PDA

View Full Version : [Sezona 2] Najgol sezone - takmičenje

Kazuki Ito
03-14-2011, 19:04
Kao što se da naslutiti iz naslova teme, ove sezone ćemo birati najlepši gol/akciju PesIto lige.

Kako će to da funkcioniše?

* Svaki takmičar će na kraju sezone izabrati svoj najlepši gol (po njegovom izboru),koji je snimio
* Okačiće taj video u post, u okviru ove teme
* Nakon toga će svi učesnici glasati za nekoliko najlepših golova (po njihovom izboru), po principu bodovanja - odredićemo tačnu proceduru glasanja
* Na kraju,na osnovu glasova dobićemo pobednika.

Šta vam je činiti?

* Pre svake utakmice nek vam bude uključen Fraps
* Kad postignete neki gol za koji mislite da vas može predstavljati na ovom takmičenju, snimite ga Fraps-om prilikom replay-a ili u okviru highlights momenata
* Kad odigrate sve ligaške utakmice 2.sezone, izaberete jedan od snimljenih golova za koji mislite da ima najveće šanse za pobedu (najlepši gol po vašem izboru), i postavite ga u ovoj temi.

Tutorial za snimanje golova i montiranje imate OVDE (http://www.pes-serbia.com/threads/12926-Tutorijal-Kako-snimiti-golove?p=574326&viewfull=1#post574326)

Kada gol upload-ujete na neki od sajtova (youtube, dailymotion...), kliknete na "insert video" u okviru posta (ikonica iznad - zelena sličica filmske trake) i u prazno polje paste-ujete link. To je sve.

Slobodno postavite pitanja ukoliko vam nešto nije jasno.

Toja
03-14-2011, 20:08
* Svaki takmičar će na kraju sezone izabrati svoj najlepši gol (po njegovom izboru)

Da li bas mora svaki takmicar? Sta ako se desi da neko ne postogne neki prelep gol, tj nije snimao ni jedan, jer smatra da nije dovoljno lep gol za ovo takmicenje?
Pitam zato sto se mene tice, jako retko postizem neke lepe golove, jer uvek igram na isti fazon, i 90% golova su mi na isti fazon, pa ne vidim nista lepo tu, tako da se ne bih znao odluciti koji gol da snimim i postavljam ovde... Naravno, ako mi se desi neki lep pogodak, snimicu i uraditi po ovim tackama

Resurection
03-14-2011, 20:43
Da li bas mora svaki takmicar? Sta ako se desi da neko ne postogne neki prelep gol, tj nije snimao ni jedan, jer smatra da nije dovoljno lep gol za ovo takmicenje?
Pitam zato sto se mene tice, jako retko postizem neke lepe golove, jer uvek igram na isti fazon, i 90% golova su mi na isti fazon, pa ne vidim nista lepo tu, tako da se ne bih znao odluciti koji gol da snimim i postavljam ovde... Naravno, ako mi se desi neki lep pogodak, snimicu i uraditi po ovim tackama

Hahahaha.....LEGENDARNO!!! Kako si me nasmija!!! Hahahahaha, da "ja ne postižem neke lipe golove, svi su mi na isti fazon...." LEGENDARNO!!!

Goran6189
03-14-2011, 21:39
Toja ako nemas "lep" gol za poslati, onda ne moras to uraditi :)

Kako da imas, kada dajes onako sugave golove :D

yebomaycu
03-14-2011, 21:45
Hm možda da se uvedu kategorije najgola : najljepša akcija koja je dovela do gola, najbolji slobodni udarac i najefektniji gol(bomba za 30ak metara i tome slično)?

operativac
03-14-2011, 22:20
sve u jednu temu, najgol, pa nek publika odluci

makki22
03-14-2011, 22:33
OFF: Jel moze neko da mi ostavi link frapsa da skinem, mrsko mi traziti, a vidim da svi imate instaliran? :)
P.S. Dobra ideja :)

bata bogdan
03-15-2011, 18:45

da nisu to oni cuveni sablonski golovi sa strane 3x dugme za nabacivanje i onda gol???? :) :) :)

cercil
05-10-2011, 13:08
evo mog jednog gola,jedinog sto imam snimljenog iz cijele sezone,bilo je i boljih ali shto je tu je>..... UZIVAJTE.....

http://www.youtube.com/watch?v=Ck0zsV11uSQ

cercil
05-16-2011, 03:09
znaci nemam konkurenciju...hahahaha shto je to ljudi pa zar nema niko da postavi neki svoj gol ???? ;)

cevali
05-16-2011, 08:12
Evi cercil imas konkurenciju moj gol u pobedi protiv slm4 od 3:0

Pj1LRvFZT1s