PDA

View Full Version : Klase klubova i reprezentacija



Shollym
06-29-2011, 21:22
KLASE KLUBOVA
klubovi grupisani po snazi tj ukupnom kvalitetu igrackog kadra, ovo ce nam olaksati posao pri pravljenju turnira/liga odnosno odabiru timova jer cemo odmah imati timove slicnog kvaliteta za ligu i takodje moci ce da se prave tematski turniri, npr. turnir za 16 igraca samo sa timovima 3. klase, turnir za 32 igraca samo sa timovima 4. klase itd
ideja za klase preuzeta od nase pes 2011 online zajednice, hvala


1. klasa - 11 timova

Barcelona
Real Madrid
Inter
Milan
Juventus
Manchester United
Chelsea
Manchester City
Arsenal
Bayern
PSG


2. klasa - 7 timova

Liverpool
Tottenham
Roma
Napoli
Valencia
Atletico Madrid
Dortmund


3. klasa

Aston Villa
Everton
Fulham
Newcastle

Sevilla
Athletic Bilbao

Porto
Benfica

Olympic Marseille
Lyon

Fiorentina
Lazio
Udinese

Schalke
Leverkusen

Zenit
Shakhtar


4. klasa

Sunderland
Blackburn
Stoke City

Besiktas
Fenerbahce
Galatasaray

Werder
HSV
Stuttgart
Wolfsburg

Lille

Olympiacos
Panathinaikos

Genoa
Palermo

Boca Juniors
Velez

Sao Paolo
Santos
Corinthians
Flamengo
Fluminense
Palmeiras
Internacional

Malaga
Sporting Lisbon
Ajax
PSV

CSKA Moscow
Spartak Moscow
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Dynamo Kyiv
Anzhi


5. klasa

Bolton
Wolverhampton
WBA
Wigan
QPR
Norwich
Swansea
Birmingham City
West Ham

Racing Santander
Espanyol
Mallorca
Zaragoza
Betis
Real Sociedad
Sporting de Gijon
Levante
Osasuna
Getafe
Rayo Vallecano
Granada

Parma

Borussia Monchengladbach
Hannover 96
Hoffenheim
Mainz
Koln
Hertha

Bordeaux
Rennais
Sochaux
St. Ettiene

Celtic
Rangers

Bursa
Trabzon

Braga
Anderlecht
PAOK
Twente

Rubin
Metalist
Dnipro

Estudiantes
San Lorenzo
Independiente
Racing Avellaneda
River Plate

Vasco da Gama
Botafogo
Gremio
Cruzeiro
Atletico Mineiro

Universidad de Chile
LDU Quito
Cerro Porteno
Penarol
Nacional Montevideo


6. klasa

Cagliari
Catania

Nottingham
Leeds
Millwall

Nurnberg
Kaiserslautern
Freiburg
Augsburg

AZ Alkmar
Feyenoord
Club Brugge
Standard Liege
Genk

AEK
Aris
Basel
Zurich
Young Boys
FC Copenhagen

Partizan
Crvena Zvezda
Vojvodina
Dinamo zagreb
Hajduk Split


Wisla Krakow
Legia Warszawa
Lech Poznan
Slask Wroclaw
Austria Wien
Rapid Wien
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
Steaua
Dinamo Bucarest
Rapid Bucarest
Otelul Galati
Vaslui

Levski Sofia
CSKA Sofia
Bate Borisov
Rosenborg
Apoel Nicosia
Sparta Praha
Slavia praha
Viktoria Plzen

Tigre
Argentinos Juniors
Arsenal de Sarandi
Banfield
Newell's Old Boys
Lanus
Colon de Santa Fe
Godoy Cruz
All Boys

Coritiba
Atletico Paranaense

Colo Colo
Universidad Catolica
Alianza Lima
Universitario de Deportes
Emelec
Barcelona SC Guayaquil
Bolivar
Atletico Nacional
Once Caldas
Millonarios
Club America de Mexico
Libertad
Olimpia Asuncion
Guarani

Shollym
12-19-2011, 15:51
KLASE REPREZENTACIJA


1. klasa - 8 timova


Argentina
Brazil
England
France
Germany
Netherlands
Portugal
Spain


2. klasa - 8


Belgium
Croatia
Denmark
Italy
Russia
Serbia
Uruguay
Ghana


3. klasa - 16


Bosnia and Herzegovina
Czech Republic
Greece
Sweden
Switzerland
Turkey
Ukraine
Senegal
Cameroon
Ivory Coast
Nigeria
Chile
Colombia
Ecuador
Paraguay
Mexico


4. klasa - 8


Republic of Ireland
Montenegro
Norway
Poland
Romania
Scotland
Peru
USA


5. klasa - 16


Austria
Bulgaria
Macedonia
Northern Ireland
Slovakia
Slovenia
Wales
Morocco
South Africa
Tunisia
Bolivia
Venezuela
Japan
South Korea
Australia
Honduras


6. klasa - 12

Belarus
Finland
Israel
Latvia
Lithuania
Hungary
Algeria
Burkina Faso
Egypt
Guinea
Iran
Costa Rica


7. klasa

Albania
Armenia
Cyprus
Georgia
Iceland


8. klasa

Azerbaijan
Estonia
Kazakhstan
Moldova


9. klasa

Andorra
Faroe Islands
Liechtenstein
Luxembourg
Malta



Classic klubovi


Arsenal 94-01
Aston Villa 80-82
Blackburn 95-96
Arsenal 2004-06
Newcastle 95-03
Chelsea 2000-05
Everton 84-85
Nottingham 79-80
Liverpool 2001-05
Chelsea 91-99
Liverpool 95-99
Middlesbrough 2006
Leeds 2000-01
Manchester United 91-99
Manchester United 68
Liverpool 84-95
Tottenham 70-85
Tottenham 91-99
West Ham 65-76
Liverpool 66-81
West Ham 97-03

Santos 59
River Plate 77-88
Gremio 80s
Cruzeiro 66-76
Sao Paulo 92-93
Boca 97-03
Palmeiras 93-00
River Plate 30-47
Flamengo 80s
Palmeiras 70-73
Boca 76-81
Corinthians 98-00
Independiente 72-86
Botafogo 60s
Nacional 71-80
Estudiantes 68
Penarol 55-66
River Plate 96-02
Santos 2002-04
Vasco Da Gama 97-00

Juventus 65-73
Inter 64-72
Milan 68-74
Inter 85-94
Fiorentina 57-62
Napoli 84-92
Fiorentina 86-92
Inter 95-99
Lazio 93-99
Roma 93-00
Milan 58-63
Milan 2003-05
Juventus 90-95
Parma 92-99
Milan 89-97
Roma 84-91
Sampdoria 86-92
Juventus 77-88
Torino 88-94
Juventus 96-03
Lazio Classic
Udinese 97-04
Fiorentina 93-99
Torino 45-49

Hamburg 68-83
PSG 93-03
Bayern 82-92
Bordeaux 80s
Bayern 93-01
Werder 92-04
Schalke 95-02
Marseille 89-93
Monaco 88-96
Leverkusen 99-02
Koln 89-02
Bordeaux 96-99
Monaco 97-04
Bayern 67-76
Stuttgart 89-98
Marseille 99-04
Dortmund 93-02
Kaiserslautern 91-98

Atletico Madrid 93-99
Barcelona 2005-06
Real 64-75
Real 90-97
Real 81-86
Espanyol 88-99
Deportivo 91-99
Barcelona 82-89
Real 56-62
Barcelona 58-62
Atletico Madrid 82-92
Real 98-04
Mallorca 98-03
Valencia 94-99
Barcelona 91-98
Valencia 78-80
Sevilla 2005-07
Valencia 2000-04
Barcelona 66-79
Zaragoza 90-99
Celta 97-03
Betis 96-06
Villareal 03-08
Real Sociedad 2002-03
Athletic Bilbao 82-84

PSV 93-02
Feyenoord 99-02
Ajax 69-73
Ajax 80s
Ajax 92-96
PSV 78-88
Feyenoord 70-74
Anderlecht 83-90
Benfica 61-68
Porto 84-87
Benfica 83-90
Porto 99-04
Sporting Lisbon 98-03
Celtic 96-06
Rangers 89-01
Lyon 99-06
Zagreb 63-67
Fenerbahce 2000-07
Galatasaray 98-02
Dynamo Kiev 75-86
Dynamo Kiev 98-99
Steaua 86-89
Dinamo Zagreb 94-99
Hajduk Split 71-79
Olympiakos 98-03
Panathinaikos 95-02
AEK 89-95

Red Star 94-05
Red Star 88-92
Partizan 92-03
Red Star Classic
Partizan Classic