PDA

View Full Version : Master League Online (MLO)

Pages : [1] 2 3 4

Interista
09-30-2011, 20:05
Nisam znao gde da ubacim ovu temu,posto Pes2012 Online jos nema .... Pa neka je posle prebace,kad' bude bila otvorena :)

Ovako.. Poceo sam malopre da igram MLO... Pa cu vas obavestavati,i davati inforamcije,kakav je,kakve su promene.. itd...

Par slikica... :)

http://img12.imageshack.us/img12/1901/49778675.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/12/49778675.jpg/)

http://img689.imageshack.us/img689/2434/10563707.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/689/10563707.jpg/)

Aladdin986
09-30-2011, 20:12
Daj prebaci na engleski jezik, imas taj dodatak za folder IMG DT05_E cini mi se UGLAVNOM OVO IZGLEDA PREDOBRO ;)

zuke
09-30-2011, 20:32
Aladdine pogledaj dje zivi !

igoork
09-30-2011, 20:55
Kakva je igra online u odnosu na 2011?
Jel nema Laga i ostalih bagova?

maremas
09-30-2011, 21:01
Editovao sam prvi post zbog prevelikih slika, ubuduće stavljaj kao thumbnails.

Što se teme tiče, čitao sam da evo webu da čiteri i dalje prolaze, isti problem kao u PES2011... pokvare vezu, meč se prekine i nikom ništa.

operativac
09-30-2011, 21:17
Što se teme tiče, čitao sam da evo webu da čiteri i dalje prolaze, isti problem kao u PES2011... pokvare vezu, meč se prekine i nikom ništa.

heh, treba na vreme onda na forumu staviti veliki link za prijavljivanje chitera i nauciti sve ljude kako da love i prijavljuju chitere, odradicemo to

bata bogdan
09-30-2011, 21:27
heh, treba na vreme onda na forumu staviti veliki link za prijavljivanje chitera i nauciti sve ljude kako da love i prijavljuju chitere, odradicemo to
Bas tako znaci od samog pocetka odmah svi treba da prijavljujemo....i naravno bice banovani...znas druze vec na sta mislim :) znamo vec da je neko bio banovan na 7 dana :)

zuke
09-30-2011, 21:51

Nema nista od toga!

Interista
09-30-2011, 21:53
Uh.. Odigrao 5 tekmi do sad'... 2pobede,1 poraz... I da.... Ovo ce morati da srede.. ali POD HITNO !

Fazon... 2 lika su mi izasla.. I desava se to.. Da ti iskace upozorenje da je completion percentage smanjen za odredjeni % !! To znaci,ako ti se sroza skroz,bivas izbrisan sa svih rang lista,i ne znam sta sve.. To je jedno veliko 'nje ! to mora da se sredi..

Laga.. Ima... za ovih 5,svaka je zalagovala.. 2 KRITICNO.. Ne znam sto to vise ne srede.. stvarno.. Lag free i cao !

Inace.. svidja mi se fazon oko ugovora...

Npr... Jedan Defoe kosta 1,5m... i ti na tu cenu,moras da platis,kao premiju za utakmice... Tj.. ako ga hoces na 10 meceva,placa se dodatnih,npr. 500k,ako hoces 20,placa se npr .1,2m... ili 30,oko 3mil... To nije lose uradjeno... Za izgubljeni mec sam dobio oko 750k,a za pobedu oko 1,3m...

A u odnosu na 2011.. Pa nemam pojma... Da odigram jos koju,pa cu ti reci..... Za sad' toliko...

bata bogdan
09-30-2011, 21:57
Nema nista od toga!
Veruj da ima..... :) sto postoooo samo odmah treba slati ko , sta i kada i poslati im vise puta za istog cheatere...i bice sankcionisan....

pesmayster
09-30-2011, 22:26
kako se igra ta master liga... jel ima neka caka za pocetak? iscekujem original pa me zanima :)

zuke
09-30-2011, 23:23
Kolko se ja secam od prosle godine,dobijes tim sa slabijim(uglavnom nepoznatim)igracima,i onda igras protiv random igraca preko neta.Dobrim rezultatima dobijas pare i tako mogucnost da kupujes bolje igrace.Naravno uvek mozes da prodas postojece...Verovatno je isto ili slicno i sad.

Interista
10-01-2011, 01:07
Evo novih informacija :)

Vise se ne placa,ucesce na kupovima,sto je super ( Za sad' samo Master l. cup ima )

isto take se ne placa ni ''brza igra'' .. znaci.. Nema ono,kad' puknes,pa padas u minis,ili ti se odbija deo dobitka... Nema vise toga.. Jedino.. Sto se placa igracima za utakmice.. to je sve...

Citera.. Za sad' ih je bilo 2-3 ... Jedan ga je izduvao,izasao,ja dobio oko 1.8mil...

a ostala dva primera,sam naveo gore... Sto se toga tice.. Posle 10utakmica,ako ti je % ispod 70 .... Brisute valjda sa rang liste,i ne znam tacno sta vec.. Jako je *****ano,ako ti npr. naleti 4,5 takvih slucajeva u 10utakmica... onda mozes da na****s,ni kriv-ni duzan... Al' valjda ce to da srede... Sto se tice golmana,na 1.01... :thumbup1: Dosta-dosta bolji... Jako se tesko daju golovi ( i primaju ) i naravno.. vec ima likova sa postavama,da ne verujes...

jedan lik je imao.. Forlana,Snajdera,Robinja,kaku,itd...

Al' sve u svemu... Mnogo bolje,nego prosli pes.. a i.. Dosta manje laga.. Sto vise igram,sve mi se vise svidja..

A moj sastav trenutno izgleda ovako :)

http://img683.imageshack.us/img683/1462/123enh.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/683/123enh.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

E da... Ne moze da se igra online,sa ubacenim no blur patch-om,kitserverom... :/ tako da.. to je 'nje.. al' sredice valjda nesto...

Aladdin986
10-01-2011, 10:37
Interista je si li se ti logovao preko option fajla koji otkljucava sve ?? Ja ne mogu login preko tog optiona :( ajd ako jesi posalji mi pm

Darcoolio
10-01-2011, 10:41
Jon Murphy:
We've implemented a new system-disconnect several times and you'll be blocked from online features.

Kepa
10-01-2011, 11:32
Pa ovo je savrseno!
Odigrao sam 2 meca sa strancima, jedan iz Italije a drugi iz Spanije. Nema ni truncice laga, kao offline sljaka!

Kupujte original, ovo je ****no!

tuksamas
10-02-2011, 17:18
Jeli PES 2012 sluzbeno izasao u kupnju, ili je izasao samo onaj njemacki?

AxeparadoX
10-02-2011, 17:23
Da, 14-tog izlazi engleska verzija.

boleee
10-03-2011, 19:56
Veruj da ima..... :) sto postoooo samo odmah treba slati ko , sta i kada i poslati im vise puta za istog cheatere...i bice sankcionisan....

ma ni ja ne verujem u to, evo ja sam na proslom pesu hteo par puta da snimim citere i kad god bih ukljucio snimanje dolazilo je do pucanja veze, jos sam ga ja tu najebao

pesmayster
10-03-2011, 21:24
kakava su default podesavanja za on line. mislim na one crtice za dodavanje i ostalo ....

Interista
10-04-2011, 03:39
Evo ljudi,cisto da vam javim,jos neke promene,koje sam primetio...

Prva je... Ima fazon,kao da stavis sta ti je ekipi jaca strana.. (fitnes,Tehnika,napad,itd.) svaka od tih,pojacava ocene igraca,u zavisnosti,sta ste ste stavili.. npr... Meni Pedreti na CM ima ocenu 80,koristim Tehnik,i pred mec ima msm. 84... Sto nije lose,uopste..

Druga je.. Jako zanimljiva,i jako bitna stvar !

Raspolozenje igraca,vise ne ide po utakmici.. Nego.. ''real time'' .. Tj.. Kad' kupujete,OBAVEZNO pogledajte,kakvog je raspolozenja taj igrac... Jer ce takav biti do sledeceg dana,po real time-u... I jos nesto.. Igraci se sad' umaraju.. Ako ih ne odmarate :) nema vise ono,napravis prvu postavu,i samo cepas... Moras da imas i klupu,da bi mogao da odmaras neke od njih.. Online je ove godine dosta bolji... Nema puno laga,za sad' ,fala Bogu, samo 2-3 chitera sam sreo... Kacim sutra sliku ekipe.. Al' izgleda nesto ovako..

----HULK----
Ayew-----Payet
-----Ederson----
--Pedreti------
--------Annin---
Kolarov-Sakho-Cahill-El maburaki-
--------Kameni--------

zuke
10-04-2011, 08:28
Odlicna bi stvar bila da to sto kazete da je bolja situacija sa lagom ove godine,potraje i kad se budu serveri opteretili.Jer ovako vecina ipak jos nije nabavila original.Mene je to najvise nerviralo,u mnogo slucajeva nisam mogao da pobedim bas zbog laga i lose veze.Trenutno mi je net 8mb/1mb,i nisam primetio da mi je nista bolje radio pes 11 ,nego dok sam imao duplo manju brzinu.Kao da ne zavisi mnogo od brzine neta,vec od neceg sasvim treceg.Tako da ako budu popravili tu stvar sa vezom,to ce biti najvece poboljsanje ovog u odnosu na prosli PES.

circulation
10-04-2011, 11:09
nije trebalo da ulazim u ovu temu sad se tresem od nestrpljenja, pomalo kao Cartman kad treba mama da mu kupi novi nintendo a do izlaska 7 dana...

edit: nije mi dobro, samo na mlo mislim...

maremas
10-04-2011, 12:18
http://img685.imageshack.us/img685/9981/123vlm.jpg

011Djordjevic
10-04-2011, 13:05
Par pocetnickih pitanja u vezi MLO... i uopste u vezi online igranja...

1) Da li mogu dve master lige uporedo da se igraju na istom PC-u... tipa 2 profila zasebna da se naprave (hocemo i drugar i ja da igramo)???
2) Da li moze exibition da se igra online, i ako moze da li moze u 2 igraca, tipa gorepomenuti drugar i ja zajedno protiv tog nekog potencijalnog protivnika ???

Novi sam u online igranju PES-a, imajte razumeavanja :) Hvala unapred.

circulation
10-04-2011, 17:55
Par pocetnickih pitanja u vezi MLO... i uopste u vezi online igranja...

1) Da li mogu dve master lige uporedo da se igraju na istom PC-u... tipa 2 profila zasebna da se naprave (hocemo i drugar i ja da igramo)???
2) Da li moze exibition da se igra online, i ako moze da li moze u 2 igraca, tipa gorepomenuti drugar i ja zajedno protiv tog nekog potencijalnog protivnika ???

Novi sam u online igranju PES-a, imajte razumeavanja :) Hvala unapred.

1. Jedna igrica jedan MLO.
2. exibition može kako god hoćeš, 1vs1, 2vs2 ili 1+1 na tvom kompu (tad se taj zove guest user)protiv 1 ili 2.

zuke
10-04-2011, 17:59
1) NE
2) Imas Quick match (to ti je nesto kao to) a i match loby .Mislim da sa jednog naloga,ti i tvoj drug ne mozete da igrate 2vs2.

011Djordjevic
10-04-2011, 19:01
1) NE
2) Imas Quick match (to ti je nesto kao to) a i match loby .Mislim da sa jednog naloga,ti i tvoj drug ne mozete da igrate 2vs2.

1. Jedna igrica jedan MLO.
2. exibition može kako god hoćeš, 1vs1, 2vs2 ili 1+1 na tvom kompu (tad se taj zove guest user)protiv 1 ili 2.

Hvala lepo :)

Interista
10-05-2011, 11:47
Stvarno ne znam,na koju foru,tj. kako im sljaka novi sistem.. Ali.. Ja sam direktno juce otisao u D1 ... :/ malo je bzvz to...

I da.... Mnogo se brze dolazi do jake ekipe... Evo.. Ja igram 3-4 dana,i vec u ekipi imam Etoa,Sanceza,Sejdorfa,kolarova,esijena... Nije kao prosle god.. gde se bukvalno mucis i cimas... al' ok..

Interista
10-05-2011, 20:02
Ovako... ****m im mater japansku,retardiranu,glupu !!!! Kako ih bre vise nije sramota ! Pa za koj k. bacas pare na original(bar ja dajem,da bih peglao online),a laga ima NA IZVOZ !!!

Poslednja 2-3 dana.. To je nesto neverevotano !!! Oci me zabole,koliko laguje !! Znaci.. Nemam reci... Bitno je da su obacili 10002e3224 novih stvari,a online nisu pipnuli !!

Izgleda da je tacno,da sto vise bude igraca bilo,da ce veci lag biti na serveru.. Ne znam,stvarno...

(Da se razumemo,nisam ja nadrkan,zbog losih rezultata,ili lose igre.. Imam 554pts-a) Ali.. Ovo valjda treba da bude zabava,da se IGRAS ... Verujte mi.. Online je sve,samo ne zabava !!! Ako hoces,da se iznerviras,al' ono.. Bas-bas.. Onda igraj online... Postaje mucenje igrati ! Ali ozbiljno.. Nadam se da ce ovo namestiti.. inace prodajem pes u najavi.. Koj ce mi k... sa ovakvim lagom...

I jos nesto.. Sablon igraca, Kol'ko hoces ! svaki drugi,ista fora... Posto su ove godine *****ali stvar,sa cik-cak trcanjem,tj.. svaki 2-3 krilni igrac ima cik-cak i raketu... i batice lepo uzmu,2 igraca sa strane (npr. Pato i Lavezi) i u centar,dva visoka... (Npr. Amauri i Gilardino(dobar glavom) i samo udri... Svaki drugi,centarsut prolazi.. Prosto ne bitno,da li ti imao Vidica,ili Jarica...

