PDA

View Full Version : 3D eSPORTS "COPA FONTANA" pes 2011 tournament



Herga
05-28-2011, 18:29
TRADICIONALNI BEOGRADSKI TURNIRI U MALOM FUDBALU "COPA FONTANA"

U organizaciji Kluba malog fudbala “FONTANA BEOGRAD” , http://www.fontanakup.com/
a pod Pokroviteljstvom Grada BEOGRAD i Gradske Opštine NOVI BEOGRAD, svake godine se odrzava jedan
od najvecih turnira u malom fudbalu, samim tim 3D eSPORTS zeli da izadje u susret I nasim dragima gamerima sa organizacijom turnira u pes 2011.

Prijave za turnir se primaju do 09.06.2011. Turnir pocinje dana 10.06.2011 u 17:00 I traje verovatno do 03.07.2011, igra se 2vs2 klubovi ucesce je 2000dinara po ekipi. Napomena: Kad se prijavljujes, prijavljujes ime ekipe a ne svoje Ime I Prezime. Igrace se samo u popodnevnim casovima, igrace se na otvorenom prostoru, malo da udahnete I svezeg vazduha :))ovih dana bice postaljven info pult na fudbalskom terenu u blok-u 1, gde mozete detaljno da se raspitate o turniru.

prijave na 069/31-65-116 Herga
uplate iskljucivo u prostorijama 3D cafe-a Narodnih Heroja 30 , Novi Beograd.
NAPOMENA: PRVIH 32 TIMA KOJA UPLATE IGRAJU.


Nagrade

1000evra + LG/SAMSUNG TV 56” + robne nagrade (tacne informacije cu imati do 01.06.2011)


Sad neka pravila:




3D eSPORTS PES TURNINR “COPA FONTANA”
Takmicenje po sistemu uefa champion league. Formiraju se 16 grupa po 4 tima u svakoj grupi igra se domacin-gost, 2 najbolje ekipe iz svake grupe ide u knockout fazu takmicenja gde pobednik grupe igra sa pratiocem grupe, takmicari koji su igrali u grupi ne mogu da se sastanu u prvom kolu knockout faze. Prva utakmica se igra kod pratioca grupe, dok se revans igra kod pobednika grupe. Drugi deo knockout faze baca se novcic za biranje Domacin/Gost.

Pravila:
Grupe


Time limit: 10min
Condition: Normal (svi zeleni)
Injuries: No
Maximum number of substitutions: 3
Extra time: No
Penalty shoot-out: No
Time of day: Night
Season: Summer
Weather: Clear
Stadium: Konami Stadium
Skill: Top Player


Pobednika i Pratioca grupe odlucuju:
1 – bodovi
2 – gol razlika
3 – ako imamo izjedaceno prva tri mesta medjusobni dueli (gol razlika), ne racunaju se utakmice protiv cetvrte ekipe.
win = 3 , draw = 1, lose = 0 bodova


Knockout faza

Time limit: 10min
Condition: Normal (svi zeleni)
Injuries: No
Maximum number of substitutions: 3
Extra time: No
Penalty shoot-out: No
Time of day: Night
Season: Summer
Weather: Clear
Stadium: Konami Stadium
Skill: Top Player

U knockout fazi, vazi se gol u gostima, ako dodje do izjednacenja rezlutata u obe utakmice , igra se jos jedna utakmica:
Time limit: 5min
Extra time: No
Penalty shoot: Yes


FINALE
jedan mec
Time limit: 15/20min
Extra time : Yes
Penalty shoot-out: Yes
Wembley Stadium



stay tuned 3D eSPORTS
http://www.3dcafe.rs
facebook : http://www.facebook.com/group.php?gid=276832087672&v=info

PLAY HARD, GO PRO!

milosmilan
05-29-2011, 12:07
Svi ste dobrodosli,inace ja sam sa Fontane :D

Moca-Ac Milan
05-30-2011, 10:10
"Turnir pocinje dana 10.06.2011 u 17:00 I traje verovatno do 03.07.2011" kako bre tolko dugo da traje turnir, jos malo pa ko svetsko prvenstvo xD

