PDA

View Full Version : [Sezona 3] Sevilla FC

operativac
05-12-2011, 08:39
http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/70x70/52714.png

skorkovic
05-21-2011, 23:45
4. Kolo
ACF Fiorentina (cercil) - Sevilla FC (skorkovic) 5:0
Zuti kartoni: Zokora
Crveni kartoni: /
Pauzira sledecu: /

Zaboravio sam da uslikam SS ali okacio je cercil. 1:0 bilo je do 15-ak minuta pred kraj a onda povrede Kanutea i Fabiana i automatski pad igre rezultirali su primanjem 4 pogodka u veoma malo roku. Svaka cast cercile

skorkovic
05-21-2011, 23:48
2. Kolo
Fenerbahce SK(mihajlodc) - Sevilla FC(skorkovic) 1:1

Zuti kartoni: / (Zokora)
Pauzira sledecu: /

skorkovic
05-23-2011, 20:02
Kolo 1
Sevilla FC(skorkovic) - Olympique de Lyionnais(zoxx) 4:0

Zuti Kartoni : /
Pauzira Sledecu : /
Bas netipicno za mene ali pogodio sam veci deo prilika mada i 2-3 100%-tne akcije sam promasio. GG Zoxx

skorkovic
05-24-2011, 11:17
Kolo5
Fulham FC - Sevilla FC 2:2
Zuti Kartoni : Sergio Sanchez (Zokora)
Jos jedan odlican mec sa operom, neizvesno do poslednjeg zvizduka.
GG operativac

skorkovic
05-26-2011, 11:24
Kolo 6
Sevilla FC(skorkovic) - Aston Villa FC(AxMoon) 3:2
Zuti Kartoni : (Sergio Sanchez, Zokora)
Odlican mec, 2-1. U prvom napadu protivnik stize do vodeceg gola koji je i resio prvi deo utakmice. A onda u prvih 15 minuta drugog poluvremena u mrezu golmana gostujuce ekipe ulaze 3 lopte i Sevilla stize do vodjstva od 3:1. Tako je ostalo do 89. minuta kada Aston Villa zasluzeno stize do smanjenja prednosti domacina i tako i ostaje. 3:2
A ja zaboravih da slikam kartone. Nije ih bilo, ali verujem da je Axx slikao
GG AxMoon

skorkovic
05-28-2011, 14:11
Kolo 10
Sevilla FC - West Ham United 2:1
Zuti Kartoni : Zokora (Sergio Sanchez, Zokora)
Pauzira Sledecu : Zokora
GG Maki22

skorkovic
05-29-2011, 10:12
Kolo 9
Olympique de Marseille - Sevilla FC 3:1
Zuti Kartoni : Romaric, Diego Capel, Escude (Sergio Sanchez)
Krece mec i protivnik postize pogodak iz prvog napada nakon udarca glavom. Lopta se odbila od precku. Posle 7-8 minuta opet slican napad i opet ubacaj, jedan centarfor domacina opet glavom i sada golmanu ,,kroz usi". Tada su mi vec zivci prsli i krenuo sam da se nerviram. A onda posle 10-15 minuta i treci gol domacina nakon veoma lepo odradjene akcije. Nije mi vise bilo do igre. Krenuo sam da uklizavam non-stop, da lomim protivnicke igrace, ni sam ne znam zasto ali dobio sam 3 zuta kartona u 10 minuta. Zavrsava se prvo poluvreme. Onda igra vec pocinje da stagnira i rezultat se ne menja do 83. minuta kada gost stize do pogotka ali na tome se zavrsava promena rezultata. GG Toja

skorkovic
05-29-2011, 13:18
Kolo 8
Sevilla FC - FC Porto 1:0
Zuti Kartoni : Alexis (Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
GG urosinho

skorkovic
06-01-2011, 11:46
Kolo 11
SSC Napoli - Sevilla FC 1:0
Zuti Kartoni : Caceras (Alexis, Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
Necu mnogo da komentarisem ali prvi put krecemo, ulazim u game plan, sve odlicno, svi igraci raspolozeni i templar kaze mora nesto da uradi i prekinemo. Drugi put krecemo, ulazim u game plan samo odbrana iz cele prve postave moze da igra(ima dobru formu), ostatak mora da udje druga postava. I uvek sebi kazem :,, Ma nema veze" iako je onda i meni nesto moglo da iskoci da moram da uradim pa bi mi onda 99% iz treceg pokusaja bila bolja postava nego iz drugog. Uvek glumim nekog dobricu. U sezoni 2 u mecu sa templarom ulazim u game plan i zove me otac da mu nesto pomognem(hitno). Ja kazem templaru moram da idem on kaze ma aj da krenemo. Krenemo ja izadjem u 5-om minutu i nzm ni sam sto kazem mu da se pise sluzbeni rezultat, opet ja neki dobrica. I uvek sebi kazem nema veze i uvek na****m. Ali ovo nije u redu. Zavrsi sve obaveze u kuci pa onda dodji na pes, jer tako je i meni nesto moglo ,,da iskoci" da moram da uradim i kad bih iz treceg pokusaja usao bilo bi bolje raspolozenje(ponovih isto). Ali onda tome nema kraja.

skorkovic
06-09-2011, 23:27
Kolo 7
Atletico Madrid - Sevilla FC 3:1
Zuti Kartoni : / (Caceras, Alexis, Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
Jbg ali kad nece lopta onda nece. GG majmuni

skorkovic
06-20-2011, 12:43
Kolo 17
Sevilla FC - Fenerbahce SK 1:3
Zuti Kartoni : / (Caceras, Alexis, Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
GG Mihajlodc
Zaboravio sam da nemam na laptopu fraps. Slikao je mihajlo

skorkovic
06-20-2011, 12:53
Kolo 19
Sevilla FC - ACF Fiorentina 0:1
Zuti Kartoni : Negredo (Caceras, Alexis, Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
GG cercil

skorkovic
06-20-2011, 13:26
Kolo 20
Sevilla FC - Fulham FC 0:3
Zuti Kartoni : /( Negredo, Caceras, Alexis, Romaric, Diego Capel, Escude, Sergio Sanchez)
GG operativac