Strasno-strasno...

dido27
10-05-2011, 20:37
kupio sam pes 12 i instalirao ali ne mogu online nikako da igram instaliram i njihov patc ali nista ,igricu sam kupio u nemackoj.molim za pomoc neka se neko javi na pm hvala...nije tema ali razumite me

Interista
10-05-2011, 21:54
kupio sam pes 12 i instalirao ali ne mogu online nikako da igram instaliram i njihov patc ali nista ,igricu sam kupio u nemackoj.molim za pomoc neka se neko javi na pm hvala...nije tema ali razumite me

Ako si ubacivao neki patch,reinstal pes...

1) idi ovde https://id.konami.net ,napravi Konami ID
2) Ne ubacuj nikakav patch,kad' zavrsis instalaciju,sem oficijalnog 1.01
3) Probaj posle tog patch-a da udjes.. ako budes uspeo,onda mozes da ubacis Pes edit patch http://pesedit.com/forums/showthread.php?6850-PESEdit-com-2012-Patch-1-1-Released%21-02-10-11-Fix-1-1-1
4) posle tog patch-a, skines ovo ispod DOWNLOAD 1.1.1
Fixed online compatibility (must use online switch BEFORE starting the game).
http://ul.to/zru4dw7s
http://www.filesonic.com/file/2303346854

i samo kopiras u folder,gde ti je pes 2012.. pokrenes igru,i to je to...

dido27
10-05-2011, 21:58
ja sam instalirao pes 12 obriso sve patchove ,napravio konami id cak se na njihovom sajtu logujem i budem logovan.kada pokusam online pise mi anmeldung nicht möglich??????? 4 put insaliram igricu i nece

Interista
10-05-2011, 22:02
Je l' si koristio registrieurngscode sa male knjige ?

dido27
10-05-2011, 22:03
taj sto mi je na knjizi sam koristio kada sam hteo da instaliram igru jedino tada

Interista
10-05-2011, 22:06
E,kad' kucas,za online... ukucas gore svoj id,ispod sifru,i dole proveri reg.code... Aj pa javi.. i salji mi na inbox.. Nemoj da spamujemo ovde bzvz..

zuke
10-05-2011, 22:35
Ovako... ****m im mater japansku,retardiranu,glupu !!!! Kako ih bre vise nije sramota ! Pa za koj k. bacas pare na original(bar ja dajem,da bih peglao online),a laga ima NA IZVOZ !!!

Poslednja 2-3 dana.. To je nesto neverevotano !!! Oci me zabole,koliko laguje !! Znaci.. Nemam reci... Bitno je da su obacili 10002e3224 novih stvari,a online nisu pipnuli !!

Izgleda da je tacno,da sto vise bude igraca bilo,da ce veci lag biti na serveru.. Ne znam,stvarno...

Izgleda da ce i ove godine to da me nervira.Original mi jos nije stigo,ali prema ovome sto pises,izgleda da ce biti ista stvar.To je bio jedini razlog zbog kog sam razmisljao da ove godine uzmem fifu mesto pes-a.Videcu ,ako me to bude nerviralo previse,mozda i ja prodam PES ,koji mi inace jos nije ni stigao :)

Interista
10-05-2011, 22:46
Izgleda da ce i ove godine to da me nervira.Original mi jos nije stigo,ali prema ovome sto pises,izgleda da ce biti ista stvar.To je bio jedini razlog zbog kog sam razmisljao da ove godine uzmem fifu mesto pes-a.Videcu ,ako me to bude nerviralo previse,mozda i ja prodam PES ,koji mi inace jos nije ni stigao :)

Videces i sam druze... Nadam se ! STVARNO se nadam... Da ce da srede to,nekako... U pocetku je bilo ok.. Valjda,nije bilo tol'ko ljudi.. pa je radilo ok.. Al' ovo sad'.. Nije normlano ! Znas kad' ne moze jedna utakmica da se odigra,da bude ok... Al' to nisu sitni lagovi... Nego na veliko.. K'o sekirom ! :)

boleee
10-05-2011, 23:05
Videces i sam druze... Nadam se ! STVARNO se nadam... Da ce da srede to,nekako... U pocetku je bilo ok.. Valjda,nije bilo tol'ko ljudi.. pa je radilo ok.. Al' ovo sad'.. Nije normlano ! Znas kad' ne moze jedna utakmica da se odigra,da bude ok... Al' to nisu sitni lagovi... Nego na veliko.. K'o sekirom ! :)

ma to nesto nije kako treba sa tvojom vezom, a kako ti je bilo na proslom pesu sa lagom, ja nisam imao lag skoro ni malo

Interista
10-05-2011, 23:32
ma to nesto nije kako treba sa tvojom vezom, a kako ti je bilo na proslom pesu sa lagom, ja nisam imao lag skoro ni malo

Pa ne bih pisao ovako nesto,da nisam prvo sve kod' sebe proverio :)

Upload 0,98mb/s-a ..Ako to nije dovoljno.. Onda jbg....

Kepa
10-06-2011, 00:23
Ja odigrao do sada 30ak meceva, od toga mozda su mi 3-4 bile lag (verovatno imaju slab net ili pale torrente), a ove ostale utakmice su radile kao offline.
Odigrao sam sa nekoliko ljudi sa ovih prostora sa kojima sam igrao i pes10 i 11, stvarno je odlicna veza, najbolja do sada sto se tice onlinea.
Sacekajmo da pocnu lige na PS, to ce tek biti ludilo. :)

I da, svidja mi se sto mogu da prekinem replay kada neki smarac gleda svoj gol, to me jako nerviralo do sada u onlineu. :D

Interista
10-06-2011, 00:38
Moguce da je do toga :) meni krene sve super.. Al' cim im dam gol.. TO JE STRASNO ! :)

Igrao sam sa msm. 2 lika iz Srb.. Sve je bilo super. .. Al' ovi jazavci,izgleda,svi pale torente.. Pa zato laguje :/

circulation
10-08-2011, 23:11
Interista, sta se dešava piši malo, jel nas čekaju francuzi, grci, nemci i turci da ih LOMIMO?

Kepa
10-09-2011, 00:38
Evo jedan knuckle gol protiv nekog nemca

http://www.youtube.com/watch?v=ZpgHMJ9t4NI

bajrozupic
10-09-2011, 11:32
Evo jedan knuckle gol protiv nekog nemca

http://www.youtube.com/watch?v=ZpgHMJ9t4NI

Jabulani

Interista
10-10-2011, 02:37
Interista, sta se dešava piši malo, jel nas čekaju francuzi, grci, nemci i turci da ih LOMIMO?

Hehe.. Slabo i igram bato.. Radi se-radi se :)

Al' .. bacim po koju...

Trenutno imam ekipicu...

---Eto'o---
Sanchez---Robinho
---------------
Schweinsteiger----
----------Fae---
---Essien--
Fabio-Dunne--Terry--Miguel--
------Kameni----

Ali.... Ne isplati se,dolaziti u D1 ligu.. Ali stvarno.. D1 kup,ne vredi igrati... Bude nas po 40tak-50tak po kupi.. Ali.. 90%,igra sa upaljenim torrentom,ili sta vec... uglavnom.. Kad' ti napadas,pocne tako da laguje,da je to strasno.. A kad' on ima napad,sve tece glatko..

I da... Cim prodjes u drugu fazu.. Otpisi sebe,odma...

Rade onaj fazon.. CIm pocne tekma,igra krene ta secka,izbacite iz utakmice... 0-0.. ali on ide dalje.. Tako da.. Kupove slabo igram... Nemam zelju,dok' to ne srede ( ako misle da srede uopste)

Ovako.. Sve je ok.. Nemam vise lag-a.. Def. bolje nego prosle godine.. Samo me nervira,sto se lako dolazi do TOP igraca.. :/ al' jbg...

I smor je,sto nekim igracima,drzi lose raspolozenje,po 4-5 dana :/

Npr.. Snijeder.. Gledam da ga kupi,vec 4 dana... BEO.. ne mrda... i svi uglavnom,igraju isto.. Tj.. sablon igraci...

2 igraca sa strane,npr.. lavezzi i pato,u sredini Drogba.. I udri.. Centarust,gol... od 20 napada,18 tako prodje... To me malo nervira.. sto je dosta bzvz. uradjeno.. Al' sta ces :)

Mihajlodc
10-10-2011, 09:01
To je glupo sto se lako dolazi do ovih jacih igraca . Prosle godine je to bilo bolje organizovano . Treba samo uci u stos sa tim ugovorima ali to je manje vazno . Jedva cekam da krenem sa igrom . Iskreno , komp me smorio sa njegovom perfektnom igrom .

operativac
10-10-2011, 09:30
2 igraca sa strane,npr.. lavezzi i pato,u sredini Drogba.. I udri.. Centarust,gol... od 20 napada,18 tako prodje... To me malo nervira.. sto je dosta bzvz. uradjeno.. Al' sta ces :)

ja sam to izvalio odmah po izlasku prvog dema, cak ima i u nekim mojim komentairma tamo, ali niko ne slusa,
433 i centarsut, 90% gol, jos ako je glavonja u napadu, tipa ibra ili tako nesto...
igrao sam sa ortakom i prvu tekmu on Milano ja nesto, dao mi je 7 golova na 433 centarsut u jednoj tekmi, znaci PES2010.

Rade onaj fazon.. CIm pocne tekma,igra krene ta secka,izbacite iz utakmice... 0-0.. ali on ide dalje.. Tako da.. Kupove slabo igram... Nemam zelju,dok' to ne srede ( ako misle da srede uopste)

to nikad nece srediti, instaliraj fraps i hvataj SS kad vas poveze komp, sa usernameovima i SS kad krene da se sjebava veza i SS da te je izbacio.
posaljes sve konamiju na support mail i lik dobije ban na 7 dana ako je uporan u tim cheatovima

circulation
10-10-2011, 09:43
Interista brate, pa kako već imaš tako jaku ekipu? To je smor ako možeš da imaš takvu ekipu posle par tekmi... Ne verujem da si odigrao više od 100-150 utakmica?

Opera, evo ja igram petu sezonu master lige, mislim da sam dao ukupno 2 gola na centaršut. Kako vi to radite? Igrač trči pored aut linije ili bliže kaznenom? U trenutku centaršuta gde se nalazi? Da li savijate loptu nakon centaršuta ili ne dirate? U kom trenutku pritiskate šut sa centarforom i da li gađate neki ugao? Da li može neko kao detetu da mi objasni centaršut iz trka? Uznemirivač mihajlodc npr :D

p.s. prošle godine jedino ja nisam umeo da dam gol na 3xO, izgleda da mi te proste stvari ne idu najbolje...

Mihajlodc
10-10-2011, 10:29
@ circulation

od utorka drzim casove u MLO pa ako nesto zatreba znas gde mozes da me nadjes . Tandem Krasic i Drogba , vec sam pisao o njima u nekoj od tema . Centriraj kako hoces jedna ce uci . Jer ovde ce biti fazon trci lola , trci i na kraju centarsut i to je to . Kontam da Crauch i Zigic mogu biti najbolji strelci .

circulation
10-10-2011, 10:44
ja sam kompu najviše golova dao na pas ili trougao i dribling-šut.

fantaz
10-10-2011, 12:42
Primjetio sam da kad udes u 16.-terac i napravis fake shot, znaci kocka pa X, golmani u vecini slucajeva zaplivaju, prođes malo i pucas u gol, laganica.
U dosta utakmica protiv kompa sam tako dao golove.

operativac
10-10-2011, 13:09
Primjetio sam da kad udes u 16.-terac i napravis fake shot, znaci kocka pa X, golmani u vecini slucajeva zaplivaju, prođes malo i pucas u gol, laganica.
U dosta utakmica protiv kompa sam tako dao golove.

a sto je najgore, igram protiv ortaka, i branim se na R2, cekam kada da napadnem i on uradi fake shot i meni odbrambeni zapliva, sam..
znaci znam da ce fejk, i cekam ga na to, ali dzaba, odbrambeni mi sam padne na fintu i to se fazon baci u blok onaj iz skoka.....

znaci pregolem buggg

-------------------------------------------------------------------------
Uputstvo za prijavljivanje Prevaranata (cheratera) u Online igranju

LINK: https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

Na datom linku izabrati iz drop menija PES2012,
obavezno upisati ime, tačnu email adresu i opis cheata,
pisati na engleskom, sažeto. (samo mesto i vreme cheata)

Da bi vaša pritužba imala težinu, obavezno instalirajte FRAPS (http://www.atldesign.rs/files/fraps.rar),
namestiti da snima u jpg formatu i neka stoji opcija da se pali kada i windows.
Pre početka SVAKE ONLINE UTAKMICE, uzeti screenshot (ss) (F10) ekrana
gde se vide vaše ime i ime protivnika. Ovo radite UVEK, iz predostrožnosti.
Ako protivnik krene da cheatuje, ss gde se vidi da se gubi veza i ss
onog ekrana posle utakmice.

dodati ta tri ss pritužbi (enclose a data file), i u tekstualnom delu samo napisati vreme i server
gde se cheat desio. (MLO, ranked, ....) Vreme vam piše u imenu ss-a.

Ove pritužbe će imati težinu ako svi sa foruma prijavljujemo prevarante, svakog.
Neka vam ne bude teško da se izcimate ovoliko i prijavite prevaranta, zarad opšteg i
ličnog dobra. Nakon tri prijave ide ban 7 dana, svaka sledeća prijava automatski
banuje sa povećanjem kazne, tri povećanja kazne i ide perma ban useru.
-----------------------------------------------------------------------------

u pes 2012 online delu ce biti ova tema, a do tad evo ovde objasnjenje

Mihajlodc
10-10-2011, 13:32
Samo da se covek naoruza sa zivcima i to je to . Bice kretena i debila u svakom slucaju . Ne ulaziti u kupove i igrati samo singl meceve i naravno cekati da krene online takmicenje na forumu .

bajrozupic
10-10-2011, 15:47
@ circulation

od utorka drzim casove u MLO pa ako nesto zatreba znas gde mozes da me nadjes . Tandem Krasic i Drogba , vec sam pisao o njima u nekoj od tema . Centriraj kako hoces jedna ce uci . Jer ovde ce biti fazon trci lola , trci i na kraju centarsut i to je to . Kontam da Crauch i Zigic mogu biti najbolji strelci .

