PDA

View Full Version : [CTL] Magazine / Exclusive ~ #1post

Рого.ЗВ
08-26-2011, 16:32
--------БР1-
https://s17.postimg.org/eyflnbsuz/CTL01.png (http://pes-serbia.com/magazin/br1/Free%20Version/)

---------

Ево и коначно првог броја нашег CTL магазина. Први је број па зато има само 8 страница. Надам се да ће у следећим бројевима имати већи број квалитетнијих текстова, али мислим да ни ово за почетак није лоше. Све текстове су написали Chupo i NakalMiki док сам ја одрадио графички/технички део магазина... Кликните на слику изнад и прелистајте... :)

--------БР2-

https://s17.postimg.org/uxy96vowr/CTL02.png (http://pes-serbia.com/magazin/br2/FreeVersion/)

---------

--------БР3-

https://s17.postimg.org/xgjy7kamz/CTL03.png (http://pes-serbia.com/magazin/ctl3/FreeVersion/)

---------

Стигло је и треће издање магазина у режији ~Милана~ (http://www.pes-serbia.com/members/51641-Milan)...:ziveli:

--------БР4-

https://s17.postimg.org/svxrsmqxn/CTL04.png (http://pes-serbia.com/magazin/ctl4/Free%20Version/)

---------

Ево коначно и 4. броја. Уживајте... :)

--------БР5-

https://s17.postimg.org/mwa0oz657/CTL05.png (http://pes-serbia.com/magazin/ctl5/Free%20Version/)

---------

Коначно и наше 5. издање, можда и најбоље :)
Захваљујем се Самсону и Накалу што су ми помогли са текстовима, остали шаљите да би наставили са радом и редовније га избацивали :)

:ziveli:

--------БР6-

https://s17.postimg.org/s8yv33u1n/CTL06.png (http://pes-serbia.com/magazin/ctl6/Free%20Version/)

---------

4evra
08-26-2011, 16:42
Fles favorit za titulu?
Pa ni Blic vam nije ravan :D

savke
08-26-2011, 17:06
kakav blic!? Kurir bre... :P
:D
Svaka cast,lepo izgleda!

Lesinar
08-26-2011, 17:30
Magazin je fenomenalno odrađen, a Denisov mi se upravo pohvalio kako se njegva slika pojavila u prvom časopisu CTL lige :P

sergio27
08-26-2011, 17:32
Bravo, svaka cast !!!

Danijel 10
08-26-2011, 19:31
Lepo odradjeno,ne znam samo kako sam ja jedan od kandidata za titulu ali ajde,hvala ;)
Da nije ovog scoobyja(prevaranta)mozda bismo i mi imali jake timove,ovako se krpimo :P

Markus CZ
08-26-2011, 19:41
Lepo izgleda,super,bravo :)

Stević
08-26-2011, 20:32
Jao sto volim kad sam u drugom planu... Sad cu u inat da osvojim 3. ligu :p

Markus CZ
08-26-2011, 21:53
Ma to Nakalmiki sastavio ko ce da bude prvi...sebe naravno stavio ;)

nakalmiki
08-27-2011, 00:01
Pitajte sve koje sam anketirao.Vas niko nije ni pomenuo,al sam vas ubacio u favorite da ne placete :D

Markus CZ
08-27-2011, 00:17
Hahaha,mene to i ne dotice ,nego se malo sprdamo :P

nakalmiki
08-27-2011, 00:34
Ma sve je zezanje naravno,valjda ste videli da u tekstovima potenciram na zezanju :P
Svidja mi se ovo,pocinjemo sa rivalitetima,bice uzbudljivo :P
Vec se stvorilo par derbija u 3 ligi.A za sad je medju najacima W9 Grobar i Markus CZ.
Svako svakog moze da pobedi,tako da par rivaliteta da se stvore nije na odmet :D

wildmare
08-27-2011, 00:49
@nakalmiki
pa naravno da je we9grobar i markus derbi kad meni niko ne moze da pridje zato ja nemam derbi :)

nakalmiki
08-27-2011, 00:58
Ti imas derbi samnom.Secas se jos one lude tekme Argentina - Mexico na Sholumovom turniru.Nase rivaltstvo postoji od tad :D

Mihajlo_KL
08-27-2011, 08:56
A u nekim narednim brojevima pisite o komsijskim ili gradskim derbijima :D :D

Rogo Aplauzzz

Markus CZ
08-27-2011, 11:55
@nakalmiki
pa naravno da je we9grobar i markus derbi kad meni niko ne moze da pridje zato ja nemam derbi :)

Zato me ti kuliras za tekme na msnu ,ne smes,dobro si se proveo prethodnih puta :D

wildmare
08-27-2011, 12:29
Zato me ti kuliras za tekme na msnu ,ne smes,dobro si se proveo prethodnih puta :D
Pa dosadan si vise,razbio sam te i ne mogu vise.Bolje mi je da igram sa kompom na amateur nego vs tebe ;)

Markus CZ
08-27-2011, 12:40
Heheh:D:D:D...Znaci ti nisi ni za amateur :) ;)

noviice
08-27-2011, 12:45
Interesantno.....Vrlo profesionalno!
Onako novinarski imate malo propusta ali vam oprastam :)

npr.

