PDA

View Full Version : World Cyber Games - PC PES 2011 turnir SAJAM 4 hala 01-02.10.2011.

Kure
09-16-2011, 18:38
Turnir ce biti igran na RACUNARIMA , i neka svako ko misli da mu treba dzojstik ponese svoj kako ne bi dolazilo do izliva besa po meni jer dzojstici ne valjaju sto se u zadnje vreme cesto desava :) HVALA UNAPRED

Maksimalan broj igraca : 32

Vreme: 01-02.10.2011. sa pocetkom u 10h (turnir ce se mozda igrati jedan , a mozda i dva dana to ne zavisi od mene )

Mesto odrzavanja turnira : Beogradski Sajam - HALA 4

Igra: Pes 2011 PC

Ucesce: 1000 rsd (pare ko me zna moze da mi da na ruke naravno pre turnira ili mozete uplatiti na ziro racun koji ce biti naknadno objavljen sutra - prekosutra )

KADA UPLATITE posaljite mi SMS na 0605750766 da ste uplatili i ja vas stavljam na listu

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)

Ako 2 igraca imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret pa medjusobno vise golova ako je i to isto gol razlika u grupi ako je i to isto onda se gleda ko je postigao vise golova u grupi

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub)

NE VAZI GOL U GOSTIMA

Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES

VEROVATNO CETE MOCI DA BIRATE I REPKE I KLUBOVE ALI TO CEMO JOS DA RAZMOTRIMO !

Nagrade :

Bice naknadno objavljene ... Uglavnom nagrada ce biti novcana i zavisice od broja prijavljenih, i potrudicu se da kao i prosle godine dobijete po nesto (prosle godine svaki igrac dobio je po majcu i jos nesto)

I JOS NESTO KO UPLATI I ODUSTANE ILI NE DODJE NA TURNIR PARE MU NECE BITI VRACENE !!!

Prijavljeni : (BOLDOVANI SU UPLATILI UCESCE NA TURNIRU )

1) Kure
2) Josif
3) Tajson
4) Moca
5) Nikola
6) Seva
7) Rasa (FoneTag)
8) Shici
9) Djordje Milicevic
10) Danijel Markovic
11) Dalibor Markovic
12) Vignja
13)

nikola999
09-16-2011, 19:11
Pisi me

ShevaSerbia
09-16-2011, 21:26
Tu ;)

foneTag
09-17-2011, 00:36
Prijavljujem se!
foneTag (Rasa)

samo mi daj broj ziro racuna? na pm ili ovde svejedno

ShiciTas
09-17-2011, 13:19
dolazim

vignja91
09-20-2011, 19:19
Pisi i mene kure...

Kure
09-21-2011, 17:43
najverovatnije nece moci da se igra sa reprezentacijama
Ziro racun sutra prekosutra nije do mene morao sam da vadim novi da se ne bi mesale uplate sa CS uplatama rekli su da otvorim svoj pa cekam da mi jave ovi iz banke jbg ...
U pregovorima sam sa nekom firmom da daju jos nagrada , dajem sve od sebe

ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte ...

Kure
09-22-2011, 17:58

1) Kure
2) Josif
3) Tajson
4) Moca
5) Nikola
6) Seva
7) Rasa (FoneTag)
8) Shici
9) Djordje Milicevic
10) Danijel Markovic
11) Dalibor Markovic
12) Vignja
13) Janic
14) Sretenovic Stefan
15) Zoran
16) Neka
17)

ShevaSerbia
09-22-2011, 18:16
Ja uplacujem ili otkazujem cim javis tacan termin turnira, posto imam 2 ispita drugog :/

nikola999
09-23-2011, 02:10
Da li mogu da dam pare na dan turnira ?

Kure
09-24-2011, 13:26
Turnir ce biti igran na RACUNARIMA , i neka svako ko misli da mu treba dzojstik ponese svoj kako ne bi dolazilo do izliva besa po meni jer dzojstici ne valjaju sto se u zadnje vreme cesto desava :) HVALA UNAPRED

Maksimalan broj igraca : 32

Vreme: 01.10.2011. sa pocetkom u 10h (turnir ce se igrati JEDAN DAN 01.10.2011. )

Mesto odrzavanja turnira : Beogradski Sajam - HALA 4

Igra: Pes 2011 PC IGRACE SE 1.03 DLC 7.00 POSLEDNJI OFICIJELNI IZ IGRE !

Ucesce : 1000 rsd (pare ko me zna moze da mi da na ruke naravno pre turnira ili mozete uplatiti na ziro racun ---> primer uplatnice ---> http://www.dodaj.rs/t/H/GX/3VSfWFpK/uplatnica.jpg (http://www.dodaj.rs/?H/GX/3VSfWFpK/uplatnica.jpg)

Kada uplatite skeniranu ili slikanu uplatnicu poslacete mi u INBOX ili na mail milivojevic_stefan@yahoo.com ... PREPORUCUJEM DA SLIKE SALJETE OVDE U INBOX kao privatnu poruku

TAKODJE MOLIM DA MI SVAKO KO DOLAZI NA TURNIR OSTAVI U INBOX ILI NA BROJ MOBILNOG IME - PREZIME - REG. BROJ LICNE KARTE JER SE ZA VREME WCG-a ODRZAVA I NEKI SAJAM PA SE NAPLACUJE ULAZ 300DIN . DA NE BI TO PLACALI POSALJITE MI PODATKE I MOCICE DA UDJETE BEZ PLACANJA !

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)

Ako 2 igraca imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret pa medjusobno vise golova ako je i to isto gol razlika u grupi ako je i to isto onda se gleda ko je postigao vise golova u grupi

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub)

NE VAZI GOL U GOSTIMA

Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES

Nagrade :

Nagrada ce biti novcana i zavisice od broja prijavljenih, i potrudicu se da kao i prosle godine dobijete po nesto (prosle godine svaki igrac dobio je po majcu i jos nesto) ... U pregovorima sam sa jednom kompjuterskom radnjom tako da mozda i od njih bude nekih nagrada

I JOS NESTO KO UPLATI I ODUSTANE ILI NE DODJE NA TURNIR PARE MU NECE BITI VRACENE !!!

1) Kure
2) Josif
3) Tajson
4) Moca
5) Nikola
6) Seva
7) Rasa (FoneTag)
8) Shici
9) Djordje Milicevic
10) Danijel Markovic
11) Dalibor Markovic
12) Vignja
13) Ivan Dragovic
14) Sretenovic Stefan
15) Stegnjaic Zoran
16) Neka
17) Nikic
18) Kinez
19)
20)

GORE VAM JE LINK UPLATNICE TAKO DA MOZETE DA KRENETE DA UPLACUJETE !

Kure
09-25-2011, 18:14
game speed na turniru je default - 0

Moca-Ac Milan
09-25-2011, 19:04
stavi +2 da moze barsa da pravi lom! xD

neka.bg
09-28-2011, 12:22
Posle dugog izostanka sa evro scene, vraca se veliki sampion... :D

Moca-Ac Milan
09-28-2011, 13:47
bice prava ludnica na wcg, a onda prava ludnica u krusevcu! kakva zavrsnica 2011ce xD

Kure
09-29-2011, 16:46

1) Kure
2) Josif
3) Tajson
4) Moca
5) Nikola
6) Seva
7) Rasa (FoneTag)
8) Shici
9) Tesic
10) Danijel Markovic
11) Dalibor Markovic
12) Vignja
13) Ivan Dragovic
14) Sretenovic Stefan
15) Stegnjaic Zoran
16) Neka
17) Nikic
18) Kinez
19) Aleksandar Alijevic
20) Mita
21)

Kure
09-29-2011, 16:56
Grupe : Sutra

Satnica : Sutra

Zreb knockouta : Sutra

1 i 2 nosilac ne mogu se sastati do finala ... igra se znaci kao u tenisu 1v4 2v3 ... naravno ovo moze da se promeni ukoliko nosioci ne osvoje prvo mesto u svojim grupama ...

Pratite sutra forum posle 18h , jer ne znam kada cu doci sa sajma idem tamo da podesavam kompove i da sve sredim da kada dodjete samo sednete i igrate

SVAKO SVOJ DZOJSTIK NEKA PONESE !

Kure
09-30-2011, 18:43
turnir pocinje u 13h i traje 2 dana sve sam pokusao ali svaka igra polufinale i finale se igra 02.10.2011. izvlacenje grupa sutra kad svi dodjete

STUDIOX
09-30-2011, 18:43
Grupe!!!!!!

Kure
10-01-2011, 20:28
cetvrtfinalisti u pola 11 da ste u hali

Kure
10-02-2011, 14:35
Prvo bi se zahvalio svima koji su bili na turniru i cestitao svima na pruzenim partijama , turnir je bio odlican sa jakim igracima to se videlo posle grupa jer su svi bili psihicki iscrpljeni .
izvanjavam se ovom prilikom svim igracima sto je turnir kasnio sat vremena , ali nadam se da ste se lepo izigrali svako je imao po osam utakmica u grupi i mogli su da prodju samo najbolji .
Drugi dan tj eliminacije bile su odlicne sa dosta dobrih utakmica , i sve je proteklo u najboljem redu i turnir se brzo zavrsio oko 13:30h ...
Jos jednom cestitam svima a najvise naravno polufinalistima i finalisti , a to su Nikola Nikic , Danijel Markovic (3.mesto) , Milos Bjelja - Shici (2.mesto) ...

Rezultata iz grupe nema jer nisu svi pisali rezultate tako da imate samo poredak po grupama , a rezultati sa eliminacionog dana na slici ispod ...

http://www.dodaj.rs/t/3n/oo/BKvw9W0/untitled.jpg (http://www.dodaj.rs/?3n/oo/BKvw9W0/untitled.jpg)

Takodje zahvaljujem se DuHastu , decku kome sam zaboravio ime a mnogo mi je pomogao i sudijama koji su mi otkljucavali kompove da bi zavrsio instalacije igara .

BojanMita13
10-02-2011, 18:39
Ja bolje da nisam ni dolazio danas da igram,primio sam 542 gola u 2 tekme,straaašnoooo....

STUDIOX
10-02-2011, 18:49
"Rezultata iz grupe nema jer nisu svi pisali rezultate tako da imate samo poredak po grupama , a rezultati sa eliminacionog dana na slici ispod ... " Sta imam ja da pisem grupe...!!!!!! To treba da radi organizator!
Turnir je bio vrhunski...... Ali samo po igracima, alal vera super igrate!!!!!

Kure
10-02-2011, 19:19
ne treba ... ali ok , da ste prosli realno ne bi rec rekao ... razocaran sam izjavama koje sam cuo da su izjavljene meni iza ledja , niko nista nije rekao svi su bili zadovoljni , svaki turnir igraci iz grupe dobiju papir i pisu rezultate to je praxa ... ali dobro izgleda da je papir kriv sto neki nisu prosli ... GG

PS . Jedan veliki pozdrav za mog dobrog drugara Nikica uz http://www.youtube.com/watch?v=kf_Vt2Io5K4

DanijelBijeljina
10-03-2011, 00:44
Turnir je bio odlican. Svaka cast svim igracima pogotovu onima koji su ostvarili zavidan rezultat, ali i onima koji nisu imali tu srecu. Sve je proteklo u najboljem redu od organizacije do korektnosti igraca. Mnogo teško je bilo, moja grupa je bila pakao. :D Pozdrav svima do sledeceg susreta. poz: clap2:

neka.bg
10-03-2011, 09:35
Kad si bio samnom u grupi... :D