Herga
05-30-2011, 17:45
xD bice neke pauze, 2 se igra pa 1 dan odmora, pa opet igras pa onda dok se ne zavrse grupe odmor, mada pokusavam to da promenim svim snagama :) dosta ljudi zove i to je jedini problem koji imam u ovom trenutku :) sutra treba da se nadjem sa gazdom igraonice i da se dogovorim, tj da mu predlozim nesto moje, ali morace da traje vise od 2 dana to je sigurno :) videcemo sutra kako i sta , inace vec ima par ekipica prijavljenih pozurite ;)

ShevaSerbia
05-31-2011, 01:33
Bilo bi dobro kada bi mogao da nam kazes datume i satnicu, mislim da li bi se popodne igralo ili ranije nesto, zbog ispitnog roka...

Moca-Ac Milan
05-31-2011, 12:01
jedno je da turnir traje 3 dana a drugo da traje skoro mesec dana?! xD

Herga
05-31-2011, 15:58
trajace 11 dana, samo popodne tj posle 5 se igra :) sad idem na sastanak da vidim za nagrade i da mu predlozim odigravanje, mnogo je mesec dana :) i nece poceti 10tog tek 20tog.. aj strpite se jos malo :)

swedja
05-31-2011, 17:31
Ajde pa javi.. SVE ! Konacno neki pravi turnir. :D
I nemoj da pocne 20. tada pocinje ispitni rok. :D

nikola999
05-31-2011, 20:39
Vidi Herga...sve je to lepo....ali neki ljudi rade/fax ili nesto trece i ne mogu da igraju svaki dan...ili svaki drugi...kad bi tur trajao 3 dana to bi bilo ok...E sad,jedino ko ne radi nigde,bleji kuci po ceo dan itd pa da igra tur :/

Ili moze kad se dogovore ekipe iz jedne grupe da igraju taj dan ili nesto slicno...
Pusti mi br na inbox pa da se cujemo...da ti objasnim sta hocu da kazem itd :)

Herga
05-31-2011, 20:39
problem je sto mora da se zavrsi treceg, tad je finale pravog fudbala mora da bude i finale pesa jbg ;)

Kure
05-31-2011, 20:47
pa ti nemoj da radis :D pricao sam sa covekom nije do njega nego do sponzora i oni traze da se igra toliko jer i turnir u malom fudbalu traje pa da se poklopi sve , nije do Herge nista on je smanjio na 10ak dana :D

nikola999
05-31-2011, 20:58
Jeste da prestanem da radim i da igram samo pes hahahahah pa vise imam vajde od posla :)))
Kazem za vecinu ljudi...zamisli neko hoce da igra iz Novog Sada npr hahahha da svaki dan dolazi...pa to nema dalje :)))

ShevaSerbia
05-31-2011, 23:07
Kapiram da cemo igrati jedan dan, pa pauza dva ili tako nesto...sto i ne bi bilo tako strasno

Herga
06-01-2011, 16:25
Kao sto je Kure rekao, nije do mene do sponzora je, ja sam hteo da smanjim ali ne vredi, za sadi ima 8 ekipa prijavljeno, zovu ljudi pitaju da li ce da se smanji broj dana odigravanja turnira, pokusao sam ali jgb :(
evo i satnice kako ce se igrati, pa vi vidite da li mozete to da postignete :)