Zamislite situaciju...Manchester je sampion,Chelsea je vicesampion,Arseal je treci,Liverpul cetvrti

Pred pocetak sezone novinar odlazi kod Harija Rednapa intervjuise ga i pita za prognozu ko ce biti sledece sezone sampion da li njegovom Totenhemu neko uopste moze da stane na put ili da Mancester i ovi navedeni mogu odmah da se zadovolje zaceljem tabele kao trenutnom realnoscu jer ko su bre pa oni.....Jako mud. prva 4 tima u ligi 1....

Ili da pitaju tamo neke koje su iz Konferencije upali u Drugu ligu da li se slazu da ce njihove medjusobne tekme biti derbi nad derbijima druge lige jer koji je taj Kvins Park Rendzers i Norvic siti koji je usao u Ligu 1 ko njih pa pita bilo sta ko da je neko mud. osvojiti Ligu 2 i uci u Ligu 1.

Pocetak je pa kao sto rekoh oprastam vam :)

Stević
08-27-2011, 13:35
Trebali ste meni dati ulogu novinara, da vidite sta bi bio clanak. Na pedu da padnete. Nemam nista protiv sadasnjih novinara, da ne bi bilo nekih nesporazuma ;)

nakalmiki
08-27-2011, 14:16
Evo ja dajem momentalni otkaz kao novinar,ja sam napisao par clanaka da bih pomogao da magazin izadje na vreme,jel mi se Chupo 93 obratio za pomoc.Inace mislim da bolje od mojih dvaju clanaka(Odbrojavanje pocinje i Visoki napon) ,tesko da ce neko da napise XD
A sto se tice Novicove primedbe,uopste ga ne razumem ,da sam se ja pitao ja bi prvo intervjuisao njega zato sto je sampion prosle sezone,ali i skubi je gotivan i dobar igrac :D Stim sto bih ja postavljao druga pitanja,da sam ga ja intervjuisao.
A to sto se tice druge primedbe ,to je apsurdno.Poredis premier ligu ,gde se lige dele po kvalitetu,a mi imamo drugaciju vrste podele,ko je kad dosao tako da ako neko udje u prvu ligu iz druge,a pritom ima kvalitet dostojan za prva dva tri mesta,o njemu ce naravno da se prica kao potencijalnom iznanedjenju,te je on stim zanimljiviji novinarima,jel se o prva cetri tima iz prve lige sve zna,a o njima se zna mnogo manje,pa se i pise o njima i oni se intervjuisu da bi se informisali citaoci.Ali od danas neka neko to drugi pise,ja sam spreman da pomognem ako nekom bude trebalo.W9 Grobare,ti si trebao da pises sa Chupom ne znam sto nisi ...

Stević
08-27-2011, 16:26
Ne znam ni ja... Niko me nije ni kontaktirao, rado bih pomogao. Nemojte da mislite da je meni krivo sto ja nisam pisao ili da mi se ne svidja neciji clanak, ali mislim da imam maste za te stvari pa bi radio pomogao. Imam i jedan predlog za organizatore, npr osnujemo jedan akaunt, CTL Magazin, i na njega da jedan period ko zeli salje svoje tekstove. Na taj akaunt bi odgovorni urednik mogao da se uloguje i da izabere par najzanimljivijih i lepo napisanih tekstova i njihovi autori bi mogli kroz jedan period da postanu novinari CTL Magazina. Ja sad ne znam ko je glavni za CTL Magazin, ali ko god da je neka razmotri moj predlog i ako nesto treba neka se slobodno obrati meni za detalje.

edit:
Nakalmiki mora ostati novinar!

4evra
08-27-2011, 16:42
Novica govori iz ugla starih ligasa.
Retko sta je obradjeno na tu temu,nema price o prvoj ligi,drugoj ligi,samo interno druzenje vas par iz 3. lige sto se zezali :)
Al drugacije i ne moze,posto ste vi i pisali tekstove,a vi niste upoznati sa odnosima u 1. i drugoj ligi.
Cak ni ja,a igrao sam par sezona,nemam blage ko je sa kim u tom nekom rivalstvu u 1. ligi:)
To nije vasa krivica,vec nasa,zato sto niko od nas starijih ligasa nije hteo da napise neki tekst o tome.
Tako da se nemas ti sta ljutiti na to,niti odustajati,ti pises ono o cemu znas,a trenutno znate samo o treceligasima sa kojima ste igrali ;)
A to ce se menjati iz sezone u sezonu,ne brinite se.

Konkretno tekstovi,ima par stilskih pogreski,tipa cesto upotrebljavanje iste recenice,par omasenih padeza i to,al' je vise nego odlicno za prve tekstove,i sto je najbitnije,od sada pa ubuduce,taj stil i kvalitet moze samo da bude bolji :)

Sad,ko ce biti novinar,ko nece,da li ce se filtrirati clanci ili nece...hmm.
Ja ctl magazin zamisljam kao zajednicki projekat cele lige,a ne par individua.
I kao takav,svako bi trebao imati pravo da,ako ima zelju,napise clanak o cemu god hoce i turi ga,niti placamo stampanje,niti broj strana,mozemo kako hocemo ;)
Naravno,postoji ta granica preko koje se ne moze preci,psovke,uvrede,ta opsta nakaradnost clanka,takve stvari bi se filtrirale,al generalno,ne bi trebalo biti problema.