Od kako je izašao 2012, uglavnom igram sa Srbijom (offline za sad) i mogu da vam kažem da se ne nadate da ćete sa Žigarom da se proslavite posle prodora na krilu i centaršuta jer on uglavnom promašuje glavom ali zato "leši" nogom iz kaznenog. Preporučujem Laneta Jovanovića za ove akcije o kojima pričate...

Kepa
10-10-2011, 18:14
U ovom pesu je poenta da kupujes igrace samo sa Speed Merchant karticom. :D

Villa, Piatti, Mphela, Dotan, Biabiany njih imam za sad.

I ovo sa raspolozenjima je tolika glupost, mislim da gore nisu mogli da urade. Svaki dan se igracima menja raspolozenje i tako stoji 24h, i sad likovi naravno kupuju samo crvene igrace i cela prva postava im crvena.

Spale
10-10-2011, 18:46
Kako cu opet da ne igram MASTER LIGU... :D :D :D

dido27
10-11-2011, 13:16
uh ima drazi ova MLO......ne svidja mi se raspolozenje igraca kupio sam piattija on je vec drugi dan mrtav to je neka mana mozda...lako se dobijaju pare vec sam u d1..nisam igrao kupove kakvi su utisci dali moze lova da se zgrne

circulation
10-11-2011, 14:05
čekajte prošle godine mi je trebalo pola godine da uđem u d1. u čemu je štos?

operativac
10-11-2011, 14:11
pa kapiram da se ceka da se `napuni` mlo, pa ce se to samo sortirati

Interista
10-11-2011, 15:28
Ma da im ebem mater japansku.. Zasrali su sad' s'ovim MLO... SKROZ !!! Restartovali cene igraca,jazavci.. I naravno.. Stooka navalila,i pokupovala sve za male pare.. Sad' svaki.. Ali.. BUKVALNO... 9/9 likova,ima u timu Messi-a i Ronalda ! ! ! Zasrase MLO.. Skroz.. :/

Cenim da je zbog DLC-a... Cim sam ga ubacio,i usao u mlo... Cena igraca, vrlo mala ! Fazon.. Ronaldo,23mil.... a bio je juce 46 !!! Znaci uzas...

dido27
10-11-2011, 17:19
jbt taman malo skupim love kad ono moram platiti tamo za nekog invalida milionce i vise nikako da skupim malo para
.slazem se da ima puno ljudi koji su pookupovali sve najjace igrace....ja sam u d1 ali to je bas *****e jbt uzas

boleee
10-11-2011, 19:30
dajte malo objasnjenja vi sa trulog zapada kako to da vec imate tako jake timove, zasto se tako brzo menjaju cene igracima, sta to doplacujete posle izvesnog vremena,... Sta da ocekujemo mi srbi i ostala sirotinja raja od 15. kad pocnemo da igramo i kako cemo protiv vasih all star timova da igramo
a da! koliko para imamo na pocetku i da li ste rasprodali default ekipu kao sto se radilo prosle godine

Mihajlodc
10-11-2011, 21:20
Prvi mec u MLO i nereseno 2:2 . Prodao par igraca i kupio Lazovica . Primio dva gola na centarsut po zemlji , ja dva iz neke akcije u stilu zabara .

http://www.dodaj.rs/t/f/Y6/4XVxRci7/pes2012-2011-10-11-21-57.jpg (http://www.dodaj.rs/?f/Y6/4XVxRci7/pes2012-2011-10-11-21-57.jpg)

naravno , veza usporena i odziv na komande los . Prvo pa musko .

Hehehe , kako cu ja da zaobidjem ove godine MLO . Ni druga nije bila nista bolja :) .

operativac
10-11-2011, 22:42
http://www.dodaj.rs/t/26/CH/406wh0rW/pes2012-2011-10-11-23-40.jpg (http://www.dodaj.rs/?26/CH/406wh0rW/pes2012-2011-10-11-23-40.jpg)

evo i ja krenuo, pravi se tim lagano, necemo brzamo, da se uziva maximalno

boleee
10-11-2011, 22:47
http://www.dodaj.rs/t/26/CH/406wh0rW/pes2012-2011-10-11-23-40.jpg (http://www.dodaj.rs/?26/CH/406wh0rW/pes2012-2011-10-11-23-40.jpg)

evo i ja krenuo, pravi se tim lagano, necemo brzamo, da se uziva maximalno

a na cemu vi to igrate, ako je na kompu odakle vam disk

circulation
10-11-2011, 23:30
a na cemu vi to igrate, ako je na kompu odakle vam disk

ma to ovi prevaranti...

elem, krenuo s porazom od nekog muflona, druga tekma pobedio grka d1 4:2. naravno bez razloga udjem u coach mode i evo gubim 2, bzvz.

momci dodajte UROSINHO >D kiss

Mihajlodc
10-12-2011, 10:25
Obavezno ukljucite da vas povezuje samo sa likovima iz iste divizije jer ovo vise nije ni smesno vec je tuzno . Tri meca za redom protiv likova iz D1 , poslednji je bio najzanimljiviji . Samo prodori sa strane , onda zalomi , preleti kompletnu moju odbranu i lopta ulazi u gol .

http://www.dodaj.rs/t/10/He/1YliRdxj/pes2012-2011-10-12-11-04.jpg (http://www.dodaj.rs/?10/He/1YliRdxj/pes2012-2011-10-12-11-04.jpg) http://www.dodaj.rs/t/34/rc/3HKx4XEG/pes2012-2011-10-12-11-22.jpg

O (http://www.dodaj.rs/?34/rc/3HKx4XEG/pes2012-2011-10-12-11-22.jpg) stilu igre protivnika , dovoljno govori broj asistencija na ovom mecu , samo jedna a postigao je 8 golova . I ta jedna asistenijca je bila na isti nacin , protrcavanjem sa strane sa Robenom i dodavanje do Ibrahimovica .

dido27
10-12-2011, 11:27
ja sam ukljucio da mi padaju iz istog ranga ali dolaze iz d5 i d4 koji imaju bruku dobrih igraca i oko 250 tekmi a ja tek 30set....moj savet je prvo kupovati dobre odbrambene igrace i protiv tih vanzemaljaca igrati na x pa sta bog da.....

boleee
10-12-2011, 16:06
Obavezno ukljucite da vas povezuje samo sa likovima iz iste divizije jer ovo vise nije ni smesno vec je tuzno . Tri meca za redom protiv likova iz D1 , poslednji je bio najzanimljiviji . Samo prodori sa strane , onda zalomi , preleti kompletnu moju odbranu i lopta ulazi u gol .

http://www.dodaj.rs/t/10/He/1YliRdxj/pes2012-2011-10-12-11-04.jpg (http://www.dodaj.rs/?10/He/1YliRdxj/pes2012-2011-10-12-11-04.jpg) http://www.dodaj.rs/t/34/rc/3HKx4XEG/pes2012-2011-10-12-11-22.jpg

O (http://www.dodaj.rs/?34/rc/3HKx4XEG/pes2012-2011-10-12-11-22.jpg) stilu igre protivnika , dovoljno govori broj asistencija na ovom mecu , samo jedna a postigao je 8 golova . I ta jedna asistenijca je bila na isti nacin , protrcavanjem sa strane sa Robenom i dodavanje do Ibrahimovica .

koja je ovo fora, pa kako ovaj lik ima ovoliko jaku ekipu a igra desetak dana

Mihajlodc
10-12-2011, 16:16
Ne znam koja mu je fora ali bas sam se lepo proveo protiv njega . Mozda covek ne spava , pa igra i dan i noc . Za poraz dobijes 650 k , nereseno oko 1.1m a za pobedu ne znam , jos nisam dosao do nje .

dido27
10-12-2011, 19:49
kako ti ekipa bude skuplja dobijas vise love za pobedu poraz i remi.......ljudi bre pikaju 100 rekmi dnevno ubijaju se i odatle i pare i igraci...na 11-ci si se mogao i nekako braniti od drim tima ali na 12 nema sanse jbg boris se da primis sto manje golova.

bajrozupic
10-12-2011, 19:51
Ne znam šta se dešava, lag je katastrofalan, u sve tri tekme su mi izašli.

pojavljuje mi se ova poruka, a ja sam samo pokušavao da igram

http://img15.imageshack.us/img15/2334/123123k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/123123k.jpg/)

dido27
10-12-2011, 20:05
i meni se pojavljuje druze...i meni izlaze pa dobijam te poruke.....ovoga puta je bitna lopta ako je ispumpana e to je ebeno

Interista
10-12-2011, 23:50
Ne znam šta se dešava, lag je katastrofalan, u sve tri tekme su mi izašli.

pojavljuje mi se ova poruka, a ja sam samo pokušavao da igram

http://img15.imageshack.us/img15/2334/123123k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/123123k.jpg/)

Ja sam vec pisao,u vezi ovoga... Ima na proslim stranicama.. u 10 utakmica,ako ti padnu ovi procenti,na manje od 70,brisu te sa svih rang-ova,itd.. I ne mozes da udjes u kup,ml open..itd.. Sve dok' ne popravis taj % ...

Ne znam koja mu je fora ali bas sam se lepo proveo protiv njega . Mozda covek ne spava , pa igra i dan i noc . Za poraz dobijes 650 k , nereseno oko 1.1m a za pobedu ne znam , jos nisam dosao do nje .

Rekoh ja.. Brzo se dolazi do vrh igraca.. Videcete i sami.. Mnogo brze,nego prosle godine...

O stilu igre protivnika , dovoljno govori broj asistencija na ovom mecu , samo jedna a postigao je 8 golova . I ta jedna asistenijca je bila na isti nacin , protrcavanjem sa strane sa Robenom i dodavanje do Ibrahimovica .

Pisao sam vec.. :) tako ti igra 95% ljudi na serveru.... Videces i sam... Gledaj da uzimas bekove,da budu sto brzi !!! meni npr. sad' igraju Van der Wiel i Evra... I ok su mi..

E,da.. TOPLO preporucujem BONERU i ONOUHU za stopere !!! Likovi kidaju !! Imaju brzinu,sto je jako bitno,posto .. Svi koriste ove ''brzanjce'' u napadau.. Pa mogu da se vitlaju s'njima.. Skok,duel igru.. sve im je ok.. imam strasan sastav,ali.. Njih dvojicu ne menjam.. ;)

Trenutno mi igraju

----Runi---
A.Sanchez------Eto--
-----Snijder----
-----------Wilsir---
----Esijen-------
Evra--Bonera-Onouha-V.D.Wiel--
----Handanovic----

I imam na klupi Martinsa,Lennona,Emersona Fae-a...

dido27
10-13-2011, 00:22
... internista ti imas ekipu boli glava kako bre da kupim igraca kada moram produzavati ugovore ovim invalidima od igraca uzmu mu po milku ipo trenutno za pobedu dobijem 2 mil nereseno 1.5 poraz 1 milion,nikako bre da skupim lovu

bajrozupic
10-13-2011, 08:26
Hvala Internista, ušao sam u fazon. Obzirom da su mi ostali kitserveri i gluposti od ove narodne verzije, PES mi je divljao online i čas posla sam napravio loš rejting.
Problem sam rešio "suvom" instalacijom i oficijalnim patch-om, sada sve radi kao podmazano a i rejting se vratio na normalu....

Primećujem da online sve radi mnogo bolje ove godine...

circulation
10-13-2011, 08:59
ja sam se smorio. imam 6 poraza i 3 pobede...
katastrofa.
još juče nalećem na nekog mungosa, d1 nafurana ekipica (ruku na srce bez ronalda i mesija) daje 3 komada mrtvom stremeru i jariću, i onda celo drugo dodaje loptu u odbrani. pa kakav je to čovek, ne vredi zaista ne vredi, samo nervoza, panika i debili. ja ne mogu da igram 100 tekmi dnevno za dva dana sam ih odigrao 10. hoću da namestim protivnika da ima 27+ godina ali to ne može...

Mihajlodc
10-13-2011, 09:21
@ Circulation

da li moze nekako da se dodamo medj prijatelje pa da picimo MLO . Ti barem imas 3 pobede , ja sam odigrao 7 meceva i imam skor 3 neresene i 4 poraza . Gol razliku ne smem ni da gledam . Sad kupujem golmana pa odbranu , od napada nema vajde kad lothar prima kroz usi golove .

maremas
10-13-2011, 09:24
MLO sad može između sebe?

I trebali su da omoguće live čet tokom meča, kao u PE6 da barem možeš da otvoriš dušu i protivniku ispsuješ sve živo! :D

operativac
10-13-2011, 09:25

stilu igre protivnika , dovoljno govori broj asistencija na ovom mecu , samo jedna a postigao je 8 golova . I ta jedna asistenijca je bila na isti nacin , protrcavanjem sa strane sa Robenom i dodavanje do Ibrahimovica .

ako namestis SIMILAR LEVEL, doci ce ti oni koji imaju +/- 50 poena u odnosu na tebe, nebitna divizija.

Mihajlodc
10-13-2011, 09:30
Cuti ukljucio sam to ali opet mi posalje idiota nekog , vidim da to bas i ne funkcionise na najbolji nacin . Ne znam za ovo ali ako mozemo da igramo MLO sa prijateljima , onda je to dobra stvar , mozemo da korigujemo i rezultate :)

operativac
10-13-2011, 09:32
aj na chat socijalci

circulation
10-13-2011, 09:45
@ Circulation

da li moze nekako da se dodamo medj prijatelje pa da picimo MLO izmedju sebe . Ti barem imas 3 pobede , ja sam odigrao 7 meceva i imam skor 3 neresene i 4 poraza . Gol razliku ne smem ni da gledam . Sad kupujem golmana pa odbranu , od napada nema vajde kad lothar prima kroz usi golove .

između sebe???? majke mi???

circulation
10-13-2011, 09:54
gde je chat sad?

dido27
10-13-2011, 11:19
znam da nije tema bas ali moram nekogpitati....Dali neko moze da mi kaze kako da namestim formaciju da se otvaraju i sire po strani.Meni bre igraci maltene dolaze u krilo igracu koji ima loptu....i dali ste podesili kontroler da imate pomoc pri pasu ili je manuelno::::hvalaaa

circulation
10-13-2011, 11:22
znam da nije tema bas ali moram nekogpitati....Dali neko moze da mi kaze kako da namestim formaciju da se otvaraju i sire po strani.Meni bre igraci maltene dolaze u krilo igracu koji ima loptu....i dali ste podesili kontroler da imate pomoc pri pasu ili je manuelno::::hvalaaa

mislim da je odgovor na tvoje pitanje "compactness".

circulation
10-13-2011, 11:35
bitno pitanje:
šta se dešava s igračem koji je plaćen npr 5m i istekne mu ugovor a nemaš u tom trenutku pare da ga produžiš?

dido27
10-13-2011, 11:36
mislim da je odgovor na tvoje pitanje "compactness".a da se ne odnosi to na protivnickog igraca kada ima loptu da moji suzavaju ili budu na trenutnim mestima

Mihajlodc
10-13-2011, 11:45
@ circulation

Ostaje u tvom timu dok ne odradis novi ugovor sa njim . Neces moci da ga koristis dok se ne obnovi ugovor .

zuke
10-13-2011, 11:52
Stigoh da odigram samo jedan quick match online protiv nekog rusa cini mi se.Veza zadovoljavajuca,kad bi takva i ostala bilo bi super,mada kada nagrnu ovih dana indijanci ...ko zna,daj boze.Inace kako sam poceo taj svoj prvi mec,rekoh bice muke ove godine.Covek me ubi u prvom poluvremenu,nisam mogao da pridjem ka golu.Moj golman je inace odlicno branio,tako da su golmani bili dosta dobri,ni traga onim iz patcha.Sudije takodje zadovoljavajuce,nisu mnogo seckale...Prvo se nekako izvukoh 0-0.Drugo pocnem sa izmenjenom formacijom,udjem malo u stos vs "zivi protivnik".Pocnemo mnogo bolje ,dobijemo 3-0 mec.Inace cini mi se da ce biti dosta zanimljivije igrati ovaj pes online od starog.Videcemo...

circulation
10-13-2011, 12:49
a da se ne odnosi to na protivnickog igraca kada ima loptu da moji suzavaju ili budu na trenutnim mestima

sad si me zbunio, svakako jeste jedna od onih opcija tamo. imaš da namestiš da kad tvoj igrač ima loptu da se tvoji igrači šire tj trče od njega ili da se sabijaju tj da idu ka lopti. nađi sam, ali ja mislim da je compactness.

bajrozupic
10-13-2011, 14:02
sad si me zbunio, svakako jeste jedna od onih opcija tamo. imaš da namestiš da kad tvoj igrač ima loptu da se tvoji igrači šire tj trče od njega ili da se sabijaju tj da idu ka lopti. nađi sam, ali ja mislim da je compactness.

Compactness je opcija za defanzivne zadatke, a player support je opcija za to što pričate....

dido27
10-13-2011, 14:03
Compactness je opcija za defanzivne zadatke, a player support je opcija za to što pričate.... hvala punoo

Toja
10-13-2011, 14:16
Prva utakmica i pobeda od 3:0 :D i zadovoljan sam igrom.
prodao sam par slepaca, doveo Ljajica, i odma lik 2 gola i asistenciju :)

Mihajlodc
10-13-2011, 17:38
Ne znam da li se Vama desilo to da vas konami spoji sa nekim ko nema dovoljno igraca za prvu postavu . Sad sam ostvario prvu povedu , protiv lika koji je imao 10 igraca i sa 10 igraca je odigrao ceo mec .

http://www.dodaj.rs/t/29/bS/1TxiS2kD/pes2012-2011-10-13-18-20.jpg (http://www.dodaj.rs/?29/bS/1TxiS2kD/pes2012-2011-10-13-18-20.jpg)

Cudno mi je da su napravili ovoliki propust da pustaju timove koji nemaju dovoljan broj igraca za prvu postavu .

STUDIOX
10-13-2011, 18:03
Kazite mi sta se desava kada prilikom igranja MLO protivnik izadje tj diskonektuje se jer mi to rade cesto... Da li dobijam neke poene ili "ko da nisam ni igrao"?

operativac
10-13-2011, 18:20
SVAKA ČAST KONAMI

kako suptilno rešiše cheatere, svaka čast!
Dobra je fora ono sa procentom završenih mečeva,
meni neki izadje, 1 u 20 mečeva, možda, i meni je prosek 90% za poslednjih deset...

Kepa
10-13-2011, 18:22
Kazite mi sta se desava kada prilikom igranja MLO protivnik izadje tj diskonektuje se jer mi to rade cesto... Da li dobijam neke poene ili "ko da nisam ni igrao"?

Dobijas 3-0, poene i pare.

U 100 meceva do sada, nisam naisao ni na jednog cheatera. :)

bata bogdan
10-13-2011, 20:23
Samo cu da napisem ovako ukratko....
Utisak ONLINE-FLIPER DECIJI ....razocarao sam se ali bas bas....
Nema drazi nikakve , sve providno i prava sablonska igra ....uzasssss
Uopste nije do toga da neko pomisli dal gubim ili dobijam...dovoljne su mi bile tri utakmice prijateljske i tri utakmice mlo online...rez nebitan skroz ....

boleee
10-13-2011, 21:05
odigrah i ja par meceva, a samo mi nije jasna fora sa raspolozenem igraca, kupim Kuyta, racunam njemu pise forma 8, maksimalno, kad on vec 5 meceva plava strelica. nista mi nije jasno, ako neko zna neka mi objasni

dido27
10-13-2011, 21:11
bole svakih mislim 24 sata se vrsi apdejt tako da ce ti 24 sata biti plav ocekuj sutra promene

dido27
10-13-2011, 21:14
dali neko moze da mi objasni kako se pravi my pes

boleee
10-13-2011, 21:20
bole svakih mislim 24 sata se vrsi apdejt tako da ce ti 24 sata biti plav ocekuj sutra promene
hvala ti na odgovoru, ali voleo bih da nije tako, jbg, bas glupo

circulation
10-13-2011, 21:49
prvo cheatovanje OVDE (http://www.pes-serbia.com/threads/20812-Prijavljivanje-Prevaranata-PES2012-ONLINE?p=879479&viewfull=1#post879479)

Mihajlodc
10-14-2011, 07:04
Odigrao jos koji mec , konsolidovao ekipu . Zezaju me ugovori , sto moram stalno da ih obnavljam , tako da ce mi trebati dosta vremena da napravim tim .

http://www.dodaj.rs/t/3e/ZL/Jysu7UD/pes2012-2011-10-14-08-01.jpg (http://www.dodaj.rs/?3e/ZL/Jysu7UD/pes2012-2011-10-14-08-01.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/3l/VR/29FfPQke/pes2012-2011-10-14-08-01.jpg (http://www.dodaj.rs/?3l/VR/29FfPQke/pes2012-2011-10-14-08-01.jpg)

Mogli bi ovde da napisemo drugima tj. da predlozimo nekog dobrog igraca a da nije nesto mnogo skup , bar za nas pocetnike u ovome . Vidim da se svi fokusiraju na brze igrace .

circulation
10-14-2011, 08:50
Kako ti funkcioniše odbrana Mićo? vidim da si ih nagomilao na svojoj polovini? Ja ne znam šta je sa mnom, kao da imam koncentracije za 80 minuta. Gubim dobijene tekme u poslednjih 10 min.

Mihajlodc
10-14-2011, 09:34
Presao sam na ovaj sistem igre pre par meceva i od tada imam jednu neresenu i dve pobede . Ukupno sam primio 3 gola na ta tri meca . po ovoj statistici ja sam primio nekih 36 golova , stim da sam na jednom mecu primio 8 od ibre i kompanije ( opisao sam na nekoj od prethodnih strana ) . Ali u ovoj formaciji , mnogo lakse udvajam ali se i dalje najvise patim sa loptama koje salju napadacima na trougao . JBG odbrana mi je losa . To je prva stvar koju moram ad popravim . Ulazim polako u semu ali nije to to . Odigras tri meca onako , sto bi se reklo pravog fudbala , boris se za loptu , cuvas prostor , gradis svoj napad , imas takvog protivnika i sa druge strane . Pomislim to je to , to je zasto ja igram ovaj fudbal i nisam bacio pare . I onda dodje neki napaljeni klinac sa druge strane i ceo mec odigra na jednu te istu foru . Dodaj igracu na krilima kome je top speed oko 90 , protrci , zalomi u 16 m i to je to . Proseta mi odbranu kao da ne postoji . Jednostavno ono sto sam znao da igram odbranu , pogotovo na proslom izdanju , sada nemam pojma i uzdam se u puku srecu da ce golman da dovati koju . U ovoj formaciji , cim krenu tako , odmah udvajam , jos od polovine terena . Pa sta mi bog da , ili faul ili prolazi .

Nego izmislila deca , novu foru kod slobodnjaka . Pozovu drugog igraca kao da izvede slobodni , pa onda sutnu sa njim , lopta ode nekom cudnom putanjom i ako je losiji golman ili primi gol ili je namesti njegovom napadacu . O onim R. Carlos zavijusama i da ne pricam . Sada pokusavaju to da izvedu i za 50 m nego sva sreca ne uspeva im na toj razdaljini . Sa 35-40metara se vec covek da zabrinuti .

marquito
10-14-2011, 09:36
Par utisaka nakon 2 veceri igranja MLO:

Sam fudbal je po meni bolji nego 2011 - akcije su fluidnije, AI saigraca je bolji, a igranje odbrane je teze, ali ne i nemoguce. Sasvim lepo sam se branio sa default timom i protiv ludaka sa Messijem i Ronaldom. Izgubim, eventualno izvucem nereseno, ako ne popusti koncentracija, ali nema potpune nadmoci bez obzira na razliku u timovima. Uopste, mislim da je ove godine vise nego ikad vazno dobro pozicioniranje i dobar tajming kod startova i driblinga, i to je dobro.

Sto se MLO tice, i tu mislim da su napravili dobre izmene - placanje za produzenje ugovora je mnogo realnije nego da se uzme Messi dok je jeftin i posle te boli uvo, igra za dzabe. Takodje i zamaranje igraca i pracenje forme - time su eliminisali mogucnost timova sa 14 igraca, nego mora da se ima kompletna klupa. Jedino me smara sto, koliko se meni cini, kes koji se dobije za utakmicu malo (ili nimalo) zavisi od protivnika, vec uglavnom od vrednosti sopstvenog tima (neka me neko ispravi ako gresim ovde). Kad izvucem nereseno sa nekim ko ima dream team, hocu i da dobijem adekvatnu nagradu.

E sad, ono sto meni nije jasno jeste kako su kreteni uspeli da napucaju onakve timove za tako kratko vreme? Ok, jedno objasnjenje je da 24h - 7 dana neprestano igraju MLO, ali braaaaaateee... Imam solidan skor pobeda - oko 50% - ali nikako da skupim kintu za neka normalnija pojacanja: ubise me produzenja ugovora. Za sada mi se cini da je jedini nacin da se ustedi gde moze: optimalna velicina tima, otpustanje igraca tek kad im istekne ugovor i najvaznije - produzavanje ugovora na 50 meceva umesto na 10 (popust na kolicinu :) Voleo bih da mi je ovo poslednje neko rekao na startu, umesto sto sam bacao pare na po 10 utakmica: za cas dodje vreme za produzetak, a igrac ti recimo nije ni igrao zato sto je bio neraspolozen. I to je 2. zamerka - ako se vec ugovori sklapaju po broju meceva, zasto je raspolozenje vezano za vreme - Ruskina nisam hteo da otpustim, a evo vec vise od 20 utakmica zakucana mu siva strelica i uopste mi ne ulazi u igru. Sad primenjujem taktiku da kupujem samo igrace koji su u dobroj formi u trenutku kad ih kupujem. U pes 2011 bilo je pozeljno da se igraci duze zadrzavaju zbog naplacivanja provizija - posto toga vise nema, a uvedene su "plate", mislim da ce ove godine transferi biti dinamicniji.

Al sam se raspisao... Na kraju, jos jedna zamerka na PES 2012 - toliko me zarazio da sam evo drugi dan na poslu neispavan i ne znam kako uopste da radim kad samo razmisljam kako cu da uhvatim dzojped cim se vratim kuci :)

operativac
10-14-2011, 09:58
treba samo odrediti koliko ces meceva toga dana odigrati, ako ces odigrati 50, onda pisi ugovor na 50, ja imam 20 igrac au timu,
na po 10 produzavam, nekom malo boljem 20,
ali gledam formu, kupujem samo crvene, drzim ih tog dana
i otpustam ih sledeceg kad im padne forma.
mnogo bolje tako.
a vidi, ja mislim da pare dobijas i u odnosu na vrednost svog tima, sto je prevelika zamerka,
jer oni koji su poceli 29.09 su nadrkali ekipe, i sad harvestuju nas sa timom od 20milki,
i za pobedu dobijaju 5, 6 milki iako je meni Jarić stub odbrane........

http://www.dodaj.rs/t/39/ef/2siadG9W/pes2012-2011-10-13-16-30.jpg (http://www.dodaj.rs/?39/ef/2siadG9W/pes2012-2011-10-13-16-30.jpg) http://www.dodaj.rs/t/3W/NE/479rBuKc/pes2012-2011-10-13-16-30.jpg (http://www.dodaj.rs/?3W/NE/479rBuKc/pes2012-2011-10-13-16-30.jpg)

marquito
10-14-2011, 11:03
a vidi, ja mislim da pare dobijas i u odnosu na vrednost svog tima, sto je prevelika zamerka,
jer oni koji su poceli 29.09 su nadrkali ekipe, i sad harvestuju nas sa timom od 20milki,
i za pobedu dobijaju 5, 6 milki iako je meni Jarić stub odbrane........

to je stvarno glupost - na taj nacin ti vrednost tima eksponencijalno raste, i oni koji ranije pocnu MLO su u jos vecoj prednosti nego 2011. Bas su mogli to da drugacije osmisle - meni je to postepeno gradjenje tima jedna od boljih stvari, u cemu je zadovoljstvo da posle 10 dana igranja vec imas dream tim? Vidim da imaju i foru da se onemoguce transferi kada neki igrac dostigne preveliku cenu - valjda su hteli da onemoguce divljanje cena, ali im ni to nije dobro resenje: opet su u prednosti oni koji ranije krenu. Po meni, trebalo je da naprave sistem koji favorizuje broj dobijenih utakmica (sa uzimanjem u obzir snage protivnika, kao u 2011), umesto prostog broja odigranih i vremena ulaska u MLO.

Jos jedna stvar - vidim da su se neki zalili na lag, a ja sam tu bas zadovoljan. Uopste nema laga (imam solidan net, ali nista spektakularno), cak sam jednom zaboravio da iskljucim torrent i opet je bilo ok. Takodje, svidja mi se ono davanje "fair play" ratinga, a i kazni za igrace kojima se prekidaju utakmice - jeste da tu mozes da stradas ni kriv ni duzan, ali meni je za 25 meceva samo jedan upotrebio foru sa usporavanjem veze i jos jedan koji je izasao (na svoju stetu), tako da mi se cini da ovakvo kaznjavanje / nagradjivanje ima efekta.

dido27
10-14-2011, 13:41
evo vam jedan besplatan tip ko ne zna...instalirajte mypes na facebooku tako i u igrici i ua svaku odigranu tekmu bio poraz ili ne dobija se jos 500 hiljada nije to lose......tako ko zeli neka uradi

circulation
10-14-2011, 14:06
samo da me odbanuju za nedelju dana i ima da se naigram!

Mihajlodc
10-14-2011, 14:08
Ne mozes MLO ili ceo pes online deo ne mozes da igras ?

circulation
10-14-2011, 14:15
ne znam brate na poslu sam, kapiram da neću moći da se logujem uopšte, pisao sam im ne odgovaraju, potpuno sam razočaran.

operativac
10-14-2011, 15:04
pf, za 2 dana igranja...

http://www.dodaj.rs/t/2T/E1/8FkSP7M/pes2012-2011-10-14-16-04.jpg (http://www.dodaj.rs/?2T/E1/8FkSP7M/pes2012-2011-10-14-16-04.jpg)

boleee
10-14-2011, 15:08
samo da me odbanuju za nedelju dana i ima da se naigram!

kad pre, kako, zasto su te banovali!!!!!!!!!!!!!!???????????????

circulation
10-14-2011, 18:21
kad pre, kako, zasto su te banovali!!!!!!!!!!!!!!???????????????

banovali su me zato što sam prijavio čitera, imaš to u temi s čiterima. valjda greškom ili šta ja znam, možda sam i čitovao, mislim verovatno jesam a da nisam znao...

boleee
10-14-2011, 19:18
banovali su me zato što sam prijavio čitera, imaš to u temi s čiterima. valjda greškom ili šta ja znam, možda sam i čitovao, mislim verovatno jesam a da nisam znao...

e jbg, nesto slicno se meni na proslom pesu desilo, zato sada cutim i gledam svoja posla

cleer
10-14-2011, 19:40
mene zanima kako snimite golove sa online igre, kada meni odma prekine protivnik?
I jos me zanima kako da se u MLO kada hocu da stavim ofanzivniju igru, sada mi ne radi kao u offline-u sa beck + LT ili RT?

Kepa
10-14-2011, 20:30
Na kakvog sam indijanca naleteo jbt. :)

Protiv jaceg tima nikada nisam igrao, cak ni na PES 11, ovo je neverovatno (gledaj i klupu! ) :
http://imagetitan.net/thumb-9996_4E986A48.jpg (http://imagetitan.net/share-9996_4E986A48.html)
http://imagetitan.net/thumb-7DAB_4E986A48.jpg (http://imagetitan.net/share-7DAB_4E986A48.html)

Na poluvremenu vodim 2-0 i pogledajte sta lik kaze :
http://imagetitan.net/thumb-4AAE_4E986A48.jpg (http://imagetitan.net/share-4AAE_4E986A48.html)
http://imagetitan.net/thumb-621C_4E986A48.jpg (http://imagetitan.net/share-621C_4E986A48.html)
http://imagetitan.net/thumb-4220_4E986A48.jpg (http://imagetitan.net/share-4220_4E986A48.html)

Ipak na kraju nije izasao, izgleda da se sprdao ili se ukakio da ga ne prijavim. :) Dobih ga 3-2 na kraju, Barreto 3 komada.
http://imagetitan.net/thumb-54CC_4E986A86.jpg (http://imagetitan.net/share-54CC_4E986A86.html)
http://imagetitan.net/thumb-3D5A_4E986A86.jpg (http://imagetitan.net/share-3D5A_4E986A86.html)

Inace, ovaj tim je sklopio za oko 500 meceva...

Mihajlodc
10-14-2011, 20:54
@ cleer

kada ti se zavrsi mec , idi na match highlights i tu dodji do gola koji zelis da snimis . Tu ti niko ne moze prekinuti .

boleee
10-14-2011, 21:57
ljudi sta mi je ovo!!!!???? i juce i malo pre mi se desilo da mi izbaci iz igrice iz cista mira, oba puta na poluvremenu dok sam menjao igrace, sad se plasim da udjem u meni na poluvremenu. oba puta registrovano 3;0 za protivnika. da li se ovo jos nekome desilo, inace veza mi je dobra, nema laga ni malo

Kepa
10-14-2011, 22:06
ljudi sta mi je ovo!!!!???? i juce i malo pre mi se desilo da mi izbaci iz igrice iz cista mira, oba puta na poluvremenu dok sam menjao igrace, sad se plasim da udjem u meni na poluvremenu. oba puta registrovano 3;0 za protivnika. da li se ovo jos nekome desilo, inace veza mi je dobra, nema laga ni malo

Meni se bas potpuno isto to desilo 2-3 puta.

_snowball_
10-14-2011, 22:20
Pozdrav ljubitelji PES-a :)

Dugo sam se premisljao da li da kupim original jer sam ocekivao cenu oko 5000 dinara ali kada sam cuo da je "samo" 3000, kupio sam ga istog trenutka i posle 20ak utakmica mislim da nisam pogresio.
Jako mi je los score jer stvarno ne mogu nista igracima koji vec imaju Mesija i Ronalda, mogu samo da se dodajem nazad u odbrani i da zadrzavam vreme.

Jako me zbunjuje ovo sa ugovorima jer ne znam da li bih trebao da prodajem igrace nakon sto im istekne ugovor ili da im produzavam.
S obzirom da mi je ostalo jos 13 igraca koji mogu da igraju, imam 4-5 miliona i bar jos 10 igraca kojima je istekao ugovor ( Ordaz i kompanija ) ne znam sta bih trebao da uradim jer ne zelim da napravim gresku zbog koje cu morati narednih dana da se mucim.

Savet?

Toja
10-14-2011, 22:25
Pa ako ti igrac treba, tj zelis da a imas, produzi im ugovor... ako ne zelis igraca vise, prodaj, zaradi pola miliona, pa kupi nekog drugog umesto njega :)

Zoxx g-g
10-14-2011, 22:26
E posle svih ovih postova bas mi je drago sto nisam kupio Pes 2012 !!! Samo se vi igrajte i nervirajte !!! Konami je uzeo toliko para a ne moze da sredi ****ni MLo ??? Znaci strasno !!! Najbolje ovako dodje ortak pa pikamo celu noc !!!****S MLO !!!! Kad srede Mlo onda cu kupiti original a to ce biti mozda 2015 !!!! Pozdrav svima :)

boleee
10-14-2011, 22:48
Meni se bas potpuno isto to desilo 2-3 puta.

pa sta je bre to!!!!???? procenat pada, strah od bana raste,nista mi nije jasno. ako zna neko sta bi moglo biti neka kaze

bajrozupic
10-14-2011, 22:58
Pozdrav ljubitelji PES-a :)

Dugo sam se premisljao da li da kupim original jer sam ocekivao cenu oko 5000 dinara ali kada sam cuo da je "samo" 3000, kupio sam ga istog trenutka i posle 20ak utakmica mislim da nisam pogresio.
Jako mi je los score jer stvarno ne mogu nista igracima koji vec imaju Mesija i Ronalda, mogu samo da se dodajem nazad u odbrani i da zadrzavam vreme.

Jako me zbunjuje ovo sa ugovorima jer ne znam da li bih trebao da prodajem igrace nakon sto im istekne ugovor ili da im produzavam.
S obzirom da mi je ostalo jos 13 igraca koji mogu da igraju, imam 4-5 miliona i bar jos 10 igraca kojima je istekao ugovor ( Ordaz i kompanija ) ne znam sta bih trebao da uradim jer ne zelim da napravim gresku zbog koje cu morati narednih dana da se mucim.

Savet?

Pokušaj da gradiš ekipu postepeno, obrati pažnju na kojem mestu u timu imaš "rupu" pa polako pojačavaj. Od default ekipe imaš samo teško nerviranje, što se pre njih rešiš, na dobrom si putu...

_snowball_
10-14-2011, 23:13
Hvala ;)

Jos nesto me zanima, kako moze da se vidi kako je igrac raspolozen pre nego sto ga kupis? Kupio sam Mphelu i Davisa i oni su skroz u banani, prodao ih ( u gubitku skoro 2 miliona ), kupio Bogdanija i jos jednog i oni takodje ljubicasti.

Bezveze!

bata bogdan
10-14-2011, 23:19
Hvala ;)

Jos nesto me zanima, kako moze da se vidi kako je igrac raspolozen pre nego sto ga kupis? Kupio sam Mphelu i Davisa i oni su skroz u banani, prodao ih ( u gubitku skoro 2 miliona ), kupio Bogdanija i jos jednog i oni takodje ljubicasti.

Bezveze!

Za tebe i ostale....znaci kad hoces nekog igraca da kupis i da vidis formu....r2 listaj i dok ne naidjes na strelice od forme

circulation
10-15-2011, 00:21
[QUOTE=kepakg;880148]Na kakvog sam indijanca naleteo jbt. :)

/QUOTE]
pazi da ne dobiješ ban ako nekog prijaviš...

internacional 1
10-15-2011, 00:42
Koja ovo fora da smrzne slika i blokira i nista moramd a restart odradim sad mi se desilo u ML online:S

Ladno mi se lopta ispumpala zbog glupih cheatera

bajrozupic
10-15-2011, 02:12
Koliko sam shvatio, nije bitno ko je čiter, obojici igrača ide loš rejting ?!!

internacional 1
10-15-2011, 02:18

Zbog tri debila sto mi izasli,sada moram da igram quick matcheve dok se lopta ne sredi ili moram deset tekmi?

boleee
10-15-2011, 15:29

bas tako, sinoc mi dva puta blokiralo na poluvremenu, jednom mi lik izasao dok sam vodio, i sada mi je procenat opao na 70 %. ovo nema nikakvog smisla

bajrozupic
10-15-2011, 18:30
Treba mi jedno malo objašnjenje: Zašto mi je aplikacija myPes na FB-u upisala samo 3 utakmice i to prve 3 od kako sam pokrenuo aplikaciju,
a odigrao sam ih više od 40, pritom posle svake tekme mi uredno upiše pola milke?!
Još sam i dobio neki bedž za broj odigranih tekmi....

qwertimir
10-15-2011, 18:50
Caos. Preko cega da kompresujem clipove? imam i ja da ih prijavim 2-3 komada, al mi clipovi uzimaju oko 1 gb, posto snimam cele utakmice..

T3mplar
10-15-2011, 18:57
Tutorial za pravljenje videa i uploadovanje na youtube. (http://www.atldesign.rs/pes/highlight.pdf)

Credits goes to Operativac

zuke
10-15-2011, 18:58
Moram reci da su golmani od rak rane ,postali jedna od najboljih stvari na ovom PES-u.

Mihajlodc
10-15-2011, 19:34
Zuke pa i nisu bas , gledao sam kako Buffona lobuje igrac , glavom sa 5 metara i to igrac koji nije bas neka extra klasa . A izlazenje na napadaca je sramota . Niko mu nije rekao da ide i on ode i protivnik samo malo pritisne lob i to je to .

cevali
10-15-2011, 19:37
Kako se izvodi lob?

bata bogdan
10-15-2011, 19:51
Kako se izvodi lob?
L1+ sut :)

Zuke pa i nisu bas , gledao sam kako Buffona lobuje igrac , glavom sa 5 metara i to igrac koji nije bas neka extra klasa . A izlazenje na napadaca je sramota . Niko mu nije rekao da ide i on ode i protivnik samo malo pritisne lob i to je to .

Znaci ludim od toga....bem ti golmana sta koji ima sam da izlece ...bezveze se primaju golovi tako....ima da izadje kad mu ja kazem...

cleer
10-15-2011, 20:00

Znaci ludim od toga....bem ti golmana sta koji ima sam da izlece ...bezveze se primaju golovi tako....ima da izadje kad mu ja kazem...

Pa jedino da probas da ti budes golman u toj situaciji, pa vidi sta ce da se desi

Inace, meni je L1+sut neki sugav lob. Nikako ne uspem da prebacim golmana da ide tipa 3 metra u vis, pa da lepo padne nego nesto sugavo jedva preko njega, vise pored nego preko

cleer
10-15-2011, 20:04
@ cleer

kada ti se zavrsi mec , idi na match highlights i tu dodji do gola koji zelis da snimis . Tu ti niko ne moze prekinuti .

Hvala. Jel isti onaj fazon na sut se snima? ili bese centarsut? U svakom slucaju, procedura ista?

cleer
10-15-2011, 20:06
Treba mi jedno malo objašnjenje: Zašto mi je aplikacija myPes na FB-u upisala samo 3 utakmice i to prve 3 od kako sam pokrenuo aplikaciju,
a odigrao sam ih više od 40, pritom posle svake tekme mi uredno upiše pola milke?!
Još sam i dobio neki bedž za broj odigranih tekmi....

e, to ni meni nije jasno. Prvo sam posmislio da mozda moram da budem ulogovna na fb i da mi je otvoren myPes, ali nista. I ja imam samo 3 tekme. Ne znam tacno koje, i ne znam po kom principu radi. Mozda racuna samo utakmice sa igracima koji takodje imaju aktiviranu myPes aplikaciju

Kepa
10-15-2011, 21:06
AAAAAAA!
Vodim 3-1 protiv ovog retarda do 70. minuta (na 5. minuta utakmica), stavlja pauzu, vrti se kruzic i posle 10 sekundi izbaci sa meca. Dobijam 0 para, ulazim u match results da vidim dal mi je pisana pobeda, kad ovo mi izbaci :
http://www.dodaj.rs/f/3U/ZM/Iw77D5a/pes2012-2011-10-15-22-02.jpg

****M IM MATER SMRDLJIVU JAPANSKU, DA BOG DA IM SE ZAPALILA CELA ONA USRANA FIRMA, PU!
Zadnji put da sam usao u MLO! Jos mi debil prekinuo 15 uzastopnih pobeda!

Mihajlodc
10-15-2011, 21:09
@ cleer

kada igras online , ne mozes da sacuvas gol na taj nacin . Najbolje ti je da instaliras FRAPS i preko njega da snimis video zapis ili da uzimas SS . To ce ti trebati kada nam krenu takmicenja ovde .

@ kepa

dobrodosao u klub ostecenih i ostrasnjenih . Predsednici kluba Circulation i ja :)

boleee
10-15-2011, 21:17
@ cleer

kada igras online , ne mozes da sacuvas gol na taj nacin . Najbolje ti je da instaliras FRAPS i preko njega da snimis video zapis ili da uzimas SS . To ce ti trebati kada nam krenu takmicenja ovde .

@ kepa

dobrodosao u klub ostecenih i ostrasnjenih . Predsednici kluba Circulation i ja :)

mogao bih ja da vam budem sekretar kluba

Toja
10-15-2011, 22:23

Inace, meni je L1+sut neki sugav lob. Nikako ne uspem da prebacim golmana da ide tipa 3 metra u vis, pa da lepo padne nego nesto sugavo jedva preko njega, vise pored nego preko

Ima jedna fora za pravi lob, samo nije lako izvesti, i ne umem bas najbolje objasniti, ali probacu. Sam sam provalio taj fazon, nigde nisam procitao da je neko drugi pisao o tome.
Npr ides 1 na 1 sa golmanom, i par metara pre nego sto ces sutnuti loptu, skrenes malo u desno, znaci da ne ides pravo, skrenes u stranu, kao da ces pretrcati golmana, ali cim skrenes, sekund posle toga, drzis strelicu napred, strelicu levo i sut, znaci bukvalno sut u suprotan ugao iz poluokreta
Evo probao sam nacrtati da bolje objasnim, samo nek taj ugao pod kojim skrecete u desno pre suta bude malo ostriji nego na slici
http://img593.imageshack.us/img593/4013/unledkry.jpg

circulation
10-15-2011, 22:48
ne mogu da vam opišem koliko mi je drago što su me banovali jer sam danas upecao mnogo bolji trofej! tačno znam da ne bih nos promolio sa gajbe ceo dan.
http://i351.photobucket.com/albums/q463/urossilny/th_uro-1.jpg (http://s351.photobucket.com/albums/q463/urossilny/?action=view&current=uro-1.jpg)

boleee
10-15-2011, 23:37
zna li neko ima li neka fora pri instaliranju myPES aplikacije, cini mi se da sam sve uradio kako treba, ali ne primecujem da se nesto desava, ni na fejsu, ni u MLO, gde li sam pogresio

bajrozupic
10-16-2011, 01:08
zna li neko ima li neka fora pri instaliranju myPES aplikacije, cini mi se da sam sve uradio kako treba, ali ne primecujem da se nesto desava, ni na fejsu, ni u MLO, gde li sam pogresio

To smo baš pitali Cleer i ja....

cevali
10-16-2011, 07:31
Prvo trebate u samom pes-u da u opciji personal data upisete user i pass sa fb myPES,pa posle ufb aplikaciji pod grupama nadjete PES-Serbia grupu

Mihajlodc
10-16-2011, 09:13
Posle starta od 10 meceva bez pobede evo i mog trenutnog skora . Uz malu sugestiju kolega forumasa oko transfera igraca , napravio sam solidnu ekipicu koja nije bas lak protivnik ni onima iz D1 . Naravno , ostaje da se poboljsa odbrana i golman da se zameni sa nekim normalnim . Napad je kolko tolko opasan , bokovi su za sad sredjeni , ostaje jedan centralni vezni da se dovede i da se poboljsa onda odbrana . definitivno sa obnavljanjem ugovora na 20 meceva se dobija vise . Jeste da se i da vise ali sad mi ne kuka posle svakog meca da nekom moram da obnovim ugovor .

http://www.dodaj.rs/t/2X/t7/2UBMZT8v/pes2012-2011-10-16-10-04.jpg (http://www.dodaj.rs/?2X/t7/2UBMZT8v/pes2012-2011-10-16-10-04.jpg)

operativac
10-16-2011, 10:24
ma ja drugaru napravio tim od 68milki za jednu noc, otisao kod njega i igrali.
za manje od nedelju dana aktivnog igranja mzoe da se napravi dream team, i sta onda ostalih 8 meseci?

circulation
10-16-2011, 10:45
ma ja drugaru napravio tim od 68milki za jednu noc, otisao kod njega i igrali.
za manje od nedelju dana aktivnog igranja mzoe da se napravi dream team, i sta onda ostalih 8 meseci?
ostalih 8 meseci trazi da te banuju.

operativac
10-16-2011, 11:08
opusteno, u ponedeljak ce ti resiti status :)

boleee
10-16-2011, 11:13
meni samo nije jasno zasto me stalno povezuje sa azdajama iz D1, od 40 meceva,20 sam igrao sa njima, a namestio sam ono SIMILAR LEVEL.

dido27
10-16-2011, 11:21
ma ebess ronalda,mesija,i druge ,barreto,karoki pa ti igraci mi unistise odbranu....ja boga moliom da me zapadne neko sa jacom ekipom kada mi dodje ttori i drustvo e ebai ga....recite mi kada se vrsi prelazak iz lige u ligu??????

Kepa
10-16-2011, 11:54
Utorkom valjda.

qwertimir
10-16-2011, 12:51
Caos. Zna li neko dobre igrace za nekih 2-3 miliona? Ja sam nasao Petorbenov (26 god.) (CF) 1.455.00, overall mu je 79 na desnom wingeru, attack 86, driblle ac. 81, shoot ac. 82, ball c. 78, drible speed 86, top speed 86, expl. power97! meni je za te pare predobar igrac :) Ima li neko jos tako nekih jeftinih a dobrih igraca? ajmo predloge i pomoc :)
Zaboravih da pitam, sta se desava ako budes bankrot? jel mozes krenuti ponovo il sta?

Mihajlodc
10-16-2011, 16:59
Ajde , mozda sam ja u pitanju ali cini mi se da ovo nije similar level .

http://www.dodaj.rs/t/27/Qf/4D2BhpxP/pes2012-2011-10-16-17-40.jpg (http://www.dodaj.rs/?27/Qf/4D2BhpxP/pes2012-2011-10-16-17-40.jpg) http://www.dodaj.rs/t/2l/q/3m1yZiqo/pes2012-2011-10-16-17-49.jpg (http://www.dodaj.rs/?2l/q/3m1yZiqo/pes2012-2011-10-16-17-49.jpg)

I na kraju , iako sam drzao koncentraciju ceo mec i igrao odbranu , svih 8 golova je postignuto na isti nacin . Slobodno pogledajte broj asistencija . Dodavanje jednom od onih brzih igraca , zaobilazenje golmana i sut .

http://www.dodaj.rs/t/17/4A/1bhHHCJc/pes2012-2011-10-16-17-56.jpg (http://www.dodaj.rs/?17/4A/1bhHHCJc/pes2012-2011-10-16-17-56.jpg)

internacional 1
10-16-2011, 17:20
JI ja isto sam naletao na idiote takve i jos popale torente samo da poludis.

Kepa
10-16-2011, 22:28
Igram finale ML Opena (400+ prijavljenih), pre toga dobijem sve ekipe sa Mesijem, Ronaldom itd. i u finalu padne mi neki nemac sa isto tako jakom ekipom. Povedem 2-0 (Bent 2 gola) , poluvreme tako ostalo. U drugom primam odmah na pocetku gol iz ****nog odbitka, Ronaldo strelac. U 88. iz kornera, isto neki mrtvi odbijanac, 2-2. U 89. minutu izlazim sa Villom bukvalno sam ispred gola, taman da zaobidjem Casillasa, kad mi skliznu prst sa analoga, ne mogu da verujem sta mi se desilo. I naravno, kao i uvek, primam gol u zadnjem minutu na 3xO.
Mnogo boli ovaj poraz. :D

Evo je moja ekipica :
http://imagetitan.net/thumb-0724_4E9B28FD.jpg (http://imagetitan.net/share-0724_4E9B28FD.html)

Mihajlodc
10-16-2011, 22:30
Posle katastrofe koju smo opisali u mom prethodnom postu , malo smo cackali po taktici i promesali karte sa igracima . Tako da smo uspeli da dodjemo do 7 uzastopnih pobeda dok nas nije zaustavio neki manijak iz D2 sa jednom od jacih ekipa . On 2 suta i dva gola , dok sam ja imao 14 udaraca ali samo dva puta matirao Casiljasa .

http://www.dodaj.rs/t/2v/Fp/22vU7uzM/pes2012-2011-10-16-23-21.jpg (http://www.dodaj.rs/?2v/Fp/22vU7uzM/pes2012-2011-10-16-23-21.jpg) http://www.dodaj.rs/t/2M/8Y/3I4B2uru/pes2012-2011-10-16-23-22.jpg (http://www.dodaj.rs/?2M/8Y/3I4B2uru/pes2012-2011-10-16-23-22.jpg) http://www.dodaj.rs/t/2o/WK/1l7nP4Bk/pes2012-2011-10-16-23-22.jpg (http://www.dodaj.rs/?2o/WK/1l7nP4Bk/pes2012-2011-10-16-23-22.jpg)

Uspeo sam da stignem do 860 mesta cini mi se u generalnom Rankingu na sta sam veoma ponosan , kao i na 33 mesto u rankingu svoje divizije , koja god da je ona , jer jos nisam uspeo da upadnem u neku diviziju . To ce verovatno biti od utorka .

Konacno sam preokrenuo negativni skor sa golovima , sada ih vise postizem i konacno sam upisao veci broj pobeda , nego poraza . Veceras je bilo odlicno vece za PES 2012 .

operativac
10-16-2011, 22:31
Igram finale ML Opena (400+ prijavljenih)... U 89. minutu izlazim sa Villom bukvalno sam ispred gola, taman da zaobidjem Casillasa, kad mi skliznu prst sa analoga, ne mogu da verujem sta mi se desilo. I naravno, kao i uvek, primam gol u zadnjem minutu na 3xO.

kad si bot

salim se, cestitam na finalu

boleee
10-16-2011, 23:04
Igram finale ML Opena (400+ prijavljenih), pre toga dobijem sve ekipe sa Mesijem, Ronaldom itd. i u finalu padne mi neki nemac sa isto tako jakom ekipom. Povedem 2-0 (Bent 2 gola) , poluvreme tako ostalo. U drugom primam odmah na pocetku gol iz ****nog odbitka, Ronaldo strelac. U 88. iz kornera, isto neki mrtvi odbijanac, 2-2. U 89. minutu izlazim sa Villom bukvalno sam ispred gola, taman da zaobidjem Casillasa, kad mi skliznu prst sa analoga, ne mogu da verujem sta mi se desilo. I naravno, kao i uvek, primam gol u zadnjem minutu na 3xO.

Evo je moja ekipica :
http://imagetitan.net/thumb-0724_4E9B28FD.jpg (http://imagetitan.net/share-0724_4E9B28FD.html)

svaka cast za ekipicu, koliko si meceva odigrao kad si vec toliko love zaradio

Kepa
10-16-2011, 23:20
Do sada sam odigrao oko 130 meceva, ali samo cepam Competitione , tu su utakmice na 5 min i brze se lova skuplja.
Malocas sam kupio Higuaina i Ozila, sada moram nekog solidnog CBa da uzmem.

@opera
Jbg kad drugacije ne moze 1on1, jos Casillas crven. :D

-ceki-
10-17-2011, 01:00
Pozdrav, evo i ja počeo master ligu igrat, samo da vas pitam, jel su i kod vas turniri dosta retko postavljeni?? da nisam ja neki ban možda popil... kod mene su svakih 3, 4 sata turniri na koje ja mogu, ne računam coach mode, dok recimo na jedanajstici odma čim se nebi plasiro u nokaut fazu van izađem i već počinje sljedeći turnir...

operativac
10-17-2011, 09:49
manje turnira.

zuke
10-17-2011, 10:51
E Kepo moram te ovo pitat.Jel mozes ti regularno izgubit :).Izgleda JOK ;)

Inace kad je u pitanju MLO,ja imam odigranih mozda 20-tak meceva ,sa dosta nerviranja sto mi padaju mnogo jaci timovi nego moj ,skoro pocetni.Doveo sam za sad Ljajica,koji je odlican za te pare,i jos dvojicu,ali moram priznat da ne znam kako se zovu,nisu nesto poznati :D.Imao sam los start,sa odnosom pobeda /poraza -4 ,nakon toga sam izmenio formaciju zaigrao za trojicom u napadu,i krenuli su rezultati .Sada imam cini mi se 10-5-5 sto nije lose kako smo krenuli.Treba strpljenja i vremena,da bi se doslo do jacih igraca,ja toliko vremena nemam ,pa ce potrajati.Inace mi se dopada ovogodisnja MLO ;).

circulation
10-17-2011, 11:07
Kepa je talenat, nema šta. A talenat nije mortadela, on dolazi na poklon od Boga.

zuke
10-17-2011, 11:26
Iz toga proizilazi :Hvala Bogu na Kepi! :)

bajrozupic
10-17-2011, 12:12
Pozdrav, evo i ja počeo master ligu igrat, samo da vas pitam, jel su i kod vas turniri dosta retko postavljeni?? da nisam ja neki ban možda popil... kod mene su svakih 3, 4 sata turniri na koje ja mogu, ne računam coach mode, dok recimo na jedanajstici odma čim se nebi plasiro u nokaut fazu van izađem i već počinje sljedeći turnir...

....Vremenom će turniri biti na svakih 15 minuta, tako je bilo na 2011-ici.

operativac
10-17-2011, 12:43
....Vremenom će turniri biti na svakih 15 minuta, tako je bilo na 2011-ici.

naravno, cekaju da poraste broj online igraca

internacional 1
10-17-2011, 12:46
To i ne valja da bude mnogo cestih turnira,jer cuo sam brzo se nabudzi tim onda svrhe nema igrati posle,znavi neka povecaju ali 4-5 dnevno puna kapa.

Ax Moon
10-17-2011, 13:51
Vodim 2:0 potiv nekog tipa koji BTW ima ispumpanu loptu i tip mi izađe i registrira se utakmica 3:0 za njega...wtf!?!?

internacional 1
10-17-2011, 13:54
Tek sada idim da imam sto godina da igram da bi kupio nesto vredno od igraca,strasno ovi ugovori ubijaju ni jednog dorog nemam igraca sem onog baretto i no nije nikakav ali za ove majstor.

bajrozupic
10-17-2011, 15:14
Malo atmosfere iz tima Feyenoord MLO by Bajrozupic -goal by Zdravko Kuzmanović - BOMBona

http://www.youtube.com/watch?v=dV3YOcfP4DM

marquito
10-17-2011, 15:34
Tek sada idim da imam sto godina da igram da bi kupio nesto vredno od igraca,strasno ovi ugovori ubijaju ni jednog dorog nemam igraca sem onog baretto i no nije nikakav ali za ove majstor.
Ja sam se 4 dana zamlacivao sa default timom i nikako nisam mogao da se spasim od tih produzetaka ugovora ni da pomerim vrednost tima na vise od 17 - 18 mil. Nakon toga mislim da sam provalio fazon:
1. obavezno instalirati myPES - dodatnih 500k po mecu itekako znaci, bar na pocetku
2. fazon je da tim bude sto skuplji - obrnuto od 2011 gde se placao ulaz na osnovu cene tima, posto sada toga nema fora je sto skuplji tim, vise se dobija po tekmi. Mislim da se za izracunavanje bonusa po mecu ne racuna kes, vec samo ukupna vrednost transfera u timu, pa mi je zbog toga taktika da ne sakupljam pare za skupe igrace, vec kupujem za onoliko koliko imam - brzi obrt tekucih sredstava :)
3. ne oslobadjati igrace pre nego sto im istekne ugovor - koliko vidim, ne dobija se povracaj za neodigrane utakmice na ugovoru.
4. sto pre se otarasiti default igraca - u trenutku isteka ugovora, menjati ga za bilo kog skupljeg (u zavisnosti od kesa kojim se raspolaze)
5. trajanje ugovora se racuna po pojavljivanju igraca, a ne po odigranim (kako sam prvo mislio) - ako je igrac neraspolozen, ne treba ga uvoditi u igru i broj utakmica na ugovoru ostaje konstantan. Kad se raspolozenje popravi, tek onda trositi ugovor - zbog ovoga je vazno imati dugacku klupu.

Posto sam neko vreme obnavljao ovim pajserima na po 20 meceva, napravio sam prostor da ustekam kes i sad kako kome istekne ugovor ja ga menjam - za 10 meceva zamenio sam njih 4, vrednost tima raste, rastu bonusi i odlepio sam se sa mrtve tacke

bajrozupic
10-17-2011, 15:46
4. sto pre se otarasiti default igraca - u trenutku isteka ugovora, menjati ga za bilo kog skupljeg (u zavisnosti od kesa kojim se raspolaze)

Ovo je ključ uspeha!

internacional 1
10-17-2011, 16:04
Znaci my pes donsoi 500.000 vise to nisam znao idem da sredim to

boleee
10-17-2011, 16:36
Kepa je talenat, nema šta. A talenat nije mortadela, on dolazi na poklon od Boga.

prosli pes sam igrao protiv njega, poluvreme bilo 4:0(naravno za njega), onda sam ga na cetu zamolio da me ne muci vise, i ostalo je tako, u svakom slucaju najbolji igrac protiv koga sam igrao ikada

circulation
10-17-2011, 16:52
Vodim 2:0 potiv nekog tipa koji BTW ima ispumpanu loptu i tip mi izađe i registrira se utakmica 3:0 za njega...wtf!?!?
http://www.pes-serbia.com/threads/20812-Prijavljivanje-Prevaranata-PES2012-ONLINE?p=879479&viewfull=1#post879479

bajrozupic
10-17-2011, 17:14
http://www.pes-serbia.com/threads/20812-Prijavljivanje-Prevaranata-PES2012-ONLINE?p=879479&viewfull=1#post879479

Meni se desilo da ja vodim protiv nekog lika 1:0 i slučajno pred kraj tekme šutnem adapter od modema i naravno "lost connection server"... Udjem opet na profil kad vidi čuda, 3:0 za mene i pare.
Znam samo da mu je to bila tek 3. utakmica u MLO!

Vraća mi konami za sve iz 2011-ice (šalim se)

circulation
10-17-2011, 17:22
jel ima još neko problema s mypes aplikacijom i da li zna kako se rešava?

Ова веб страница има петљу за преусмеравање
Веб страница на адреси http://social.konami-europe.net/mypes/user/register проузроковала је превише преусмеравања. Можда ћете решити проблем уколико обришете колачиће за овај сајт или дозволите колачиће треће стране. Уколико то не помогне, вероватно се ради о проблему са конфигурацијом сервера, а не са вашим рачунаром.
Ево неких предлога:
Учитајте поново ову веб страницу касније.
Сазнајте више о овом проблему.
Грешка 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Било је превише преусмеравања.

edit> rešio sam, nije hteo chrome ni explorer ali je prošlo s mozillom.

zuke
10-17-2011, 18:01
prosli pes sam igrao protiv njega, poluvreme bilo 4:0(naravno za njega), onda sam ga na cetu zamolio da me ne muci vise, i ostalo je tako, u svakom slucaju najbolji igrac protiv koga sam igrao ikada

Da je verovatno najbolji ovde to stoji ,ali nisi shvatio sta su pisci hteli da kazu.

Kepa
10-17-2011, 18:49
Pa regularno sam izgubio, ali eto, malo sam prokomentarisao dogadjaj utakmice, nikakvo vadjene ili slicno ako na to mislis. :)

boleee
10-17-2011, 19:05
Da je verovatno najbolji ovde to stoji ,ali nisi shvatio sta su pisci hteli da kazu.

pa naravno da ne razumem, to su neke vase relacije, ja samo kazem kako sam ja prosao sa kepom

bajrozupic
10-17-2011, 19:06
Tačno u 8, majke im ga šašave!
http://www.konami.jp/we/online/2012/_img/_status/status_gb_01.jpg

dido27
10-17-2011, 19:26
i do kada???

boleee
10-17-2011, 19:32
i do kada???

pa verovatno do 11, a taman sam seo da igram

javicuse
10-17-2011, 22:59
Opet online :)

cleer
10-18-2011, 01:53
Ja sam se 4 dana zamlacivao sa default timom i nikako nisam mogao da se spasim od tih produzetaka ugovora ni da pomerim vrednost tima na vise od 17 - 18 mil. Nakon toga mislim da sam provalio fazon:
1. obavezno instalirati myPES - dodatnih 500k po mecu itekako znaci, bar na pocetku
2. fazon je da tim bude sto skuplji - obrnuto od 2011 gde se placao ulaz na osnovu cene tima, posto sada toga nema fora je sto skuplji tim, vise se dobija po tekmi. Mislim da se za izracunavanje bonusa po mecu ne racuna kes, vec samo ukupna vrednost transfera u timu, pa mi je zbog toga taktika da ne sakupljam pare za skupe igrace, vec kupujem za onoliko koliko imam - brzi obrt tekucih sredstava :)
3. ne oslobadjati igrace pre nego sto im istekne ugovor - koliko vidim, ne dobija se povracaj za neodigrane utakmice na ugovoru.
5. trajanje ugovora se racuna po pojavljivanju igraca, a ne po odigranim (kako sam prvo mislio) - ako je igrac neraspolozen, ne treba ga uvoditi u igru i broj utakmica na ugovoru ostaje konstantan. Kad se raspolozenje popravi, tek onda trositi ugovor - zbog ovoga je vazno imati dugacku klupu.

Posto sam neko vreme obnavljao ovim pajserima na po 20 meceva, napravio sam prostor da ustekam kes i sad kako kome istekne ugovor ja ga menjam - za 10 meceva zamenio sam njih 4, vrednost tima raste, rastu bonusi i odlepio sam se sa mrtve tacke

dodao bih samo na ovo da treba boljim igracima produziti ugovor na duze vreme, posto je recimo za 50 tekmi ugovor samo duplo skuplji od 20, sto znaci, dobijete 10 tekmi gratis :))

dido27
10-18-2011, 07:35
ljudi jel mozete uci online????

cevali
10-18-2011, 07:59
Svakog utorka ujutru je redovno sredjivanje servera

dido27
10-18-2011, 08:04
Svakog utorka ujutru je redovno sredjivanje servera hvala druzee

cevali
10-18-2011, 08:38
Ovo linka gde mozete da pratite stanje konami server

http://www.konami.jp/we/online/2012/?tg=gb&pf=p

Admiral_Kolchak
10-18-2011, 19:12
Једно питање...
Дал је изводљиво играти "MLO" са интернет пакетом: download-3.5mbs, upload-128kbs?
У случају да је неизводљиво прешао би на пакет: download-6mbs, upload-384kbs.

Toja
10-18-2011, 19:18
Uplad je slab... preporucujem da povecas brzinu

Admiral_Kolchak
10-18-2011, 19:29
Јел би одговарао овај пакет: download-6mbs, upload-384kbs?
Колико се тражи минималан аплоуд? Негде сам видео да је 256кбс минимум? Исправите ме ако грешим... Хвала унапред

javicuse
10-18-2011, 20:26
Јел би одговарао овај пакет: download-6mbs, upload-384kbs?
Колико се тражи минималан аплоуд? Негде сам видео да је 256кбс минимум? Исправите ме ако грешим... Хвала унапред

192 kbs je minimum koji traže. Ovaj paket bi ti odgovarao , ali gde god da uzimaš nemoj u Beocity da ideš - pola dana danas nemam internet, sajt im ne radi, ne javljaju se na telefon ili je zauzeto. Prava briga o potrošačima :) A taman sam se spremio da odvalim neke kosovare :D

Admiral_Kolchak
10-18-2011, 20:45
Хвала на одговору. :)
ИКОМ кабловскa је у питању. Само повећавају download, а на upload су заборавили изгледа.

Mihajlodc
10-18-2011, 21:52
Ovo je malo glupo ali nema veze . Posle samo nedelju dana igranja i svega 50-ak meceva ja sa slabim timom upao u D1 . Prosle godine je sistem bio bolji . Inace dogurao do 550 mesta na rankingu :)

Evo skora i moje trenutne postave

http://www.dodaj.rs/t/37/11N/2ZtAx6pR/pes2012-2011-10-18-23-51.jpg (http://www.dodaj.rs/?37/11N/2ZtAx6pR/pes2012-2011-10-18-23-51.jpg) http://www.dodaj.rs/t/1Y/qi/4ITZ1Ncq/pes2012-2011-10-18-23-51.jpg (http://www.dodaj.rs/?1Y/qi/4ITZ1Ncq/pes2012-2011-10-18-23-51.jpg)

STUDIOX
10-19-2011, 01:33
Taklodje.... D1!!!! A juce sam u polufinalu kupa izgubio od lika koji je d5 ili bez ranka a ima tim od 300m !!!!! i to na penale!

operativac
10-19-2011, 08:28
samo se prve nedelje radi takva podela, bar ja to mislim, da se ne bi cekalo 4 nedelje da se popune sve divizije.
doci ce u mesec dana sve na svoje mesto....

javicuse
10-19-2011, 19:46
Igram sad kup, usao kasno pa nisam imao mnogo vremena za vise utakmica. Prve dve dobijem (2:0, 4:1), treću mi lik izađe pri 2:0 za mene, krenem četvrtu protiv lika MIS, igra sa Crvenom Zvezdom, vodim 1:0, nadoknadno vreme, i ističe vreme za turnir. Izađe lopta u aut, on stisne pauzu i pusti da vreme istekne. Ne prođem dalje, ne zaradim novac (kao ni on, budala) i samo se iznerviram zbog budale. Rekoh da podelim sa vama ako vam naleti :)

operativac
10-19-2011, 19:47
ja uzeo danas nekih 8mil za d1 polufinale, 17mil na racunu

Toja
10-19-2011, 20:47
ja uzeo danas nekih 8mil za d1 polufinale, 17mil na racunu

Da ja imam 17 mil, ja bih se zenio :D

operativac
10-19-2011, 20:48
Da ja imam 17 mil, ja bih se zenio :D
ma, ni ne trosim pare, napravio neki polutim i sa time se igram.

circulation
10-19-2011, 23:27
jedva čekam da prodam ettorija u petak.

STUDIOX
10-20-2011, 02:06
P bre ljudi dobro je nije tako strasno u D1!!! :P

Mihajlodc
10-20-2011, 09:00
@ circulation

ja mog etorija jos uvek necu da prodam . Dobar je mali !!

bajrozupic
10-20-2011, 15:39
U koliko sati se menja raspoloženje igračima? U ponoć nije, sinoć sam se ponadao...

Hodza
10-20-2011, 15:55
momci treba mi hitno pomoc, po prvi put igram ovo i sad sam usao bio u d5 cup coachin mode i igralo se sat vremena, nikoga nisam pobjedio sve mi ovi beze igraci i pada mi rejting radi gubljenja, e sad postoji li nacin da se ja izbrisem iz ovog mlo da vise ne i igram i sta bi bilo npr kad nebi usao na sl takmicenje.

boleee
10-20-2011, 16:43
U koliko sati se menja raspoloženje igračima? U ponoć nije, sinoć sam se ponadao...

ne znam kad se menja, a nije u ponoc sigurno, cak mi se cini da je dva puta dnevno, ali ovo je bezobrazluk, trenutno mi 7. igraca neupotrebljivo, tj svi su ljubicasti

MatijaPG
10-20-2011, 17:29
momci treba mi hitno pomoc, po prvi put igram ovo i sad sam usao bio u d5 cup coachin mode i igralo se sat vremena, nikoga nisam pobjedio sve mi ovi beze igraci i pada mi rejting radi gubljenja, e sad postoji li nacin da se ja izbrisem iz ovog mlo da vise ne i igram i sta bi bilo npr kad nebi usao na sl takmicenje.

Ne mozes da izbrises to ...

Mihajlodc
10-20-2011, 18:17
Raspolozenje se menja nesto ujutru izmedju 09 i 12 cini mi se .

MatijaPG
10-22-2011, 12:19
Ajmo dajte igrace pocetak...

zuke
10-22-2011, 19:49
Kako se moze videti u kakvom su raspolozenju igraca,pre nego ih dovedemo?

Kepa
10-22-2011, 20:19
Listas na R2 i dodjes do raspolozenja.

dido27
10-23-2011, 00:51
zamislite sta mi se desi danas i to 2 puta. Osvojim d3 kup i to 2 puta i kao nagradu dobijes 7.5 milki ali zamislite ni jednom mi nisu racunali moj saldo je isti....mislim uzas ipak to je 15 milki

Kepa
10-23-2011, 01:06
Uracunali su. Posle svake runde dobijas dodatne pare i tako do finala ispadne 7.5M nagradni fond, nece odjednom da ti daju kada osvojis nego posle svake runde po malo (npr. 1.5M posle svake runde i tako dok se ne dodje do 7.5M). Nadam se da kapiras sta hocu da kazem.

bajrozupic
10-23-2011, 01:22
http://www.speedtest.net/result/1550149629.png (http://www.speedtest.net)

Ovako izgleda moja veza noću i milina je da se igra. Medjutim, preko dana ping bude u nekim momentima od 50 do 150ms. Secka za sve pare u najgorem slučaju pucaju mi tekme.
Uzimam net kod AVCOM-a a jedina alternativa mi je ADSL.

Pitanje za vas što imate ADSL: Da li vam je ping preko dana konstantan ili i Vi imate probleme preko dana, petkom i nedeljom?

Kapiram da delim vezu sa gomilom ljudi, a noću dok svi spavaju mi vampiri možemo slobodno da se zabavljamo!

> ne bih da pokazujem tim iz MLO obzirom da skoro svaki dan najurim nekog sa lošim raspoloženjem, tako da ću ga predstaviti kad budem došao do tima koji zadovoljava moje standarde :-)))

maremas
10-23-2011, 01:27
Ne meri kvalitet veze na speedtest.net već na pingtest.net, pokaže ti realnije stanje.

Ja sam na ADSL lelekom i veza mi je celog dana ista, u bilo koje doba da merim rez mi je ovakav...
http://www.pingtest.net/result/49145555.png (http://www.pingtest.net)

http://www.speedtest.net/result/1550165188.png (http://www.speedtest.net)

makki22
10-23-2011, 10:56
Samo da se resim ovih izmisljenih debila iz odbrane, i bice mi mnogo lakse igrati, nmg da se sastavim sa jaricem i stremerom, a golman je posebna prica.

zuke
10-23-2011, 12:05
Komsija Zupicu(stvarno mi je Bajro komsija :) ) na adsl-u ne varira veza u raznim delovima dana.Uglavnom je uvek ista,osim kada se izvode neki radovi.E sad ni dobri rezultati na testovima,nisu neki garant kod Konamija,mada moram da priznam da za sad ovaj PES mi radi gotovo kao offline sa ljudima sa nasih prostora.Ako potraje tako ,bice dobro. Ovo dole su rezultati mojeg neta,alai cak i sa takvim mi nije 11-tica radila dobro.

http://www.speedtest.net/result/1548310905.png (http://www.speedtest.net)http://www.pingtest.net/result/49079963.png (http://www.pingtest.net)

dido27
10-23-2011, 12:15
i mene su default igraci kostali zivaca

bajrozupic
10-23-2011, 12:17
Hvala vam momci, pljujem po monitoru žešće preko dana zbog seckanja. Moraću da uzmem kod telekoma net, ovaj kablovski će u grob da me otera.
Dešava mi se da igram protiv lika sa Devičanskih ostrva i sve radi vrhunski a onda mi uleti ortak koji živi bukvalno 100 metara od mene i ima istog provajdera i naravno veza nam pukne.

@Zuke, pozdravi Bajra, nadam se da se ljuti što sam maznuo njegov pseudonim!

Ovako izgleda net preko dana

http://www.pingtest.net/result/49171415.png (http://www.pingtest.net)

dido27
10-23-2011, 12:18
moja trenutna ekipa sa oko 300 tekmi odigrano http://www.dodaj.rs/f/2E/BS/3MhS5g8N/pes2012-2011-10-23-12-56.png

makki22
10-23-2011, 12:28
Koliko te kosta sve da ih "odrzavas" u timu? :D

Mihajlodc
10-23-2011, 12:40
Evo i mog tima trenutno . Stim sto mi 5 igraca iz prve postave istice ugovor za 4 meca , tako da ce biti veselo kada se budu obnavljali ugovori .

http://www.dodaj.rs/t/T/Uk/4Hx6qGZd/pes2012-2011-10-22-19-59.jpg (http://www.dodaj.rs/?T/Uk/4Hx6qGZd/pes2012-2011-10-22-19-59.jpg)

Hodza
10-23-2011, 14:27
moze li mi neko reci kako ovo funkcionise, tek sam poceo i sta se treba osvojiti da se ude u zadnju diviziju.

bajrozupic
10-23-2011, 15:05
moze li mi neko reci kako ovo funkcionise, tek sam poceo i sta se treba osvojiti da se ude u zadnju diviziju.

Samo igraj, u utorak posle 9h ujutru ćeš biti već u nekoj diviziji.

dido27
10-23-2011, 15:28
Koliko te kosta sve da ih "odrzavas" u timu? :D pa najskuplji igrac me kosta za 10 tekmi oko 3 milke mozda malo jace.....za pobedu dobijem 3,3 miliona + 500.000 od facebooka.....samo pikajte kupove

Bishop
10-23-2011, 20:37
Evo i mog tima...za sada još uvek slabići, ali biće to bolje :D Možda nekome ko tek počinje mogu da dam ideju, jer ovo su sve jeftini igrači ;)

http://s4.postimage.org/8v6yk10/pes2012_2011_10_23_21_31_32_65.jpg (http://postimage.org/image/8v6yk10/)

Nego, jako me nervira sistem bodovanja. Recimo moj trenutni ranking je oko 450 i da mi igrača koji ima 330. A u timu bukvalno: Pato, C. Ronaldo i Messi...naravno i još dobrih igrača. Odmah sam skontao da nije neki igrač, ali mnogo duže od mene igra MLO pa se nakupilo para. Ali oćeš Ronaldo i Mesi mi prodju kroz ovaj "puter" od odbrane i ja izgubim 3:2...i izgubim 16 poena u rankingu.

To je po meni jako glupo da se gleda ranking i da se na osnovu toga boduje W/D/L bilo bi mnogo bolje da se gleda ukupna snaga ekipe.

dido27
10-23-2011, 21:03
imam pitanje......imam patta u ekipi juce je gazio sve redom danas bre ne moze 100 m da pretrci slab je nikakav u duelu zastoooo???protivnik isto ima patta ali njegov kida kao moj juce bre trci 200 na sat....dali je to mozda do rotiranje igraca odmaranje duza klupa ili nesto treba da radim drugo

Kepa
10-23-2011, 21:42
Juce je Pato bio crven, a danas je zut, nije neka razlika. Verovatno ti se umorio, pred mec ti pise koliko snage ima. Odmori ga 1-2 utakmice...

dido27
10-23-2011, 22:31
Juce je Pato bio crven, a danas je zut, nije neka razlika. Verovatno ti se umorio, pred mec ti pise koliko snage ima. Odmori ga 1-2 utakmice...kepa to je ono plavo jeli???

STUDIOX
10-23-2011, 22:48
Je**m ti PATA!!! NA onu stvar mi se popeo!.... Uskoro cu i ja da okacim ekipicu :D

marquito
10-23-2011, 23:54
Odigrao oko 100 tekmi i nikakvih problema sa cheaterima - neki uspore vezu, neki izadju pa izgube, ali sve to vrlo retko. Onda mi juce jedan izadje, kad vidim racunalo sluzbeno 3-0 za njega. Nikakve pare ne dobijem, i sto je jos gore svi igraci kao da su odigrali mec (ne samo 1. postava). Odjednom se nadjem u problemu - gomila ugovora istekla, ekipa umorna... poludeo sam. Taman se povratim, stabilizujem tim, kad danas opet isto, sa drugim likom. WTF! Ne znam na koju foru, ali mislim da su to bili resili u 2011 - zasto sada ponovo?
Ovaj poslednji je izgleda neki nas - MarDi1987, favorite team mu je RED STAR. Sa mnom mu je bio tek 2. mec ukupno, ja mu dam gol kad ono pukne. Pi...
Jedno pitanje, ako neko zna: da li moze da se dodaje u Black List, ali izvan meca?

dido27
10-24-2011, 07:21
kupio sam bre sneidera pre 4 dana i sva 4 dana raspolozenje mu je katastrofaaaaa ne pomera se sta je bre to

Mihajlodc
10-24-2011, 07:26
Konami drzi ceo dan jedno te isto raspolozenje . E sad sta utice na to mislim da niko ne zna . Pretpostavljam da mozda utice na to i koliko ljudi ga ima u svojim timovim , pa da li igra kod njih ili tako neka glupost .

circulation
10-24-2011, 08:51
da li je neko uspeo da uhvati šablon kod raspoloženja?

Mihajlodc
10-24-2011, 08:58
Ja nisam uspeo . Imam Tundaya Sanli-a u timu i juce je bio crven . Postigao nekoliko golova i imao nekoliko asistencija . Danas je plav :(

dido27
10-24-2011, 09:44
snejder bre 5 dana ljubicast ne mrda mu raspolozenje jbg...da je bar plav.

circulation
10-24-2011, 10:08
Ja nisam uspeo . Imam Tundaya Sanli-a u timu i juce je bio crven . Postigao nekoliko golova i imao nekoliko asistencija . Danas je plav :(
iz crvenog u plavo? pa to potpuno ubija neku moju filozofiju koju sam forsirao ceo vikend!?

operativac
10-24-2011, 10:22
nema shablona, random, kupuj igrace sa formom bar 5, meni svi u timu form 6, ili ih kupujem na po jedan dan, dok su crveni pa prodam, kupim nekog drugog na toj poyiciji ko je danas crven i tako u krug

internacional 1
10-24-2011, 11:45
nema shablona, random, kupuj igrace sa formom bar 5, meni svi u timu form 6, ili ih kupujem na po jedan dan, dok su crveni pa prodam, kupim nekog drugog na toj poyiciji ko je danas crven i tako u krug

Opera njihova forma znaci,da ovo sto konami izbacuje forme,ako recimo neko ima formu 7,on ce u sedam dana recimo 3 puta da bude narandzast,a onaj koji ima formu 3 bice 1 narandzast?Jel se tako gleda?Ili random se odredjuje forma,bez obzira koju imaju igraci?