Herga
06-01-2011, 17:19
10.06.2011: Grupe A i B
17:00 A1 vs A2
17:20 A3 vs A4
17:40 A1 vs A3
18:00 A2 vs A4
-----------------
17:00 B1 vs B2
17:20 B3 vs B4
17:40 B1 vs B3
18:00 B2 vs B4
---------------
11.06.2011: Grupe C i D
17:00 C1 vs C2
17:20 C3 vs C4
17:40 C1 vs C3
18:00 C2 vs C4
--------------------
17:00 D1 vs D2
17:20 D3 vs D4
17:40 D1 vs D3
18:00 D2 vs D4
--------------------
12.06.2011: Grupe E i F
17:00 E1 vs E2
17:20 E3 vs E4
17:40 E1 vs E3
18:00 E2 vs E4
------------------------
17:00 F1 vs F2
17:20 F3 vs F4
17:40 F1 vs F3
18:00 F2 vs F4
------------------------
13.06.2011: Grupe G i H
17:00 G1 vs G2
17:20 G3 vs G4
17:40 G1 vs G3
18:00 G2 vs G4
----------------------
17:00 H1 vs H2
17:20 H3 vs H4
17:40 H1 vs H3
18:00 H2 vs H4
-----------------------
14.06.2011: PAUZA :)
------------------------
15.06.2011: Grupa A i B
17:00 A1 vs A4
17:20 A2 vs A3
17:40 A4 vs A1
18:00 A3 vs A2
-------------------
17:00 B1 vs B4
17:20 B2 vs B3
17:40 B4 vs B1
18:00 B3 vs B2
--------------------
16.06.2011: Grupa C i D
17:00 C1 vs C4
17:20 C2 vs C3
17:40 C4 vs C1
18:00 C3 vs C2
--------------------
17:00 D1 vs D4
17:20 D2 vs D3
17:40 D4 vs D1
18:00 D3 vs D2
------------------
17.06.2011: Grupe E i F
17:00 E1 vs E4
17:20 E2 vs E3
17:40 E4 vs E1
18:00 E3 vs E2
-------------------
17:00 F1 vs F4
17:20 F2 vs F3
17:40 F4 vs F1
18:00 F3 vs F2
--------------------
18.06.2011: Grupe G i H
17:00 G1 vs G4
17:20 G2 vs G3
17:40 G4 vs G1
18:00 G3 vs G2
---------------------
17:00 H1 vs H4
17:20 H2 vs H3
17:40 H4 vs H1
18:00 H3 vs H2
---------------------
19.06.2011: Grupa A i B
17:00 A3 vs A1
17:20 A4 vs A2
17:40 A2 vs A1
18:00 A4 vs A3
--------------------
17:00 B3 vs B1
17:20 B4 vs B2
17:40 B2 vs B1
18:00 B4 vs B3
----------------------
20.06.2011: Grupe C i D
17:00 C3 vs C1
17:20 C4 vs C2
17:40 C2 vs C1
18:00 C4 vs C3
---------------------
17:00 D3 vs D1
17:20 D4 vs D2
17:40 D2 vs D1
18:00 D4 vs D3
---------------------
21.06.2011: Grupe E i F
17:00 E3 vs E1
17:20 E4 vs E2
17:40 E2 vs E1
18:00 E4 vs E3
------------------
17:00 F3 vs F1
17:20 F4 vs F2
17:40 F2 vs F1
18:00 F4 vs F3
-----------------------
22.06.2011: Grupa G i H
17:00 G3 vs G1
17:20 G4 vs G2
17:40 G2 vs G1
18:00 G4 vs G3
--------------------
17:00 H3 vs H1
17:20 H4 vs H2
17:40 H2 vs H1
18:00 H4 vs H3
-----------------------
23.06.2011: PAUZA + IZVLACENJE PAROVA
---------------------------------
24.06.2011: Osmina prvi mecevi
17:00 X1 vs X2
17:00 Y1 vs Y2
17:20 Z1 vs Z2
17:20 W1 vs W2
-----------------------
25.06.2011: Osmina prvi mecevi
17:00 Q1 vs Q2
17:00 R1 vs R2
17:20 T1 vs T2
17:20 U1 vs U2
------------------------
26.06.2011: Osmina revans mecevi
17:00 Z2 vs Z1
17:00 W2 vs W1
17:20 X2 vs X1
17:00 Y2 vs Y1
-----------------------
27.06.2011: Osmina revans mecevi
17:00 T2 vs T1
17:00 U2 vs U1
17:20 Q2 vs Q1
17:20 R2 vs R1
--------------------
28.06.2011: Cetvrtina prvi mecevi
17:00 X vs Y
17:00 Z vs W
17:20 Q vs R
17:20 T vs U
----------------------
29.06.2011: Cetvrtina revans mecevi
----------------------------
17:00 U vs T
17:00 R vs Q
17:20 Y vs X
17:20 W vs Z
-----------------------
30.06.2011: Polufinale prvi mec
17:00 UT vs RQ
17:30 XY vs WZ
--------------------------
01.07.2011: Polufinale revans mec
17:00 WZ vs XY
17:30 RQ vs UT
-----------------------------
02.07.2011: PAUZA
-------------------
03.07.2011: FINALE!! (ne znam vreme odigravanja :D )


Eto igras sat vremena dnevno pa pravis neku pauzicu, znaci moze da se postigne sve da budemo realni, necete biti ceo dan tamo nego sat vremena, naravno ko hoce da ostane i gleda pravi fudbal kako se igra dobrodosao je, bice organizovano i pice za sve ucesnike (naravno mozes i da poneses svoje pice, samo da nije alkohol).
Sto se nagrada tice-
Prvo mesto bi trebalo da bude: 500 do 800 evra + TV + Robna (logitech oprema)
Drugo mesto bi trebalo da bude: 200 evra + Robna (logitech oprema)
ako se bude menjala nagrada, moze samo da poraste :))
u svakom slucaju bice, kako kaze gazda "BOGATE", na vama je samo da igrate i da dajete sto vise golova za publiku koje ce biti brat bratu hiljadu ljudi :)



AJMO SAD PRIJAVE :)


PRIJAVLJENE EKIPE:

1-10 FONTANA CUP (nisu platile)
11 Shojfle
12 SS
13 Adebayor
14 Hitler i Peja
15 Sheva
16 Legende iz hondurasa
17 Surcin
18 Red boys
19 Mozzart
20 Blejaci
21 Galaktikosi
22 KMF

e sad bi ja jos voleo da se setim ljudi koji su zvali u toku dana, ako mogu samo da mi sibnu poruku da ih upisem bilo je jedno 7-8 ekipa, ali ce se u ponedeljak znati sve

Kure
06-01-2011, 17:31
bolje je da se igra 1/8 2 utakmice jedan dan pa drugi dan drugi par nego ovako jer se cimamo 2x do nbgd za 2 utakmice ... razmisli o tome , i izbaci ako mozes one koji su uplatili ucesce :)

Herga
06-01-2011, 17:33
Moze, razmisljao sam i o tome, mada bi vise da vas cimam, malo da smrsate :))) (pogotovo ti) Naravno ima jos vremena, tako da svaki predlog komentar je dobrodosao

Ekipe ovih dana, cek samo da vidim sad reakciju :)

Kure
06-01-2011, 17:37
ajde bre bezi <3 :D i mogo bi da ispravis na sajtu , nisam ja bio drugi prosle god na tom turniru mislim stvarno Hergalicu :(

Moca-Ac Milan
06-01-2011, 17:56
ma herga odlican si organizator, samo tako nastavi!!!!

nikola kralj
06-01-2011, 19:56
znaci 10og pocinje svetsko prvenstvo u PES-u? do jaja jel dolazi rts da snima?

Herga
06-01-2011, 20:08
eh da je samo rts :)

swedja
06-01-2011, 22:12
Do jaja, obavestavaj nas redovno koliko je jos mesta ostalo za prijave. Kako se bira ko igra sa kojim timom? :D

Herga
06-02-2011, 17:48
Biras tim koji hoces, nema repki. Mozes da menjas tim u grupnoj fazi, ali ne i u knockout . Sto se tice ekipa, cekam potvrdu od organizatora malog fudbala, posto oce neki ljudi koji igraju taj turnir da igraju i pes, ima 350 ljudi, pa dog se to sve ispita :) stavicu za 2dana prijave :)

*u glavnom ima jos dosta mesta, barem 12-13 mislim da je to dosta ? :)

Herga
06-05-2011, 16:49
Sutra uvece izbacujem ekipe koje su uplatile

Herga
06-06-2011, 19:01
PRIJAVLJENE EKIPE:

1 FONTANA CUP (platili)
2 FONTANA CUP (platili)
3 FONTANA CUP (platili)
4 FONTANA CUP (platili)
5 FONTANA CUP
6 FONTANA CUP
7 FONTANA CUP
8 FONTANA CUP
9 FONTANA CUP
10 FONTANA CUP
11 Shojfle
12 SS (platili)
13 Adebayor (platili)
14 Hitler i Peja
15 Kurosheva (platili)
16 Legende iz hondurasa
17 Mori Mome (platili)
18 Red boys (uplatili)
19 Mozzart (uplatili)
20 Blejaci
21 Galaktikosi (platili)
22 KMF
23 BK UTD
24 Deveri
25 4Salvador (uplatili)
26 Munze
27 Medak
28 Red devils (uplatili)
29 Legionari (uplatili)
30 Vune (platili)
31 Hyba (uplatili)

Ako ne bude bilo dovoljno ekipa do srede, turnir ce se pomeriti za 24.06.2011

Ne mogu da idem EDIT??? Admin help me :))

Herga
06-08-2011, 21:43
*OBAVESTENJE*
Zbog slabe ulate pocetak turnira se odlaze za 24.06.2011
sve detalje oko odigravanja turnira objavicu sutra.

Hvala na razumevanju!

Herga
06-10-2011, 08:28
Odigravanje grupa i knockout faze.

24.06.2011: Grupa A i B
17:00 A1 vs A2 17:00 B1 vs B2
17:20 A3 vs A4 17:20 B3 vs B4
17:40 A1 vs A3 17:40 B1 vs B3
18:00 A2 vs A4 18:00 B2 vs B4
18:20 A1 vs A4 18:20 B1 vs B4
18:40 A2 vs A3 18:40 B2 vs B3
19:00 A4 vs A1 19:00 B4 vs B1
19:20 A3 vs A2 19:20 B3 vs B2
19:40 A3 vs A1 19:40 B3 vs B1
20:00 A4 vs A2 20:00 B4 vs B2
20:20 A2 vs A1 20:20 B2 vs B1
20:40 A4 vs A3 20:40 B4 vs B3
----------------------------------------
25.06.2011: Grupe C i D
17:00 C1 vs C2 17:00 D1 vs D2
17:20 C3 vs C4 17:20 D3 vs D4
17:40 C1 vs C3 17:40 D1 vs D3
18:00 C2 vs C4 18:00 D2 vs D4
18:20 C1 vs C4 18:20 D1 vs D4
18:40 C2 vs C3 18:40 D2 vs D3
19:00 C4 vs C1 19:00 D4 vs D1
19:20 C3 vs C2 19:20 D3 vs D2
19:40 C3 vs C1 19:40 D3 vs D1
20:00 C4 vs C2 20:00 D4 vs D2
20:20 C2 vs C1 20:20 D2 vs D1
20:40 C4 vs C3 20:40 D4 vs D3
---------------------------------------
26.06.2011: Grupe E i F
17:00 E1 vs E2 17:00 F1 vs F2
17:20 E3 vs E4 17:20 F3 vs F4
17:40 E1 vs E3 17:40 F1 vs F3
18:00 E2 vs E4 18:00 F2 vs F4
18:20 E1 vs E4 18:20 F1 vs F4
18:40 E2 vs E3 18:40 F2 vs F3
19:00 E4 vs E1 19:00 F4 vs F1
19:20 E3 vs E2 19:20 F3 vs F2
19:40 E3 vs E1 19:40 F3 vs F1
20:00 E4 vs E2 20:00 F4 vs F2
20:20 E2 vs E1 20:20 F2 vs F1
20:40 E4 vs E3 20:40 F4 vs F3
----------------------------------------
27.06.2011: Grupe G i H
17:00 G1 vs G2 17:00 H1 vs H2
17:20 G3 vs G4 17:20 H3 vs H4
17:40 G1 vs G3 17:40 H1 vs H3
18:00 G2 vs G4 18:00 H2 vs H4
18:20 G1 vs G4 18:20 H1 vs H4
18:40 G2 vs G3 18:40 H2 vs H3
19:00 G4 vs G1 19:00 H4 vs H1
19:20 G3 vs G2 19:20 H3 vs H2
19:40 G3 vs G1 19:40 H3 vs H1
20:00 G4 vs G2 20:00 H4 vs H2
20:20 G2 vs G1 20:20 H2 vs H1
20:40 G4 vs G3 20:40 H4 vs H3
---------------------------------------
28.06.2011: Pauza i izvlacenje parova
--------------------------------------
29.06.2011: 1/8
17:00 A1 vs A2 17:00 E1 vs E2
17:20 A2 vs A1 17:20 E2 vs E1
17:40 B1 vs B2 17:40 F1 vs F2
18:00 B2 vs B1 18:00 F2 vs F1
18:20 C1 vs C2 18:20 G1 vs G2
18:40 C2 vs C1 18:40 G2 vs G1
19:00 D1 vs D2 19:00 H1 vs H2
19:20 D2 vs D1 19:20 H2 vs H1
------------------------------------------------
30.06: 1/4
17:00 A vs F 17:00 C vs H
17:20 F vs A 17:20 H vs C
17:40 B vs E 17:40 D vs G
18:00 E vs B 18:00 G vs D
-----------------------------------------------
1.07.2011: 1/2
Termin po dogovoru ekipa, od 17:00 do 20:00 AF vs CH - BE vs DG
-----------------------------------------------------
2.07.2011: Pauza
-------------------------------------------------
3.07.2011: Finale i Trece mesto
Igrace se izmedju 8 i 9, verovatno za trece mesto u 8 i finale u 9