Stević
08-27-2011, 16:45
Slazem se sa evrom. Ali bi bilo dobro da postoje neki stalni clanci, koje bi pisao isti covek i pripremao iz broja u broj.

Slyz
08-27-2011, 16:53
Meni se niko nije javio... ja bi da prekontrolisem te vase tekstove da ispravim greske (kojih ima dosta, gramatickih, stilskih, padezi :D)

Takodje ova prva ekipa koju sam skupljao oko magazina (we9_grobar, markus...) vidim da njih niko nije cimao.
Tu je i rembrant koji je rekao da bi nesto pisao itd...

Bilo bi lepo da mi se javite za sl. broj, da postavimo neke standarde i uloge pa da bude na na pravom nivou. :)

Graficki je odlicno uradjen.

marulja
08-27-2011, 17:12
npr. za derbi nije stavljeno
dovla - arnes ili joe - pejaz
to su najveci derbiji prve runde, ali nije bitno toliko

we9 je prvi zapao za oko sa clancima u klubskoj temi
jeste da ove novine nisu bitne za ligu i da je to *****ancija
ali ja bi ipak da tekstovi budu ozbiljniji.
da recenice imaju smisla, bez smajlija...
zato bi trebalo da pise neko ko je nadaren za pisanje
ja nikad nisam dobio vise od 3 na pismenom iz srpskog, uvek su mi bolje isle prirodne nauke (matematika, fizika, hemija..)
to znaci da ja nisam dobar za novinara

mogli bi naredni magazini da budu ozbiljniji pa da sredimo mesto na naslovnoj strani sajta
neke stalne rubrike
izvestaji sa utakmica (sa derbija, ili ako se desi neko iznenadjenje)
intervjui sa takmicarima
najava derbija za sledecu nedelju (statistika aktera derbija, rezultati iz prethodne sezone, formacija...)
neki clanak o reprezentacijama, gold kupu

i neke povremene rubrike
top 10 transfera
najskuplji igraci
najbolji golmani, defanzivci...
ko se povlaci na kraju sezone

najlakse bi vam bilo da pogledate prave sportske novine, vidite o cemu pisu i vodite se po njima

stefboy202
08-27-2011, 17:44
Ако није проблем, могао бих и ја да помогнем. Прилично сам педантан што се тиче текстова, а и имам маште, тако да би могли нешто занимљиво саставити. :)

Markus CZ
08-27-2011, 18:54
Mene niko nije kontaktirao a kao sto znate,ne pisem lose,prvo smo hteli Sly,We grobar i ja nesto da napravimo al cim se to proculo odmah su svi krenuli.Ne kazem da je lose,bas naprotiv,to je super nego smo trebali onda svi lepo da sednemo i podelimo poslove i to odradimo do savrsenstva.Sto se mene tice ja sam i dalje za.

4evra
08-27-2011, 19:17
Sly i interpunkcija hh :D

Mene **** vreme i volja za ovim,a inace,sto se pisanja tice,mogu 20 strana isk3njati o najbesmislenijoj stvari,i da to ima smisla :)

Slati vesti na CTL nalog,a onda ce se filtrirati i najbolje ce uci u novine?

Stević
08-31-2011, 10:46
Ovo ce biti tema o CTL Exclusive emisiji. Sve sto vas zanima pitajte ovde, ako imate neki predlog takodje postavite ovde, ako zelite da pomognete - pisite ovde.

http://www.youtube.com/watch?v=oHeKgDtKNPE&feature=channel_video_title

Slyz
09-01-2011, 08:54
Glasao sam za "Svidja mi se" , ali moram da napomenem da ovaj robotic voice koji mu postavlja pitanja je veliki promasaj :)

Mogao je neko da ti nasnimi svoj glas kako ti postavlja pitanja,
a mogao si i jednostavno da napises pitanje u vidu subtitle-a i da onda posle par sec pauze krenes u odgovaranje tog pitanja.

to bi bio onda pun pogodak :)

Markus CZ
09-01-2011, 09:20
Ma sve je dobro kad se dobro svrsi :D
Trebao si nekog druga kao ja i da ti postavi tih par pitanja,a ovo ostalo je vrh :)

Stević
09-01-2011, 13:25
Kazem vam ljudi, sledeca emisija ce biti bolja. Ovo smo ja i Markus hteli pre pocetka lige da objavimo, tako da je ispalo ovako. Sledeca emisija ce biti bolja, bar se nadam. Odradice se i drugaciji intro, neki detalji i pokusacemo da uvedemo neke stalne delove emisije. Eto sad, ako imate nekih predloga slobodno ovde napisite, nama ce puno koristiti.

4evra
09-01-2011, 14:25
Ne znam,cenim i postujem tu volju,tu zelju,tu hiperaktivnost na temu CTLa,al' licno meni ovo je preterivanje :)

Stević
09-01-2011, 15:21
Postujem misljenje, ali bolje i to nego da se drogiram :crazy:

Markus CZ
09-01-2011, 16:30
Hahaha,lepo si mu reko :D takodje postujem misljenje,ali dobro ovo sto radimo vecini zanimljivo a to radimo kako bi liga isto bila zanimljivija i delovala stvarnije :) Cisto zezanje :)

AxeparadoX
09-01-2011, 18:23
Svaka čast za magazin, odlično odrađeno. ;)

Stević
09-01-2011, 19:00
Uzelo mi je sat zivota (nista), a dao sam razonodu mnogima u CT Ligi. Ja mislim da je vredelo.

