PDA

View Full Version : Scoreboard

iLija
05-05-2011, 21:17
Jel moze neko pobogu da mi objasni kako da ubacim scoreboard u pes 2006? svuda gdje sam trazio ne pise kako...ako neko moze detaljno molim vas

Young Hool
02-14-2012, 13:47
Ja odgovor na to pitanje trazim vec pola godine,svi kazu kitserver/dat ja taj folder dat uopste nemam,ne postoji,isto tako kad uradim i preko dkza al ne vredi

iLija
02-14-2012, 14:55
Slušaj,skineš kitserver,i u njega dobiješ taj folder...Onda skineš scoreboard i kopiraš u kitserver/dat(a tu se nalaze folder 0_text i e_text,ako ih nema ti ih kreira slobodno) i kopiraš u 0_text što ide tu,a u e_text što ide tu :D

Young Hool
02-14-2012, 15:45
Slušaj,skineš kitserver,i u njega dobiješ taj folder...Onda skineš scoreboard i kopiraš u kitserver/dat(a tu se nalaze folder 0_text i e_text,ako ih nema ti ih kreira slobodno) i kopiraš u 0_text što ide tu,a u e_text što ide tu :D
Buraz,ne razumes...ja imam folder kitserver iz patcha 09-10 JSL,ali u kitserveru nemam folder dat.Pokusao sam sam da ga napravim nekoliko puta i ubaci 0.text i e.text i ne vredi brate...neznam sta mu je,vec pola godine mi to pravi problem,aj pomozite nekako ako postoji sansa da ubacim barem jedan scoreboard da ne gledam onaj konamijev...ni preko dkza nece.... :)

adams06
07-03-2012, 02:37
ako imas game graphic studio, otvori njime e_text iz dat foldera, pa trazi fajl unknown 151 i tu su scoreboardi, klikni na taj koji zelis da zamijenis, i pojavice ti se velika slika, desni klik na nju pa onda open, i otvoris taj scoreboard koji si skinuo, nakon toga desnim klikom misa tu sliku privuces do te male slike tog konamijevog scoreboarda.