Zbog odlaganja turnira (slabe uplate) samsung se povukao iz sponzorstva turnira, samim time iz prve nagrade se povlaci TV.

1 Mesto 500e + Robna nagrada (logitech) (verovatno ce se povecati novana nagrada na 700 ili 800e)
2 Mesto 200e + Robna nagrada (logitech)
3 Mesto Robna nagrada (logictech)

Firma Logitech http://www.logitechshop.rs/ ce davati robne nagrade za prva tri mesta kao sto su misevi,tastature,slusalice,kamere,dzojstici itd...


Zamolio bih sve ekipe koje zele da ucestvuju na turniru da uplate u sto kracem roku. Hvala

Herga
06-13-2011, 02:44
PRIJAVLJENE EKIPE:

1 Shojfle
2 SS (platili)
3 Adebayor (platili)
4 Hitler i Peja
5 Kurosheva (platili)
6 Legende iz hondurasa
7 Surcin (platili)
8 Red boys (uplatili)
9 Mozzart (uplatili)
10 Blejaci
11 Galaktikosi (platili)
12 KMF (uplatili)
13 BK UTD
14 Deveri
15 4Salvador (uplatili)
16 Munze
17 Medak
18 Red devils (uplatili)
19 Legionari (uplatili)
20 Vune (platili)
21 Hyba (uplatili)
22 Bobi i Bobi
23 Deda&unuk



Nastao je mali problem sa ekipama FONTANA CUP!

lukabre
06-13-2011, 15:53
Bice uplaceno ovih dana. Ekipa medak.

Herga
06-15-2011, 14:17
14952149531495414955

Evo i nekih slika

nikola999
06-17-2011, 01:12
Dal' je moguce da se ljudi prijave za tur i nece da uplate 2000 din...+ imaju fore 10-15 dana i nista

Herga
06-17-2011, 03:03
Moguce je ....

Herga
06-21-2011, 06:31
PRIJAVLJENE EKIPE:

1 Shojfle
2 SS (platili)
3 Adebayor (platili)
4 Hitler i Peja
5 Kurosheva (platili)
6 Legende iz hondurasa (uplatili)
7 Surcin (platili)
8 Red boys (uplatili)
9 Mozzart (uplatili)
10 3D (uplatili)
11 Galaktikosi (platili)
12 KMF (uplatili)
13 BK UTD
14 Deveri
15 4Salvador (uplatili)
16 Munze
17 Medak
18 Red devils (uplatili)
19 Legionari (uplatili)
20 Vune (platili)
21 Hyba (uplatili)
22 Bobi i Bobi
23 Deda&unuk (uplatili)
24 PFC Kengur (uplatili)
25 CTZ (uplatili)

lukabre
06-21-2011, 12:50
posto ja(Medak) stvrano nisam bio u mogucnosti da donesem pare, jer nije problem da to ucinimi kada dodjemo na tur? ili bi moro sad

Herga
06-21-2011, 17:34
Ok

Herga
06-21-2011, 18:42
25.06.2011 Grupa A 25.06.2011 Grupa B
16:00 A1 vs A2 16:00 B1 vs B2
16:20 A3 vs A4 16:20 B3 vs B4
16:40 A5 vs A6 16:40 B5 vs B6
---------------------------------------------------------------------------------
17:00 A1 vs A3 17:00 B1 vs B3
17:20 A2 vs A5 17:20 B2 vs B5
17:40 A4 vs A6 17:40 B4 vs B6
---------------------------------------------------------------------------------
18:00 A1 vs A4 18:00 B1 vs B4
18:20 A2 vs A6 18:20 B2 vs B6
18:40 A3 vs A5 18:40 B3 vs B5
----------------------------------------------------------------------------------
19:00 A1 vs A5 19:00 B1 vs B5
19:20 A2 vs A4 19:20 B2 vs B4
19:40 A3 vs A6 19:40 B3 vs B6
----------------------------------------------------------------------------------
20:00 A1 vs A6 20:00 B1 vs B6
20:20 A2 vs A3 20:20 B2 vs B3
20:40 A4 vs A5 20:40 B4 vs B5
----------------------------------------------------------------------------------



26.06.2011 Grupa C 26.06.2011 Grupa D
16:00 C1 vs C2 16:00 D1 vs D2
16:20 C3 vs C4 16:20 D3 vs D4
16:40 C5 vs C6 16:40 D5 vs D6
---------------------------------------------------------------------------------
17:00 C1 vs C3 17:00 D1 vs D3
17:20 C2 vs C5 17:20 D2 vs D5
17:40 C4 vs C6 17:40 D4 vs D6
---------------------------------------------------------------------------------
18:00 C1 vs C4 18:00 D1 vs D4
18:20 C2 vs C6 18:20 D2 vs D6
18:40 C3 vs C5 18:40 D3 vs D5
----------------------------------------------------------------------------------
19:00 C1 vs C5 19:00 D1 vs D5
19:20 C2 vs C4 19:20 D2 vs D4
19:40 C3 vs C6 19:40 D3 vs D6
----------------------------------------------------------------------------------
20:00 C1 vs C6 20:00 D1 vs D6
20:20 C2 vs C3 20:20 D2 vs D3
20:40 C4 vs C5 20:40 D4 vs D5


02.07.2011 1/8

17:00 do 17:40 A1 VS D4 (pobednik daje X1) D1 VS A4 (pobednik daje W1)

17:40 do 18:20 C3 VS B2 (pobednik daje X2) B3 VS C2 (pobednik daje W2)

18:20 do 19:00 B1 VS C4 (pobednik daje Y1) C1 VS B4 (pobednik daje Z1)

19:00 do 19:40 D3 VS A2 (pobednik daje Y2) D2 VS A3 (pobednik daje Z2)


1/4

19:40 X1 VS X2 19:40 W1 VS W2
20:00 Y1 VS Y2 20:00 Z1 VS Z2


03.07.2011 1/2 I FINALE

19:00 X VS Y
19:00 W VS Z

19:40 ZA TRECE MESTO

20:20 FINALE




Ne znam da li je ljudima problem vreme, novac ili nesto drugo, ali prijave i uplate su slabe, samim time moram i da skratim prijave na 24 ekipe, koje ce oformirati 4 grupe po 6 ekipa, iz svake grupe prolazi po 4 ekipe.
Sistem odigravanja u grupnoj fazi ce biti na osnovu svetskog prvenstva, svako sa svakim po jedanput. Gleda se "Broj poena, gol razlika, medjusobni duel i na kraju ko je postigao vise golova"
Posle grupne faze, nastavljamo sa ligom sampiona, domacin gost - baca se novcic za biranje pocetne pozicije odnosno da li je prvo domacin ili gost.

Nagradni fond ce biti smanjen za 200e, odnosno nagrade:
1 mesto 400e + robna
2 mesto 100e + robna
3 mesto robna


Ovo stupa na snagu od sutra (naravno ako se ne prijavi 32 ekipe do sutra). Trenutno je ostalo jos JEDNO mesto na turniru da se ispuni kvota od 24 tima.

nikola kralj
06-22-2011, 22:54
herga jedna stvar, zar nije mnooogo, mnooogo lakshe da se , umesto da se igraju 2 grupe odjednom na 2 sonija, i da ljudi dodju u 4 popodne i zavrshe u 9 uvece, a da posle svake utakmice cekaju 40+ minuta da ponovo igraju i sve to na najgoroj vrucini, da se igra jedna po jedna grupa i da lepo grupa A dodje u 4, i zavrshi u 6/pola7, i onda krece grupa B? i niko se ne sushi, nema cekanja po vrucini i svi srecni i zadovoljni?