PDA

View Full Version : Vodič za editore od A do Š ako je ikako moguce?

djevrek
09-03-2011, 10:34
Pozdrav momci,

Verovatno cete se ljutiti sto otvaram slicnu temu u vezi patch-ovanja i editovanja PES-a al' moram da vam kazem da sam se prilicno potrudio da iscitam i pronadjem sve sto se tice modifikacije igre i nije mi poslo za rukom da sve to pronadjem i na kraju razumem. :(

PES igram godinama i nadao sam se da ce vremenom (novim izdanjima) sve vise biti licenciranih klubova i sve uz to sto ide ali nista od toga. Naravno, igrao sam na PC do pre dve godine dok nisam nabavio PS3 i sad imam veliku zelju da i sam nesto promenim u izgledu same igre.

Radio sam ranije neko modelovanje za razlicite avatare i kreirao te maske po odredjenim template-ima tako da mi je sustinski jasno kako to izgleda a sebe smatram naprednijim korisnikom Photoshopa-a (cak ni ne znam jel se Photoshop koristi za kreiranje dresova, lica itd.???).

Dakle, prvenstveno se obracam forumasima za koje vidim da nose "edit team" u tituli za pomoc ako bi bili ljubazni da mi samo u dve-tri recenice napisu sledece:

- za kreiranje lica ti treba taj i taj program a koristi se taj i taj template koji ces naci ovde. fajl za import u igricu treba da bude te i te extenzije (npr. nesrecnistankovic.png)
- za dresove se koristi taj i taj program ..... da se ne ponavljam :)

Dakle, jos jedanput molim za pomoc/instrukciju kako bih poceo sa ovim a neke prve radove bih, naravno, postavio ovde na ocenu i ako se pokazu kao zadovoljavajuci vise sam nego voljan da ucestvujem/pomognem u stvaranju nekog buduceg patch-a za PES 2012 za PS3.

Hvala unapred. :)