PDA

View Full Version : Crvena Zvezda u PESU 2012!!!

bokigliga
10-02-2011, 12:16
Evo jednog mog moda u kojem se pojavljuje Crvena Zvezda napravljena je umesto ne znam tacno kod tima ali zvezda je na pocetku other european teams!:srbija:
Uradjeno:
Dresovi-nisu kao sada ali nekakvi jesu
Grb-uradjen
Imena-uradjena
Ocene-po mom misljenju(nije preterano)
Face-nisu identicne ali kako sam uradio dobro je(valjda)
Visina igraca-tacno odradjeno
Kilaza-po mom misljenju jer nema nigde da se nadje
Igraci-uradjeni sve do jednog-od bajkovica do jankovica,stojkovica,.......
Download Link
http://www.megaupload.com/?d=B2E05WAC
sta mislite???jel dobro ili da ne pravim vise?
Evo i originalan edit fajl ako nekom kresuje pa da mozete to popraviti
download link:::::http://www.megaupload.com/?d=H5HV8P1N:::::
do veceras tacno odradjenje ocene sa psd-a
visina-tezina i starost!

RyS
10-02-2011, 12:30
Kreshujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....nek mi neko sada posalje original EDIT.bin file inace cu morati da skidam novi pes :((...kada udjem u pes onda exibition onda match i onda crash.....ali recimo kada izaberem master ligu onda nadjem zvezdu i sve radi normalno...

Totti
10-02-2011, 12:41
Care, svaka ti cast na trudu, evo ti moj predlog ako hoces da radis...idi na pesdatabase sajt tamo nadji zvezdu i videces dobro odradjene ocene za neke igrace, inace na zvezdinom oficijalnom sajtu sigurno imas sve podatke o igracima, tezina, visina, pozicija, starost itd...Mora to malo ozbiljnije da se radi ili se strpi jos malo bice dobrih patcheva sa Zvezdom i Partizanom i jos drugih srpskih klubova.

bokigliga
10-02-2011, 12:45
Kreshujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....nek mi neko sada posalje original EDIT.bin file inace cu morati da skidam novi pes :((...kada udjem u pes onda exibition onda match i onda crash.....ali recimo kada izaberem master ligu onda nadjem zvezdu i sve radi normalno...

evo za koji minut cu ti ja poslati!

Care, svaka ti cast na trudu, evo ti moj predlog ako hoces da radis...idi na pesdatabase sajt tamo nadji zvezdu i videces dobro odradjene ocene za neke igrace, inace na zvezdinom oficijalnom sajtu sigurno imas sve podatke o igracima, tezina, visina, pozicija, starost itd...Mora to malo ozbiljnije da se radi ili se strpi jos malo bice dobrih patcheva sa Zvezdom i Partizanom i jos drugih srpskih klubova.
ok pocinjem za pola sata!

Ja sam visinu,poziciju i starost uradio sve tacno sa zvezdinog sajta ali nema nigde tezine :(
i za pola sata stvaljam prave ocene!sa psd-a!

Link ce ti biti u prvom postu(Originalan edit fajl)!

Avenger
10-02-2011, 13:06
Ne pisi 10 postova za redom...

bokigliga
10-02-2011, 13:27
Ne pisi 10 postova za redom...

Sorry!

Pedja Delija
10-02-2011, 13:45
Izbaci te koju sliku :D

uskee1512
10-02-2011, 20:58
a šta da radim sa ovm što sam skinuo!?gde ću ga!?:red_indian:

Mijat.wow
10-02-2011, 21:06
ne radi ti link od ovog orginalnog....

bokigliga
10-02-2011, 23:08
X:\Users\tvoj user name\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save

bokigliga
10-03-2011, 12:19
Jel iko igrao ovo???

Totti
10-03-2011, 12:26
Ja sam Delija...ali dzaba kad nema Grobara pa da se igra derbi itd ;)

jzoran
10-03-2011, 13:05
Jel iko igrao ovo???
Igrao nije lose napravljeno ali dresovi su loši pa kvare utisak

bokigliga
10-03-2011, 18:17
jbg-a ne znam praviti!

Павле
10-11-2011, 16:04
posalji i meni bokigliga

Павле
10-11-2011, 16:27
kod mene su dresovi i grb genka
crachuje mi kada igram exibition

CaptainCrash
11-01-2011, 10:17
Moze li mi neko reci samo u odnosu na prethodne verzije,u OTHER EUROPEAN TEMAS koji od nasih klubova postoji?
Crvena Zvezda kao i do sada ili Partizan ili ovoga puta u originalnoj verziji nema nasih klubova!?
Unapred hvala!

(PS.. pitam jer nisam jos skinuo i upravo nameravam to da uradim!)

OriGinaL
11-01-2011, 11:26
Nema ni jednog naseg kluba u original PESu. Jedino nase sto ima je reprezentacija, koja naravno nije licencirana.