PDA

View Full Version : [Sezona 3] S.S. Lazio - Spale_87

operativac
05-12-2011, 09:52
http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/70x70/52973.png

Spale
05-17-2011, 22:06
2. kolo

SS Lazio - FC Porto 1:0

Sjajan fudbal na otvaranju sezone... Prstalo je na sve strane, redjale se sanse i na kraju pobeda Lazia... Moglo je da bude vise golova na obe strane jer je propusteno nekoliko 100% sansi koje su morale da udju... Jedna prava fudbalska fer i maksimalno korektna predstava... GG Urosinho :ziveli:

Kartoni: -- Pauzira sledecu: --

Spale
05-17-2011, 22:34
1. kolo

Atletico Madrid - SS Lazio 0:4

Rastrcali su se po terenu igraci Lazia... Sjajna predstava na vrucem terenu u Madridu... GG Majmuni :ziveli:

Spale
05-17-2011, 22:59
4. kolo

SS Lazio - West Ham United 3:1

Jos jedna dobra partija Laziala... Idemooooooo... Dobar, brz fudbal sa mnogo dodavanja i dobrih akcija... GG Makki22 :ziveli:

circulation
05-18-2011, 00:06
spale lomi!

makki22
05-18-2011, 12:52
Ma pustio sam ga da se ponada malo :) :)

Spale
05-18-2011, 14:45
Ma pustio sam ga da se ponada malo :) :)

Rece ti ja pre utakmice (kad si Majmuni jebavao) da ces doci i ti u jebarnik... hahahahahaha... :D :D :D

makki22
05-18-2011, 15:56
Rece ti ja pre utakmice (kad si Majmuni jebavao) da ces doci i ti u jebarnik... hahahahahaha... :D :D :D
Ne brini se bice i revans utakmica, a mozda i kupu se sastanemo, pa cemo onda da vidimo ko ce kome u jebarnik :) :) :)

Spale
05-18-2011, 22:23
3. kolo

Olympique de Marseille - SS Lazio 4:2

Komentar na utakmicu samo jedan LAG DA LOPTE NISAM VIDEO... Jos jedna stvar kome bude lagovalo protiv mene, kome bude "slucajno" igrao neki igrac sa kartonima, i ostala *****a nemoj vise da me pita slucajno da ponavljam utakmicu ili da precutim neke stvari... Prosle godine sam izgubio titulu u Div 1 zbog toga iako mi je to nebitno i uradio sam na svoju stetu sto sam precutao nekim ljudima... Od danas kad meni radi ok a drugima sece protiv mene **** mi se... Kartone ima da gledam svakom i odma da prijavim bilo kakvu nepravilnost...

Toja GG :ziveli:

makki22
05-18-2011, 23:09
Cuj Matije sto se ****i kao :P :)

Spale
05-18-2011, 23:18
...

cercil
05-18-2011, 23:27
aaaa spale sto je to brate kakva je to cupri ??? hahaha

Spale
05-19-2011, 22:56
5. kolo

SSC Napoli - SS Lazio 4:1

Odlicna partija T3mplara... Lazio i nije tako lose igrao al danas ceo dan nece lopta u gol... jbg desava se :D :D :D Probao sam i sa 4 spica celo drugo poluvreme al dzaba masam sve sto moze da se omasi danas... Nema veze idemo dalje... Cilj je opstanak ove sezone, a nadam se da cu uspeti da ga obezbedim... GG T3mplar :ziveli:

Spale
05-26-2011, 23:21
6. kolo

SS Lazio - PAOK FC 3:3

Jos jedna neverovatna partija izmedju mene i Kepe... Dobar, otvoren fudbal i na kraju rezultat sve govori... GG Kepa :ziveli:

Spale
05-26-2011, 23:48
10. kolo

Olympique de Lyionnais - SS Lazio 2:1

Da mi je neko pricao da ovo sve moze da mi se desi u jednoj utakmici ja bi mu rekao da je lud... Nemam drugi komentar... Kad je na kraju i FRAPS prso... :D :D :D Al sto rece Zox tokom utakmice "need to stay cool here" GG Zoxgg :ziveli:

Spale
05-30-2011, 03:36
8. kolo

Parma FC - SS Lazio 0:1

Jedan pravi italijanski derbi... Brz, cvrst fudbal ciji krajnji rezultat je lako mogao biti drugaciji da je Dacke bio koncentrisaniji u zavrsnici akcija... GG Dacke :ziveli:

Spale
06-10-2011, 16:26
11. kolo

SS Lazio - Fenerbahce SK 2:1

Sjajna utakmica sa mnogo sansi... Precke stative i ostale reakcije igraca su dovele do ovog reza... Lako je moglo biti jos golova na obe strane... MihajloDC GG :ziveli:

Spale
06-10-2011, 18:42
15. kolo

SS Lazio - Aston Villa FC 1:0

Odlicna utakmica do 77. min kada Axx puca veza... Ja vodio 1:0... Odigrali smo jos tih 15. min sto je falilo i rezz je ostao 1:0 za mene... SS nema jer je veza pukla... Kartona nije bilo... GG Axx :ziveli:

Spale
06-10-2011, 19:36
12. kolo

Valencia CF - SS Lazio 3:1

Nikako nisam mogao da dodjem do svoje igre... Zuke odlicno odigrao... GG :ziveli:

Spale
06-10-2011, 20:15
9. kolo

SS Lazio - OSC Lille 0:3

Napuni me Dezurni na suvo... :D :D :D kad sam video sredinu i Zaratea plave znao sam sta ce da bude... GG Dezurni :ziveli:

Spale
06-11-2011, 13:33
7. kolo

SS Lazio - ACF Fiorentina 2:6

Cestitke Cercilu na pobedi... Ja i nisam tako lose igrao, ali ovo sto je Cercil odigrao protiv mene ne pamtim da je neko ovako dobro igrao... Raznolikost akcija, brza pas igra... Neverovatan fudbal... Jos jednom svaka cast... Meni samo krivo za jedne makazice sa 16 m sto su zavrsile na stativi inace bi Rocchi dao evro gol... GG :ziveli:

Kartoni: Stendardo (zuti) Pauzira sledecu: --

Spale
06-18-2011, 15:57
14. kolo

Fulham FC - SS Lazio 1:2

2 u 1 utakmica... Igrali smo 2 puta po jedno poluvreme zbog sugavog laga... Ako zanemarimo ove tehnicke probleme jedna skorz solidna partija... GG Operativac :ziveli:

Kartoni: Stendardo (zuti) Pauzira sledecu: Stendardo

SS ima kod operativca... :D

Spale
06-18-2011, 16:39
19. kolo

West Ham United - SS Lazio 2:1

Ne mogu da opisem koliko sam lose odigrao... Ovo mi se skoro nije desilo da ovako odigam... GG Makki22 :ziveli:

Kartoni: -- Pauzira sledecu: -- Suspenziju odradio: Stendardo

Spale
06-18-2011, 17:04
20. kolo

SS Lazio - SSC Napoli 0:4

Jos jedna losa partija Laziala... Nista nije islo od noge al ko ga ..... :D Bitno je da se igra... GG Templar :ziveli:

Kartoni: Lichtsteiner (zuti) Pauzira sledecu: --

Spale
06-19-2011, 18:44
17. kolo

FC Porto - SS Lazio 4:1

Oduvao me urosinho... Ovi moji i kad su imali sanse sve posred... GG urosinho :ziveli:

Spale
06-19-2011, 19:11
18. kolo

SS Lazio - Olympique de Marseille 5:2

Nastavljaju Laziali po sistemu toplo - hladno... Posle lose igre u 17. kolu dosla je odlicna partija protiv Olympique de Marseille... Sve je izvanredno funkcionisalo u timu Lazia, a pobedu je zacinio Metuzalem sjajnim golom is slobodnjaka... GG Toja :ziveli:

Spale
06-23-2011, 23:46
25. kolo

SS Lazio - Olympique de Lyionnais 1:1

Ovo je jedna od utakmica kad ti "kompijuter" prosto ne da da pobedis... Celu utakmicu napadam milion sansi imam i nece u gol pa nikako... GG Zoxxgg :ziveli:

Kartoni: Stendardo (zuti) Pauzira sledecu: --

Spale
06-24-2011, 00:23
21. kolo

PAOK FC - SS Lazio 2:2

SS nema jer smo namestili match... Ovaj rez nam igra obojici pa da ne rizikujemo :D :D :D Kad mogu Maki i Miha mozemo i mi... GG Kepa :ziveli:

Spale
06-25-2011, 20:57
22. kolo

ACF Fiorentina - SS Lazio 2:0

2 potpuno razlicita poluvremena ekipe Lazia... Prvo poluvreme odlicno odigrano uz dosta sansi koje nismo iskoristili i primljen gol iz .ebenog kornera po ko zna koji put... Drugo poluvreme katastrofalna igra, kao da nikad joy nisam drzao u rukama. Cercil znao da kazni to i zasluzeno pobedio... GG Cercil :ziveli:

Kartoni: Radu (zuti) Pauzira sledecu: --

Spale
06-30-2011, 22:28
26. kolo

Fenerbahce SK - SS Lazio 2:1

Jos jedna prava fudbalska predstava... Praznik za sve pristalice najvaznije sporedne stvari na svetu... Brza, tecna igra bez grubih startova je ono sto je krasilo ovaj derbi match... Sve cestitke Mihi uz konstataciju da nisam hteo i sad u 87. da ga dam :D :D :D GG Miha :ziveli:

Mihajlodc
06-30-2011, 22:30
Rodjo , u 87 minutu si se branio svim silama . Pratio sam bas minut , hteo sam da ti GA dam ali mi bilo zao , posle da moras menjati nick :D

Spale
06-30-2011, 22:48
tooooo rodjooooooooooo :D :D :D hahahaahahahahaahah.... legendoooooooooooo....

