NA TOM SERIJALU??! To je to! Izvinjavam se sbog spama i hvala na svakoj pomoci!

ReljaSubotica
12-24-2011, 09:42
Ovo me meni previse komplikovano... Hocu da vas isijem u fuci,ali ne znam kako da vas nadjem...

Toja
12-24-2011, 11:16
A zasto imas 2 naloga na ovom forumu?

Posalji mail konamiju, objasni problem, ali nisam siguran oce biti pomoci, izasao si sa 15 utakmica (oni ne mogu znati da li si namerno ili slucajno to uradio)... posalji mail, pa vidi sta ce biti.

PelleTebra95
12-24-2011, 12:48
Momci, igram od skoro online, odigrao sam oko 50 meceva i extra mi ide, ali jos nisam saznao kako da ukljucim text chet i otvorim private mesidz :D pa ako mozete da mi kazete...:)

Macan
12-24-2011, 14:40
Momci, igram od skoro online, odigrao sam oko 50 meceva i extra mi ide, ali jos nisam saznao kako da ukljucim text chet i otvorim private mesidz :D pa ako mozete da mi kazete...:) U online meniju ili u master ligi meniju (svejedno) ides options/online settings/quick match settings i izaberes use chat. Pa kad hoces nekom nesto da pises na chatu pritisnes desni analog (RS).

Asko
12-24-2011, 17:12
Danas sam uzeo orginal, i kad sam krenuo da udem u online mod izbacuje mu slijedece:
http://www.dodaj.rs/t/3C/10H/10HRcYZd/pes2012-2011-12-24-08-06.jpg (http://www.dodaj.rs/?3C/10H/10HRcYZd/pes2012-2011-12-24-08-06.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/w/F3/r1SkTaK/pes2012-2011-12-24-08-01.jpg (http://www.dodaj.rs/?w/F3/r1SkTaK/pes2012-2011-12-24-08-01.jpg)
Hitno potreban pomoc ko zna rijesenje ima pivu.
Inace internet je adsl

javicuse
12-24-2011, 19:44
Danas sam uzeo orginal, i kad sam krenuo da udem u online mod izbacuje mu slijedece:

Inace internet je adsl

Koristis li wirelless ili direktnu liniju? Ako je wirelles u pitanju - nemoj. Ako je LAN, probaj da otvoriš u konfiguraciji modema navedeni port. A ako ne ide, zovi provajdera da ga otvori.

Druga poruka ti se odnosi na to da uopšte nemaš konekciju.

Hodza
12-25-2011, 10:30
http://www.dodaj.rs/t/3C/10H/10HRcYZd/pes2012-2011-12-24-08-06.jpg (http://www.dodaj.rs/?3C/10H/10HRcYZd/pes2012-2011-12-24-08-06.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/w/F3/r1SkTaK/pes2012-2011-12-24-08-01.jpg (http://www.dodaj.rs/?w/F3/r1SkTaK/pes2012-2011-12-24-08-01.jpg)
Inace internet je adsl
Zovi becu nek napravi a meni plati pivu.:mrgreen:

MatijaPG
12-25-2011, 10:55
Inace internet je adsl

Treba portove da otvoris.

PelleTebra95
12-25-2011, 12:48
U online meniju ili u master ligi meniju (svejedno) ides options/online settings/quick match settings i izaberes use chat. Pa kad hoces nekom nesto da pises na chatu pritisnes desni analog (RS).

E brate, ja sam to pokusavao sa desnim alanogom, i ja ga stisnem i nista se ne desava, ne znam zasto, pa jel moze nekako da se promeni komanda za otvaranje cheta ili ako ima neka komanda na tastaturi posto igram na PC ? :D

Macan
12-25-2011, 13:26
Onda pre nego sto udjes u pes udji u settings (nalazi se u folderu gde si instalirao pes) i namesti komandu za RS ili R3 (nisam siguran kako se zove). Namesti npr da ti bude na "y"

PelleTebra95
12-25-2011, 14:34
E tebro ja vec sredio sve, hvala na pomoci :))

Asko
12-25-2011, 18:31
E ovako jucer sam uzeo pes, instalirao napravio id i sve sto treba,udem u online mod budem 10 sec i izbaci mi ovo:an error has occurred, a nakon toga ovo:
http://www.dodaj.rs/t/5/Nw/3DghME0j/pes2012-2011-12-25-09-20.jpg (http://www.dodaj.rs/?5/Nw/3DghME0j/pes2012-2011-12-25-09-20.jpg)
Imam adsl kupio sam nove kablove i opet isto,a buni me to sto mi uopste dopusti da udem u online mod.ako neko zna rijesenje poludio sam.