Slyz
09-04-2011, 16:53
Svako ko hoce nesto da pise za magazin, ko ima bilo kakvu ideju za neku rubriku ili bilo sta u vezi PES-a i magazina,
nek mi se javi i svoje tekstove posalje meni na PM.

Tekstovi moraju biti na odredjenom nivou, morate koristiti nasa slova (šđžćč...).
Postoje i odredjene nove rubrike koje zelim da uvedem i vec sam angazovao neke ljude oko toga.

Sve to sto dodje kod mene i ja odaberem ide posle kod Roga.

Textove morate slati do UTORKA, kako bi ih eventualno sredili (ili vam vratio da nesto dopunite/ispravite) do SREDE.
Da sam casopis moze izaci u Cetvrtak.

I da to postane uigrano, tj. da uvek isti dan u nedelji izlazi.

~Milan~
09-12-2011, 08:46
Svaka cast! lepo je!!! samo se potrudi da jos bude stranica ;) Tracevi,derbikola,kladionica(mozes staviti i tvoju preporuku za tiket),najbolji strelci i... Super izgleda i super je sve!!! samo napravi vise rubrika :) kupi sportski zurnal i iskopiraj neke fore ;)

maremas
09-18-2011, 13:57
Kad će drugi broj?

~Milan~
09-18-2011, 14:05
da stvarno mi cekamo a ti nista :)

Рого.ЗВ
09-26-2011, 23:54
---------

http://www1.picturepush.com/photo/a/6641189/oimg/Pes/01.jpg (http://www.manutd.rs/br2/FreeVersion/Default.html)

---------

Друго издање нашег магазина... ;)

~Milan~
09-27-2011, 00:01
Napokon,jupi ;)!

Markus CZ
09-27-2011, 00:02
Zasto nema Danijelovog intervjua u ovom listu???

Slyz
09-27-2011, 14:57
Zasto nema Danijelovog intervjua u ovom listu???|

Mozda zato sto ljudi, umesto da napisu nesto kreativno, prikupe neku zanimljivost ili neki review sa tekmi... svi rade samo Intervjuje, pa necemo samo intrevjue da kacimo!

Ja sam rogi poslao sve i rekao mu "ako mislis da je nesto previse, cuvaj za sledeci broj".

Ne moze u casopisu da bude 10 intrevjua i jedan sitan tekst "neintervju"

Nema ni mog intervjua, pa se ne bunim.. shvatam da ne moze jedan broj da iznese 10intrevjua... to je glupo.

Stević
09-27-2011, 15:12
Odlično!

Samo ima jedna greškica, Bastos nije moj igrač :p

stefboy202
09-27-2011, 15:32
Барзагли није мој играч, све остало је одлично. Само наставите. ;)

Markus CZ
09-27-2011, 18:26
|

Mozda zato sto ljudi, umesto da napisu nesto kreativno, prikupe neku zanimljivost ili neki review sa tekmi... svi rade samo Intervjuje, pa necemo samo intrevjue da kacimo!

Ja sam rogi poslao sve i rekao mu "ako mislis da je nesto previse, cuvaj za sledeci broj".

Ne moze u casopisu da bude 10 intrevjua i jedan sitan tekst "neintervju"

Nema ni mog intervjua, pa se ne bunim.. shvatam da ne moze jedan broj da iznese 10intrevjua... to je glupo.

Pa brate onda je taj koji je pravio taj sistem davanja zadataka pogresio,treba da se zna ko sta pise,da se raspodele razliciti zadaci a ne svi intervjui.Ma ok....ne ljutim se ja,nego ispada malo glupo prema ljudima koji su ipak ulozili trud..razmisli malo.

Slyz
09-27-2011, 18:35
Pa brate onda je taj koji je pravio taj sistem davanja zadataka pogresio,treba da se zna ko sta pise,da se raspodele razliciti zadaci a ne svi intervjui.Ma ok....ne ljutim se ja,nego ispada malo glupo prema ljudima koji su ipak ulozili trud..razmisli malo.

Upravu si, samo sto pise:

Intreviews sa menadzerima/selektorima: (Rembrant, we9grobar)

a ti si zaduzen za neke druge stvari, o kojima treba da pises...

No , obratite se rogi i saljite mu clanke pa nek sam odluci sta ide a sta ne... da se ne ****m ja ovde bzvz sa vama.
Ja cu slati moj deo texta rogi.

Mihajlo_KL
09-27-2011, 18:37
Ja nikome ne odgovaram na pitanja...Isto kad na ispit dodjem :)

Markus CZ
09-27-2011, 18:38
Ma vazi Slyki, no probs

Danijel 10
09-28-2011, 00:31
Nema veze,pokusacu da vam dam zanimljiv razlog da napisete nesto i o meni ;)

Scooby.
10-04-2011, 20:42
Ja nikome ne odgovaram na pitanja...Isto kad na ispit dodjem :)

Meni najgore kad dodjem na ispit i kad mi kaze - AJDE NESTO PO IZBORU, nista gore ne moze da me pita : ))))

~Milan~
11-13-2011, 10:38
de je trece izdanje? sto ste stali :(

Slyz
11-13-2011, 11:30
Ocekivano je bilo, kao i sve :)

Ljudi se zahuktaju ... pisu kao neke intrevjuje i onda bi svi da pisu intrevjue... Niko nista ne salje, pa samim tim nema ni magazina.