Spale
06-30-2011, 22:52
27. kolo

SS Lazio - Valencia CF 3:2

Napeta utakmica sa mnogo lepih akcija... Nije bilo grubih startova sto daje posebnu car ovom izvanrednom mecu... GG Zuke :ziveli:

Kartoni: Rocchi (zuti) Pauzira sledecu: --

Spale
06-30-2011, 23:47
30. kolo

Aston Villa FC - SS Lazio 2:1

Odlicna, napeta utakmica kao i uvek kada igramo axx i ja... Ovoga puta njegova pobeda u prvom delu dobio ja tako da nas dvojica nekako uvek zavrsimo na 1-1 :D :D :D GG Axx :ziveli:

Spale
07-01-2011, 22:33
23. kolo

SS Lazio - Parma FC 1:2

Uhhhh... Sta reci za ovu utakmicu... Odlcina, tvrda partija... Aladin na nivou, ja jos bolji :D al kad Konami neda da pobedis onda mozes da se jeb....... GG Aladin :ziveli:

Spale
07-03-2011, 20:07
29. kolo

SS Lazio - Fulham FC 3:2

Sjajna partija domace ekipe... Dominacija u prvom poluvremenu :D Gore nego Djokovic danas :D Sta sam sve omasio bruka... Onda krece drugo poluvreme, Laziali i dalje drze tempo na najvisem nivou masaju ali onda krece da im se vraca za sve promasaje koje su imali... Izuzetna procena Floccari-ja i procitana "naivna" akcija Fulhama, te presecena lopta i 1:0... Nakon toga opet igranje igraca Fulhama koji izgleda nisu naucili lekciju iz prethodnog gola i to je opet izvanredno citanje akcije i 2:0... Onda je usledila jedna greska Lazia sto kaznjava Fulham za 2:1...Nakon toga niz sansi i akcija Lazia (naravno ja sve uspeo da promasim :D :D :D) i posle jos jedne greske Lazia stize izjednacenje 2:2... E tu vec zamalo nisam polupao joy, jer sam toliko prilika propustio a posle svake greske primio gol... :D No nismo gubili nadu napali smo jos koji put i pobeda je stigla... U nadoknadi vremena sjajni Floccari koji je otvorio goleadu Lazia jos jednom sjajno cita Fulham-ovu zamisao sece loptu i daje 3 gol za konacnih 3:2... Floccari koji je usao na poluvremenu umesto neraspolozenog Rocchi-ja je doneo zasluzena 3 boda ekipi Lazia... Operativac GG :ziveli: Inace sramota od uprave da ne posalje GG posle utakmice... :D :D :D :D :D :D

Spale
07-06-2011, 21:09
24. kolo

OSC Lille - SS Lazio 5:0

Kako je ovo bila poslednja utakmica Laziala u ovoj sezoni, a nije imala takmicarskog znacaja (mi 7. luda PRVA) igraci i uprava Lazia su reseli da je poklone domacinu koji je proslavio titulu ranije osvojenu... Ovo je bio pravi spektakl koji su igraci Lazia uprilicili i tako domacim navijacima omogucili da uz egzibicione golove proslave titulu...

GG Dezurni :ziveli: Zasluzeno si osvojio prvo mesto... Svaka cast... Ova utakmica je bila moj poklon tvojim navijacima... :triprsta:

Kartoni: Stendardo (zuti) Pauzira sledecu: SAD MOZE KO OCE DA PAUZIRA :D :D :D

Spale
07-06-2011, 21:16
Kako to prilici na kraju svake sezone poneko sumiranje iste...

Jedna veoma uzbudljiva i uspesna sezona za ekipu Lazia... Polufinale kupa i 7. pozicija u ligi su nesto sto je zadovoljilo i navijace i upravu kluba... Da je moglo bolje moglo je, ali je moglo i gore :D :D :D Pocetak prvenstva je obecavao mnogo vise ali smo ipak ostvarili svoje ne preterano velike ambicije... Sve u svemu zadovoljavajuca sezona...

Sto se tice same lige donela je neke pozitivne stvari... Vratila se donekle *****ancija ranije prisutna, bilo je zanimljivih rasprava :D :D :D ali je sve to u granicama normale i sportskog duha... Cestitke svim ucesnicima ove sezone uz posebne cestitke Dezurnoj LUDA - BUDALI na prvom mestu koje je u potpunosti zasluzio... :ziveli:

Sledi odmor, preuzimanje novog kluba i sve sto ide uz to... Toliko u ovoj sezoni... :ziveli: