PDA

View Full Version : Pomoc oko konvertovanja klipa

pes 1991
09-19-2011, 01:15
Ljudi imam strasan problem a to je igrao sam malo pre pes 12 demo 2 i snmio par golova i hteo sam da i konverktujem u mp4 iz total converter ali nece tj napravi fajl od 89 kb a nije mi prvi put da tako nesto radim da iz avi formata prebacim u mp4 ili nesto slicno?da li postoji jos neki program za konverktovanje ili nesto slicno?hvala unapred!

makki22
09-19-2011, 01:20
Ljudi imam strasan problem a to je igrao sam malo pre pes 12 demo 2 i snmio par golova i hteo sam da i konverktujem u mp4 iz total converter ali nece tj napravi fajl od 89 kb a nije mi prvi put da tako nesto radim da iz avi formata prebacim u mp4 ili nesto slicno?da li postoji jos neki program za konverktovanje ili nesto slicno?hvala unapred!
Snimi video preko frapsa, pa ga ubaci u total converter, tako barem ja radim i nije mi se desavo to sto se tebi desava.

miloscalum
09-19-2011, 21:16
Brate potrazi na netu ovaj konverter FLV to AVI MPEG WMV 3GP MP4 iPod Converter.... Ja ga koristim i super je...

ЦЗВ
09-19-2011, 21:27

Ovako,

Uzmi skini registrovanu verziju Fraps-a, snimi gol, pa onda skini Sony Vegas Pro ( ima oko 200mb ) ja njega licno koristim za konvertovanje i stvarno, bar po meni, ne postoji bolji program za tako nesto ;) Ako ti nije jasno nesto kontaktiraj me na PM.