PelleTebra95
12-25-2011, 21:44
Reinstaliraj Pes.

Asko
12-25-2011, 22:25
Reinstaliraj Pes.
Probao sam i to i opet je isto.

PelleTebra95
12-26-2011, 07:25
Au brate ne znam onda, ja sam skoro poceo da igram online, pa onda bi bilo bolje da pricekas na odgovor nekog iskusnijeg....

Momci imam pitanje, posto sam banovan sa competitiona i ne mogu ucestvovati u ni jednom takmicenju, koji su uslovi za unban, odnosno sta moram da uradim da bih opet tamo igrao ?

javicuse
12-26-2011, 12:02
Momci imam pitanje, posto sam banovan sa competitiona i ne mogu ucestvovati u ni jednom takmicenju, koji su uslovi za unban, odnosno sta moram da uradim da bih opet tamo igrao ?

Potrebno je da ti % završenih utakmica ukupno i u poslednjih 10 utakmica bude jednak ili iznad 70%

PelleTebra95
12-26-2011, 14:52
A na osnovu cega mi se povecava taj procenat, odnosno kako raste ? :D

javicuse
12-26-2011, 16:16
Igraj Quick Match, poželjno bez pucanja utakmica, i onda gledaj kako ti se procenat kreće. Teoretski, ako odigraš 7 utakmica za redom a da ne pukne veze ili neko izadje iz utakmice, trebao bi da budeš u prilici da igraš competition. Ali ako ti izlaziš iz utakmice, onda zaboravi sve prethodno navedeno, ostavi PES i nadji devojku :D

PelleTebra95
12-26-2011, 16:56
Evo, sredio sam ovo, hvala puno ! :D sad mi je skocilo na 90% ali sad me zanima, kada cu dobiti unban...?

javicuse
12-26-2011, 22:00
Pa trebalo bi automatski ako ti je i poslednjih 10 i ukupan broj tekmi preko 70%.

Asko
12-26-2011, 22:55
Da li se sa ovim rezultatima moze igrati online:
http://www.speedtest.net/result/1670174491.png (http://www.speedtest.net)
http://www.pingtest.net/result/53224758.png (http://www.pingtest.net)

Toja
12-26-2011, 22:57
Trebalo bi da moze, mada mozda te bude ponekad zezala veza... ako budes igrao protiv tamo nekih zanzibaraca

Asko
12-26-2011, 23:05
Brate pitam zato sto imam problem u tome,od kakos am kupio pes prije 3 dana sve moguce sam pokusao al nista.Znaci reinstalirao sam win 7,napravio sam konami id i sve udem u online mod budem 10 sec i samo me izbaci i pise lost connection to server.Portovi su otvoreni firewall ugasen kao i anti virus.Ako neko zna do cega me nakon 10 sec izbaci iz onlinea nek pomogne.Proba sam kod druga pes i radi mu bez problema na moj konami id sto znaci da nije do pesa.

PelleTebra95
12-26-2011, 23:06
Pa trebalo bi automatski ako ti je i poslednjih 10 i ukupan broj tekmi preko 70%.

Nece brate, imao sam malo pre 90% i kaze da sam jos banovan, mozda treba 100 ?

@Asko

Mozes brate da igras sa tim netom, ja igram sa 1.5 znaci ti mozes sa 1.7mb. Ima u ADSL Beotelnet akcija 4mb 1000 dinara, vazi do 31. decembra :D

PelleTebra95
12-26-2011, 23:07
Brate pitam zato sto imam problem u tome,od kakos am kupio pes prije 3 dana sve moguce sam pokusao al nista.Znaci reinstalirao sam win 7,napravio sam konami id i sve udem u online mod budem 10 sec i samo me izbaci i pise lost connection to server.Portovi su otvoreni firewall ugasen kao i anti virus.Ako neko zna do cega me nakon 10 sec izbaci iz onlinea nek pomogne.Proba sam kod druga pes i radi mu bez problema na moj konami id sto znaci da nije do pesa.

Evo ti brate jedan savet, igraj pes na win xp, windows 7 ti je vise za lap topove i ta *****a, ja koristim XP i sve extra radi...nije ti do neta.

Asko
12-26-2011, 23:52
Probao sam kod druga svoj pes na win 7 i radi bez problema,samo kod mene nece sve moguce sam probao:Udem u online mod i nakon 10 sec samo izbaci lost connection to server.