Neozbiljnost je velika stvar, tako vam je i 2v2 kup propao.

nakalmiki
11-13-2011, 15:11
Ne bi trebalo svi da pisu,odrediti dvoje troje koji ce pisati i praviti magazin.Magazin bi trebalo da bude odvojen od uprave Ctl,vi imate dosta obaveza oko peca ,organzacije i ostalih stvari,tako da bi trebalo da postoji posebna uprava za Ctl Magazin :) Kako bi bilo da Karadzic sastavlja i pise Sportski Zurnal :D

~Milan~
11-13-2011, 15:51
Ne bi trebalo svi da pisu,odrediti dvoje troje koji ce pisati i praviti magazin.Magazin bi trebalo da bude odvojen od uprave Ctl,vi imate dosta obaveza oko peca ,organzacije i ostalih stvari,tako da bi trebalo da postoji posebna uprava za Ctl Magazin :) Kako bi bilo da Karadzic sastavlja i pise Sportski Zurnal :D

Ja sam za to da dvoje-troje ljudi pise i da pregleda radove drugih koji zele da nesto napisu za novine :) Kada nema poslanih radova da oni sastave nesto ;) Mislim da ima puunooo tema . Takodje mislim da ako neko ne zna graficki da pretstavi clanak neka napise tekst u Word i predaju toj dvojici koji ce srediti grafiku...I ja sam za to da ovlastite neke druge ljude da ne pada ceo CTL sistem na 3 coveka ;)

POKRENITE SE LJUDI !!!! za 3 br. magazina ima puno tema :

npr: Transfer rok ,Pobednici lige 1,2,3 . Ko ide u 2,1 ligu ,strelci ,zanimiljivosti tipa de ljudi najvise vole da sutiraju penale ,naj zastupljenija formacija i sl. Ima brdo zanimljivih tema...

Slyz
11-13-2011, 16:33
Ja sam bio taj neko ko primi tekstove, malo ih uredi i prosledi Rogu, ali magazin nije magazin kad ja dobijem 10 intrevjuja i 1 tekst onako neki "drugaciji"

pa da onda ispada da samo intrevjue dajemo... j3bes takav magazin.

d.Cleo^^
11-13-2011, 16:56
Ja sam bio taj neko ko primi tekstove, malo ih uredi i prosledi Rogu, ali magazin nije magazin kad ja dobijem 10 intrevjuja i 1 tekst onako neki "drugaciji"

pa da onda ispada da samo intrevjue dajemo... j3bes takav magazin.

Добијеш 10, али издвојиш 2-3, одредиш некоме да пише текстове, напише ти 2-3 текста, преуредиш их мало и ето.(:

Victory
11-13-2011, 16:58

To hoćeš da kažeš da upravu CTl treba da šaljemo u Hag!? :krsti :mrgreen:

nakalmiki
11-13-2011, 22:29
Hahah :D Mislim da bi mogao neko ko ima manje obaveza da se prihvati tog posla,i imali bi redovan magazin.Mogli bi recimo mozda i ubaciti neku simbolicnu nagradicu u vidu kesha za najbolji text,verovatno bi stiglo vise textova.

Stević
11-13-2011, 23:02
ja sam bio u tom poslu, ali sad sam stvarno slab sa vremenom, ovo malo za vikend što dođem... mogli bi neki srednjoškolci, oni imaju vremena za te stvari, a taman vežbaju za pismeni :D

~Milan~
11-14-2011, 10:34
pa da bilo bi dobro da imaju neke nagradice tipa 150$ za najbolji tekst :) evo ja bih isto nesto napisao kao i u broju 2 kad bi znao da ce biti jos tekstova :)

Markus CZ
11-28-2011, 21:16
Ljudi ko se prijavio za pisanje magazina,nek salje textove Rogu,posto on i ja vec smo napisali koji text al nam treba pomoc..A ne bi bilo u redu da ne izbacimo sad jedan list pred pocetak sezone:P Pisite i brisite :D

Рого.ЗВ
11-29-2011, 17:51
--------BR3-

http://www.dodaj.rs/f/1o/Oz/19RZnPns/ctl3.jpg (http://www.manutd.rs/ctl3/FreeVersion/Default.html)

---------

Стигло је и треће издање магазина у режији ~Милана~ (http://www.pes-serbia.com/members/51641-Milan)...:ziveli:

Lesinar
11-29-2011, 18:39
Fortune prvi strelac Gold lige :whistling:

Heheheh svaka čast za magazin, najviše me je nasmejala moja izjava koju ste našli svaka čast :)

Scooby.
11-29-2011, 19:10
Lepo lepo odradjeno, nema sta. . .

~Milan~
11-29-2011, 19:11
Trudio sam se da bude provokativno :D

Lesinar
11-29-2011, 19:12
Extra odrađeno, još jednom svaka čast, ili alal vera :D :hammer:

marulja
11-29-2011, 21:49
ovo vec lici na nesto
lepo odradjeno

MILOS-CZV
11-29-2011, 23:14
Ovo je sjajno! :) Najjaci naslov ''Mladom Gordanu97 majka ukinula internet'' :D

Heric
11-29-2011, 23:24
odlicno :D

Danijel 10
12-01-2011, 00:47
A uuuuuuuuuuuuu...prosto sam se posramio koliko je pisano o meni...ja ko Djokovic,branim sve zivo sledece sezone xD :P :D

Mihajlo_KL
12-01-2011, 08:40
Mogli ste o nekim drugim prevarama da pisete u ctl i malo vise o igracima...Uvedite rubriku da predstavljate jednu ekipu u jednom broju

Рого.ЗВ
04-03-2012, 14:31
--------BR4-

http://www.dodaj.rs/f/y/TZ/gsQet4j/01.jpg (http://www.manutd.rs/ctl4/FreeVersion/Default.html)

---------

Ево коначно и 4. броја. Уживајте... :)

maremas
04-03-2012, 15:19
Alal vera!

Heric
04-03-2012, 15:38
svaka cast ;) pocascen sam naslovnicom :D

ChopiNho
04-03-2012, 15:51
Свака ти дала.

4evra
04-03-2012, 16:26
Bole i miha,po rec na svako pitanje cccc.
od vasih intervjua ni kurir ne bi napravio vise od jedne stranice :D

Mihajlo_KL
04-03-2012, 16:48
Ne budali..Brawo Rogo

Slyz
04-04-2012, 09:33
ahahhahahaha "Na kafi sa atlantisom" :rofl:

Zaista Fenomenalan broj :) sastavljen bas onako kako bi i magazin trebalo da se sastavlja, pun je komentara skupljenih iz "pitanja/sugestije teme" i na kraju sve to napravilo odlicne price, poput:

"Novajlije rasplakale Savketa"
"maremasovi tikovi na psd" itd itd... Ove stvari mi nisu bile toliko smesne kada sam ih video na forumu, ali u magazinu prave skroz drugi fazon :D

Svidjaju mi se i intervjui, dobra je fora sa Banjalucanima (narocito ona slika gore) :D i Ledjio "Mudr+ost" "Gdje od belca ima coveka?" :D

Stvarno svaka cast. + 20 strana :D, ovakav bi svaki broj trebalo da bude ! :)

Sallle
04-06-2012, 15:55
:clap:
auuuuuuuuuuu momci pa ovo je SJAJNO!
stvarno nemam reci,samo napred...

Atlantis
04-06-2012, 19:44
Čestitke na magazinu i od mene a za sledeći broj predlažem da kao stalnu rubriku uvedete CTL Dream Team sa 18 igrača koji su obeležili tu sezonu, a što da ne, napravite i neki izbor za Zlatnu Loptu ;)

I pošto ćemo istovremeno ove sezone igrati i sa reprezentacijama, onda to podrazumeva dva takva tima ;)

Рого.ЗВ
09-12-2012, 20:42
Шаљите текстове за број 5 ако га буде уопште...
Имам ја пар текстова али је то премало да би се склепао неки нормалан магазин. :)

Slyz
09-12-2012, 20:45
Takodje saljem apel da pomognete rogu i saljete kvalitetne textove, razne izjave sa foruma itd.
Samo da je zanimljivo/smesno :)

Barcelona_Boy
09-14-2012, 16:03
Ja redovno update-ujem svoju temu pa mozes od mene da uzmes neki text tj od moje ekipe. Posto vecina ljudi i ne pise nista vec samo transfere koje su uradili. Meni je zanimljivo pa kad imam inspiraciju i vremena napisem kao neka desavanja.
Ako hoces mozes te tekstove iskoristiti povremeno.

4evra
09-14-2012, 17:55
Pa te textove smo vec procitali,nema smisla da se kaci nesto sto je vec napisano.

Рого.ЗВ
11-20-2012, 00:27
--------BR5-

http://www.dodaj.rs/f/6/132/JQfKIVD/ctl5.jpg (http://www.manutd.rs/ctl5/Free Version/Default.html)

---------

Коначно и наше 5. издање, можда и најбоље :)
Захваљујем се Самсону и Накалу што су ми помогли са текстовима, остали шаљите да би наставили са радом и редовније га избацивали :)

:ziveli:

samson
11-20-2012, 01:07
Nisam imao srca da do kraja izguram ove intervjue, nisam trebao da im govorim da je izmisljeno. Sly vec se naostrio bio da vidi ko ga zove Tole CTL-a :D Komrad pise/brise, ne zna sta da napise za Flesha, a Danijel..hahah ne smijem ni da kazem :D

CHUPO93
11-20-2012, 01:11
A ja prevarant e odsad necu za Nastasica traziti 10 k nego 20 :D pa se javite . Inace odlican magazin svaka cast :)

4evra
11-20-2012, 01:28
aha Miha, 9-1-2,duvaj ga :D

Danijel 10
11-20-2012, 01:34
To je za Mihajla...ja sam licno izvlacio te podatke :D

4evra
11-20-2012, 02:51
pa kako ces navesti
evra vs miha
9-1-2.
valjda onda 2-1-9

TDevil
11-20-2012, 08:10
Jako lepo , bas sam se odusevio nisam znao da i ovo ima u CTL ligi :)

Heric
11-20-2012, 08:43
ovo za CTLpoli je dezinformacija, nisam nista izjavio :D :D

a bio sam na infuzijama do prije 3 dana kad je Atlantis trazio novi tim, samim time smatram da mogu da se vratim normalnom rezimu prehrane :p

Рембрант
11-20-2012, 08:52
Михина изјава на Болетово одустајање је победила. :ave:

Mihajlo_KL
11-20-2012, 10:29
Pokusao sam da budem objektivan :D

Cini mi se nekako da se ja najvise pominjem u magazinu i vise nego Danijel :D :D

veljkobk94
11-20-2012, 11:00
Odlican je magazin,ali bio bi jos bolji da si ubacio onu pesmu sto sam ti poslao preko PM.

Danijel 10
11-20-2012, 12:41
pa kako ces navesti
evra vs miha
9-1-2.
valjda onda 2-1-9

Permutovali malo :D

Рого.ЗВ
11-20-2012, 13:05
Исправљено је сад :)

Stević
11-20-2012, 14:06
Dobar posao. Al Kazorla i drva :lol:

Slyz
11-20-2012, 18:58
Svaka cast za peticu!
Po meni najbolji broj do sada, nasmejale su me neke stvari posteno... :D

Velika pohvala ide Rogu za kompletnu estetiku, svidja mi se sto ubacujes vise ingame slika, to bas po meni tako i treba da bude.
naravno i za sav ostali trud oko magazina,

kao i Samsonu, Nakalu... da vas ima vise kao navedena trojica casopis bi bio jos bolji i duzi...

:) Razmislite, vasih 30min da napisete nesto kvalitetno/smesno, ce nekome produziti citanje i osmeh... Evo ja sam citao 50min ovo izdanje i do jaja mi je.

Hvala vam na petom broju.

Mihajlo_KL
11-20-2012, 19:08
Strasno dobrih stvari ima.....Za pomoc Nukeru prejako je :)

Mihajlo_KL
11-21-2012, 13:33
Ovo je za druga Herica koji mora da je jako gladan :)

http://www.depo.ba/media/pictures/2011/04/29/022888d88ca54b7ba64b4fcba252b56e.jpg

Sallle
11-30-2012, 20:17
svaka cast ljudi!
nasmejao sam se do suza. :D

Heric
01-14-2013, 00:00
rade li vama linkovi za magazine?

Slyz
01-14-2013, 15:47
rade li vama linkovi za magazine?

NE, ocigledno ne radi taj sajt (bio je neki man-utd fans sajt). Treba pitati rogo-a sta se desava, a ne bi bilo lose i da se okaci neka offline verzija, da imate na kompu ili bar arhivu da imamo za to.

Рого.ЗВ
01-14-2013, 15:53
Истекао је хост на којем се хостује сајт тако да нема магазина :)
Окачићу офлајн верзију да можете да скинете, а треба контактирати администраторе или неког кад би могло да се окачи на сервер од Пес-Србије да не зависимо од других.

Mihajlo_KL
01-22-2013, 16:04
Rogo ako imas i prethodne brojeve bilo bi dobro da ih okacis :)

NukeR
01-22-2013, 16:12
Ne radi vise link za ovaj poslednji broj...

Mihajlo_KL
01-23-2013, 09:20
Ne radi vise link za ovaj poslednji broj...

Ne radi ni jedan link jer je server otisao u q...Ako Rogo ima offline da okaci negde bilo bi fino

Рого.ЗВ
01-23-2013, 09:43
http://www.multiupload.nl/TRTVTKMNKD

Izvol'te :)
Kad uđete u neki od broja, idete na Free Version pa dva put kliknete na Default.html

Amokachi
10-10-2014, 17:04
Cuo sam se sa Rogom. Tako da iduce sedmice mozete ocekivati jos jedno izdanje CTL Magazina. Prepunog intrigantnih prica i nerasvijetljenih slucajeva oko transfera. Kao i mnoge druge stvari vezane za CTL porodicu.

Рембрант
10-10-2014, 17:46
Нек окачи и претходне бројеве ако има, пошто овај горе линк више не ради.

Amokachi
10-10-2014, 18:03
Cimace Rogo nekog admina da okaci na server od foruma, da ostaje za stalno. Imao on te stare i prije je kacio.

MIKI_NS
10-11-2014, 00:14
Ako si ti pisao neke price mogu da zamislim sta si sve i***njao tamo :P

Рого.ЗВ
10-23-2014, 23:19
--------БР6-

http://www.dodaj.rs/f/1e/Mn/4ZHxzdjZ/01.jpg (http://pes-serbia.com/magazin/ctl6/Free%20Version/)

---------

Остали бројеви магазина:
1 (http://pes-serbia.com/magazin/br1/Free%20Version/) - 2 (http://pes-serbia.com/magazin/br2/FreeVersion/) - 3 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl3/FreeVersion/) - 4 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl4/Free%20Version/) - 5 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl5/Free%20Version/)
Већину текстова је писао Самс...Амокачи па ако вам нешто није јасно обратите се њему :001_tongue:

Heric
10-23-2014, 23:34
hahaha svaka cast, narocito ste nasmijali novog clana Heric porodice :D :D

Mihajlo_KL
10-24-2014, 10:07
Rogo pokidano kao i svaki prethodni do sada broj. Hvala Bali za tekstove

hahaha svaka cast, narocito ste nasmijali novog clana Heric porodice :D :D

Heric brate nek ti je sa srecom.

Danijel 10
10-24-2014, 11:40
Nemam reci, nasmejao sam se fino uz jutarnju kafu, Rogo majstore... ;)

Рембрант
10-24-2014, 11:45
Одлично као и увек. :clap2:

Када би нешто могао да промениш у лиги, шта би то било?
-Направио бих 4. лигу за Данијела...

хахахахахахахахахахахахах , најјача изјава реално :ave: :ave: :ave:

Filkaja
10-24-2014, 14:19
Jbt bolji ste od pola tabloida :D Naklon do poda ;)

Slyz
10-24-2014, 14:49
Pohvalio bi nastavak rada magazina! Svaka cast momci i da bude jos vise brojeva!
Da budem iskren, zbog obaveza sam "samo prelistao", ali iz onoga sto sam video (kasnije cu pogledati ceo) moram da izdvojim:

Komradovu pesmu, puko sam na par momenata tipa "Danijel od Bora, vitez kocka-iksa" ; "Ima nesto bolje od cutback-a = svaki napad centarsut na Dzeka" :))

Kao i "Napravio bi 4. ligu za Danijela..."

elem, posebno bi izdvojio poslednju izjavu Flasha iz magazina, ona bi trebala svima nama da bude vodilja ovde, da ovo zaista bude izuzetno opusteno mesto sa gomilom druzenja, jer na kraju krajeva ovo je igrica, a svi mi smo ovde da bi se igrali i kroz nju druzili,

pa neka tako i bude, dugo... :)

Poz. !

Slyz
10-24-2014, 14:52
ps: dajte slike naslovnica da sredimo linkove u prvom postu!

Giga.RsN
10-24-2014, 15:05
Фали ми једно око на фотографији !

https://www.youtube.com/watch?v=haUEhaWPK20

Врхуски одрађено:respect::ave:

Stević
10-24-2014, 15:09
Komrad objasnio :ave:

Рого.ЗВ
04-09-2015, 19:42
--------БР7-

http://www.dodaj.rs/f/1n/6L/3zvqXrna/01.jpg (http://pes-serbia.com/magazin/ctl7/Free%20Version/)

---------

Остали бројеви магазина:
1 (http://pes-serbia.com/magazin/br1/Free%20Version/) - 2 (http://pes-serbia.com/magazin/br2/FreeVersion/) - 3 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl3/FreeVersion/) - 4 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl4/Free%20Version/) - 5 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl5/Free%20Version/) - 6 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl6/Free%20Version/)

Dauda9
04-09-2015, 20:51
--------БР7-

http://www.dodaj.rs/f/1n/6L/3zvqXrna/01.jpg (http://pes-serbia.com/magazin/ctl7/Free%20Version/)

---------

Остали бројеви магазина:
1 (http://pes-serbia.com/magazin/br1/Free%20Version/) - 2 (http://pes-serbia.com/magazin/br2/FreeVersion/) - 3 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl3/FreeVersion/) - 4 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl4/Free%20Version/) - 5 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl5/Free%20Version/) - 6 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl6/Free%20Version/)

Nilmar prebrz ,fina tehnika ..... ali ne napusta klub :D

Mihajlo_KL
04-09-2015, 21:25
Pohvale za Roga i kompletnu redakciju.

Balo 30k hahaha. Rekord koji ce neko tesko oboriti.

savke
04-09-2015, 22:58
--------БР7-

---------

Остали бројеви магазина:

Moj Matic srbenda je zasluzio cover page!!!!

Bravo za potez !

Filkaja
04-09-2015, 23:04
Sledeci magazin - naslovna strana YAKUBU :D

MIKI_NS
04-10-2015, 03:11
Realno je da Rondon napusti klub posle ove sezone, ali tesko da ce ici po toj ceni. (mora nesto i da se zaradi) :D

Mirchell
04-10-2015, 09:18
Rogo alal ti vera na ovom magazinu!Zaista skidam kapu.Toliko lepo odradjeno,osmisljeno i vidi se da je radjeno sa dosta entuzijazma.Svaka cast :clap2:

Рого.ЗВ
04-11-2017, 01:11
--------БР8-

https://s19.postimg.org/galawktjn/ctlemgzsacnzv.jpg (http://pes-serbia.com/magazin/ctl8/Free%20Version/)

---------

Остали бројеви магазина:
1 (http://pes-serbia.com/magazin/br1/Free%20Version/) - 2 (http://pes-serbia.com/magazin/br2/FreeVersion/) - 3 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl3/FreeVersion/) - 4 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl4/Free%20Version/) - 5 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl5/Free%20Version/) - 6 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl6/Free%20Version/) - 7 (http://pes-serbia.com/magazin/ctl7/Free%20Version/)

Насловница као и поједине стране у магазину су цензурисане (за озбиљно) па кога занима може ме упитати на гарени да му пошаљем. Хвала Амокачију и наравно Шомију (:ave:) на текстовима.

Mirchell
04-11-2017, 20:05
Svaka cast za magazin i kapa dole svima koji su ucestvovali u izradi! :ave: